welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Nappali Nappali I_icon_minitime02.06.12 22:07

Nappali Classic-style-living-roomdfg_www.kepfeltoltes.hu_Nappali Modern-Living-Room-Decorating-Ideas-on-a-Budgeterg_www.kepfeltoltes.hu_

Mint minden kastélynak nevezhető épületben, itt is mindenből többet találhatunk. Tehát, a nappalit is többesszámba kell tenni. Nem csak, hogy több van belőle, de minden bútordarab szépen megmunkált, régebbi darabnak nevezhető, de ugyan akkor Shane jóvoltából modernebb tárgyak is fellelhetők.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime04.06.12 20:52

Blake

Egy sóhajtás közepette dobom le magam a gép elé. Fél percig csak ülök, nézek ki bután a fejemből, majd a fekete monitorra pillantok. Benyomom a gépet, majd kinézek az ablakon, ahonnan tisztán lehet látni a sötétebbnél sötétebb felhőket. Elkezdek mosolyogni, mert imádom az esős, viharos időket, és ez a születésemre terjed ki. Ismét a gépre irányítom a tekintetemet, majd bekapcsolom a hangfalat és megnyitom a netet. Beírom a kedvenc számomnak a címét, rámegyek az első lehetőségre, majd maxra veszem, és hátra dőlök a székben. Kicsit eltolom magamat a géptől, az asztalra rakom a lábamat, a kezemet a hasamra helyezem, és becsukom a szememet. Széles mosoly ül ki az arcomra, és ebben a pozícióban maradok a szám végéig. Amikor hallom, hogy már nem szól a zene, a szemem automatikusan felpattan, és visszamegyek az asztalhoz. Ismét elindítom a számot, most egy kicsit halkabbra véve, majd megnyitom a facebookot. Fellépek, körbenézek rajta, de a semminél többet nem találok rajta. Még megnézem a chat partnereket, hátha fent van a bandám dobosa, akivel jól el szoktam beszélgetni, de sehol sincs. Bezárok mindnet, kinyomom a gépet, majd felkapom a gitáromat, és kimegyek a szobából. A nappali felé kezdek araszolni, majd apám dolgozószobája előtt megállok. Hallom a pötyögést, amit a billentyűzet ad ki, erre felsóhajtok, és megyek tovább. Leülök az ágyra, és kinézek az ablakon, ugyanis már kint villámlik. Közben lerakom magam mellé a hangszert. Egy kis ideig csak ülök, nézem a villámlásokat, és egy kicsivel később felkapom a gitárt, az ölembe helyezem, és elkezdek rajta játszani. Minden simán megy, de a kintről beszűrődő dörgés zaja megzavar. A lábamra rakom a kezemet, majd elgondolkodva pillantok fel az ablakra, ugyanis teljesen elfejeltettem, hogy hol is tartok. Más lehetőséget nem találtam, csak azt, hogy az egészet újra kezdjem. Megtörölgetem mind a két kezemet, és elkezdem játszani, közben meg halkan elkezdem énekelni a szöveget. Hamar végzek vele, de rátérek a következőre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime04.06.12 21:24

