welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Juliet and the huntsman - H&V Vote_lcapJuliet and the huntsman - H&V Voting_barJuliet and the huntsman - H&V Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Juliet and the huntsman - H&V

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime19.06.22 13:12





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
Azt már sikerült megtanulnom rövid ismeretségünk alatt, hogy Vlad mellett bizony nem könnyű unatkozni. Na igen, ha valaki egyszer az egyetem kiskirályának társaságába kerül, nehezen is tudna. Az a sok irigy, féltékeny, vagy épp gyilkos pillantás, ami a folyosón ráragad, a pusmogások és persze a hárem egyértelmű rosszallása… eseménydús első pár nap, maradjunk ennyiben. Az ebédünk jól telt, habár az igazán magas labdáira sajnos már nem tudtam reagálni, megjelent ugyanis néhány szaktársam azzal, hogy Mitchells prof. e-mailt küldött, hogy a mai órát fél órával korábban akarja kezdeni, mert utána szaladnia kell értekezletre. Szerencsére voltak olyan jófejek, hogy megkerestek és szóltak, mert én ezt nem láttam volna magamtól csak már este, mikor belépek az egyetemi hálózatba. Azzal váltunk el Vladdal, hogy később majd folytatjuk ezt a beszélgetést, de olyan gyorsan lepörgött a nap és sehol sem futottunk egymásba utána a folyosón, szóval végül ez napolódott. Este sokat gondolkodtam az elhangzottakon, próbáltam rájönni arra, hogy vajon mi volt komoly és mi csak tréfa részéről, de talán még, ami ennél is fontosabb, mi volt az részemről…?

Péntek délelőtt már az egész egyetem az esti bulitól volt hangos, a folyosókon mindenki arról beszélt, hogy mit fog majd felvenni, mikor érkezik a KappaBétaZéta diákszövetség házába, ami ezúttal a helyszínt biztosítja, lesz-e vajon elég becsempészett pia és vajon mennyire fogják majd szivatni rajta a gólyákat, elvégre ez egy „Isten hozott” esemény számukra. A tanárok kezdetben próbálkoztak az órák normális megtartásával, de csakhamar feladták és mindenkit elengedtek korábban, mert rájöttek, hogy úgysem marad meg semmi az izgatott nebulók fejében. A csoporttársaimmal így hát előbb el tudtunk vonulni készülődni és egy kicsit jobban összeismerkedni. Az én szobámban gyűltünk össze, mert a lakótársam a saját csoporttársaival tartott. Miközben a lányok sminkeltek, ruhákat válogattak, kicsit jobban is bemutatkoztunk egymásnak. Lett három csaj, akivel szinte azonnal sikerült megtalálnom a közös hangot, Vivianne, Loretta és Veronica, de hozzánk csapódott Anne és Claudia is, ők is egész jófejek. A kezdés előtti néhány órát hát így töltöttük, én csak a vége felé álltam neki készülődni, mert a többiekkel ellentétben nekem nem kellett hozzá olyan sok idő. Egy picikét alapoztunk is, de persze csak módjával, hogy a jó hangulat meglegyen, de ne zavarjon be később. Én még a többieknél is visszafogottabb voltam a gyógyszerem miatt. A buli 9kor kezdődött, de mi stílusosan fél 10-re mentünk, amire már a résztvevők nagyja megérkezett, a zene szólt és már volt egy alap buli feeling.

Nem vagyok az a kimondott partyface jelenség, de azért képes vagyok lazítani egy-egy alkalommal, ezért is jöttem ma el és nem bújtam ki valami indokkal az egész alól. Odaintettem néhány friss ismerősnek, aztán a lányokkal kicsit vegyülni kezdtünk a többi gólyával. Egy üveg sörrel a kezemben beszélgettem épp, mikor egyszer csak valaki hátulról meglökött. Mázli, hogy nem fröccsent a ruhámra az italom.
- Hé, vigyázz… - ám amikor észrevettem, hogy ki is volt a támadóm, elnevettem magam.
- Na jó, ez nálad most már hagyománnyá válik? Mármint simán rám is köszönhetsz ám, nem kell folyton letarolni. – mosolyogtam még mindig, aztán mintha csak észbe kaptam volna, pukkedliztem egyet.
- Jó estét fenségednek. Hát a királynőt hol hagyta? – cukkolódtam kicsit.


