welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
You can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_lcapYou can't see, what I see! Alexis & Michael Voting_barYou can't see, what I see! Alexis & Michael Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

You can't see, what I see! Alexis & Michael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime23.07.20 16:46




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

em hagynád már abba, csillagokat látok, nem értem én, nem, a franc essen beléd Michael, apró sóhajok szakadnak ki belőlem ahogy forró ajkai érintik a bőröm, ez nem lehet igaz, egy nyamvadt parkban vagyunk, nem tudnál uralkodni magadon, próbálom halkan a tudtára adni, hogy hagyja már abba, legalább addig amíg vége a filmnek, aztán megkapja amit akar, de, hogy én miért nem tudom befogni a szám, pedig csak a combom csókolgatta, mi lesz még, ha feljebb megy a PIN kódom és kinyögöm?
Fellélegeztem ahogy végre abbahagyta és figyelhettem a filmet, a régi időkre emlékeztet, amikor anyával még így töltöttük az estéket, a biológiairól nem sok szép emlékem van, de a mozizás fennmaradt, ez az egy talán, soha sem beszélek róla, az életem egy meghatározó része amiért ma is küzdök, hogy más ne élhesse át ezeket a cseppet sem könnyű időszakokat. Elgondolkodva simogatom haját ahogy az ölemben nyugszik, bámulok előre, de a filmből semmi nincs meg, már csak az ahogy megfordul és elengedem.
- Hm? Ja, igen, persze.
Zavarba ejtő ez a mosoly, ne csináld...
Összepakoltunk és a lakásom felé indultunk, keresztül a parkon, még egy kicsit fecsegtünk a filmről, százszor láttam már, minden részletét ismerem, kezdek fáradt lenni, hosszú és eseménydús volt ez a nap, Michael szabad karjába karolok ahogy szétnézve az úton áthúzom a túloldalra, a nagy sok emeletes házak felé, szeretem a pici garzonom, jó nem az enyém és nem is egyedül lakom, de nekem pont jó, amennyit én otthon vagyok nem kell nagyobb, tanulni a könyvtárban szoktam mert a nyögdécselések és az ágykeret ütemes kopogása elég zavaró tud lenni, de most egyedül vagyok, lassan vizsgaidőszak, franc ne felejtsek el szabadságra menni, akkor és ott nem fog menni a kettő egyszerre és már csak ez kell a rezidensi gyakorlatomig, szóval össze kell kapnom magam.
Benyomom a lift gombot, szerencsére legalább az tágas és Daisyke is simán elfér, elfordítom a kulcsot a zárban, és már is hazaértem, vagy mi hazaértünk, nem szoktam ide hozni senkit, így most új élmény, felkattintom a villanyt, villog az üzenetrögzítőm.
- Mi, a, csak pár órára mentem el.
Nyomom le a piros gombot, és kel életre, "Önnek tíz új üzenete érkezett."
- Hogy mennyi?
Motyogom magam elé, miközben ledobom a táskám, megnyomom és sorozatban játssza le őket, mosolygós boldog hangok visítanak a telefonba boldog születésnapot, a kollégák és mind felhívtak az éjszakásból, "Hiányolunk ma, holnap hozz gyerek pezsit!", megmosolyogtat a hülyeségük, Amanda is köztük volt, "Ugye nem gondoltad, hogy elfelejtem a születésnapod Alex?" hallom ahogy spicces a hangja, legalább élvezik a szabadságuk. A cipőm húzom le, amikor egy ismerős hang üti meg a fülem, az utolsó üzenetnél. " Szia Alex, tudom, hogy nem beszéltünk egy ideje, és tudom, hogy te kérted, de boldog születésnapot akartam kívánni. Szóval.... ", épp az utolsó pillanatban értem oda, hogy kinyomja, franc essen beléd Dean, a vége melyik része nem volt teljesen világos?
- Kérsz esetleg még bort?
Fordultam vissza Michael felé aki elég értetlenül meredt rám.
- Nem fontos. Daisy felmehet a kanapéra? Mert akkor nem kell kiszednem a párnákat, hogy tudjon min aludni.
Ez az Alex, terelj csak...

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime15.12.20 19:18



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgMeglepetten pislogtam döbbent nagy kék szemeimmel, nem lehetett figyelmen kívül hagyni a szülinapi üdvözletek tömkelegét, amelyek pittyegve követték egymást sorozatban, még ki nem nyomta őket, oké most egy cseppet hülyén érzem magam, úgy értem, honnan a jó francból tudhattam volna, hogy szülinapja és lehet te barom inkább valahol máshol ünnepelne, és mondjuk nem veled, hanem a barátaival? Pazar ötlet volt.
- Hm? - Szakított ki Alexis a komikus kis gondolatmenetemből.
- Ömm lehet, de csak ha kérsz Te is. - Ökör iszik magában, meg én, de az most nem számít.
- Odahaza nem szokott, szóval ne szokj hozzá nagylány, hogy most elkényeztetnek. - Körbefont karral ráztam a fejem azt a mérhetetlen örömöt figyelve Daisyke szemeiben, miközben feltelepedett a kanapéra, már-már irigylésre méltó, régebben néhány alkalommal megengedtem, hogy velem aludjon az ég végében, de akkor még nem foglalta be keresztben az egészet és még elfért egy hordozóban... bizony, jó régóta együtt vagyunk és az egyetlen nő, aki nem hagyott el, legalább neked jó vagyok nagylány.
- Biztos, hogy nem zavarunk? - Intettem Daisy felé még Alexis bort töltött.
- Nem ünnepelnél inkább, nem tudom, a barátaiddal vagy el is mehetünk valahova... - Igaz, hogy az enyémet is hasonlóképp, hasonló helyzetben az ágyamban fejeztük be és nem panaszkodom, fergeteges volt őszintén nem is vágytam volna jobban semmi másra, de a hangüzenetek hadából ítélve neki lenne más is... Mi meg elleszünk Daisykével már amúgy is hozzászoktunk, a mai is csak, á franc...
- Alexis, figyelj... - Léptem hozzá közelebb, lassan csúsztattam kezem az oldalára és néztem bele egyenesen abba a hihetetlenül ragyogó zöld szempárba,  amíg egyetlen hosszú másodperxig annyira erősnek tűnt a gondolat, hogy kimondjam és megköszönjem a ma délutánt, hogy végre sikerült elengednem magam úgy, ahogyan már rég nem, de végül Michael győzött, az a Michael, akivel túl sok szaron átmentem, hogy ezt most ne engedje meg, sajnálom...
- Nem fontos, születésnapod van, egészség. - Emeltem poharam az övéhez enyhén összekoccintva a kettőt.
  
@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime17.12.20 21:43




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



A

lig tudtam lerángatni a cipőm a nélkül, hogy el ne boruljak és még el is érjem azt a nyamvadt hangpostát, az exek miért akarnak mindig visszakúszni a küszöb alatt, megelégedhetnének végre azzal, hogy nem ők lettek a választottak, tudom, könnyű mondani, dobtak már engem is, piszkosul fájt, de akkor sem mentem oda vissza ahol már egyszer megégettem magam, bár mondjuk ez a helyzet is pont ilyen, hisz egy párszor már bele nyúltam a parázsba Michael miatt és még is itt van a lakásomon és nézi ahogy bénázva, egy lábon ugrálva jutok el kinyomni a rögzítőt, csak egy egészen cseppnyit kínos.
- Persze, iszom én is.
Vettem elő poharakat és az üveget, letettem a mellettem lévő asztalkára és töltöttem mindkettőnknek.
- De ez most nálam van, Alexnél ezt is szabad, ugye nagylány?
Vakargattam meg azt az elégedetten vigyorgó puha szőrpamacsot ami a buksija helyén van, olyan édes pofa vagy.
- Már miért zavarnátok?
Pislogtam nagy zöld szemekkel, nem értem, még csak a kérdést sem, ha valakit nem akarok látni azt nem hívom fel magamhoz, vagy ha az ellenkezőjét hiszi rólam akkor rég rossz úton járunk, nem, egyáltalán nem szokásom bárkit is felvinni a lakásomba, mondjuk lefeküdni sem szoktam bárkivel, de esküszöm vele annyira eszelősen jó, hogy ha akarnám sem tudnám vissza fogni magam, olyan, mintha ösztönösen érezné mit és hogyan kell tennie, hogy megvaduljak érte, és a külseje sem segít abban, hogy megtartóztassam magam, ahogy azokkal a kék szemekkel nézni tud, és az a féloldalas enyém vagy mosolya, kész, emeleteket szakít át a bugyim egy perc alatt, na de vissza a valóságba, hallgattam szavait és érzem, hogy valamit nagyon elhallgat előlem, koccant a poharunk, kortyoltam és vissza letettem az asztalra.
- Michael nézd...
Kezdtem bele bátortalanul, ujjaimmal söpörtem félre homlokáról egy kósza tincset, majd csúsztattam fürtjei közé kezem, simítottam végig majd állapodtam meg tarkóján.
- ... ha nem akarnék veletek lenni, nem hívlak fel.
Halkul el a hangom, szeme kékjét fürkészem, lassan közelítek felé, és érintem ajkaim az övéhez, finoman, édesen és még is követelőzve.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime29.12.20 15:45



