welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Eric Crawford

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Leslie Shay Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
25

TémanyitásTárgy: Leslie Shay Hastings 28.12.15 11:01

Leslie Shay Hastings

Név: Leslie Shay Hastings
Becenév: Leslie, Shay, Miss Hastings
Születése hely, idő: 1993. 01. 24 / Las Vegas, Nevada  
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

Makacs vagyok, nem vitatkozok pusztán elmondom miért is van nekem igazam, ha ez mégsem menne könnyen, akkor addig bosszantalak, amíg végig nem hallgatsz, aztán, ha még sincs úgy, ahogy állítom abban és csak abban az esetben vagyok hajlandó alávetni magam a lehordásnak vagy fejmosásnak, amiért elcsesztem, egyébként önkényesen kihúzom magam alóla vagy szem forgatva végighallgatlak, hogy aha, nem figyeltem, mondtál valamit? Szóval igen, elég akaratos vagyok és ha valamit a fejembe veszek akkor azt megfogom csinálni, ha összekötözöd kezem, lábam, akkor is... Többnyire nehezen fogom be a számat, mindig, mindig beszélek, de emellett okos is vagyok, figyeltél Steven? Okos is vagyok, csupán hozzászoktam már, hogy nem néznék ki belőlem az emberek, csak mert a mocsok pénzes és befolyásos főbíró lánya vagyok. Pontosan emiatt nekem vagy tízszeresen jobban kellett lennem mindig mindenben, mint mondjuk a diáktársaimnak a suliban. De szerencsére ezzel nem volt különösebb probléma, mindig is az a idegesítően tudálékos kisasszony voltam. Apu keze eléggé messzire elér, amit nem tagadok olykor, olykor latba vetek, ha nagyon el akarok érni valamit, de még sosem használtam fel bosszúból mások ellen, hogy aláássak vele bárkit is, azt jobb szeretem magam megoldani. A fiúk... A főbíró lánya vagyok, szerintem ezzel mindent elmondtam. Voltak... Természetesen a magasabb körökből. Én mondom rém unalmas emberek, de legalább szert tehetettem pár hasznos ismeretségre.
Életem, létem, világom

Én nem a lila akácközbéli amerikai álomba csöppentem, annál kicsit magasabbra pottyantam, mégpedig egy méreg gazdag befolyásos házba, a Hastings családba, Preston és Elisabeth Hastings gyermekeként. Varázslatos gyermekkorom volt, mindent megkaptam, amit csak szerettem volna, amiből valószínűleg még legalább három gyerek felnőhetett volna, de minden, minden csak az enyém volt, szóval ha a szüleim elhatározták, hogy nem leszek elkényeztetve, akkor csúfos kudarcot vallottak, mert bizony az lettem, amit mostanára valamilyen szinten kinőttem, de mégis nehezen viselem el, ha valamit nem kaphatok meg vagy ha valami nem az elképzeléseim szerint alakul. Az iskolás éveimet leginkább a kimagasló eredményeim jellemzik, amiket szó nélkül elvártak, így nem is volt más választásom, hajtanom kellett, mindig mindenben kimagaslani, a legjobbnak lenni. Én voltam a családunk büszkesége, mások szemében persze csak anyuci meg apuci kicsi lánya, szeme fénye. Az is voltam és bár nehezemre esett, de végül már csöppet sem érdekelt, ha mások csak ennyit láttak bennem, sőt azt nem is voltak restek kimutatni. De nem csak nekem volt piszok nehéz dolgom a szüleimmel, hanem a fiúknak is, mert az apám azonnal kiszúrta a hibákat és onnantól esélye nem volt szerencsétlen gyereknek. Egy bírót pedig szinte lehetetlen lebeszélni a döntéséről, szóval ha Ő valakit elásott a szemében, akkor ott is maradtál és jobb is volt, ha kezdesz ásni. A legtovább minden bizonnyal a polgármester arany fiacskája bírta a strapát. Én nem bírtam vele, pedig Ő aztán a végletekig mindenben megfelelő volt, jobban odavolt értem, mint saját magáért, ami nem kis szó, de hamar beláttam, hogy aranyos meg minden, de ugyanakkor rémesen unalmas ember is és nekem eszem ágában sincs hozzáláncolni magam egy ilyen pasashoz, aki bár ragaszkodó, de felsőbb hatásra a munka mindig fontosabb lesz, én pedig még túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ilyen unalmas életet éljek. Kiváló eredményekkel fejeztem be a gimnáziumot, bárhová felvettek volna, de nekem eszem ágában nem volt egy percig se jogot tanulni, az a második a listámon a legunalmasabb dolgok között, annál pedig sokkal kíváncsibb természet vagyok. Személyi és vagyonvédelmet kezdtem hallgatni, azon belül adatelemző technikusnak készülök, az apám nem különösebben repesett az ötletért, de azért annak örült, hogy nem valami semmirekellő dolgot akarok tanulni. Terepnek a gyakorlathoz gondolkodás nélkül a bűnügyet választottam, azon belül is a gyilkossági osztályt, holnap kezdek...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
784

TémanyitásTárgy: Re: Leslie Shay Hastings 28.12.15 11:22

Kedves Leslie!

Apuci kicsi lánynak sem mindig könnyű lenni, igaz? Épp ellenkezőleg, neked kétszeresen kell hajtani, ha valamit önerőből szeretnél elérni és azt akarod, hogy ezt mások is lássák. De ezt mások nem érthetik, ugye? Ne is törődj velük, a lényeg az érzés, hogy igen is magadtól jutottál el oda, ahol most vagy, és ha ezt mások megkérdőjeleznék, akkor bizonyítsd be, hogy mennyire tévednek. Ennyi...  Razz A karakterlapom elfogadom, nyomás játszani!  Wink

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Az álmokat nem kergetni kell, hanem megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Leslie Shay Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal