welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Aula - Page 2 Vote_lcapAula - Page 2 Voting_barAula - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Aula

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime02.10.12 22:04

Egy pillanatig nem nézelődtem, csak ösztönösen mentem, egy volt a lényeg, minél távolabb a hangoktól, az emberektől, az aulától. Végső soron ez egész jól sikerült, hiszen már nem voltak kíváncsiskodó tekintetek, amik miatt esetleg aggódnunk kellett volna. Nem mintha engem ez zavarna, sokkal inkább Alex miatt aggódtam volna, hiszen ki tudja miként jött volna ki, ha velem látják összebújva sugdolózni, miközben itt úgy tűnt, volt, aki tisztában volt a politikai státuszommal, noha szerencsére az, hogy a börtön igazgatói posztot is átvettem a városban, az még nem volt úgymond nyilvános a média előtt. Szerencsére.
-Gondolom veszélyesebb fegyver is akad a nadrágodban mint egy balta vagy egy láncfűrész.- mosolyogtam kissé gonoszan és egyben kajánul. Ez már talán tényleg az volt, amit nem kellett volna kimondanom, de az utóbbi egy órában valahogy képtelen vagyok befogni a számat, főleg, ha ilyen perverz dolgok csúsznak ki rajta, még ha burkoltan is. Vagy Alex tudott valamit nagyon, vagy a sok buborék kúszott már fel az agyamba, megzavarva a beszédközpontomat is, ugyanis alapesetben bármennyire is mocskos dolgok járnának a fejemben, mint jelen esetben is, ha megszakadnék se ejteném ki a számon, erre most...csak úgy záporoznak belőlem ezek a dolgok. És ami a legrosszabb, hogy még élvezem is ezt az egész játékot, amit űzünk egymással.
~ Elizabeth, a végén baromi nagy bajban leszel, meglásd.~gondoltam, és figyelmeztettem volna magam, de nem tudom, hogy akartam e most megfordulni, és elfelejteni ezt az egészet. Ugyanis valami úgy vonzott Alexhez mint a mágnes, akár akartam akár nem.
Most értem el azt a pontot, hogy ha már a francia alsómról beszélgetünk, hogy már nem hoz annyira zavarba, mint korábban. Valami megváltozott. A pirulás helyett most végre felnőtt nőként álltam a vizslató pillantását, még annak ellenére is, hogy a szemében ott bujkált a fény, hogy ő már majdhogynem teljesen meztelenül lát maga előtt. Beleborzongtam a gondolatba, és abba a szempárba. Ám itt most mégsem ő volt az egyetlen, aki elengedte a fantáziáját. Igen, most már én is álmodoztam, a széles vállakról, a deltás hátról, amelynek minden négyzet centiméterét megsimogatnám, miközben ő szenvedélyesen belecsókol a nyakamba.... most jött el az a pont, hogy jobb, ha nem gondolom tovább a dolgokat, ugyanis akkor már ennél is jobban az arcomra lesz írva, mi jár a fejemben, hiszen már ezt sem nagyon tudom rejtegetni.
- Talán.- csak ennyit válaszolok, hogy selyemből van e a fehérneműm, de mindezt egy apró, sokat sejtető mosollyal fűszerezem meg. Lassan már szavak nélkül is egész jól fogunk tudni kommunikálni egymással, főleg, hogy olyan dolgok jönnek szóba, amiről már lassan beszélni sem kell, csak megmutatni.
Most én hagyom, hogy Alex húzzon maga után. Elég vicces, hogy már már szinte bujkálunk itt a színházban az emberek elől. Mégis volt az egészben valami izgalmas.
Végre csend honolt körülöttünk, minden nyugodt volt, és a bársonyfüggönyös oszlopokban is volt valami sajátos, elragadó hangulat. Egy rövid időre bele is feledkeztem a bámészkodásba, amelyből újra Alex hangja rántott vissza a jelenbe.
Hatalmas bociszemekkel pislogtam rá, igen, nagyon is értettem a kérdést, csak a válaszon töprengtem. Kezdtünk veszélyes vizekre evezni, és ebben én is partner voltam, nem is kicsit.
-Úgy látom, tényleg megkérdezed, ami igazán érdekel. S bár tudom, hogy illetlenség kérdésre kérdésre felelni, de most mégis kíváncsi vagyok. Te mit gondolsz, melyiket szeretem a legjobban? -húztam fel érdeklődően egyik szemöldökömet, miközben ajkaimon sejtelmes félmosoly bujkált. -Kíváncsi vagyok, mennyire vagy jó emberismerő...vagy inkább nő ismerő.- nem kellett tehetség ahhoz, hogy tudjam, hogy Alex az a tipikus nőfaló pasas volt, ismeri a nők legapróbb rezdüléseit, hogy hogyan kell úgy udvarolni, hogy annak még egy keményebb nő is meghajoljon, tudta mikor mit és hogyan kell a nőnek mondani...igen minden bizonnyal sok nővel volt már dolga, és igen, le a kalappal, érti a dolgát. Érdekelt, vajon belőlem mennyit szűrt le a pár órás találkozásunk alkalmával.
- És tudod mit...hogy kicsit ösztönözzelek, hogy ne vaktában találgass, ha ráhibázol a kedvenc pózomra, kérhetsz tőlem egyetlen dolgot! De csak egyetlen egyet, úgyhogy jól gondold meg mi legyen az! De ahhoz jól kell tippelned!- játszottunk, de akkor már legyen tétje is a játéknak, és bár szikrázott köztünk valami, még inkább élvezetesebbé akartam tenni a dolgot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime06.10.12 1:07

