welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Első esténk Vote_lcapElső esténk Voting_barElső esténk Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Első esténk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Első esténk Első esténk I_icon_minitime01.12.15 21:04



Jack & Rebekah







H

át ez komolyan akar maradni… Na jó JJ, egy éjszaka. Valahogy csak kibírod. Elég dögös meg minden, főleg így bugyiban… Ne csorgasd már a nyálad te állat. Jack… válaszolni kellene. Szedd már össze magad… - Ja, persze, egy éjszakára… Ha nem bánod, hogy velem kell aludnod… Csak egy ágyam van… Szárítsd meg a hajad és játssz egy kicsit Smoke-val. Úgy döntöttem ez lesz a neve, a bundája színe miatt. Remélem nem gond. Addig én főzök valami vacsit. Úgy döntöttem az egyszerűsége miatt, gombás, tejszínes, csirke mellkocák rakott tészta lesz. A tészta mellé fehér bor megy, azt hiszem az is van itthon. És, mint a jó szakácsok, neki is láttam az alapanyagok előkészítésének. Kiolvasztottam a csirke mellet, felkockáztam, fokhagymaporos, őrölt borsos, sós fűszerkeverékbe mártottam, egy pici olajon megsütöttem, még az sülöget, megmosom a gombát, felszelem és a másik platnin, egy kis sóval megpárolom, amikor kész leszűröm és felteszem a vizet a tésztának főni, közben megforgatom a piruló csirkét. Ha felforrt a víz teszek bele egy pici olajt, hogy ne tapadjon össze a tészta, meg egy kis sót, hogy íze is legyen, majd beleteszem a tésztát főni. Közben úgy terveztem, hogy lesz mellé egy kis saláta is. Van a hűtőben fejes salátám, megmosom és darabokra szedem, hagyom lecsöpögni. Megkeverem a húst és a tésztát. Lassan megfő a tészta is, leszűröm is lehűtöm, Visszarakom az edénybe és hozzáöntöm a gombát. Amint megsült a hűs hozzáadom azt is. Kibontom a tejszínt, belekeverem némi tejföl, só és reszelt sajt kíséretében. Összezutyulom, beleöntöm a tepsibe és az előmelegített sütőbe teszem. A salátára előkészítem a kapros tejfölös öntetet. Szétcincálom a leveleket, egy tálba teszem, majd rárakom rétegenként az öntetet. A munka oroszlán része már kész is van. Azt hiszem ideje felbontani a bort. Amint kihúztam a dugót pukkant egyet és Rebekah rögtön felkapta a fejét. - A vacsora tíz perc múlva kész, addig gyere, igyál egy pohár fehér bort. Remekül fog menni a tésztához.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime01.12.15 21:47


