welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Who are You? - Jamie & Nikki Vote_lcapWho are You? - Jamie & Nikki Voting_barWho are You? - Jamie & Nikki Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Who are You? - Jamie & Nikki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime09.08.20 21:19


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

Talán a századik, kétszázadik papírzsebkendőt használtam már el, mégsem vagyok képes megálljt parancsolni a könnyeimnek. Még mindig olyan hihetetlen, szürreális számomra ez az egész. Néhány órával ezelőtt még minden olyan más volt. Csak egy aggódó feleség voltam, aki napok óta nem tudta elérni a férjét hiába is próbálkozott, mégis stabil lábakon tudott állni a világban, hiszen alapvetően egy boldog, kiegyensúlyozott élet vette őt körül, hozzámehetett élete szerelméhez és a karrierje is felfelé ívelt. Aztán hírtelen egy csapásra minden megváltozott. Talán, ha akkor nem vagyok olyan erőszakos, ha nem követelem a férfitól, aki Jamie telefonját felvette, hogy azonnal adjon nekem magyarázatot erre az egész helyzetre, akkor még mindig a boldog tudatlanságban lebeghetnék a pokol legmélyebb bugyrai helyett. Talán, ha nem kérdezősködöm, akkor nem jött volna el az otthonunkba az a két öltönyös bohóc és nem rukkol elő azzal a képtelen történettel. Talán… de erre már sosem fogok választ kapni, hiszen a baj már megtörtént, vissza pedig nem fordíthatja senki sem.

Mikor az a két alak megjelent, egyből a legrosszabbtól kezdtem tartani. Azt hittem, hogy rendőrök, akik azért jöttek, hogy értesítsenek, Jamienek baja esett. Éreztem, ahogy görcsbe rándul a gyomrom, amit csak tetézett a köntörfalazásuk. Valahogy nem akartak a tárgyra térni, csak hebegtek-habogtak össze-vissza és az órájukat nézegették. Mintha csak vártak volna valamire. Aztán egyszer csak az egyikük Jensen ügynökként mutatkozott be számomra az FBI-tól. A másik fickó nevére már nem emlékszem, nem hagyott túl mély nyomott, hiszen leginkább csak hallgatott és a fejét csóválta. Értetlenül meredtem Jensenre, miközben az elővett a táskájából egy aktát, amit az előttem nyugvó dohányzóasztalra helyezett, majd belefogott a meséjébe. Közölte velem, hogy a férjem, Jamie Winchester nem az, akinek eddig hittem, hanem egy beépített FBI ügynök, aki három évvel ezelőtt kezdte meg a feladata teljesítését és aki ma hivatalosan is eltűnt a radarjukról. Persze gondolom mondanom sem kell, hülyének néztem őket. Bizonygattam, hogy ez csak valami tévedés lehet, összekeverik Őt valakivel. Fényképeket vettem le a kandalló tetejéről, amik minket ábrázoltak, hogy megmutassam, ez csak egy fatális hiba a részükről, ők azonban csak bólogattak, hogy bizony, ugyan arról az emberről beszélgetünk. Lesokkolódtam és azt hiszem ott helyben összeroppantam. Hazugság volt… kezdettől fogva az egész… ő… és mi…. minden…

Jensen azt mondta nálam hagyja az aktát, mivel az átvilágításomkor megbízható státuszt kaptam, ügyészként fedhetetlen vagyok, így nem tartanak attól, hogy bárkinek is átadnám, illetéktelen kezekbe juttatnám. És persze figyelmeztettek, hogy ha bárkinek is eljárna a szám, azzal csak azt a személyt és persze Jamiet sodornám veszélybe. Vagy hívják őt akárhogyan is. Azt ígérték, hogy amint megtudnak valamit, azonnal jelentkezni fognak, aztán amilyen gyorsan jöttek, olyan gyorsan távoztak, magamra hagyva ezzel a rengeteg sokkoló információval. Nem tudom meddig ülhettem ott a kanapén és meredhettem csak úgy az aktára, de egyszerűen képtelen voltam kinyitni és beleolvasni. A gondolattól is rosszul lettem. Aztán egyszer csak megszólalt a telefonom, a kijelző pedig Jamie nevét írta ki. Nem vettem fel. Nem ment. Pillanatokkal később egy kis ikon jelent meg, jelezve, hogy hangüzenetet kaptam. Szinte öntudatlanul nyomtam le a lejátszás gombot, aztán meghallottam a hangját. Kért, hogy ne mozduljak, maradjak otthon, azt mondta, hogy haza jön és mindent elmagyaráz. Erre bepánikoltam. Felpattantam, összerámoltam néhány cuccot és az aktával együtt gyakorlatilag elmenekültem a lakásból… a lakásunkból… Minél messzebb akartam kerülni a hazugságoktól.

Először arra gondoltam, hogy haza megyek anyuékhoz, elbújok ott, épp mint kislány koromban, ha bármi baj történt, ám aztán ezt gyorsan el is vetettem, hiszen nem mondhatok nekik semmit. Veszélybe kerülnének. Ahogy a bátyám is, ha őt hívnám. Így jobb ötlet hiányában a régi lakásomhoz vezettem, amit amolyan iroda szerűnek használok, ide vonulok vissza, ha egy nagyobb ügyön későig dolgozom.

