welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
On My Own - Ben &  Jade Vote_lcapOn My Own - Ben &  Jade Voting_barOn My Own - Ben &  Jade Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

On My Own - Ben & Jade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 14:58



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Kibaszott Ben Sullivan! Az életére rontottam, Ő cserébe pedig beférkőzött az álmaimba. Mocskosnak éreztem magam ébredéskor. Testem még ott is libabőrös volt, ahol eddig nem is tudtam, hogy lehetséges egyáltalán, de a legrosszabb mégis a lábaim között lüktető érzés volt. Mi a fene baj van velem? Hogyan álmodhattam azt, hogy úgy megkefélt, mint eddig még soha senki ezelőtt? Erőnek erejével igyekeztem kiverni a fejemből a túlságosan is élethűre sikeredett részletes álmomat, de még a jéghideg zuhany se segített abban, hogy lehiggadjon a hirtelen jött vágyakozásom iránta. Túl feszült voltam és attól tartottam, hogy ha ilyen állapotban találkozok vele, akkor… Mit is tennék? Ben szó szerint undorodik tőlem, szóval attól nem kellene tartanom, hogy az álmom bármelyik részlete is valóssággá válik. Mégis csillapítanom kellett a bennem lévő feszültséget és akármennyire is szánalmasnak éreztem magam, tudtam, hogy pillanatnyilag nincs más választásom. Saját kezembe kellett vennem a dolgokat, szó szerint. Nem is kellett sokáig várnom az orgazmusra. Ujjaimmal elégítettem ki magam miközben Ben hatalmas farkára gondoltam. Azt hittem utána majd elmúlik a feszültségem, de csak még dühösebb lettem magamra, na meg Rá is. Mi baj van velem? Neki pedig miért kellett farkat villantania? Sürgősen szükségem lenne egy alkalmi numerára, hogy ne Ben hatalmas farkáról fantáziáljak. Szánalmas. Az pedig még szánalmasabb, hogy hosszú órákkal az álom után se tudtam kiverni a fejemből azokat a túlságosan is élethő képeket. Akkor se számít! Ez csak egy értelmetlen álom volt és az is fog maradni, mert ez nem történhet meg.
A körülményekre való tekintettel voltam olyan nagylelkű, hogy napokig nem csesztettem. Nem hívtam, nem adtam parancsba semmit se, sőt még váratlanul se toppantam be hozzá egészen idáig. Azért én nem tétlenkedtem. Próbáltam valamennyire egyensúlyba hozni az eddigi életemet és a rettentően elfoglalt bosszúval foglalkozó mostani életemet. A barátaim így is túl gyanakvóak, ezért egyeztem bele, hogy velük tartok az egyik puccos eseményre… Hiába nem volt semmi kedvem hozzá, de legalább jó ürügy volt, hogy csinosan felöltözzek. Számomra pedig egy merész fekete ruha mindig jó választásnak bizonyul. Csinos, de egyben provokatív már ami a dekoltázs részét illeti. Ha pedig arra gondolok, hogy benne van a pakliban az is, hogy akár az én halálommal is végződhet ez az egész, akkor miért is ne ragadnék meg minden alkalmat arra, hogy kiöltözzek? Ezzel a hozzá állással döntöttem a mai ruhaválasztásomat illetően. A rendezvény úgy zajlott ahogy elképzeltem, egy kis pezsgő és beszélgetés a barátaimmal, de tovább tartott, mint hittem, ezért arra már nem vettem a fáradságot, hogy haza menjek átöltözni, hiszen már bőven az éjszakába nyúlt az idő, nekem pedig van még egy elrendezni való ügyem.
Betörtem hozzá, ismét. A rossz szokásokat nehéz legyőzni és már az is szokásommá vált, hogy rámászva ébresztem fel, szóval…
- Ébresztő álomszuszék. – Olyan békésen aludt, de mégis voltam olyan elvetemült, hogy már megint rámásztam.
- Hiányoztam? – El tudom képzelni, hogy mennyire! Nekünk van egy befejezetlen beszélgetésünk. A kórházban Cervantesről és a haladásáról kezdett el beszélni, de képes voltam napokat várni, hogy újból az életére törjek csak azért, mert időt akartam neki hagyni, hogy az anyukájával tudjon foglalkozni a bosszúm helyett.  

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 15:57

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Az elmúlt pár napban el sem mozdultam az édesanyám mellől, akit hála az égnek néhány nappal az eset után hazaengedtek a kórházból, természetesen szigorú pihenés, gyógyszerszedés és életmódváltás mellett. Miután hazavittem és gondoskodtam arról, hogy ágyba kerüljön, feltöltöttem a hűtőszekrényt vagy két hétre előre és ki is takarítottam, teljesen egyedül. Mióta azon az estén elváltunk egymástól, Jay és én egyetlen szót sem váltottunk egymással, tudomásom szerint valamelyik haverjánál húzta meg magát és mindig csak akkor bukkant fel otthon, amikor nekem el kellett mennem valamiért rövid időre. Nem terheltem anyát a részletekkel, mégis valahol érezhette, hogy történt valami, mert nagyon szomorúnak tűnt és az én hogylétemről faggatózott időről-időre. Pár nap után aztán elfogadta, hogy nem szeretnék erről beszélni, helyette hagyta, hogy a diétás kajákkal nyúzzam és kiráncigáljam sétálni, mert az az orvos szerint jót tesz neki. Nem szerettem volna még visszaköltözni a saját lakásomba, de egy idő után felfogtam, hogy Jay addig nem jön vissza, amíg én ott vagyok, anya pedig nagyon aggódott érte, így hát abban állapodtunk meg, hogy hazamegyek, de minden nap beszélünk, ugyan úgy viszem sétálni és nem dolgozik, amíg a doki meg nem engedi neki. Nehéz volt ez utóbbit kihúzni belőle, de mivel én csak így engedtem, kénytelen volt belemenni.

Miután hazaköltöztem, folytatni kezdtem a munkát Cervantesnek, aki miután tudomást szerzett anyám állapotáról, felajánlotta, hogy segít és elenged pár napra. A kórházat is fizetni akarta, mert, hogy annyi pénzt hoztam már neki, de sikerült azzal leszerelnem, hogy anya biztosítása elég volt rá, hogy fedezzük a költségeket. Így Mineát sem buktattam le… akit amúgy meg akarok ölni ezért a húzásáért… Mindegy is. Szóval visszavetettem magam a munkába, ami után hulla fáradtan dőltem be az ágyba, reménykedve abban, hogy végre valahára kialudhatom magam egy kicsit, ám a sors… pontosabban Ő, megint másképp döntött.