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgMár jó ideje nem ünneplek, fogalmam sincs utoljára melyik évben tanúsítottam jelentőséget a születésnapomnak vagy hogy pontosan hol és mikor siklott ki a dolog, hányadik volt az utolsó, igazság szerint nem számít és ami azt illeti a piálásra meg bőven találok okot, nagyon keresni se kell, inkább azt szeretném, ha végre elhallgatnának, mint akinek több személyisége van, hát én ezzel az eggyel sem vagyok jóban. De már tele a tököm azzal, hogy mindig, mindig, amikor végre rendeződni látszanak a a dolgaim, bár ez talán erős kifejezés, lehetnék frappánsabb is irodalomtanár létemre, de már franc se tudja mióta egy könyvet nem vettem a kezembe a tantervben lévőkön kívül, pedig kisebb gyűjteményem van otthon, de manapság már ahhoz sincs igazán kedvem, nem egyszerűen azt érzem, hogy kicsúsznak a dolgok a kezeim közül, mert egy balek vagyok, bár ez vitathatatlan, ha visszatekintünk az életemre, már-már hihetetlen, hogy valamikor minden klappolt, azt csinálhattam, ami érdekelt, a lány is megvolt, akivel leéltem volna az életem, biztos alapok, amikre aztán lehet építeni, hát annyira mégsem voltak biztosak... és azóta sorozatosan nem. Még a kabalapasinak is csapnivaló lennék, tudjátok, akivel lefekszel és az utánad lévő lesz az igazi...
Értetlenül néztem rá nagy kékjeimmel a poharamat szorongatván a kezemben, oké mondjuk ez elég alapos érv, ujjai siklottak sötétbarna fürtjeim között, kezem siklott a hátára, miközben egyre közelebb éreztem magamhoz, tekintetem ajkain ragadtak és figyeltem, ahogy szép lassan és óvatosan közelednek felém, majd tapadnak az enyéimekre. Igazad van. Ne most gondolkodjunk ezen. Alexis ajkira tapadva kerestem a pohár talpának és egy biztos talajt és csúsztattam le az asztalra, majd erősebben fonva köré karomat emeltem fel és fordultam vele a háló irányába. Szabad kezem csúsztatva hajába húztam még közelebb hozzám még hevesebben csókolva őt. Türelmetlenül bújtattam ki pántos felsőjéből és hajítottam félre, kezeim közé fogva arcát ostromoltam tovább ajkait apránként haladva vele hátrébb, hm ez így nem elég gyors, fenekére csúsztatva tenyerem kaptam fel és vittem be a hálóba, magam is meglepődtem, hogy még tudtam merre is kell menni, az én lakásomban talán el sem jutnánk idáig, sunyi félmosollyal a képemen löktem hanyatt az ágyon és rángattam le a shortot az immár feleslegessé vált fehérneművel együtt, lábai közé térdelve hajoltam fölé és kaptam ajkaimmal mohón rózsaszín mellbimbói után.

@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime29.12.20 21:58




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



S

osem voltam a nagy játszmák híve, most még sem tudok szabadulni az érzéstől, hogy az egész éjszakát az ágyamban akarom eltölteni Michael társaságában, élvezni minden porcikáját és minden csókját, forró ölelését, ahogy teste simul az enyémhez, azt a vágyat amit bennem gerjeszteni tud, és bármire képes lennék, hogy ezt elérjem, megtartsam, hogy csak az enyém legyen, kerül amibe kerül, végül is születésnapom van, csak nem mond most nekem nemet, főleg, hogy alig fél órája elég nyomatékosan próbált bejutni a shortom alá, megígértem, hogy várja meg még hazaérünk és hát most már itt vagyunk, a tiéd akarok lenni, vajon mikor sikerült ennyire elcsavarnia a fejem?
Végig ezen járt az agyam amíg hallgattam szavait, nem, nem, nem mehetsz el, ma veled akarom tölteni az estét, letettem a poharam és közelebb léptem hozzá, ujjaim siklottak végig tökéletes fürtjein, szeme kékje babonázott meg egy pillanatra, hogy lehet valakinek ennyire gyönyörű és hibátlan élénk kék szeme, és hozzá olyan lágy pillantása és sunyi mosolya, hogy az ember lánya nem tud neki ellen állni és úgy érzi muszáj belekóstolnia, vagy eleped a vágytól, és én sem érzem ezt most másként, lassan hajoltam közelebb és leheltem finom csókot ajkaira, épp csak annyira, hogy érezhessem édes ízét a sajátomon.
Meglepett heves reakciója, de igazából pont ezt akartam elérni, mindkét karom fonom nyaka köré és húzom magam közel hozzá, szinte falom édes ajkait ahogy hátrál velem a háló felé, már el is felejtettem, hogy egyszer nálam aludt, valamikor nagyon régen, mostanában annyit kötöttem ki a lakásán, hogy el is felejtettem ezt a részletet, még el sem értünk a szobáig amikor elhajolt tőlem és megemelve a felsőm bújtatott ki belőle, majd fenekembe markolva emelt meg és meg sem álltam az ágyamig. Megemeletem a csípőm, hogy segítsek levenni a felesleges ruhadarabokat, hangos sóhaj szakadt ki belőlem ahogy ajkai érintik mellbimbóm, hajába markolok és úgy húzom fel ajkaimra, szabad kezemmel rángattam fel a pólóját, ujjaim húztam végig feszes hasfalán, még mindig nem hiszem el, hogy igazi vagy. Hevesen kaptam újra ajkai után, éreztem ahogy felold az övcsat és bele kapaszkodva segítettem lerángatni a nadrágját.
- Várj, várj!
Nyúltam el az ágyam melletti kis fiókba és kotortam elő egy kis zacskót, tudtam, hogy kell itthon lennie.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime30.12.20 20:25



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgMár vagy jó hosszú ideje semmi sem tudott kihozni belőlem ilyen hévet, ami csakis neki tudható be, mi másnak, az alkohol nem ad tartós vágyat és szenvedélyt, de én a parkban bemásztam volna puha combjai közé, ha engedi és ezt még nem tudom hová tenni, pontosabban még nem gondolkodtam rajta, azt hiszem addig legalább nem üt be semmi, még nem akarok semmit bele látni vagy szavakkal kimondani, mert esküszöm már félek megtenni és igaza van, most nagyon is tudom értékelni a ne a szavak beszéljenek invitálását. Baromi dögös azokkal a zöld szemeivel és még felismerem a vágyat egy nő szemében és azok ott most, itt az enyémek, türelmetlenül bújtattam ki a felsőjéből, majd belemarkolva puha bőrébe kaptam fel és döntöttem a hátára, mondtam, hogy én nyerek, pillantottam a rövidke kis nadrágra, amit egyszerre húztam le a bugyijával együtt. Feltérdelve hajoltam fölé és estem neki hívogató melleinek, puha ajkaim tartva rajtuk faltam édes meleg bőrének édes ízét, még hajamba markolva fel nem húzott, könnyedén csatoltam ki az övem és szinte rángatva le rólam minden textilt szabadított meg a ruháimtól.
Mégis mire várjak? Nem tudok... Bújtam bele finom bőrébe forró csókjaimmal, majd felemelve tekintetem láttam meg a kis fóliazacskót Alexis kezében. Hm, okéé... Térdelve fel, majd kivettem a kezéből és a fogam közé szorítva téptem el, majd pedig húztam fel magamra. Szinte felfalva tekintetemmel másztam vissza lábai közé, majd mohón fúrtam meleg ajkaimat combja puha bőrébe, hosszan csókoltam bele, majd fogaim közt tartva húztam és engedtem el enyhén kipirult bőrét. Fölé tornyosulva mélyen vájva ujjaim combjába húztam feljebb magamhoz, majd csípőmet tolva előre hatoltam belé. Ajkai után kapva engedtem magam előre még teljesen kitöltöttem, annyira gyönyörű vagy. Szép nőt megfelelő adottságokkal, ranggal vagy pénzzel egy éjszakára lehet találni és őszintén fogalmam sincs hogy képes még elviselni, nem tettem semmit sem azért, hogy kedveljen vagy jobb színben tüntessem fel magam, az ember fia általában nem a detoxon nőzik, lehet újra kéne gondolnom a taktikám bizonyos pontjait, mert valahol nagyon kisiklott.