Akár meg is sértődhettem volna amiért elrángat a tömegből, mert ez azt is jelentheti, hogy nem szívesen mutatkozik velem együtt nagyközönség előtt. Viszont jelen körülmények között ez a kis szituáció az én malmomra hajtotta a vizet ezért nem sértődöm meg Elizabethre, plusz valahogy megértem őt, én se szeretnék az apám előtt enyelegni valakivel. Meg aztán rólam mindenki úgy tudja, hogy nőfaló vagyok és akit velem látnak az már nem lehet más csak egy bukott nő. Tök mindegy ki az a nő akár még az anyám is lehetne az, ők akkor is megbélyegeznék. Pont ezért kezelem a nőügyeimet olyan bizalmasan, nem szeretném ha miattam bárkit is elítélnének.
- Nem hinném, hogy veszélyes az ami a gatyámban van, de ha az is lenne akkor a te tekintetedtől biztosan megszelídülne.- Valami megváltozott a tekintetében, már nem hatottak rá úgy a bókjaim mint korábban, nem futott tőle a vér az arcába. Tisztán tükröződött a vágy a szemében, a szinte már perzselte a bőrömet a vad érzékiség. Az illata is egész más lett, érezni benne azt a tüzet amiben egy férfi önként és dalolva égne hamuvá. Hiába ezek az arab nők tudnak valamit. Lehet, hogy Elizabeth már Amerikában született, de a vér nem válik vízzé.
Elizabeth is elkezdett nyílt kártyákkal játszani, nem rejtette véka alá, hogy ő is kíván engem és egy nőhöz nem méltó módon megnézett magának. Láttam rajta, hogy éppen akkor képzel el meztelenül engem, sőt meg merem kockáztatni, hogy már talán tovább is gondolta a dolgot és ez nagyon is az ínyemre volt. Szeretem a bátor ér erős nőket, mert az ágyban szeretik a kiszolgáltatott helyzeteket. Gondolom ez amolyan szerepjáték féle náluk vagy csak egyszerűen megmutatkozik az igazi énjük. Persze ez nem minden típusú nőre igaz ez a jellemábrázolás, de a többségére érvényes.
- Te összekeversz engem valakivel.- Mondtam nevetve.Az igaz, hogy valamilyen szinten ismerem a nőket, de azért még sem vagyok gondolatolvasó.- Pedig nem lenne rossz, mert akkor nem lennék akkora csávában mint most. Haragudtam Elizabethre amiért megpróbálja átvenni tőlem az irányítást, de könnyen vissza fogom szerezni tőle, ezt garantálom.
Könnyed léptekkel odasétáltam a szófához és leültem rá, a könyökömet a szófa karjára raktam és ráhajtottam a kezemre a fejem. Rávillantottam a vakítóan kék szemeimet.
- Úgy tudtam, hogy a sátán szabja a feltételeket, de ha tippelnem kéne...- Úgy éreztem mintha lottóznék, kevés volt rá az esély, hogy eltaláljam a nyerő számokat, de apám egyetlen bölcs mondását idézem most- amit valaha felém intézett ez volt- Fiam, ha buknod kell hát bukj nagyot. És én azóta mindig eszerint élek, általában mindent egy lapra teszek fel. Lehet, hogy hülyeség amit csinálok, de eddig még sosem vesztettem.
- Általában az olyan nők mint te szeretik, ha ki vannak szolgáltatva egy férfinak ezért szeretik ha kikötözik őket, de úgy érzem, hogy te más vagy. Remélem jól mondom.- A kamaszútra összes pózát betéve ismerem, de úgy érzem Elizabethnek valami sokkal egyszerűbb a kedvence, de nem hinném, hogy a sima misszionárius lenne az.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime19.07.13 15:31