- Ugye most csak szórakozol velem? – dünnyögtem mikor sikerült kinyitni a szemeimet és felfogtam, hogy ez a nő már megint betört a lakásomba és rajtam fekve kezdi ismét a „lelki zsibbasztást”.
- Mi a fenét csinálsz itt és miért nem várhattál vele holnapig?



 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 16:22



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Legnagyobb küzdelmet nem is az apám ellen vívott titkos háborúm jelenti, hanem a magammal vívott. Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék arra, hogy ez megéri-e nekem? Jobb lesz utána, ha már vége? Ezt nem tudhatom. Addig biztosan nem, míg végre végleg vége. Akkor lezárhatom a múltat, de ez nem jelenti azt, hogy jobban is fogom magam érezni. Számtalan sebet viselek a testemen, de a legrondábbak mégis azok, amik nincsenek szem előtt. A lelkemen lévő sebhelyek.
Feladhatnám, elköltözhetnék és új életet kezdhetnék valahol jó messze innen, de nincs garancia arra, hogy a múltam nem rondítana az új életembe. Mégis mennyivel egyszerűbb lenne, ha tényleg megtehetném. Sőt, meg is tenném, ha tudnám, hogy soha többet nem hallok Cervantesről, de amilyen szerencsém volt eddig is az életben… Jogosan feltételezhetném, hogy valahonnan tudomást szerezhetne idővel a létezésemről. Nekem sikerült a nyomára bukkannom, akkor neki miért is ne sikerülhetne megtalálnia? Nem fogok új életet kezdeni távol innen és arra várakozni, hogy ez megtörténjen. Szóval maradok ott, ahol vagyok és tovább zaklatom a játszmám kulcs figuráját.
- Szerinted ez engem szórakoztat? – Részben igen, de mégis tudnék jobb szórakozást is elképzelni magamnak. Sötét volt, de annyi fény még pont beszűrődött az ablakon, hogy lássam meztelen felsőtestét. Talán ez az egyetlen szokása, ami kedvemre való, nem viszi túlzásba a pizsamaválasztást, inkább csak egy boxert választ.
- Már így is túl sokat vártam. – Mutatóujjammal ráérősen apró kis köröket kezdtem rajzolgatni csupasz mellkasán. Annyi fény éppen volt, hogy kivehetőek voltak azok a bizonyos kockák, de már annyi nem, hogy lássam eltűntek-e a kék foltok.
- Nagyon kedves voltam veled, túl nagy kérés, hogy egy egészen kicsikét viszonozd? – Sose fogom azt gondolni, hogy örülni fog annak, ha betörök hozzá éjjel és „terrorizálom”, de azért nem kellene ilyen bunkón viselkednie, mert a végén nagyon megharagszom rá. Azt pedig Ben nem akarja megtudni, hogy milyen mikor tényleg az ellensége vagyok.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 18:32

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Sokáig szerettem volna megérteni, hogy mi játszódik le abban a csinos kis buksidban, de mostanra rájöttem arra, hogy ha ez megtörténne, akkor bizony az csakis azt jelentené, hogy én magam is szörnyen el vagyok cseszve. Szóval jobb az áldott tudatlanság. – megdörzsöltem a szemem, hogy egy kicsit könnyebb legyen az ébredés, majd egy finom, de határozott mozdulattal emeltem le magamról és tettem le az ágyra. Ezután felkeltem és a hűtőhöz sétáltam, amiből két üveg sört vettem ki, mindkettőt a pultra téve.
- Fájdalom, eddig terjed csak a kedvességem. – jeleztem a tekintetemmel, hogy az egyiket neki szántam, majd kinyitottam és alaposan meghúztam a másikat. – Talán majd, ha nem rontasz rám az éjnek idején, jobban fog menni. – tettem hozzá. Esküszöm várom a pillanatot, amikor verőfényes napsütésben, egy csésze kávé mellett óhajt majd kikérdezni, de félő, hogy ez a nap sosem jön el.
- Egyébként…. kösz a kórház dolgot. Nem kellett volna, sőt Cervantesnél magyarázkodnom kellett miatta, de azért… kösz a gesztust. – valahogy azt éreztem, hogy illik megköszönnöm, még úgy is, hogy egyáltalán nem kértem tőle ilyesmit. Édesanyám arra nevelt, hogy legyek tisztában azzal, amiért hálásnak kell lennem és mutassam is ki minden adandó alkalommal. Ő miatta tettem most is.

- Felteszem amiatt jöttél, amit a múltkor elkezdtem mesélni, de a doki miatt nem tudtam befejezni. – szólaltam meg kis idő elteltével.
- Azóta volt még két szállítmány, amit a raktárba kellett vigyünk. Két telepakolt kamionnyi. – leültem a bárszékre, szemközt vele.
- Néhány ládán a haverodnak… annak a Blackburnnek a neve állt… gyanítom az ő szállítmányát is meglovasították. Nem szólt neked erről? – nehéz úgy nyomoznom a háttérben, hogy ő nem oszt meg velem semmiféle információt, csak tőlem várja el a folyamatos jelentést. Nem tudom, hogy hosszútávon így hogyan tudnánk együttműködni, zsarolás ide vagy oda. Ha nem tudunk összedolgozni, akkor előbb vagy utóbb lebukunk, azt pedig gyanítom egyikünk sem szeretné.



 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 22:41



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Jól értem, hogy az lenne a lényeg, hogy úgy gondolod, hogy szörnyen el vagyok cseszve? – Szóltam utána. Azzal pedig most inkább nem is akartam foglalkozni, ha csak úgy faképnél hagyott. Ha csatlakozom egy férfihoz az ágyba, akkor ennek nem ilyen vége szokott lenni. Egy egészen kicsikét sérti a női büszkeségemet, de az elmúlt napokban talán volt ideje elgondolkozni azon, hogy a múltkor kis „szórakozásunk” hatalmas hiba volt ránk nézve.
- Már ez is több, mint az eddigiek. – Feltápászkodtam az ágyról és elsétáltam a pultig, ahol a söröm várt már rám.
- A változatosság kedvéért mi lenne, ha egyszer kipróbálnád, hogy milyen szórakoztató tud lenni? Valójában még kíváncsi is lennék, hogy hogyan reagálnék arra, ha rám rontanál. – Vállat vontam majd kibontottam a sörömet és ittam belőle egy kortyot.
- Nem miattad tettem. – Nincs szükség arra, hogy hálálkodjon. Blanca az egész életét feláldozta a gyerekeiért és ez annyira mélyen meghatott… Hinni akarok abban, hogy az én édesanyám is ennyire szeretett volna, ha végig ott tudott volna lenni velem.
Bólintottam és türelmesen vártam, hogy elkezdje a kis beszámolóját. Figyelmesen hallgattam, közben körmömmel piszkáltam az üvegen a címkét. Próbáltam megemészteni az információt. Lehet, hogy egyszerűbb dolgom lenne, ha másokat is beavatnék, de még egyszer nem akarom elkövetni ezt a hibát, hogy mások életét is veszélybe sodorjam, hiszen már azt is bánom, hogy Bent belekevertem.
- Hunter nem hozta szóba, gondolom próbál minél kevesebb embert beavatni míg kideríti, hogy ki nyúlta le a szállítmányát. – Gyanús is lenne, ha erről faggatnám. Hogyan magyaráznám ki magam nála? Mit mondhatnék, honnan tudok az eltűnt fegyverekről? Az pedig hatalmas baj, hogy Cervantesnek ennyire bővült a fegyver arzenálja.
- Mire kell neki ennyi fegyver? – Készül valamire, na de mire? Ha tudnám, akkor talán keresztül tudnám húzni a számításait, megakadályozhatnám. Neki egy egész bandája van, egy kiterjedt bűnszövetkezete, nekem pedig… Ben. Egy tégla. Így nézve nem egyenlő eséllyel indulunk, de nekem ott van a meglepetés ereje, hiszen fogalma sincs arról, hogy létezem és bosszúra szomjazom.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime17.12.22 23:02

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Nem csak szép, de még okos is! Ha nem volnál zakkant, te lennél az álomnő! – feleltem a kérdésére teljesen komoly ábrázattal és csak utána gondoltam bele abba, mit is mondtam most tulajdonképpen. Baszki. Most esett csak le, hogy valahol időközben, mialatt mélyen megvetettem és azon voltam, hogy minél előbb megszabaduljak tőle, elkezdtem észre venni benne olyan dolgokat is, amiket korábban valahogy figyelmen kívül hagytam. De mégis mi a fene ütött most belém? Talán a múltkori játékunk lehet az oka… vagy a kórházban tett látogatása abban a ruhában?
- Vagyis azt szeretnéd, ha egyszer én törnék be hozzád az éjszaka közepén és másznék rád? – húztam fel a szemöldökömet kíváncsian, majd kortyoltam egyet a sörömből.
- Édes, tudod mit? Meglátjuk. – kacsintottam rá sokatmondóan. Valami azt súgja, ha így is cselekednék, akkor sem úgy sülne el a dolog, mint ahogyan azt ő most gondolja, már csak azért is, mert akinek annyi ellensége van, mint amennyi neki lehet többnyire éberen alszik, nehéz meglepni, ráadásul, ha reflexből cselekszik lehet meg sem érem a másnapot. De persze ez csak puszta feltevés, simán lehet, hogy tévedek.
- Hát miért? – nem mondom, ezzel egy kicsit most meglepett. Az a kőszívű ribanc, akit a kezdet kezdetén megismertem egészen másfajta képet kezd ölteni mostanában, már csak arra kéne rájönnöm, hogy miért. Mi késztethette arra, hogy segíteni akarjon a kórházi költségekben? Nem értem tettem, akkor…. édesanyámért? Mégis mi oka lett volna erre? Hiszen szinte semmit sem tud róla, talán egyszer találkoztak és…. áh, nem értem. Már megint sikerült összezavarnia.
- Tudod mit? Ne mond meg… de köszönöm. – talán jobb, ha nem firtatom a dolgot, már csak azért sem, mert így meghagyhatom magam a jósága sejtelmében.

- Őszintén? Fogalmam sincs. Habár egyes dolgaiba már beavat, ennyire még nem kerültem be a főnök bizalmi körébe. Mondhatni próbaidőn vagyok, úgyhogy erről egyelőre csak ennyit tudok elmondani. Viszont talán megérne egy próbát, ha valahogy vissza tudnánk követni, hogy az elmúlt időszakban hány ilyen szállítmányt fújtak meg, nagyjából mik voltak benne, hátha az már ad valami támpontot. – tűnődtem el hangosan.
- Pár nap múlva Bankokba repül, most készítik elő az útját, lehet, hogy a kettő összefügg?


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 0:30



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Egy röpke pillanatra megfeledkeztem magamról, vagyis inkább arról a valakiről, akit az elmúlt időben előtte kellett eljátszanom, mert… Elnevettem magam. Ez a nevetés nem a begyakorolt gúnyos kacajom volt, hanem az igazi szívből jövő nevetésem. Ez a vallomása… Ezen teljesen kész voltam. Először hozzám vágja, hogy szörnyen el vagyok cseszve, aztán azt közli, hogy szépnek és okosnak is tart, de szerinte zakkant vagyok és csak ezért nem lehetek az a bizonyos álomnő.
- Ha azt szeretnéd, hogy ismét előtted térdeljek, akkor bizony ennél sokkal jobb bókokkal kellene előállnod. – Ittam újból a sörömből, de közben akaratlanul is azon kezdtem el gondolkozni, hogy mégis miért mondott nekem ilyet? Taktikai lépés volt a részéről? Össze akar zavarni? Mert ennél jóval több kellene ahhoz.
- Egyébként pedig tény, hogy a zakkant nők sokkal jobbak az ágyban. – Lazán vállat vontam miután megosztottam vele ezt a kis elenyésző információt. Nyilvánvalóan le sem vettem róla a tekintetem, hiszen kíváncsi voltam, hogy hogyan reagál. Néha szavak sem kellenek, elegendő csupán a testbeszéd, mert azt sokkal nehezebb kontrolálni, mint a szavakat.
- Már alig várom! – Alsó ajkamba haraptam, hogy ne nevessem el magam, mert azért eléggé bátornak és profinak kellene lennie, hogy meg tudjon lepni, még akkor is, ha alszom. Nem garantálom a testi épségét, de ezt a kis részletet inkább nem osztom meg vele, nehogy elvegyem a kedvét attól, hogy tényleg megpróbálja, már ha van annyira tökös.
Megkönnyebbülés éreztem, hogy nem várja el tőlem, hogy válaszoljak neki. Hazudni nem akartam, de arra nem állok készen, hogy annyira felfedjem előtte az érzéseimet, hogy meg tudja érteni, hogy miért cselekedtem így. Szerencsére most nem is kell boncolgatnunk ezt a témát.
- Fogalmam sincs. – Látszólag értelmetlen az egész, mert nincs összefüggés, de biztosan kell lennie, csak mi még nem látjuk át teljesen, mert még hiányzik néhány fontos darabka ahhoz, hogy az egész képet lássuk.
- Hát akkor nagyon úgy tűnik, hogy van pár napod arra, hogy úgy a bizalmába férkőzz, hogy azt akarja, hogy vele menj. – Kiittam a maradék sörömet az üvegből és elindultam, hogy inkább lehuppanjak az ágyára. Inkább a kényelmet választottam ahhoz, hogy megpróbáljak Cervantes fejébe látni. Mi lehet annyira fontos ott, hogy oda utazzon? Bármi lehet, ezért kell neki is ott lenni személyesen.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 0:53

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Provokál… folyamatosan provokál, már csak azt nem értem, hogy miért. Mi ezzel az egésszel a célja? Nem is olyan régen még össze-vissza fenyegetőzött, amikor találkoztunk és nem győzött emlékeztetni arra, hogy mi forog kockán, ha nemet mondok neki. Aztán ott volt az az éjszaka, amikor egy kicsit jobban elragadtattuk magunkat, mit általában szoktuk, az ujjaim pedig egészen mélyre hatoltak benne…. Talán jobb, ha bele sem gondolok abba, hogy vajon egészen meddig mentünk volna el, ha akkor nem csörren meg a telefonom és nem hív fel az ő ős nemezise. És amikor azt hinné az ember, hogy a dolgokat már nincsen hová fokozni, egyszer csak megjelenik a kórházban, ahol édesanyám épp az életéért kűzd, abban a kifejezetten randi szerkóban és ott marad velem, míg az orvos be nem enged anyához. Újra kérdezem tehát… mi a fenét művel velem ez a nő? Mi a célja?
- Ó, hát csak ennyi lenne a feladatom? Pofonegyszerű… - forgattam meg a szemeimet, miközben a sörömmel együtt elindultam én is vissza az ágy felé.
- Tudod szépségem… van egy olyan sanda gyanúm, hogy előbb jutnék be ismét a bugyidba, mint, hogy Cervantes úgy határozzon, hogy magával visz engem is. – letettem az üveget az éjjeliszekrényre, majd nemes egyszerűséggel elhasaltam az ágyon, épp mellette, úgy, hogy a fejemet az egyik kezemmel megtámasztottam, hogy rá tudjak nézni.

- Ha valami komoly ügyről van szó, már pedig valószínű arról van, ha maga a főnök utazik oda és nem valamelyik csicskását küldi vagy épp az ottaniakat rendeli ide magához… szóval, ha komoly ügyről van szó… akkor kétlem, hogy nem a szűk bizalmi köréből válogatja össze a kíséretet. – miközben beszéltem a szabad kezemmel az ujjaim közé vettem az egyik hajtincsét és azzal kezdtem el játszadozni. Lassan, lágyan cirógattam vele végig a bőrét a kulcscsontjától egészen végig a mellkasán… a két melléig.
- De azért majd igyekszem…. jobban kitenni magamért, hátha… - csak, hogy érezze, nem mondok le azonnal a dologról. Hátha kevesebbet szekál így.
- Mi van akkor… - tűnődtem el, miközben folytattam a cirógatást, immáron csak az ujjaimmal a ruha anyagán keresztül – ha egy kinti bandát akar ellátni fegyverekkel? Milyük lehet…. ami megérhet Cervantesnek ekkora rizikót? Mert azt kétlem, hogy pénz lenne, azt kaphatna itt is…


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 1:41



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Felvont szemöldökkel néztem rá, próbáltam amolyan „ezt most tényleg komolyan gondolod?” tekintetet vágni. Bevallom, hogy az én hibám, hiszen én kezdtem az imént felemlegetni azt a témát, amiről egyikünk se beszélt azóta, de most Ben rákontrázott. Nem beszéltünk róla, mert nem volt túlzott jelentősége az egésznek… Ugye csak ezért nem hozakodtunk elő ezzel a témával?
- Ez az elméleted több sebből is vérzik. – Nem fordultam felé, háton feküdtem az ágyon, de azért a fejemet felé fordítottam, mert látni akarom az arcát miközben rácáfolok.
- Először is én nagyon igyekszem bízni abban, hogy annyira találékony vagy, hogy téged akarjon magával vinni. – Hiszen már ilyen rövid idő alatt is nagy utat járt be azon a képzeletbeli ranglétrán. Remélhetőleg Cervantes elég potenciált lát benne.
- Másodszor pedig… - Vettem lejjebb a hangomat, mintha valami mocskos kis titkot akarnék vele megosztani, talán így is volt.
- Ahhoz, hogy a bugyimba tudj jutni ahhoz kellene, hogy bugyi is legyen rajtam. – Rezzenéstelen arccal közöltem, mintha csak a mai időjárásról cseverésznék vele. Ideje volt egy kis provokálásnak, de csak azért, hogy érezze a törődést. Különben sem hiszem, hogy ezzel annyira felkeltettem az érdeklődést, hogy arra vetemedjen, hogy kiderítse, hogy van-e rajtam fehérnemű a ruhám alatt. Felül a mély dekoltázsból nyilvánvaló, hogy melltartót nem viselek, de tényleg csak ez a ruha lenne rajtam?
- Ebben az esetben valahogy át kellene juttatni a fegyvereket több határon is… - Gondolkoztam hangosan, miközben igyekeztem tudomást sem venni arról, hogy Ben mit művel velem. Eltereli a figyelmemet, vagyis terelné, ha hagynám. Mivel szállítaná? Repülővel? Magángéppel? Miért érné ez meg neki?
- Tegyük fel, hogy valahogy kicsempészi azt a rengeteg fegyvert, de mit kap cserébe? Ha a pénz nem tényező, akkor… Drogot? – Libabőrös lettem az érintésétől és ehhez mindössze elég volt csak a ruhám anyagán keresztül hozzám érnie. Kezd rossz előérzetem lenni és az sem segít, hogy úgy fekszik mellettem, hogy csak egy bokszer van rajta. Az álmom is valahogy így kezdődött…

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 2:14

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Ez nem találékonyság kérdése, inkább biztonsági játék. – próbáltam meg figyelmen kívül hagyni azt az aprócska információt, amit az imént osztott meg velem az alsónemű hiányáról és a „lényegre” reflektálni. Kétségtelen azonban, hogy a fantáziám azonmód meglódult, ahogy ezek a szavak elhagyták az ajkait. Vajon komolyan mondta? Tényleg nincs rajta bugyi? Olyan egyszerű lenne kideríteni, épp csak néhány apró mozdulat. De mégis miért érdekel engem ez annyira? Talán mert férfiból vagyok, méghozzá annak is a heteró szekciójából, ő pedig tetszik vagy sem, elképesztően szexi és ezt sajnos tudja is magáról így bármikor képes fokozni.
- Ha valami hatalmas buli van kilátásban, olyan, ami miatt Cervantesnek megéri ekkora rizikót vállalni, akkor igyekszik majd kiiktatni minden felesleges veszélyforrást, egy tapasztalatlan ember pedig nagyon képes meggyengíteni a csapatot. Nem hiszem, hogy akkorát virítottam volna eddig a szemében, hogy fontolóra vegyen… de igaz, van még rá egy kis időm. – az ujjaim körkörös játékba kezdtek a jobb mellén a bimbója körül, közben szórakozottan folytattam a hangos gondolkodást.
- A drog nem rossz gondolat… de akkor az is valami különleges típus, olyan, amiért megéri ilyen messzire menni, végtére is, ha valami szokásos cuccról lenne szó, akkor megoldhatná helyben a mexikóiakkal vagy az oroszokkal. Tudunk valami új cuccról abból a térségből?

Egy idő után a kezem szépen lassan az oldalára vándorolt és azon cirógatott végig, egyenes irányban haladva afelé a régió felé, ahol a bugyi vonalát kellene éreznem. Ahogy ez az eszembe ötlött várakozásteljesen siklattam tovább a tenyeremet a ruha anyagán.
- Na és mit szólsz a műkincs teóriához? Lehet, hogy festményt vagy ilyesmit csempészne onnan? Esetleg... prostikat? – pillantottam rá, közben pedig elérkeztem oda…és nem volt bugyivonal. Furcsa fény villant meg a szemeimben. Tényleg nincs rajta bugyi.
- Persze az is lehet, hogy rossz vonalon vagyunk és a két ügynek semmi köze egymáshoz. Akkor viszont felmerül a kérdés… mi viszi őt oda? – áthajoltam felette, hogy elérjem az éjjeliszekrényen pihenő üveget és megint kortyoltam belőle, utána visszatettem, az arcom pedig egészen közel került az ő arcához.
- Valami tipp? – suttogtam.


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 3:54



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Néhány nap, mindössze ennyink van és pontosan még azt se tudjuk, hogy ez a néhány nap pontosan mennyi is… Az időnk vészesen fogy, ezért kell gyorsan kitalálnunk a következő lépést.
- Talán igazad van és csak tapasztalt emberekkel fog elutazni, de akkor addig míg távol van fogalmunk sem lesz arról, hogy mit csinál és kivel üzletel és legfőként arról sem, hogy mivel üzletel. – Ha pedig visszatér, akkor? Csak úgy elhencegi a többieknek az egészet? Kétlem.
- Mi van akkor, ha az is elég lenne, ha szépen kérnéd? Valami olyasmi szöveggel, hogy szerinted készen állsz arra, hogy fontosabb szerepet kapj… Csak nézz rá azokkal az igéző kék szemeiddel és biztosan ellágyul. – Vicceltem, de állítólag a mondás úgy tartja, hogy minden viccnek a fele igaz… Nem is értem, hogy hogyan lehet ennyire kék a szeme és hosszú szempillái. Minden találkozásunk alkalmával feltűnik valami, de nagyon nem akarok ezekről a kis dolgokról tudomást venni. Se a szemszínéről, sem pedig arról a V alakról, ami a hasfalánál kezdődik és az alsójában ér véget.
- Úgy nézek ki, mint aki tudja, hogy ott mit használnak? Tudod mit? Ne is válaszolj! – Áruló testemet kényszerítenem kellett, hogy ne emelkedjen és süllyedjen a mellkasom az eddiginél szaporábban, de testem többi részét nem tudtam kontrolálni. Bimbóim megkeményedtek attól, hogy a mellemmel játszott. Már megint itt tartunk. Vajon miért jó ez neki?
- Cervantesről van szó, tehet bármit el tudok képzelni. – Szó szerint bármit legyen szó értékes műkincsekről, vagy kihalófélben lévő állatokról.
- A legrosszabbat feltételezzük róla, de mi van, ha csak kiruccanni van kedve? – Akkor jól beszoptuk és csak az időnket pazaroltuk az elmélet gyártásokkal, de valahogy nem hinném, hogy csak ennyiről lenne szó. Mindent is okkal tesz.
Az imént úgy reagált, hogy sehogy se reagált, de most… Úgy szeretnék most bele látni a fejébe. Vajon vívódik önmagával? Ennyi idő kellett neki míg a kíváncsiság felülkerekedett benne? Netalán elgondolkozott azon, hogy miért akarná egyáltalán tudni, hogy viselek-e bármit a ruha alatt? Abba is bele gondolt, hogy mi lesz a következő lépése, ha kideríti? Mert pontosan tudtam, hogy mit művel, hogy miért indult felfedezőútra az oldalamon, eléggé feltűnő volt, hogy pont ott állt meg, ahol a bugyimat kellett volna éreznie a csípőmön. Sőt, esküdni mernék, hogy láttam a szemében a felismerést. Mire volt ez jó neki? Hazugságon akart kapni? Azt hitte, hogy csak a szám jár? Legalább már tudja, hogy igazat mondtam, na de mit kezd ezzel a felfedezéssel?
- Ó, több tippem is lenne. – Suttogtam vissza, de még közelebb hajoltam hozzá. Ajkaimon éreztem a testéből kiáramló oxigént és tényleg annyira közel voltam hozzá, hogy ha csücsörítenék, akkor… Na és mit tettem? Hirtelen elhúzódtam, majd ellöktem magamtól olyan erővel, hogy a hátára fekve elterült az ágyon.
- Ugye tudod, hogy ezt a játékot ketten játsszák? – Másztam vissza az ölébe, mert jelenleg ezt éreztem a legnagyobb kínzásnak, amit ellene el tudnék követni.
- Neked senki se mondta, hogy a zakkant nőket jobb nem provokálni? – Kezeit lenyomtam, de pontosan tudtam, hogy akármikor ki tudna szabadulni a szorításomból, ennek ellenére mégis úgy suttogtam neki, hogy ajkaimmal érintettem a nyakánál található erogénzónáját.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 12:50

