welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
The Colony Hotel  Vote_lcapThe Colony Hotel  Voting_barThe Colony Hotel  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

The Colony Hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime27.10.12 13:35

The Colony Hotel  120027517_27348917f3
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime22.12.13 21:24

Madelyn O. Walker

Remélem sikerült Mady-nek leráznia a magánnyomozót, akit a férje állított rá, szerintem sejti, hogy Mady nem hűséges hozzá, bár azt sem értem, hogy miért pont majdnem 10 év házasság után jutott el ez az agyáig. Mady sosem volt szent - ezért is kedveltem meg első látásra - luxusprostiként kezdte és habár úgy tartják, hogy kurvából lesz a legjobb feleség ez rá egyáltalán nem igaz. Mady szeret élni és mindent megtesz, hogy ebben senki se akadályozza meg. A féktelen élethajszolás közben futottam bele Madelynbe és azóta tart a viszonyunk, szerencsére még nem buktunk le, de van egy olyan érzésem, hogy ez csak idő kérdése. Ez a hely sem biztonságos hiába jöttünk el ilyen messzire, Mady férjének keze idáig is elér. Madelyn mindig nyugtatgat, hogy nem lesz semmi baj, meg hogy ő majd mindent elintéz, hát legyen úgy nekem nincs semmi vesztenivalóm, max neki, mert ha a férje elválik tőle abból botrány lesz, na meg a szüleimnek sem tenne túl jót ha kiderülne, hogy a kicsi fiúk egy politikus feleségét tologatja időközönként. Viszont ezért fájjon az ő fejük, engem éltet a balhé azért is mentem bele ebbe az egészbe. Ráadásul Madelyn jó nő és buzi lennék ha kihagynék egy ilyen lehetőséget. Jelenleg így állunk, Madelyn titokban csalja a férjét velem, ez a hotel ja törzshelyünk, amikor ráér ő telefonál nekem és én már jövök is. Néha, de az elég ritka el tudunk menni szórakozni is együtt, de amióta az a kopó a sarkunkban van azóta kicsit nehezebb a helyzetünk és ritkábban találkozunk. Végeredményben ez csak Madelyn számára probléma mivel én rajta kívül is azzal találkozgatok akivel akarok, nekem nincs férjem, szép is lenne.
Jelenleg a szokásos helyünkön várom Madelynt, már kikértem a szobánk kulcsát ahová mindig járunk és a szobában gyertyát gyújtottam a hangulat kedvéért. Általában nem vagyok egy nagy romantikus alkat, de úgy voltam vele, hogy most végül is miért ne elvégre régen találkoztunk, majd két hónapja. Alsónadrágban ülök az ágyon és várom Madelyn megérkezését a szokásos esti programunkhoz. Neszt hallok, megismerem a járását, ez ő lesz, mosoly kúszik az arcomra a tudattól, hogy nemsokára újra a karjaimba zárhatom ezt az ördögi nőt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime23.12.13 19:18

Nolah E. Lawrence
Ruhám

Reggel is, mint az utóbbi 10 évemben, korán kel kelnem. Nem nekem kell főzni, mosni, takarítani, azt megteszi a személyzet. De azért kellett korán kelnem, mert a férjem megy 8 óra után már tárgyalásokra, és minden reggel, be kell számolnom neki, hogy ma hová megyek. Minek kell beszámolnom neki, nem tudom, hisz egy magánnyomozót már az utóbbi hónapokban, utánam küldetett, hogy szimatoljon engem. Biztosan rájött, hogy megcsalom őt. De hát, már nem most kezdtem megcsalni őt. A házasságunk után már rögtön félreléptem. Nem is szeretem őt, csak a pénze miatt mentem hozzá. És ha addigra meghal, rám hagyhatja az egész vagyonát.
Lassan két hónapja nem találkoztam Nolah-val, és már hiányzik. Ő is, meg az iszonyat jó szeretkezéseink. A városban sosem találkozunk, mindig a városon kívülre megyünk. De hát itt is megtalál a férjem. Felöltöztem, úgy mintha egy megbeszélésre mennék, hogy ne legyen feltűnő senkinek sem. Sajnos bármennyire is szeretném, nem öltözhetek szexy ruhákba Nolah kedvéért. A múltkor is, amiatt, hogy kicsit jobban kiraktam magamat, azért kaptam egy nagy pofont, ami meg is látszódott az arcomon 1 héten keresztül. Nolah kedvéért, és hogy azzal se keljen az időt pazarolni, nem vettem fel fehérneműt.
A szokásos helyünkre beszéltem meg a találkozót. Ez egy hotelben van. Ilyenkor, aki előbb érkezik, kiveszi a szoba kulcsát, és már bent várja a másikat. Most én érkeztem később. Sietve, mentem fel a megfelelő emeletre, és igyekeztem a szoba felé, ahol már partnerem várt engem. Lassan lépdeltem az ajtóig, majd lassan kinyitottam az ajtót, és beléptem rajta. Magam után, becsuktam az ajtót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime24.12.13 0:22

Hallom Mady magassarkújának kopogását a padlón, már megismerem a járását, olyan jellegzetes. Kipp-kopp a falak visszaverik a kopogást, megáll az ajtónál, megfogja a kilincset és lenyomja, benyit és az első amit meglát én vagyok alsónadrágban a csábos mosollyal az arcomon. Csinos, mint mindig, úgy van öltözve, mint aki éppen tárgyalásra készül, lehet, hogy éppen onnan jött, de az is előfordulhat, hogy a férjét akarta megtéveszteni, na meg a magánnyomozót, kíváncsi vagyok, hogyan koptatta le, majd megkérdezem tőle, ha el nem felejtem megkérdezni, de jelen helyzetben van jobb dolgom is. Két hónapja nem láttam Madyt, inkább előbb magamévá tenném, a beszélgetés csak is utána jöhet.
Tartom a mosolyt, de közben odasiklok hozzá, magamhoz húzom, a derekára csúsztatom a kezemet majd a fenekére téved, még mindig mosolygok. Mélyen beszívom az illatát, régen éreztem és szinte már elfelejtettem, jó újra a karjaimban tarthatom.

- Szia baby, hiányoztál!
Belesúgtam a szavakat a fülébe, majd megöleltem közben az orrom hegyével végighúztam a bőrét, amíg a szájához értek és habozás nélkül megcsókolom. Két hónap hátránya az, hogy szinte azonnal megmerevedik a férfiasságom, jobb lenne ha minden nap csinálhatnánk, de Mady férjnél van ráadásul állat az a pasas, néha megveri Mady-t. Nem értem, hogy valaki hogyan képes megütni egy védtelen nőt. Az ilyen férfi nem lehet más a szememben mint egy féreg, én sosem lennék képes megütni egy ilyen gyönyörűséget, még akkor sem ha megcsalna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime28.12.13 17:45

Alig tudtam lerázni azt a nyomorult nyomozót. A fene megenné már.
Vággyal fűtve, lépkedtem magassarkúmmal a hotel folyosóján. Lassan benyitok a szoba ajtaján, aztán becsukom az ajtót. Kétszer is megnézem, biztosan be van-e zárva. Nem szeretném ha valaki ránk nyitna. Már ez még nem fordult elő, de fő a biztonság. Megfordulva, az első amit meglátok, az szeretem, az ágyon ülve, egy szál boxerban. Ez nagy mosolyt csal az arcomra.
- Tudom eléggé fura öltözékem van, mintha tárgyalásról jöttem volna, de máshogy nem tudtam a nyomozót lerázni, meg a férjem is kérdezte ma hová megyek. - mondtam neki, mert láttam rajta, kissé furán néz rám.
Mosolyogva közelebb lép hozzám, türelmetlenül magához húz, majd a derekamról keze levándorol fenekemre. Egyik kezemmel, a hátát kezdem el karmolászni, a másikkal, meg a hajába túrok.
- Szia, édes! Te is hiányoztál! - suttogom, közben nagyokat szippantok, isteni parfümjének illatából.
Csókolózásunk közben, éreztem, hogy Nolah férfiassága bökdösi a puncimat.
Hát igen, a két hónap nem találkozás ezt az eredményt hozza. Sajnos a férjem miatt nem tudunk olyan sűrűn találkozni.  Brá mondjuk én, nem csak Noalh-val szexelek. Vannak mások is ő rajta kívül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime31.12.13 2:50