Jack & Rebekah



Megoldjuk. Elférünk valahogy. - Oké, gőzöm sincs mire vállalkozok, de valahol csak kell aludnom, momentán pedig nem igen maradt más választásom, de azért ez sem olyan rossz, sőt. Érdekes estének ígérkezik. Haza már nem mehetek, szóval valahogy el kell viselnünk egymást reggelig. Eddig egész jól megy, sőt nagyon is jól. Még mindig belehet rágva a sör miatt? Áh, nem lehet olyan vészes, végtére is befogadott, szóval nem fél, hogy reggel átmetszett torokkal fog ébredni. Én azért egy kicsit igen. Na jó, nem tűnik annak a gyilkos alkatnak, de mindig így kezdődik.
Oké, szóval még főzni is fog? Ez egyre jobban hangzik. Akkor most vagy figyelt, amikor említést tettem róla, hogy engem könnyen levehet venni a lábamról egy finom kajával vagy simán csak éhes vagy mindkettő, de akkor is... Valamennyit szárítottam a hajamon, miközben lopva néha felé pillantottam. Mikor lett ilyen szexi? Mindig ilyen szexi volt? Oké, ma lehet mégse kellene feszegetni a határokat, az az érzésem, hogy nem maradnék felül, főleg nem ebben a szerelésben. Apropó, remélem tisztában van vele, hogy ez már csak volt az Ő pólója.
- Cica, cicamica, bújj elő... - Vettem az ölembe a cicát, miután leraktam a hajszárítót. Úgy látszik fél a zajtól. Gőzöm sincs Jack-nek hogy sikerült megszárítani a cica bundáját, mert amikor bekapcsoltam egyből elbújt. Mondjuk megfürdetni se volt könnyű, amit gondolhattunk volna, mégis csak egy macska. Melyik macska szereti a vizet? Én se szerettem volna vizesebb lenni, mint a cica... - Makkecó, szerencsés cica vagy, ugye tudod? - A cica hamar kényelembe helyezte magát az ölembe, én pedig finoman simogatni kezdtem. - Illatos cica. Bizony ám. Velem még soha senki sem beszélt ilyen édesen. De Téged nagyon fogunk szeretni kis bundás... - Borzoltam össze a cica bundáját, majd felpillantottam Jack-re. Oké, remélhetőleg minél kevesebbet hallott, abból amiket a cicának gügyögtem. Akkor most játsszuk azt, amit délután?
- Tudsz főzni, szereted a cicákat, hogy lehet az, hogy nincs barátnőd? - Már gondolom, hogy nincs abból kiindulva, hogy most én vagyok itt, nem pedig más, legalábbis kétlem, hogy belement volna, hogy itt aludjak, és vele, ha lenne valakije. Letettem a cicát a kanapéra és csak követtem a vacsi fincsi illatát.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime01.12.15 22:16



Jack & Rebekah







K

itöltöttem egy egy pohár bort, majd Rebekah elé toltam. - Tessék. Nem a legminőségesebb, de egész elviselhető. Ha nem bánod akkor, amíg megsül a tészta addig én is lezuhanyozom. Kortyoltam egyet a boromból, majd letettem a pultra. Elsétáltam az öltöző szekrényemig és előkotortam egy tiszta alsóneműt. Az én törölközőm a fürdőben lóg. Bementem, becsuktam az ajtót, majd levetkőztem és beléptem a kádba. Beállítottam a zuhanyt, se nem forró se nem hideg, pont optimális. Olyan jó érés ahogy végig olyik a testemen a kellemes meleg víz. Áztattam magam pár percig, majd elővettem a tusfürdőm. Csokis Axe, kizárólag ezt használom. Valahogy, ez fogott meg legjobban. Zuhanyzásnak vége, áttöröltem magam szárazra és felvettem a sexi kis boxerem. Hát valóban vadító. Vörös és eléggé testhez álló. Ajándék volt, és ez van még tiszta. Holnap mosnom is kell. Agyaltam közben a holnapi teendőimen, törölgettem a hajam és a konyha fele tartottam. Én a szokásos rutinomhoz méltóan, beértem a nappaliba, előre hajoltam, áttöröltem a hajam, majd kiakasztottam a teraszra száradni. Visszabaktattam, kivettem a vacsorát a sütőből és akkor kapcsoltam, hogy Rebekah tátott szájjal figyeli hiányos öltözékem. - Bocsánat, én így szoktam itthon lenni. Remélem nem zavar túlságosan, de mivel még mindig az én házam így el kell viselned a fél pucér látványom. Előkerestem a tányérokat, közben hagytam kicsit hűlni a tésztát, hogy azért ki is lehessen tálalni de ne is égessen szét. Leültem szembe Rebekahval és kortyoltam a boromból. Farkas szemet néztünk némán miközben lassan elfogyott a borom. - Kérsz még egyet? Töltöttem mindkettőnk poharába, majd kitálaltam a vacsorát és Bekah elé helyeztem, kivettem a salátát a hűtőből. Evőeszközöket kerestem. - Tessék, remélem ízleni fog. Igyekeztem, de ez volt a leggyorsabb és ehhez volt minden alapanyag idehaza. Nem akartalak egyedül hagyni. Bármi történhetne még oda vagyok. Jó étvágyat. Helyet foglaltam, és falatozni kezdtem. A cicánk is előbújt az illatokra. Keresgéltem pár szem csirke mell darabot és a tányérjába tettem. - Neked is jó étvágyat Smoke.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime02.12.15 12:37