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 15:46

Gavin

Charlotte Meyer az egyik legrégebb óta kezelt páciensem. Azóta havi rendszerességgel hozzám jár mióta ideköltöztem és elkezdtem Vegasban praktizálni. Sok türelmet, de annál is több odafigyelést igényel. Többször is próbálkozott már meg öngyilkossággal, de szerencsére soha nem sikerült végbe vinnie a tettét, és olyan károsodásokat sem szenvedett, amik gátolhatnák őt a mindennapi életben. Tizenöt éves kora óta drogozik -szerencsére erről már csak múltidőben beszélünk-, a szülei elhanyagolták, tizennyolc évesen pedig megszülte a kisfiát, akibe az egyetlen reményét vetette, és akit a gyámügy el is vett tőle. Ezután nyúlt először a pirulákhoz, és ezután kezdte el először vágni az ereit, hogy véget vethessen az életének. Egyszer túladagolással vitték be a kórházba, azon belül is az elvonórészlegre, és amikor a kezelőorvosa felhívott, hogy pszichológusra lenne szüksége, egyértelmű volt, hogy elvállalom az esetét! Eleinte két hetente járt hozzám, mostanra viszont már sikerült annyira összeszednie magát -és le is szoknia ezzel együtt a drogokról-, hogy elég legyen havi egy alkalom is. Sőt, még a lámpalázát és a paranoiáját is legyőzte, és ma már biztosan tudja, hogy mit akar kezdeni az életével! Nem véletlen mondtam neki gondolkodás nélkül igent a kérésére, amikor elhívott élete első színházi darabjára.
Tekintettel arra, hogy minden estém unalmas monotonitással telik, most jót fog tenni egy kis kikapcsolódás. Gondosan választottam ki az estéhez illő ruhámat. Azt akarom, hogy minden tökéletes legyen. Az egészt csak Charlotteért teszem, azért hogy boldognak lássam és, hogy bátorítsam a céljai elérésében, hiszen egy pszichológusnak ez is a dolga.
Éppen az utolsó simításokat végzem, amikor megérkezik a rendelt taxi, én pedig már vágtázom is le a sárga járműhöz, hogy egyenesen a színházig furikáztathassam magam. A visszapillantó tükörben többször is szembe találom magam a sofőr koslató tekintetével, de igyekszem úgy tenni, mint akinek mindez fel se tűnik. Ezer szerencsémre még azelőtt megérkezünk, hogy előbújhatott volna belőlem pszichológus énem, és elkezdhettem volna kielemezgetni a pasast. Meg sem várom a visszajárót, már pattanok is ki, hogy aztán a pénztárnál felmutathassam a ma esti előadásra vett jegyemet. A darab kezdetéig még van legalább egy órám, és ahelyett, hogy olyan meggondolatlanságot követnék el, hogy felkeresném egy kis bátorítás miatt Charlottet, inkább leülök az aulában található félre eső kis kávézóban és rendelek magamnak egy jeges kávét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 16:32

