welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Burger King Vote_lcapBurger King Voting_barBurger King Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Burger King

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Burger King Burger King I_icon_minitime20.12.15 20:35

img
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Burger King Burger King I_icon_minitime20.12.15 21:56


Jack & Rebekah



M
i van? Most csak szívat, ugye? Nem mondod komolyan, cica ne hagyd abba. Esküsöm, mindjárt hisztizni fogok, ha ez most komoly, mint egy gyerek, akinek épp az imént vették ki a kezéből a kedvenc nyalókáját, mert rossz volt. Na jó, én is, de ennyire. Ilyen büntetést nem érdemlek. Tedd le szépen azt a szivacsot cica, ha csak nincsenek vele hátsó szándékaid, akkor maradhat. Na azért. Kell az most a fenének. Sőt, semmit sem vagyok hajlandó megtűrni a kezében magamon kívül, ha már nem hagyott csak egyszerűen lezuhanyozni, akkor igénylem csak követelem az osztatlan figyelmét. Több mint önelégült mosollyal az arcomon fontam dereka köré lábamat, mivel kapaszkodni nem igazán áll módomban, csak benne, így igyekszem nem ficánkolni a kezében, annyira... Mert az esés egyáltalán nem lenne kellemes, egyikünknek se, sőt valószínűleg a sebészetesen végződne, vagy rosszabb, hmm, semmi kedvem belekerülni az extrém szexbalesetekbe. Oké, remélem annyira extrémek nem leszünk, vagy igen? Jóleső érzés söpört végig belsőmön, hiányoztál, édes... Ez a pasi már az enyém. Édes gyönyörtől hangos nyögések szakadtak ki belőlem, ahogy egyre hevesebben lökött a csúcs felé. Lihegtünk és nyögtünk... Ó igen! Ez az, édes! Lassan elengedtem a haját és már csak kapaszkodtam benne, miközben elmerültünk a végső élvezetben. Kellett néhány másodperc, amíg kitisztult a kép és stabilan megtudtam állni a saját lábamon. Ezután nem volt más dolgom, mint élvezni a gyengéd kényeztetést. Komolyan alig hiszem el, hogy létezik ilyen pasi, aki gyengéd, érzéki, símogató, ha kell és egy állat, ha az kell.
- Jack! A... - ...Törölközöm. Áh, mindegy. Tisztában vagyok vele, hogy nem véletlenül kapta fel az enyémet is és, hogy nem fogom visszakapni. Kissé bosszús arccal mentem ki utána, melleim alatt összefont karral álltam meg előtte. - Khm... - Meglepetten pislogtam rá, amikor belebugyolált az ellopott törölközőbe és megtörölgetett.
- Basszus! - Csak egy valamiről feledkeztünk meg teljesen az időről. Kettő perc alatt bújtam bele és rángattam magamra mindent és kb ugyanennyi idő alatt értünk le a metrómegállóig is, ahová felszállva kényelmesen elfoglaltam bérelt helyem az ölében.
Andrea elég dúrcás volt, amikor bevágódtam bocsánatkérő bambi szemekkel, de késő volt, már tudta, hogy Jack is elkésett, a többit pedig már nem volt nehéz összeraknia, miért is késhettünk, biztosan nem azért, mert csak elaludtunk. Tényleg nem. A főnök szerencsére csak a szokásos időben jelent meg, nyolc körül, így legalább ezt megúsztam, de a kávéját nekem kellett bevinnem. Ezután percekig  hisztérikus Andreát kellett hallgatnom, na és miért, vajon miért? Mert Dave nem válaszol az üzenetére, már vagy húsz perce. Így kivételesen engem zavart el kémkedni a reggeli szünetben. Hmm, ha már ott leszek viszek nekik kávét... Oké, akkor csak Jacknek, most inkább nem vitatkoznék. Na neeem... Eszem ágában sincs most kivárni ezt a sort. Előrefurakodva közöltem a lánykákkal, hogy a fiúkhoz jöttem és beengedtek hátra. Oké, csak nem lehet itt eltévedni.
- Khm, esetleg soron kívül is megkaphatom, amit akarok? Mondjuk egy kávéért... - Ezt a hátsó bárhol, bármikor felismerem. - Szia cica, izé, nagyon szexi szerkó. - Csókoltam meg, amikor felé fordult a kávét pedig letettem, ahol helyet találtam. - Ellettem zavarni kémkedni, Andrea kivan bukva, amiért Dave... - Köszörültem meg a torkom. - nem válaszol neki. Szóval, jöttem felmérni a konkurenciát. Khm, engem csak az érdekelne, hogy melyik cica? A szopott fejű vagy a kampóorrú? - Próbáltam nem nevetni, próbáltam.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: Burger King Burger King I_icon_minitime20.12.15 22:34