 Ruha: Hope
Music: Becky G - Bella Ciao


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime19.06.22 20:16





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem sok kedvem volt a maihoz. Főleg azért, mert tudtam, hogy Zoey ma este is piócát fog játszani, de eszembe jutott az, hogy valakinek azt ígértem, hogy találkozunk ma este. Nem úgy, mintha randi lenne, de mégis állni akartam a szavam. Nem is találkoztunk azóta, hogy elviharzott a büféből és talán, ha ismét találkoznánk, akkor néhány bennem kavargó kérdésre választ tudnék kapni.
- Hölgyeim és uraim! Megérkezett a következő Michael Phelps! – Liam próbálta túlkiabálni a körülötte lévőket és persze a hangos zenét.
- Ez nagyon kedves, de semmi szükség a felkonferálásra. – Nevettem el magam. A tavalyi évem arról szólt, hogy vele versenyeztem és mindig jobbnak bizonyultam. Szóval ez Liam szájából inkább gúnyolódás akart lenni, mint bók.
- Idén csak pisloghatsz, miután simán leverlek négyszáz méteren. – Ivott bele a kezében szorongatott piros műanyagpohárba. Gondolom a sörtől bátrabb lett, de feledékenyebb is. Ötven, száz, kétszáz, négyszáz és ezerötszáz méter gyorsúszás kategóriák vannak, nem beszélve a váltókról, akkor mégis miért csak az egyik kategóriában akarna maga mögé utasítani?
- Ez mekkora gyökér! – Enzo visítva kezdett el nevetni, Liam arca hirtelen bíborvörös színű lett és megindult felénk. Úgy fogták vissza a haverjai, hogy ne csapjunk már az első bulin össze.
- Azért te sem panaszkodhatsz. – Enzo és a fene nagy pofája. Őt sem kell félteni, főleg akkor mikor iszik és már akkor se volt józan mikor megérkeztünk.
- Nem is akartam. Inkább megyek és szerzek valami piát. – Vállrándítással feleltem, mert nem volt kedvem győzködni arról, hogy már éppen eleget ivott. Ekkor pillantottam meg Zoey sziluettjét a távolban és ösztönösen hátrálni kezdtem, hogy minél messzebbre menekülhessek, de ekkor véletlenül meglöktem valakit.
- Elnézést. – Mondtam mielőtt még megfordultam, hogy szemügyre vegyem kivel is ütköztem.
- Így sokkal izgalmasabb, nem? – Hatalmas vigyor jelent meg képemen miután eljutott az agyamig, hogy már megint megtörtént… Valamiért úgy tűnik, hogy annyira vonzzuk egymást, hogy minden adódó alkalommal egymásba kell csapódnunk. Akár ezt is gondolhatnánk.
- Szerintem már éppen itt az ideje annak, hogy új királynőt válasszunk. – Mennyire tűnt ez burkolt célzásnak a számból? Talán nem is tűnt burkoltnak. Nem tetszik, hogy úgy beszél Zoeyról, mintha mi összetartoznánk.
- Látom sikeresen túlélted az első hetedet. – Az se kerülte el a figyelmemet, hogy ma nagyon csinos és ma kínszenvedés lesz csak abban a gyönyörű barna szempárban gyönyörködni, mikor másfelé is elkalandozhatna a tekintetem rajta.




 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime19.06.22 21:38





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- Végülis, megvan a maga varázsa annak, hogy az ember lányát bármikor letarolhatja egy kóbor orosz kiskirály… mindenesetre talán tanácsos lenne biztosítást kötnöm, hiszen ki tudja legközelebb hol koccanunk össze. – kuncogtam – A diplomatáinkat pedig azt hiszem ideje értesíteni arról, hogy folyamatosan támadnak az oroszok… - kortyoltam egy kicsit az italomból és még épp jókor, mert, ha néhány pillanattal később teszem, amikor elhangzott a szájából az a kicsit… na jó…. nagyon furcsa mondat, azt hiszem megfulladtam volna.
- És vajon a jelenlegi mit szólna ehhez? – bukott ki belőlem a kérdés, mikor egyszer csak két oldalt megjelent mellettem Viv és Lor.
- Hope, velünk jönnél? Fontos!
- De mi épp…
- Fontos!
- Bocsánat – néztem zavartan Vladra, majd a következő pillanatban a lány idébb rángatott.

