welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sean & Liz Vote_lcapSean & Liz Voting_barSean & Liz Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sean & Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Sean & Liz Sean & Liz I_icon_minitime15.11.21 17:13

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Sean

Egy nő titkok nélkül olyan, mint egy virág illat nélkül.

- Mr. Pierce hamarosan megérkezik, csak elhúzódott az előző tárgyalása. – Magyarázkodott már vagy huszadjára a titkárnője. Én meg már nagyon hosszú ideje ülök Mr. Pierce irodájában. Nem tartom kimondottan szórakoztató tevékenységnek a várakozást, de szerencsére az ilyen esetekre mindig van nálam egy könyv, hogy addig is ne unjam magam halálra. Én nem az a fajta nő vagyok, aki a szürke ötven árnyalatára gerjed. Inkább Paulo Coelho írásaiért rajongok. Általában a lélekről és a boldogsághoz vezető útról ír és igazán egyedi a stílusa. Ezért is lapul mindig az egyik könyve a táskámban. Eddig a megérzéseim mindig remekül teljesítettek és sikerült jövedelmezően befektetnem. Apám rám hagyott örökségének és az eszemnek hála eddig egyetlen egy napot sem kellett dolgoznom életemben. Mintha csak tehetségem lenne ahhoz, hogy fel tudjam mérni az esetleges kockázatokat és aztán eldönteni, hogy megéri-e számomra vállalni, hogy befektető legyek különböző cégeknél. Habár ezt is nevezhetnénk munkának, mert sokat foglalkozok azzal, hogy háttér információt kutassak és az alapján tudjak döntést hozni. Sőt, rengeteg olyan dolog után néztem már eddig is, amik valójában nem tartoznak az érdeklődési körömbe, de jó befektetésnek tűnhetett. Ilyennek mondanám a mai találkozómat is.
- Miss Vandervoort már várja magát. – Hallottam az előtérből a titkárnő hangját. Ebből gondoltam, hogy Mr. Pierce végre megérkezett. Pont az egyik fejezet végére értem. Betettem a lapok közé a könyvjelzőmet, visszatettem a könyvet a táskámba és ekkor nyílt ki az ajtó. Felálltam, hogy meg tudjak fordulni és bemutatkozzak neki, mert eddig még sosem találkoztunk személyesen, legalábbis addig ebben a hitben voltam, míg meg nem pillantottam az előttem álló férfit. Hivatalos, de mégis elegáns megjelenése a nappali fényviszonyoknak hála még jóképűbbnek tűnt, mint az emlékeimben.
- Lizbeth Vandervoort. – Nyújtottam felé a kezemet, mert múltkor elmulasztottuk a hivatalos bemutatkozást. Néhány napja már találkoztunk, de nem vagyok benne biztos, hogy kellő benyomást tettem rá, ha már egyszer sem keresett azóta. Mert a zsebébe csúsztattam a névjegyemet, igaz a bugyimmal együtt, de az már részletkérdés.  

Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Sean & Liz Sean & Liz I_icon_minitime06.12.21 15:35

