welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Diane Faith Freazer Vote_lcapDiane Faith Freazer Voting_barDiane Faith Freazer Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Diane Faith Freazer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Diane Faith Freazer Diane Faith Freazer I_icon_minitime26.02.12 0:43

Diane Faith Freazer 637308

Név: Diane Faith Freazer
Becenév: Dini, Dee, FF
Kor: 26
Születése hely, idő: 1989. 2. 20./ USA / Las Vegas
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás:
Heteroszexuális

Jellem: Most elkezdhetném ecsetelni milyen is vagyok valójában, de felesleges. Az embereket túlzottan nem érdekli a belső. Azt hisznek el amit akarnak. Ha mosolygok, és rebegtetem a szempilláimat talán elhiszik, hogy én vagyok a jó lány. Ellenben, ha elkapnak miközben füves cigit szívok, vagy ittas állapotban vagyok, akkor már én vagyok a legalja. Szóval a lehetőség adott, lehet látszatra ítélni, nem nagyon hat meg, de az ilyen dolgok könnyen kihozzák belőlem az állatot. Ezzel elárultam, hogy kicsit forrófejű vagyok, de javarészt lojálisan döntök . Ha olyanom van kedves vagyok, és megértő, de ha olyanom van hisztis, bántó, és meneküljön mindenki. Nem hazudok szeretem, hogy a másik nemnek elég egy két villantás itt, ott és már sínen vagyok, és nem keverendő a könnyűvérűséggel. Na jó , esetenként. Ezeken felül nehezen viselem a nagyképűséget, vagy a hisztit.

Külső: Úgy vélem az 176 centimmel viszonylag magasnak számítok, és emellé egy átlagos karcsú bronzos alak párosul . Zöld szemeimhez, rövid, változó hajszín dukál. Nem tehetek róla, szeretem a változatosságot, így nem kizárt, hogy egyiknapról a másikra teljesen más színű hajkoronával találkozunk. Öltözékemre mindig figyelek, így a stylusomban jelen van az extremitás is.A bordáim mentén egy tatto : ,,Never failure always a lesson” mondattal

Előtörténet:
Hol is kezdjem a nagy mesét a múltamról ? Talán ott kezdeném, hogy , a családom egy tökéletes igazi minta család. Papa, mama gyerek, minden a helyén van. Vagy ? Anya ügyvédnő, ebből következik, hogy elég sokat dolgozik, de ennek a honorálása se maradt el sose, hál’istennek. Apu bróker. Kockázatos meló, de jól keres. Dana,a nővérem volt persze a minta gyerek, a tanulmányait kitűnő eredményekkel zárta, kitűnően diplomázott, és természetesen most a férjével nevelgetik szerelmük gyümölcsét, az egyetlen unokahúgomat lia-t, de ez itt most teljesen mellékes információ.
Magamról, csak annyit, hogy: sose voltam az iskola eminens diákja. nem szerettem tanulni, sokat voltam a barátaimmal,szerettem,szeretem a féktelen bulikat, és kellőképpen kihasználni az élet állttal nyújtott lehetőségeket. Szeretek a magam ura lenni, szeretem azt csinálni, amit én akarok, és úgy ahogy én akarom. Ez a jellememet is tükrözi. Kicsit akaratos vagyok, de talán az önfejű jobb szó. Természetesen benne vagyok minden hülyeségben. Nem vetem meg az alkoholt,a drogot, de a cigit se. Ezálltal mindig is én voltam a család fekete báránya. Ahhoz képest, hogy a szüleim mennyire kivoltak akadva a viselkedésemen, az évek során szép szerivel derültek ki az ő kis piszkos titkaik, amit előlünk, de főleg előlem próbáltak lelkesen rejtegetni. Apának elég komoly nőügyei voltak, persze csak is mellettünk, néha-néha egy kis drog is becsúszott . Biztos stresszes volt a meló… anya, meg tiszta olyan volt mint én. Csodálkozom, hogy,hogy is sikerülhetett neki ügyvédnek lenni. Egy szóval semmivel se m voltak különbek, mint én, csak ezt nem képesek belátni ,inkább engem degradálnak.
Kiskorom óta éneklek, de mivel láttam tesómat milyen sorsra jutatták, eme mesés tulajdonságomat inkább elrejtettem anyuék elől. Aztán ahogy kezdtem felnőni, és még javában lázadtam, kitaláltuk pár haverral, hogy majd mi önállóan, és egyedül, a saját kreativitásunkból, és tehetségünkből kovácsolunk egy bandát. Terem volt, hangszerek detto, a tehetség a zsebünkben. Tulajdonképpen minden adott volt. Elkezdtem tovább tanulni, ezáltal valamilyen szinten a szüleim vágyait akartam kielégíteni, de hamar rájöttem, hogy felesleges. Idő előtt ott hagytam a fősulit, és elkezdtem egy bárban dolgozni, mint énekesnő. Közben azért zajlott körülöttem az élet, belekeveredtem drogügyekben, éppen, hogy nem csuktak le , természetesen kifogtam az összes rosszfiút magam körül, akik nem is engedtek szabadulni a rossz szokásaimtól, de talán most vagyok ott, hogy esetleg fel tudok állni, és változni tudok. Sose szerettem, ha elkényeztetettnek hívnak, én inkább úgy szerettem fogalmazni, hogy ha van mit kihasználom, akkor hajrá. A szüleim világ életükben támogattak, vagy is pénzeltek (a támogatás elég durva szóhasználat erre), én meg éltem vele. Miért is ne. Lehet, hogy ez a nagyon biztos anyagi háttér segített nagyban ahhoz, hogy én ezt az életmódot válasszam, ezt az utat járjam. Szerencsére a karrierem is beindulni, szóval most itt vagyok. Egyedül álló vagyok, és szerintem egyenlőre ez így is marad. ez alatt nem azt értem, hogy nekem egyedül jó, mert nem úgy fogalmaznék, hogy kötelezettségek nélkül. De kitudja.


A hozzászólást Diane Freazer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 26.02.12 10:47-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Diane Faith Freazer Diane Faith Freazer I_icon_minitime26.02.12 6:00

Diane Freazer!
Az előtörténetedben nem találtam semmi kivetnivalót, ezért:
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, foglalj avatart és irány a játék tér!Smile
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Diane Faith Freazer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Diane Cara Huntington
» Faith Newfeld

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-