welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Las Vegas kikötő Vote_lcapLas Vegas kikötő Voting_barLas Vegas kikötő Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Las Vegas kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Las Vegas kikötő Las Vegas kikötő I_icon_minitime15.05.13 21:46

Las Vegas kikötő Las_Vegas_Bay_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Cornelia & Jhon Las Vegas kikötő I_icon_minitime15.05.13 23:02

Cornelia & Jhon

Újabb remek nap, ebben a mocsok városban! Vagy fordítva? Újabb mocsok nap ebben a remek városban? Már nem tudom, melyik hangzik viccesebben. No de mind egy is, hiszen igazán remek napunk van. Igen mert társaságban szép az élet! Szép is volna, csak most éppen nem a kellemes társaságot… vagyis pontosabban az utóbbi időben nem túl kellemes társaságot nyújtó Zoeyval utazgatok. Persze, mondanom sem kell, hogy egyikünknek sem öröm ez. Az óta a nap óta én nekem mindennap bűntudatom van, de hiába. Nem tudom visszaforgatni az idő kerekét… Pedig szívesen megtenném! Nos Zoey ő pedig az óta nem is beszél velem… pontosítva beszél csak hát szemrehányások, vádaskodások és vádak hada. Ezek, pedig mint ezernyi kés érnek engem. Lorne a társam volt, a mentorom volt... A barátom volt.
Persze, hogy ha ennyire nem csípjük egymást, akkor most, mégis hogy kerültünk egymás mellé, s miért is utazunk most együtt a kocsimban? Nos, a kérdés jogos. A válasz pedig egyszerű, de ellent mondást nem tűrő: Parancs volt a főnöktől.
Nem tudom, hogy most a jó szándék volt, vagy egyszerűen megfeledkezett arról, hogy nem pozitív a kapcsolatunk Zoey Apjának halála óta. Minden esetre a parancs az parancs és nem lehet rá nemmel felelni, se nekem se Corneliának.
De e miatt úgy tűnik ezúttal inkább hallgatólagos társaságot kaptam… lényegében egy temetőben több szót váltanak, mint mi mióta elindultunk. Jómagam sem firtattam inkább a helyzetet. Bár ez a mély hallgatás még attól is rosszabb volt mintha konkrétan az apja gyilkosának nevezne…
Megérkezvén a kikötő parkolójába, megálltam a kocsimmal, majd leállítottam a motort.
- Megérkeztünk! - Megdörzsöltem a homlokomat, majd a kesztyűtartó felé nyúltam, s kivettem belőle a pisztolyomat, majd ellenőriztem a tárat, s csőre töltve, majd a hónaljtokba téve kiszálltam a kocsiból. A feladatunk, nem volt sem nehéz sem túl egyszerű… Egy régi informátorral kell beszélnünk, aki hátha tud valamit a helyi drogügyletekről, amiben jelenleg Zoeyval „együtt” nyomozunk. Persze mind a ketten külön szálon, mert szokás szerint nem vagyunk beszélő viszonyban így nyomozást sem igen osztjuk meg… Ő legalábbis, biztosan nem kéri az én véleményemet, én pedig kivételesen kihagynám belőle, mert ennek az ügynek köze van Lorne halálához is… Csak remélni merem, hogy ezt Zoey nem tudja. Félek hogy valami ostobaságot csinálna!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Las Vegas kikötő Las Vegas kikötő I_icon_minitime16.05.13 20:28

