welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Seasons Hotel
William Anthony Black
Yesterday at 17:53
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Zooey A. Benedict

Raymond James Steel

William Anthony Black

Anabeth Lyndsay Weston

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Logan Whitmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Logan Whitmore 17.06.16 0:05

Logan Whitmore
" A közjót csak a bölcsek, a nagyok és a jó lelkek tartják sikernek. "

Név: Logan Whitmore
Becenév: Logan, uram
Születése hely, idõ: 1976-08-16 / Las Vegas - USA
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Ki vagyok én...?!

Alapjáraton azt mondanák rólam, hogy egy kedves és örökké barátságos ember vagyok, aki mindig csak mosolyog és részt vesz minden szaron amire meghívják. Na most kérem szépen, politikus vagyok. Van még kérdés a kamu mosolyról? Lassan órákat adhatnék színészkedésből, legalább a szavaim valósak, csak cenzúrázva és szép keretbe foglalva adom elő. Család centrikus voltam világ életemben, de ez a hárpia mellett nem lehet… Istenem, jobban félti a rohadt méhét a világbékénél. Bár lehet, hogy addig van béke még nem ellik itt nekem. Külsőm szerintem átlagos, mondjuk alaposan kidolgozott, teszek érte minden szabad időmben amikor a nejem vedel. Száznyolcvankét centiméter magas vagyok, sötétbarna hajam keretezi arcom, világos barna szemeim pedig egészen üdévé teszik tekintetem. Legalább is a ezt írták rólam az újságok.  

Életem, létem, világom

Sablonosan fog hangzani egy politikus szájából, de egész jó gyerekkorom volt, ha eltekintünk attól a ténytől, hogy egyik dadától löktek a másiknak. Apám nagykutya volt a fehérházban, folyton Whasingtonban lógott, anyám ingázott Las Vegas és a faterom között, kerületi ügyész itt Vegasban. Távkapcsolat ellenére is egész jól megvoltak, született egy öcsém, Mark és egy húgom Lora, tehát én vagyok az elsőszámú „trónörökös”, így ki másból is faragott volna a nagy Roger politikust, mint belőlem. Már születésemkor eldőlt minden, és én hiába szerettem vagy érdekelt bármi más, ez volt a sorsom és kész. Már az óvodában is mindig én tartottam a show műsort, én szerepeltem folyton, és mindig mindenből kimagyaráztam magam. Bár az iskolában nem igazán a választékos beszéd volt a főszakterületem, és sokkal jobban érdekelt a páholjunk el másokat irányzat, de meg is kaptam érte alaposan a magamét. Magán suliba írattak, az első naptól az utolsóig utáltam, meg is keserítettem minden percüket. Alig vártam, hogy végre egyetemre mehessek, ki nem tudtam állni ezeket a hárpiákat. Az egyetem első napján összefutottam egy hosszú combú, dögös, hosszú barna hajú nővel, az állam is leesett, de amint a véletlen egymás elé sodort minket és beszélgetni kezdtük, már utáltuk egymást, pedig mindössze három mondatot váltottunk. De, ő lett a feleségem, na, nem mintha én akartam volna annyira ezt a gonosz boszorkányt elvenni, inkább családi unszolás volt. De ne ugorjunk ennyire előre. Politológia szakra jártam természetesen, hát mire másra is? Ami magába foglalja a társadalom - politikát és az összes politikai ágazatot, ami igazából dög unalom, és én sem tudnám még egyszer végigcsinálni, soha többet. Istenem, hogy tudtak egyszer is rávenni erre? Ja, igen… Faterom, mész és pont elve, hát köszike. Minden órát jó adag koffeinnel kezdtem, majd közben is bedobtam egyet, a végén meg még kettőt, hogy a következőn sem aludjak el, pedig sűrűn gondolkodtam azon, hogy hozok kispárnát. De persze beiratkoztam a vita körbe is, hamarosan én lettem az elnöke, minden hülye versenyt megnyertünk. Nem hiába, minden csajról le tudtam dumálni a bugyit, ez sem volt nehezebb számomra. Egy ilyen ledumálás alkalmával követtem el azt a hibát, hogy a fent említett barnába futottam, egy házi buliban, részegek voltunk, és valamiért kihívásnak éreztem őt megdugni. De összehoztam… Csak három hónap múlva jött nekem a terhes vagyok szöveggel, addigra befejeztük az iskolát, és persze mit volt mit tennem hát elvettem, erre elvetélt… Sejtettem én, hogy kamu az egész, de most már így jártam. Tizenöt éve vagyunk házasok, gyerek és boldogság nélkül, idén végre úgy döntöttünk elég volt, elválunk. Erre jelöltek az alelnöki posztra, hát csesszétek meg, nem tudtátok jobbkor időzíteni? Hát, hogy mutatna már a nyilvánosság előtt ha pont most válnánk el, így fogcsikorgatva várom a szavazások végét a papírok beadásával.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Logan Whitmore 17.06.16 0:24

Kedves Logan!

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek az oldalon. Megéri ez neked Logan? Nos, én ha a helyedben lennék, talán már régen eltettem volna láb alól a drága feleségemet, de úgy tűnik, hogy te türelmesebb vagy, biztosan a politikai karriered az oka. Szórakoztatónak találtam a történetedet, ezért el is fogadom. Irány a játéktér Logan!  Wink        

Lyna

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.serbianforum.info

Logan Whitmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal