welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_lcap• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Voting_bar• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 14:27



Te vagy az otthonom
A közeledö égbolton
Végtelen torony
A horizonton


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Álmatlanul hagytak magamra az éjszaka percei, hogy kérlelhetetlenül tovasuhanva órák némán csordogáló vizévé váljanak az idő anyagtalan folyómedrében. Általában nincs gondom az alvással, ez az utóbbi idők kellemetlen újdonsága, amit a folyamatos kattogásnak tudok be. Persze, ott a józanul ítélő, racionalista hang a gondolataim között, amelyik azt suttogja, hogy teljesen feleslegesen pörgetem magam, méghozzá több indokból is. Az egyik? Eleve meg sem kellett volna hallanom apám szavait, vagy legalábbis annyival illetni, amit ő tesz az enyémekkel: elengedni a fülem mellett. A másik ok? Őt ismerve valószínűleg már nem is emlékszik arra, hogy mit mondott. Szimplán azért, mert nem érdekli, hogy egy-két szava vagy gesztusa mennyire döngölhet másokat a földbe. Úgy lép át az egészen, ahogyan az ember egy szép szőnyeggel teszi, mikor nem kíván cipővel rálépni, nehogy összekoszolja. Számára ez olyannyira természetes és tudatalattian reflexszerű, mint másnál a levegővétel. "A Petrov-sárm."
Seth bácsi fogalmazta meg így egyszer a dolgot, mikor próbált valami finom módot találni arra, hogy elismerje és leírja a fiatalabb testvére seggfej mivoltát. Mégis, ettől függetlenül, vagy, talán épp emiatt, csak jobban beékelte magát tudatomba az egész. És ezalatt nem csak arra gondolok, hogy apám a pénzével meg a befolyásával a távolból egyengette azt, hogy merre tartson az életem, fittyet hányva arra, hogy nekem mennyi munkám van ebbe belefektetve, hanem a nagybátyám megfogalmazása is ólomsúlyként nehezedik vállaimra. Elvégre, felvet egy érdekes kérdést: mi van, ha igaza van? Mi van akkor, ha ez a fajta viselkedés valóban benne van a vérvonalban és csupán idő kérdése, míg felszínre nem törik? Talán csak miliméterek választanak el attól, hogy olyan legyek, mint ő és ez egy meglehetősen nyugtalanító gondolat. Ezlrt azt teszem, amit ilyenkor mindig, már korán reggel felkelek, és inkább kifutom magamból az indulatot. Más esetben a közeli, kisebb edzőteremben tennék így, de ezen a korai órán csak zárt ajtók fogadnának. Így hát, a nosztalgiafaktor kedvéért hagyom, hogy Linkin Park sodorja messze a gondolataimat és levezessem a bensőmben izzó tüzet, mindaddig, míg parázsló érintését izmaimban nem érzem, egyértelmű jeleként annak, hogy ideje hazamennem. Egy fürdés és egy reggeli majd helyrerak.
Ahogy belépek a lakásba, Mila parfümének illata emlékeztet rá, hogy egészen pontosan kinek a társasága tudná feledtetni velem a súlyokat, amiket magammal hordozgatok. 
- Neked nem aludnod kéne még? Ha nem tévedek, csak későn feküdtél le. - suttogok a fülébe, miután a konyhánkban mögé léptem és játékosan eltakartam a szemeit. Tudom, milyen keményen küzd az álmaiért és folyamatosan a határait feszegeti, de az még nem zárja ki, hogy aggódjak. Akarom, hogy tudja, törődök vele. És nem mellesleg: a mai nap számomra róla fog szólni. Csakis róla.



425 elcsépelt szó ● ● Angel ● ● ha bármi nem jó, sikíts nekem!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 15:44

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Egész éjszaka dolgoztam egy új dalon és mikor végre ágyba kerültem akkor is iszonyatosan rosszul aludtam. Azt érzem, hogy a vágyaim beteljesítése miatt, egy kicsit jobban elhanyagolom Alexet mint ahogyan azt megérdemelné. Tudom, hogy neki sem egyszerű, főleg azért is mert az apukája nem igazán támogatja abban amit csinál.
Ebből a szempontból nekem szerencsém van, hiszen a szüleimnek egy rossz szava sincs arra, hogy az álmaimat kergetem. Talán amiatt, hogy a nővérem olyan szakmát választott amivel nem csak a művész világban tehet szert a családom elismerésre. De ezen még soha nem is gondolkoztam komolyabban. Nem volt értelme és kitudja, talán soha nem is lesz.
De Alex családja egészen más tészta. Ő valahogy sosem tudta kivívni az apja elismerését és ez még ha nem is mondtam soha, engem is legalább annyira frusztrál és fájó pontként érint, mint ahogyan Alexet. Mert ezzel fájdalmat okoz valaki olyannak aki a számomra a mindenséget jelenti.
Alexander és én már évek óta egyre szorosabb és szorosabb kötelékben élünk egymással. Amióta pedig, hogy Miami-ba költöztünk csak még inkább erősebb lett a kettőnk kapcsolatát. Tudom, hogy mi bántja és mi az ami minden alkalommal jobb kedvre deríti őt.
Így amikor felébredtem az ablakon beszűrődő napsugarakra és észrevettem, hogy nincs mellettem, tudtam, hogy futni ment. A futás volt az Ő mentsvára már nagyon régóta és ilyenkor szerettem egy kicsit én is kényeztetni, főleg ha olyan nap van, mint a mai.
Az ágyból kikelve az Ő egyik pólóját bitoroltam el, hogy magamra véve induljak el a konyha irányába reggelit készíteni neki. A rádióból szóló halk zene számomra elengedhetetlen hozzávaló a konyhai sürgölődésnek. Nem véletlen, hogy rengeteget táncolok és énekelek főzés közben, amivel kiváló műsort szolgáltatok az érdeklődő szemeknek.
Éppen az utolsó adag palacsintát sütöttem amikor hátulról valaki eltakarta a szemeimet és halkan belesuttogott a fülembe.
A lehellete, jólesően cirógatta a bőröm, az érintése pedig bizsergetőn forró nyomokat hagyott maga után. Minden alkalommal amikor a közelemben van olyan, mintha valami láthatatlan damil húzna hozzá, hogy szorosan összekössön vele. Egy apró csók, egy ölelés és a legrosszabb napom is jobbá változik.
- Na és akkor ki készítene neked reggelit? – feleltem kérdéssel a kérdésére, miközben odanyúltam a szemeimet takaró kezeihez, hogy elhúzhassam őket és megfordulva szembe találjam magam a szerelmemmel.
- Hiányoztál mellőlem. – mosolyogtam rá, majd lábujjhegyre emelkedve adtam neki egy gyengéd csókot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 16:30



And then my heart with pleasure fills
And dances with the daffodils


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Hazudnék, ha olyasmit állítanék, hogy régen hittem a "szerelem első látásra" kifejezésben. Mindig inkább a rózsaszín köd okozta költői túlzásként könyveltem el, valahányszor hallottam, semmint ténylegesen létező koncepcióként. De aztán megismertem Milát és mindez visszavonhatatlanul megváltozott. Képtelen vagyok megfelelően szavakba önteni, mi az a rezgés, az a szűnni nem akaró ragyogás az egész lényében, amivel teljesen az ujja köré csavart, viszont annyi bizonyos, hogy bármily forrásból is táplálkozik, az eltelt évek nem gyengítettek rajta. Sőt, az, amit iránta érzek, napról-napra erőteljesebb lángokkal ég. Éppen ezért nem kellene meglepődnöm, hogy már a bejárati ajtón belépve szétárad bennem a nyugalom. Ő teszi igazán otthonná ezt a helyet, én pedig úgy követem a készülő finomság illatát, mint egy kisgyerek, aki nem bír magával. 
Ha úgy vesszük, ez helytálló. Csakhogy nem a palacsinta az a bizonyos erős mágnes, ami leküzdhetetlenül vonz és ahogy mögötte állok, az illata az orromba szökik és teljesen el is feledkezek arról, hogy alig öt perccel ezelőtt még gyomrom korgásának enyhítése volt a célom.
- Oké, ez egy erős érv. De akkor is az az elsődleges, hogy kipihend magad. Még úgy is, hogy minden palacsintád egy falatka mennyország.
Hagyom, hogy elhúzza kezeimet, amiknek jobb helyet találok derekán, miután szembefordul velem. Nem tudom megállni, hogy végigpillantsak rajta, magamba szívva a látványát, ahogy az egyik kedvenc pólóm csodás alakjára simul. Puha csókjára lehunyom a szemem és ujjaim kicsit meggyűrik a póló anyagát, ahogy rajta keresztül simítom meg az oldalát.
- Tudod... szinte már bűn, hogy az én kedvenc darabom ilyen jól áll rajtad. - szinte az ajkaira lehelem a szavakat, hogy formázásuk közben még mindig cirógathassam őket az enyémekkel. Csak ezután reagálok korábbi szavaira, enyhén feljebb tűrve a pólót, mintha csak akadályozott volna abban, hogy ujjbegyeimmel megérinthessem a combját. Viszont a simítással ellentétben ártatlan szemeimet fúrom az övéibe, amolyan bűnbánó, bocsánatkérő kifejezést produkálva ezzel.
- Esetleg jóvá tehetem valahogy ezt a hiányosságot? - válla felett a tűzhelyen sülő darabra pillantok és megjelenik egy apró, ám annál sunyibb mosoly az arcomon.
- Jól látom, hogy már csak ő van hátra? - biccentek a palacsinta felé segítőkészen. Csak épp azt nem kötöm az orrára, hogy miért.
Hagyom, hogy akkor jöjjön rá, mikor a sütő felé fordul. Akkor ugyanis ujjaimmal, éppenhogy érintve selymes bőrét, combja hátsó részét simítom meg, lassan, de annál biztosabban haladva felfelé.
- Nagyon jól néz ki. - súgom neki, csak épp nem a palacsintáról beszélve. De ezt használom figyelemelterelésként, hogy ne arra fókuszálhasson, amint ujjaim lába belső oldalára kúsznak.
Már akkor tudtam, hogy elbuktam, amikor megláttam a konyhában. Nem tudok ellenállni neki. És nem is akarok.



425 elcsépelt szó ● ● Két világ közt ● ● ha bármi nem jó, sikíts nekem!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 17:39

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Tisztán emlékszem az első napra, az első találkozásunkra. Giccses és nyálas, de már akkor is tudtam, hogy Ő valami más. A pillantása, és kisugárzása már akkor elrabolta a szívem amikor még azt sem tudtam ki Ő. Anna May szemeit forgató arcára is tisztán emlékszem amikor azt mondtam neki, hogy szerelmes lettem. Szerintem Ő még mai napig nem hisz a szerelemben, abban eddig ami velünk történt, mégúgy. De persze ez engem soha egy pillanatra sem tántorított el soha. Fülig szerelmes voltam Alexbe és még most is ugyan annyira szeretem, mint akkor, ha nem jobban.
- Ahogy a nagyim mondta, „Bőven lesz időm pihenni a sírba. Arra van az élet, hogy kihasználjam.” – idéztem mosolyogva szegény megboldogult nagyikámtól.
Szeretem amikor úgy beszálé a főztömről, mintha valami isteni ajándék lenne, pedig ha jobban belegondolok azért annyira nem nagy ördöngősség elkészíteni egy palacsintát.
Minden alkalommal amikor így mér végig, úgy érzem, hogy hiábavaló volt a munkám a reggelivel. Hiszen ahelyett inkább engem szeretne felfalni. Amivel igazából semmi problémám nincs, sőt…
- Csak nem féltékeny vagy? – cukkoltam játékosan, miközben a karjaimat a nyaka köré fontam.
Bevallom őszintén, szerettem elcsórni a ruháit és abban flangálni reggelente. Főleg olyankor amikor nincs a közelemben és szeretném érezni a bőrének illatát.
- Hááát… – nyújtottam el, miközben az arcára kiülő mosolyt tanulmányoztam.
Tudtam, hogy valamiben sántikál, de nem igazán zavart, hiszen annak ellenére is, hogy együtt élünk, nagyon ritkán jut arra időnk, hogy egymás kedvében tudjunk járni.
- Micsoda megfigyelő maga, Mr. Petrov. – fordultam a sütő felé gyanútlanul, ezzel is esélyt adva neki a kis mesterkedésének beteljesítésére.
Minden egyes mozdulata és ténykedése egyre inkább arról árulkodott, hogy a palacsinta maximum csak a desszert szerepét töltheti be a reggelünkben. Ahogy egyre jobban haladtak felfelé az ujjai a combom belső oldalán a légzésem és a szívverésen egyre hevesebb tempóra kapcsolt. Felélesztve benne egy olyan vágyat iránta amit szinte folyamatosan érzek amikor a közelemben van.
Az iménti mondatára egy mélyről jövő sóhaj szakadt fel a tüdőmből, majd beharapva az alsó ajkamat simultam bele kezeibe, megkönnyítve minden mozzanatát. Ujjaim elfehéredve markolták a munkapult szélét, miközben az agyam teljesen elvesztette az irányítást az ösztöneim felett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 18:28



And then my heart with pleasure fills
And dances with the daffodils


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Mindaddig a pillanatig, amíg nem találkoztunk, észre sem vettem, hogy az életem mennyire kongott az ürességtől. Visszatekintve, olyan volt, mintha Bob Ross ecsete érintetlenül hagyott volna egy hófehér vásznat vagy egy felhőtlen, mégis csillagok nélküli éjszakai égbolt. Persze, voltak személyek, akikre támaszkodhattam, apa fivére például mindig ott volt, valahányszor szükségem volt rá. Való igaz, hogy a maga módján kezelte az elé gördülő akadályokat, abban az értelemben, hogy jó eséllyel előbb látott el valami praktikus tanáccsal, semmint az életvezetés emocionális oldaláról beszélgessünk. Azt hiszem, ez olyan tulajdonsága, amiben, noha úgy vélem, ezt ő maga nem vallaná be a világért sem, nagyon is hasonlít az öccsére. Az érzelmek félretételében. Ez is családi vonás volna? Kétlem. Méghozzá azért, mert van olyan személy az életemben, aki előtt nem kívánom holmi lelki lepel alá rejteni azt, amit érzek.   
Az említett bölcsességre egy pillanatig a homlokomat ráncolom, félrepillantva, mint aki komolyan ízlelgeti és tanulmányozza a szavakat, majd egy hetyke vállrándítás kíséretében elmosolyodok.
- Picit ugyan morbid, de az igazságtartalma elvitathatatlan. Mindazonáltal kötelességem figyelmeztetni, hogy ha túlhajszolod magad, nem fogom ezt elfogadni kifogásként.
Előveszem a lehető legkomolyabb arckifejezésemet, hogy sugalljam, gyönyörű szemek ide vagy oda, játékos pillanataim mellett szigorú is tudok ám lenni. Márpedig az ő jóléte pontosan olyan terület, aminek kapcsán nem tervezek ellágyulni. Túl fontos nekem ahhoz, hogy ne törődjek vele.  
- Féltékeny? Én?? - teátrálisan felhorkantok, megjátszva a felháborodottat, de alig egy másodperccel később "dühösnek" szánt vonásaim ellágyulnak, ahogy lesiklik rajta tekintetem és ujjaim közé fogom a testét fedő anyag alsó szegélyét.
- Inkább csak bosszús, amiért van mersze ennyit eltakarni. - ismerem be olyan pimasz könnyedséggel, mintha arra feleltem volna, hogy mennyi az idő. Ha fel is rója nekem, simán ráfoghatom, hogy miatta van, elvégre ő flangál itt ilyen észveszejtően szexin. Mégis hogy várhatja el tőlem, hogy szó nélkül hagyjam?
- Tudom, fantasztikus a dedukciós képességem. Ami azt illeti, B-terv gyanánt azon gondolkodtam, felcsaphatnék nyomozónak. - szavaim aligha mondhatók komolynak, de ha már egyszer pimaszkodik, ki vagyok én, hogy ne menjek bele a játékba. Az már más kérdés, mennyire sikerül meggyőzően előadnom a kamutervemet a jövőre nézve, de ez úgyis veszít jelentőségéből, mikor meghallom a sóhaját. Érzem, hogy belesimul az érintésembe, amitől teljes tenyerem siklik combaj belső oldalára, másik kezemmel épp csak annyira csúsztatom fel a pólót, hogy formás, tökéletes fenekét a markomba foghassam.
- Biztosan forró is. - lehelem a kettőnk közötti térbe, elégedetten pillantva le kapaszkodó kezeire, még feljebb csúsztatva közben az enyémet. Mielőtt elérném a lábai közti érzékeny felületet, áttérek figyelmemmel másik combjára és ott körözök ujjammal, mielőtt egy nagyon lassú mozdulattal áttérnék vágyai vékony alsónemű által fedett forrására. Egyszerű, apró érintéssel köszöntöm őt odalent, éppen csak mozgatva ujjamat előre és hátra, lassú fokozatossággal változtatva a leírt távokat körökké. Nagyobb karikák rajzolásával kezdek, fenntartva a ráérős iramot és csak kínzóan csigatempóban kezdek leírni egyre kisebbeket.
Azt szeretném tenni vele, amit ő tett velem: el akarom venni az eszét.


478 elcsépelt szó ● ● Cradled in love ● ● ha bármi nem jó, sikíts nekem!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 19:44

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Mindig is szerettem a nagymamámat és rengeteg dolgot is tanultam meg tőle. Bölcs és sokat látott asszony volt akinek sajátságos stílusa volt. Néha morbid, néha vicces, de leginkább bölcs és megfontolt volt minden mondata. Nagyon jól emlékszem rá, hogy amikor kicsik voltunk Jenny-vel, mindig Ő szaladgált utánunk és Ő vitt el minket mindenféle Kubai eseményre is, ahol folyton kérdezgették, hogy hogyan bírja ezt a tempót. Ilyenkor mondogatta mindig azt a kissé talán tényleg morbid hangvételű kis monológot, amit most én is elsütöttem Alex-nek.
- Értettem főnök. – nevettem el magam jókedvűen.
Annyira félt, pedig nem vagyok cukorból, ezt neki kellene a legjobban tudnia. De nagyon úgy fest, hogy ha úgy hozza a helyzet akkor erről hajlamos megfeledkezni.
- A szégyentelen… – megyek bele a játékba
Szeretem ezt az adok-kapok játékot amivel minden alkalommal feltüzeljük a vágyakozásunkat a másik iránt. Nem kellene nagy dolgok, csupán egy kis cinkor játékosság. Néhány csipkelődő megjegyzés, egy-egy érintés a legjobb helyeken a legjobb pillanatokban és minden a legjobb irányba halad.
- Az a cuki egyenruhás fajta? – csaptam le a témára egyből.
Na nem mintha nem lennék megelégedve azzal ahogyan a dolgok jelenleg állnak, de valamilyen oknál fogva a nők egyből beindulnak ha meglátnak egy egyenruhás férfit. Elég ha csak visszagondolunk a tavalyi Halloween jelmezes incidensre. De ebbe inkább ne is menjünk bele. Elég ha annyit elmondok, hogy a jelmez kölcsönző nem kapta vissza egyben a ruhát.
- ¡Dios mío! – motyogtam halkan, miközben teljesen kezdtem elveszíteni az önuralmam és az eszem.
Akartam Őt mindennél jobban. Érezni akartam Őt. Azt akartam, hogy a teste minden sejtje összeforrjon az enyémmel. Magamban akartam őt érezni és közben megfeledkezni mindenről és mindenkiről. Ki akartam zárni a külvilágot, hogy csak rá kelljen koncentrálnom, miközben a mennyekig repítjük egymást.
- Teljesen elveszed az eszem. – nyöszörögtem vágyakozón
Ez a kínzó lassúság amivel az őrületbe kerget, kikészít. Akarom Őt, ahogyan ő is engem. Legalábbis az éledező férfiassága ami a combomnak feszül, pontosan erről árulkodik. Így hogy egy kicsit átvegyem az irányítást egy picit nagyobb terpeszbe csúsztatom magam ezzel is megkönnyítve a dolgát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime02.08.20 20:44

+18



And then my heart with pleasure fills
And dances with the daffodils


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Különleges a kapocs kettőnk között. Az a fajta, amit másoknak hiába kezdenék el elmagyarázni, és nem csak azért, mert aki nincs benne, nem értheti. Nyilvánvalóan ez is közrejátszik, de sokkal inkább van szó arról, hogy még én magam sem vagyok száz százalékig meggyőződve arról, hogyan is kellene belevágnom. Oda vagyok érte? Természetesen. De ennél többről van szó. Ő egy-egy hanglejtésemből, egy fél pillantásomból már megérti, mire gondolok, én pedig tudom, érzem, mikor ideges vagy letört, jóval azelőtt, hogy akár egy szót is szólna. Ezt hangosan sosem mondtam ki, még neki sem, de magamban már régóta nem barátnőként tartom számon. Ő a társam, a fogalom minden egyes szintjén, az a személy, aki kiegészít és akiért bármit megtennék. Ami körbevesz minket, bár az itt töltött közös időnk alatt úgy tartom, elég pofásan sikerült berendeznünk, nem több, mint pusztán falak, melyek közrezárnak egy bútorokkal telipakolt teret. De ha lecsupaszítjuk, elvesszük az élettelen tárgyakhoz fűződő érzelmi értéket, ez a hely az, ami: egy hely és nem több. Én bárhol elvagyok, amíg ő ott van és ennek egy oka van: ő az otthonom.
- Na azért! Ne kelljen újbóli figyelmeztetésre sort kerítenem, mert az akár az alkalmazott megbüntetését vonhatja maga után. Mondja, megértette?
Az egész mondat erejéig sikerül fenntartanom a szigorú, ellentmondást nem tűrő tónust, a végén viszont csatlakozok hozzá a nevetésben. Hiába, a vidámsága ragályos, a mosolya és csilingelő kacaja az emlékeim közé fészkelték magukat már az első alkalommal, hogy szerencsém volt hozzájuk. De azért, hogy éreztessem, a büntetést nagyon is komolyan gondolom, megpaskolom lágyan a hátsóját.  
- Az a szerencséje, hogy ilyen jó közöttetek az összhang, különben már nem lenne rajtad. - még rosszallóan ciccegek is mellé, mintha tényleg valami komoly bűnnek lennék a szemtanúja és nem csak időt akarnék nyerni ahhoz, hogy gyönyörködjek a látványban. Néha, na jó, gyakran elcsodálkozok azon, hogy lehetek olyan szerencsés, hogy ő mellettem van.
- Igen, bár az egyenruhát maximum a melóhelyemen venném fel, mert ha itthon próbálkoznék meg vele, van rá esélyem, hogy sosem érnék be dolgozni. - panaszkodásnak hangzik, pedig cseppet sem az. Jó, a kölcsönzősnek perkálni kellett a károk miatt, de.. megérte. Egek, mennyire metgérte!
- Hogy mondtad, kicsim? Gyorsabban? Ahogy szeretnéd! - játszom itt a süketet, de valójában arról van szó, hogy imádom kínozni. Még inkább imádom, mikor sikerül úgy feltüzelnem, hogy már vált a két nyelv között, hiszen ez egy egyértelmű jelzés számomra, hogy jó irányba haladok. De nem elég. Nem bizony, csak most kezdem el, így hát két simítás között mindennemű előrejelzés nélkül jobban hozzányomom két ujjamat, fenntartva ezt a nyomást néhány másodpercig, majd tovább folytatom a körözést, immáron gyorsabban a kezdeti tempónál.
- Látod, pontosan ez a lényeg! - érzem, hogy a vérem vészesen kezd délre tódulni, egy bizonyos pontba, de nem akarok meghajolni az ösztönök előtt. Még nem. Ez nem jelenti azt, hogy ő megkönnyíti a dolgomat. Ahogy jobban szétcsúsztatja a lábait, arra gondolok, milyen szívesen venném birtokba azonnal, ebben a pózban. De nem. Nem leszek önző, a mai nap az övé, ezért azt, hogy helyet ad nekem, azzal hálálom meg, hogy újra füléhez hajolok.
- Hogy jobb? Így... - tovább simítom fehérneműjén keresztül, elnyújtva a pillanatot.
- .... vaaaagy...? - be sem fejezve a kérdést, félrehúzom a szexi darabot az útból és ujjbegyem immáron közvetlenül találkozik vele. Érzékenységét figyelembe véve nem teszek azonnali mozdulatot, fokozatosan nyomulok hozzá, majd mozdulok előre, hogy mutatóujjam bebocsátást kérjen. Érzéki lassúsággal kezdve figyelek teste minden egyes rezdülésére, és fokozatosan gyorsítok a ki-be mozgatáson, gúgy görbítve ujjamat, hogy általa legérzékenyebb pontjait köszönthessem.
- A főételemet kérem, szerelmem!
Bizony, nem titkolom, mi a tervem a folytatásra, és hogy minden kétséget eloszlassak, csak annyira húzom ki az ujjamat, hogy combjáig húzhassam le bugyiját, majd átengedjem azt a gravitációnak. Ezután egy ügyes mozdulattal újra ujjam veszi birtokba, arra az esetre, ha más alternatívával akarna előrukkolni. Ő fog először a Mennybe jutni, ehhez ragaszkodom. És közben minden mozdulatommal egy dolgot fogok sugallni: Szeretlek!


645 elcsépelt szó ● ● In the pines ● ● ha bármi nem jó, sikíts nekem!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime03.08.20 17:55

+18

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Annak idején amikor először találkoztunk, már tudtam, hogy nekünk közös lesz a jövőnk. Na nem csak azért mert olyan átkozottul makacs vagyok, hogy nem hagynám Őt elmenekülni, hanem mert már akkor megvolt egy láthatatlan kapocs közte és köztem. Hamar egy hullámhosszra kerültünk és a kapcsolatunk olyan mélységekig eljutott amiről egy korunkbeli pár csak álmodni merhet. Megéltünk jót, rosszat, költözést és kialakítottunk magunknak egy saját kis világot ami itt és most csak a miénk. De már évekkel ezelőtt kristálytisztává vált számomra, hogy nekem Alex az igazi. A barát, a szerető, a szerelem, a társ. Egy olyan személy akire mindig és mindenben számíthatok. Akiért ha arra lenne szükség mindent feláldoznék. Szeretem Őt mindennél jobban az életben és ezen aligha változtathatna bármi és bárki.
- Értettem! – tisztelegtem játékosan, miközben a mosolyomat le sem lehetett volna robbantani az arcomról.
Valahogy hatással van rám a hangulata, mindenféle értelemben. Így amikor Ő szomorú akkor én is kevésbé érzem magam komfortosan és amikor neki jó a kedve akkor én is 110%-on pörgök. Ez egy ilyen kis kapocs közöttünk. Halljuk, tudjuk és érezzük a másik minden rezdülését, változását.
- Kész szerencse. – kuncogtam továbbra is, mint egy szeleburdi bohókás kislány.
Szeretek minden pillanatot kihasználni amikor mellettem van és z alól ez sem kivétel. Tény, hogy sok időt töltünk együtt, de olyat ami csak a kettőnké, olyat csak ritkán van alkalmunk kiélvezni. Rengeteg barátra tettünk szert az ideköltözésünk óta, plusz itt az iskola és a zenélés ami szinte minden időnket lefoglalja. Így egy-egy ilyen pillanat ritka kincsnek számít.
- Nem is értem, hogy mire célozgatsz itt. – forgattam meg a szemeimet játékosan, miközben úgy bújtam hozzá, mint egy kiscica aki csak arra vágyik, hogy szeretgessék.
Közben persze a palacsintáról sem feledkezhettem meg. Végtére is nem szeretnénk, ha leégne a konyha. Úgyhogy egy gyors és gyakorlott mozdulattal, kikapcsoltam a gázt még pontosan egy szempillantással azelőtt, hogy Ő elkezdett volna tevékenykedni.
Egek, mennyire szeretem amikor ezt csinálja. Egyszerűen az őrületbe kerget és elveszi az eszem, de ha most abba hagyná akkor tuti kinyírnám. Minden idegszálam megfeszült és éreztem ahogy a testem belülről kezd lángra gyúlni. Minden egyes mozzanattal csak még jobban felkorbácsolta bennem a vágyat ami hajtott előre. Érezni akartam ahogy a testem megadja magát a gyengéd kínzásnak. Vágytam arra, hogy legalább akkora élvezetben legyen része amit nekem okoz.
- A… - kezdtem volna bele a válaszba, de ehelyett csak egy sóhaj és elharapott nyögés keveréke távozott az ajkaim közül.
Úgy markoltam a konyhapult szélét, hogy kevés esélyét láttam annak, hogy ne okozzak benne maradandó károkat. Gyötrő és mindent felemésztő érzés cikázott bennem amit Ő még mindig nem tartott elégnek, hiszen még mindig volt a tarsolyában egy-egy titkos fegyver.
A lassan lefelé haladó csipke fehérnemű cirógató érzést hagyott maga után ami egy pillanatra kitisztította az érzékeimet az Alex okozta kábulatból. De amilyen gyorsan jött ez a józan pillant ugyan olyan gyorsan távozott is amikor újra belém hatolt. Cikáztak bennem az érzelmek és a vágy vad rohamai. Szinte teljesen megszűnt létezni a külvilág körülöttünk, csak Ő voltunk és én amint éppen a gyönyör kapui felé sodort.
- Ohh igen… Ne hagyd abba… Igen, igen, ahh… - egy-egy apró kis sikkantás és nyögés egyvelege követte minden szavam, miközben az alsó ajkamba harapva, értem el a csúcsra.
Remegés hulláma rohant végig rajtam aminek köszönhetően a lábaim aligha lettek volna képesek megtartani, ha Alex nem fog erősen. Egyszerre jártam a mennyben és a pokol legperzselőbb, mindent felemésztő bugyrában. Ekkor tört rám a telhetetlenség vágya. Még többet akartam belőle, amennyit csak lehetett. Alexanderből és az általa nyújtott gyönyörből.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: love u • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime03.08.20 21:35

+18



You are dearer to me than a thousand triumphs
And sweeter to my heart than all world-glory


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Voltak már sötét perceim az életem során, melyek kínzó szomjúságot átélő farkasok módjára kivétel nélkül mind ugyanazon forráshoz baktattak el újra és újra, hogy szükségletüknek hódolva nyelvükkel áttörhessék a lélek kellemesen hűvös vizének tükörsima felületét. Félelmetes ragadozók, amik mégis kiszolgáltatottak környezetüknek és belső indíttatásaiknak egyaránt. Esetemben a környezet egyet jelentett a gyerekként engem ért impulzusokkal, amik formálták azt az egyént, aki ma vagyok. És ha egyvalamit markáns jelenléttel érzékeltem apám felől, az az, hogy a szeretet messze nem egy állandó állapot. Ennek köszönhetően sokáig éltem abban a hitben, hogy a hollywoodi filmek romanticizálták az emberi kapcsolatokat, az olyan témákat, mint a család vagy a szerelem. És persze, ez is közrejátszik, hiszen élniük kell bizonyos trükkökkel ahhoz, hogy eladhassák a mozipaloták belépőit, de szerencsére tüzes aurájával, fáradhatatlan fényével sétált be Mila az életembe és cáfolt rá mindarra, amit én gyerekként, illetve fiatal tinédzserként leszűrtem magamnak a világ működéséről a látottak alapján. Túlzásnak tűnhet azt állítanom, hogy feje tetejére állított mindent, amiben addig konokul hittem, de gondoljon bárki bármit, pontosan ez történt. A mosolya nap, mint nap emlékeztet arra, hogy még a napfelkelténél vagy a hold ezüstös fényének simításánál is létezik lenyűgözőbb elem a világon. Ő, a vele való kapcsolatom a bizonyíték arra, hogy létezik olyan érzelem, ami nem múlik el. Márpedig az, amit én iránta érzek.. fogalmazzunk úgy, ha pusztán az érzelmeimből képes lennék felépíteni Bábel második tornyát, semmi, még egy állítólagos magaságos erő sem volna képes azt ledönteni.
- Nagyon helyes! Nem szívesen nyúlnék galád, fenyítő eszközökhöz. - benne maradva a kis játékunkban, amolyan elismerésképpen azért, hogy ilyen jó "kislányként" viselkedik, eddig fenekénél tartott kezemmel gyengéden felsimítok rajta. Ujjbegyeim követik gerincének vonalát, idomulva háta ívéhez, hogy annak mentén érintse. Mikor elérem hátul elomló haját, picit hagyom ujjaim végét a szálak között eltűnni, hogy puha érintésemmel illessem őket. Minden porcikáját gyönyörűnek találom és ezt minden érintésemmel azon vagyok, hogy ezt az üzenetet közvetítsem felé.
- Én? Célozgatni? Ugyan, kérlek, nem olyan srác vagyok én. - hiába próbálnám meg a feltételezés nyomán a sértődöttet játszani, mert ahogy cicaként simul hozzám, áttöri minden defenzív falamat. Hiába, tudja jól, mivel tud az ujja köré csavarni és ez a húzása pont ilyen. Jobbommal automatikusan átkarolom, így tartva közel magamhoz, mintha csak azt akarnám ezzel világgá kürtölni: "El a kezekkel, az én cicám!" Mit mondhatnék? Territoriális vagyok.
Kezemet csak annyira húzom vissza, hogy a derekár simíthassam tenyeremet, miközben ujjamat benne mozgatóm, édes nyögéseit hallgatva. Eredeti tervem az volt, hogy hosszabban kínzom, de amint az első sikkantása kiszökik ajkai közül, egy szempillantás alatt módosul bennem a terv és már csak arra tudok gondolni, hogy még hangosabbá, még elcsigázottabbá akarom tenni, így hát ahelyett, hogy az elképzeltek szerint kihúznám belőle az ujjam, csak mélyebb lökésekkel kezdem ostromolni forróságát és engedelmesen teszek eleget a "Ne hagyd abba" kérésének, megvárva azt a pillanatot, amikor érzem őt megfeszülni ujjam körül, akkor ugyanis újra átkaroltam, hogy megtarthassam remegő testét. Ezzel magamat is elárultam, hiszen a mozdulat közben képtelen vagyok még jobban hozzásimulni, aminek köszönhetően már aligha tagadhatnám le vágytól lüktető tagomat, amitől most roppant kényelmetlenné és szűkké vált a nadrágom. De még mindig igyekszek elterelni erről gondolataimat. Itt nem én vagyok a lényeg.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy ennyivel nem szabadulsz tőlem. - suttogom hátulról a fülébe, miután hagytam neki néhány másodpercet, hogy kellőképp lecsengjen első orgazmusa. Mikor már úgy észlelem, csillapodott a remegése, szembefordítom őt magammal, hogy szenvedélyes csókkal ejtsem rabul ajkait. Úgy teszek, mintha a szobánk felé akarnám terelni azzal, hogy elkezdek hátrálni a konyhapulttól, húzva őt magam után, de a csókot egy pillanatra sem szakítva meg, célom valójában az, hogy az étkezőasztalig vezessem. Amint elértem, hogy az asztal széle már közvetlenül mögötte van, elszakadok mézízű ajkaitól, hogy egy sunyi mosollyal nézhessek a szemébe.
- Csak most fogok hozzálátni a reggelimhez! - egy könnyed mozdulattal derekánál fogva megemelem testét és felültetem az asztalra. Csókjaimmal megcélzom nyakát, épp füle mögé lehelek csókot, mikor rekedtes hangomon újra megszólalok:
- Istennő vagy! Engedd, hogy imádjalak! - ezután, szavaimnak eleget téve lesiklok és csókjaimmal immáron combjait kezdem bejárni, felváltva érintve egyiket, majd a másikat, viszont minden egyes érintéssel feljebb és feljebb haladok. Annak érdekében, hogy kétsége se lehessen azt illetően, mire készülök, gyengéd erővel terpeszben tartom lábait, ám mielőtt eljutnék vágyai központjához, még egyszer felpillantok rá, mintha csak azt mondanám: engedd el magad!
Először leheletemmel érintem az érzékeny területet, ezt követi nyelvem csúcsa, ugyanazzal a taktikával, mint nem sokkal ezelőtt az ujjam. Apró érintésekkel indítok, pici etapokat járva, majd körözni kezdek alsó ajkain, mielőtt betolakodóként erősebben és nagyobb felületen simulnék hozzá. És ezekben a pillanatokban, ahogy szinte lelkesen mordulva látok neki reggelimnek, tudatosul bennem, hgy én is olyan vagyok, mint a szomját csillapító farkas. Én pedig szomjas vagyok. Nagyon!


776 elcsépelt szó ● ● TKO ● ● ha bármi nem jó, tudod;)




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime04.08.20 20:50

+18

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Bevallom töredelmesen, hogy nem így terveztem a reggelemet, de ez klasszisokkal felülmúlja azt. A legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy a reggelt egy ilyen magánakcióval fogja nyitni. Na nem mintha panaszkodnék, sőt.
A közelsége és a belőle áradó vad erotikus kisugárzás csak még inkább felpezsdített. Teljes egészében átadtam magam a testi vágynak és az Ő akaratának. Úgy simultam bele minden érintésébe, mintha előre megbeszélt mozdulatsor volna az egész. Pedig a spontaneitás vezérelte az egész jelenetet. Édes évődés, gyengéd érintések és kínzó vágy.
Merevedő férfiasságát aligha tudná titkolni, ahogyan azt sem, hogy mennyire vágyik rám. Persze ez minden érintéséből kiolvasható volt, mindezek ellenére mégis ez volt az egyértelmű jele annak, hogy sokáig nem tudja már magát türtőztetni és elvárni azt, hogy csak én élvezzem a mennyekig repítő kielégülés minden pillanatát.
- Talán úgy tűnök, mint aki szabadulni akar? – válaszoltam még mindig pihegve, mialatt maga felé fordított.
Szenvedélyesen csókoltuk egymást, tüzesen és mindent elsöprően. Mint ahogyan a forró tűz emészt el mindent ami az útjába kerül. Úgy követtem őt, mintha csak valami láthatatlan kötéllel hozzá kötöztek volna. Először azt hittem a háló felé vesszük az irányt, de aztán rövidesen rá kellett döbbennem, hogy odáig nem fogunk elérni.
Sok mindent csináltunk már ebben a házban és sok helyen, de eddig az ebédlő nem szerepelt azok közt a helyek közt. Mostanáig. Az asztal hűvös felülete a bőrömhöz érve apró és jóleső hűvösséget hozott a forrongó testemnek. De csak addig ameddig rá nem jöttem mire is készül Alex.
Engedve neki, felültem a kemény diófa asztal tetejére és úgy kezdtem el őt csalogatni közelebb az ujjammal, közelebb és közelebb. Hogy minél előbb folytathassuk, amit elkezdtünk. Csókjai perzselő nyomokat hagytak a bőrömön, még lehelete lágyan cirógatta.
Mondandója csak egy lelkes és sóvárgó mosolyt csalogatott elő belőlem, ami egyfajta jel lehetett neki arra, hogy ne húzza tovább az időt.
Combjaimat bebarangolva csókjaival végre elért arra a pontra amire vágytam. Abban a pillanatban ahogy rám nézet, már nem is kellett több. Elengedtem magam és hanyatt fekve az asztal tömör felszínén, kezdtem el élvezni ténykedését.
- Ahh… – nyögdécseltem kéjesen, miközben egyik kezemmel elkezdtem magam a pólón keresztül simogatni.
Annyira beindított, hogy arra nehezen találnék szavakat. Minden józan gondolatomat elvesztettem és erről csakis Ő tehet. Kínzó lassúsággal próbált még inkább az őrületbe kergetni, ami valljuk be őszintén, elég jól ment neki. Jesszus, de még mennyire jól.
Már az első alkalommal is biztos voltam benne, hogy ezen a téren se lesz köztünk semmiféle eltérés. Ugyan annyira szeretjük a testi vágyunkat kielégíteni, mint amennyire a másikat is ilyen örömben részesíteni.
- Basszus… ez… Te jó ég! – motyogtam, rekedtes hangon, miközben a szabad kezemet kinyújtottam és úgy túrtam bele a hajába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime05.08.20 10:10

+18



Once upon a time
An angel fell in love with a demon
Both of them hungry
The angel craving chaos, the demon seeking peace


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

Valahol a bensőmben egy ketrec mindeddig hősiesen kitartó vasrúdjai néma sikollyal hajoltak meg az odabent élő fenevad erejének megadva magukat. S most, hogy az kiszökött nyomorúságos fogságából, diadalittas elégedettséggel szimatol a levegőbe, hogy előre vetve magát a józan gondolkodás írmagját is szétcincálja gyémánt keménységet meghazudtoló karmaival és átvegye testem, tetteim feletti uralmat. Mindeközben racionálisabb, visszafogottabb énem a kormánytól a hátsó ülésre kerül és magatehetetlenül, értetlenül nézi végig, amint szerelmemet vad csók közepette ölelem magamhoz. Nem tudnám megmagyarázni, mi a fene üthetett belém, sem azt, melyik volt az a pont, amikor a kételyek, a félelmeim, amik éjszaka még ébren tartottak, ahelyett, hogy most testemre a kialvatlanság tömör láncaiként tekeredne testemre, nyers, szexuális vággyal tüzeli a bennem lakozó démont. Vagy az is lehet, hogy a démon eleve én vagyok. Nem tudom. Ahogy azt sem tudom, olyanná válok-e egyszer, mint az apám. De azt tudom, hogy most csakis az előttem lévő csodálatos lányra akarok koncentrálni, a hangjaira, testének remegésére, vágyainak kiteljesítésére, még ha közben sötétségemnek engedve a lassúságommal kínzom is.
- Szerencsére nem tűnsz úgy, de azt is meg kell hagyni, hogy nem biztos, hogy bárhová is engednélek. - jegyzem meg egy pimasz mosoly kíséretében, mielőtt visszatérnék hívogató, ellenállhatatlan ajkaihoz egy újabb csatára. Bármikor is kattant át bennem valami, bármikor is került elő a démon, határozottan birtoklóbb lettem tőle a szokásosnál. Mohóbb is. Akarom őt. És bizony, nem csak egyszer, nem csak egyféleképp.
Ezért mikor az angyalom hanyatt fekszik, megadva magát nekem és annak, amire készülök, afféle dicséretképp végigsimítok formás combjain és miközben nyelvemmel elkezdem gyengéd mozdulatok közepette felfedezni vágyainak forrongó centerét, ujjaim szelíd erővel, de tagadhatatlan vággyal belemarnak combjába, markolva húzva végig ujjaimat bársonyos bőrén, hogy aztán, számára a kényelem, számomra pedig a könnyű hozzáférhetőség érdekében úgy pozicionáljam lábait, hogy azok két oldalt, a fejem mellett vállaimra támasztva pihenhessenek. Ezzel megtartom terpeszét, de nem kell a levegőben tartania őket.
- Nagyon finom a reggeli, angyalom. Szinte éhen halok! - nézek fel rá szokásos játékos, sötéten sunyi félmosolyommal egy pillanatra, mintegy burkoltan így jelezve felé, hogy most nincs menekvés, addig fogom ezt csinálni, ameddig az enyém nem lesz újra. Ezért fejemet visszahajtva lábai közé félreteszem a kezdeti lassúskodást, az ismerkedő simításokat, és kezelésbe veszem csiklóját, először csak körülötte körözve, majd ahogy megérzem kezét a hajamba simítani, hozzányomom ajkaimat és csillapíthatatléan étvággyal, mégis puhán érintve őt, megszívom. Úgy fél percig eljátszadozok ezen részén, váltogatva a szívásokat, amiknek hatását nyelvem ismétlődő érintésével enyhítek, majd lejjebb csúszva bebocsátást kérek az alsó ajkak közé. Azért, hogy ez könnyebben menjen, na és azért, mert érzem, ez az angyal szép lassan megőrjít, egy kézzel feneke alá nyúlok, és rámarkolva picit megemelem, hogy nyelvem könnyedén csusszanhasson megérdemelt helyére, ahol olyan tüzes táncba kezdek vele, mintha falaihoz érve mindig izzó parázzsal érintkeznék. Persze ennek a táncnak megvan a maga célja. Ki akarom tapintani benne azt a bizonyos legérzékenyebb pontot. De amíg türelmesen kutatok, figyelve a nő minden egyes rezdülésére és azok szerint célozva nyelvem mély simításait, nem feledkezhetek meg a fentebbi területekről sem.
Amíg jobbom markában fenekét tartom, addig szabad kezemmel beszökök a pólója alá és felkúszok ujjbegyeimmel a mellei felé. Ugyanúgy kínzom őket, ahogy nyelvemmel láttam munkához. Először hüvelykemmel körözök bimbója körül, hogy több fronton bolondítsam meg az érzékeit, majd áttérek a másik dombra, ott is eljátszva ugyanezt. Kíváncsi vagyok, mennyi időbe telik elérnem szerelmem tűrőképességeinek határait, és mint látható, kész vagyok bármit elkövetni annak érdekében, hogy elvegyem az eszét és legalább olyan éhessé tegyem ezt az égi tüneményt, mint amennyire én éhezem az angyalra.


575 elcsépelt szó ● ● All of me ● ● ha bármi nem jó, tudod;)




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime07.08.20 19:33

+18

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Követelőző vágyakozása csak még inkább felizgat és még jobban előhozza belőlem az őrült vágyat iránta. Aziránt, hogy a magáévá tegyen az összes lehetséges módon.
- Ohh… Alex… - leheltem kissé kapkodón és epekedőn.
Nem most derült fény arra, hogy mennyire jó nyelvérzéke van, de még mindig képes vagyok rajta elámulni, hogy mennyire ügyes. Pontosan ott és pontosan akkor éri el mindig a legjobban vágyott területeket amikor kell. Persze az is meglehet, hogy az évek folyamán már annyira egy hullámhosszra kerültünk, hogy ösztönszerűen jönnek ezek a kis „trükkök” de akkor is, Alex tudja mit csinál és én ezt élvezem. Basszus, de még, hogy mennyire élvezem.
Ujjaim óvatosan siklanak a hajában és csak akkor állnak meg egy pillanatra amikor Alex olyan pontra jut ami igencsak érzékeny terület. A kellemes és kissé követelőző játékát kéjes nyögésekkel és csípőm meg-meg emelésével jutalmazom.
Ki vagyok szolgáltatva annak a férfinak, akit mindennél jobban szeretek és meg kell, hogy mondjam igazán élvezem. Minden ténykedése és a pólóm alatti felfedező körútja egyre közelebb hajtanak a cél felé. Nem sok kell hozzá, hogy elérjek a csúcsra. A testem szinte minden érzékét ostromolja egyszerre amitől szinte teljesen leáll az agyam és totál kikapcsol minden értelem ami jelen helyzetben még amúgyis lehetne bennem.
- Te jó ég! - sikongattam és nem is olyan sokkal később ismételten megjutalmazott egy újabb orgazmussal.
Ha ez lehetséges, akkor ez még inkább mindent elsöprő erővel tört rám. A hajában lévő ujjaim gyengéden, de makacsul markolták meg a vörös hajszálakat, még a másik kezemmel a rajtam lévő póló szélét markoltam. Remegtem, mint egy nyárfalevél, az őszi hidegben. Pár lélegzetnyi pillanattal később amikor már elengedtem Alexet, újra feltornáztam magam ülő pozícióba és úgy néztem bele a szemeibe.
- Egek, hogy mennyire imádom amikor ezt csinálod. - mosolyogtam rá, majd közelebb hajolva hozzá elkezdtem Őt csókolni.
Vadul és követelőzőn csókoltam. Úgy faltam az ajkait, ahogy az imént Ő kényeztetett engem. Mohón, ellenkezés nem tűrően.
- Most rajtad a sor. - súgtam a fülébe, miután megszakítottam a csókunkat.
Könnyed mozdulattal huppantam le az asztal tetejéről és kutató kezeimmel nyúltam a nadrágjához és a benne megbúvó férfiasságához. Miközben végigsimítottam a nadrágján keresztül érezhetően élettel teli férfiasságán, ismét oda hajoltam hozzá és egy újabb csókcsatába invitáltam. Ezalatt persze nem feledkeztem meg a tervemről miszerint megszabadítom óta a testét borító ruhadaraboktól. Így egy rövid időre elszakítottam kezeimet a nadrágjától és a pólója szélét megmarkolva kezdtem el lehúzni róla, majd miután az lekerült és a konyha valamelyik sarkában landolt, visszatérhettem a kedvenc területemre és ezúttal a nadrágjaitól fosztottam meg, hogy a szemeim elé táruljon a meztelen igazság.
Amint megpillantottam fedetlen férfiasságát, mindenféle gondolkodás nélkül nyaltam meg ajkaimat, majd tenyeremet a mellkasának nyomva toltam Alexet az asztal szélének, hogy megtámaszkodhasson rajta, miközben és kezelésbe vettem Őt.
Első lépésben csak végisimítottam rajta a tövétől a csúcsáig, majd vissza és végül ráfontam az ujjaim, hogy miközben lehajoltam és ajkaim közé fogadtam, pár gyengéd mozdulatot eszközöljek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexander Petrov
Alexander Petrov



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime07.08.20 22:40

+18



Once upon a time
An angel fell in love with a demon
Both of them hungry
The angel craving chaos, the demon seeking peace


79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif

A legjobb kifejezés arra, ami velem történik miközben minden figyelmemet őrá összpontosítom, az a megrészegülés. Az íze édes és mámorító, amitől csak hevesebben ficánkol benne a nyelvem, mint egy lubickoló hal, ami a helyét kívánji meglelni egy akváriumban. És basszus mennyire élvezem ezt az akváriumot, valóban úgy nyalom őt, mintha a reggelim lenne. S valóban édesszájúként, valóságos függőként falom, elvégre amíg benne tüzes táncot rop a nyelvem, addig ajkaimmal az ő szeméremajakit érintem, valósággal csókolva és szívva őt a lábai között. Nedvessége számomra a legnagyobb elismerés, és amikor csípőjét megemeli, rámarkolok szexi seggére, hogy így legyen hosszútávú hozzáférésem a G-pontjához. Érzem a kis pontot nyelvem csúcsa alatt, és nem kívánom ostrom nélkül hagyni. Édessége valami elképesztő, úgy fúrom arcomat, számat, s nyelvem széttett lábai közé, mintha nem lenne holnap. Sikongatása hallatán csak jobban húztam fenekénél fogva magam felé, meggátolva, hogy esetlegesen szabadulhasson.
- Jó ég, milyen finom vagy, angyalom.. - ajkaim elnyílnak, ahogy megcsókol és nyelvem az övét keresi. Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy ellenkezik és ragaszkodok az irányítás megtartásához, de amilyen vehemensen ostromolja a számat, a férfiassággal kezdi átszúrni a gatyámat. Kőkemény vagyok és csak arra tudok gondolni, mennyire kívánom őt, mennyire ki akarom csalni belőle az összes sikolyát itt helyben téve a magaméva.
- Mire gond-- - nem tudom befejezni a kérdésemet, mert ahogy lecsusszan az asztalról és megérzem magamon az ujjait nadrágon keresztül, nem tudok mást tenni, minthogy behunyom a szemem. Szinte biztos vagyok abban, hogy érzi valósággal fájdalmas lüktetésemet a kezem alatt, s azt, hogy ha ez lehetséges, még keményebbé válok az érintése nyomán.
- Bassza meg, Istennőm! - kifakadok az érintésétől, de hagyom hogy levetkőztessen kedvére, csak akkor pillantok le zavaromkban, amikor érzem, hogy a nadrágomtól is megszabadít. Ekkor ugyanis férfiasságom teljes hosszában ugrik elő alsómból, szerelmem teste felé mutatva, mintha csak azt kívánná közölni, mire vágyik, pedig bőrének nyomódik kemény tagom anélkül, hogy egy miliméterel is közelebb mozdulnék hozzá.
- Kérlek, Mila...
szavakkal is meghajolok az akarata előtt, úgy dőlök neki az asztalnak, mintha valójában az istennőjét bálványozó szolga lennék.
És ahogy ráfog kemény tagomra, el is vesztem az eszem. Puha, meleg száját érezvén belesimítok a hajába, utat engedve jóleső nyögésemnek, a belső fenevadnak, ami szinte ragadozói morgást hallat.
- Annyira szeretlek! - nem akarok túlontúl birtoklóvá válni, mégis gyengéd erővel jobban a szájába tolom magam.
- Könyörgök.... - elveszem fejéről a kezem, megkapaszkodván a kemény faasztalban, de csípőmet előrelököm, így kérődzve, hogy még jobban érezhessem ajkai ölelését.


403 elcsépelt szó ● ● Beautiful ● ● ha bármi nem jó, tudod;)




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime17.08.20 21:30

+18

You & Me

79973b19f23fdc4e546b0835a74b4b7b.gif
watercolor-flower-png-8.png
3afe4bf84835d158b67e1765a9cfef23.gif
Vágy, szenvedély, telhetetlenség… Mind, mind olyan dolgok amitől egy kapcsolat egyre jobb és jobb lesz. Tagadhatatlan, hogy nemcsak a szexualitás kell, hogy egy kapcsolat összekötő eleme legyen. De nélküle nincs is értelme sem egy kapcsolatnak.
Szerencsére nálunk ezen a téren soha nem volt probléma és nem hinném, hogy valaha lesz is. Szinte minden nap minden pillanatában képesek vagyunk alkalmat találni rá, hogy kielégítsük a belsőnket mardosó vágyat.
Jelenleg sem igazán tudtunk parancsolni a bennünk lévő, vadul tomboló vágyaknak. Jelenleg is úgy faljuk egymást, mint két éhező vadállat a zsákmányát. Cincáljuk a másik idegeit és feszegetjük a határokat. Mindezt azért, hogy a másik később nagyobb örömöt élhessen át.
Egy kacér mosoly ült az arcomra miközben egészen közel préseltem a testem Alexéhez. Annyira jól passzolunk egymáshoz az élet minden területén, hogy szinte már kételkedem benne, hogy ez tényleg a valóság és nem egy vágyálom.
Kérdésére válasz helyett, csak végigsimítottam a nadrágja méretes domborulatán és úgy vontam bele egy újabb csókba. Élveztem a helyzetet és azt is, hogy ennyire intenzív érzéseket vagyok képes kiváltani belőle. Érezhetően kedvelte a helyzetet, hiszen már alig fért el rajta lévő shortban. Így iparkodtam Őt a lehető leghamarabb megfosztani az anyag szorításától.
- Türelem, drágám. Türelem… - suttogom halkan, mialatt elém tárult méretes férfiassága.
Gyengéden, kínzó lassúsággal kezdek el mozogni falloszán. Nyelvemmel lassú körkörös mozdulatokkal illetem makkját, majd óvatosan ajkaim közé fogadom egész hosszában hímtagját és csöppet sem finomkodva kezdem el Őt kényeztetni. Tetszett, hogy egy időre nálam az irányítás és kedvemre „kínozhattam” Őt. Hiszen így nagyon is látható jelét adta annak, hogy mennyire is vagyok hatással rá.
De mint a férfia többsége, Alex sem szereti túl hosszú időre kiengedni a kezei közül az irányítást. Úgyhogy engedve a gyengéd erőszaknak mélyen a számba fogadtam. Ezután még egy párszor hagytam, hogy a számba döfje férfiasságát, de ahogy levette rólam a kezét egy fokkal gyorsabb és ritmusosabb tempóra váltottam. Már nem az volt a célom, hogy ugyanúgy kínozzam őt ahogyan az imént Ő tette velem, hanem az, hogy eljusson a csúcsra.
Sokat nem kellett várnom, hiszen a ténykedésem megtette a hatását. Éreztem ahogy a teste megfeszült, majd felnyögött, és abban a pillanatban telelőtte a szám meleg nedvével. Pár pillanattal később, miután minden cseppjét eltüntettem, de a légzésem még mindig szapora és szabálytalan volt, felálltam előtte és megnyaltam a szám, hogy húzzam egy kicsit, majd a póló aljához nyúltam és egy gyakorlott mozdulattal megszabadultam tőle. Így már anyaszült meztelen léphettem oda hozzá, hogy a fülébe súgjam azt az egy szót ami minden mai tervem összefoglalta.
- Akarlak! – súgtam bele a fülé, majd óvatosan megnyaltam a fülének ívét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex • in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

• in love with an angel, Heaven forbid • Angel & Demon // Mila & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Angel and Demon
» Angel Wolf
» The Mirage
» Angel Wooden
» Angel M. Wang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Petrov lakás-