Így kerültem hát ide, a nagy halom papír zsepi gyűrűjének közepébe, mellettem egy aktával, amire egyszerűen rá sem bírok nézni. Olyannyira elmerültem a gondolataimban, hogy észre sem vettem, hogy időközben már nem vagyok a lakásban egyedül, csak amikor már a lépések a hálószobám ajtaja előtt hallatszottak.
- Bárki legyél is, betörő, gyilkos pszichopata vagy tudom is én… kérlek csak legyél gyors és végezz velem. – bár valahol a szívem mélyén sejtettem ki lehet a titokzatos vendégem, valahogy az előbb felsoroltaknak most sokkal jobban tudnék örülni.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime09.08.20 21:28


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Nem volt egyszerű dolgom, de jól tudtam, hogy miféle következményeket vállalok. Nem hallgattam a józan észre, se pedig a többiek érvelésére. Nem lett volna szabad, mégis megtettem, mert meg akartam tenni. Az FBI ügynökök élete amúgy sem egyszerű, főleg nem akkor mikor beépülve találják meg életük szerelmét. Túl sokáig voltam beépülve, de a sors pont úgy hozta, hogy találkozok Vele… Nem lett volna szabad ennyire közel kerülnöm hozzá, kockára tehettem volna az álcámat, de én még ennél is jóval tovább mentem. Elvettem feleségül. Akármennyire is szerettem volna neki elmondani az igazat nem tehettem meg. Túl sok múlt az akció sikerén. Nikki még az igazi nevemet se tudja. Ennek ellenére sose hazudtam neki, mindig őszinte voltam hozzá, amennyire megtehettem. Egy dolog biztos, hogy az érzelmeim valódik, amit iránta érzek, ha már minden más hazugság, ami körül vesz minket. Három éve ismerjük egymást, ebből egy éve már házaspárként élünk. Rengetegszer elé akartam állni és mindent kitálalni, de túl sok múlt azon, hogy a titkos akcióm titkos is maradjon. Bele sem mertem gondolni abba, hogy mi fog lenni, ha egyszer vége lesz a beépülésimnek. Akkor se lenne szabad beszélnem róla, de annyit megérdemel, hogy tudja az igazat. Már régen tudnia kellene.
Mindig rettegtem attól, hogy eljön egyszer ez a nap. Elkaptak. Megkínoztak, vallatni akartak, de nem sikerült kiszedniük belőlem semmit sem. Mindvégig Nikki arca lebegett előttem. Nem halhatok meg, miatta nem. Haza kell mennem hozzá. Fogalmam sincs, hogy honnan volt még annyi lélekjelenlétem, de végül sikerült kiszabadulnom. Az első dolgom az volt, hogy értesítettem az ügynökséget. Ha még nem lettem volna így is szarul aztán közöltek velem egy olyan hírt, ami teljesen felforgatta a világomat. A szépen felépített hazugságokon alapuló világomat, amiben csak a házasságom valódi.
Mire haza mentem egy üres otthon fogadott. Nem is tudtam hibáztatni érte. Elment. Képtelen voltam harc nélkül feladni. Nem kezdtem el hívogatni, pontosan tudtam, hogy nem venné fel nekem a telefont. Egyszerűen csak elindultam megkeresni, volt néhány tippem, hogy hol húzhatta meg magát.
- Dean vagyok. – Megtaláltam a régi lakásában bujkált. Nyilvánvalóvá tette számomra, hogy most egy betörőnek is jobban örülne, sőt még egy gyilkosnak is, csak engem ne kelljen látnia. Nekem viszont beszélnem kellett vele. Megérdemli, hogy tudja a teljes történetet, ezért is kezdtem azzal, hogy bemutatkoztam neki, végre a valódi nevemmel.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime09.08.20 22:02


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

A lépések egyre közelebbről és közelebbről hallatszottak, míg végül egyszer csak elnémultak, pillanatokkal később pedig az Ő hangja törte meg a szoba csendjét. Ekkor még nem néztem rá, egyszerűen képtelen voltam, arcomat a párnámba fúrva feküdtem az ágyon, hangom szinte alig volt hallható.
- Most épp, vagy úgy általánosságban? – bukkant ki belőlem a kérdés. Vajon, ha most kinyitnám az aktát, ami pontosan mellettem pihen az ágyon, ugyan ezt a nevet találnám benne? És ha igen, akkor Dean mi? Folyvást ismételgette magát egy kérdés a fejemben, egyre hangosabban és hangosabban, míg nem már-már elviselhetetlenné vált számomra. Ki ez az ember? Mégis… kihez mentem én hozzá?

Nehezen sikerült csak összeszednem annyi lélekjelenlétet, hogy végül felüljek az ágyon, a tekintetemet pedig felé fordítsam, ám a következő pillanatban szinte megállt a szívem.
- Uramisten! – kaptam a szám elé a kezem, ahogy megpillantottam. Tele volt zúzódásokkal, horzsolásokkal, mindenféle sérüléssel.
- Mi… mi történt Veled? – összezavarodtam, fogalmam sem volt arról, mit kellene most tennem. Az egyik felem, az, akinek élete szerelme már pokolian hiányzott, akiért borzasztóan aggódott és akit most ilyen rémes állapotban kell látnia, szíve szerint azonnal oda rohant volna hozzá, hogy szorosan átölelje, megcsókolja és többé sose engedje el. Hiszen él! Él és csak ez számít! Igen ám, de ott a másik oldal, a nőé, akit három éven keresztül átvert valaki, aki a mindenséget jelentette számára és aki most inkább lenne Tőle olyan távol, mint amilyen messze van egymástól az északi és a déli sark. Ő pusztán csak válaszokat akar, megérteni, hogy miért hazudtak neki, miért játszottak vele.
Nem tudom megmagyarázni mi üthetett belém, de mire észbe kaptam már ott álltam előtte, szorosan ölelve őt magamhoz, miközben arcomat a mellkasába fúrtam.
- Kérlek… kérlek mond azt, hogy ez az egész csak egy szörnyen sikerült vicc. Könyörgöm mond azt, hogy az a két alak, akik ma eljöttek hozzám csak a haverjaid, akikkel meg akartatok tréfálni. Hogy amit mondtak Rólad, az mind kitaláció, és hogy az az akta sem valódi. Kérlek… kérlek… - újra eleredtek a könnyeim, amik patakokban folytak végig az arcomon, én pedig egyre kétségbeesettebben kapaszkodtam belé.
- Kérlek mond… hogy nem tetted ezt meg velem.




Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime10.08.20 17:24


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
- Ez a valódi nevem. – Eddig Jamie néven ismert. Nikki és Jamie ez a két név összeforrott az évek alatt. Számára a Dean név nem mond semmit. Sajnálom, hogy most és így kellett megtudnia. Úgy érzem magam, mint aki a szakadék szélén áll. Bárcsak tudnám, hogy Nikki segítőkezet nyújtana felém és vissza rántana, vagy talán pont tőle fogom megkapni a kezdő lökést? Bárcsak tudnám, gyanítom, hogy a nagyon is közeli jövőben kiderül.
- Dean Casey. – Ez kezdetnek megteszi. Most már Nikki tudja a valódi nevemet. Tudom számára úgy fog tűnni, hogy mindenben hazudtam neki, hogy a házasságunk is hazugságokon alapszik. Nem is csodálnám, ha akár már most elzavarna, száműzne az életéből. Már megfogadtam magamnak, hogy addig nem fogom békén hagyni, ameddig meg nem engedi, hogy elmeséljem neki a teljes történetet. Nagyon reménykedek abban, ha minden apró kis részletet megoszthatok vele, akkor képes lesz nekem megbocsájtani.
- Nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan kellett volna. – Ezért látogatták meg az ügynökök és ezért van most az ágyán az aktám. Mindent szemmel tartok, annak ellenére is, hogy még mindig az ajtófélfának dőlve álltam és néztem rá. Mintha csak attól tartottam volna, hogy ha közel megyek hozzá, akkor kiakad és még jobban kisírja azokat a gyönyörű szemeket. Tartottam a távolságot, egészen addig míg valami csoda folytán Nikki a karjaimba vetette magát. Fellélegeztem. Szorosan magamhoz öleltem, annak ellenére is, hogy sajgott az összes porcikám. Napok óta erre vágytam, csak miatta életem túl.
- Sajnálom kicsim. – Nyomtam egy csókot homlokára. Ekkor már fel voltam készülve arra, hogy zaklatottságában nekem ront azokkal az apró kis ökleivel. Meg is érdemelném.
- Ami köztünk van az valódi. – Az ügynököm már amúgy is túl sok mindent közöltek vele és ott van az aktám az ágyon is, vajon olvasta már? Hol kezdhetném? Biztos vagyok benne, hogy számtalan kérdése van most hozzám, de mi arra a garancia, hogy azok után, hogy mindent bevallok neki képes lesz megbocsájtani? Küzdelem nélkül nem fogom feladni a harcot.
- Nem számít, hogy Jamie, vagy Dean a nevem, bárhogy hívnak attól még a feleségem vagy és nem akarlak elveszíteni. – Nekem az a három év mióta ismerem a világomat jelenti, Nikki képes lenne elhagyni? Hinni akarok abban, hogy a mi szerelnünk annyira erős, hogy együtt képesek vagyunk minden akadályt leküzdeni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime10.08.20 18:59


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

Bár a szívem mélyén pontosan tudtam, hogy az áhított vallomás sosem jön el, mégis élt bennem a remény, hogy Jamie egyszer csak közli velem, hogy ez az egész csak egy kis ugratás akart lenni, amit két haverjával eszeltek ki és amivel mégis túl messzire mentek, semmi több. Kétségbeesetten vágytam rá, hogy ez így legyen, ám a sors úgy döntött egészen más utat választ számunkra és igazolja legsötétebb félelmeimet. Hazudott nekem. Jamie… Dean… vagy hívják akárhogyan is, három éven keresztül szemrebbenés nélkül hazudott Nekem. Miközben egy teljesen más személy bőrébe bújt, elérte azt, hogy beleszeressek és hogy az egész világomat jelentse, közben pedig minden, amit tett vagy mondott nem volt más, pusztán egy szerep. De mi voltam én ebben az egészben? A díszlet része? Kellett valami, ami még hitelesebbé teszi a sztoriját, így gyorsan leakasztott magának egy barátnőt? Mégis… ki ez az ember és hogyan hihetném el akár csak egyetlen szavát is ezek után?

- Sajnálod? – megremegtem az ölelésem pedig egyre csak vesztett és vesztett az erejéből.
- Sajnálod, hogy átvertél és bolondot csináltál belőlem vagy sajnálod, hogy lebuktál? – elhúzódtam tőle és hátráltam néhány lépést, mert a közelében egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkozni. Hisz még csak néhány órája, hogy megtudtam, hazugság az egész életünk, az érzéseim nem tudtak ennyi idő alatt alkalmazkodni a helyzethez. A szívem még mindig borzasztó hevesen ver a közelében, minden porcikám utána vágyakozik, a férjem után, aki mellett le akartam élni az egész életemet. Csak az elmém, egyedül az fújja a vészriadót, próbálva elnyomni minden mást.
- Valódi? Lehet valami valódi… ami hazugságokra és titkokra épül? – ez az egész csak egy rémálom, nem, egyszerűen nem lehet más.

- Én Jamie Winchester felesége vagyok… a srácé, aki három éve az esőben elütött, még, ha nem is a saját hibájából és aki aztán segített megtalálni a Dögöt, aki után szaladtam. Jamie-é, aki ingatlanokkal foglalkozik és akinek a főnökét meg egy-két üzletfelét vendégül láttuk a házunkban vacsorára, hogy lássák mennyire megbízható és jófej és így meg tudja kötni az áhított üzletét vagy megkapja az előléptetést az idióta kollégájával szemben. – szipogtam, miközben fel-alá kezdtem járkálni a szobában.
- Azé a Jamie-é, aki a bátyámmal együtt faházikót épített az unokahúgomnak anyuék kertjében a magas tölgyre és akiért Lily olyannyira odavan, hogy le se lehet róla vakarni, valahányszor átmegyünk látogatóba. Aki elviseli, hogy apám minden alkalommal ugyan azokat a gyatra vicceket süti el, ráadásul még nevet is rajtuk, hogy ne bántsa meg és aki hajlandó magára venni a karácsonyi ronda pulcsit, amit Anyu neki kötött, mert a családban mindenkinek van. – egyszer csak megtorpantam és újra felé fordultam, karjaimat szorosan fonva magam köré.
- De ki vagy Te? Kicsoda Dean Casey? – az akta felé pillantottam.
- Ki sem bírtam nyitni… még nem…  



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime10.08.20 22:45


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Mit szeretne hallani? Mindent? Az elejétől egészen a végéig? Beépültem és ez általában szigorúan titkos információ, még akkor is, ha lezárásra került az ügy. Nikki a feleségem és majd bele pusztultam abba, hogy minden nap úgy búcsúztam el tőle, hogy talán akkor látom utoljára. Sose féltem a haláltól, még csak a gondolatától se rezeltem be, egészen addig míg rá nem jöttem, hogy ha velem történne valami, akkor egy özvegyet hagynék magam után, akinek sose bírtam bevallani az igazat. Mindig is arra vágytam, hogy ügynök legyek, vonzott a veszély és az akció, de akkor még nem tudtam, hogy ezért mekkora árat kell fizetnem. Most szembesülök vele.
- Azt sajnálom, hogy nem lehettem őszinte hozzád. – Hagytam, hogy eltávolodjon, azzal most semmit se érnék el, ha erőnek erejével a közelembe akarnám tartani. Megértem a reakcióját és őszintén fogalmam sincs, hogy ha fordított esetben lennénk, akkor a helyében hogyan reagálnék. Ha kiderülne, hogy Nikki nem is az a nő, aki hozzám jött… Talán megingana a belé vetett bizalmam, de ez az érzelmeimen iránta cseppet sem változnának. Az érzelmeket nem lehet ki és bekapcsolgatni kedvünk szerint, ez lehet most az én nagy szerencsém is. Képtelenség eldönteni, hogy holnaptól már nem fog szeretni, vagy akár ettől a másodperctől.
- Miattad kockára tettem az akció sikerét, mindenki le akart beszélni arról, hogy megházasodjak. – Ismertem be végül. Miért is ne? Már nem hinném, hogy lenne bármi veszítenivalóm. Ezek után megérdemli az egész történetet.
- Már az első találkozásunkkor tudtam, hogy a feleségem fogsz lenni. Aztán a beépülésem túl hosszúra sikeredett, de képtelen voltam lemondani rólad, még akkor is, ha tisztában voltam az esetleges következményekkel… - Mik is a következmények? Válás? Összetört szívek? Még csak esélyem se volt neki mindent elmondani, remélem mire a végére érek, akkor megérti, hogy miért volt fontos, hogy még előtte is eltitkoljam a kilétemet.
- Nem játszottam meg maga előtted, én még mindig ugyan az a személy vagyok, mindössze a nevem változott. – Na meg annyi apró kis különbséggel, hogy nem ingatlanban utazok, hanem ügynök vagyok. De ezzel a kis aprósággal minek is foglalkozni? Talán azért, mert ez adja a fő problémánkat. Az, aki vagyok és nem az, aki lehetnék.
- Biztos vagyok abban, hogy minden kérdésedre részletes választ találsz abban az aktában. – Nem akarom erőltetni, talán mára pont elég is volt ennyi sokkoló újdonság. Elvégre nem minden nap derül ki az, hogy a férjed egy beépített ügynök.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime11.08.20 1:34


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

Képtelen voltam csak úgy egyhelyben állni és hallgatni Őt, ezért újra járkálni kezdtem a szobában. Nem tudnám megmagyarázni a pontos okát, talán csak azért tettem, hogy ne érezzem úgy magam, mint egy nyomorult szobor, miközben valaki, akinek botor módon tálcán nyújtottam a szívemet, épp arról mesél nekem, hogy az egész ismeretségünk, minden, ami eddig az életemet jelentette, nem több hazugságnál, titkolózásnál, bizalmatlanságnál. De az is lehet, hogy csak a kontrollt próbáltam visszaszerezni a testem és ezáltal Önmagam felett, amit nagyjából akkor vesztettem el, mikor az a két FBI ügynök ma besétált az otthonunkba azzal az aktával és egy hihetetlen történettel, ami láss csodát, mégis igaz.
- A Te döntésed volt Jamie… vagyis…Dean… vagyis… Francba! – idegesen a hajamba túrtam. Ez annyira abszurd, hiszen Ő itt Jamie, így ismertem meg, így éltem mellette három éven keresztül, így mentem hozzá, képtelen vagyok egyik pillanatról a másikra átszokni a valódi nevére.
- Három éven keresztül hazudtál nekem! – torpantam meg.
- Tudod… az elején talán még meg is értettem volna, hiszen semmit sem tudtál rólam, nem bízhattál csak úgy meg bennem, hogy kiteregess mindent. Még az első pár hónapra is találnék mentséget, ha nagyon akarnék, de Te még ezen is túlmentél! Együtt éltünk több, mint egy évig, mielőtt megkérted volna a kezem, a fenébe is! Minden rezdülésemet, minden apró grimaszomat kiismerted és én sosem, soha egyetlen pillanatra sem titkolóztam előtted! Pedig pontosan tudod milyen nehezen nyílok meg bárkinek is. De te tovább hallgattál, tovább hazudtál. Elvettél és még utána is. Hogy bírod ezek után azt mondani nekem, hogy ami köztünk van, az valódi?

