welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alexis Katherine York Vote_lcapAlexis Katherine York Voting_barAlexis Katherine York Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alexis Katherine York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Alexis Katherine York Alexis Katherine York I_icon_minitime13.11.12 22:46

Alexis Katherine York Tumblr_lxbtovPgHb1r0frfb

Név: Alexis Katherine York
Becenév: Alex, Lex, Lexi, Kathy, Cat
Kor: 27
Születése hely, idő: 1985-Február- 14 / Anglia - London
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: ügyvéd
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Nem vagyok se apuci, se anyuci pici kedvence. Ezt gondolhatták volna, amikor próbálták rám erőltetni a hülyeségüket, arról nem is beszélve, hogy nem várt gyerek voltam...de akkor minek tartottak meg...mert két fiú után végre lányuk született?! Nem mondom, hogy utálom a szüleimet, szimplán nem akarok már továbbra a kedvükben járni és a terveiknek megfelelni. Imádom élvezni az életet, tenni a szabályokra, elveszteni olykor a fejemet...imádom a bűn városát!

Külső: Pöttöm szőke leányzó, aki egy angyali mosollyal bárhová be tudja hízelegni magát. És mellesleg pontosan tudják, hogy melyik család sarja vagyok, és hogy az édes kis pillantás, egy ördögi, kemény kezű ügyvédet takar.
Imádom lakkozni a körmömet, órákat el tudok tölteni egy manikűrösnél, vagy a fodrásznál, de még a kozmetikusnál is.
Fontos a jó megjelenés, és én adok is rá... kivéve, amikor elég kevés rajtam a ruha.

Előtörténet: Angol kisasszony vagyok, még pukkedlizni is megy, és szerintem már totyogósként is magassarkúban járkáltam...már édesanyámból is úgy bújhattam elő, hogy a kisujjam peckesen állt, és már az anyatejet is ezzel a mozdulattal szoptam volna le anyámról, ha nem lett volna a mániája, hogy a melléhez senki nem nyúlhat. De mindig úgy éreztem, hogy engem utált a leginkább...biztos mert tönkre vágtam a tökéletes alakját, de senki nem kérte, hogy szüljön meg!
Két markáns fiú után születtem meg, a neves York család szőke kis csöppségeként. Lévén mindkét bátyám sötét hajkoronával rendelkezik. Richard orvos lett, valami sebész, de mellette publikál a kutatásairól... anya rettentő büszke rá, hogy a fia egy tudós, aki kutatja a rák ellenszerét... azt hiszem valami ilyesmit csinál. De már kiskorában is békákat boncolt, kísérletezett rajtuk... szerintem teljesen megfelel egy sorozatgyilkosnak is... csendes pszichopata, én csak így hívom.
A másik testvérem, Charles, ő jogász... mármint ugye ő a jogász, én az ügyvéd, de sose tudtam a különbségeket... nem fogok hazudni, nem az eszemmel mentem át a vizsgákon. Bár mindig is tudtam magolni, de mindig is szerettem a nevemet is használni és nem utolsó sorban a bájaimat. De nem vagyok kurva....tudom, úgy tűnik a tetteimből, de nem fekszem le akárkivel. Az egyetemen vesztettem el a szüzességemet is, a vizsgák után, a tanszéken... jó, az egyik tanárom volt az, de viszonyunk volt, mármint igazi szerelem volt...bár azt az érzés is túl értékelik. Nincsenek pillangók, se rózsaszín felhők, csak szimplán boldog vagyok és jól érzed magad, mert van valaki, akire számíthatsz... aki rád mosolyog és te visszamosolyogsz rá...de aztán rájössz, hogy az a valaki mást is dug, akire nem kell várnia, hogy beadja a derekát, és közli, hogy az orális szex, nem megcsalás.
Akkor döntesz úgy, hogy most már elég abból, hogy téged mindenki lábtörlőnek néz, hogy a pénzed miatt barátkoznak veled, és csak a seggedre meg a formás melledre buknak, és megveszed a jegyet Vegas-ba, de csak oda, és megadod mindenkinek azt, amire vágyik...így lettem showgirl... mert imádtam szerepelni, és utáltam volna ügyvédnek állni, és mivel eddig is a testemmel hódítottam, így most azzal pénzt is keresek. Nincs pasi, aki kisajátít, mert mindenki láthat belőlem elég sokat.
Tudom, talán furcsa ez az egész... de szeretek irányítani, és utálom, ha engem próbálnak irányítani... persze játszottam én férfiakkal, de az csak kedveskedés, sose ígértem semmit se... viszont az a tanár túl sok szépet ígért, amit én buta lányként elhittem, és mivel meg is szoktam, hogy megkapom, amit akarok, így magam mögött hagytam mindent...a szüleimnek azt hazudtam egy ügyvédi irodában dolgozom, ami nem nehéz úgy, hogy az egyik törzsvendég az említett cég feje, és egy kis jó pofizással, elértem, hogy falazzon nekem ebben az esetben. Megszerettetem magamat az emberekkel, hagyom, hogy imádjanak, majd földbe taposom őket. Jó, talán egy pasi miatt kicsit fura ez a váltás... de amennyire játszottam mindig az érzéketlen kemény lányt, belül őrlődtem rendesen, és éltem át rengeteg csalódást, fájdalmat, mikor valaki reménykedett, de én átléptem rajta... de ahogy anyám, meg valahogy az egész család, végül beletanultam hogy kell póker arcot vágni, nem érezni, és ha tényleg szeretsz valakit, milyen rossz, ha az megbánt... de azért nem hazudok nagyot anyáméknak, még ha ügyvédként ez a szakmám is, hogy ne az igazat mondjam, mivel alkalmi ügyeket elvállalok, szeretek a tárgyaló teremben tarolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Alexis Katherine York Alexis Katherine York I_icon_minitime14.11.12 15:16

Alexis Katherine York!
Hűha, ezt nevezem igazán csak kettős életének. Alexis, mivel történetedben minden tökéletes volt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit. Úgy hiszem, hogy mások nevében is nyíltam kijelenthetem, hogy már epekedve várjuk a produkciódat, hajrá kislány, ne okozz nekünk csalódást. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Alexis Katherine York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Katherine Stannard
» Alexis Bedloe
» You can't see, what I see! Alexis & Michael
» Creatures of new york
» Livin in New York

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-