welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Maya && Kim Vote_lcapMaya && Kim Voting_barMaya && Kim Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Maya && Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime10.08.20 22:22

Maya && Kim ScaryHandmadeConey-size_restricted
Kim
917 658 9106
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szia Maya, ugye nem keltettelek fel?
Tudom, hogy rohadt késő van, de az a helyzet…. bocs, csak át kellett menjek Hunter dolgozószobájába… szóval az a helyzet, hogy Dylan úgy nagyjából öt perce állított be hozzánk azzal, hogy itt aludhat-e.
Mond csak, mi a fene történt ma veletek?
Nem úgy volt, hogy Dylan díjának átadóján rázzátok majd a rongyot?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 11:06

Maya && Kim Tumblr_inline_nxag4liwa01qcgwu0_250

Maya
Szám: Titkosított.

══════════════════════════

Szia. Nem még nem aludtam...
Ez egy hosszú történet… Nem mondott neked semmit sem?
Úgy volt, aztán összevesztünk és leléptem, Dylan meg nem jött haza, de ezt tudod, hiszen nálad van…
Őszintén fogalmam sincs, hogy mi a fene történt. Volt ott egy nő, Elena. Mesélt néhány érdekes dolgot, Dylan pedig nem akart arról beszélni, amit Elena mondott… Aztán… Szerintem mindketten mondtunk olyan dolgokat, amit már megbántunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 11:17

Maya && Kim ScaryHandmadeConey-size_restricted
Kim
917 658 9106
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hogy mit mondtál, kicsoda??!?? Basszameg... akkor így már minden világos.
Nem, ő amúgy nem mondott semmit sem.
Hunterrel éppen egyezkedtünk, próbáljuk kitalálni, hogy hogyan folytassuk a dolgokat azon túl, hogy összeköltöztünk, ebbe csöngetett bele a kis kocka.
Most épp kint whiskyznek a nappaliban, én meg kiszöktem azzal, hogy beszélnem kell Mineával...
Figyelj, nem én akarok lenni a rossz hír hozója, de sikerült beletenyerelned Dylan életének legfájdalmasabb történésébe, ezért bukott ki annyira...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 11:45

Maya && Kim Tumblr_inline_nxag4liwa01qcgwu0_250

Maya
Szám: Titkosított.

══════════════════════════

Nekem ezt mégis honnan a fenéből kellett volna tudnom?
Egyszerűen csak odalibbent hozzám az a hárpia, míg Dylan italért ment és túl sok mindent mondott… Talán ott és akkor volt, amit elhittem neki. Szavaiból úgy tűnt, hogy nagyon is ismerik egymást, aztán miután közölte velem, hogy mennyire nem vagyok méltó arra, hogy Dylan velem legyen még ledobott egy bombát is. Azt mondta, hogy együtt voltak, sőt meg is kérte a kezét, de nemet mondott… Mikor Erről kezdtem el faggatni akkor fajultak el kettőnk között a dolgok.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 12:26

Maya && Kim ScaryHandmadeConey-size_restricted
Kim
917 658 9106
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nem tudhattad és nem is hibáztatlak Maya.
Nézd… amit most elmondok Dylan rajtam kívül soha senkinek nem mesélte el, nem véletlenül. Meg is ölne, ha tudná mire készülök, de úgy érzem jogod van tudni, mert csak így ismerheted meg igazán kivel is élsz együtt.
A ribanc nem volt Hozzád teljesen őszinte.
Dylan valóban együtt volt Elenával… ő volt az első szerelme. Tényleg megkérte a kezét hosszú évekkel ezelőtt és Elena a sztorijával ellentétben igent mondott Neki.
Már nagyban tervezték az esküvőt, ki volt tűzve a nap is meg minden, mikor Dylan véletlenül megtudta, hogy a csaj folyamatosan csalta Őt.
Dylan ekkor összeroppant és borzasztóan megváltozott. Óriási falakat húzott maga köré, mindenkinek csak a felszínes, pénzes ficsúr képét mutatta, tudod, amivel az elején Nálad is indított.
Így akart magától mindenki olyat távol tartani, aki csak valami céllal keresi a társaságát.
Csak kalandjai voltak utána, sose lett újra szerelmes, egészen… nos… míg nem akartad lenyúlni a kocsiját.
Elena azóta sokszor próbálta felvenni Vele a kapcsolatot, de Dylan folyamatosan ignorálja. Ezért nem megy ezekre a puccos cuccokra sem általában, nehogy összefussanak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 12:40

Maya && Kim Tumblr_inline_nxag4liwa01qcgwu0_250

Maya
Szám: Titkosított.