Egy valami még hiányzik belőlem ahhoz, hogy igazán üzletembernek mondhassam magam, az pedig a türelem, a hosszas megbeszélésekhez, meg a csekély értelmiségű emberekhez, akiknek sajnos szemmel láthatóan is több pénzük van, mint eszük, de fogjam be, mások szemében én is pontosan ilyen fazon lehetek. Ma még lenne egy találkozóm az irodámban, ahonnan már alaposan, nem pedig stílusosan késtem el, de ez a szakma ilyen, legalább hallottam már néhányszor, majd alkalmazom. A karórámra pillantottam, miközben siettem, a fejemben pedig már elterveztem rohadt sűrű bocsánatkéréseimet, ez nem jó első benyomás, se egy randin, se egy munkamegbeszélésen és nem is túl előnyös, egyikesetben sem.
- Mr. Pierce, Miss Vandervoort már régóra várja, kértem, hogy foglaljon helyet.
- Köszönöm és elnézést, kávéval kínálta Vandervoort-ot?
Oké, ezt egy nemnek veszem, hát most már mindegy, legfeljebb bealudt unalmában, még csak azt nem tudom, hogy az jó vagy rossz, de mindjárt kiderül.
- Köszönöm a szíves türelmét Miss... - Nyeltem egyet, ahogy megpillantottam a rám várakozó nőt, pontosabban Lizbeth-et, ez aztán a váratlan meglepetés. Akaratlanul is végig pörgött előttem az este képekben, ne most vitassuk meg, hogy végül is akkor faképnél hagyott vagy sem, végül a bugyijával a zakóm zsebében távoztam aznap a szórakozóhelyről és mindenki azt hihette, hogy valami eszméletlen jót keféltünk valamelyik magányos kis csendes sarokban.
- Sean Pierce, örvendek. - Szorítottam meg finoman a kezét.
- Bocsásson meg, nem szeretek késni, azt se, ha csinos hölgyek várnak rám, kérem, foglaljon helyet. Kávét? - A bugyija most épp nincs nálam, de nem hiszem, hogy nagyon hiányozna a gardróbjáról. Minden esetre vizet mindkettőnknek készítettem mivel ma már annyit beszéltem, hogy szerintem szükség lesz rá most is és a kávé sem hátrány. Volt egy pillanat, amikor határozottan éreztem, hogy megfogok fordulni és megkérdem, hogy ugye senki sem várta aznap este, de mink is, miután pontosan tudom, hogy így van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Sean & Liz Sean & Liz I_icon_minitime10.12.21 11:14

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Sean

Egy nő titkok nélkül olyan, mint egy virág illat nélkül.

Nem erre számítottam, de remélhetőleg sikerült valamennyire lepleznem a megdöbbenésemet és nem ült ki az arcomra, hogy mennyire meglepődtem azon, hogy kivel is kell a mai nap tárgyalnom. Az erős túlzás lenne, hogy nekünk közös múltunk van, mert leszámítva a mait mi még csak egyszer találkoztunk egymással. Istenem! Ha akkor tudtam volna, hogy Sean mivel foglalkozik és hogy napokkal később már lebeszélt megbeszélésünk van egymással, akkor biztosan nem lettem volna aznap éjjel annyira merész. Fogjuk az alkoholra azt, amit akkor tettem. Ki tudja? Talán már el is felejtette és tiszta lappal kezdhetünk, mert nem szeretem a magánéletemet és a munkát keverni.
- Mi lenne, ha inkább tegeznénk egymást? – Most nem a szórakozóhelyen vagyunk és értékelem is, hogy ennyire hivatalos szeretne lenni munkaügyben, de a történtek után szükségtelen a magázás, legalábbis szerény véleményem szerint. Annak a férfinak nem kell magáznia, akinek már megengedtem, hogy a combomra csúsztassa a kezét, miután kapott tőlem egy hatalmas meg nem érdemelt pofont. Túl sok mindent engedtem meg neki akkor, sőt már a fenekemet is megfoghatta, de szigorúan csak azért, hogy megleckéztessük a haverját, amiért pofátlan volt velem.
- Köszönöm, de nem kérek semmit. Inkább térjünk a lényegre. – Nem is hozom szóba azt, hogy mennyit késett, minek is tenném? Biztosan Sean is ismeri az órát. Legyünk túl azon, amiért ide jöttem, mert érdekel, hogy hogyan akarna rávenni arra, hogy nekem megéri befektetőnek lenni. Persze biztosan másra számított és talán nem is tudja még nagyon hová tenni, hogy én ülök itt az irodájában vele szemben és arra készülök, hogy aláírjam a szerződést, ha kedvezőek lesznek számomra a feltételek.
- Arra gondoltam, hogy előbb befektetnék, mielőtt megfektetnél. – Sejtelmes mosoly jelent meg arcomon. Ezt a kis szóviccet ki sem bírtam volna hagyni, de valójában viccnek szántam? Idővel biztosan kiderül. Bárhogy is legyen már most megérte látva Sean reakcióját.  

Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sean & Liz Sean & Liz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sean & Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sean Walker Holmes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-