welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
N & S - serial killer Vote_lcapN & S - serial killer Voting_barN & S - serial killer Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

N & S - serial killer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime17.06.20 2:09

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
Valamiért úgy érzem, hogy akármerre tekintek mindenhol falakba ütközök, de a következő pillanatban meg úgy hiszem, hogy mindössze csupán egy hajszál választ el a megoldástól. Ellentmondásos megérzéseim vannak ezzel az üggyel kapcsolatban. Valamiért nem tudom összekötni a pontokat és ezért nem tudok rájönni, hiányzik valami... Pedig talán lehet, hogy a válasz az orrom előtt van, de mégsem látom. Egy dolog biztos, már nagyon régen aludtam ki magamat és őszintén már napok óta nem voltam a lakásomon, itt görnyedek az irodámban az akták felett, hogy minél hamarabb az ügy végére érjek, de eddig hiába. Ezért is vontam be a dokit, elvégre Nate a célszemély, ezért talán látni fog a sorok között valami olyat, ami fontos neki, amit én nem érthetek.
Bőven látszódtak már a felkelő nap sugarai, mikor Nate elhagyta az irodámat. Azt hiszem, hogy sikerült tennünk egy lépést előre és kettőt hátra. Rengeteg személynek kell utána néznünk, ez nem kis munka fog lenni, de még bírom erővel, addig csinálom. Nagyon csábító volt a kanapé, de most egy zuhany sokkal jobban esne, és persze lassan a kipihent munkatársaim is megjelennek a munkahelyen, ezért gyorsan megfürdök és átöltözök, hogy legalább annak a látszatát keltsem, hogy nem töltöttem megint itt az éjszakát. Nem túlzás, ha azt állítom, hogy az irodai szekrényembe gyömöszöltem be a fél gardróbom tartalmát.
Frissen és üdén sétáltam immár a folyóson. Ilyenkor éjszaka kevesen vannak beosztva irodai munkára, inkább terepen vannak és járőröznek, de senkit sem zavart a jelenlétem. Jobban mondva már meg sem lepődnek azon, hogy már megint nem otthon vagyok. Az irodám elé érve valamiért rossz előérzetem támadt. Szép lassan nyitottam be, de csak néhány centire, mikor hirtelen a semmiből gáz szag csapta meg az orromat. Ez meg mégis hogyan? Ez egy csapda volna? Nem kockáztathattam, még akkor sem, ha dugig van tömve aktákkal az irodám. Egy pillanat leforgása alatt meghoztam a döntést, amilyen gyorsan csak tudtam hátrálni kezdtem, de már késő volt. A detonáció ereje egészen a folyósó szemközti faláig repített. Mielőtt még lecsuktam volna a szemem láttam az irodámat nyaldosó tűzcsóvát.
Ki sem kellett nyitnom a szememet ahhoz, hogy tudjam hol a pokolban vagyok. Ez a steril szag... Egyszerűen gyomorforgató, pedig azt kellene gondolnom, hogy tuti, hogy nem kapok el itt semmit, ha már minden bűzlik a fertőtlenítőszertől. Jobban fáj a fejem, mint az átbulizott tijuanai éjszaka után, pedig a maxikói tequilától kevesebb dolgot utáltam meg mostanra. Na jó, talán ezt a szánalmas figyelemhiányos fickót, akit üldözök. Lassan kezd összeállni a kép és ezzel egy időben Nate körvonalát vélem felfedezni, ahogy végre sikerült megerőltetnem magam és hunyorognom néhányat. Piszok erős ez a fény.  
- Meglepetés! - Igyekeztem fájdalmamat és szégyenérzetemet némi gunnyal leplezni. Gyorsan felderítettem a terepet és megállapítottam, hogy nincs nagy bajom, hiszen semmiféle gépre nem vagyok rákötve és érzem minden végtagomat.
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime22.06.20 16:05

Az utóbbi időben új értelmet nyert az átlagos és a szokványos nap fogalma, ez is egy ilyen lesz, hosszú, annyi különbözőséggel, hogy szemhunyásnyit sem aludtam, az ilyenkor nem lehet, éjszakai ügyeletben talán, egy órát, másfelet még a reggeli vizit előtt, ha épp nincs semmi, de napközben esélytelen, egy ekkora városban mindig van valami.
Azt hiszem kezdek paranoiás lenni, már a hátam mögé nézek a folyosón és gyanakodva méregetem egyes kollégáimat, hajj, ez így nem lesz jó, leszaladtak a kantinba egy kávéért, legalább fizikailag tegyek meg mindent azért, hogy tudatosan is itt legyek, bár ami az szakmai részét illeti a fejemnek, mert a gondolataim most össze-vissza cikáznak. A kis műanyagpoharammal a kezemben sétálok és kortyolgatom a tiszta és erős feketémet, amikor hordágyat tolnak be, erre még nem is kapom fel a fejem, és annyira gyorsan suhantak el, hogy időm sem volt jobban megnézni vagy akár felismerni kit hoztak be és az itt nem igazán számít, megpróbálunk mindenkin segíteni ennyi, de ha most az egyetemen lennénk és tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy első ránézésre könnyebb sérüléseknek tűntek, sikerült elcsípnem néhány szót, amire viszont már felkapom a fejem és visszafordulok, gázszivárgás a rendőrőrsön, gázszivárgás? Az Spencerék körzete, bassza meg! Hajtom fel a kávém és dobom a kukába a poharat.
- Dr. Brennan...
- Átvesszük, segítsenek , áttesszük, háromra... - Emeltük át a kórházi ágyra, aláírtam, hogy felvettük, lekértem minden tesztet és képet, majd elláttuk, szerencsére nincs komolyabb baja, se belső vérzés, se törés, horzsolások, felrepedt néhány helyem és legfeljebb egy kis agyrázkódás az ütés következtében.
Mindenképp megakartam várni, amíg magához tér, hogy letudjak még ellenőrizni néhány dolgot és lassan kezd is ébredezni.
- Meglepődtem. - Léptem hozzá közelebb körbefont karokkal magam előtt. Oké, ezt már egyszer eljátszottuk.
- Ha nem maradsz nyugton, lekötöztetlek. - És most egyáltalán nem viccelek.
- Mi az ördög történt? A földre érkezést még gyakorolni kell. - Szép nagyot esett, az már biztos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime23.06.20 19:34