Mindegy, hogy Mady, hogyan néz ki örülök, hogy újra látom, a szemem szinte issza a tekintetem a csodálatos jelenséget. Szolid, irodai öltözetben is eszméletlenül szexis, nem csoda, hogy amint hozzám simul mozgásba lendül odalent a berendezésem. Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok az egyetlen szeretője, mondjuk most már nagyon kíváncsi lennék, hogy miként oldja meg a dolgot ha még velem is alig van ideje találkozni. Na mindegy ez nem az én problémám, a lényeg, hogy most itt van velem és hamarosan eljuttat az orgazmus olyan berkeibe ahova csak ő tud.
- Mutasd meg kis cicám mennyire hiányoztam neked.
Rávillantom a legördögibb vigyoromat, amit csak a készletemben találtam és ismét szenvedélyes csókot loptam az ajkáról, közben magammal húztam az ágy felé. Eldőltem és magammal húztam Mandy-t is, közben egy pillanatra sem váltam el tőle. Lassan, de annál határozottabban kezdtem el vetkőztetni, minél előbb meztelenül akarom látni. Hiányzott a teste, a bőrének finom melegsége, a parfümje mindig körülleng szex közben és a haja beborítja a testemet, ha rá gondolok szinte elélvezek. Nem Mady az egyetlen lány, akivel szexuális viszonyt létesíttek, de messze Mady a legjobb közölük, mondjuk a tapasztalata a korral jár és persze az sem utolsó szempont, hogy folyton gyakorolja ennek a művészetét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime07.03.14 20:47

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime08.06.20 12:36








R.J. & Paris




288577be1364abfd810b176a6a6d3125b9d4a603.gifv

O3xF.gif



E

lég valószínű, hogy még sosem volt saját autóm, kevésbé feltűnő az ha mindig másik követ, a sokadik számú szabály, sose légy szem előtt, mindig olvadj bele a tömegbe, és ehhez tudnod kell hova mész, mert mondjuk egy bárban feltűnőbb a kapucni, még egy meccsen teljesen normális is elfogadott, ezért van nálam mindig váltási lehetőség, olyan vagyok, mint Superman és Clark Kent, vagy pókember és Peter Parker kinek melyik történet az ismerősebb, mindenhol ott vagyok, de mindig másban és sosem vesznek észre, persze, hogy nem egyszerű barna hajam és nem túl feltűnően sminkelt arcom annyira hétköznapi, bármikor bele futhatsz hat ilyen lányba az utcán, szerencsém van tudom, bár kevés nő csimpaszkodik a teraszon fényképezőt kattintgatva.
Most sem saját autót használok, a külvárosban túl feltűnő lenne egy sport kocsi, szóval leültem Pete-el, hogy segítsen most milyen illene a környékhez, átbeszéltük a lehetőségeket, majd abban maradtunk, hogy a hétköznapi anyukák egyszerű terepjárója mellett döntünk.
-  Tökéletes Pete, köszönöm.
Nyomtam egy cuppanósat az arcára, ezer éve ismerem őt, elég sok mindenben tőle kérek tanácsot, nem, nem arról, hogy oldjam meg az aktuális ügyem, inkább az ahhoz mi illik, milyen kocsi milyen környék, jó lesz-e a ruha, stb, apróságok, kellékek. Régen együtt jártunk, de ma már csak barátok vagyunk, ő az én kis segédem, többek között az, tudja, hogy sosem fogok leállni, és megváltozni, így már nem láttuk értelmét a kapcsolatunknak. Plusz én sem mindig tartom be az etikett határait, ha megköveteli a helyzet, és persze nincs külön benne a kért szerződésben, hogy mit nem léphetek át, ezt pedig egy állandó pasi mellett nem lehet.
Kertes övezet, mi? Úgy érzem ehhez valami hétköznapi illik, mondjuk egy rakott szoknyás egyszerű valami kis virágos ruha, a terepjáró a lakásom előtt várt, szuper, Pete mocskos gyors.
-  Ne akarjam tudni honnan, ugye? Kiiktattad a belső hívó rendszert? Nem akarom, hogy akkor hívják amikor épp benne ülök.
Amint mondtam, NEM az én autóm, soha nem saját.
Kényelmesen leparkoltam egy kicsit távolabb, feltettem a lábam és csak figyeltem a házat, egy kicsit szét kell néznem a környéken, kiszálltam és sétálni kezdtem, mindenki vidám és kedves, az enyémhez hasonló külsővel, unalmasak, kiabálás üti meg a fülem, nem torpanok meg csak lassabban sétálok, majd teszek egy kört és újra lassítok a ház előtt, hát ez sem egy vidám házasság, már a kocsimnál járok amikor hallom, hogy valaki becsapja messzebb az ajtót, visszapillantok a vállam mögött és látom ahogy R.J. vágja be a kocsija ajtaját és elhajt, gyújtom a terepjárót és követni kezdem, hova mész nagyfiú?
Egy hotelt látok meg, értem én, látom ahogy köröz és valami eldugottabb parkolót keres, engem ez a veszély nem fenyeget, így a lehető legközelebbit választom, érzem, hogy ez a hotel a kiszemelt cél. Lazán besétálok, és leülök a hallban közel a recepcióhoz, felveszek egy pletyka lapot amiről az egyik saját fotóm köszönöm vissza, elvigyorodok és várok.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime08.06.20 13:41