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Bár tudom, hogy csak viccnek szánta a dolgot, Minea szavai mégis elgondolkodtattak egy kissé. Mi van akkor, ha igaza van és mindössze csak annyit kellene tennem, hogy a főnök elé állok és komolyabb feladatokat kérek? Merészség lenne? Minden bizonnyal, de talán épp ez a fajta pofátlanság lenne célravezető a szemében. Talán imponálna neki, hogy ennyire bizonyítani akarok előtte és komolyan gondolom a neki való munkát. Talán. De az is lehet, hogy mérhetetlenül ostobának gondolna, amiért azt hiszem, hogy néhány napnyi közös munka miatt máris szupersztár vagyok, aki azt csinál, amit csak akar. Ötven-ötven százalék és benne van a pakliban, hogy ha ezzel kihúzom nála a gyufát, akkor nem, hogy nem visz magával, de még hátrébb is kerülök az eddigi helyemnél. Persze csak ha életben hagy. Mindezek fényében is megérne egy esélyt a dolog? Kockáztassak Miatta?
- Milyen kár, hogy Cervantes nem női aggyal gondolkozik… - végül csak ennyit mondtam, szánt szándékkal, hagyva, hogy magában döntse el a többit és azt is, hogy pontosan mire is akartam utalni ezzel. Azt hiszi nem tűnt fel, amit a szememről mondott? Mert bizony nagyon is kihallottam a mondandójából. Szóval igéző kék szemeim vannak, amiktől el lehet lágyulni. Érdekes. Ő is el szokott tőlük?
- Kivételesen nem célozgattam semmire, de most, hogy így mondod… - mértem végig alaposabban, de aztán elnevettem magam. – Arra gondoltam, hogy esetleg vannak egyéb informátoraid is rajtam kívül, akiket sakkban tartasz ezzel-azzal és akik könnyedén tudnának segíteni ennek a kiderítésében. – vontam meg a vállam. A világban, amiben mozgunk minden információ hasznosnak bizonyul előbb vagy utóbb, szóval jó képben lenni az aktuális „trendekről”.
- Gondolod, hogy csak a helyi bordélyok vonzzák? Végülis… van egy hírük…

- És meg is osztod őket velem? – hírtelen lökött hátra, ezért nem voltam felkészülve és vágódtam el háttal az ágyon. Ismét rám mászott, közben lefogta a kezeimet, amin magamban csak jót derültem. Mindketten tudjuk, hogy ha akarnék, akkor pillanatok alatt ki tudnék szabadulni ebből a testhelyzetből, de a helyzet az, hogy kifejezetten kíváncsivá tett, hogy ezúttal meddig lesz képes feszegetni a határokat. Szóval egyelőre hagyom magam…
- Én csak azt hallottam valakitől, hogy a zakkant nők sokkal jobbak az ágyban… - kacsintottam rá, visszautalva a néhány perccel ezelőtti megjegyzésére.
- Igaz ez puszta feltevés, míg valaki be nem bizonyítja…- miközben izgett-mozgott újra eszembe jutott az az aprócska tény, hogy nincsen rajta bugyi, amitől a boxerem kezdett kissé szűknek bizonyulni… A vizualitás átka…
- Most is vár rád valahol egy szerencsétlen pasas, akit miattam faképnél hagytál vagy ez már egy randi utáni látogatás?


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 14:26



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mindig is ennyire pofátlan volt? Jó kérdés. Pár perccel ezelőtt elismerte, hogy okosnak tart, szóval akkor azt is tudnia kell, hogy pontosan értem, hogy ezzel az egésszel mire akar célozni. Tényleg bedobott volna egy ilyet csalinak? Nem harapok rá, nem adom meg neki azt az örömöt, hogy közöljem vele, hogy: Az én női agyamnak bizony tetszik a látvány és talán, de csak talán, ha szépen kérnél, akkor szinte bármire rá tudnál venni. Ben nem hülye, biztos tisztában van azzal, hogy a megjelenésével milyen hatással van az ellenkező nemre. Már csak az a kérdés, hogy az adottságaival mennyire szokott visszaélni? Mert nekem sose okozott gondot, hogy a testemet használjam, ez is csak egy eszköz a céljaim elérésében.
- Te tényleg azt hiszed, hogy ezt csinálom mindenkivel? – Sakkban tartok más embereket is rajta kívül? Valójában nem is értem, hogy ez miért lepett meg annyira, hiszen Ben mindig is a lehető legrosszabbat feltételezte rólam, de elég okot adtam neki ahhoz, hogy ezt gondolja.
- Akármilyen meglepő, de vannak olyan emberek, akik kedvelnek és pusztán szívességből megtesznek nekem dolgokat. – Nem is értem, hogy miért osztottam meg ezt vele. Neki már van egy kialakult kép a fejében rólam és arról, hogy milyen szörnyű ember vagyok… De itt be is fejeztem a magyarázkodást, semmi kedvem bizonygatni neki, hogy nem mindenki utál annyira, mint Ő. Teszem hozzá, hogy jogosan.
- Nem. Még nem. – Már most azon kellene dolgoznom, hogy szívességet kérjek néhány embertől, akik talán tudnak értelmes magyarázatot adni arra, hogy mi olyan csábító abban a városban… Azt kellene tennem, de… Már megint itt tartunk. De ma nem én kezdtem, csak folytatom. Ugye nem én kezdtem? Számít ez valamit egyáltalán? Az a lényeg, hogy már megint kezdjük elveszíteni a józan eszünket.
- Egyszer majd valaki biztosan… - Elengedtem kezeit és felültem. Mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy az ölében ülők miközben csak egy bokszer választja el testünket attól, hogy bőrünk összeérjen. Nem mutattam jelét, de éreztem, hogy milyen hatással vagyok rá.
- Van néhány dolog, amit nem értek. Ha válaszolnál a kérdéseimre, akkor talán jobban megérteném. Segítenél? – Meg sem vártam a válaszát, már elő is álltam az első kérdéssel.
- Te tényleg azt hiszed, hogy nekem van időm randizni? – Ráérősen simogattam kemény mellkasát.
- Pasas? Mégis miből gondolod, hogy ha randiznék, akkor pasival tenném? – Ben túl keveset tud rólam, okkal. Vonzódom a nőkhöz is, de azért a férfiakhoz jobban, de persze neki erről fogalma sincs. Vajon Ben is olyan pasi, akit pusztán ez a tény még jobban beindít?
- Nem tetszik a ruhám? Egyetlen egy ártatlan bók, se semmi… Annyira nehezedre esne kinyögni, hogy: Csinos vagy Jade, de a ruha nélkül sokkal jobban tetszenél? – A teste már galádul elárulta, ki sem kellene mondania, de mégis hallani akarom.  