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
Kezd kibaszottul elegem lenni. Ez már a második alkalom, hogy a kórházba kötök ki. Feltehetőleg ennek a mostani esetnek is annak a szarházinak van köze. Habár ez mind csak feltételezés részemről. A széthasadó fejemben úgy kell lepkehálóval üldöznom a gondolataimat. Már az első incidens után is le akartak venni az ügyről, de nem hagytam magam, ha pedig kiderülne, hogy tényleg az támadott meg, aki már korábban is, akkor biztosan nem fogja hagyni a főnököm, hogy tovább is rajta legyek ezen az ügyön. Persze mindezt csak akkor, ha rá tudják bizonyítani, de jól tudjuk, hogy eddig semmit se tudtunk bebizonyítani. Gondolom, hogy most sem hagyott hátra nyomot maga után.
- Nem is értem, hogy mire ez a nagy felhajtás.... - Igyekeztem rezzenéstelen arccal pozíciót váltani, mindössze csak fel akartam ülni az ágyon, de minden apró mozdulat iszonyú fájdalmas volt. Szó szerint úgy érzem, mintha átment volna rajtam egy úthenger, pedig ha minden igaz, akkor komolyabb bajom nincs, mindössze csak nem bírja a testem már úgy a falnak való csapódást, mint régen.
- Nincs semmi bajom. Írd alá az elbocsájtó papíromat és már itt se vagyok. - Vagy ha kell, akkor alá írhatom én is azt, hogy saját felelősségre hagytam el a kórházat. Mert azzal, hogy én itt pihentetem a formás hátsómat attól nem leszünk előrébb.
- Miután leléptél fogtam magam és elmentem fürdeni, erre a meglepetésre értem vissza. - Ennél többet, ha akarnék se tudnék vele megosztani. Még az nem világos, hogy hogyan sikerült ezt véghez vinni.
- Vagy belsős munka volt, vagy sikerült észrevétlenül bejutnia. Különös, hogy pont az én irodámban történt. - Ezért is gyanítom, hogy az tehette, akit keresünk. Biztosan közel vagyunk már az ügy megoldásához, vagy csak simán el akart tenni láb alól.
- Látnom kell a kamera felvételeket, habár cseppet sem lennék meglepődve azon, ha pont akkor nem működött volna. - Ha a tettesünk mindenre gondolt, akkor biztosan nem hagyott hátra felvételt, amin szerepel. Úgy túl egyszerű lenne a nyomára bukkani és tudjuk, hogy az egyszerű dolgok nem állnak közel hozzá. Szórakozik velünk, de kezd túlzásokba esni.
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime24.06.20 19:38

- Igen Spencer, szemmel láthatóan, az ágyon is alig bírsz felülni, de semmi bajod, valóban. - Vettem egy mély levegőt, majd lassan engedtem ki. Ezt a kört már lefutottuk egyszer, akkor sem lehetett vele bírni, most miért is lenne másképp? Még olcsón megúszta, nem volt akkora a robbanás ereje, sokkal cefetebb állapotba is behozhatták volna és akkor most tuti nem lenne ekkora szája, kezd már ebből nagyon elég lenni.
- Különös? Az finom kifejezés. Kissé bizarr véletlen. Meddig fog ez így menni? - Lassan visszatérő vendége lesz a kórháznak és nem mint látogató, sőt nem is munkaügyben. Legközelebb mi lesz? Eddig mindkét alkalommal megúszta könnyebb sérülésekkel, a lövés is vállba találtam el, a comb és a váll még annyira nem vészes, bár a vele járó fájdalomról nem nyilatkozhatok. De legközelebb, legközelebb a karját vagy a lábát kell megpróbálnom megmenteni, ebbe inkább bele se akarok gondolni, ahogy az esélyeibe se, ha mindez bekövetkezik.
- Mi lesz most? Gondolj bele, ha a rendőrségen megtudta ezt csinálni, akkor egy kórház sem jelenthet akkora problémát. - Itt mi nem tudunk erre felkészül, egy váratlan fenyegető robbanás, itt betegek vannak, nem tudunk mindenkit időben kivinni, még ha tudomást szerzünk is róla, mennyi időnk lenne? Sajnos nem elég.
- Van egy őrült elméletem... - Ültem le az ágy szélére. Tényleg eszement. - Mi van akkor, ha valami megváltozott időközben? Ha most már nem én vagyok az elsődleges célpont, hanem Te? Ha most azt játsszuk, hogy téged kell megmentenem? - Simán belekalkulálható, én lettem volna a célpont, de még soha sem esett könnyedebb bajom se, neki viszont már két alkalommal is. Valahogy muszáj megpróbálnunk elé kerülni a játszmában és már nem igazán érdekel miféle eszközökkel, csak csináljuk. Ez már több a soknál, nem fogom engedni, hogy nevetség tárgyává tegye a praxisomat és azt, amiben hiszek és amiért dolgozom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime25.06.20 18:01

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
- Volt már rosszabb is. - Konkrétan a múltkori az tényleg sokkal rosszabb volt. Most legalább nincs lőtt sebem, ha már igyekszem a dolgok pozitív oldalát nézni. Elég nehéz nem negatívan gondolkozni azok után, hogy ismét a kórházban kötöttem ki és feltehetőleg most is ugyan annak a személynek köszönhetően. Tudtam, hogy veszélyes hivatást választok magamnak, de azt még a legvadabb rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy egyszer ez fog történni velem. Úgy tűnik, hogy az élet tartogat még számomra meglepetéseket. Habár a korombeli nők inkább már azzal vannak elfoglalva, hogy családot alapítsanak, én pedig azzal, hogy ne válljon belőlem céltábla. Nagyon távol áll tőlem még a házasság gondolata is, elvégre előbb találnom kellene egy olyan hímet, akivel talán egyszer rá tudnám magam szánni, de még csak potenciális jelöltem sincs. Talán belőlem is zakkant macskás nő fog vállni.
- Fogalmam sincs. - Tényleg tőlem vár most választ? Szerintem eléggé sokat mondó, hogy már megint itt vagyok... Legalább ma ne én legyek az a személy, akinek válaszokkak kell előállnia. Inkább adjanak még egy löket morfiumot és talán végre kialudhatnám magamat, szép is lenne, de most sincs időm még csak a pihenésre gondolni sem.
- Szerinted védőőrizetet kellene kérnem? Biztos vagyok abban, hogy ha gondtalanul sikerült bejutnia a rendőrségre, akkor simán belibbenhet ápoló szerelésben is... - Feltéve, ha férfi a tettes, mert ugye még ez sem túl biztos infó. Szóval szerintem azzal se mennék sokra, ha rendőrök vigyáznának rám. A mai világban semeddig se tart hamisítani egy belépőkártyát, amivel igazolná magát, hogy aztán bejusson a szobámba és a másvilágra küldjön.
- Akkor itt a remek alkalom, hogy csalinak használj. - Érdekes ez az elmélet és tényleg sose lehet tudni, hogy mi járhat egy őrült fejében.
- Mivel járnánk jobban? Azzal, hogy megtudja, hogy élek, vagy azzal, ha halottnak hinne? Feltéve, ha mostanra még nem szivárgott ki, hogy túléltem a robbanást. - Úgy szeretném, ha végre sikerülne legalább egy lépéssel előtte járni. Talán a mai nap lesz az, amikor sikerül csapdába csalnunk, mondjuk nem bánnám, ha ennél kicsikét jobb formában lennék. Kissé haszontalannak érzem magam, de ettől még a fegyveremet tudnám használni.  
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime15.07.20 16:16

- Hát, ha igazunk van, állhatna valaki az ajtó előtt, úgy könnyebben kitudnánk szűrni ki járt itt... - Vagy akár csak erre a folyosón, ki érdeklődött feltűnően Morrison nyomozó állapota iránt, meglehetne csinálni, elvégre volt már rá példa, csak kérdés, hogy nem késtünk-e már el vele, több órája hozták be, ráadásul én vettem fel, ha minket figyelnek, akkor nagy valószínűséggel erről már lekéstünk.
- Gondolkodjunk, ha halottnak hinne, az talán előcsalogatná, de mi rá a garancia, hogy akkor sikerrel járunk és vége lesz, nem sodorhatunk másokat is bajba... - Ez a felelősség már nem csak az övé, ugyanúgy az enyém is és engem is terhel, itt nem csak a fiamról van szó, a betegeimről is, mindenről, amire felesküdtem, egyszerűen nevetség és kudarc tárgyává tesz, ami bosszant.  
- Ha viszont élsz, akkor elbaltázta, elszámolta magát és én, pontosabban mi nyertünk, de akkor is jobban kell vigyáznod. De a végső döntés a tiéd. Órákkal ezelőtt behoztak, nem biztos, hogy sikerül, de csináltunk már ilyet, azt mondjuk, hogy komplikáció lépett fel, bevérzés, bármi és átszállítunk egy jobban őrzött osztályra. - Bárhogyan is dönt, alatt fut a nyomozás, de gyorsan kell mérlegelnie, értesíteni kell a kapitányságot, a kórházi bizottságot szép csendben.
- A következő szabadnapomon, amikor ennek vége, tuti iszom egyet. - Amit egyébként nem szokásom és a szabadnap is új értelmet nyer, amint gyereke van az embernek, de most úgy érzem rám fog férni egy laza este, halványan még rémlik milyen is az, mielőtt még Charlie megszületett, persze a legkevésbé sem bánom, hogy így alakult, így sosem fogok unatkozni az elkövetkező húsz évben, sőt lesz miért hajtanom, de egy ital az rám férne valahol.
- Azt hiszem rendben vagy, pont ugyanolyan makacs és hajthatatlan, mint előtte, agyrázkódásnak sincs jele. - Mindezt anélkül állapítottam meg, hogy hozzáértem vagy megmozdultam volna, felesleges és kár a gőzért... - Esküszöm, elpusztíthatatlan vagy. - Más a helyében ennyi túlóra és pocsék alulfizetés mellett most gondolkodás nélkül hűsölne itt néhány napot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime16.07.20 4:14