Paris & R. J.







A

A én nejem miért nem tud olyan megértő lenni, mint a többi hokis feleség? Oké, ennek nyilvánvalóan több oka is van, az is valami hasonló lehet, hogy folyton azt vágja a fejemhez, hogy megváltoztam, ezt nem is vitatom, de van ami ugyanaz maradt, az pedig a játékszenvedélyem, nekem ez az életem és nem mondok le róla, ami Alana-ról már nem biztos, hogy elmondható, ha továbbra is így fog visítozni. Erre most azzal jön, hogy utazzunk, hozzuk rendbe a kapcsolatunkat, mi?? A szezon kellős közepén? Utazzunk el? Ezt most ugye Ő sem gondolhatja komolyan? Mikor működött ez egyáltalán? Rohadjak meg, ha egyszer újra nősülök vagy csak megfordulna a fejemben és még ebből se szabadultam meg, de megfogok. Nem értem hogy csinálják ezt a többiek, de ennél valamivel jobbat képzeltem el a legelején, már ha voltak olyanok, hogy terveim, azok egész biztosan nem ezek voltak.
- Most meg hová mész? - Csattant fel Alana a vitánk csúcsán, aminek én most véget vetek, a sokadiknak, sokadjára.
- El, majd folytatjuk, ha lehiggadtál. - Fordulok vissza az ajtóból, majd egyszerűen ott hagyom, felkapom a cuccaimat a pultról és már mennék is.
- Jay, Jay, nem hagyhatsz csak így itt!
- De, de igen, azt fogom tenni. - Miért ne hagyhatnálak? Vágtam is be magam mögött az ajtót és szálltam be a kocsiba. Gyorsan bepötyögöm az üzenetet, keressünk egy szobát, vagy bármit
és azzal ledobom az ülésre és már gyújtom is a kocsit. Colony Hotel, beírom a gps-be és elindulok. Távol eső helyet keresek, ahol leparkolok, körül se nézek egyenesen a recepcióhoz sétálok.
- Helló, megtudná nézni nekem, a 40-es szobát elfoglalták már?
- Igen, percekkel ön előtt egy hölgy. Esetleg szeretné, ha feltelefonálnék? - Igazán bájos a mosolya, de azt inkább nem szeretném.
- Szükségtelen, de kedves, köszönöm. - És megindultam a liftek irányába, majd fel a negyedikre.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime08.06.20 14:34