- Mi történt? Ég a ház?
- Nem, csak megmentünk, nehogy hülyeséget csinálj!
- Mármint?
- Nem tudod ki az a srác?
- A magas orosz, akivel épp beszélgettem? De, tudom, Vlad.
- Vladimir Udinov… AZ a Vladimir Udinov.
- AZ?
- Nem láttad mekkora rajongó tábora van?
- De, feltűnt. És?
- És? És kicsit sem a te súlycsoportod a srác. Mármint… ne sértődj meg, nem úgy gondoltam, de baszki, másodéves, joghallgató, úszócsillag, vérbeli Casanova és Zoey Hall pasija.
- Tudtommal nem a pasija…
- Pszt! – nézett körbe gyorsan Lor – Eszedbe ne jusson ezt még egyszer kimondani, különben elcseszed az egész itteni életed. Vésd az eszedbe, a srác nekünk halandóknak tabu.
- Nem viszitek ezt egy kicsit túlzásba?
- Hozzád még nem jutott el Casanova híre?
- Tessék?
- Casanova…? - pattant mellénk egy ismeretlen srác, aki már kicsit sem volt szomjas, ráadásul jó hangosan is beszélt, így elég sokan fordultak felénk. – Ez csakis a mi Vladunk lehet… - nevetett fel a srácra mutatva – Mr. "Soha nem akarok senkitől komoly kapcsolatot"… Mennyi is a rekordod tesó? 100-120 csaj? Csak tavaly.
- Ami azt illeti, Casanova a művtöri óráról… - vágtam ki magunkat gyorsan – a tegnapi anyag, hisz számos zseniális műalkotást ihletett, ráadásul nekünk beadandó témát is szolgáltatott.
- Jézusom, de unalmasok vagytok ti gólyák – ásított a srác és odébb ment, én pedig zavartan pislogtam Vladra. Baszki… jól indul az este.
- Látod? Mondom, hogy híre van! – kapta el a karom Lor.
- Tudok magamra vigyázni. – ezzel visszamentem a fiúhoz.

- Bocsánat, vészhelyzet a művész szakon. – sóhajtottam. – Igen, visszatérve… eddig túléltem, de ez még semmit sem jelent. – ez az előbbi marha ciki volt, főleg, mert látom, hogy páran azért még pusmognak, nem mindenki vette be a szövegem. Pedig nem hazudtam… nagyot. A zene hírtelen megállt, és egy vigyorgó, nagyhangú végzős jelent meg a színpadon.
- Császtok fiúk, lányok és egyebek. Jó a buli mi? Na de ne felejtsük el, miért is gyűltünk ma itt össze, köszöntsük nagy tapssal az új adag friss húst! Szevasztok gólyák! Ma este titeket ünnepelünk és avatunk be az itteni életbe. – hatásszünetet tartott – Ma este ki kell vegyétek a részetek a buliból és a feladatokból is, ráadásul nem mondhattok nemet semmire sem, mert annak bizony következményei lesznek! Készüljetek egy feledhetetlen estére ééés persze a beerpong bajnokságra, ami hamarosan kezdődik, szóval a csapatok kezdjenek összeállni, aki pedig fogadni akar, az siessen. – újra elindult a zene, én pedig Vladra pillantottam.
- Hát… én már elkezdtem a melegítést, valami azt súgja, hogy a mi csapatunk fog nyerni. – böktem egy négy fős társaságra, akik nagyban nevetgéltek, két fiú, két lány, és megint kortyoltam az italomból.
- Bár sokan a csoporttársaidra voksolnak inkább.