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy minden a legnagyobb rendben, mert semmi sincs rendben. Ismét egy támadás áldozatává váltam és őszintén nagyon kezdem már unni ezt az áldozat szerepet. Már másodszor sikerült túlélnem. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy szerencsém volt-e, vagy inkább ez egy üzenet lenne arról, hogy bármikor és bárhogyan megölhet, de azon van a lényeg, hogy a döntés rajta múlik. Vagy már valójában nem is értem az egészet és csak próbálom összerakni a kirakós darabkáit, de kurvára nehéz úgy, hogy nincs meg az összes darab.
- Nincs rá garancia. - Elvetemült volt az ötlet és talán nem is lehetséges kivitelezni. Rengeteg embert kellene bevonni a tervbe és valahogy úgy sejtem, hogy a főnököm nem is menne bele. Szerencsém lesz, ha ezek után nem fognak levenni az ügyről, mert most már nagyon is személyesen érintett vagyok.
- Akkor mi van, ha tényleg Istent játszik? - Mert ez az elmélet már többször is felmerült bennem, de már nagyon kezd idegesíteni az összes elmélet, amit gyártunk. Mert eddig mind zsákutcának bizonyult.
- Talán tudta, hogy a robbantás nem fog megölni, csak egy üzenet volt. Egy kibaszott üzenet, ami arról szól, hogy bármikor a közelembe férkőzhet és bármikor meghalhatok, ha ahhoz van kedve, hogy megöljön. - Nem is csoda, hogy lassan kezdek paranoiás lenni. Bejött a rendőrségre, lehet hogy sokkal közelebb volt hozzám, mint ahogyan azt a legvadabb álmaimban merném feltételezni. Még csak az hiányozna, ha kukkolt is volna miközben zuhanyzom. Az csodálatos is lenne.
- Szerintem inkább azt akartad mondani, hogy iszol egyet és engem is meghívsz. - Ha ennek vége, akkor rendesen megünneplem és remélhetőleg nem a saját ágyamban fogok ébredni.
- Csak a morfium miatt jövök ide ilyen gyakran. - Igyekeztem béna humorral leplezni a helyzet valós komolyságát.
- Ha már itt vagy, akkor megnéznéd? - Meg sem vártam a válaszát, egyből kitakartam magam és húztam feljebb magamon ezt a vacak "hálóruhát".
- Nem mutogatom ám mindenkinek így magamat, de mivel orvos vagy ezért nem is olyan kínos. - Valójában semmi olyat nem mutattam neki, amit eddig még nem látott volna, mindössze csak szeretném, ha vetne az oldalamra egy pillantást.
- Talán kezd elmúlni a fájdalomcsillapító hatása, mert egyre jobban érzem a zúzódásokat. - Egy jó tanács: Fájdalmas a falnak csapódni, de még mindig jobb, mint meghalni egy robbanásban.  
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime17.07.20 17:38

Hallgattam szavait, de ehhez nem igazán tudtam mit hozzáfűzni, egyrészről, mert lehetséges és akkor senki, egyikünk sincs biztonságban, másrészt Ő lehet, hogy istennek hiszi magát, de én nem vagyok az,  viszont ha Spencert akarja felhasználni, hogy erre megtanítson, akkor a francba, rajta fog kísérletezni, hogy meddig mehet el? Egy hatósági személlyel?
Hirtelen nem tudtam, hogy nevessek, meglepett legyek vagy csak simán megkérdezzem mi a csodát művel, oké, hát persze, a belső vérzésről beszéltem.
- Hát ahhoz az kellene, hogy bent maradj megfigyelésen, akkor tudnék biztosat mondani, de tudjuk, hogy az nem a te asztalod, így ha fájdalmaid lennének, légy szíves még azelőtt hívj, hogy egy hatalmas lila vérömleny látszana vagy összeesnél, mert akkor már csak pereid vannak hátra. - És ez most nem tréfa, akkor vége a dalnak, véglegesek, percek alatt belehal, mondhatni a saját vérébe fullad bele.
- Oké, jól van, szólj, ha fájdalmat érzel, érzékelni fogd a különbséget. - Nyomkodtam végig az oldalát, ez most nem a legjobb érzés egy ekkora csattanás után, de még mindig jobb élni.
- Fordulj meg. - Tapogattam végig a hátát is, de nem látok semmit a zúzódásoktól eltekintve, mákja volt.
- Maradhatnál bent, tudod csak úgy a morfium miatt... - Eresztettem meg egy mosolyt felé.
- Most mennem kell. - Szólalt meg a csipogóm közbe.
- De később rád nézek, hozzak neked valamit? - A tápvízbe még mindig csorgatnak koffeint, Spencer kezében meg átlag van egy műanyagpohár, majd csempészek ki neki az orvosiból, az egész tűrhető, ma úgyis egész napos vagyok, talán én is bekötök egyet magamnak, aztán csak húzom. De este már lazább, akkor talán én is aludhatok egy-két órát a reggeli vizit előtt.
- Legyél együtt érző, aludj pár órát helyettem is. - Felálltam, majd az állványhoz lépve leellenőriztem a tápvizet, hogy rendben cspöpög-e le, majd lassan magára hagytam. Én tényleg tudnék aludni, talán majd holnap.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime18.07.20 10:07

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
- Szép kilátások. - Megértettem. Esküszöm, hogy bejövök a kórházba, ha valami bajt érzek. Nem akarok meghalni idő előtt, habár ez a mocsok nagyon azon van, hogy elpatkoljak. Valamiért nem hangzik a vérömleny szép halálnak. Jó, persze tudom, hogy rendőrnek lenni nem éppen életbiztosítás, de azért ennek ellenére szeretnék tisztességesen megöregedni. Még rengeteg dolgom lenne az életben, olyan sok mindent nem volt még időm csinálni. Valójában eddig nagyon sok mindenből kimaradtam, csak a munkámnak éltem.
Hagytam, hogy tegye a dolgát. Valójában úgy érzem, hogy mindenhol fáj, de gondolom egy ilyen falnak való nyekkenéstől ez teljesen normális, viszont nem éreztem túl nagy különbséget, miközben folyamatosan nyomkodta az oldalamat.
- Valamiért azt hittem, hogy ha tapizni kezdesz az sokkal élvezetesebb fog lenni. - Na meg azt hittem, hogy sokkal jobb formában fogok lenni, nem ilyen elcsúfított testtel. Egy egészen más szituációban biztosan az is lett volna, de most nem éreztem mást csak fájdalmat meg persze némi szánalmat saját magam iránt. Úgy tűnik, hogy megmaradok, legalábbis addig biztosan míg hat a fájdalomcsillapító. Fáj, de ennek ellenére még így is könnyen megúsztam. Most akár lehetnék egy hullazsákban is.
- Ha kapok morfiumot, akkor tuti maradok. - Egy kis időre biztosan, nem terveztem azt, hogy felpattanok és megszökök a kórházból ebben az állapotomban, hogy a gyilkos után menjek.
- Azt hiszem, hogy egy sör most jól esne. - Elnevettem magam, de hamar rá kellett jönnöm, hogy most még a nevetés is fájdalmas számomra, de azért igyekeztem leplezni előtte, hacsak az arcon el nem árult.
- Tudom nem fogsz sört hozni, szóval akkor lepj meg valamivel. - Most egy kávénak is örülnék. Lényegében bárminek tudnék örülni és azt hiszem, hogy étvágyam is lenne. Fogalmam sincs, hogy mikor ettem utoljára valami normális ételt.
- Rajta leszek az ügyön. - Biztosan rám férne egy kis alvás. Végig néztem, hogy kisétált az ajtón, de néhány másodpercig volt csak nyugtom. Csörögni kezdett a mobilom és persze a felettesem hívott. Miután egy kaptam egy alapos lebaszást csak álmatlanul forgolódtam az ágyban. Valójában sikerült aludnom, de nem annyit, amennyit szerettem volna.  
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime18.07.20 11:51

A kevés alvás, pocsék kávé és alulfizetettség nálunk már rutinszerű és így húzzál le egy dupla műszakot, ha nincs más, aki beugorjon. A legtöbb ember erre azt mondaná, hogy agyunkra ment az orvosi, vagy a rendőröknek az akadémiai évek, erre fel nem fogom hogy jön valaki ahhoz, hogy nevetségessé tegye mindent, egyáltalán mi kell ahhoz, hogy valaki istent játsszon. Ki tudná megmondani kinek áll jogában túlélni és életben maradni és ki érdemel a halált? Ezt sosem értettem. Én orvos vagyok, nem esküdtszéki tag, és a világ nem így működik, csak vannak, akik ezzel nem képesek együtt élni, ők azt hiszik csak az Ő életük van elcseszve és ez feljogosítja őket bármire is, mondjuk ítélkezni más élete felett.
Későre járt már mire minden elcsendesedett, ragadtak le a szemeim és még hosszú az éjszaka, töltöttem magamnak egy bögre kávét az orvosiban, majd kerítettem még egy poharat Spencernek, fogalmam sincs, talán alszik már, elnyomta a sok fájdalomcsillapító, nos az én szemeim most anélkül is leragadnának, A folyosón menet megálltam kifosztani az automatát, kantin ilyenkor sajnos már nincsen, hogy valami rendes kaját vigyek neki, így most csak némi csokival, müzliszelettel és földimogyoróval tudok szolgálni. Csendben nyitottam ki, először is, hogy ne verjem fel az egész folyosót, másodszor, mert nem tudtam fent van-e, de mint kiderült igen.
- A sör kifogyott, bocsi. De hoztam helyette kávét meg kifosztottam neked az automatát. - Pakoltam le mindent a feje fölött lévő asztalra, majd leültem az ágy szélére. Nyűgösen masszírozva homlokom és orrnyergem néztem fel rá, tudom, szarul nézek ki.
- Te se nézel ki jobban. - Olyan sokatmondó fejeket vágott, hogy muszáj volt halkan felnevetnem.
- Jöttem, hogy ébren tarts. - Teljesen mindegy mivel, hogyan, miről beszélünk, az ügyről vagy az emberi tébolyról, a kialvatlanság mellékhatásairól is mesélhetnék, de azt lehet nem itt kéne és nem úgy, hogy mellé még egyedül neveled a gyereked.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime18.07.20 18:04

