welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Carlos Warren Vote_lcapCarlos Warren Voting_barCarlos Warren Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Carlos Warren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Carlos Warren Carlos Warren I_icon_minitime31.07.13 23:14

Kód:
Carlos Warren Eye-candy-ryan-kwanten-8

Név: Carlos Warren
Becenév: Carlos
Kor: 28
Születése hely, idő: Tennessee-Dandridge,  1985.06.02.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Rendőr
Anyagi háttér:Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Zseniális elme és egyben őrült is. Különleges gondolkodás világa van és az intelligenciája is nagyon magas, de nem beszámítható. Folyamatosan szedi a gyógyszereket, de így is elvont agyú. Megmondja a véleményét és bűntudat nélkül bánt meg másokat. Ha valaki büdös vagy kövér, megmondja. Ha valaki nem szimpatikus neki és gyanakszik rá (általában nem alaptalan), megmondja. Kicsit érzéketlen és sokat morog, de egy szerethető és jószívű ember.

Külső: Nem egy Silvester Stalone, de elég jó erőben van. Szálkás, gyors és erős is. Tömör, formás izomzattal rendelkezik, mert fegyenc edzést végez. Ártatlan arca van, ami nem sok észt sugároz, de ez is megtévesztő. Haja rendezetlen, de ennek ellenére ápolt. Általában a szakállával se törődik nagyon, ezért rendezetlen borosta díszíti az arcát. Az öltözködése pedig egyszerű, de nagyszerű. Akaratlanul választ ki összeillő öltözetet, amiknek a kényelmesség a célja. A boltban sem válogat, hogy mi mennyibe kerül, csak azt veszi fel, ami tetszik neki és kényelmes. A kedvenc ruhái a fekete vagy fehér pólók, melegítők és sima sport cipők, amiknek kényelmesen kialakított talpuk van. Ékszereket nem nagyon hord, csak egy karkötőt, amit apjától kapott.

