welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hiányzások - Page 3 Vote_lcapHiányzások - Page 3 Voting_barHiányzások - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime23.08.13 12:57

Kemény 2 napot voltam itthon, azt se érdemben, ma meg megint lépek el hétfőig, vagyis sorry azoknak akik reagot várnak tőlem, a jövő héttől már visszaáll a régi rend! Wink
Mindenki vigyázzon magára, Gé voltam és a felei! Wink
Hétfőn folyt. köv! Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime24.08.13 8:34

Hétvégén nem nagyon leszek, vagyis jóval kevesebbet, mint szoktam Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime28.08.13 19:50

Sziasztok.
Jön a suli, általában estig bent vagyok a héten pedig már ezerrel készülődnöm kell nem nagyon van időm. Fogalmam sincs mikor tudok géphez ülni mikor nem így nem kérek törlést, de előre szólok lehet sokat kell várni válaszaimra.
Akikkel játszom azoktól elnézést!
üdv.: PAYTON & SASHA
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime29.08.13 19:07

Hahóka ^^

Akit kellett, értesítettem arról, hogy mostanában nem igen leszek, de szólok hivatalosan is, hogy összefolytak a dolgok az életemben, így nem tudom, mikor leszek ismét. Amint helyrerázódnak a dolgok, visszatérek, csak egy kis türelmet kérek!

Marlene & Finnick
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime29.08.13 23:01

Sziasztok!

Holnap egyáltalán nem, holnap után még nem tudni, hogy leszek-e, vasárnap valamennyit biztos, de hétfőtől eltűnök egészen péntekig, akkor sem biztos, hogy leszek, de azért ott próbálkozom, de közben pakolás lesz és költözés koliba, szóval leghamarabb, ami már remélhetőleg biztos, de majd kiderül az a szeptember 9. Addig is legyetek rosszak!
Pusszantás
Jo
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime31.08.13 14:09

Visszavonásig elég foghíjasan, vagy egyáltalán nem. Kissé nagy a szarkupac, ha rendeződött, jövök!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime01.09.13 22:15

Az a nagy helyzet, hogy a netem valamiért rosszalkodik és most Lyna netjét lopom :'D Ezért csak elvétve leszek, de remélem minél hamarabb újra normálisan tudok lenni. Very Happy

Probléma megoldva, újra normálisan működik a netem Laughing 
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime04.09.13 23:55

Na, az a helyzet, hogy minden játékostársamtól elnézést kérek, de péntektől vasárnapig nem leszek jelen, száműzöm magam néhány napra Budapestre, kikapcsolódni :)Meg utána is ritkulnak a reagok, mert melózom, eléggé leköti majd az időmet, szóval mindenkitől előre is elnézést kérek a ritkán érkező reagok miatt Sad

( Meira, Connor, Brian, Corinne Smile)
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime05.09.13 7:34

Sajnos megint kell ide írnom. Rolling Eyes 
Szóval csak szólni szerettem volna még időben, hogy kiveszem szabinak a szombati napot. Vasárnap már remélhetőleg újra leszek. Nektek pedig kellemes hétvégét kívánok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime05.09.13 19:00

Jelentem, hogy mostantól, vagyis szeptember 9től, 2 hetente tudok majd írni csak, ha lesz hova, így mindenkitől elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime12.09.13 14:29

Nem szerettem volna ilyen hamar ideírni, de valószínű, hogy a hétvégéig még nem vagyok, lehet, hogy kicsit tovább. Csak jeleznék azoknak akikkel játszom, hogy nem tűnök el, mihelyt tudok írok. study 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime19.09.13 16:33

Üdv ismét!

Nagy bánatomra, a háttérbe kell húzódnom huzamosabb ideig, ezzel egyetemben szeretnék mindenkitől - akivel játszom- elnézést kérni a hatalmas késések miatt. PM-nem elérhető vagyok, viszont a hsz-ekre még várni kell. Szabad perceimben természetesen megpróbálok válaszolni, de nem ígérek semmit!
(ez ügyben érintett: Will, Russel)
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime21.09.13 22:19

Minden játékostársamtól elnézést kérek, mert innentől kezdve lassabban fogok írni, ameddig a kezem meg nem gyógyul, mert megint ügyes voltam és eléggé fáj így az írás. Ennek ellenére is fogok mindenkinek írni, csak az eddigiektől jóval lassabban. Megértéseteket köszönöm. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime28.09.13 13:00

Azt hiszem muszáj kivonnom magam a forgalomból pár napra. Bocs mindenkitől, akinek tartozok. Ha visszajövök, pótolok.

