welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Grace Warren Vote_lcapGrace Warren Voting_barGrace Warren Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Grace Warren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Grace Warren Grace Warren I_icon_minitime19.05.13 23:11

Grace Warren Tumblr_m5qm9wjBX71qbmp7lo2_500
Név: Grace Warren
Becenév: Grace, Gracie
Kor: 26
Születési hely, idő: Houston, Texas - 1986.09.09.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális


Jellem: Határozott, pontos, makacs vagyok. Ezek, amik leginkább jellemzőek rám. Ezen kívül elmondható rólam, hogy ritkán mosolygok, leginkább komoly arcot vágok. Nem szeretem kimutatni az érzéseimet, bármennyire is könnyű és egyszerű lenne. Egy kicsit rideg és távolságtartó is vagyok.

Külső: Zöldes szemek. Sötétebb barna haj, ami hosszú és hullámos eredetileg, és ritkán egyenes. 163 centiméteres magasság, és jó testsúly is tartozik, amit évek óta tartok is. Sminkelem magam, hol erősebben és hangsúlyozottabban, hol pedig enyhén. Szeretek jól és stílusosan öltözködni, szeretem a karkötőket, és nem túl feltűnő nyakláncokat is.

Előtörténet: Életem Houstonban kezdődött, aztán máshol folytatódott. 1986-ban születtem, anyám meghalt miután megszülettem.
Apám, Jack nem volt egy jótett lélek sosem. Üzletembernek álcázott gyilkos. Mindent megtett annak érdekébe, hogy senki ne álljon közé és a terve közé. Igen, úgy kell érteni, hogy szívesen eltett láb alól bárkit, aki riválisa volt.. Ezzel mostanság sem hagyott alább. Velem mindig jól bánt, igazat megvallva, apás vagyok mai napig. Pedig ő aztán nem épp az apák példaképe..
És azt meg el se felejtsem, hogy már a negyedik feleségét fogyasztja el, aki alig 10 évvel idősebb nálam..
Gyermekkorom mindentől függetlenül jó volt, ugyanolyan volt, mint másoknak. Leszámítva azokat az embereket, akik rosszkor voltak, rossz helyen. És persze, apám riválisai.
Sokat tanultam, igazából csak azért, mert meg szerettem volna mutatni másoknak, hogy én is vagyok olyan jó, hogy elérem a célomat, amit csak kieszelek. Ezt apámtól örököltem. Viszont sosem fordult meg fejemben, hogy arra vetemedjek, amire ő.
A cégénél dolgoztam tizenéveim végeim, vagyis inkább csak apám jobbkeze voltam, én intéztem azokat a papírmunkákat, amiket rám mert bízni, de csak míg nem talált rá egy olyan fickóra, aki hát, hasonló érdeklődésű, és olyasmi munkát is végez, mint apám. Nem épp a legjobb fajtából.
Miután leérettségiztem, el kellett döntenem, hogy hová menjek egyetemre, és én informatikát és spanyol nyelvet tanultam.
Szerettem volna világot látni. Mindenem a spanyol ajkú országok megismerése volt. Argentína, édesanyám onnan származott, illetve Spanyolországban és Mexikóban is jártam..
Jogi pályára szerettem volna menni, de inkább mégsem, mert apámat cipelhetném első körben a bíróságra a munkássága miatt.
Három évnyi utazgatás után hazatértem, és apám akkor jelenti be, hogy ismét megnősült.. S, hogy Vegasba vitte át a cégét, és én pedig amolyan tanácsadó vagyok ott, én intézem az ügyes-bajos dolgokat...



A hozzászólást Grace Warren összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 20.05.13 20:34-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Grace Warren Grace Warren I_icon_minitime19.05.13 23:47

Grace Warren!
Az alma nem esik messze a fájától, erre te magad vagy az élő példa. Mivel minden megfelelt a történetedben a kritériumoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Grace irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Grace Warren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Carlos Warren
» Dr. Lea Grace Husdon
» Grace & Hayley
» ❝ Grace Reed ❞
» FALLEN FROM GRACE

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-