Előtörténet: 1985. a születésem éve, aminek helyszíne Tennessee volt. Egy kisvárosi gyerek voltam, nagy álmokkal. Egy farmon nőttem fel, ahol az egész családom élt. John Warren az apám, Lisa Warren az anyám, Jessica Warren a húgom, Philip Warren az apám felőli nagyapám, Annabelle Warren a nagymamám, Thomas bácsikám, Daniel unokabátyám és a kutyánk, akit a kreatív apám Kutyának nevezett el. Mindenféle állat és haszonnövény volt a farmon. Már gyerekkoromban felfigyeltek az eszemre és emelt szintű osztályba jártam. Vidéken barátságos mindenki és mindenki ismer mindenkit. Hogy az eszem mellé egy kis kondíció is járuljon, először Thai Bokszoltam, majd ketrec harcoltam egész életemben. Mindig is tetszett, ahogy a helyi sheriffek rendet tartanak, ezért már kiskoromban eldöntöttem, hogy én is az leszek. Miután befejeztem az iskolát, elmentem rendőrnek tanulni, ahol hiba nélkül vizsgáztam le. Népszerű voltam a kisvárosban és a csajok is imádtak. Igazából eléggé nagyképű is voltam és beképzelt. Mikor rendőrnek álltam, nagyon hamar előléptettek, mert elég erős vagyok fejben és kiemelkedő tehetségem volt a bűnüldözéshez. Később kiakartam repülni a kis fészkemből és világot akartam látni, ezért New Yorkba költöztem. Ott elég hamar beválogattak a SWAT-ba, ahol szintén kiválóan teljesítettem. Viszont itt változott meg az életem. Több ajánlatot kaptam, hogy legyek nyomozó, de ezt csak azután fogadtam el, mikor megtörtént az az esemény, ami az egész életemet megváltoztatta. Egy pedofilt kellett elkapnunk, aki feltételezhetően több kisgyereket is elrabolt. Egy beteg állat volt. Az egész egy gyanútlan estén volt. A szokásos osztagommal mentünk. Már gyanús volt a ház különös sötétsége és nyugodtsága. A szívem a torkomban dobogott és minden zajra érzékeny volt a fülem. A lépteinkre és a légy zümmögésére is. Egy kertes ház volt, ami elég nagy volt. A rendőrtisztek körbekerítették a házat és mi mentünk be. Az ajtót felfeszítettük halkan, de már vártak ránk. A ház teljes sötétségben volt és egy lélek sem várt minket az ajtóba. Rögtön egy elágazás várt minket, ahol az egyik út a pincébe, a másik az emeletre vezetett. A földszint tiszta volt, így szétváltunk. A kék csapat, vagyis én és az egyik társam mentünk a pincébe, a piros csapat pedig fel az emeletre. Az ajtó zárva volt és egyre jobban izgultam. Berúgtam az ajtót és berohamoztunk. Nem volt ott senki, csak egy szivacs, ami véres volt. Egy berendezett, ocsmány szoba volt lent, amibe szar szivacsok, átázott fal, pókhálók és egy régi TV volt, ami be volt kapcsolva. Mikor beljebb mentünk, egy másik szivacs is ott volt, de azon egy fiatal tini lány feküdt. Magán kívül volt és csak sírt. Fel se fogta, hogy itt a segítség. A gyomrom összehúzódott és a szívem is hevesebben vert. A lány le volt kötözve és egy maszk volt az arcán, ami még meleg volt. A falra ki voltak téve maszkok. Az összes más arcot ábrázolt. Arclenyomatot tartott meg az áldozatairól, akiket megerőszakolt, fogva tartott és meggyilkolt. Miféle szörnyeteg lehet az ilyen? Egy másik ajtót találtunk lent a pincében. Szép halkan nyitottunk be. Egy kisebb alagút volt. Végig mentünk és hangokat hallottunk. Nyögéseket és élvezkedéseket. Mikor befordultunk a sarkon csak egy kislány láttunk felakasztva. Halott volt és az a szemétláda észre se vett minket, mert épp közösült a kislány halott testével. Több kislány teste hevert a földön és engem elkapott az ideg. Lábon lőttem gondolkodás nélkül az elkövetőt, aztán eldobtam a fegyveremet. Rávetettem magamat és félholtra vertem. Ha rajtam múlott volna, akkor meg is ölöm, de a társam lefogott. A férfit elfogtuk, de csak egy lányt tudtunk megmenteni. Nem tudtam mit csinálni, csak sírtam a kislányok látványától. Szép lassan leszedtem a kötélről, amire fel volt akasztva és a térdeimre rogyva tartottam a karjaimban. Csak néztem az arcát és sírtam. Látszott az arcán, hogy megvolt gyötörve és kínozta ez az állat. Utána könyörtelenül bántam el a következő elkövetőkkel, ezért elbocsátottak és elmegyógyintézetbe küldtek. Ott majdnem egy évig kezeltek, majd kiengedtek. Visszavettek a rendőrséghez, de csak feltételesen, ha szedem a gyógyszereket és nem borul el az agyam. Néha látomásaim vannak az ott látottakról és pánikrohamokat kapok, ha erősen eszembe jutnak. Az idegállapotom nem a régi és hamar eldurran az agyam. Amióta kijöttem az elmegyógyintézetből teljesen új ember lettem. Már nem a régi, nagyszájú, beképzelt, akit a farka vezet. Terápiákra is kell még járnom, de már ritkábban. A fegyvertartási engedélyemet is visszavonták, ezért egy társat is kell találjak magam mellé, aki használja, ha kell. Most Las Vegasba küldtek, hogy az itteni bűnüldözést segítsem. Az egyetlen szórakozásom, hogy minél nehezebb legyen egy nyomozás. Nagyobb a dicsőség, ha nagyobb rejtélyt fejtek meg. Lázba hoz és izgalomba jövök a nyomozástól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Carlos Warren Carlos Warren I_icon_minitime01.08.13 2:02




Carlos Warren!
Karakterlapod végére érve első gondolatom: "aztarohadt". Nem is igazán jutok szóhoz ilyen meghökkent történet olvasása után. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Carlos! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Carlos Warren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Grace Warren
» Carlos Torres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-