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 14:58

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Mégis mit kellene gondolnom azok után, amit velem tett? Hiszen én csak ezt az oldalát ismertem meg eddig, most kezdett csak el árnyalódni a kép az elmúlt pár napban. Számomra nem adott esélyt arra, hogy esetleg megkedveljem és szívességből akarjak neki segíteni, helyette az édesanyám és a testvérem életével kezdett fenyegetni, illetve a pártfogótisztemmel sakkban tartani. Őszintén… fogalmam sincs róla, hogy mit válaszoltam volna neki, ha egyszer csak felbukkan az életemben, előadja a történetét és a szándékait, majd megkér, hogy segítsek, de ezt már soha nem is tudjuk meg. Lehet, hogy nemet mondtam volna, de akkor még mindig előrukkolhatott volna a zsarolással, nem kellett volna rögtön azzal nyitnia. De ez már úgysem számít, nem igaz? A múlton változtatni már nem lehet.
- Valóban meglepő. – zártam rövidre a témát egy kisebb piszkálással, végtére is a mi kapcsolatunk épp ettől olyan szép.

Követtem a tekintetemmel minden apró mozdulatát, ahogy elengedte a kezeimet és felegyenesedve ült az ölembe, már csak azért is, mert az a bizonyos ruha a tervezőjének hála nem sok mindent bíz a képzeletre, tökéletes kilátást biztosít a dekoltázsára. Pofátlanul vizslattam meg a melleit, ahogy az anyag elvált néhány röpke másodpercre a bőrétől a mozdulat során és már-már csalódva sóhajtottam fel, mikor ismét visszafedte. Már amennyire persze.
- Csak néhány dolog? – vontam fel a szemöldökömet kíváncsian, egy pimasz kis mosoly kíséretében. – Üsse kavics, épp ráérek, kérdezz. – feleltem nagylelkűen, ám az első kérdését hallva egyből fel is nevettem.
- Még ha nem is mindig, olykor biztosan szakítasz rá, legalábbis, ha a ruhatáradból indulok ki. Mert azt kurvára kétlem, hogy az utóbbi pár alkalommal hozzám készültél volna ezekben… - siklottak a kezeim a combjaira már a ruha alatt.
- Hmm… elgondolkodtató… - és valóban, fogós kérdés, de a teste válaszai arra engednek következtetni, hogy olyan nagyon azért nem nyúltam mellé.
- Talán csak annyi, hogy ha nőhöz készültél volna, akkor nem azokat a részeket emeled ki ennyire, amikre a férfiak buknak jobban… - mert tény, hogy a férfiakat kötik le jobban a női mellek. Az egyik kezem szép lassan feljebb siklott a combján.
- Hát erre vágysz? – egy pillanatra mélyen a szemeibe néztem, majd egy hírtelen mozdulattal fordítottam magunkon. Miközben a testemmel magam alá gyűrtem őt, az ujjaimmal hírtelen hatoltam belé.
- Csinos vagy Jade… de ruha nélkül sokkal jobban tetszenél – suttogtam a fülébe, miközben az ujjaimat egyre mélyebbre juttattam benne.


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 16:20



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az életemben rengeteg mindent tudok kontroll alatt tartani, de a vágyaimat még én sem tudom irányítani. Nem tudatosan döntök arról, hogy ki után vágyódom, ahogyan azt sem tudom befolyásolni, hogy olyan gyorsan elmúljon ez az érzés, amilyen gyorsan lángra lobbant bennem. Egyáltalán nem volt része a tervnek, hogy idővel vonzódni kezdek hozzá, hogy megmozgassa a fantáziámat. Az egy dolog, hogy arra vágyom, hogy a magáévá tegyen, de azt még mindig nem értem, hogy Ben… Mégis hogyan akarna engem mindazok után, amit vele tettem? Mégis hogyan képes úgy hozzám érni, hogy nem undorodik tőlem? Na és mi van akkor, ha ez is csak a játszma része? Tetszik neki a látványom és más körülmények között már régen megdugott volna, de így… Mi van, ha csak kínozni akar? Talán pontosan tudja, hogy vonzódom hozzá és ez lenne az Ő saját bosszúja irántam. Egy kis ízelítőt ad abból, hogy mennyi mindent tehetne velem, hogy mennyire élvezném… Aztán csak úgy véget vetne a kis játékának mielőtt kielégülnék. Ha ezt merészelné tenni velem, akkor számíthat viszonzásra is. Mint már mondtam ezt a játékot ketten játsszák.
- Nem randizom. – Zártam rövidre ezt a témát is. Gondoljon, amit csak akar… Azért, mert van valakim? Talán ez is felmerülhet benne most. Ha eltekintünk attól az aprócska kis tényezőtől, hogy papíron még férjnél vagyok… De nincs senkim, mert most nagyon nem érek rá még egy kapcsolattal is bajlódni. Se időm, sem pedig energiám nem lenne rá.
- Pedig még mindig rajtam van… - Nem volt lehetőségem befejezni a gondolatmenetemet, mert belém hatolt az ujjaival és abban a pillanatban a beszéd helyét felváltották a nyögéseim. Ott és abban a pillanatban nem gondoltam arra, hogy kik vagyunk egymás számára, csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire akarom, hogy ujjai helyett a farkát is magamban érezzem.
- Ben… - Nyögtem. Együtt mozogtam az ujjaival, hogy még intenzívebben éljem át a pillanatot. Azt akartam mondani, hogy ezt talán abba kellene hagynia, mert… Miért is? Túlságosan élveztem ahhoz, hogy tisztán tudjak gondolkozni és arra kérni, hogy ezt fejezze be.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime18.12.22 16:58