Jack & Rebekah



- Aha, izé... - Rajta Rebekah, szólalj már meg, ne bámuld már annyira! Smoke, mázlista kis dög. Cica akarok lenni. Na jó, inkább nem, nem bírnám idegekkel. Esküszöm, lefogom nyelni a poharat is vagy megfulladok vagy mindkettő. Oké, bevallom ennyire nem gondoltam komolyan, hogy kezdjen vetkőzni. Nem lett jobb. Így még még rövidebbnek és még kevesebbnek érzem magamon a pólóját. - Elfogom, nyugi. - A rákvörös fejem nem fogom elviselni az átlátszó gondolataimtól. Hess, hess, hess innen! Tök rendes volt, megengedte, hogy itt maradj, de ennyi, nyugodjál le a picsába, csak együtt fogtok aludni, aztán reggel szépen bementek dolgozni és a franc tudja ebből hogy magyarázzátok ki magatokat, hogy nem volt semmi. Adjatok egy kötelek. Nem, nem felkötni akarom magam, inkább ki, vagyis na, le.
- Szóval, nem kaptam választ... - Ha így játszunk... Közben bólintottam, hogy igen, kérek még egy pohárral vagy inkább ide az egész üveggel, de áh, a se lenne elég, hogy nyugton maradjak álmomban. Én bújok. Minden, mindenhova. Édes istenem, kötözz ki inkább, vagy ez már túl szadistán hangzana?  - Tudsz főzni, szereted a bort, a cicákat... Valami tuti nem stimmel veled, ha nincs barátnőd. - Gőzöm sincs mi, de ha már így alakult, ráérek kideríteni, közben meg nem akarom tudni mi folyik a lakásunkon. Holnap az ajtókilincset se fogom merni megfogni. - Pszichopata vagy? - Áh, nem hinném. Túl szexi ahhoz. - Szadista? - Na nem, az meg túl szexi lenne. Üss meg Te állat! Khm, Rebekah! Hagyd abba...
- Amúgy khm, neked is jó étvágyat. - De még nem adom fel. Végül is, valamiről vacsi közben is beszélnünk kellene, miről másról, ha nem a személyiségzavarról, szadizmusról, szexről vagy vérről és belekről? Apropó, Norman Bates? Az sem. Túléltem a zuhanyt, egy konyhakés se áll ki belőlem. - Hannibal Lecter? - Az mondjuk már elég beteges lenne, gusztustalan és nem szexi, nagyon nem szexi. - A zodiákus gyilkos? - Azért segíthetne egy kicsit. Komolyan, úgy néz ki, mint aki most száműztek az Olümposzról és higgyem el, hogy Ő az a magányos farkas típus? Meg a fészkes francokat. Férfiból van. - Christian Grey? - Na, ez már annál izgalmasabb lenne, bár pocsék Anastasia lenne belőlem. Mit is mondott? Ő az az asztalra csapok típus? Hmm... Fincsi ez a rakott tészta.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime02.12.15 13:18