@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime05.01.21 22:09




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



A

karom őt, minden hihetetlenül tökéletes és kemény porcikájával együtt, érzem ahogy az ujjaim alatt feszülnek meg izmai, nem szerettem soha az egy éjszakás kalandokat, túl sok bonyodalmat szülnek, sokan ezt mondják a kapcsolatokra is, én egy kicsit egyezek mindkettővel, és mégis egyikkel sem, tudom, bonyolult lélek vagyok, sok mindent éltem már át, és még csak vagy már harminc vagyok, én sem tudom, hogy ennek most örüljek vagy ne, na tessék, még egy ellentét pár ami összezavarja az életem, pont, mint Michael, annyira hipnotizál azokkal a kék szemekkel, hogy nem tudok nemet mondani édes ajkainak, és egy csókból mindannyian tudjuk mi lesz.
De már nem is tiltakozom ellene, valami hihetetlenül jól bánik velem, az első részeg pillanattól, ahogy megtört a jég és egymás karjában végeztük az éjszakát eddig a pillanatig olyan mélységesen kielégítő volt minden, akár röpke kis együttlétünk is, mint az iskolában amikor berántott a szertárba, az őrült egész éjszakás élvezetekig bezárólag, teljesen elönti az agyam az amit velem tenni tud, ahogy feltépi a kis zacskót a fogával, alsó ajkamba harapok, és elveszek szemének mély, izzó őrületében, és el akarok testében is, újra és újra, amíg kimerülten, zihálva álomba nem szenderülök, ez az én szülinapi kívánságom.
Hangosan nyögök fel ahogy megérzem magamban merev férfiasságát, szorosan fonom köré a lábam, eszeveszettül kapok ajkai után és engedem közéjük forró lélegzetem, ujjaim feszülnek meg tincsei között, körmöm mélyesztem puha bőrébe, és csak engedem, hogy magával sodorjon a puszta, állatias ösztön. Kívánom őt, minden heves mozdulatával, forró csókjával, homlokom döntöm nedves bőrének és egyre szaporábban kapkodok levegő után, hangomtól cseng a kis helyiség. Izmaim feszülnek meg körülötte, ahogy már nem tudok tovább küzdeni saját édes kis varázslatomból, hátra vetem a fejem, körmöm engedem mélyen belé és hangot adva minden erőteljes mozdulatának hagytam, hogy hullámokban érjen el csodálatos kis mennyországom, halvény mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy puha csókokat lehelek az övére, őrült vagy és nekem pont erre van szükségem.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime13.01.21 20:09