Blaise
Zuhog az eső, villámlik, ezért ma elég nyúzott vagyok. Utálom a vihart. De ettől függetlenül annyi dolgom van mint égen a csillag. Már reggel óta itt ülök a dolgozó szobámban, és emaileket gyártok. A vodka nem hiányozhat mellőlem, már megint teljesen rá álltam. Nem tehetek róla, olyan jó inni. Persze jobb ha ezt minél kevesebben tudják. Sőt, most azt hiszem, hogy a közvélemény azt hiszi, már leszoktam. Pedig kezdek visszaesni. Csak jól titkolom.
Annyi levelem jött egy óra alatt, hogy nem győzöm őket végig olvasni. Fel kell bérelnem egy titkárnőt vagy valami, mert ez így elég nehéz. A fél napot a gép előtt töltöm. Ilyenkor örülök, hogy a fiam már nagyok és nem kell rájuk figyelnem minden percben. Mondjuk azt sem mondhatnám, hogy valami sokat foglalkozuk velük. Mostanában csak a munkával törődöm, dehát nem tehetek róla. Én vezetem a céget, nem tehetem meg, hogy pihenjek. A srácok meg már mondtam, hogy nagyok. Felnőttek, nem lesz semmi bajuk attól ha kicsit háttérbe szorulnak.
Lehúztam a vodkát, és töltöttem magamnak mégegy pohárral. Közben a mai nap leghosszabb emailjét olvastam. Hallottam, hogy valaki mászkál kinnt, de lekötött az olvasás. Rákönyököltem az asztalra, az ujjaimmal pedig a poharat kocogtattam. Végre a végére értem, és kinyomtam a gépet. Most egyenlőre elég ennyi. Hátradőltem a székben, és ásítottam egyet. Már fájt a fejem a monitor nézésétől. A kintről beszűrűdő zaj pedig rátett még egy lapáttal. Miért kell ilyenkor gitározni? Mindegy. Megittam a maradék vodkát, aztán fölkeltem.
Kizárásos alapon csak Blaise gitározhat, mivel a bátyja nem az a fajta típus. Kimentem a szobából, és a nappali felé vettem az irányt. Megláttam Blaiset, aztán leültem az egyik fotelbe.
- Fiam, megvan, hogy mit kapsz születésnapodra. Építettek neked egy hangszigetelt szobát. -
Rámosolyogtam a srácra. Nem zavar sose, hogy gitározik, csak most mivel zakatol a fejem, sőt még vihar is van, egy kicsit rossz passzban vagyok. Plusz nem hoztam magammal a vodkát. Na jó az nem olyan nagy baj, majd visszamegyek és iszom.
- Amúgy hogy vagy? Ma még nem is láttalak. -
Nem is csoda, ki sem mozdultam a dolgozó szobámból, de attól ő még bejöhetett volna. Bár tudom, hogy nem szívesen tenné, de akkoris.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime04.06.12 21:43

Blake

Egy jó ideig el vagyok magamban, és a gitárom társaságában. Eljátszottam jó néhány számot, majd leteszem az ágyra, és a
konyha felé indulok. Egy jó ideig eltart, míg a ház másik felébe érek, és a saját, lassú kis tempómban nem is várok mást. Komótosan odaballagok a hűtő elé, kinyitom, majd végignézek a választékon. Ittam volna egy kis pohár vodkát, de, mivel nem találom, minden bizonnyal az ősöm lenyúlta. Tovább kutatok, hátha találok valami szeszes italt, mondjuk egy másik üveg vodkát, vagy esetleg egy kis whisky-t. Az biztos, hogy a szekrényben van, de nem fogok most meleget inni, így is elég fülledt a levegő. Most valami hidegre vágyok. Kiveszek két doboz sört, lerakom a pultra, és a szekrényhez nyúlok. Kiveszek egy whiskyt és a hűtőbe helyezem, hogy egy kicsit lehűljön. Felbontom az egyik dobozt, majd belekortyolok, a másikat pedig a kezembe tartom. Ugyan abban a tempóban megyek vissza a nappali felé, közben folyton az egymás után következő ablakokon bámulok kifelé, a villámokat nézve. Ahogy odaérek, az ágyhoz megiszom az utolsó kortyot, és az ágy tövébe rakom. A másikat lerakom az asztalra, a gitárt pedig ismét felemelem. Gyorsan letudom az egyik számunkat, néha- néha belekeveredik egy fals hang, de egy lényegtelen, a nagyokkal is előfordul. Hallom, amint nyitódik, és záródik nem messze egy ajtó. A hang irányába pillantok, majd meglátom apámat sétálni befelé. Elég nyúzott az arca, a sok munkától biztos teljesen kikészült. Ahogy egyre közeledik, érezni lehet rajta a vodkának, és a különféle alkoholoknak a szagát. Leül a velem szembe lévő fotelba, majd megszólal.
-Hát, ez igazán bíztató volt… - mondom, a végén elhalkulva, de én a mosolygást nem viszonzom. Lerakom a földre a gitárt, de nagyot koppan. Megnézem, hogy történt- e vele valami, de semmi, szerintem csak a feje érte a padlót, az adott ki ekkora koppanást.
-Én meg vagyok. Ezért ne engem hibáztass, hanem a munkádat… -mondom felsóhajtva, majd az üveg felé nyúlok, kinyitom,belekortyolok, majd észbe kapok, hogy viszonoznom kéne a kedvességét.
-És te? –kérdezem végig nézve rajta, majd ismét beleiszok, majd a lábamra helyezem a kezemet, közben erősen markolom az üveget,
és csak bámulok apám mogorva arcára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Hemsworth birtok-