Cécile



És már megint meló van. Nem elég, hogy most estem túl egy gyilkos héten Dinával, valamint megjelent egy pacák, aki azt állítja, hogy a testvérem, de akkor már jön is a következő feladat, hogy nyírjam ki a színház igazgatóját. Nem értem, hogy Tim mit gondol. Egyik héten még támadást indít ellenem Dinán keresztül, megzsarol, mire én kinyírom az embereit, erre még nagyobb hitet vetve belém, kiadja feladatul, hogy a színház főmuftiját rúgjam tökön. Néha nem értem én ennek az embernek a gondolkodás menetét, de ha ő azt mondja, hogy baj van és ki kell iktatni, akkor baj van és kifogom iktatni. Persze a kellő kezeléseket megkaptam az egyik emberétől, így már nyugodtan mondhatom, hogy teljesen emberien nézek ki. Sehol egy folt, a vágások és szúrások már begyógyuló félben vannak, így nincs más hátra, mint odapörkölni egy kicsit valakinek a segge alá. Igaz most még csak megfigyelésre megyek, de nem árt odafigyelni és már most szemmel tartani mindent és mindenkit.
Megigazgatva bordó nyakkendőmet, már rántom is ki a férfimosdó ajtaját, és gyors léptekkel szelem át az első szintre vezető pár lépcsőfokot, hogy aztán elindulhassak a színházterem felé... ami sajnos - vagy nem sajnos - befuccsol annyival, hogy kiszúrok magamnak egy olyan személyt, akivel már ezer meg ezer éve nem találkoztam. Talán akkor volt egy-két alkalmunk összefutni, mikor idejöttem Vegasba, de ennek már majd hét éve. Az a pár alkalom amit eltöltöttem pszichomókuska énjével Franciaországban, nem volt rossz, viszont tény, hogy frusztrált. Első körben azért, mert köztudott volt, hogy üzleti okok miatt voltam ott, én pedig nem egy napot töltöttem el a lány társaságában. Gyerek voltam még, és koránt se olyan makacs, akaratos és rosszindulatú, mint most, ennek ellenére már akkor megvolt a magam biznisze, szóval kellőképpen magamnál voltam ahhoz, hogy leálljak. A lány úgy hatott rám, mint egy drog. És ezzel le is zárom a múlt témáját. A lényeg a lényeg. Hét éve nem találkoztunk, és most az élet furcsa fintorának hála, itt, Vegasban futunk össze újra. Mindenki idetart Vegasba, vagy mi a fene van már?
Megigazgatva hát a zakómat, megcélzom a félreeső kis kávézót, hol a szőke, angyal szépségű lány ücsörög.
- Nem mondhatod megint, hogy nem léteznek véletlenek - állok meg mellette egy vigyorral képesebbik felemen, ami most letörölhetetlennek látszik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 18:08

Viszonylag hamar sikerül megszabadulnom a börtön tetkós, idegesítően, ugyanakkor zavarba ejtően fürkésző szakállas, fogatlan taxistól. Még szerencse, hogy nincs túl messze a lakásom a színháztól, és bár ezt a rövidke kis távot akár gyalog is megtehettem volna, én túl kényelmes voltam egy kis esti sétához. Na meg, ilyenkor sötétedés után már nem igazán szeretek egyedül kóborolni az utcákon, és azt sem hiszem, hogy ebben a cipőben kibírtam volna az utat gyalog. Azt hiszem, hogy talán egy kicsit mégis csak túlzásba vittem az öltözködést, pedig nem ez volt a célom... Áh, végül is most már teljesen mindegy! Itt vagyok, nem fogom lekésni az előadás egy percét sem, és még jegeskávém is van, amit nyugodtan elszürcsölgethetek. Már csak egy jó társaság hiányzik, és nem is lenne szükségem másra ahhoz, hogy tökéletessé avanzsálhassam az estémet! Aztán hirtelen -mint derült égből villámcsapás-, áll meg az asztalom mellett egy ismerős idegen fölém tornyosulva.
Eleinte csak értetlen ábrázattal sandítok fel a férfira, aztán meglátom azt a rá jellemző és igen csak egyedi mosolyt az arcán, és máris felélénkülök.

-Istenem, Gavin! - A számra kell szorítanom mindkét kezem, hogy meggátoljam magam az örömködő sikoltásban.
-Annyira rég láttalak! - És ekkor gyakorlatilag már a nyakában csüngök és úgy ölelem, mintha ő lenne az utolsó mentsváram.
-Gyere, ülj le. Mesélj, mi történt? Hol voltál és miért nem jelentkeztél te szemét gazfickó?! - Zúdítom nyakába az összes kérdést, ami hirtelen megrohamozza a nyelvem. Közben pedig már ülök is vissza, és izgatottan kalimpálok a pincérnek, miközben boldog mosolyom egy percre sem akar lankadni, és az agyamat sorjában megrohamozzák a régi emlékek.
Soha nem fogom elfelejteni azt az esetet, amikor meg akart csókolni, de én vonakodva elhúzódtam tőle, ő pedig csak bambán, elkerekedett szemekkel nézett, hogy ez most hogyan is van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 18:30