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgJó hosszú ideje az első és egyetlen személy, akivel tudok nem gondolkodni, és bár lehet ennek sincs értelme, de most úgy érzem erre van szükségem, hihetetlenül megkönnyebbülés, amit saját magammal nem tudok megtenni, mert van egy hang, ami képtelen befogni, pedig néha hasznosabb lenne, bár akkor lehet Alexis sem volna, ha van egyáltalán, fogalmam sincs, én javarészt ahhoz értek hogyan szúrjak el dolgokat, szóval jobb is, ha nem csinálok semmit, csak amit a pillanat hoz és alkot, mint ma reggel és még vagy elég sok alkalommal közöttünk, de talán még vagyok annyira férfiból, hogy érzem, Ő is vágyik erre, meglehet kicsit kezdek túlkoros lenni már őrültnek, vagy épp, hogy nem, nem tudom, de kell most nekem, szükségem van rá.
Piszkosul gyorsan rákaptunk egymás ízére, mohón faltam ajkai és csókjait, bekebelezve minden sóhaját, izzó leheletét, egy valamihez már egész biztosan öreg vagyok, hogy álltassam magam, de most, itt had legyen csak az enyém, hamvas bőre, puha ajkai, minden érzéke, érintése, gondolata, érdes hang tör fel torkomból, ahogy egyre mélyebben ereszti belém körmeit, erősen fonja körém lábait, meleg combjai tapadnak a bőrömhöz és én egyre hevesebb ütemben birtoklom és követelem puha, nedves ölét. Ajkaim súrolják az övét, ahogy végig húzom rajtuk, majd kapok ismét utánuk, érezni akarom a testének melegét, illatát, és Őt magát tovább és még tovább. Nyelvem és ajkaim járják be nyakát, forró szakadozó légzésem engedem bőrébe, ahogy egyre keményebben hatolok belé, izmai feszülnek meg körülöttem, a lepedő anyagába markolok és homlokom a mellkasának vetve adom meg magam a végső gyönyörnek. Érzem nedves tincseim, a mellkasom, ahogy vadul emelkedik és süllyed vissza, lassan fordulok a hátamra, kék íriszeim homályosak és csak próbálok elegendő oxigénhez jutni, amikor már ez megvan elégedetten és szemtelenül vigyorogva fordultam felé, kinyújtva a karom emeltem felé finoman simítva végig arcán, ujjaim lassan siklottak hajába eljátszva egy-egy tincsével.
- Khm, ha mélyebbre nyúlsz abban a fiókban, találsz még ott valamit? - Lassan csúsztattam le a kezem fedetlen, puha combjára, ujjbegyeim csúsztattam végig bársonyos bőrén egyre beljebb haladva, majd finoman markolva húsába húzom feljebb szabadabb és kényelmesebb hozzáférést biztosítva magamnak és nagyobb teret, ujjaim apró köröket rajzolva járják be belső combját, még puha ajkai ejtik rabul ragyogó kék íriszeim.

@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime21.01.21 20:20




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



V

alaki komolyan árulja már el nekem mi olyan eszméletlenül jó ebben a pasiba, de tényleg, mert nem tudok mi ejt annyira rabul benne, hogy újra és újra akarjam őt, magamnak akarjam őt, minden csókjával, érintésével, ahogy húsomba marva ránt közelebb és követel magának, és én nem tiltakozom, nem is tudnék, egyszerűen elemi szinten akarom őt, forr érte a vérem, és tudnom kell, hogy miért van ez így, ismerek és ismertem is már pár férfit, alkalmam és időm adta jobban is megismertem őket, nem volt rossz, mint az átlagos filmek, az egyszer nézhető kategóriájával, csak ne várj többet tőlem, de Michael az a pasi akihez én megyek újra és újra vissza, hogy adj még, kérlek, nem mellékes, hogy piszkosul dögös, az a típus akin bármikor legeltetni tudnád órákig a szemed egy italt szürcsölgetve és ajkaid harapdosva, össze szorított combokkal, mert különben úgy másznál rá, mint autót szerelni szívem, kék írisze mélyebb az óceánoknál, a tetves Marianna árok nincs ennyire intenzív és veszélyes mélység, oldalra fordítom a fejem és vigyorogva, már már kuncogva nézem ahogy a hátán fekve piheg, igen, szerintem is eszméletlen jó volt, jól mondtam én egyik reggel, hogy ezt még meg kell ismételnünk amikor elviharzottam tőle, ki gondolta volna, hogy egyszer idáig jutunk a részeg kalandjainkból.
Érdeklődve vonom fel a szemöldököm ahogy hallgatom még mindig mély és elfúló hangját, egyre jobb és jobb ötleteid vannak, remélem tudod. Érintése nyomán váltam libabőrössé, és akartam őt újra, és egyre jobban, közelebb húzva őt ajaki után, miközben szabad kezem kotorászott a fiókban.
- Meglátom mit tudok tenni az ügy érdekében.
Húzódott mosolyra a szám ahogy megakadt az ujjaim között egy újabb kis csomagocska, a hátára döntöttem, feltérdeltem, feltéptem és rutinos mozdulatokkal görgettem fel, majd átvetve rajta lábam kaptam újra ajkai után, éreznem kell még édes ízét.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime04.03.21 16:46