 Ruha: Hope
Music: Becky G - Bella Ciao


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime20.06.22 1:06





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Homlokráncolva hallgattam Hope szavait. Kuncogását hallva megengedtem magamnak egy halvány mosolyt. Mégse volt felhőtlen az örömöm. A kedvemet már csak annak a tudata is beárnyékolja, hogy Zoey perceken belül rám talál. Mégis meddig leszek még képes eltűrni azt, hogy ennyire rám akaszkodik? Egyáltalán nincs benne semmi méltóság? Nem érzi magát egy kicsit se szánalmasnak? Mindenki tudja, hogy hiába a sok erőfeszítése, mi akkor se vagyunk egy pár. Istenem! Még csak meg se dugtam. Lehetséges, hogy ez a baja. Talán minden nap felteszi magának többször is azt a kérdést, hogy: Őt mégis miért nem?
- Mindig ennyire élénk a fantáziád, vagy csak akkor lódul meg, ha iszol? – Akaratlanul is a kezében tartott pohárra tévedt a tekintetem. Megmagyarázhatatlan vágyat éreztem, hogy óva intsem a rá leselkedő veszélyektől, de ki vagyok én, hogy mindezt jogomban álljon megtenni? Senki. Senkije se vagyok. Se az apja, se a barátja, még csak a pasija sem. Ezért igyekeztem leküzdeni a késztetést és erősen összeszorítottam ajkaimat, hogy még véletlenül se mondjam ki mindazt, amitől annyira meg akarnám védelmezni.
- Számít? – Zoey visszaél a hatalmával és persze kiváltságos helyzetével. Attól, hogy tartanak tőled még nem azt jelenti, hogy kedvelnek is. Szerintem sokan reménykednek egy puccsban.
Értetlenül álltam ott enyhe zavarral az arcomon, de nagyon azon voltam, hogy a lehető legjobban leplezzem mikor csak úgy elrángatták mellőlem. Ameddig pár méterrel arrébb kezdtem beszélgetni. Nem értettem, hogy mi történik és még jobban összezavart, hogy Tony felém kezdett el mutogatni. Nem kellene a legrosszabbat gondolnom, de mégis… Aztán inkább csak bebeszéltem magamnak, hogy részeg és valójában azt se tudja mit csinál.
- Nem arról volt szó, hogy remek színészi képességeid vannak? - Erős volt bennem a késztetés, hogy kifaggassam az iménti csaj csevejük témájáról, de a belső megérzésem azt súgta, hogy jobb, ha nem ártom bele magam. Hazudott. Ugye nem hiszi el, hogy bevettem, amit le akart nyomni a torokom. Miért tehette? Sem az idő, sem a hely nem a legalkalmasabb, hogy ezzel foglalkozzak, főleg mert kezdetét vette a játék.
- Semmire se mondhatsz nemet. – Ismételtem. Mire gondolhat most? Arra, hogy visszaélnék a helyzetével? Mert elvileg arra se mondhatna nemet, ha azt mondanám neki, hogy itt és most adjon mindenki előtt egy csókot. Megtehetném, de annak jobban örülnék, ha bármikor is meg akarna csókolni, akkor azt önszántából és szabad akaratából tenné.
- Fogadjunk. –  Mégis mi legyen a tét? Szerinte nyerni fognak, szerintem nem.





 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime20.06.22 1:36





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- A színészi képességeimmel nincsen baj, mindössze próbáltam udvariasan átsiklani egy legalábbis számomra roppant kellemetlen helyzeten. – mert valahogy nekem igenis kínos volt egyrészt az, ahogy a barátnőim elrángattak mellőle, hogy óva intsenek, másrészt pedig, hogy egy tök ismeretlen, részeg srác elüvölti magát ennyi ember előtt, miután kihallgatott minket, mekkora Casanova is az én drága oroszom. Mégsem tudtam belemenni jobban a témába, ami talán nem is baj, mert jött a konferálás és a sörpong előtti készülődés.
- Igen, emlékszem a szabályokra. – igaz nekem ez egy kissé furcsa, de nem szeretnék kilógni a többiek közül. Próbálom az egészet poénra venni és abban reménykedni, hogy nem fognak semmi olyanra kényszeríteni, ami túlmegy a józan ész határain. A jó tréfák persze beleférnek, de hát minden móka csak addig móka, míg mindenki élvezi, nem igaz?
- Fogadjunk. – bólintottam magabiztosan kezet nyújtva felé.
- Ha én nyerek… és a csapatom tényleg megveri a csoporttársaidat… - tűnődtem el néhány pillanatra, hogy valami jó dolgot gondoljak ki – Táncolnod kell itt és most egy lassút az iskolai kabalával… - mutattam a sarokban álló, két méter magas plüss oroszlánra, amin az egyetemi focicsapat meze díszelgett. Azt hiszem ez kezdetnek megteszi, nem túl gáz, de épp elég ciki, határokon belül mozog.
- Mit kérsz, ha veszítek és a csapatom kikap?


 Ruha: Hope
Music: Becky G - Bella Ciao


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime20.06.22 12:58





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Azt hiszem szép lassan kezdett összeállni a kép… Talán csak egy gyanakvó megérzés, vagy talán annál sokkal több. Már magam sem tudom. Mégis Hope hallgatása miatt úgy hiszem, hogy arról a bizonyos roppant kellemetlen helyzetről én tehetek. Vagyis inkább az, hogy mások mégis miféle véleménnyel vannak rólam. Ilyen ez, ha az embert megelőzi a hírneve. Túlzásokba esnek, ha rólam van szó. Még mindig képes vagyok meglepődni azokon a történeteken, amiket visszahallók magamról. Már csak az a kérdés, hogy Hope mit hisz el? Az, hogy ismét csatlakozott a társaságomhoz arra enged következtetni, hogy inkább saját maga akarna rólam véleményt alkotni és nem elhinni mindazt, amit mások állítanak rólam.
- Bármit mondhattál volna. – Nevettem el magam. Vajon az oroszlán mennyire örülne annak, ha felkérném egy táncra? Ha bukom a fogadást akkor ezt is megtudhatom.
- Tényleg ezt akarod? – Ha Hope minden vágya, hogy táncolni lásson a kabalával, akkor megteszem. Ennél sokkal merészebb fogadásokban is volt már részem. Aki egy kicsikét is ismer már az tudja rólam, hogy állom a szavam és nem szokásom meghátrálni.
- A következő versenyemen szurkolnod kell nekem. Pompon ruhában lelkesen ugrálva. – Ha volt már egyetemi uszodában akkor tudnia kell, hogy mekkora a lelátó és azt is, hogy rengeteg ember látná, hogy mennyire rajong értem. Nem csak a szülők lennének szemtanúk, hanem az itteni diákok többsége is. Ha ezt megteszi még ott van Zoey haragja is. Vajon mennyit ér meg neki egy ártalmatlannak tűnő fogadás?
- Figyelmeztetlek ennek következményei lehetnek rád nézve. – Nem tudnék a tükörbe nézni a bűntudattól, hogy valami olyasmibe rángattam bele, ami kihatással lehet az itteni életére. Jobban belegondolva már ott eldőlt a sorsa, hogy Zoey együtt látott minket. Akárhogy is nézzük Zoey már így is konkurenciát lát benne, akkor meg? Mégis mitől kellene tartanunk? Mégis mi lehet a legrosszabb, amit tehetne?
- Benne vagy? – Nyújtottam kézfogásra a kezem, hogy hivatalossá tegyük a dolgot, ha rábólint.






 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime20.06.22 14:06





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
Szerencsére jól fogadta a felvetésemet és jót nevetett rajta, ám amikor visszakérdezett, hogy vajon tényleg ezt akarom-e, muszáj volt egy kicsit elgondolkoznom. Megannyi ötletem lenne még, de nem akarok azonnal ajtóstól rontani a házba, elvégre biztosan máskor is lesz még fogadási lehetőség.
- Ezért talán még nem veszik a fejemet… - pillantottam Zoey és társasága irányába
- De ne aggódj, tele vagyok ötletekkel, szóval talán majd máskor merészebb leszek. – jesszus, mi ütött belém? Mi volt ez a nem is annyira burkolt célozgatás? Túl késő már azért imádkozni, hogy megnyíljon alattam a föld?
- Szóval igen, maradjon a tánc a kabalával… csak ti ketten, itt mindenki előtt. – mosolyogtam rá, majd vártam, hogy ő mégis mit fog majd kitalálni számomra.
- Te meg akarsz ölni! – az ötletét hallva kacagásban törtem ki, mivel épp eléggé vizuális vagyok ahhoz, hogy azon nyomban magam előtt lássam, ahogy ugrálok neki a medence partján az iskolai pompom szerkóban, majd ugyan ilyen gyorsan menekülésbe fogok, ha rám ront a háreme. Kétlem, hogy a szégyenbe halnék bele, inkább néhány picsa taposna laposra tűsarkúval vagy fojtana vízbe.
- De tudod mit? Legyen… biztos vagyok a győzelmünkben, így merek kockáztatni. – fogadtam el a felém nyújtott kezét, így pedig a fogadásunk immáron hivatalossá vált.
- Alig várom, hogy lássam azt a táncot. – kacsintottam rá, a következő pillanatban pedig már szólítottak is minket a játék kezdetéhez.

- Na gólyák… utolsó szavaitok, mielőtt még felmossuk veletek a padlót? – ropogtatta meg az ujját a felsősök csapatkapitánya, mire a többiek nevetni kezdtek mögötte.
- Summa cum laude picsázunk majd el titeket – felelte Trevor, a mi már kicsit sem szomjas vezetőnk.
- Elég a szájkaratéból, lássuk mit tudtok! – Zoey jelent meg a bíró mellett, majd egy gongütéssel elindította a versenyt. Próbáltam kizárni a fejemből, hogy mi a tét és egyszerűen csak jólérezni magam, mégis mikor Trev elcseszett egy dobást, ugrott egyet a gyomrom. Baszki.
- Csúnya zakó lesz skacok – nevettek a „nagyok”, Zoey pedig elégedettnek tűnt, de mi nem adtuk fel.
- Gyerünk Hope, idd, idd, idd… - sürgetett Trev, amikor már csak én és egy jogász srác voltunk versenyben. Kezdtem rosszul lenni, de nem akartam kikapni, így erőt vettem magamon és lenyomtam az utolsó pohár tartalmát is.
- Ezaz! Mondtam, hogy elpicsázunk titeket! – ordította Trevor boldogan, majd az egész csapatunk lepacsizott. Átvettük a minihordóból készült trófeánkat, ám miután mindenki levonult, elkértem a mikrofont.
- Kedvesek… engedjétek meg, hogy felkonferáljak egy különleges produkciót Vladimir Udinov előadásában… nagy bíztató tapsot neki! – gyorsan odasúgtam valamit a DJ-nek, míg a többiek tapsoltak, mire a srác elindította a Titanic zenéjét a háttérben. Na oroszom, rajtad a világ szeme, vajon állod a szavad?


 Ruha: Hope
Music: Becky G - Bella Ciao


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime21.06.22 12:40





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mennyire volt felelőtlen döntés részemről úgy belemenni egy fogadásba, hogy még csak az erőviszonyokkal se vagyok tisztában? Inkább ebbe bele sem akarok most gondolni. Lesz, ami lesz. Őszintén fogalmam sincs, hogy rajta kívül ki fog lenni a csapatában és arról sincs semmi sejtésem, hogy kik lesznek az ellenfeleik. Ez így fair. Mennyi az esély annak, hogy végül a kabalát meg kell táncoltatnom? Ötven százalék. Már csak az a kérdés, hogy mennyire égetem le magam ezzel a tettemmel? Számít? Egyszer vagyok fiatal, akkor meg miért is ne tegyek őrült dolgokat?
- Szóval lesz következő alkalom. – Vontam le a mondanivalójából a lényeget. Most inkább nem hozakodtam elő azzal a szövegemmel, hogy már megint milyen hosszútávra tervez velem, hiszen múltkor se sült el túl jól ez a poénom.
- Ha ezt akarod. – Mosolyogtam el magam. – Akkor táncolni fogok.
- Dehogy akarlak! – Emeltem fel kezeimet mentegetőzve. Ez nem kényszer, ha nem akar, akkor nem megy bele a fogadásba, innentől kezdve ez már csak rajta múlik.
- Tetszik, hogy még ezt is képes vagy bevállalni. – Már látom is lelkiszemeim előtt azt, ahogy Hope a medence szélénél lelkesen ugrándozva szurkol nekem.
- Én meg a pompon ruhás bemutatódat. – A játék megkezdődött és csatlakoztam a bámészkodó tömeghez. Szándékosan az ellenfél csapatát biztattam hangosan, de minden hiába volt, ennek ellenére is a gólyák nyerték meg a sörpongot. A fogadást ezzel buktam, ezért nincs más hátra, emelt fővel sétáltam fel a színpadra.
- Drága Hope! Szeretném megköszönni ezt a fantasztikus lehetőséget, mindig is ez volt a legtitkosabb vágyam. – Kacsintottam rá. Nevetésbe törtem ki, miután meghallottam a zenét. Szóval így játszunk? Rendben. Remélem nem hiszi azt, hogy ezt nem fogja visszakapni.
- Szabad egy táncra? – Léptem oda a kabalához, aki szinte azonnal a karajaim közé vetette magát. Végig szorosan magamhoz öleltem a kabalát miközben testünk ringott a zene ütemére. Nem nevetést hallottam, sokkal inkább lelkes biztatásokat és persze sikongató nőket. Tuti most lenne néhány lány, aki szívesen helyet cserélne a kabalával. Ahogy a szám végéhez értünk megdöntöttem a plüss jelmez mögött rejtőzködő személyt és még a hatás kedvéért nyomtam egy csókót is a jelmez fejrészére, ott, ahol az oroszlán szája volt.
- Elégedett vagy? – Léptem oda mellé és próbáltam figyelmen kívül hagyni azt, hogy más lányok sikongatva kérik, hogy őket is kérjem fel táncolni.



