welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Valentine's Day - L & A - Page 2 Vote_lcapValentine's Day - L & A - Page 2 Voting_barValentine's Day - L & A - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Valentine's Day - L & A

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Valentine's Day - L & A Valentine's Day - L & A - Page 2 I_icon_minitime29.04.13 10:50

- Hát ezt eltaláltad. - Erre akár mérget is vehet. Nincs az az úr isten, sem pénz, hogy én oda lemenjek. Épp ezért magától értetődő, hogy a háznak azt a szegletét kifelejtettem a sorból, amikor körbe jártam... Merem remélni, hogy a közeljövőben nem fog az eszébe jutni, hogy odalent sem ártana kitakarítani. Mert hát nem probléma. Maradhatunk annyiban, hogy ő csinálja én pedig majd nézem és biztatom. Teljesen mindegy, hogy éjjel vagy nappal, ott lent mindig hátborzongató és teljesen mindegy milyen napszak van, mert így hogy egy pincéről beszélünk mindig korom sötét van és engem valahogy nem vigasztal és nem is nyugtat meg a mesterséges fény. Ha esetleg lesz majd olyan szíves és felajánlja, hogy odalent marad velem és nem hagy magamra öt percél nagyobb terjedelmű időre úgy megcsinálom. Egyébként is szükségem lesz majd rá, hiszen az ő lakása, az ő emlékeim és tárgyai, amikhez minden bizonnyal ragaszkodik. Így én nem tudhatom, hogy mire van szüksége vagy mire nincs vagy egyáltalán, hogy mit szeretne.ez Mert szerintem egyikünk sem szeretne minden apróságból bonyodalmat.
Nem tudom már mit mondani. Amúgy sem tudunk mit tenni minthogy bízunk abban, hogy erre nem kerül sor és persze mindenek felett, egymásban. Ez sem lesz könnyű a börtönben eltöltött hónapok után, de kénytelenek leszünk, mert mindez másképp nem működhet. Én érzem, hogy megtudok bízni bennem és én is hatalmasat csalódnék önmagamban, ha neki csalódnia kellene bennem. Mert én csak őt akarom és azt hogy szeressen4
Úgy ahogyan most és mindig. Próbáltam, de nem bírtam már magammal, annyira akartam ár. Így megtettem én az első lépéseket afelé, hogy megszabaduljunk immár feleslegessé vált ruháinktól. Nem túlzás ha azt mondom szempillantás alatt került le rólunk minden. Egyszerűen már nem tudtam türelemmel lenni és ő sem. Iszonyatosan élveztem, ahol végigcsókolta egész testemet. Ajkai közé nyögtem, amint már magamban éreztem. Lábaimat dereka köré fonva nyögtem fel ismét. Ajkait kezdtem el ismét falni és egyre több alkalommal nyögtem bele a csókba és szakítottam félbe sóhajaimmal. Egyre gyorsabb tempót diktált ezzel egy időben egyre hangosabb nyögések szakadtak ki belőlem. A legkevésbé sem fogtam vissza magam, mert eszméletlen jó volt. Testem megfeszült alatta és egy hangosabb sikolyommal adtam meg magam. Erőtlenül engedték el lábaim derekát. Zihálva kapkodtam magamba a levegőt. Azt hiszem erre már nincsen megfelelő szó, eszméletlen volt... Csak ennyit tudnék mondani és hogy ezt bármikor nagyon szívesen megismételném vele, mert egy ilyen együttlét egyszerűen ismétlést kíván. De szerintem ő ezt anélkül is tudja, hogy én kimondanám, érzi. Elégedetten bújtam oda hozzá és nem eresztem, mert ma érezni akarom magam mellett!
Vissza az elejére Go down

Valentine's Day - L & A

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Axel Hansen háza-