welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Tyler Montoya  Vote_lcapTyler Montoya  Voting_barTyler Montoya  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Tyler Montoya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Tyler Montoya Tyler Montoya  I_icon_minitime13.05.13 12:44

Tyler Montoya  En

Név: Tyler Montoya
Becenév: Ty
Kor: 28 éves
Születése hely, idő: 1985. 01. 29. / U.S.A. - Texas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Szenvedélybeteg
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Általában szétszórt vagyok ez jellemez a legjobban. Pár évvel ezelőtt paranoid személyiségzavart diagnosztizáltak nálam, ami abból áll, hogy a környezetemben lévő személyek cselekedeteit és szándékait, folyamatosan rosszindulatúnak, fenyegetőnek és ármányosnak vélem. Sokszor érzem azt hogy figyelnek és hogy nem vagyok egyedül, ezeket a tüneteket súlyosbítja a drogozás is. Drogfüggő vagyok, bármit képes vagyok belőni magamnak, bevenni vagy akár elszívni a lényeg, hogy szárnyaljak. Kell az élvezet, még akkor is ha tudom ezzel egyre közelebb kerülök a halálhoz.

Külső: Fekete haj, barna szem, átlagos testfelépítés. Gyakran fedi arcomat sötét borosta, amitől még férfiasabbá válik a megjelenésem. Ruhatáram farmerokból, pólókból, ingekből és sportcipőkből áll. Valahol a szekrényem mélyen rejtőzik egy öltöny is, de azt temetésekre szokásom felvenni. Mindig beszedek valami sérülést ezért itt-ott horzsolás, vagy folt borítja testemet.

Előtörténet: Elképzelésem sincs mióta vagyok kábszeres, csak azt tudom mindennél jobban szükségem van rá! Nem múlik el úgy egy nap sem, hogy ne élvezném azt a csodálatos, leírhatatlan, de annál intenzívebb érzést amit akkor érzek, ha az eremben vadul áramlik a cucc. Józan pillanataimban kézremegés jön elő, na meg azok a furcsa összeesküvés elméletek amiket kiad az agyam. Nem félek, de mindig ott lebeg előttem a lehetőség hogy valaki rám ront, ez a kurva paranoid zavar miatt van minden. Azt hiszem ezért is menekültem ebbe a drogmámoros világba, legalább egy kis nyugtom van mikor kábulatban vagyok. Olyankor minden rendben van velem, fogjuk rá, ha azt nem nézzük, hogy képes vagyok kifordulni magamból, agresszív leszek és teszek olyan dolgokat, amiket később megbánok. Volt egy csinos barátnőm, aki így is elfogadott és szeretett, csak ne ütöttbe volna bele az orrát a dolgaimba. Van egy sötét titkom, ami min mindvégig nyomni fogja a lelkemet ameddig élek. Megöltem! Arra már nem emlékszek, hogy hogyan történt, de mikor magamhoz tértem ott találtam magam mellett vérben fagyva. Bepánikoltam! Nem akartam elhinni, hogy képes voltam megölni azt a személyt, akit annyira szerettem! Innentől kezdve nem csak a drogos bélyeg ragadt rám, de még gyilkos is lettem! Már nem tehettem semmit érte, elmenekültem a tett helyszínéről és azóta is nyomaszt a lelkiismeretem és minden nap úgy kell tükörbe néznem, hogy szembesülnöm kell azzal akivé váltam. Innentől kezdve még jobban bele vetettem magam a káros élvezetekbe, sőt egy kis mellékesért terjeszteni is kezdtem a cuccot. Az már biztos, hogy őrült vagyok, paranoiám végett mindig tartok a lebukás veszélyétől, de túl erős a drogok iránti szenvedélyem, ami végett képes vagyok legyőzni félelemeimet. Sosem tervezek előre, mindig a mának élek és nem izgat hogy mi lesz holnap vagy azután, ha van nálam annyi cucc, hogy túléljem az estét. Egyre inkább haladok lefelé a lejtőn és aki képes lett volna rátéríteni a helyes útra már nem él, vele együtt én is meghaltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Tyler Montoya Tyler Montoya  I_icon_minitime16.05.13 4:25

Tyler Montoya!
Egy ilyen tragikus eset után nem lehet számodra könnyű az élet, a drogokkal meg csak óvatosan! Mivel mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Ty, nyomás foglald el a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Tyler Montoya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tyler Lorenzo Stone
» Cheryl Montoya
» Tyler Christenson
» Barbi & Tyler
» Tyler Grewes ~ készül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-