Az ember azt hinné, hogy két olyan személy, akik majd egy évtizede találkoztak először, jó barátságot kötöttek, de hamar meg is szakadt minden kapcsolat közöttük, újra fog találkozni. Főleg úgy, hogy a világ másik végén, az Amerikai Vegasban fognak egymásba botlani. Elvégre Franciaország és Vegas között van némi távolság is különbség. Most mindketten feltehetjük magunknak a kérdést, hogy "a másik miért ide jött vajon?". De jelenleg felesleges ezen agyalni, inkább nézzük a medvét!
Amint megszólítom, felismerés csillan a szemébe, bár először csak méreget, mintha legalábbis valami nagy hasú, szakállas-bajszos, alkoholista földesúr lennék. Aztán egyik pillanatról a másikra pattan felé, és csimpaszkodik a nyakamba. Jó érzés átölelni ezt a kecses testet, és beszippantani illatát anélkül, hogy bármi nemet parancsolna nekem.
- Nincs Isten Cécile - vigyorgok bele a nyakába, és már siklok is a következő megállapítására, mire óvatosan eltolom magamtól, hogy jól láthassam.
- És milyen sokat változtál! Igazi bombázó lettél - állapítom meg, ahogy végigfuttatom a tekintetemet azokon a jól ismert hosszú, formás lábakon, valamint tekintetem megállapodik bájos, gyönyörű arcán, dús, aranyló hajtömegén és kéklő szemein. Valójában nem változott sokat, csak épp annyit, hogy nőiesedett.
Ahogy leül, engem is asztalhoz invitál, én pedig nem is utasítom vissza az ajánlatot, csak annyit teszek, hogy kihúzom az egyik széket, közelebb hozzá úgy, hogy hosszú lábaim elférjenek. Néha alig tudok mit kezdeni velük, főleg ilyen kis helyeken. A nyakamba nem dobhatom, ugyebár...
- Hát tudod... az úgy volt, hogy... - kezdem el és zavartan meg is dörzsölöm a tarkómat, a nyakkendőmet pedig meglazítom. Van egy olyan érzésem, hogy ma nem túl sűrűn fogok megfordulni az igazgató irodájában vagy az előadásokon. Aztán ki tudja?
- Ugye akkor csak egy céges megbeszélésre mentem Párizsba egy hónapra, utána máris le kellett lépni. Tudom, nem tudtam elköszönni, de ez csak a barmok hajszolása miatt volt. Vicces, hogy cégvezető lévén engem kellett elpaterolni onnan, nem nekem őket, de mindegy is. És, hogy miért nem jelentkeztem? Tudtommal visszautasítottad a telefonszám kérelmet, és nem adtad meg a számodat. Az én névjegyem viszont ott volt nálad - vigyorodok el pimaszul - és ha egyszer nem adtad meg, gondoltam nem is kívánsz a hátad közepére se, így minek kutattalak volna fel téged? Szegény megtört kisfiú voltam akit visszautasítottak - vonok vállat és ahogy egy fehér-fekete ruhás hölgy megáll mellettünk, kíváncsian pillantok fel rá.
- Mit hozhatok? - az persze nem kerüli el a figyelmemet, hogy alaposabban megbámulja a szemeimet - ilyenkor szoktam rávágni, hogy nem, nem kontakt lencse! - de végül válaszolok a kérdésére.
- Egy feketét kérnék - nem árt egy kis spiritusz - te kérsz még valamit? Meghívlak - biccentek a kávéja felé. Talán egy süteményt vagy valamit megenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 22:01

