welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Christopher Lohan Vote_lcapChristopher Lohan Voting_barChristopher Lohan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Christopher Lohan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Christopher Lohan Christopher Lohan I_icon_minitime18.07.13 16:39

Christopher Lohan Tumblr_mf6nzgCVu41qd2yqko1_500

Név: Christopher Lohan
Becenév: Chris
Kor: 32
Születése hely, idő: 1981. 06. 10. / USA - Las Vegas  
Tartózkodási hely: A fényes Las Vegas.
Csoport: Rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Jellem… akkor most magamról kéne, írjak? Meg tudom állapítani, hogy milyen vagyok jellemileg? Butaság lenne, ha meg sem próbálnám. Szeretném most azt mesélni, hogy egy teljesen megbízható, rendes, becsületes ember vagyok, akinek az élete egy igazi tündérmese. De kit akarok becsapni ezzel a kamu szöveggel? Itt születtem Las Vegas-ban de soha sem tudtam úgy élvezni az itteni életet mint mások. Nyugtalan vagyok, mohó, kapzsi és pszichopata. Nem törődök mások érzéseivel, sőt azt hiszem nekem nincsennek is.
A rend őre vagyok, mégis a rosszfiúknak segítek. Hogy miért? Pusztán unalomból. Meg a pénz sem utolsó ok. Legfőképpen pedig a magam szórakoztatására. Szeretek pengeélen táncolni. Mindenem az izgalom és a kirakósok. Ölni öltem-e már? Nem is egyszer, de soha sem kaptak el. Rendesen eltűntetem a nyomaimat. Rendőrként minden fortélyt tudok. Ennél többet pedig már csak a pszichológusok tudnának elmondani rólam. Szerintem még élveznék is a társaságom. Érdekesnek találnának. Te annak találsz?

Külső: A külső sokszor tükrözi a belsőnket. Legalábbis ezt mondják az okosok. De ha egyenruhát viselek, akkor az mégis mit tükröz? Azt, hogy egy becsületes ember vagyok, akit otthon biztos egy család vár? Vagy azt, hogy szolgálom és védem a hazámat? A külső megtévesztő lehet, ezért is viselek mindig a rendőri hivatáshoz méltó ruhákat. Nem akarom, hogy a gyanúja is felmerüljön annak, hogy esetleg a rossz oldalon állok. Ha a ruhát nem nézzük, akkor is igen normálisnak tűnök. Edzett test, vöröses barnás haj, zöldes kék szemek. Semmi kitűnő. Ki gondolná, hogy legbelül egy torz szülött él? Nyilván senki.

Előtörténet:

A híres Broadway számban azt dalolja a büszke nő: "I am, what I am!" - vagyis "Az vagyok, aki vagyok!" Csakhogy ez nem elég. Ha vállalod magad, kevés, ha őszintén azt mondod: "Olyan, vagyok, amilyen. Tetszik, vagy nem tetszik: ilyen vagyok én! Ha kellek, jó, ha nem kellek, nem jó, de én az vagyok, aki vagyok!" Ez azért nem elegendő, mert az embernek nem csak olyannak kell lenni, amilyen, hanem válni is kell valakivé!

Az emberi élet oly múlandó. Pár pillanat, pár másodperc, vagy akár hónapok és évek. Mindenkinek meg van szabva, hogy mennyit dobbanhat még a szíve, addig a pillanatig, amikor minden amit eddig ismertünk semmisé, feleslegessé válik. Amikor nem számít már az idő vagy a hely. Amikor visszagondolunk egy rövid gondolatban arra, hogy mit is értünk el az életünkben, hogy mi értelme volt annak amit csináltunk. A nevünk homályba vész? Vagy még tíz, netán húsz év múlva is lesz olyan aki virágot visz a sírunkra? Te hogy értékelnéd a saját életedet? Ha visszatekintesz az elmúlt akár egy évre, volt olyan dolog, amiről azt mondhatod, hogy ezért igenis megérte élni? Neked mi a fontosabb? A boldogság, a siker, vagy a szerelem? Barátok, ellenségek, rokonok és ismerősök? A halál pillanatában nem számít, hogy te épp egy sikeres üzletember vagy, vagy csak egy szegény koldus. A halál pillanatában mindenki egyedül van, akkor már nem segíthet rajtad pénz, hatalom, vagy hírnév. A halál árnyékának völgyébe egyedül fogsz besétálni. A föld alatt csak a te rothadó tested lesz, semmi több.
Én egy bohóc vagyok az élet nagy cirkuszában. Kívülről domináns, sármos férfi, belülről viszont teljesen kiismerhetetlen homály. Minden nap, minden egyes percében megjátszom magam. Hamis érzelmekkel próbálom megtéveszteni a körülöttem élőket. Sosem vagyok boldog, de szomorú sem. Egyikünk sem az, akinek kívülről mutatja magát, de szükségünk van erre a külsőre a túléléshez. Teljesen kívülállóként tekintek az egész társadalomra. Én már megbűnhődtem vétkeimet, számomra már nincs feloldozás. Ott az otthon, ahol a szív. De hova megy, akinek nincs szíve? A legtöbben úgy gondolják, hogy szabad akaratunk van, hogy mindannyian magunk választjuk meg az utat. Néha járható az út... de néha nem annyira.  De mostmár nem számít, ki mit hisz.  Már nem kell, állarc mögé bújjak. Mindannyian szabályokat állítunk fel magunknak. Ezek a szabályok határozzák meg, hogy kik vagyunk, és amikor megszegjük ezeket a szabályokat, azt kockáztatjuk, hogy valami ismeretlenné válunk. Ez valami új kezdete? Egyet biztosan tudok, én egy rendőr vagyok, én egy gyilkos vagyok, én egy bűnöző vagyok, aki felelősséggel tartozik saját maga iránt és senki atya fiától nem fél.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Christopher Lohan Christopher Lohan I_icon_minitime18.07.13 22:27




Christopher Lohan!
Jó volt végre olyan karilapot olvasni ami eltér a megszokottól, kreatívnak és érdekesnek is találtam egyben. Történeted elnyerte tetszésemet. Mivel mindent rendben találtam, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Chris! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Christopher Lohan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Christopher Hill
» Christopher Dirk
» Christopher Holloway
» `Christopher Boyd ´
» Danny Christopher Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-