Jack & Rebekah







N

em tudom, hogy nevessek, vagy üvöltsek. Bók, vagy sértés. Hogy miért nincs barátnőm? Hát azt néha én is szeretném tudni. De válaszra vár a asszony. Christian Gray? Hát khm… Én is elfenekelnélek. Enyhén megdöntöttem a fejem a gondolatra.   -Ja, khm. Hogy miért nincs barátnőm. Azt néha én is szeretném tudni. Szerintem a gyerekkoromból ered. Nem fogok itt bele menni részletesen. Nem akarom lerombolni a hangulatot…   Kacsintottam közben Bekahra. -Rövide, elég gyorsan megtanultam, hogy ne kötődjek senkihez és ne legyenek elvárásaim. Ne bízzak meg senkiben és ez sajnos vissza szokott ütközni a kapcsolataimban is. Christian Gray és a szadista rész hát valóban igaz. Nem teljesen! Le ne nyeld azt a villát. Annyira nem, mint Gray, de egy bizonyos fokig állja a dolog. Zodiákus neeem és Hannibal Lecter sem. Pszichopata? Hát talán vannak bennem hajlamok rá. De nem bántok én senkit, csak az élvezet határáig. Szegény lány, majdnem lenyelte keresztbe a villát. Tágra nyílt nagy szemekkel meredt rám. - Rágjál is közben.Néztem rá kaján vigyorral. - Gondolom, kérsz még bort. Ennyire nem főzök rosszul… Egyél már.   Töltöttem még két pohár bort és érdeklődve figyeltem az arckifejezését. Közben azért én is falatoztam. Hm, még mindig jól főzök. Érdekes kérdéseket tud feltenni.  - Őszintén, még sosem gondolkodtam el azon, hogy miért nincs barátnőm. Valahogy természetesnek vettem, hogy egyedül vagyok. Megszoktam és nem zavartatom magam. Persze, az adandó alkalmakat szeretem kihasználni, de csak akkor amennyiben a másik fél is úgy gondolja. Nem erőszakolok meg senkit.   Újabb kacsintás és vigyor követte a kijelentésem. Lassan elfogyasztottuk a vacsorát, elmosogattam, elraktam a maradék bort, lefóliáztam a kaját és betettem a hűtőbe. Előkotortam a vendég ágyneműt. Megágyaztam, eligazítottam a térfeleket, beállítottam az ébresztő órát, engedtem egy pohár vizet, és az éjjeli szekrényre tettem. Adtam vizet Smokenak.    - Hát, kisasszony, a habos babos selyem ágy előállt. Hölgyem, nyugovóra lehet térni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime02.12.15 14:17


Jack & Rebekah



Kkellett nekem annyira kíváncsinak lennem. Ez rosszabb, mint gondoltam. Mármint, hogy még igazam is lett pár dologban. Ezt sem gondoltam ennyire komolyan. - Próbálkozok... De nem mindig jön össze. Viszont, ha itt megfulladok az a Te hibád lesz meg a kíváncsiságomé, de akkor is, hogy magyaráznád ki, hogy nem Te voltál? - Szóval kénytelen leszek ügyesen rágni, nem megfulladni, a villát se lenyelni. - Hát, pocsék Anastasia lennék, nem vagyok egy parancsra hajló alkat. - Jegyeztem meg úgy mellékesen hozzáfűzve a gondolathoz, semmi célzás, áh, már honnan, csak lassan sikítanak a gondolataink. Oké, nem gondoltam, hogy ennyire belefogunk menni egyenként mindegyik verzióba. De legalább Norman Bates, Hannibal Lecter és a zodiákus gyilkos kilőve.
- Attól még, hogy szeretem, ha valaki az asztalra csap nem azt jelenti, hogy egyből engedelmes is leszek. - Nem hiszem el, hogy ezt tényleg kimondtam. Inkább egyél szépen Rebekah vagy igyál, nem, nem, inkább egyél, csak tényleg ne felejts el rágni és akadj már le arról a villáról, nem finom.
- Ja, hogy ne a villát, oké. Amúgy fincsi. Hazavihetlek? - De komolyan, lennie kell valaminek, ami nem százas benne. Biztosa van. Gondolkodj Rebekah. Beteges vágyak? Khm, ebbe inkább ne menjünk bele, mert vagy felfordul a gyomrom vagy komolyan lefogom nyelni ezt a szerencsétlen villát vagy kettéharapom, lövésem sincs.
- Eszem na, csak közben kicsit sok az eszement dolog odabent plusz közben jó lenne nem elharapni a nyelvem. - De bor kell még, borból sosem elég, főleg, ha ez lesz még rosszabb is... Lesz. Van egy olyan érzésem. - Ez a hányadik emelet is? - Csak, ha futni kell vagy rosszabb. Na jó, remélhetőleg ennyire nem fogunk belemerülni egyik lehetséges elméletembe se, de ha mégis, akkor lefelé Bekah, mindig lefelé.
Ó, nem lenne abban semmi erőszak. Mi? Nem! Feszülten mocorogni kezdtem a széken. Talán nem vette észre. Ez a beszélgetés lassan már így i asztali szexbe vagy szerepjátékba megy át. Még kettő perc és az asztalra fog fektetni és itt fog elfenekelni, miközben én azt fogom kiáltani, hogy "Oh, igen, még, keményebben!" Főleg, ha nem fogom be azt a fene nagy számat. Túl mélyre szántó gondolat volt, amitől hirtelen a plafonon kezdetem el számolni a repedéseket, csak most had ne keljen ránézni.
- Hát akkor... Jó éjt Jack. - Helyeztem magam kényelembe a ma estére "Rebekah térfelének" kinyilvánított oldalon. Már ha a mi közös kis vacsink után bárki is tud majd aludni.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime02.12.15 16:26