Keserű mosoly suhant át az ajkaimon.
- Csak a neved változott… - bólintottam a szavaira.
- És a foglalkozásod… és a szavahihetőséged… - leültem az ágy szélére és az ölembe vettem az aktát.
- Minden alkalommal, amikor üzleti útra mentél… vagy egy barátodnak segíteni, akiről annyit meséltél, hogy milyen régóta ismeritek egymást és hogy szüksége van rád… hazudtál. És mindezt talán sosem tudom meg, ha nem borulok ki azon, hogy a férjem, aki elment egy néhány napos konferenciára, teljesen eltűnt, nem tudom elérni és nem kezdek attól rettegni, hogy talán valami baja esett. Azt hittem baleseted volt vagy kiraboltak és csak úgy otthagytak, vagy tudom is én… Majdnem beleőrültem a bizonytalanságba és a tehetetlenségbe! Erre beállított az a két bohóc és közölte velem, hogy ügynök vagy, aki vélhetőleg már halott is. – görcsösen fontam az ujjaimat a papírok köré.
- Tényleg… tényleg ebből kellene, hogy megismerjem azt… akivel összekötöttem az életemet? – néztem fel rá.
- Ez annyira… lehetetlen. Az egyik felem, aki aggódott és akinek a mindene vagy… szíve szerint villamosszékbe juttatná azt, aki ezt tette Veled… ügyészként nem okozna különösebb erőfeszítést… viszont a másik felem gyűlöl és látni sem bír. – mit kellene most tennem? Hogyan hihetnék el Neki bármit is ezek után? Mégis… hogyan volnék képes létezni nélküle, a másik felem nélkül? Teljesen össze vagyok zavarodva!




Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime22.08.20 3:51


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Már a mai napra túl sok minden zúdult rá, ezért inkább azt az apró kis részletet nem közöltem vele, hogy saját felelősségre jöttem ki a kórházból, hogy minél hamarabb beszélni tudjak vele. Mi nekem az a néhány törött borda? Kaptam egy kis infúziót a kiszáradásra és rengeteg fájdalomcsillapítót és már annyira fáradt vagyok… Napok óta csak kikötözve aludtam a széken és nem túl sokat. Most pedig annyira vonzz az ágy látványa, de ha most elaludnék, akkor tartok attól, hogy Nikki úgy értelmezné, hogy engem ennyire érdekel a kapcsolatunk jövője. Szóval inkább idővel összesek, de beszéljük át a dolgokat. Nem azt várom, hogy egyből megbocsátson nekem, de idővel.
- Biztonságosabb volt számodra, hogy semmit se tudsz. – Miért ilyen nehéz ezt elhinnie? Nem is tudhatta volna meg még most sem. A titkos ügynökök azért titkosak, mert nem kürtölik világgá, hogy mivel is foglalkoznak. Még akkor se szerezhetett volna erről tudomást, ha a feleségem. Mindössze csak azért tudta meg, mert mindenki azt hitte, hogy meghaltam.
- Attól, hogy kiderül mivel is foglalkozok még nagyon is a férjed vagyok és még mindig szeretlek. – Mit kellene tennem még? Esetleg tetováltassam a mellkasomra a szívem fölé a nevét? Mert jelenleg ott tartok, hogy bármit megtennék, de végre higgyen már nekem.
- Dean Casey a valódi nevem és abba az aktában is ez fog állni, persze számtalan névvel együtt, amikkel eddig beépültem. Nem ez volt az első eset, de a mostani beépülésem különlegesebb volt, mint eddig bármikor. Talán szándékosan akartam eddig beépülve maradni, mert tetszett ez az élet, hogy egyszerű ingatlanos vagyok egy csodálatos feleséggel az oldalamon. – Tartottam attól, hogy mi lesz, ha egyszer az álcám lelepleződik és most tessék, megtörtént. Nikki túl makacs és rengeteg kérdést zúdít a nyakamban, ami persze érhető, de nem hittem, hogy ennyire nehéz dolgom lesz azzal, hogy elhiggye nekem, hogy ettől még kettőnk között semmi sem változott. Ugyan úgy a férje maradtam, Ő pedig a feleségem és szeretem. Nem a beépülés végett kellett nekem, hogy hihetőbb álcám legyen, egyszerűen csak bele szerettem, nem volt tökéletes az időzítés, de sosem fogom megbánni, hogy megtettem.
- Miért forog a szoba? – Ennyit tudtam kipréselni ajakim közül, mielőtt közelebbről is megnézhettem volna a padlót. Ha eszméletemnél lennék, akkor biztosan beismerném, hogy igaza volt az orvosnak és hülyeség volt saját felelősségre távozni a kórházból.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime23.08.20 1:51


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

- Biztonságosabb? Mond, Te ezt komolyan elhiszed, vagy csak Engem próbálsz meg leszerelni ezzel a dumával? – miért lett volna ez így biztonságosabb számomra? Bizonytalanságban vergődtem napokon keresztül, azt sem tudtam merre jár, mi történik Vele vagy, hogy él-e még egyáltalán, majdnem beleőrültem, aztán pedig a semmiből felbukkan két idegen azzal, hogy a férjem ügynök, ráadásul valószínűleg már halott. Abba nem gondol bele, hogy jogom lett volna dönteni a sorsomról? Hogy akarok-e egy FBI-os felesége lenni vagy sem? Hogy akarok-e veszélyben élni? Hisz, ha lebukik és bosszút akarnak állni rajta, akkor úgyis tudják kin keresztül tehetik meg, akkor pedig már jobb, ha tudok a bajról, hogy esetleg meg tudjam védeni magam, nem?
- Ez az egész… Nekem most nagyon sok, nem tudok vele mihez kezdeni… - túrtam bele a hajamba idegesen. Szavak, szavak és szavak, amik bár gyönyörűek - már amelyik -, mégsem tudom már csak úgy elhinni őket. Már nem. Hiszen aki ennyi mindenben képes volt hazudni Nekem, ki tudja mikor őszinte. A szívem azt súgja, hogy szeret, úgy, ahogyan Én is Őt, ne kételkedjek, hiszen Ő a másik felem, de az eszem már bizonytalan, óvatosságra int. Meg akartam kérni, hogy menjen el, mert képtelen vagyok most több információt feldolgozni, egyedül szeretnék lenni, ám mielőtt még bármit is szólhattam volna, furcsa kérdés ütötte meg a fülem, a következő pillanatban pedig Dean eszméletlenül terült el a padlón.

