welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Seasons Hotel
William Anthony Black
Yesterday at 17:53
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Hill (784)

Desmond Drescher (650)

Cassandra Drescher (600)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (452)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Benjamin Tate Hunter

Zooey A. Benedict

Raymond James Steel

William Anthony Black

Anabeth Lyndsay Weston

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Veronica Chloe Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
389

TémanyitásTárgy: Veronica Chloe Foster 16.05.12 9:20

Név: Veronica Chloe Foster
Becenév: Nica
Kor: 19 éves
Születése hely, idő: 1993. 05. 15 / U.S.A. - New York
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Általában nyugodt természetem van, de van amikor elszabadul bennem a "pokol". Türelmes szoktam lenni, ezáltal jó társaság vagyok. Nagy szám van és nem mindig tudom, hogy mikor kell befogni. Nem szokásom se irigynek se féltékenynek lenni. Szinte mindig ott ível az arcomon felfelé a mosoly. A kávét melegem a teát hidegen szeretem. Imádom a hangos zenét és a jégkrémet. Egy jó film vagy egy könyv mindig letudja kötni a figyelmemet, bár ritkán van időm az ilyenekre. Szeretem, ha körül vesznek az emberek és ha a társaság középpontjában lehetek.

Külső: Szemem színe zöld, de gyakran a kontaktlencsének hála pompázik kék színben is, emellett nagyon jellegzetes a szemem formája. Szempilláim hatalmasak és dúsak. Hajkoronám közép derékig ér, és barna színű. Testalkatom kecses és nőies, úgy 170 centi lehetek és mindössze 60 kilót nyomhatok. Szeretem az elegáns göncöket, amiben igazán nőnek érezhetem magam. Gyakran hordok nyakláncokat, fülbevalókat és különböző kiegészítőket. Ruhatáramra az élnék színek jellemzőek.

Előtörténet:Hát akkor kezdjük ott, ahol minden elkezdődött, az- az a szüleimnél, mert ha ők nem találkoztak volna egymással, akkor most én sem lennék. Anyám tizenkilenc éves volt, mikor még pincérnőként dolgozott, ekkor találkozott apámmal. Apámat rögtön meg fogta anyám szépsége és minden nap abba a kis kávézóba tért be reggelizni, pár hét kellett neki, hogy összeszedje a bátorságát és elhívja vacsorázni. Persze anyám bele is ment, minden úgy ment, mint a filmekben… randi randit követett és pár hét után elválaszthatatlanok lettek. Anyám oda költözött apámhoz, aki ekkor már huszonöt éves volt és jogászként dolgozott. Mikor anyám húsz éves lett jött az esküvő, minden olyan volt, mint a mesékben, csak a gonosz mostoha nélkül. Az volt életük legboldogabb napja. Majd elmentek Párizsba nászútra, ahogy megfogantam én. Mivel pontosan az esküvőt követő kilencedik hónapban jöttem világra. Anyám elmondása szerint hideg téli reggel arra kelt, hogy megindultak a fájásai, apám rögtön be is vitte a kórházba, nagyon megbajlódott velem, mert csak késő délután jöttem világra. Pontosabban 18:47-kor. Onnantól kezdve én voltam a család szeme fénye. Mindenki babusgatni akart, mert olyan aranyos voltam a kék szememmel és a szőke hajammal. Az idő felettem sem állt meg és elég gyorsan cseperedtem. Még járni sem tudtam, de előszeretettel mászkáltam a házban, anyámra hozva a szívbajt. Mikor elmúltam egy éves meg tanultam járni, na, meg persze anyám idegein táncolni. Amit csak lehetett levertem, vagy arrébb tettem, nem okoztam kis fejfájást szüleimnek. Nem sokra rá beszélni is meg tanultam. Bármilyen meglepő első szavam káromkodás volt, mivel apámtól eltanultam, mert elég sokat káromkodott otthon a munkája végett. Mikor az idősebb rokonok jöttek látogatóba, gondolom, nem nézték jó szemmel, hogy oda rohanok hozzájuk, és közben azt mondogatom, hogy: „bazd meg”. Úgy látszik még is csak apámra ütöttem. Mikor elmúltam három éves, akkor született meg Lily. Eleinte féltékeny voltam. Hát, hogy le lettem volna féltékeny? Még meg nem született mindig minden körülöttem forgott, most meg jött Ő és már is érdekesebb volt, mint én. Persze ez nem így volt, de ezt egy három éves nem igazán értheti meg. Eleinte nagyon utáltam, de pár hét alatt megszerettem. Bár még mindig zavar az, hogy felvert a visító sírásával. De mint mindenhez, ehhez is hozzá lehet szokni. De egy kicsit ugorjunk, mert nem nagyon emlékszek ezekre, az évekre, még szép. Épp, hogy annyit tudok, amennyit szüleim meséltek.  Úgy hét évesen nagyon összevesztem, az akkor még négy éves húgommal, teljesen nem tiszta a kép, hogy miért, csak annyi maradt meg bennem, hogy bosszút álltam és darabokra téptem kedvenc plüss nyulát. Persze mikor meglátta egyből szaladt és megmondott, ezért büntetést kaptam, úgy egy hétig nem mehettem ki a szobámból, de még nagyobb bosszút terveltem ki ezek után. Mivel akkor is makacs voltam, így eldöntöttem, hogy legalább egy hónapig nem beszélek testvéremmel. Annyira önfejű voltam, hogy tényleg egy szót sem szóltam hozzá, pedig tudtam, hogy testvéremnek sokat jelentek és szeret velem beszélni. De rájött, hogy miért tettem, hogy rosszul esett, hogy megmondott és az óta soha semmit nem mondott el szüleinknek, persze cserében én sem. Ahogy nőttünk voltak félre értéseink, de azért mindig figyeltünk egymásra, és előszeretettel zsaroltuk egymást, mint ahogy a jó testvérek szokták. Majd elértem az iskolás kort. Annyira utáltam korán kelni és bejárni az órákra. Ezért csak a csíntevések kárpótoltak érte. Mindig szívesen keveredtem bajba, vagy akár mást kevertem bajba. Azt mondják, hogy az évek gyorsan telnek, ha jól érezzük magunkat, mikor az iskolában voltam, kimondottan szenvedtem, és nem éreztem az idő múlását. Olyan volt számomra, akár az örökké valóság, mind addig még össze nem találkoztam Nickkel. Már fogalmam sincs, hogyan lettem vele ennyire jóban, de nem is lényeges. Valószínűleg azért, mert nagyon hozzám hasonló személyiség. Ekkor már majdnem kész nővé váltam, ha lehet ezt mondani. Sok mindenben benne voltunk és meg kell, hogy valljam tetszett a dolog. Nickkel a szórakozás új fogalmat nyert. A fű, a pia, egyszerűen minden, ami a tökéletes élethez kell.
Mikor kezdtek a kezemből kicsúszni a dolgok, szüleim nagybácsimhoz küldtek. Azt hitték, hogy ha kiszakítanak az akkor társaságomból, hogy megváltozok, de komolyan mondom ezek nem normálisak. Pont engem, pont a Bűn Városába küldeni? Arról már nem is beszélve, hogy nagybácsim még tőlem is felelőtlenebb. Még csak pár napja vagyok Vegasban, de már is teljesen elkápráztatott. Reszkess Vegas megérkezett Veronica Chloe Foster!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Veronica Chloe Foster 16.05.12 17:37

Veronica Chloe Foster!
Történeted tetszett, nem is dicsérnélek tovább, inkább;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, foglalj avit, kellemes szórakozást kívánok. Wink
Vissza az elejére Go down