welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Amanda Evans Vote_lcapAmanda Evans Voting_barAmanda Evans Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Amanda Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Amanda Evans Amanda Evans I_icon_minitime04.01.13 23:18

Amanda Evans Hilaryduffhilaryduff825

Név: Amanda Evans
Becenév: Am, Mandy

Kor: 18
Születése hely, idő: 1994.07.04. / USA – Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Körözött
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Szeretek a középpontban lenni, viszont mióta rossz útra léptem, próbálom kerülni a feltűnést. Nem barátkozok könnyen, bizalmatlan típus vagyok és nehéz elérni, hogy megnyíljak valakinek. Tisztában vagyok vele, hogy jól nézek ki, legalábbis, hogy mások ezt gondolják rólam, pedig én semmi különöset nem látok magamban. Szeretem úgy alakítani a dolgokat, hogy nekem jó legyen, ehhez bármit felhasználok, a testi adottságaimat, persze ezt csak bizonyos mértékig vagy az eszemet, mindegy, a lényeg, hogy mindig az legyen, amit én akarok. Ha nem, akkor hisztizni kezdek. Könnyen rajongó típus vagyok, de aztán könnyen meg is unok mindent. Nem vagyok beletörődő típus, emellett fura, hogy szuicid hajlamaim vannak, de kiállok magamért, persze ki tudja, lehet, hogy van egy határ, amikor inkább passzív leszek. Ezt még senkinek nem sikerült elérni.

Külső: Nem vagyok túl magas, de ez nem is zavar, nem készülök modellnek és szerintem az a nőies, ha egy lány nem túl magas. Vékony testalkatom van, nem mondom, hogy túl sokat, de azért dolgozok érte. Szőke hajamat szeretem magamon a legjobban, dús és szeretem, ha piszkálják, persze nem mindenkinek engedem meg. Az elegáns ruhákat ugyanúgy szeretem, mint a sportosakat, bár abban nem mennék utcára, de a csajos darabok minden mennyiségben megtalálhatóak a szekrényemben. Plusz info: mániákusan gyűjtöm a cipőket és a fehérneműket.

Előtörténet: Gazdag családban születtem 18 évvel ezelőtt. Nem volt túl eseménydús a gyerekkorom, legalábbis semmi említésre méltó. Éltem a gazdag gyerekek szokásos életét, mindent megkaptam, ehhez hozzá is szoktam. A mai napig szeretem, ha egy szóra az enyém, amit akarok. Magániskolába jártam már gyerekként, majd később gimnáziumban is. Így aztán csak válogatott társasággal találkoztam, de az, hogy valaki meg tudja fizetni a tandíjat, még nem jelenti, hogy nincs semmi takargatnivalója, nincs bűne. Ott van csak igazán. Jó tanuló voltam mindig is. Persze nem szerettem, de megcsináltam mindent, amit kell. Visszagondolva fogalmam sincs miért, de akkor így tartottam helyesnek és ma sem bánom. Bulizni nem nagyon jártam, inkább csak hivatalos, előkelő eseményekre. A társaságot nem szerettem, untatott, de azok a ruhák elbűvöltek. Szerettem kiöltözni, olyankor az sem érdekelt, ha unalmas az egész, engem lefoglaltak a ruhák. A mai napig szeretem az ilyen darabokat, de ezeket nem gyűjtöm úgy, mint a cipőket meg a fehérneműket. Mindenkinek megvan a maga bogara, nekem is. Mindig pechem volt az emberekkel, valahogy soha nem a megfelelő embert fogadtam a bizalmamba és lett a barátnőm vagy éppen a pasim. Sokan kihaszáltak, egy ideig, aztán rájöttem, hogy változnom kell, ami sikerült is, elég rendesen. Az egész ott kezdődött, hogy a család egyik barátja kikezdett velem. Idősebb pasi, nős, meg minden, ami ellene szól. Én meg belementem. Nem, addig nem mentem el, nem lettem volna képes arra, hogy lefeküdjek egy nálam kétszer idősebb és kétszer nagyobb pasival, de jó volt szórakozni vele. Sok kis apró húzásom volt, de talán ez volt az egyik legnagyobb. Egy rágót sem tudtam volna ellopni a boltból, nem nekem való, nem menne, hamar kiderülne, szóval tőle sem loptam, először. Szerette a piát, kicsit sem vetette meg, hát tettem egy nagyobb adag gyógyszert a poharába. Nem lett semmi baja, de ezt az időt pont kihasználtam arra, hogy eltulajdonítsam a zsebének tartalmát. Megvolt mindenem, nem volt szükségem pénzre. A kaland kellett. Hát sajnos amint rájött mi történt, egyből tudta, hogy én voltam. Le kellett lépnem, most is megvan mindenem, de a legfontosabb, hogy azt csináljak és oda menjek, amit akarok, azt elrontottam azzal a kis ballépéssel és hosszabb időt nem tölthetek egy helyen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Amanda Evans Amanda Evans I_icon_minitime05.01.13 1:29

Amanda Evans!
Annak a fickónak bizony sok minden lehetett a zsebében, ha már felkerültél a körzési listára! Mandy
 mivel történetedben semmit kivetnivalót nem találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Innentől már csak annyi dolgod van, hogy elfoglald a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Amanda Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nancy Evans
» Barbara Evans
» Amanda & Cody
» Amanda Crazy
» Amanda Nicole Wolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-