- Uramisten! – felpattantam az aktát az ágyra dobva és oda szaladtam Hozzá, hogy azonnal vizsgálgatni kezdjem. Lélegzik, a szívverése is egyenletesnek tűnik, mégis összeesett. Kétségbeesetten próbáltam rájönni mi lehet a baj, mikor egyszer csak megpillantottam a zsebéből kikandikáló, összehajtott papírt. A kíváncsiságom felülkerekedett rajtam és olvasni kezdtem, pillanatokkal később pedig minden világossá vált számomra. Kórházi zárójelentés és nyilatkozat volt arról, hogy a törött bordái és egyéb sérülései ellenére, tudomásul véve a lehetséges kockázatokat, saját felelősségre távozik.
- Te megőrültél? Istenem Jamie… - és most aztán mi tévő legyek? Mentőt hívjak? És mivel magyarázzam a történteket? Nem akarom, hogy vizsgálódni kezdjenek és emiatt később veszélybe kerüljön. Akkor meg? Oké, nyugalom Nicole, nem szabad pánikolni. Ellátták… lehet, hogy csak kimerült. Basszus. És, ha mégsem?
- Na jó… mit tenne Jam… izé… Dean fordított esetben? Azt hiszem maga vigyázna Rám… talán… - vettem egy mély lélegzetet és végül óvatosan a két karja alá nyúlva, reménykedve abban, hogy nem bántom a sérült bordáit, igyekeztem elhúzni, pontosabban elvonszolni Őt az ágyig, hogy utána bevetve minden fizikai erőnlétemet valahogy feltuszkoljam fekvő helyzetbe.
- Huh… azt hiszem a neheze megvan. – sóhajtottam, majd pedig óvatosan elkezdtem Őt vetkőztetni, hogy kényelmesen tudjon feküdni.

Kibújtattam a kabátjából és a pólójából, majd kioldottam az övét is, hogy aztán a farmerét is félretegyem. Eközben tárult csak szemem elé a mellkasán lévő kötés, és az a sok zúzódás, ami a testét borította. Nehezen tudtam csak visszafojtani a sírást, ami a látványtól kerülgetett, de muszáj voltam erősnek maradni, Miatta. Miután sikerült Őt alsónadrágig vetkőztetnem, óvatosan betakartam, a ruháit pedig az ágy melletti székre helyeztem.
- Kérlek… kérlek gyógyulj meg. – suttogtam óvatosan végig simítva az arcán. Néhány perc múlva felkeltem Mellőle, hogy valami fájdalomcsillapító után nézzek a lakásban, amit aztán az éjjeli szekrényre tettem egy pohár vízzel együtt, hátha szüksége lesz rá, mikor felébred, utána pedig egy pohár whiskyvel és az aktájával együtt leültem a szemközti fotelba.
- Ha már elkerülhetetlen… - nyitottam ki és olvasni kezdtem, miközben bele-bele kortyolgattam az italomba.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime26.08.20 9:09


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Annyi mindent szerettem volna neki mondani, amivel meggyőzőm arról, hogy ne akarjon elhagyni azért, aki vagyok. Azzal kellett volna leghamarabb előhozakodnom már a legelső randevúnkon, hogy FBI ügynök vagyok? Általában ezt a pancserek próbálják magukról elhitetni, hogy ezzel a dumával csajokat szedjenek fel. Elhitte volna nekem, ha bevallottam volna? Már akkor jócskán be voltam épülve az ingatlan bizniszbe. Valamiért úgy tudnám elképzelni, hogy inkább azt hitte volna, hogy hazudok és lepattint mielőtt még bármi is elkezdődhetett volna kettőnk között. Szóval az se lett volna jó szerintem, ha egyből ezzel kezdek, de most az se jó, hogy így tudta meg. Mondták nekem, hogy a nőkkel mindig csak a gond van. Most mégis érthető okokból hisztizik.
Mielőtt bármi más tudtam volna felhozni, ami talán enyhítő körülménynek bizonyult volna… Forogni kezdett velem a szoba. Hirtelen szédülni kezdtem, látásom egyre homályosabbá vált. Aztán már képtelen voltam tovább tettetni előtte, hogy jól vagyok. Egyszerűen csak a padlón találtam magam, aztán gyorsan el is vesztettem az eszméletemet.
Ébredezni kezdtem. Vajon meddig voltam kiütve? Mindvégig reménykedtem abban, hogy ez csak egy rettenetes rémálom volt csupán. Hogy mi nem is vagyunk abban a helyzetben, amiben mégis… De ahogy lassan rákényszerítettem magamat, hogy kinyissam a szemeimet megláttam nála az aktámat és hirtelen minden világossá vált számomra. Mégse álom volt, megtörtént. Ha egyáltalán lehetséges, akkor most még pocsékabbul éreztem magam, mint az imént. Sajgott mindenem.
- Miről maradtam le? – Felültem az ágyban. Arra sem emlékszem, hogy hogyan kerültem ide, arra pedig pláne nem, hogy mikor és hogyan vetkőztetett le. Hát látta… Direkt nem akartam beszámolni neki arról, hogy milyen sérüléseket szenvedtem, de okos nő biztosan már régen megtalálta a nadrágzsebemben lévő orvosi papírt. Na meg a mellkasomon lévő kötés is eléggé árulkodó.
- Mégis hogyan? – Most esett csak le, hogy tényleg ágyban vagyok, pedig az utolsó emlékeim, hogy megcsókolom a padlót. Egyedül sikerült feltennie az ágyra? Ilyen erős asszonyt vettem el? Hihetetlenkedve néztem rá.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime26.08.20 23:00