 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hope Marshall
Hope Marshall



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime21.06.22 14:03





Vlad & Hope


27615988787a265a6ab6e7e86db65ce4.gif
- Ezt mégis, hogy csinálta? – hallottam a hátam mögül Zoey hangját, mikor Vlad feljött a színpadra köszönetet mondani, amin csak halkan kuncogtam.
- Éreztem én, hogy erre vágysz, hát élvezd most ki minden pillanatát. – követtem minden lépését és amikor komolyan odament az oroszlánhoz, hogy felkérje, nem tudtam megállni nevetés nélkül. Az egész annyira komikusra sikeredett, legalábbis szerintem, aki végig gurultam a nevetéstől a produkció alatt, főleg mikor láttam, mind a ketten mennyire komolyan veszik. Szegény oroszlán, mi lesz, ha túl sokat lát ebbe a villám táncba és a végén sosem heveri ki Vladot? Vajon lehet depressziós egy kabalafigura? A tömeg őrjöngött, tapsoltak, sikoltoztak a lányok, a fiúk bíztatták Vladot, gondolom úgy voltak vele mennyire menő már ekkora baromságot bevállalni nyilvánosan. Amikor Vlad a szám végén megdöntötte és „le is smárolta” az oroszlánt az volt számomra a vég, hálát adtam a vízálló szemfestékemnek, mert a kacagástól már könnyeztem. Hihetetlen, hogy komolyan képes volt megcsinálni.
- Mivel vetted erre rá? – lépett oda hozzám Zoey, épp mikor Vlad is visszatért.
- Maradjunk annyiban, hogy a személyiségem varázsa, jó? – mosolyogtam a lányra bűbájosan, utána Vladhoz fordultam.
- Elégedettebb már nem is lehetnék. Remélem ezek után minimum randizni elviszed szegény párát, ha már így rányomultál. Mond, komolyak a szándékaid? – utaltam a produkció végi magánszámára.
- Szuper voltál Vlad. – karolt bele a lány látványosan, aztán elé lépett, kitakarva engem, hogy magára tudja vonni a srác figyelmét.
- Na, hogy tetszem? – pördült meg a vörös, mélyen dekoltált, mini ruhájában, aztán még hátra is vetette a válla felett a behullámosított szőke haját.
- Mond csak Holly… nincs dolgod valahol? Élvezd a bulit kis gólya és hagyd a nagyokat beszélgetni. – pillantott rám negédes mosollyal. Eszembe jutott a szabály, hogy nem mondhatok nemet, így hiába is akartam volna elküldeni melegebb éghajlatra, nem tehettem meg.
- Hát hogyne lenne… - a nevemet inkább már ki sem javítottam nála, tudtam, hogy szándékosan rontotta el, hogy éreztesse, annyira jelentéktelen vagyok, hogy emiatt nem jegyzi meg. Közben újra zenét nyomtak, az emberek táncolni kezdtek és folytatták a bulizást. Jobbhíján Vivhez és Lorhoz sétáltam, akik a „mi megmondtuk” nézésükkel fogadtak.
- Ne is kezdjétek… tudom. – sóhajtottam. A kezembe nyomtak egy shutot, amit azonnal le is döntöttem, hogy oldjam a feszültségem, de látszott az arcomon, hogy nem lettem jobban. Utálom ezt a szőke tyúkot és nem értem, miért zavar ennyire, hogy „elválaszt” tőle, mikor nincs is köztünk semmi… Téboly az egész.
- Gyere táncolni és felejtsd el. – súgta oda Viv és már rángatott is magukkal a parkettre egy kisebb csapathoz.
- Táncoljunk – mondta közben Zoey Vladnak.


