welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hanna Benson Vote_lcapHanna Benson Voting_barHanna Benson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hanna Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Hanna Benson Hanna Benson I_icon_minitime30.08.13 19:53

Hanna Benson Singer-Pixie-Lott-001

Név: Hanna Benson
Becenév: Hanni vagy Szöszi
Kor: 20
Születése hely, idő: -  1993. Február 19.-USA, Portland
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: vandál
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Mivel jellemezném magamat? Hát... Először is, biztos vagyok benne, hogy ha meglátnál azt mondanád, hogy én egy szende kis törékeny, ártatlan lány vagyok. Ez nem igaz. Tőlem mondhat bárki bármit, de az biztos, hogy nem vagyok szende. Szeretek rombolni...Kit áltatok, imádok rombolni! Szeretem, ha mások miattam veszekednek, és szeretek én magam is veszekedni. Nem tehetek róla, a véremben van. Nem mondom, volt úgy, hogy megbántam amit másokkal tettem. Azt előre leszögezném, hogy gyerekeket soha, de soha nem bántanék. Nem vagyok vadállat. De a felnőttek kibírják. Én mit kaptam a felnőttektől?! Most visszakapják. Portlandben születtem és ott is nőttem fel. Tizenhét évesen költöztem Vegasba. Azóta is itt élek. Hogy milyen durva ügyekbe keveredtem? Sorolhatnám egész nap, úgyhogy csak párat sorolok fel: Egy sportbolt kirakatának betörése, egy gyilkossági ügy, egy rendőrkocsi felrobbantása. Nagyjából ezek a lényegesebbek. Voltak apróbb ügyeim is, de azok említésre sem méltóak ezekhez képest. Úgy amúgy kedves vagyok és barátságos. De ha rám jön a rombolhatnék, közveszélyes és gonosz. Ez vagyok én. Hogy hányszor kaptak el bármiért is? Egyszer sem. Nem vagyok olyan bolond, hogy nyomokat hagyjak magam után. Az én zsánerem egy fekete vagy barna hajú ( lehet vörös is ), átlagos magasságú, kék ( lehet szürke vagy zöld ) szemű férfi. Imádom a bűnözőket, na persze ha törődnek is velem. Vagy a papokat. Tudom, a két véglet. Ez van. A lényeg, hogy gondoskodó legyen. Nem kell ápolgatnia, de legalább egyszer mondja ezt: " szeretlek " vagy ezt: " csak te kellesz nekem". Nem kell egy szerelmes jelenetben ezt elképzelni, vagy hogy az illető megkéri a kezem. Tőlem akár egy bankrablás közepette, egy temetésen vagy és éppen haldokló ember fölött is mondhatja. Wink

Külső: Szőke, hosszú haj pár fekete tinccsel. Barna szem, tiszta, sima bőr. Így nézek ki én. Körülbelül most lehetek 170-173 cm magas. Nem hinném, hogy még nőni fogok, talán csak pár centit. Vékony vagyok, de ettől függetlenül akár egy kocsit is fel tudok dönteni, ha annyira mérges vagyok. Általában rövid ujjút hordok, leggingsel. Mindenféle láncot is hordok magamon, a kezemen és a nyakamon is. Persze úgy, hogy jól nézzek ki. Szeretem, ha kitűnök a tömegből, ezért mindenféle színt szeretek hordani. Se tetoválásom se piercingem nincsen. Nem szép. A férfiak szemében egy bűbájos lány vagyok, s pontosan ezt a hatást szeretném váltani mindenkinek. Így még csak a gyanúja sem áll fenn, hogy egy vandál ember vagyok.

Előtörténet: Hajnalban még mindig Vegas utcáit jártam. Lassan lépkedtem a magassarkúmban, mint a fűben lapuló tigris, aki az áldozatához közeledik. Ha úgy vesszük én is pont az "áldozatomhoz" közeledtem. Végigmentem a szűk és sötét sikátoron, ahol egy lelket sem lehetett látni. Minden egyes léptem után hangos visszhangot hallottam. Kopp-Kopp-Kopp. Úgy éreztem valaki követ, de ez csak a szokásos alkohol hatása volt. Beletúrtam a hajamba, majd megálltam egy pillanatra. Émelyegtem egy kicsit, de nem szédültem. Aztán megláttam amit kerestem. Egy elhagyatott rendőrautó volt. Meglóbáltam a kezemben lévő feszítővasat. Az rozsdás volt, és koszos. Lassan mentem az autóhoz, miközben Kill Bill dalát fütyültem. Aztán megfogtam mindkét kezemmel a vasat, és egy hatalmas ütéssel leszedtem a visszapillantó tükröt. Tovább fütyültem és a kocsi másik oldalához léptem. Még egy lendület és a másik visszapillantónak is annyi. Aztán a fényszórókat vettem célba.
Dühöm egyetlen oka egy rendőr volt. Egy hülye rendőr, aki nem volt képes normálisan viselkedni. A fényszóróknak is annyi. Aztán ráléptem a motorháztetőre, s onnan felmásztam a kocsi tetejére. És vettem még egy hatalmas lendületet. A vasdarab meglendült, majd csörömpölve landolt a szélvédőben. Egy hatalmas lyuk tátongott most azon. Zihálva vettem a levegőt. A hajam az arcomba lógott. És amilyen gyorsan jött a haragom, olyan gyorsan el is szállt. Leugrottam a rendőrkocsi tetejéről, és a földre érve ledobtam a feszítővasat. Nem aggódtam az ujjlenyomat miatt, mivel kesztyűt viseltem. Végignéztem az azelőtt még vadonatúj autón, és megfordultam. Így fütyülve mentem hazafelé. Bár nekem az egész város az otthonom volt. Elégedett voltam az eredménnyel. Örültem, de hogy minek, arra sosem jöttem rá. Talán csak az alkohol általános hatása volt, vagy talán valami egészen más? A kesztyűmet szép lassan lehúztam mindkét kezemről, majd a legközelebbi kukába dobtam ki őket. Fogtam egy gyufát, meggyújtottam. Először a kis lángot néztem elbűvölve, majd az is a kukában landolt. A kuka tartalma gyorsan égett. Elmosolyodtam, majd megfordultam. Gyorsan lekaptam a lábamról a magassarkút, majd a kezemben fogva rohantam végig az utcán. Meg is hallottam a rendőr hangját:
- Állj! Jöjjön vissza!
Nem aggódtam, hiszen már nem tudott volna utolérni és a pisztolyát már a bárban elvettem. Se pisztoly se kocsi!- gondoltam magamban.- Ez jár annak, aki nem bír eltussolni egy még le nem zárt ügyet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hanna Benson Hanna Benson I_icon_minitime24.11.13 6:53




Hanna Benson!
Történeted elnyerte a tetszésemet! Mindent rendben találtam benne. Elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Hanna ! Innentől már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Hanna Benson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hanna Benson
» Hanna Dawn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-