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

Fogalmam sincs róla mennyi idő telhetett el, míg az aktába mélyedve egyik döbbenetből a másikba estem, azt viszont tudom, hogy ez idő alatt legalább a harmadik pohár whiskyt ittam meg éhgyomorra. Már vagy két napja nem ettem semmit, annyira aggódtam Érte, hogy eszembe se jutott, most viszont kezdem érezni, hogy már nagyon nagy szükségem lenne rá. Észre sem vettem, hogy közben felébredt.
- Baszki…. Rambohoz mentem hozzá… - állapítottam meg, miután már legalább a hatodik akció közben lelőtt elkövetőről olvastam, akit Jamie intézett el.
- Hat hulla…meg bomba hatástalanítás, bezzeg, mikor a karácsonyfaégőket kell feltenni, képes órákig molyolni… - szép lassan az akta végéhez közeledtem, a fejemben pedig hiába az a sok megválaszolt kérdés, egyre több és több új keletkezett. Az a rengeteg név, amikkel beépült, és az a rengeteg év… mintha soha nem lett volna valóságos élete, egyik szerepből csöppent a másikba. Hogy bírta ezt ki idáig? Mennyit torzíthatott ez a lelkén? A személyiségén? Honnan tudja ezek után, hogy mi az, ami valóban Ő és mi az, amit csak a munkája miatt öltött fel? Hogy képes biztosnak állítani bármit is, amit állítólag érez? Már csak attól, hogy ezt mind elolvastam is kezdtem magam tudathasadásosnak érezni, de Ő ebben él… Rá vajon ez hogyan hat?

Épp akkor tettem le az aktát magam mellé a földre az üres poharam mellé, mikor megszólalt, én pedig hírtelen halálra rémültem.
- Úristen! – kaptam fel a fejem, és csak ekkor esett le, hogy felébredt.
- Nos lássuk csak… egy kiadós edzésről, némi vetkőztetésről, úgy három pohár whiskyről, ötven oldalnyi akcióról és kb – néztem az órámra – három és fél óráról. – vontam meg a vállam miközben felkeltem a székről.
- Fájdalomcsillapító a szekrényen… az enyém viszont elfogyott. – pillantottam az üres üvegre.
- Ó nem volt nagy kunszt… végig vonszoltalak a szobán, próbáltam óvatos lenni, de nehéz volt úgy fogjalak, hogy a bordáidat ne bántsam, aztán pedig feltuszkoltalak az ágyra. Még jó, hogy nem látta senki, mert meglehetősen komikusan festhettem, ahogy erőlködőm. A vetkőztetés már nem volt nagy dolog, van benne rutinom. – így belegondolva tényleg vicces az egész, ha nem lett volna előtte ez a sok rémség, most biztosan jót nevetnék.
- Látod az a sok jóga nem csak arra jó, hogy beindulj, ahogy figyelsz, hanem arra is, hogy hasonló esetben elbírjalak cipelni… - bár nagyon remélem, hogy több ilyen helyzet nem lesz, mert azt, hogy látnod kelljen, ahogy életed szerelme egyszerűen csak összeesik, neked pedig fogalmad sincs róla, hogy miért… senkinek sem kívánom.


Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime03.09.20 18:30


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Az már biztos, hogy könnyebb dolgom lett volna úgy, ha hullazsákban hoznak vissza hozzá. Akkor legalább nem kellene minden kérdésére megtalálnom a megfelelő választ. Mégis… Az tartott életben a fogság alatt, hogy minél hamarabb visszatérhessek hozzá, hogy újra láthassam, de akkor még nem is gondoltam volna, hogy már mindenről tud. Eddig az életemért küzdöttem miatta, de most a közös jövőnkért kell küzdenem, amit vele terveztem. Amikor már azt hinnéd, hogy ennél nem lehetne bonyolultabb… Akkor jön a feleség a képbe, aki mindenre rácáfol.
- Szóval már mindent tudsz. – Legalábbis azokat a dolgokat, amiket az aktámban olvashatott rólam. Akkor most már legalább van arról némi fogalma, hogy mit kellett eddig tennem a munkám miatt. Sose voltam büszke arra, ha mások életét kellett kiontanom, de néha nem volt más választásom. Ebben a szakmában, ha nem ölsz, akkor téged ölnek meg. Ennyi, ezen nincs is mit szépíteni. Nem azért öltem mert bármikor is élveztem volna, hogy ez a munkámmal járt, hanem azért, mert ezt várták el tőlem. Az pedig egy egészen másik dolog, hogy azzal, hogy kiiktattam néhány embert azzal mennyi életet mentettem meg. Ez vajon enyhítő körülmény lesz rám nézve? Vagy Nikki ezek után csak a gyilkost fogja látni bennem?
- Köszi. – Most nem akartam eljátszani az erős férfit, nagyon is szükségem volt a fájdalomcsillapítóra, ezért igyekeztem nem grimaszolni miközben felültem az ágyon, hogy bevegyek egy pirulát. Egy kis vízzel leöblítettem, de utána csak néztem a félig üres pohárra. Most akkor a mi poharunk most félig teli van, vagy félig üresnek látja Nikki? Valamiért úgy sejtem, hogy nem lesz egyszerű dolgom és időbe fog telni mire képes lesz nekem megbocsájtani, ha egyáltalán valaha is meg tud majd nekem bocsájtani.
- Még most is alig akarom elhinni, hogy ilyen erő lakozik benned. – Megdöbbenve hallgattam, hogy egyedül sikerült idáig elcipelnie, sőt még az ágyba is egyedül sikerült betennie. Nem is hittem volna, hogy a feleségemben egy amazon ereje rejlik.
- Hogyan tovább? – Menjek el, vagy maradjak és beszéljük meg? Ez már nem rajtam fog múlni.  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nikki Winchester
Nikki Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime05.09.20 12:50


Who are You? - Jamie & Nikki 009490f78c9e737388689be81fffbb4041644842
Jamie & Nikki

