welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Katherine Stannard Vote_lcapKatherine Stannard Voting_barKatherine Stannard Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Katherine Stannard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Katherine Stannard Katherine Stannard I_icon_minitime18.10.13 19:04

Katherine Stannard Normal_17973_Eva_Green_00_122_30lo

Név: Katherine Stannard
Becenév: Barátoknak Kate, de mivel belőlük nincs túl sok a legtöbben csak Katherinenek hívnak.
Kor: 32
Születése hely, idő: 1981 - 07 - 19 -  / USA - Boulder City  
Tartózkodási hely: A Las Vegas-i börtön második emeletének 110-es cellája.
Csoport: elítélt
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Nem kell tőlem annyira félni, alapjáraton békés természetű vagyok, de ha túl sokat szekálnak és nem hagynak nyugton akkor megmutatkozik a mérges énem amit kétlem, hogy bárki is akarna látni. Amit még tudni kell rólam az az, hogy ritkán vagyok olyanokkal bőbeszédű akik nem nyerték el a szimpátiám.

Külső: Barna hajam, kék szemem, magas magasságom, karcsú alkatom, tűrhető idomaim vannak. A karcsú alkat egyébként nem jelent törékenyt, rendelkezek szép kis izmokkal amiket ha szükséges használok.

Előtörténet: Hol is kezdjem el mesélni életem történetének folyamát? Talán először be kellene kicsit mutatnom honnan is jöttem. Boulderben nevelkedtem és végeztem el gimit (asszisztensi végzettségem van onnan). A szüleim nem voltak éppen dúsgazdagok, azonban nem szűkölködtünk. Folytassuk a gimnázium utolsó évével amitől kezdve érdekessé válik a történetem. Ekkor ismertem meg a férjem (aki könyvelőnek tanult) és kezdtem el iránta gyengéd érzelmeket táplálni. A szerelmünk hamar szárba szökkent, néhány év múlva már túl voltunk az esküvőn (ekkor voltam huszonhárom éves). Még ugyanebben az évben jött a kisfiam, majd rá öt évre kislányom. Harminc egyéves koromban jött a váratlan fordulat:a párom megcsalt a titkárnőjével (azért nem engedte, hogy én legyek az, mert nekem a gyerekekkel kell törődnöm). Rájöttem a dologra és kérdőre vontam. Azt mondta csak egyetlen alkalom volt és többé nem fog előfordulni. Sajnos később az derült ki, hogy nem tartotta be a szavát, mert rendre elég későn járt haza esténként gyanúsan gyűrött ruhában. Persze rögtön tudtam, hogy folytatta tovább a kis viszonyukat és ezt nem is titkolta előttem. Azzal ámított, hogy most már tényleg kidobja, ám képtelen voltam hinni neki. Megkértem egy ismerősöm, hogy némi pénzért cserébe kémkedjen nekem. Azt derítette ki, hogy az uramnak esze ágában sincs szakítani a cafkával. Itt lett elegem és telt be a poharam. Kilestem hol találkoznak legközelebb, kézhez vettem a férjem betörővész esetén tartott pisztolyát és utánuk mentem. Egy kis hotelt választottak maguknak ahol megszálltak. Dühösen felmentem a szobájukba és főbe lőttem mindkettőt. Balszerencsémre az egyik szobalány meghallotta a lövéseket a fegyverben pedig már nem maradt több fegyver, hogy elnémíthassam. Hívta a rendőröket, ők bevittek, bevallottam a bűnöm és végül életfogytiglant kaptam. A gyermekeim is eltiltották tőlem, akiket a szüleim nevelnek. Jelenleg egy börtönben tengetem a napjaim és egy percig sem bánom azt a két lövést. Megérdemelték, ahogy én is érte a büntetést (utóbbit nem tagadom, mert így igaz).


A hozzászólást Katherine Stannard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 27.10.13 11:04-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Katherine Stannard Katherine Stannard I_icon_minitime18.10.13 23:48




Katherine Stannard!
Történeted elnyerte tetszésemet. Remélem tetszik a börtönélet, mert nagyon úgy látszik, hogy innen sosem fogsz szabadulni. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon  Katherine! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Katherine Stannard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alexis Katherine York

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-