══════════════════════════

Egészen a mai napig még csak az Elena nevet se hallottam. Most már értem, hogy miért nem…
Nehéz erre bármit is mondani, de téged nem zavarna, ha Hunter titkolná előled a múltját? Ha neki is lett volna már mennyasszonya, akiről neked sose beszélt? Persze világos, hogy miért nem tette, de akkor is… Azt hittem, hogy őszinték vagyunk egymáshoz. Szerettem volna ezt Dylan szájából hallani.
Mit tegyek? Elmenjek érte? Szerintem most látni sem akar. Olyan idiótán viselkedtem vele, hogy nem lepne meg, ha ezek után szakítana velem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 13:01

Maya && Kim ScaryHandmadeConey-size_restricted
Kim
917 658 9106
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hunternek elég nehéz előttem titkolnia a múltját, mivel nagyjából eddig az összes nőügye lejött a sajtóban, ami pedig nem, azt olvastam a Dylantől kapott átfogó jelentésben még a kezdet kezdetén.
Egyébként… nem, azt hiszem, hogy nem zavarna, ha nem lenne köze a jövőnkhöz. Mármint… Nekem is volt életem Ő előtte és Ő sem kér számon Tőlem semmit belőle. Nem is lenne jogunk hozzá, hiszen az a múlt, mi pedig most vagyunk egy pár, a most és a jövő számít. Más lenne a helyzet, ha egyszer csak egy régi kapcsolatából származó gyerekkel rukkolna elő, akkor azt hiszem rövid úton küldeném a másvilágra, de hála Istennek, lekopogom, ez a veszély nem fenyeget.
Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy elhiszem, hogy nem esik jól, hogy nem tudtál róla, de igazából csak azért nem, mert annyira számotokra ez nem fontos. Vagyis… addig nem volt az, míg túl nem mentetek egy határon. – sóhajtottam.
Szerintem ma hagyd lepörögni, nem lenne jó, ha első felindulástokban olyat tennétek, ami még jobban ront a helyzeten. Gondolom a fiúk még dumálnak egy kicsit, talán beülök közéjük én is, próbálok a lelkére beszélni, persze csak feltűnés nélkül, aztán meglátjuk.
Próbálj meg pihenni Te is, reggel pedig felhívlak, hogy mi a helyzet, jó?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 13:34

Maya && Kim Tumblr_inline_nxag4liwa01qcgwu0_250

Maya
Szám: Titkosított.

══════════════════════════

Neked egyszerű dolgod volt akkor… Nekem senki se adott egy aktát, amiben minden kérdésemre választ találtam volna. Persze mesélt a múltjáról néhány dolgot, de úgy tűnik, hogy nem mindent.
Kérlek vigyázz rá és ne hagyd, hogy bármi hülyeséget csináljon. Főleg akkor, ha többet inna a kelleténél… Szerinem most a bánatát alkoholba fogja folytani. Részegen pedig… Neked biztosan nem kell elmesélnem, hogy milyen is tud lenni.
Várom és a hívásodat és köszönök mindent. Jó éjszakát Kim.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime11.08.20 13:42

Maya && Kim ScaryHandmadeConey-size_restricted
Kim
917 658 9106
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nehogy azt hidd, hogy Hunterrel olyan könnyű, ha valaki, hát Ő is képes megnehezíteni az ember dolgát. Majd egyszer mesélek, ha megint összeülünk borozni.
Nyugi, vigyázok a kis idiótára, tudom milyen, mikor épp gyűlöli az egész világot. Nem lesz semmi baj!
Jó éjszakát Maya!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Maya && Kim Maya && Kim I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Maya && Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Maya & Ben
» Tell Me a Story - Maya & Ben
» Maya Sandoval
» Welcome! - Maya & Dylan
» Are you OK? - Maya & Dylan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Csevegő :: Kommunikáció-