welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Janice Abberline Vote_lcapJanice Abberline Voting_barJanice Abberline Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Janice Abberline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Janice Abberline Janice Abberline I_icon_minitime01.06.19 18:49



Janice Abberline
"Az emberek nem bábok. Nem játszhatsz velük, majd teheted dobozba őket."


Név: Janice Clara Abberline (née Nolan)
Becenév: Jannie (néhány személynek)
Születése hely, idõ: 1985. október 31. / Las Vegas, NV, USA
Szeretett személyek: Colin Abberline (férj, rendőrnyomozó); Richard Nolan (apa, egykori kerületi ügyész, példakép); Wendy Gallagher-Nolan (anya, jazz énekes és dalszerző)
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: igazságügy
Foglalkozás: kerületi ügyész
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Shantel VanSanten

Ki vagyok én...?!

Ki vagyok én? Egy ismeretlen, aki meghallgat téged, aki megkínál a csokijából, aki ott áll melletted csendben, akire számíthatsz az éjszaka sötétjében, ha eltévedsz, aki benne van a hülyeségekben, akinek megmondhatod, mennyire béna a napszemüvegje, aki elkövette már azt a hibát, hogy a rossz emberbe zúgott bele, és az, aki önmagát hibáztatta el nem követett dolgokért. Nem vagyok tökéletes. Egyáltalán nem. Kompenzálom a hivatástudatommal ezt, ott mindig a legjobbra és legtökéletesebbre törekszem, hiszen egyetlen rossz döntés mindent megváltoztathat. Tönkre tehet egy ártatlan embert, és vidáman kisétálhat a bíróságról az, aki valóban elkövetett egy bűntényt.
Gyerekként nagyon bizalmatlan voltam, ma sincs ez másképp, viszont mindenkihez máshogyan állok hozzá. Erős és gyenge vagyok egyszerre. Humorom nem a legjobb, de még a legrosszabb favicceken is képes vagyok nevetni, ha ez segít. Tudok káromkodni is, nem mindig vagyok a szende és ártatlan kislány.

Külsőm alapján hamarabb lehet azt mondani, hogy egy modell vagy reklámarc vagyok, mintsem egy kerületi ügyész. Kék szemek, szőke haj barna szín átmenettel... Ennél angyalibb nem is lehetne. Világos bőrömmel nagyon jó összhangban van, valamint próbálok olyan színű ruhákat viselni, amelyek nem rontják el ezt az összhangot. Rengeteg blézerem van, amik a blúzaimhoz, ingeimhez, szoknyákhoz vagy nadrágokhoz nagyon jól passzolnak, amiket viselni szoktam. Egyébként farmer-egyszerű pólós viseletet is imádom, valamint a rövidnadrágokért is odáig vagyok. A cipők... Hát, igen, sok nőből kikívánkozik a vásárlási láz egy-egy szép cipő láttán, én kissé visszafogott vagyok a shoppingolás terén. Válogatós, ha úgy tetszik.


Életem, létem, világom


- Janice, kész vagy már? - kopogott be a fürdőszoba ajtaján a férjem, aki türelmetlenül vár rám már szerintem, pedig alig öt perce jöttem be.
- Már jövök is - ezzel ki is nyitottam az ajtót, remélve, hogy nem csapom neki és a végén elsősegélynyújtót kell játszanom. - Megérte türelmetlennek lenni? - kérdeztem tőle, miután megmutattam neki a sminkem, amit a sötétkék koktélruhához készítettem.
Hivatalos vagyok egy rendezvényre, ahol az igazságügy és a rendvédelem több személyisége is részt vesz, ugyan nehezen, de rávettem Colin-t, hogy kísérjen el, mert tudni kell róla, hogy utálja azt, ha ilyenen kell megjelennie. Elhihetné nekem, hogy én sem repestem ettől, de kerületi ügyészként elég sok ilyesmire kell elmennem, holott én is inkább az ügyekkel foglalkoznék, mintsem az ilyen hivatalos megjelenésekkel.
- Ugye, nem kell sokat ott lennünk? - biztosan titkon reménykedik abban, hogy elhívják őt egy bűntényhez, mert még ott is jobban szeret lenni, mint egy rendezvényen.
Hét éve találkoztam Colin-nal először, akkoriban kezdő ügyvéd voltam, ő viszont nyomozó volt már. Egy gyanúsított védőjének rendeltek ki, és ott a kihallgatóban kezdődött el a mi kapcsolatunk. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, aztán én büntetőjogra szakosodtam, majd négy év múlva a kerületi ügyészi hivatal egyik állását pályáztam meg. Nem bántam meg, hogy ott hagytam a védőügyvédi állást, hiszen apám is kerületi ügyészségen dolgozott, de eleinte nem akartam azt, hogy összehasonlítsanak minket, végül aztán jó volt néha vele együtt dolgozni, tavaly vonult nyugdíjba, azonban visszatér tanácsokat osztogatni mindenkinek.
- Fél óra? Megfelel? - vigyorogtam közben, és vártam a boldogságot a szemében felcsillanni.
- Ó, tudtam én, hogy a legjobb nőt vettem el feleségül! - megölelt, majd ő is somolygott.
A telefonom csörögni kezdett, az informátorom hív... Biztos hírei vannak arról a bizonyos nyomozásról, amiről egyelőre senkinek nem kell tudnia. Rövidesen be kell avatnom másokat is, azonban komolyabb és több bizonyítékra van szükségem ahhoz, hogy bármiféle hivatalos nyomozást elindíthassak.
- Ezt... fel kell vennem, addig kihozod a kocsikulcsot? Ott van az ágy melletti szekrényen, ha elfelejtetted volna, hová tetted - huncut mosoly volt arcomon gúnyolódás közben, ő pedig ment is be a hálószobánkba, én pedig felvettem a telefont. - Szia... Nos, megtudtál valamit? Követted őt? - nem voltam túl konkrét a telefonba beszélve, de tudom, a vonal másik végén lévő újságíró-fotós érti a célzást.
Nem szoktam lepaktálni senkivel, pláne nem egy firkásszal, most viszont meg kellett tennem, mert tudom, hogy mennyire imád másokat követni, fotózni és aztán cikkeket írogatni.
- Madame Tussauds, holnap délután három. Jól van, ott találkozunk - senkinek nem jutna eszébe ez a múzeum, csak neki, mert ott ejtve maradhatunk, s nyugodtan tudunk infót cserélni.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Janice Abberline Janice Abberline I_icon_minitime06.06.19 22:42

Elfogadva!
Drága Janice! Szerelmes03
El sem tudom mondani mennyire örülök neki, hogy a userednek pont erre a karakterre esett a választása. Amikor kitaláltam Pontosan ilyen személyiséggel megáldott nőt képzeltem el, mint amilyen végül te lettél. Izgatott Nagyon szépen megírtad a történet részt is és a jellemzésedet is. Sehol nem találtam benne semmilyen hatalmas vétséget ami miatt nem fogadhatnálak el. Úgyhogy irány foglalózni és játszani. Mert már kíváncsian várom, hogyan buktatod le azt a bizonyos illetőt. Szemöldök
Mégegyszer gratulálok és üdv közöttünk Wink Szerike05
Vissza az elejére Go down

Janice Abberline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Janice Lockhart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-