Tényleg beletelik egy pár másodpercbe mire sikerül eltompult érzékeimmel és agyammal felfognom, hogy ki is áll éppen előttem. A kezdeti döbbenetemben talán még a vér is kifutott hirtelen az arcomból. Csodálom, hogy nem ment el tőlem a kedve. Biztosan úgy nézhettem ki, mint aki szellemet látott egy nagyon jó és régi ismerőse helyett. Ez egyszerűen... hihetetlen! Hogy... ő itt, és pont most...?
-Látom még mindig nem tértél meg. - Kuncogom valahova a nyakába, ahogy hosszasan, behunyt szemekkel magamba szippantom az illatát. Egyértelműen más kölnire váltott az évek alatt, nekem mégis olyan, mintha semmi sem változott volna. Mintha még mindig ugyanaz a dús, göndör hajú és félénk langaléta srác lenne, aki olyan volt, mint egy nagyra nőtt óvodás, és aki úgy koslatott utánam, és figyelte minden lépésemet, mintha a személyi testőröm lenne. Akkor nem mondtam, de visszagondolva, titkon imádtam azt a rövid kis időszakot!
-Én meg hiányolom a göndör bubi séród! - Nevetek fel talán a kelleténél is hangosabban, ahogy én is alaposabban szemügyre veszem, és összeborzolom a haját, ami vele együtt megváltozott. A változás persze kifejezetten jót tett neki! Egy sármos fiatalember lett belőle, aki után biztos, hogy sorjában döglenek a nők.
-Ne haragudj! Még mindig tök kínosan érzem magam miatta. Túlságosan is a karrieremre koncentráltam akkoriban, és valahogy mindenkinek a közeledését elutasítottam. - Nézek fel a szemeibe egy pillanatra elkomorult vonásokkal és őszinte bűnbánattal. Nem tudom, hogy mi lett volna, ha annak idején engedek neki, és megpróbáljuk együtt. De talán ennek így kellett lennie.
-Most viszont azt hiszem, hogy elfogadnék egy telefonszámot. - Kezdek el mocorogni a széken és érdeklődő mosollyal előrébb dőlök, de éppen csak annyira, hogy kezeimet kényelmesen összetudjam magam előtt kulcsolni az asztalon.
-Nem, köszönöm. És, kérem írja azt is az én számlámra... - Szólok még utólag oda a pincérnőnek, majd visszafordulok Gavinhez egy kíváncsi pillantással.
-Na, de mesélj nagyfiú! Mire vitted mióta nem találkoztunk? Mindent tudni akarok! - Kezdek újabb izgatott mocorgásba. Kicsit úgy érzem, mintha visszaugrottunk volna az időbe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime08.08.13 23:25



Azon, ahogy az arcán ide-oda cikáznak az érzelmek, jó kedvre derít és már koránt se az lebeg a szemeim előtt, hogy ki kell irtani egy neves igazgatót. Sokkal inkább az, hogy leüljek bájcsevegni Cécile-vel és elmeséljek neki mindent az elmúlt hét évről. Na aztán csak módjával. De ha azt vesszük nincs is mit mesélni akkor.
- Nem. És valószínűleg nem is fogok - mert miért tenném? Ha embereket ölök, és én még mindig élek akkor tényleg nem létezik az a bizonyos felsőbb hatalom ott fent. Ennek ellenére úgy ölelem magamhoz, mintha bármelyik pillanatban elszakíthatnának minket egymástól.
- Azt hiányolhatod is, mert többet olyan nem lesz - vágom rá gyorsan, vidáman, széles vigyorral a képemen, amit nem félek megmutatni neki is, elvégre mindig jó a viszontlátás öröme.
Miután leülünk, már tesz is egy megjegyzést, ami inkább kérdés, én viszont hosszasan, kicsit katyvaszosan adok rá választ.
- Hagyd már - mosolygok rá biztatóan - hidd el, én is más voltam akkor. Pont bele estem a nagykutyák forgatagába, és jobb híján elmenekültem minden és mindenki elől. Talán te voltál az utolsó ments váram, és ezért horgonyoztam le nálad. Te normális voltál, nem követelőztél, lehetett veled beszélgeti, és nem rébuszokban mondtad a magadét, mint azt a sok barom. Aztán te is felültettél, szóval - teszem hozzá pimasz módon, mert miért is ne alapon?
- Nem kell kétszer mondanod - kapok a zakóm belső zsebéhez, honnan már elő is kapom az egyszerű, de annál jellegzetesebb névjegyet, amit már felé is nyújtok. Akkor, még ott a franciáknál hét évvel ez előtt, nyilván egy papírra firkantottam volna kacska számokkal az elérhetőséget, de mostanra ez is orvosolva lett. Mondjuk még szép, elvégre egy jól menő, neves cégvezető vagyok, aki nem lehet hanyag semmilyen területen se, így kötelező a névjegy és az olvasható írás is.
Meglep, hogy Cécile nem kér mást, és még az én rendelésemet is a saját számlájához íratja.
- Jól van, veled nem érdemes veszekedni ugye? Jól helyt állnál - még szép, elvégre mindig is jól érvelt. Igaz én se buktam még el egy szócsatát se, de vele inkább nem állnék le veszekedni, tuti ő nyerne. Nem mellesleg nincs miért.
- Ohó, mire vittem? Nem mennék bele részletekbe ha nem baj, mert akkor még holnap is itt ülnénk. Maradjunk annyiban, hogy sikerült kiterjeszteni a céget Kínára, Japánra, Észak és Dél-Amerikára, valamint Európa harminc országára. Emellett még hárommal most kötjük a megállapodásokat... aztán vagy sikerül, vagy nem. Lesz ami lesz alapon futunk már egy ideje elvégre veszíteni nem veszíthetünk... ez egy öt éves folyamat volt - szakítom félbe a mondandómat, mikor megjelenik a pincérlány, kezében a kávémmal egy egy nagy pohár hideg vízzel - kösz - biccentek és ezzel már fordulok is vissza Cécile-hez.
- És, hogy mire vittem? Ennyire... - teszem hozzá mint egy mellékesen, elvégre tényleg ez a lényeg. Ami pedig a fejvadászatot illeti. Jobb szeretném nem bele keverni, és tényleg nem ide illő téma. Nem tudhatja meg, hogy az a kisfiú aki egykor voltam, mostanra egy olyan gyilkos lett - mert igen, az vagyok még akkor is, ha tagadom - akit minden alkalommal mikor kinyír valakit, köröznek a rendőrök, de az elmúlt évek alatt se kaptak el.
- És veled mi a helyzet? Gondolom jócskán beindult a meló - dőlök előre, hogy megkavarhassam a csészém tartalmát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime09.08.13 20:12

