welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Bruce Kohei Ariva Vote_lcapBruce Kohei Ariva Voting_barBruce Kohei Ariva Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Bruce Kohei Ariva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Bruce Kohei Ariva Bruce Kohei Ariva I_icon_minitime14.10.13 14:08

Bruce Kohei Ariva Bruce2_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Bruce Kohei Awira
Becenév: Bruce
Kor: 27
Születése hely, idő: 1986-01-09 / Reno – U.S.A.  
Tartózkodási hely: Reno – Las Vegas
Csoport: Ügyvéd
Anyagi háttér: Felsőosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem:
Szabálykövető vagyok, de legfőképpen a családom saját szabályait követem, abban nevelkedtem. Mire a nagybetűs világba, vagyis egyetemre kerülhettem, addigra ez már mélyen belém gyökerezett. Az egyetem, majd pedig később a világ megmutatta azt is, hogy másképp is lehetnek a dolgok. Mégis, úgy döntöttem, hogy a saját kultúrám szabályait követem, amivel végül is, sokkal jobban jártam, lévén, az amerikaiak rajonghatnak ezért, de megérteni sosem fogják. Megkerestem azokat a kiskapukat, amelyeken át feljebb juthatok, mindezt külsőre szorgalmas alázattal és szabályok követésével. Ez nyugalmamban, határozottságomban és a megfelelő helyzetben pedig parancs osztogatásával jelenítem meg.
Alapvetően azonban nyugodt vagyok és béketűrő, szeretem a bevált, működő dolgokat, ugyanakkor folytonosan keresem, hogy hol lehet még jobbá tenni azokat. Nem azért teszem, mert az altruista jellemem előtör. Egyszerűen kényelmes típus vagyok, ha valamit könnyebben el lehet végezni, akkor addig keresem ezt, míg meg nem találom.
Hugit a mai napig kedvelem, de mivel a család az első, keresem is. Nem tehet olyat, ami besározza a család nevét. Ugyanakkor nem tudom elfelejteni sosem azokat a nézéseket, amikor apáék megfenyítették. Jól érezte magát, nem hiszem azt, hogy olyat csinált, amivel nagyon ártana nekünk. De ha mellettem van, jobban meg tudom védeni.

Külső:
Magas, szikár alkatú vagyok, gyerekkorom óta belém nevelték a mozgás, edzés fontosságát. Külsőre az átlag japán megjelenés dívik, anyámtól a magasságom örököltem, a többit apámtól: egyenes, vastag szálú fekete haj, hosszúkás arc, mandulavágású szemek, az íriszem sötétbarna. A koromnál idősebbnek nézek ki. Nagy előny, ki is használom.
Többször látni öltönyben, mint lezser ruházatban, hozzászoktam.


Előtörténet:
Fiúként és legidősebbként rám hárultak azok az elvárások, amelyek egy ilyen családra jellemzőek. A legjobb iskola, a legjobb tanuló, a legszófogadóbb gyerek. Versenyeket nyertem, az iskola képviseletében részt vettem minden fontos gyűlésen, mint megbízott. Untam. De legalább békén hagytak, és ha nem tudták, akkor tettem azt, amit nagyon szeretek: festhettem, rajzolhattam. Egy messzebb lévő bungalóban találtam egy rejtekhelyre, oda bújtam el, hogy ennek élhessek szabad időmben.
Apám ken-jutsu tudását is rám kényszerítette, amihez nekem semmi kedvem nem volt, ma sincs, sokáig nem tudott érdekelni. Ma már annyiban értékelem, hogy legalább meg tudom védeni magam és bőszen imádkozom, hogy találjon valakit, akit méltóbbnak talál a továbbörökítésre, azonban tudom, hogy ezt családon belül szeretné tovább örökíteni.
Húgom születése nagyon fontos pont volt az életemben, ha lehetett, akkor mindig vele voltam. Mégis rosszul esett, amikor először kezdett el olyan dolgokat csinálni, amikről még csak sejtésem sem volt.
A nagy változások nála egyetemi éveim alatt történtek és nagyon rossz volt, hogy nem lehettem otthon, hogy békét és egyetértést hozzak a családba. Gondolkodtam, hogy kilépek az egyetemről és munkába állok, hogy velük legyek, de anyám józanul rámutatott arra, hogy mit kell tennem. Azóta már megbántam, mert Rebeca talán még mindig velünk lehetne.
Helyette inkább az egyetemet tapostam szorgalmasan, ahogy elvárták tőlem. Az egyetemet természetesen a legjobbként végeztem el, akkor már gyakornok voltam egy nagyon befolyásos cégnél, akik sokra méltányolták tudásom és kitartásom.
Hobbimnak továbbra is élek, számos oldal grafikai részéért lettem felelős, amit természetesen álnéven, „művész” néven teszem, mert nem szeretnék lebukni.
Mind eközben nem feledkeztem meg Rebecáról sem. Magánnyomozót fogadtam, aki felkutatja nekem, hol is lehet. Már a reptéren voltam, amikor hívást kaptam Johntól, de már nem tudtam felvenni, el kellett érnem a Vegasba tartó gépemet, ahol jó pár hónapot eltöltök egy új és nagyon is jövedelmező szerződés megkötésére, amiben a jogi oldalt képviselem a cég részéről.  
Mondhatnák mások, hogy unalmasan egyhangú az életem. Azonban ha valaki a színfalak mögé lát és a valós szándékaim mögé, láthatja, hogy az elfojtott agresszivitásom élem ki abban, hogy a kákán is csomót keresek, és bármi áron megvédem a cég érdekeit. Jó érzés győzni és legyűrni a másikat. Ezzel még a kényelmes oldalam is egyetért, támogat benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Bruce Kohei Ariva Bruce Kohei Ariva I_icon_minitime14.10.13 23:52




Bruce Kohei Ariva!
Történeted elnyerte tetszésemet. Vegasnak szüksége is van egy ilyen ambiciózus  ügyvédre! Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Bruce! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Bruce Kohei Ariva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jenna és Bruce - Jó étvágyat!
» Jenna és Bruce - Kettesben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-