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
Már mindent elkövettem annak érdekében, hogy ne unjam magam halálra. Valamiért képtelen voltam az igazak álmát aludni. Felidegesített a felettesem. Igaz annak sem örültem volna sokkal jobban, ha lebaszás helyett inkább egy gyógyulj meg gyorsan lapot kapok tőle. Arra várhatnék. Hirtelen nagyon sok szabadidőm lett és már azt kezdtem el tervezgetni, hogy hogyan tudnék a kórházi szobámból lelépni, pedig egyszerűbb lenne csak egy papírt aláírni, hogy saját felelősségre távozok a kórházból. Fogalmam sincs, hogy hol lehet most számomra, számunkra a legbiztonságosabb. Attól, hogy egy helyen tartózkodunk úgy nagyon könnyű célpont válik belőlünk. Két legyet egy csapással ugye... Csodálom, hogy képes voltam aludni annak ellenére, hogy a paranoiám kezd egészen új szintre lépni. Éberen figyeltem a bejárati ajtót. Sose lehet tudni, hogy ki fog belépni rajta. Egészen addig, míg Nate meg nem jelent.
- Köszönöm. Már ez is sokkal több, mint amennyit vártam. - Jelölni kellene az év orvosának. Nem is olyan régen még farkas éhesnek éreztem magamat, de most valamiért úgy érzem, hogy nincs étvágyam, de később biztosan meg fogok enni mindent, amit hozott. Most csak a kávéra vágytam. Óvatosan felültem, hogy kezembe tudjam venni a bögrét. Aprót kortyoltam belőle.
- Pocsék, mint amire számítottam. - Szerettem volna nevetni, de gyorsan meggondoltam magam, mert az most túl fájdalmas lenne számomra. Nem véletlen, hogy a kórházak nem a jó kávéról híresek.
- Hé! Most tényleg sértegetsz? Pedig nem is mondtam ki hangosan, hogy szarul nézel ki. - Ez az egész mindkettőnket alaposan megvisel és még hab erre a borzalmas tortára, hogy neki még egész nap itt kell húznia az igát. Ha nem lennék itt, akkor biztosan én is egész nap melóznék.
- Talán nem ártana, ha inkább ledőlnél egy kicsit. - Szívesen felajánlom neki az ágyamat, majd vigyázok rá ameddig alszik. Tudom, hogy vannak pihenők az orvosoknak és nem szokásuk befeküdni a páciensek ágyába, de a mi esetünk egészen más... Ameddig alszik, addig magatehetetlen és úgy bárki a közelébe bír férkőzni és a mi estünkben sose lehet tudni, hogy mikor ér minket egy újabb támadás.
- Tudsz arról valamit, hogy hol a fegyverem? - Mert a robbanás előtt nálam volt, de biztosan biztonsági okokból nem tette a kórház személyzete a személyes tárgyaim közé, pedig nagyobb biztonságban érezném magam, ha a fegyverem nálam lenne.   
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime18.07.20 21:55

Ez egy kórház, ide senki sem a jó kávéért jár, az egyszer biztos, de még mi se, pedig nem volna hátrány egy huszonnégy óra közben, ha nem valami pocsék löttyöt kellene leöntened a torkodon és várni, hogy a toppon tartson, de ilyenkor már sajnos nincs kantin, hogy ihatót kérjünk.
- De pont olyan "szarul nézel ki" fejet vágtál. - Mit mondhatnék, kezdek tanulni olvasni a sorok között nála és eléggé sokatmondó arckifejezései tudnak lenni, van a "b*ssza meg", a "k*rva életbe", a "pics*ba" és az "ez komoly, baszki?". Na igen, elég sokszínű, csak ne a fiam előtt, ha lehet.
- Nem ártana? Ha eldőlnék, kómába esnék. Ilyenkor a legrosszabb... - Kortyolok bele a kávémba, ilyenkor a legrosszabb, nyugi van, csend, nincs mit csinálni és próbálj meg nem elaludni, mert váltanunk kéne egymást, valakinek mindig észnél kell lennie, bár már hozzászoktunk az egy-másfél órás alvásokhoz. Igen, ne egy orvosnak próbáld magyarázni mit képes kibírni és mihez képes ráállni az emberi szervezet, bár olykor mi is túlzásokba esünk, hogy tovább tudjunk dolgozni.
- Ühüm, a biztonságiak elzárták, távozáskor a jelvényeddel visszakapod. - Szabályellenes és nem is lett volna túl biztonságos ha fegyver van nála, amíg Ő eszméletlen, ez egy kórház,  több száz beteggel, és mindenkire figyelnünk kell, még a végén illetéktelen kezekbe kerülne.
- Na menj egy kicsit odébb... - Keltem fel, majd az oldalamra dőlve feküdtem le mellé, könyökömmel megtámasztva magam. Nagyokat pislogva néztem rá zöld szemeimmel, mondani akartam valamit, de hirtelen semmi sem jutott eszembe, így csendben maradtam, menten eltudnék így aludni, ez így nem lesz jó, Spencer pedig kitúrtam az ágyból, pedig neki nagyobb szüksége lenne a pihenésre, a kényelmes pihenésre és végre rábírtam, hogy maradjon bent, szinte hihetetlen, hogy nem követelte azonnal a papírokat, hogy hol kell aláírnia, hogy saját felelősségére távozni szeretne. Úgy érzem rá is ráfért már egy kis kényszerszünet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime19.07.20 9:39

