welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Kathleen Stam  Vote_lcapKathleen Stam  Voting_barKathleen Stam  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Kathleen Stam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Kathleen Stam Kathleen Stam  I_icon_minitime03.04.13 22:42

Kathleen Stam  9xuf8nyo5gj1mkszu44

Név: Kathleen Amelia Stam
Becenév: Kath
Kor: 22
Születése hely, idő: 1991-02-07 / Kanada - Calgary
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Határozott vagyok, tudom, hogy mit akarok. Ha egyszer valamit a fejembe veszek, akkor az úgy is lesz vagy, ha nagyon jó érvekkel tudsz szolgálni, hogy miért nem jó az, amit én gondolok, akkor változhat a véleményem. Ebből következik, hogy néha elég makacs is tudok lenni, de alapjában véve egy kedves ember vagyok. Élvezem az életet, elvégre arra való. Nem arra, hogy depressziós idézetekkel írogassunk tele mindent, ahogy néhányan teszik, hanem, hogy kipróbáljunk egy csomó új dolgot, amit még eddig nem tettünk. Többek között ezzel is szoktam szórakoztatni magam. Imádom kipróbálni az ismeretlen dolgokat. Szeretem a változatosságot, az újdonságokat, a változást.
Gazdag vagyok, de ugyanolyan embernek érzem magam, mint a nálam szegényebbek. Nem szórom a pénzt, nem az jelenti a világot. Jó ha van, nem tagadom, de vannak annál fontosabb dolgok is.

Külső: Alakom karcsú, kecses, egyesek szerint látszik rajtam, hogy úri neveltetést kaptam. Jobb, mintha az utcán nőttem volna fel...
Arcomon szinte mindig széles - vagy nem olyan széles - mosoly terül el, ha mégsem, akkor valami baj van. Ezen kívül mélybarna szemeim s rövid, csokoládé színű hajam ékesítik. Néha régebben azt mondták, hogy fiús, de mára már mindenki megszokta. Nem, mintha akkor túlságosan meghatott volna, hogy miket gondoltak a kinézetemről. Ők sem szebbek.
Stílusom kifinomult, látszik rajta, hogy nem szegény családból származom, viszont nem szeretem a túl sok csicsát, a nagyon puccos darabokat. Régebben szerettem, mert úgy éreztem magam, mint egy hercegnő, de szerencsére kinőttem belőle.

Előtörténet: Jó volt megtudni húsz év után, hogy van egy apám is. Pontosabban megtudni, hogy ki az apám, aki anno lelépett.
Zavart, hogy sosem ismerhettem, ezért is erősködtem annyira, hogy anyám elárulja. De nem akarta. Viszont jó szokásom szerint, amit én eltervezek, azt meg is csinálom. Így jött hát, hogy felkutatom az apámat. Magamtól, egyedül mégsem csinálhattam a dolgot, ezért jó pénzért sikerült megtalálnom a legjobb magánnyomozót. Ragaszkodtam hozzá, hogy maradjon kettőnk között a dolog. Anyám, becsületes nevén - mert olyanja is van - Emily Stam, egészen biztosan nem örült volna neki, hogyha megtudja, nem hagytam annyiban a dolgot. Mindennek már két éve. Két éve csak egy nevem volt. Morris Bellain. Semmi egyebet nem tudtam róla húsz éves fejjel. Kisebb koromban még ennyit sem tudtam. Mindig csak azt kérdezgettem, hogy „ugye apa eljön a szülinapomra?”, de sosem jött. Fájt, de később már hozzászoktam. Azt mondták, hogy elutazott messzire. Mintha most jöttem volna le a falvédőről. Attól, hogy kicsi voltam, nem ostoba. De végre, két év nyomozás után sikerült egy jó kiindulópontot találni. A nyomozót természetesen megfizettem és a lelkére kötöttem, hogy mi sohasem találkoztunk, nem ismerjük egymást. Ő pedig tette a dolgát.
Anyáméknak azt mondtam, hogy New York-ba megyek…tanulni. Hogy ez az álmom. Hogy ott akarok egyetemre járni. Természetesen egyből lelkesedtek, hogy a kislányuk oda akar járni tanulni. Nem kellett sok, hogy megvegyük a repülőjegyet. Bíztak bennem annyira, hogy elengedtek egyedül. Szerintem sosem lettek volna képesek azt feltételezni rólam, hogy átverem őket és teljesen máshova megyek, mint amit mondok. Nem ilyennek neveltek. Jóra tanítottak, őszinteséget, tiszteletet, becsületet neveltek belém. Ettől függetlenül mindig is makacs voltam, és ragaszkodtam a dolgaimhoz. Főleg ahhoz, ami fontos számomra. Mint ez. Hogy megtaláljam az apámat. Szeretnék végre a szemébe nézni. Annyiféle variációt elképzeltem a találkozásra, de nem tudtam eldönteni, hogy örüljek, hogy megismerhetem őt, vagy inkább mérges legyek, amiért otthagyta terhesen anyámat. A reakcióit is elképzeltem az összes lehetséges variációra. Biztos, hogy sokkolni fogja a dolog, hogy van egy huszonkét éves, felnőtt lánya. Nem csak ezeket próbáltam elképzelni. Őt is próbáltam. Vajon milyen lehet? Magas, vékony, nagy orrú és szemüveges? Vagy alacsony, zömök, széles vállú és műfogsoros? Hát, hamarosan megtudom.
Vincent Morris Belvedere, szembesülnöd kell a ténnyel. Szembesülnöd kell velem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Kathleen Stam Kathleen Stam  I_icon_minitime04.04.13 4:24

Kathleen Stam!
Hűha, erre aztán nem számítottam volna. Szép kis csavar volt! Remélem sikerrel fogsz járni itt Vegasban. Mivel mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Kath irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Kathleen Stam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alice Kathleen Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-