 Ruha: Hope
Music: Becky G - Bella Ciao


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime21.06.22 19:39





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Buktam egy fogadást, de szerintem a többiekben az fel sem mertült, hogy csak azért voltam kénytelen a színpadon megtáncoltatni a kabalát. Mindegy is. Látszólag és hallhatólag mindenkinek nagyon tetszett a rögtönzött kis produkcióm, sőt még a kabala jelmezben lévő személy is roppant segítőkész volt. Az mennyire gáz, hogy fogalmam sincs arról, hogy ki van a jelmez mögött? De most nem is számít ez. Álltam a szavam és csak ez számít. Szerencsére csak egyetlen egy táncról volt szó, ezért gyorsan le tudtam lépni a színpadról. Ezt még senkinek se mondtam, de ha nagyobb tömeg elé kell állnom, akkor kissé lámpalázas vagyok. Az úszás ezen is sokat segített. Idővel hozzá szoktam, hogy rengeteg ember figyel és különben is, miután odaállok a medence széléhez kizárom a körülöttem lévő világot és csak az első hely lebeg a szemem előtt.
- A lehető legkomolyabbak. – Mosolyogtam továbbra is. Aztán Zoey szikrákat szóró tekintetéből rá kellett jönnöm, hogy ezt Ő egészen máshogy értelmezi. Oké, biztosan túl sok hajlakkot szívhatott be és semmi kétségem sincs afelől, hogy ezt inkább úgy értelmezte, hogy a szándékaim nem a kabala iránt komolyak, hanem Hope irányába. Ha így gondolná, akkor nagyot tévedne?
- Nagyon… - Kerestem a megfelelő szavakat, de ami elsőre beugrott azt mégsem mondhattam ki. Kurvás? Ez jellemezné legjobban a ruháját.
- Csinos. – Biztosan van itt valaki, aki ezt gondolja, szóval akkorát nem is hazudtam.
Zoey egy igazi fasztorlasz. Már tavalyi évben is azon mesterkedett, hogy mindenkit elijesszen, de nem mindig járt sikerrel. Hope és köztem nem történt semmi, még csak rá se nyúltam, és Hope se közeledett felém olyan értelemben, de ennek ellenére Zoey mégis biztosra akar menni. Mivel Hope még csak gólya ezért közbe se tudtam avatkozni. A szabályok szerint nem mondhat nemet. Ő nem, de rám nem vonatkozik ez a szabály.
- Már kitáncoltam magam és őszintén nincs hozzá semmi kedvem. – Zoey a további estétől jócskán elvette a kedvemet.
- Te érezd jól magad, de nekem mára ennyi elég volt. – Igyekeztem nem túl bunkó lenni vele, mert még Zoey se érdemli meg, habár… Azért megérdemelné, hogy az imént hogyan viselkedett. Annak reményében indultam meg, hogy nem fog utánam jönni.
- Jó éjszakát. – Formáltam számmal a szavakat, mert a zenétől és a távolságtól amúgy nem is hallaná, hátha le tudja olvasni Hope miközben elsétáltam a táncparkett mellett és a tekintetünk összetalálkozott.



 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Juliet and the huntsman - H&V Juliet and the huntsman - H&V I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Juliet and the huntsman - H&V

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Juliet Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-