Akaratlanul is egy hangosabb vihogás tör fel belőlem, ahogy kissé morcosan, de közli velem, hogy többet nem fog úgy kinézni, mint egy cirkuszi bohóc. A haja legalábbis régen egyértelműen olyan volt. Az akkor még edzetlen, nyüzüge langaléta testalkatról pedig inkább ne is beszéljünk! Vicces és amolyan tipikus kis fiús kombináció volt a kettő együtt. Jobb, ha nem gondolom tovább az egészet és nem jutok el addig az emlékig, amikor szandál és zokni kombinációban beállított, hogy elvigyen egy romantikus vacsorára a helyi mekibe. Nem akarom, hogy kitiltsanak innen a visszatarthatatlan hahotázó nevetésem végett. Inkább már csak egy mindent eláruló igazán boldog mosollyal szorongatom a nyakát a viszontlátás örömében, ameddig ő azt nem mondja, hogy elég, és úgy nem érzi, hogy már megfojtottam azzal, hogy majomként csüngtem a nyakában.
-Na, azért nem mondhatod, hogy nem voltak jó pillanataink az alatt az egy hónap alatt annak ellenére, hogy végül nem teljesen úgy alakultak köztünk a dolgok, mint ahogy te is szeretted volna. – Válaszolok, amikor már egymással szemben ülünk, és jó nosztalgiázókhoz hűen felidézgetjük a régi szép és ugyanakkor vicces emlékeinket. Mind a ketten frissen érettségizett tinik voltunk, akik azt sem tudták, hogy mit kezdjenek magukkal, miután kirepültek abból a bizonyos családi fészekből.
Akkoriban sajnos elég hiú voltam, és sokkal többre tartottam a küllemet, mint a belső értékeket. Talán ezért is taszítottam mindig egyre messzebbre és messzebbre magamtól Gavint. Azt gondoltam, hogy ha már én rendelkezem egy kis szépséghibával, akkor legalább az az ember legyen tökéletes, aki mellém szegődik… Milyen naiv voltam! Mostanra azonban már gyökeresen megváltozott a gondolkodásmódom, így már a telefonszámát is bátran kérem el. Célom, hogy tartsuk a kapcsolatot, és hogy többet ne keveredjünk el egymástól olyan baromi messzire, mint ahogy azt évekkel ezelőtt is tettük miután ő tovább „hajózott” Franciahonból. Amikor a névjegyét már az ujjaim közt tarthatom azonnal olvasni kezdem a rá vésett cirka betűket. Erskine vállalat! Tényleg sokra vitte, nem semmi!
Hálás pillantásokkal csúsztatom be fekete blézerem zsebébe a kis papiruszt, amikor megjön a pincérnő, hogy felvegye a rendelését, aminek a fizetéséhez ragaszkodom.