Jack & Rebekah







N

émán fekszünk egymás mellett és a plafont bámuljuk. De egyikünk se bír aludni, kissé, még mindig izzik köztünk a levegő. Kicsit túlzásba estünk, de nem is baj. Vele valahogy esnék nagyobba is. -Hm, egyébként az asztalra csapós megjegyzésedre válaszolva, csak annyit, hogy igen is az lesz ha amit én akarok, ha már az sztalra csaptam, különben a következő az a jó kis kerek segged lesz. Na jó éjt. Ezzel megfordultam az oldalamra, és próbáltam elaludni. -Tapizni nem ér… Önkívületben, még megbánom a reakcióm. Pedig élveznéd… Szóval nincs tapi… Gyerünk Jack aludj, reggel meló. Ne a mellett lévő hiányos öltözetű csaj járjon a fejedben, hanem aludj. Még, jó, hogy mondtam, hogy nincs tapi… Már is ölelget… Mikor meg akartam fordulni, hogy rászóljak vettem észre, hogy már mélyen alszik. Ez gyors volt. Nagy nehezen elaludtam, de időről időre felébredtem arra, hogy megfordult, hogy rám pakolt, befúrta a lábát a combjaim közé. Egyszer még a hátam is megpuszilta álmában. Fura csaj, de tőlem nem lehet furább. Nagy nehezen én is mély álomba szenderültem. Fél füllel mintha az ébresztő órát hallanám, reflexszerűen lenyomtam, és próbáltam észhez térni, mintha motyogott volna valamit Bekah, de mikor kinyitottam a szemem, az övé még csukva volt. Biztos hallucináltam. Kitápászkodtam, elmentem letusolni, fogat mosni. Amint végeztem neki láttam a reggeli elkészítésének. Palacsintát terveztem. A csörgésre felébredt Rebekah is. - Ó, jó reggelt. Menj, zuhanyozz le. A ruháidat már bevittem a fürdőbe, megszáradtak. Mire kész leszel elkészül a palacsinta is.Mosolyogtam rá kedvesen. És valóban, mire elkészült én is kész voltam a palacsintákkal, csináltam hozzá eperöntetet, tejszínhabbal és egész eprekkel. Ízlésesen kitálaltam, és a pultnál ülő Rebekah elé tettem. - Egy perc és kész a kávé is, addig reggelizz. Feltettem a vizet melegedni, kikészítettem a bögréket és bele adagoltam a kávékat és a cukrot. Addigra a víz is felforrt. Leöntöttem és a pultra tettem. - Tessék a reggelt indító forró kávé. Jó étvágyat a reggelihez. Adtam egy kis tejet és tápot Smokenak is. - Nekem jó cica legyél, még oda leszünk dolgozni. Simogattam meg a kis bundás fejét.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime02.12.15 22:48