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
- Ezek szerint most már meg sem kell szólalnom ahhoz, hogy tudd mire gondolok. - Ez egészen félelmetes. Lassan sikerül annyi időt töltenünk egymással, hogy már a testbeszédből megértjük a másikat. Ezzel valójában nem is lenne semmi bajom, abban az esetben, ha nem egy őrült gyilkos miatt sikerült ilyen mélyrehatóan megismernünk egymást.
- Ha pedig átesel azon a bizonyos holtponton, akkor már az álmosságot se érzed, ismerős... - Akár csinálhatnánk egy versenyt is ebből, hogy melyikünk bírja tovább alvás nélkül, mert nekem nagyon is úgy tűnik, hogy számunkra az alvás csak szép illuzió.
- Pedig sokkal nagyobb biztonságban érezném magam, ha kéznél lenne a fegyverem. - Megértem én és természetesen logikus is, hogy nem adják oda, de gondolom egyik biztonsági se tudja, hogy valójában így mekkora veszélynek tesznek ki. Már csak reménykedek abban, hogy az a pöcs itt nem akar meglátogatni és van némi esélyem arra, hogy a kórházból élve távozzak.
- Őszintén nem pontosan így képzeltem el azt a jelenetet, hogy milyen lesz, mikor legközelebb egy pasival leszek egy ágyban. - Talán csak a fájdalomcsillapítótól, de nem érzem ezt az egészet ultra cikinek. Ha már így össze hozott minket a sors, akkor itt leszek neki és vigyázok rá. Tényleg ráférne a pihenés és ameddig itt vagyok mellette, addig éberen tudom figyelni az ajtót. Arról pedig fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnék fegyver nélkül, ha valaki olyan térne be ide, akinek nem itt lenne a helye. Az pedig egy egészen más kérdés, hogy mi van akkor, ha egy nővérke jönne be, miközben Nate mellettem alszik. Biztosan félre is értenék az egészet... Még akkor is, ha valójában ezen nem is lenne mit félreérteni. Egyetlen egyszer sem közeledtünk egymás felé, valójában most vagyunk legközelebb egymáshoz, de most is csak azért mászott be mellém, mert fáradt, nem pedig azért mert bármit is akarna tőlem. Valamiért én sem érzem magam annyira szexinek, hogy bedobjam magam.
- Ne nézz ilyen furán rám... Csukd be a szemed és probálj pihenni. - Még sose volt ilyen közel hozzám ezért csak most tűnt fel, hogy mennyire szép zöld szeme van.   
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime19.07.20 22:55

- Igen az, de cseppet sem játék, esélyes, hogy spontán összeesel, ami neked a volán mögött ülve, vagy nekem a műtőben elég komoly. - Ami eléggé benne van a pakliban úgy 24-48 óra között valamikor, amikor nincs az a koffein vagy cukros energialötty, ami ébren tartana teljesen mindegy milyen napszak van épp, ha elkap, akkor filmszakadás, és ha szerencséd van, akkor csak ennyi, magadhoz térsz és rimánkodsz az éghez, hogy nem történt ez idő alatt semmi visszafordíthatatlan a hibádból adódóan.
- De nem biztos, hogy mindenki más is, bár egy nem egy Bates motel, azért van pszichiátria és tehetetlen betegek is, mindenkire ugyanúgy kell figyelnünk és gondolnunk, de ha attól jobban alszol beszélj a biztonsági személyzettel, hogy ők se aludjanak, hanem mondjuk végezzék a munkájukat. - Itt éjszaka nincs nagy tennivaló, ha nem jön közbe sürgős beavatkozás, az ilyen esték inkább a sürgősségin durva, meg ha tömeges baleset van és nem tudnak a mentők hova beállni.
- Spencer? Fogd be. - Túl sok pimaszság és élcelődés túl rövid időn belül, ami tőle egyáltalán nem mondható különösnek, most mégis furcsább, mint általában, megszaladhatott az adagoló.
- Ébressz egy óra múlva, ha nem reagálok plafon másfél. - Nem kellett kétszer mondania, hogy hunyjam be a szemeimet, az egyből ment, nyitva tartani tudtam már csak nehezen, így fekve meg főleg mardos az álom.
- Meg, ha hívnak, akkor rúgj oldalba, vagy csinálj valamit. - Motyogtam szinte már félálomba. Hozzá vagyok szokva, idebent senki sem alszik két óránál tovább, azt is javarészt a reggeli vizit előtt négy és hat között, és így legalább nem valamelyik nővér fog visítani, hogy keljek fel, bár Spencer se ébresztett még, nem fogadnék rá, hogy finomabb módszerei lennének, legfeljebb lerúg az ágyról, édes mindegy, csak most ne keljen megmozdulnom, alig behunytam a szemem kettő perc nem kellett, hogy elaludjak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime25.07.20 4:33