-Mi az, hogy csak ennyire? Nagyon büszke vagyok rád, és remélem, hogy te is magadra! Ez… ez hihetetlen, de komolyan! – Csodálom, hogy nem nyeltem félre a jegeskávémat, amikor felsorolta nagyjából az egész világot. A neve már mindenhol ott van és megmerem kockáztatni, hogy legalább annyira híres világszerte, mint Britney Spears! Hacsak nem jobban…! Aztán persze jön az ő kérdése. Számítottam rá, így már előre kigondoltam a válaszomat.
-Nos, hol is kezdjem? Lepraktizáltam meg minden ezzel kapcsolatos mizériák, és most általános pszichológusként, gyermek pszichológusként dolgozom főállásban, másodállásban pedig terápiás csoportom van, és néha olyan hallássérült gyerekeket is fogadok, akik segítségre szorulnak. – A végén egy kissé elpirulva megköszörülöm a torkom, és zavaromban a fülem mögé tűrök egy elszabadult aranyszőke tincset is. Most tuti, hogy munkamániás unalmas libának gondol!
-Na és a magánélet? Feleség, barátnő? -
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime14.08.13 20:10




Önfeledt vihogásán én is jót vigyorgok.
- Egy szóval se mondtam! Tudod jól, hogy imádtam azt az egy hónapot miattad, és nem éreztem úgy magam, mintha össze lennék zárva egy rakat barommal az irodában, és fingom sincs, hogy mire mit kell mondani, milyen megnyilvánulással. Te voltál az utolsó mentsváram - húzom ki magam, mintha valami hatalmas bevallásra kerítettem volna most sort.
Aztán hosszú hosszú ideig csak azt papolom, hogy hol és merre fordultam már meg, meddig sikerült kiterjeszteni a céget, és mik a tervek a jövőre való tekintettel. A jelenleg semmivel nem foglalkozó, csak üldögélő és újságot olvasó pincérek is felénk kacsintgatnak, s mintha legalábbis két híresség csevegne most egymással, úgy kerekedik el a szemük egy-egy infó hallatán. Kihívóan mosolygok rá az egyik nőre, és kis híján fel is nevetek, mikor az elszégyellve magát, a füle hegyéig vörösödve elfordul, hogy ne láthassam az arcát. Valamiért nem lep meg... hallgatózni nem szép dolog.
Ahogy Cécile beszélni kezd, úgy érzem magam egyre elégedettebbnek. Végre valaki nem csak a pénzemért dicsér, hanem azért, amit véghez vittem és ami még tervben van és nagy eséllyel véghez vihető. Ha nem lenne az, már rég lemondtam volna róla és a körmömet vágva forgatnám magam az irodai bőrszékben.
- Az vagyok persze! De tudod milyenek a magamfajta üzletemberek... csak a biznisz, és soha nem elégednek meg azzal, ami van, mindig több és jobb és szebb és modernebb kell. Igaz szerencsére ez rám még nem jellemző, de akár lehetne - csavarom meg egy kicsit a dolgokat. Tényleg nem úgy ismerem magam, mintha olyan borzasztó hatalommániás féreg lennék, de érzem, hogy ragadt rám apámból valami ezen a téren is.
Mielőtt visszakérdeznék, gyorsan kifújom magam és felkészülök a legdrámaibb, legkomplikáltabb és legdurvább életútra, amit ember csak el tud képzelni. Soha nem voltam kibékülve a pszichomókusokkal, mivel mindegyik váltig állítja, hogy valami bajom van, valamint úgy kutakodnak az ember fejében, mint gyerek a szar után a homokozóban.
És mint sejtettem, tényleg bonyolult lett. Eleinte csak nagyokat pislogok, ám amint sikerül felfognom, elvigyorodok. Nem mutathatom magam segg hülyének, elvégre átlagon felüli az IQ-m. Viszont nekem még hirtelenjében így lestrapált aggyal ez is soknak tűnik. Talán be kellett volna melegítenem egy kis gyakorlással a reggel?
- Nem is értem, hogy tűrsz meg magad körül ennyi életformát... gyerekek... terápiára szorulók. Idegbetegek... - sóhajtom drámaian, bár láthatja arcom cinikus, mulatságos arckifejezéséből, hogy nem gondolom komolyan.
- Amúgy nagyon szép életút. Tisztellek téged. Azért, ami vagy és ami lettél. Gratulálok - mosolyodok el elismerően, némi komolysággal a tekintetemben, elvégre komoly dolgokról beszélünk.
- Hogy mi? Feleség? Melyik nő maradna meg mellettem hosszú távon szerinted? Szerintem nem sok jelentkező lenne rá, cáfolj meg ha tévedek - javarészt én vagyok az, aki eldobja maga mellől a nőket, de ennek is meg van a maga oka.
- És te Kedves? Nehogy azt mond, hogy nincs melletted valaki, aki fülig szerelmes beléd, és körbe udvarol minden nap - térek ki rá. Soha nem szerettem, ha rólam folyik a téma.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime07.03.14 20:09

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Aula Aula - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Aula

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Színház-