Ray&Zoey

<
Minden egyes idegszálam megfeszül amint beszállok az autóba. Ideiglenes társam is így tesz, és rövidesen gázt ad, aztán kigördülünk az autópályára. Az út néma hallgatásban indul, s én nem is szándékozom megszólalni egyáltalán. Nagyon nehezen tudom ugyan megállni, hogy ne vágjak megint mindent a fejéhez, és mondjam el neki hogy az ő hibája. Tennie kellett volna valamit, hogy apa túlélje, hogy megmeneküljön. E helyett csak a saját bőrét mentetette. Nem bírom megállni hogy a szemem sarkából egy megvető pillantást ne küldjek felé.
Látszólag a gondolataiba van merülve, de az is lehet hogy csak mereven bámulja az utat, és igyekszik nem megszólalni, magyarázkodni. A fenébe is, hogy Richardsonnak miért kellett pont kettőnkre osztania az ügyet? Mi a fene vezérelte amikor azt az embert választotta mellém, akit a világon a legjobban gyűlölök. Tennie kellett volna valamit!!
Megrázom a fejem, ökölbe szorított kezem fájdalmasan rándul meg ahogy a körmeimet a tenyerembe vájom. Napok óta nem aludtam, a ruháim gyűrötten lógnak rajtam, a szemem alatt meg két hatalmas karika éktelenkedik. Kávén és gyors kaján élek, valamint igyekszem elkerülni a pszichológus irodáját. Még csak az hiányozna, hogy beszéltessen arról a napról. Nem szeretek mások előtt sírni, de ha azt kívánná hogy hozzam fel azokat az emlékeket, biztos elbőgném magamat előtte.
Ray lelassít, majd nem sokkal később leállítja az autót. Körbe nézek a kikötőben, miközben leellenőrzöm hogy a fegyverem a helyén van e. A csillogó víztükör felszínén, tucatszámra sorakoznak a különböző luxus hajók, és ladikok. Odébb egy csapat sirály lakmározik, egy döglött halból. Viszonylag kevesen vannak a kikötőben, minden csendes és kihalt. Kiszállok az autóból, és elindulok a hosszú stég felé amelyet a hajók ölelnek körbe. Határozott léptekkel haladok célom felé, meg sem várva a társamat. Nem érdekel hogy mit csinál. Én most nyomozok, vele vagy nélküle, nem érdekel. Fontos ügyben érkeztünk, hiszen egy informátort kell kihallgatnunk aki nagyon sokat tud a Los Angelesi drogbárókról, és azok gyenge pontjairól. Remélem ez a bizonyos Wade, tudni fog olyan infókról amik kulcsfontosságúak lehetnek az üggyel kapcsolatban. Megtorpanok mert oda értem a hajóhoz, aminek nevét és sorszámát korábban megkaptuk.
- Hahó. Wade? - szólok be de semmi válasz nem érkezik. Ódzkodva kapaszkodom bele a korlátba, és ugrok át a ladikba. Régen volt egy nagyon rossz élményem, és azóta víziszonyom van. Tehát semmi folyóba, tóba,tengerbe, óceánba nem merek bemászni, vagy hajókázni rajta. De ez a munkám része, tehát bármennyire is utálom muszáj kibírnom. Egy pillanatra megállok, és megvárom hogy a felgyorsult pulzusom újra normális legyen. Észrevétlenül suttogok magam elé, olyanokat hogy "nem lesz semmi gond." meg "ez csak egy kis víz." hogy lenyugodjak. Megvárom amíg Ray is megérkezik, végtére is ő lett kinevezve 'csapatvezetőnek'.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Las Vegas kikötő Las Vegas kikötő I_icon_minitime16.05.13 22:58