giphy.gif

Nathaniel & Spencer  
- Azt hiszem, hogy mára elég is volt ennyi a rémtörténetekből. - Messzire jutottunk a vérömlenytől, de inkább ne is boncolgassuk tovább ezt a témát. Elaludni vezetés közben nagyon gáz dolog, de szerencsére most itt fekszem ebben a nem túl kényelmes kórházi ágyban. Most végre kipihenhetem magam, igaz nem olyan kényelmes, mint az otthoni ágyam, viszont ha otthon lennék egyedül, akkor még ennél is jobban hatalmába kerített volna a paranoiám.
- Keltsek pánikot? - Nagyon remélem, hogy a felettesem azért beavatta annyira a kórházi biztonsági személyzetet, hogy tudják, hogy támadás áldozata lettem és figyeljék jobban a gyanús emberkéket, ahelyett, hogy aludnának a monitor előtt.
- Úgy tűnik, hogy ragályos a pimaszságom. - Nagyon szerettem volna nevetni, de tartottam attól, hogy túl fájdalmas lenne, az előtt már sikerült megtapasztalnom, hogy az oldalamon lévő zúzódások nem túl jól reagálnak. Arra viszont most semmi mentségem nincsen, kivéve, ha ráfognám a morfiumra, hogy miért is teszek neki efféle utalásokat, ma már nem is először. Szomorú, hogy tragédiák sora kellett ahhoz, hogy mi ennyire megismerjük egymást, de ez csak közöttünk pusztán szakmai kapcsolat, ugye? Szeretném ezt elhitetni magammal, de így elég nehéz, hogy az ágyában van, de nézzük el neki, hiszen nagyon fáradt.
- Psszt. - Túl sokat beszél, de látom rajta, hogy már alig bír ébren maradni. Szerintem fél perc sem kellett ahhoz, hogy elaludjon. Oké, nem gondoltam volna, hogy ha elalszik, akkor ennyire unatkozni fogok... Éberen figyeltem az ajtót, de még csak a kilincs sem mozdult meg, senki se akart minket zavarni. Talán úgy fél órája aludhatott, mikor azt gondoltam, hogy tényleg le fogom rúgni az ágyról. Jó mély álomban lehet, ha arra se kelt fel, hogy egész testemben összerándultam a fájdalomtól miután karjával átölelt. Jelen körülmények között nem élvezem ezt annyira, mint ahogyan kellene, na meg nem is vagyok az a fajta, aki szeret ölelkezni. Mégis eltűrtem, nem akartam idő előtt felkelteni, ezért mozdulatlan maradtam.
- Nate ébredj! - Fogalmam sincs, hogy mennyit aludhatott, ha rajtam múlt volna, akkor még most se kelteném fel, de a csipogója közbeszólt. Vajon mennyire lesz számára kínos az ébredés? Talán fel sem fog neki tűnni, hogy mennyire közel került hozzám, míg aludt...   
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nathaniel Brennan
Nathaniel Brennan



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime26.07.20 21:45

Vannak a megszokott a zajok, ami mellett már nyugodtan alszunk, hiszen hozzászoktunk, a környezetünkké váltak és vannak a hangok, amikre pontosan tudod, hogy ugranod kell, ezt több ponton is megtapasztaltam az életem során, mint orvosként és mint apaként. Bármikor képes vagyok rá felriadni, ha nem vagyok kóma közeli állapotban, és most is muszáj.
Hirtelen nyitottam ki a szeme és ültem fel, kellett egy villanásnyi másodperc amíg visszatértem a jelenbe és az ébrenlétbe, oké, már pontosan tudom hol vagyok, dolgoznom kell, várnak, majd oldalra pillantok Spencerre majd le a kezemre, egy másodpercre zavarban éreztem magam.
- Ó bocsi, szólhattál volna. - Fogalmam sincs mióta aludhattam így, de nem lehetett túl kényelmes a számára.
- Köszi, hogy őrködtél, most rohannom kell. - Keltem fel az ágyról és nyúltam a csipogómért, jó, megyek már, kaptam fel a kávémat, nagyot kortyoltam belőle, ébredés után sem sokkal jobb, de elrázza az embert az egyszer biztos.
- Próbálj aludni. - Fordultam vissza még az ajtóból, majd sietve léptem ki a  folyosóra, gyorsan hajtottam fel a kihűlt kávémat a pohár pedig az első kukában landolt. Az órámra pillantok, oké, még egy kicsi. Aztán remélem Charlie-t elviszik a bölcsibe, mert a volán mögött én is egy klinikai esetnek fogok számítani reggel és legalább a délelőttöt áttudnám aludni, azt hiszem ezt hívják éber álomnak. Sebes léptekkel csúsztam be a radiológia tolóajtaján. remélem legalább a felvételek megvannak már és nem kell még azokat is várnunk.
- Jöttem, mink van? - Léptem be az ajtón Dennyékhez, Uu, ezt hogy hozta össze? Néztem fel a táblán lévő felvételekre. Igen, itt eléggé műtét javasolt. Mondjuk mielőtt bevérezne és elveszítenénk a lábát. És még nem üvölt a fájdalomtól? Hát majd fog.
- Készítsék elő és szóljanak, hogy kell a kettes, ezzel nem várunk. - Aki bújt, aki nem. Így kell hatásosan felébredni éjjel háromkor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: N & S - serial killer N & S - serial killer I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

N & S - serial killer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Kórtermek-