Jack & Rebekah







I

gyeketem úgy beosonni, hogy a főnök ne vegyen észre. Nem jött össze. Hosszú fejmosást kaptam… Megígértem neki, hogy többet nem alszom el. Mert khm, ugye bár elaludtam. Vagyis ő úgy tudja. Jó neki az úgy. Berohantam az öltözőbe, fel a munkaruhát. Be a konyhába, ahol Dave nem tudta, hogy haragudjon rám, vagy megfulladjon a nevetéstől. - Tudom haver… Húzós nap… Fizetés volt… Háromszor annyian lesznek. Csapassuk. Ragadtam kést és aprítottam apróra az alapanyagokat. Majd csak jöttek és jöttek és jöttek a rendelések. Két kezemben sütő lapát és még így sem győzöm. Dave telefonja egyre csak csipogott. Andrea ideges. - Menj csak haver, válaszolj neki. Addig tartom a frontot. Hálásan megköszönte és kirohant hátul. Két percen belül már ott is volt. -Ó, szia édes. Szóltak már a lányok, hogy keres valaki. Nyomtam egy gyors csókot ajkaira. - Kávé mindig jöhet, bár nem tudom mikor fogom meginni. Mit kértek? Andrea féltékeny Dave-re? Ez új... - Hát amint látod édesem ezer meg egyen vannak, egyébként nemrég engedtem ki, hogy íjon vissza. Annak már húsz perce? Hány óra van? Nyugtasd meg Andreát, hogy maximum a sütőlapáttal csalhassa meg, arra meg én külön ügyelek. Kacsintottam rá, és csókoltam meg megint. De ideje tovább dolgozni. - Egyébként, nem is olyan kampó… Szóval akkor két nagy sajtburger? Viccelődtem Rebekahval. Nem tetszett neki. Jött a féltékenység és a női hiszti. Befejeztem a hamburgerjaikat. Kezébe adtam. - Szerintem ezt most hagyd abba! És ha most nem gond sok dolgom van még ma. Majd munka után átmegyünk. Addig is nyugtasd meg a drága barátnőd. Szia cica. Adtam egy puszit a homlokára és dolgoztam tovább. Lehet, hogy túl nyers voltam vele, de azt hiszem nem adtam rá okot, hogy itt féltékenykedjen és hisztizzen. Szimplán vicc volt… A nap gyorsan eltelt. A műszakom után maradtam még egy kicsit, hogy készítsek kaját Rebekahnak. Soká ér még haza, addig is egyen valamit. Ezért pár perccel később tudtam csak átmenni. Nagyon szúrósan nézett rám a pult mögül. - Mi az, hogy késtem?! Percre pontosan kell jönnöm? Egyébként bocs… Kaját csináltam neked… A pultra raktam egy dobozkában a ebédjét.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: Burger King Burger King I_icon_minitime20.12.15 23:15


Jack & Rebekah



-T
essék?
- Most komolyan? Komolyan azt mondta, hogy? - Konkrétan fogasnak is elmenne. - Vágtam rá leszarom esetleg ki hallja még alapon. Könyörgöm, ha már lecserélsz vagy Dave Andreát nem izgat miért, de akkor legalább legyen szebb, hogy ne a nevetéstől fuldokoljunk, hanem az irigységtől meg a féltékenységtől. Oké, az utóbbi lassan már megvan, lassan mindkettőnknél. Én most fogom csak elkezdeni. Miért? Fogalmam sincs. Valószínűleg semmi értelme, sőt biztosan...
Nem kicsit húztam a számat rá. Nyers volt, bunkó és most lerázott? Igen, le. Eléggé. Morcosan sarkon fordultam és ott hagytam. Csezd meg Andrea! Kellet nekem rád hallgatni. Leszarom mit csinál Dave, de azért engem miért kellett felhúzni, jobban mondva nekem ezért miért kellett felhúznom magam ennyire?  Volt aztán duzzogás meg dobálózás, de legalább Andrea lenyugodott, már amennyire, engem viszont annál inkább bosszantott a hülyeségem, meg persze az is, hogy csak úgy el lettem küldve. még szép, hogy nem tetszett. Többnyire egész nap húztam a számat mindenért, mindenkire. Két óra... Elmúlt. Hol van Jack? Tuti megcsal. Szándékosan akarsz idegesíteni? Néztem Andreára szúrós szemekkel, majd ismét a bejárat felé tévedt a tekintetem, épp amikor belépett Jack. Oké, akkor mégse. Micsoda meglátás. Nem sok híja volt, hogy elküldjem legdrágább barátnőmet a picsába, de végül megálltam a dolgot.
- Tessék. - Toltam elé a sört a pulton, de épp csak futólag néztem a szemébe. Neki sem és nekem e tetszik a korábbi dolog. - Ezt nem hiszem el. - A hölgyemények is befutottak. - Ez valami vicc, ugye? - Néztünk össze Andreával, majd intettem, hogy majd én megyek. - Na és azzal a nem is annyira kampó orrával nem szokta bökdösni a hasad? - A választ már inkább nem vártam meg, később is megkapom, így kiriszáltam a csontos hátsóm, hogy felvegyem a rendelésüket, miközben próbáltam felvenni és tartani a szokásos mosolyt a flegma fintorgás helyett. Nyugi Bekah, ennek így nagyon nem lesz jó vége, ne generálj veszekedést köztetek fölöslegesen!



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Burger King Burger King I_icon_minitime09.06.20 11:34

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Burger King Burger King I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Burger King

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-