R.J. & Paris




288577be1364abfd810b176a6a6d3125b9d4a603.gifv

O3xF.gif



S

oha nincs konkrét tervem, teljesen felesleges is lenne, hisz itt és most nem én irányítom a történetet folyamát, én csak követem és elkapom a gócpontokat, vagyis hát lencse végre kapom, a legfontosabb mindig, hogy legyen menetfelvevő kamera a kocsiban, ha elve nem volt, akkor mindig felrögzítem a sajátom, utólag vissza tudom nézni és bizonyítéknak sem semmi, teljesen megállja a helyét egy bírósági válóperes ügy kapcsán, nem az első eset volt már, hogy csak így tudtam rögzíteni az esetleges affér bizonyítékait, de volt amikor a kocsiban csinálták, odaosontam, bekopogtam és közöltem, hogy cheese, majd kattintottam, mire feleszméltek rég túl voltam három tömbön, találékonynak kell lenni az én szakmámban, és ismerni a sikátorokat ahol senki sem lát.
Lábam keresztbe vetve lógatom a magazinba temetve az arcom, használhattak volna jobb képeket is, annyit adtam le amivel egy életre tönkre lehet tenni bárkit, bár szerintem tettek el maguknak, hogy a következő választásnál tegyék tönkre a politikai karrierét, nem az én dolgom, zsíros kis fizetséget kaptam, és ez előtt még sosem jártam szadomazo klubban, számomra is új élmény volt a latex és az ostorok világa, nem mondom, hogy meg tudnám szokni, de néha én is beletaposnék valakit a padlóba egy tűsarkúval miközben korbáccsal ütöm, elég jól hangzik, de én ezt a nevetve tenném és nem a kielégülést hajszolva, abban a lebukás izgalma jobban vonz, bár ember legyen a talpán aki engem megtalál.
Negyvenes mi? Figyeltem ahogy a lift eléri a negyediket, majd csilingelve megáll, akció bébi, a recepciós csaj már jól ismer, tudja, hogy ha én megjelenek ott valaki sáros, ő pedig imádja a friss pletykákat.
-  A 41es?
- Takarítják, még egy fél óráig üres.
- Tökéletes, ne engedj be senkit!
Rákacsintottam és nyomtam neki némi pénzt, ez mindenki száját befogja, jelzi, hogy lakat a száján, ügyes kislány. A lépcsőházat választom, a liftben kamerák vannak, felmegyek a negyedikre, a 41essel már végeztek, de még nincs itt az átadás ideje, leguggolok elé és tolvajkulccsal kikattintom a zárat, hangtalanul megyek be, senki sincs a folyosón, jó ez a rész, pont kiesik a kamerák látószögéből, szerintem pont ezért választották a 40est, mert ide nem látnak a fürkésző szemek, nem első alkalom, tapasztaltak. Nincs erkély, ez igen, a negyedik még nem olyan magas, viszont jó széles a párkány és itt ott kő szobrok díszítik, szerencsére nem pont az ablakok előtt, de tökéletes rálátást biztosítanak, jártam már itt, tudom, hogy kell, félre húztam a nagy ablakot, levetettem a cipőm, előhúztam egy nadrágot a táskámból és a fekete kapucnis felsőm, gyorsan vettem át a ruhám, majd kimásztam a párkányra, a fal mellé lapulva mentem el a kőszoborig, majd rutinosan vetettem neki a hátam, falra fel a lábam, hogy elérjem a stabilitást, a függöny csak félig volt  behúzva, túúúl  könnyű. Nyakamban lévő géppel kezdek el kattogtatni.
-  Ez az bébi, vetkőzz csak.
Igazítom az objektívet és kapom lencse végre az egészet, ezzel meg is volnánk.
-  Egy élmény volt veletek.
Kiáltom el magam, majd könnyedén húzom fel magam mászok vissza az ablakon, felkapom a táskám, bevágom magam mögött az ajtót és a lépcsőházba rohanok, le a halba, jelzek a csajnak, hogy mehetnek, bólint, és most úgy tűnjek el, hogy senki ne vegye észre, hogy nincs rajtam cipő.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime23.10.20 10:12

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
R. J. Decker
R. J. Decker



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime28.11.21 20:37

Mi az Isten van veled? Nem dönthetsz meg minden formás segget, meglehet, de ez itt haver, akarja, esküszöm, éreztem, láttam rajta már a múltkor, hogy egész egyszerűen, akkor még nem igazán tudtam hova tenni, de kéri, a teste minden apró mozzanata kéri és akar engem. Most baromi pofátlanul kellene éreznem magam Nick miatt, a haver nője tabu, mindig, én meg a szeme láttára fűzöm és láthatóan nem zavarja, de még abban se vagyok biztos, hogy észrevette egyáltalán, miután erősen az aurájában akadt két mell. Az enyémbe is akadhatna, mondjuk ebből a göncből úgy az ajkaim közé, de nem itt! Hé, rohadtul nem itt!
Piszok nehezemre esett nem végig simítani combjain, érezni akarom finom bőrét a tenyerem alatt, szeretnék belemarkolni puha húsába, egyszerűen felkapni és hanyatt dönteni.
Kiérve az utcára próbáltam egy sötétebb, félreesőbb helyen megállni és várni, nem kell balhé és a visongó kislányok se, az most nem jó reklám és most nem ez, ami kell, Ó igen, Te vagy aki kell! Én mondom, nincs vonzóbb annál, mint egy nő szemében látni, hogy akar téged.
- Mehetünk? Gyere. - Csúsztattam a kezem a derekára és irányítottam az első várakozó taxi felé. Szeretem az éjszakai életet, nyüzsög és senki sem kérdez, szokásos cím, kikérem a ma esti szobánkat és próbálok nem nekiesni már a folyosón, nehéz volt, de sikerült.
- Parancsolj. - Nyitottam ki előtte az ajtót, hát ma ennyire tellett.
- Tudom, nem egy Paris lakosztály, de ki sem bírtam volna addig. - Talán a táskáját dobta le, fogalmam sincs nem figyeltem, csak utána nyúltam és magamhoz húztam, annyira közel, látni akartam még egyszer azt a ragyogó szempárt, mohón falni ajkait, lassan húztam végig hüvelykujjaim alsó ajkán és tapadtam rá forrón és követelve, érezni akartam azt az édes ízét, tudom, hogy az, állánál fogva vontam még közelebb, izzó lehelete simogatta a bőröm, beleakarok marni abba a formás fenékbe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Paris Bourbon
Paris Bourbon