- Danny, Dave
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 19:09

Másfél éves fennállás alatt még sosem jártam az oldal ezen szegletében, de most én is arra kényszerülök, hogy felavassam ezt a részt is. Néhány nap szabit veszek ki legkésőbb a hétvégéig, amíg remélhetőleg sikeresen utolérem magam a dolgaimmal és a kedv is újra rám talál az íráshoz... De addig sem fogok teljesen eltűnni. Akinek kellenék majd megtalál. Razz 
Nos, az érintettekről nem készültem listával, de a többség túlnyomó része - 90%-a - tudja kire/kikre vonatkozik a bejegyzés. Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime01.12.13 16:22

És mivel ilyen sem volt még, de néha kell olyan is, ami még nem volt:
Pár napig nem leszek, amint összekaptam magam jövök majd.

Josie, Jenna, Sid stb. stb.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime27.12.13 19:36

Elterveztem, hogy az ünnepek alatt mindenkinek vissza fogok írni, erre tessék teljesen lesérültem. Sad Amint egy kicsivel jobban leszek írok vissza, de addig is senki se haragudjon rám a lassúságom végett.
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime23.01.14 21:06

Előre jelezném, hogy hétvégén is igyekezni fogok mindenkinek válaszolni, de azt nem ígérhetem meg, hogy össze is jön, kissé túlzsúfolt napok elé nézek. Megértéseteket előre is köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime16.02.14 9:46

No egyelőre még tuti, hogy nem leszek 1-2 napig, ma már talán itthon leszek este, de nem hiszem, hogy két nap nem alvás után lesz agyam hsz-t írni. A gyerkőc kórházban, bár már javul szerencsére. Lényeg a lényeg, visszatérek csak idő kérdése. Smile

Josie, Jenna, Kylie és a többiek ^^
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime19.04.14 18:04

Sziasztok. Az ünnepek alatt elutazom néhány napra, akinek csak tudtam szóltam, de gondoltam célszerű itt is jelezni. A jövő hétvége folyamán érkezem és mindenkinek igyekszem majd visszaírni.  Smile 

Addig is mindenkinek kellemes ünnepeket és töltsétek tartalmasan a tavaszi szünetet!  Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime08.05.14 13:37

Sziasztok!
Az utóbbi időben nagyon inaktív voltam, ez pedig annak köszönhetően, hogy egy kicsit összejöttek a dolgaim (költözés, érettségi, stb...) Még egy hétig nem leszek :S Bocsánat azoktól, akiknek reaggal tartozom! Amint véget értek az írásbelik, pótolok. Wink

Naya és a többiek
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime18.05.14 23:01

Aki vár rám vagy valamelyik felemre, nem tűntem el, csak problémáim merültek fel, ezért amint tudok visszajövök. Remélem már nem hetek kérdése.

George; Castor Troy; Riddick; Sean Walker Holmes; Robert Gain; Vincent Morris Belvedere
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime04.06.14 12:39

Hey! Smile

Lebetegedtem, ezért az írás is lassabban megy  Rolling Eyes  Senki sincs elfelejtve, ahogy tudok mindenkinek válaszolok! Smile
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime31.07.14 16:06

Nagyon nem szeretek ide írni, de nincs más választásom.  Neutral Eléggé a halálomon vagyok, de remélhetőleg ez csak pár napig fog tartani és össze tudom magam kaparni. Aztán szokás szerint folytatom tovább az írást, megértéseteket előre is köszönöm! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime28.08.14 19:07

Nagyon nem akarok ide írni, de nincs más választásom. Crying or Very sad
Holnaptól kezdem a melót, napi nyolc óra, három váltásban... Szóval, amint tudok leszek és írok, de senki sem lesz elfelejtve. Smile
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások Hiányzások - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Hiányzások-