- Tudod milyen őrült dolgokra képes az ember, ha szerelmes… - ezt egyszer régen még Ő mondta Nekem, valamikor a kapcsolatunk kezdetén. Sosem fogom elfelejteni azt az estét. Hatalmas vihar tombolt Vegasban, heves széllökésekkel, áramkimaradásokkal, monszunnyi esővel, Én pedig az irodámban ragadtam, mert nem lett volna biztonságos kocsival vagy akár gyalog is elindulni a rémes látási viszonyok miatt. Pedig randink lett volna, amit nagyon vártam, éppen ezért nagyon szomorú voltam, mikor felhívtam és elmondtam, hogy nem fogok tudni átmenni Hozzá, sőt jó eséllyel az irodámban fogom tölteni az éjszakát. Nagyon aranyos volt, éreztem a hangján, hogy aggódik miattam és hogy cseppet sem haragszik, amiért lemondtam a találkozót. Vagy fél órát beszélgettünk, ám aztán egyszer csak megszakadt a vonal. Gondolom a mobil hálózatokon is kifogott az időjárás. Nem maradt más hátra számomra, mint gyertyafény mellett visszatérni az aktáimhoz és a függőben lévő ügyeimhez, hogy valahogy elüssem az időt. Fogalmam sincs mennyi idő telhetett el a hívásunk és aközött, hogy belemélyedtem a munkámba, ám aztán váratlanul kopogtattak az ajtómon, mikor pedig kiszóltam, hogy szabad, a biztonsági őrünk, Hank állt az ajtóban azzal, hogy egy bőrig ázott alak keres engem és hogy beengedheti e. El sem akartam hinni mikor megláttam… Képes volt az egész városon átverekedni magát a vihar kellős közepén, hogy láthasson és biztonságban tudhasson. Azt hiszem az volt az a pont, amikor megéreztem, hogy Ő más… sokkal több, sokkal komolyabb, mint a korábbi kapcsolataim. Csodálatos éjszakánk volt, talán az egyik legszebb egész életemben. Pedig már akkor is hazudott…

- Fogalmam sincs. Azt hiszem most nem is lenne jó bármilyen döntést meghoznom, mivel nem vagyok éppenséggel… beszámítható. – ahogy ezt kimondtam, egy egészen kicsit meg is szédültem, így gyorsan megkapaszkodtam az ajtófélfában. Nem akarok én is elájulni, azt a keretet már más kimerítette helyettem.
- Fáradt vagyok… és így két nap után elég éhes. És kicsit sokat ittam. És zsong a fejem a túl sok új információtól. Nem tudok ennyi mindennel megbirkózni egyszerre. – ismertem be halkan.
- A poklot jártam meg az elmúlt napokban, míg azt sem tudtam mi van Veled, már-már az őrületig hatalmasodott Rajtam a rettegés, hogy elveszíthetlek, aztán meg… az ott… - pillantottam az aktára.
- Időre van szükségem… és azt hiszem egyedüllétre. – túrtam a hajamba, közben lassan lecsúsztam a fal tövébe, mert a lábaim már nem bírtak el.
- Talán… jobb lenne, ha Én most itt maradnék… - képtelen lennék visszamenni most a közös otthonunkba Vele és úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Az érzéseimet nem tudom csak úgy kitépni magamból, hiszen szeretem és úgy érzem örökké szeretni fogom, de össze vagyok zavarodva és muszáj magamban tisztázni a dolgokat, mielőtt megmondhatnám hogyan tovább. Hogy van-e számunkra még közös jövő ennyi titok és hazugság után.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jamie Winchester
Jamie Winchester



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime23.09.20 11:35


Nikki & Jamie


giphy-1488391123.gif
Pontosan tudom, hogy milyen őrültségekre képes a szerelmes ember. Őrültség volt részemről addig bármiféle kapcsolatot létesítenem vele, ameddig be vagyok épülve. Mondogathattam volna magamnak, hogy miután vége ennek akkor felveszem vele újból a kapcsolatot, de mindig jön egy újabb ügy, másik beépülés. Sose szerettem, ha választanom kell, ahogyan az ultimátumokat se… Pontosan tudtam, hogy önző voltam akkor, amikor képtelen voltam kiszállni az akcióból, de közben róla se tudtam lemondani. Mindent akartam és meg is kaptam, de vajon milyen áron? Nem állhattam oda elé, hogy elmeséljem neki, hogy mivel foglalkozok és várjon türelmesen rám addig, míg ennek az egésznek vége nem lesz… Mégis ki várna éveket valakire? Főleg úgy, hogy alig ismerik egymást. Habár én már a legelső pillanattól kezdve tudtam, hogy Nikki az a nő, akivel össze akarom kötni az életemet, akármilyen nyálasan elcsépeltnek is hangzik, de valahonnan éreztem, hogy Ő az igazi.
- Annyi időt kapsz, amennyit csak szeretnél. – Be kell látnom, hogy van, amit jobb nem siettetni.  El se tudom képzelni, hogy mekkora sokk volt számára az, hogy így derült ki rólam az igazság. Talán jobb is volt így, legalább már nem kell többet titkolóznom előtte és az aktámban minden benne van, amit tudnia kell. Ennek ellenére remélem, hogy még mindig, azaz ember vagyok, akinek igent mondott az oltár előtt állva, leszámítva azt az aprócska kis részletet, hogy kiderült a valódi foglalkozásom. Mindig önmagam voltam előtte, de persze úgy, hogy titkoltam előle azt, hogy be vagyok épülve.
- Ha ezt szeretnéd… - Nem fogok vele erőszakoskodni és minden áron rábeszélni arra, hogy jöjjön haza velem és folytassuk onnan, ahonnét abbahagytuk. Az életünk nem egy film, amit leállítunk és mikor kedvünk lesz rámegyünk a start gombra, hogy ismét belevágjunk. Mégis úgy érzem, hogy most meg van nyomva az a bizonyos gomb és csak rajta múlik, hogy rá megy-e arra, hogy folytatni szeretné-e.
- Akármilyen döntést is hozol, remélem tudod, hogy szeretlek és nem csak az álcám része voltál. – Nem vagyok ügyvéd, de nagyon bízok abban, hogy sikerült valamiféle tűrhető védőbeszédet összehoznom, legalább olyat, hogy felém billenjen a mérleg. Mivel már nem tudtam, hogy mit tehetnék, vagy mondhatnék így ideje volt távoznom.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Who are You? - Jamie & Nikki Who are You? - Jamie & Nikki I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Who are You? - Jamie & Nikki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nikki C. Price
» Nikki Winchester
» Let's work together! - Nic & Jamie
» Jamie Kemp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Nikki Winchester lakása-