Jack & Rebekah



- Világos. Akkor ma sem fogok úgy elaludni, hogy valaki simogatja a hátsóm, ma sem lesz simi... Kár. - Említettem már, hogy imádom mások határait feszegetni? Túlságosan is. De amíg van hozzá elég merszem, addig nem hagyom abba, és vele valahogy külön élvezet is. Talán, mert mindketten tudjuk, hogy kicsit se vagyunk közömbösek a másik számámra? Valószínű. Tényleg fel nem fogom, hogy egy ilyen pasira hogy nem csapott még legy nő se? Mármint hosszabb időre. Kész főnyeremény. Plusz nem is szociopata. És iszonyat dögös is. De most alszunk. Jó éjt Bekah. Jó éjt huncut gondolatok. Fogalmam sincs meddig lehettem még fent, de addig szuggeráltam magamba, hogy már pedig akkor is aludni fogok, hogy sikerült elaludnom. Legközelebb csak valamikor hajnalban ébredtem fel, méghozzá arra, hogy Jack vállára van döntve a fejem, plusz rápakoltam, jó, a egyáltalán megtud mozdulni, lejjebb mennem már nem kellett volna. Miért nem tudtam csak visszavackolni a saját kis térfelemre és aludni tovább?
- Te jóóó... - ságos isten! Tapasztottam kezemet a számra, majd gyorsan felpillantottam Jack-re abban bízva, hogy nem ébresztettem fel a kora reggeli felfedezésemmel, ami nem kisebb dolog, mint a merevedése. Sőt, egyáltalán nem az. Na jó, rohadt gyorsan aludjunk vissza még mielőtt felébredne arra, hogy itt mocorgok. Inkább csak vissza lehúzódtam mellé, behunytam a szemem és megpróbáltam valami mást is látni az imént képkockákon kívül. Izgalmas vele a reggel.
Hmm, imádok a reggeli isteni illatára ébredni... Kell nekem egy ilyen pasi otthonra, jobban mondva nem is, nekem ez a pasi kell. - Jó reggelt Jack, jó reggelt cica. - Kócosan álmos fejjel másztam ki az ágyból. Így se szoktak sokan látni, de miután mindketten félmeztelenül aludtunk, együtt, tán csak nem fog megrémülni.
- Mondtam vagy csináltam valamit álmomban? - Kérdeztem miközben a fürdő felé vettem az irányt, ha már ezt az utasítást kaptam. Este fincsi vacsi, reggel pedig édesség? Korán reggel leakar venni a láamról? Oké, nem kell jobb ajánlat, csak előbb lezuhanyzom. Még csak az egyik kezem dugtam bele a felsőmbe már araszoltam kifelé a fürdőből, aztán menet közben a kávémért rendesen belebújtam. Oké, ezz... Tegnap is ilyen átlátszó volt? - Köszönöm. - Elhaladva mellette egy gyors puszit nyomtam az arcára, majd fogtam a bögrémet és leültem reggelizni.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime03.12.15 1:24



Jack & Rebekah







V

alahogy még szexibnek láttam, amikor kócos hajjal nyújtózkodva feküdt az ágyamon. Ezt a nőt egyszer meg kell szerezni. És ha sokat pimaszkodik és feszegeti a határokat egyszer még oda vágom az ágyra és megmutatom ki az úr a házban.   -Hát… Mondani nem mondtál. Csak ölelgettél, a combom közé furtad a lábad és… Hát az furának vagy megszokottnak számít nálad, hogy puszilgatsz álmodban? Mert nem tudtam hova tenni. De összességében egészen jól lehet melletted aludni. Megismételhetnénk. Mondjuk ma. Kacsintottam, némi szexi vagyok mosoly kíséretében. Úgy is vissza csábítalak még az ágyamba kislány. - Említettem már, hogy tetszik a blúzod? És, khm, csípem a vöröset. Jól áll. Behabzsoltam a reggelim, lehúztam a kávém és elindultam a szekrényem felé, fel kellene venni valamit ma is. Végül, egy világoskék farmer és egy sima fekete póló mellett döntöttem. A tükrömhöz szerettem volna menni, de Rebekah elfoglalta. Nők… - Szívem nekem is kellene a tükör, úgy fél percig még ezt a három kósza tincset eligazítom.Megfordult, és a hajam fele nyúlt, valamit borzolt rajta, és ez így jó lesz kijelentéssel meg is fordult. Az a pici probléma, hogy egy tincs, pont a szemembe lógott. Dühösen fújtam egyet felfelé, hogy a tincs fellibbent. - Nem, nem lesz jó. Engedj már oda, hogy ezt a hülye tincset megigazítsam, ha már a szemembe játszottad…   Néztem rá morcosan, végül tíz perc toporgás után végre odaengedet, elsimítottam pár másodperc alatt és már kész is voltam.  - Ezt volt olyan nehéz asszony? Kész vagy? Mehetünk dolgozni?   Elköszöntünk Smoketól, kimentünk az ajtón, bezártam, bedobtam a kulcsot a táskámba, a vállamra vettem és megindultunk lefele a lépcsőházban. Szótlanul sétáltunk el a metróhoz. Mindkettőnknek szokatlan volt még ez az új helyzet. Felszálltunk a metróra és a biztonság kedvéért megengedtem, hogy az ölembe üljön. Nem akarok újabb lila foltokat. Megérkeztünk a megállóhoz, és elsétáltunk a munkahelyünkre, mind végig csöndben egymás mellett. Én a reggeli pusziján agyaltam, váratlan volt és meglepő. De azért tetszett. Kedves volt tőle. Ide is értünk. - Nos akkor szia, szerintem meló után benézünk Davevel. Legyen szép napod. Majd egy gyors arc puszival el is váltunk.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime03.12.15 9:44