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime25.01.22 12:44





R.J. & Paris






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif




K

érdezhetném magamtól, hogy pontosan mit is művelek, de... , kislány, mi a fészkes fenét is csinálsz? Tudom, tudom, semmi sem állíthat meg, a cél lebegjen a szemed előtt, Hugo is mindig ezt mondta, a cél lebegjen a szemed előtt, az amit el akarsz érni, amit meg akarsz valósítani, tény és való, hogy ezt egy távcsöves puska kukkerén keresztül látott célpont nézése közben magyarázta, ahogy feküdtünk egy ház tetején, a célpont tiszta, mégsem tudtam meghúzni, tolvaj vagyok, nem gyilkos, emlékszem, hogy akkorát rúgott az oldalamba, hogy nyikkanva gurultam arrébb, kezemet tapasztva a szám elé, volt időm megtanulni némán sírni, és lám, a célpont most is tiszta, engem akar és nem adhatom fel, meg kell húznom azt a képzeletbeli ravaszt.
Egyik láb a másik elé, kótyagos a fejem, pedig alig ittam, vérem dübörög a fülemben, lüktetve és elnyomva minden zajt, felkaptam a táskám.
- Jobb ha én most megyek, jó éjt srácok.
- Jay?
Baszki...
- Nem tudom, mosdóba ment talán, nem hallottam pontosan, a zene.
Mosolyodtam el bocsánat kérően, és most spuri, még rá nem jönnek, hogy hazudtam, megint, ez már nem is új, ösztönösen mentem a saját bőröm...
- Ühöm, mehetünk.
Izzó tenyerét éreztem a ruhámon keresztül is, és végig futott rajtam valami ismeretlen borzongás, boldog voltam és nem azért mert bevált a tervem, hanem, nem is tudom, talán mert itt van, és velem van, és senki más nincs már, mi a fene kavarog bennem?
Úgy látszik ez egy megszokott hotel, minden nőt idehoz, Paris, te most féltékeny vagy? Ne már kislány, légy profi....
Láttam a recepciós lány szemeit egy pillanatra kikerekedni, észrevétlenül emeltem fel az ujjam és tettem a szám elé, meg ne szólalj, le ne buktass, mert azt nagyon megbánod.
A tőlem telhető legnagyobb csábossággal riszáltam előtte a fenekem ahogy sétáltam előtte, hallom a lélegzetén a tehetetlenségét, hogy egyre lassabban és mélyebben szuszog, ez lesz az a szoba.
Kicsatoltam a cipőm és kibújtam belőle, félredobtam a táskám, és a nevem ütötte meg a fülem, érdeklődve pislogtam fel.
- Hm? Ja, semmi gond, én sem bírtam volna addig.  
Ügyes mentés kislány, beleharaptam az ajkamba, és mélyen fúrtam tekintetem az övébe ahogy magához húzott.  
Puha ajkai és szenvedélye teljesen elborította érzekeim, ujjaimmal túrtam a hajába, egyik lábammal átöleltem a derekát, egyszerűen azt éreztem kell nekem, most, érezni akarom Őt....

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: The Colony Hotel The Colony Hotel  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

The Colony Hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Stan Hotel
» Seasons Hotel
» MGM Grand Hotel & Casino
» Four Queens - Hotel, Étterem és Casino
» Palms - Hotel, Étterem és Casino

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-