welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Gywen Ralom Vote_lcapGywen Ralom Voting_barGywen Ralom Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Gywen Ralom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Gywen Ralom Gywen Ralom I_icon_minitime08.02.16 16:06

Gywen Ralom


Név: Gywen Ralom
Becenév: Ywen, Gywi
Születése hely, idő: 1993. december 10./ Írország-Dublin
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Homoszexuális
Avatar alany: Eve Hewson

Ki vagyok én...?!

Hogy milyen vagyok? Szeszélyes, mint a tenger. Vad hullámokat kavarok, ami felkavarja életed álló vízét. Barátságos vagyok, ám könnyen lepattintalak, ha nem talállak izgalmasnak. Szeretem az egyediséget minden személyben, de ha nincs, akkor biztosan hátsón penderítelek. Nem szeretem az időrabló kis férgeket. Ha jobban megismersz egy szerethető személyt pillanthatsz meg, aki kiáll a barátai mellett. Külsőm bárki számára megnyerő lehet, hiszen nőies vonalakkal áldott meg az ég. Hosszú fekete hajam van, ami a hátam közepéig omlik le. Pisze orr, s kellemes telt ajkak. Nem vagyok modell vékony, de elhízott disznó se. 160 centiméter vagyok ugyan, de emellett arányos és formás. Szép telt feszes keblek, laposnak mondható has és végül két formás hátsó.  Kisugárzás tekintetében vonzó lehetek, mint egy vadászni induló párduc nőstény. Stílusom változik a helyzettől, s minden mástól. Pasik társaságát kerülöm.
Életem, létem, világom

Régen születtem, egészen pontosan 22 éve Írországban, Dublinban. Apám egy kereskedő, míg édesanyám középiskolás tanár. Egyedüli gyermek vagyok a családban, így mindkét szülőm szeretetét megkaptam. Már kisbabaként szépnek mondtak, sőt emlékszem arra, hogy egy babaversenyen második helyezést értek el a szülők. Boldog gyermekkorban volt részem, attól eltekintve, hogy egy időben szépséghibásnak csúfoltak minden ok nélkül. Az első suliban nem én voltam a legeszesebb a csapatban, viszont testnevelés órán én voltam a legügyesebb, legyen az futás, kötélmászás vagy másban. A tesitanárom ennek örömére benevez egy atlétika versenyre, ám ott az egyik versenyzővel összekapok, mert csal. Mivel nem tudtam bebizonyítani, így kizártak a versenyből, míg amaz első helyen végzett. Itt kezdődött az igazi életem története, amikor a jó kislányból valami igazán mást lett. Egy életre megutáltam az atlétika versenyeket, így hiába nyertem több alkalommal a suli versenyben, úgy mindannyiszor elutasítottam a következő szintet. Ennél többre nem emlékszek az első sulis élményeimből, ekkor még nem lázadtam fel annyira a világ ellen. Második sulimban jobban ráfeküdtem a tanulásra, valamint elkezdtek érdekelni a pasik. 15 éves voltam, mikor egy házibuliban egy 18 éves srác megerőszakolt. Teljesen padlót fogtam ettől lelkileg, sőt biztosan állíthatom, hogy még a mai napig nem gyogyúltam ki belőle. Két hónapig nem mertem a suliba menni, csak utána, mikor segített nekem a doktor valamennyire helyre jönni. Ettől függetlenül attól a naptól fogva a pasikat szívből utáltam, sőt a mai napig néha gyilkos szándékok cikáznak a fejemben, hogy megfojtsam őket puszta kézzel. A középiskolás életem hátralevő ideje azzal telik, hogy kerülöm a fiúkat és nők védelmében jutok el az érettségig. Az érettségi után történt meg, hogy egy nagy csajos estén lefekszem a legjobb barátnőmmel. Magával ragadt a gyengédsége, a cirógatása és minden egyébbel. Ugyan volt bennünk némi ital, ám második alkalomkor rájöttem végleg, hogy leszbikus vagyok és csak a saját nememhez vonzódok. Egy évig voltam ilyen bonyolult kapcsolatban barátnőmmel, míg ők el nem rabolják ismeretlen emberek, aztán rá egy héttel utána kiderül rólam, hogy leszbikus vagyok. A szüleim nem tudtak elfogadni engem az egy szem leszbikus kislányukat. Apám ordítozott velem, míg anyám keservesen zokogott. Szánalomból adtak egy csomó pénzt, így Írországot elhagytam, hogy Los Angelesbe utazzak. Új életet reméltem, s szerencsére megkaptam. 21 éves koromig csak tengődtem az angyalok városába, míg gondoltam egyet és beálltam táncosnak az egyik szórakoztató helyen. Kaptam hideget és meleget, ezért egyre inkább megerősödtem és saját talpamra álltam. 22 éves koromra kiforrott a jelenlegi valóm. Egy késtáncos vagyok, aki késeket dobál. Sok nőnek bejövők, ebben a dögös és vad megjelenésben. Életem párját még nem találtam meg, de talán idővel az szintén összejön.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Gywen Ralom Gywen Ralom I_icon_minitime09.02.16 17:02




Kedves Gywen!

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek közöttünk, bízom benne, hogy kellemes időtöltésben lesz részed na és persze rengeteg szórakoztató játékban. Utólagosan is elnézést kérek, amiért így megvárattunk, de most itt vagyok és miután elolvastam a lapodat nem látok mást hátra, mint elfogadni. Kedves Gywen, kérlek foglalj avit, aztán ne kímélj senkit, irány a játéktér.  Wink       
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Gywen Ralom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lara és Gywen - Az a bizonyos este

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-