Jack & Rebekah



- Uhh, hát bocsi, a jelenlegi helyzetben fura, de egyébként megszokott. Sokat voltunk egyedül a húgommal és mi mindig így aludtunk, szóval hozzászoktam, hogy ha valakivel alszom, akkor mindig bújok mindenhova, biztos csak álmodtam valamit. - Valószínűleg a puszi is ennek a dolognak tudható be. Jess sokszor félt, sírt még álmában is, így igen, elég sokszor puszilgattam, miközben aludtunk, akkor nyugodtabb volt egy kicsit, ha érezte, hogy van mellette valaki. Biztos csak egy álom volt, de már nem emlékszem rá, sőt arra sem, hogy puszilgattam Jack-et.
- Hát, ha ma is ki leszek dobva az ágyamból, akkor vagy a bárban kell aludnom vagy befogadsz, megint, de azért haza is kéne mennem, kéne pár dolog... - Tiszta ruha, ilyesmi. De tegnap még nem őrült neki ennyire, hogy itt kell maradnom. Mi változott? Kétlem, hogy az az egy ártatlan puszi vagy az, hogy rápakoltam, hogy mozdulni se bírjon, na ez fura.
- Nem, de sejtettem. Ma még nézegetheted... Amúgy én is szeretem a vöröset. Szexi. - Húzódtak sejtelmes mosolyra ajkaim. És én is elnézegetném még egy ideig, sőt fogom is ma, hogy hogyan? Azt is megoldom. Bár nincs rá garancia, hogy neki is annyira tetszeni fog az ötlet, mint nekem, de lássuk csak, nem fogom megkérdezni. Azután vagy ráéreztem a dologra vagy nem és akkor... Akkor mi is lesz? Elfenekel, ha nem voltam jó kislány? Hűha, ez így csak még vonzóbbá teszi majd a kínálkozó alkalmat.
- Várj, segítek. - Oké, ezt sem fogja értékelni, egy huncut mosollyal az arcomon fordultam felé, beletúrtam a hajába, kicsit eligazgattam... - Így már jó lesz. - Fura ez a reggel. Valahogy ma még inkább nem bírok magammal és nem állítanám száz százalékosan, hogy neki ehhez nincs semmi köze. - Bocsi, de játékos kedvemben vagyok. - Említettem már, hogy szeretem a lobbanékony vérmérséklet férfiakat? Fura, ma még a jobbik énem se akar figyelmeztetni, hogy ne játsszak a tűzzel.
- Viccesebb, ha előbb duzzogsz egy kicsit. - Végül nagy nehezen csak odaengedtem a tükör elé, nekem csak a táskámat kellett felkapnom. Szokatlan ez az egész helyzet, de azért megtudnám szokni.
Oké, ezentúl csak így vagyok hajlandó metrózni. Ez így sokkal jobb. Van egy bérelt ülőhelyem. - Hé, nem is figyeltem a lila foltod. Biztos, hogy ott van? Mert esküszöm nem láttam. - Hogy én mégis hová a fenébe figyelhettem, amikor egy szál vörös alsóban lófrált a házban? Érthetetlen...
- Oké, neked is, szia. - Meglepett a puszi, amit gyorsan viszonoztam is. Ez annyira már nem megszokott.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Első esténk Első esténk I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Első esténk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Az első színt, lezárt edzőtermek
» Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Jack garzonlakása-