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Jade? – incselkedtem, amikor a lány a munkásságomnak hála a nevemet nyögte. Ez csak még inkább arra ösztönzött, hogy tovább mozgassam benne az ujjaimat, egyre gyorsabb, intenzívebb tempót diktálva. Hogy miért? Az igazat megvallva magam sem tudom és ez valahogy nem is az a pillanat, hogy megpróbáljam a rejtélyt felgöngyölíteni. Időközben az ajkaim a nyakára siklottak, majd szép lassan megindultam velük lefelé ahhoz a bizonyos mély dekoltázshoz. Szabad kezemmel is végig simítottam az említett területen, majd egyszer csak ujjaim eltűntek a ruhaanyag alatt, hogy immár szabadon érinthessék a bőrét. Izgatni kezdtem a mellbimbóját, közben lopva felsanítottam az arcára, mert tetszett, amit azon láttam. A szeme csillogása, az, ahogy a levegőt kapkodja… izgatott, nem is kicsit, ezt pedig meg is érezhette, hiszen a farkam kőkeménnyé vált.
- Tessék? Nem értettem tisztán… - provokáltam egy kicsit mikor újabb nyögések törtek fel belőle és egy pillanatra abbahagytam a mozgást is, mintha csakugyan azt várnám, hogy megismételjen egy nekem szánt gondolatot. Aztán hírtelen ismét belé hatoltam az ujjaimmal és ezt egészen addig folytattam, míg a teste meg nem feszült és tudomásomra nem hozta, hogy a lány elélvezett. Erre a pontra érve már minden maradék idegszálamba bele kellett kapaszkodjak, hogy meg tudjam őrizni a hidegvérem és ne hagyjam az ösztöneimet eluralkodni magam felett. Pedig szívem szerint pontosan ezt tettem volna. Ujjaim helyett a farkammal hatoltam volna belé, hogy aztán addig keféljem, míg mind a ketten ki nem elégülünk és egymás karjaiba nem hanyatlunk a kimerültségtől. És miért nem tettem meg? Hát… ez a nap kérdése barátom. De legalább egyikünknek összejött…

Lassan feltápászkodtam róla, hogy aztán felkelve meghúzzam az éjjeliszekrényen pihenő maradék sörömet, amire most különösen nagy szükségem volt, már csak azért is, hogy segítsen számomra lenyugodni egy kicsit. Mivelhogy az a fránya merevedés nem múlik el csak úgy…
- Szóval akkor… a feladat, hogy próbáljam meg meggyőzni Cervantest, hogy vigyen magával, odakint pedig tartsam szemmel minden egyes lépését. Jól értem?


 Outfit: Fekete boxer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime20.12.22 18:54



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Felnyögtem. Újra meg újra és még ott abban a pillanatban sem akartam elhinni, hogy ezt teszi velem. Az ujjai úgy mozognak bennem, hogy nagyon is tudta, hogy hogyan kell még jobban felkorbácsolnia a bennem tomboló vágyat. Mintha pontosan tudná, hogy testem mire vágyik, minthogyha nem ez lenne az első ilyen alkalmunk.
- Ben! – Meg is öltem volna, ha csak úgy abba hagyja mielőtt orgazmust okozna. Egy pillanatig még el is hittem, hogy megtenné velem, de újból belendült én pedig hangosan nyögve élveztem el. Különös. Hiába éreztem azt a leírhatatlan kielégülés érzetet, ennek ellenére mégis csalódott vagyok. Ez olyan, mintha kaptam volna valamit, de mégsem azt, amit igazán szerettem volna. Nem azt, amire legjobban vágytam.  
Ez annyira spontán volt és akkora őrültség. Mégis, hogy engedhettem meg neki, hogy ezt tegye velem? Vonz. Ez elengedő ok volna? Hát nagyon úgy tűnik… Az a fránya kémia köztünk a hibás. Vagy csak ez neki szórakozás volt? Miért nem akar ennél is többet? Miért nem akar a farkával is megkapni? Csak játszik velem és nagyon úgy tűnik, hogy a kis játszmánkban emelte a tétet. Egészen új szintre léptünk, de nem akarok neki csalódást okozni azzal, hogy nem viszonzom ezt a kedves „gesztust” mert egyszer talán fogom… De ennek nem most jött el az ideje. Még a végén túl unalmasra sikerülnének a további találkozóink, ha most mindenből adnék neki kóstolót.
- Jól érted. – Még mindig feküdtem, de már felkönyököltem az ágyon. Csak a fantasztikus akaraterőmnek köszönhetem, hogy képes voltam a szemébe nézni, ahelyett, hogy a bokszerbe bújtatott merev férfiasságát bámultam volna.
- Így felvázolva nagyon egyszerűnek tűnik, de mégis hogyan fogod ezt kivitelezni? – Felültem. Erőnek erejével próbáltam kiverni a fejemből mocskos gondolataimat és újból a bosszúmra fokuszálni.
- Merem remélni, hogy vagy annyira kreatív, hogy kitalálj valamit. Ha bármire szükséged van… Tudod a számom. – Felkeltem az ágyról. Megigazítottam a ruhámat. Ez lenne a megfelelő pillanat a távozásra, hogy még emelt fővel, de bizsergő ágyékkal megtehessem.
- Csak pár nap… Rengeteg mindent el kell intéznem odáig. – Főleg, hogy fogalmam sincs a pontos időkeretemről. Ez lett volna a végszóm. Nem pazaroltam az időmet búcsúzkodásra. Kisétáltam a lakásból miközben megfogadtam, hogy nem adok lehetőséget magamnak arra, hogy azon gondolkozzak, hogy mégis mi a franc volt az egész… Megtörtént és kész. Különben is ennél sokkal fontosabb dolgokon kell töprengenünk. Neki mondjuk ki kell találni, hogy hogyan jusson feljebb azon a bizonyos ranglétrán, nekem pedig ki kell találnom, hogy mit csinálok akkor, ha ez bekövetkezik.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: On My Own - Ben & Jade On My Own - Ben &  Jade I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

On My Own - Ben & Jade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Minea Jade Weiss
» Minea Jade Weiss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-