Cornelia & Jhon

Amint kiszálltam Zoey is sietősen tette ugyanezt, sőt rögvest indult a stégek felé. Véletlen se várna meg… Gondoltam magamban, miközben azon foglalatoskodtam, hogy lezárjam a kocsit. Végül is egy sima mozdulattal bezártam a kocsi mindkét ajtaját, majd zsebre vágva a kulcsot és Lorne után indultam. Azonban vele ellentétben én nem siettem el semmit se. Nyugodt kimért mozdulatokkal fölvettem a napszemüvegemet, majd a stég felé közeledve, felmértem a környéket.
Túl kihaltnak ítélem magamban, hiszen többségében sokkal többen szoktak itt lenni. Bár hozzá tartozik az igazsághoz, hogy hétfő reggel van és még szezonja is… ha nem is, messze de még van pár hónap a lazító szezonnak. S bár lassú és komótos léptekkel haladtam, mégis sikerült beérnem Zoeyt… Még mindig fél a víztől! Gondoltam, s közben egy kis mosolyt engedtem az arcomra.
Továbbra is tartom magam a lassú komótos mozdulatokhoz, s emígyen léptem át a hajóra is.
Ha nem Zoey lenne a társam most, isten bizony megengednék valami necces kis beszólást, de mivel a helyzet az, hogy a társaságom egy cseppet se volna vevő az élcelődésemre, így ettől most inkább eltekintek. Inkább a jelenlegi feladatra próbálok minden erőmmel koncentrálni.
Komótosan kimért léptekkel érem el a hajó bel terébe vezető ajtót, majd kopogtatok rajta.
- Norman Wade! Nyisson ajtót FBI! – Emeltem szóra a számat két kopogtatást követően.
Pár pillanatnyi szünetig figyeltem türelmesen. Semmit nem hallottam bentről. Mondjuk egy 64 éves öreg csókától mit vár az ember? Újra kopogtattam kétszer az ajtón, s ezúttal már valamivel hangosabban szólaltam meg, hátha elaludt az öreg, bár annyira mélyen csak nem aludhat, hiszen elvileg tudja, hogy jövünk.
- Nyisd ki Wade! Jhon vagyok! - Mondtam ezúttal. Régről ismerem az öreget, illetve kb 5 éve. Zoey apjának kedvenc informátora ajtaja elött dekkolunk ugyanis. Ismertebb nevén „Kombájn”. Amilyen öreg olyan okos… és ránca is kevesebb van, mint ahány titok nyomja a valagát. Néha el is csodálkozok, hogy még a víz felett van és nem benne! A kopogtatást, és a szólogatást követően újra kissé hallgatólagos maradtam, de továbbra se hallottam semmit se bentről. Véletlen folytán, vagy hirtelen gondolattól vezérelve a kilincsre csúsztattam a kezemet, majd egy mozdulattal kinyitottam azt. Na, ez meg is lepett rendesen, hiszen nem véletlen kopogtattam: Az öreg Wade mindig bezárja az ajtót, ha kint van, ha bent!
- Valami nem stimmel! – Fordultam Zoey felé miközben elővettem a pisztolyomat. felteszem ő is érte a célzást s előveszi fegyverét, de ezt nem volt kedvem leellenőrizni, s visszafordultam a nyitott ajtóhoz. Óvatosan beljebb hajtom az ajtót a bal kezemmel, míg a jobbal pisztolyomat előre szegezem.
Hirtelen azonban, egy ismerős hangot hallottam: Valamikor réges régen mikor kedves kis országunk hadseregében szolgáltam, jól a kobakomba véstem ezt a bizonyos hangmintát, mely nem más, mint a kipattanó biztosító szegecs.
- A francba! – Kiáltottam, s ezzel együtt jókora lendülettel fordultam sarkon, s Zoeyt átkarolva ugrottam kettőnkkel s vetettem magunkat a hajó korlátján át a vízbe.
Az ok a következő másodpercekben bekövetkező robbanás elkerülése volt, mely többé-kevésbé sikerült is. A gond csak az volt, hogy mivel Zoey fél a víztől így úszni sem tud. Bár ez annyira nem gond, mert szerencsére én tudok, de biztosan nem fogja megköszönni. De hát vagy ez, vagy a robbanás.
pár másodperccel késöbb buktam fel a vízből a karjaimban Zoeyval akit erősen tartok egyik kezemmel, míg a másikkal a stéghez igyekezek közelebb úszni. A hajóval annyira nem volt időm törődni, de a detonáció ereje így is látható volt. A korrekt kis lakóhajóból nem sok maradt, míg az attól balra álló hajó is elég szépen megrongálódott.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Las Vegas kikötő Las Vegas kikötő I_icon_minitime28.05.13 19:37

Ray&Zoey

<
Gyűlölöm a vizet, s most hogy mégis áldozatául esek a mély, fojtogató haboknak cseppet sem segít viszolygásomon. Még nagyon régen, amikor tíz éves voltam, apuval meg anyuval elmentünk egy tengerparti kiruccanásra. Hajókáztunk, búvárkodtunk, horgásztunk és nevetgéltünk. Aztán míg anyáék a horogra akadt lazaccal voltak elfoglalva, én szépen megcsúsztam a ladikban, s a vízbe csobbantam. Jeges rémület fogott el, sikítani akartam de ezzel csak azt értem el hogy a víz beömlött nyitott számon. Egyre csak süllyedtem a feneketlen tengerben, míg végül eszméletemet vesztettem. A kórházban tértem magamhoz...
Visszatérek a jelenbe, s csak most veszem észre hogy időközben Ray is a hajóra érkezett. Kicsit megnyugszom amint érzem a jelenlétét, de aztán rögtön eszembe jut az amit tett, - vagyis nem tett - és a pillanatnyi biztonság érzet rögtön szertefoszlik.
Fáradt vagyok és éhes, s mindennél jobban vágyom most egy kád forró vízre, gyertyákkal és mécsesekkel meg egy pohár borral a kezemben. Magamban el is határozom, hogy amint ezzel a beszélgetéssel végeztünk, én haza szállíttatom magamat, és ki se bújok a lakásomból másnap reggelig.
Ahogy Normann az én felszólításomra, úgy Ray szavaira sem válaszol, ami gyanúra ad okot. Jhon hátra pillant a válla fölött, miután előveszi fegyverét, s ebből az apró jelből rögtön felfogom hogy itt valami nincs rendjén. Én is a fegyvertartómhoz nyúlok, és előhúzom belőle a pisztolyomat, aztán bólintok egyet. Jhon vissza fordul az ajtóhoz és lenyomja a kilincset.
Időm sincsen felfogni a történteket, egy kattanás hallatszik s a következő pillanatban a robbanás valamint Ray karjai magával sodor, hogy aztán a vízbe lökjön.
Hatalmas csobbanással érkezünk a habokba, s elmerülünk a vízbe, amely gyilkos hullámokban csap össze a fejünk felett. A szívem kalapálása először gyors ütemet vesz fel, aztán úgy lassul le mint egy haldokló partra vetett hal vergődése. Igyekszem eszméletemnél maradni, amint a víz felszíne felé közeledünk, de képtelen vagyok legyűrni a sokkot. Gyomromat vasmarkok szorítják, mellkasom jeges fogytán a levegőm.
S aztán régi ismerősként köszöntve vesz magához a sötétség, fejem hátra csuklik amint elájulok. Lelki szemeim előtt apát látom ahogy mosolyogva nyúl felém a vízben, testén lőtt sebek melyekből ömlik a vér. Rángatózni kezdek, szabadulni akarok tőle, s ellököm csontos kezeit amikkel felém nyúl.
- A te hibád! - üvölti, és én tiltakozva rázom a fejemet. Nem. Nem az én hibám, hiszen ott sem voltam. Akarom mondani de nem tudtam megszólalni. Úgy érzem mintha a halál hűvös marka szorítaná a nyakamat.
Köhögve térek magamhoz, torkom fájdalomtól lüktet amint a gyomromból sós tenger víz kerül a stégre....

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Las Vegas kikötő Las Vegas kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Las Vegas kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Passion in Las Vegas
» Vegas egyik eldugott utcája
» Josie&Conrad - Wayback into Las Vegas
» Vegas, ahol mindig történik valami
» T-Mobile Arena; Vegas Golden Knights

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Alan Bible üdülő terület/övezet-