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgAz van, hogy valami megváltozott az utóbbi időben és ezt senki másnak nem írhatom a számlájára, csak az övére, bár fogadni mernék rá, hogy nyitni sem akart nálam, amiért nem hibáztatom, eléggé szétvoltam csúszva, amikor megismert és néha még most is, azt akartad mondani, hogy amikor nincs veled, haver. Ja, én is tudom, de kussolj már. Önző disznó lennék, ha csak ebbe akarnék kapaszkodni, az egyetlen megmaradt utolsó darabkába a valamikori énemből, amire még büszke voltam, büszke lehettem és nem arra a tahóra, aki lettem, de az a helyzet, hogy ez a szerelem dolog nem nekem való, komolyan, megpróbáltam, kétszer is és ne jöjjön nekem senki azzal, hogy ez az élet rendje, elbukni, utána pedig felállni, mert a whiskys üveggel vágom pofán, de csak miután kiürült, ember, ha valakit annyira szeretsz, hogy nem csak egyszerűen vak vagy, de még hülye is és még meg is bocsájtanál neki, akkor benned van a hiba és megérdemled a rosszat, csak nem akarod elfogadni, hogy az rossz, hidd el. Azután megfogadod, hogy többé nem engeded meg magadnak és persze újra megteszed, mert valóban ez az, ilyen az emberi természet, ösztönök és a többi, de az is bukta, persze nyilvánvalóan azért senkit sem hibáztathatsz, mert balesetben meghal, az kreténség lenne, de esküszöm ez már egy jele, hogy kétszer megpróbáltad seggfejkém, mi nem volt érthető? És akkor jön ez a nő, Alexis, és összekapar, mert ez a munkája nyilván, felmosni a magamfajta szánalmas fickókat, gondolom egy átlagos hétvége a kórházban a baleseti és sürgősségi osztály mellett, és visszajön és én akarom ezt az érzést, látni ahogy visszafordul hozzám és egyre kevésbé figyelek oda mi történik, had történjen.
Wow, ez gyors volt napsugár, ajkaiba kapaszkodva markolok bele fenekének puha húsába hosszan engedve bele az ujjaim és húzom végig, kezem csúsztatom arcára majd pedig tincsei közé, egyre forróbban és hevesebben csókolva Őt, merevségem szegeződik combjának, mindketten várunk már, ujjbegyeim húzom végig hátának meleg bőrén egészen leig, ahol csípőjénél megragadva emeltem meg és engedtem magamra, megvártam még felegyenesedik és megtámasztva magam hajoltam melleihez és vettem ajkaim közé még inkább fokozva vágyait.

@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime17.03.21 13:55




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

a ezt nevezem én boldog születésnapnak, sehol máshol nem lennék most szívesebben, egyetlen koktél szürcsölgetős csajos este, vagy részeg vadidegenekkel töltött kósza egy éjszakás kaland sem érne most fel ehhez, a lehető legjobb helyen vagyok és az épp az életemben legmegfelelőbb emberrel, semmi mást nem kérek, semmi másra nem vágyom, csak érezni őt, kéjes nyögések között tölteni az estét az ágyamban alatta, felette, mellette tök mindegy, csak érezhessem kemény férfiasságát, csípőjének vad mozgását, telhetetlen csókjainak édes ízét, olyan ez, mint a party drogok, ha egyszer rákapsz az ízére újra meg kell szerezned, túl sokáig tiltakoztam az ellen mennyire is vonz és mennyire is magaménak akarom minden mocskos kis fülledt erotikáját.
Még mindig csak levegő után kapkodok, szédülök és csillagokat látok, még is egész biztos vagyok benne, hogy ha találok még egy kis tasakocskát a fiókban ölébe mászva fogom végig nyögdécselni az éjfélt, és vigyorra húzódtak ajkaim az ujjaim megakadtak egyben, fogammal téptem fel és illesztettem merev férfiasságára, keresztül vetve lábam kaptam újra ajkai után, piszkosul kívánlak, és azt akarom, hogy érezd mennyire is vágyom rád, pedig én hagytam volna kilépni az életemből, és akkor most más lenne itt, és a helyzet is teljesen más lenne, hiszen ilyen mélyen még senki sem érintett meg, egyszerűen érezni akarom lüktető énjét ahogy érte nedves ölemet tölti ki, hangosan nyögök ajkai közé, ahogy megérzem végre Őt magamban, felegyenesedek és megtámaszkodom a combjain, érdes hangom tör elő torkomból ahogy nyelve kezd játszani melleimmel, ujjaim csúsztatom tincsei közé, meg megfeszítve benne ujjaim tartom őt puha bőrömön, szabad kezemmel markolok izmos, széles vállába, csípőm mozdítom felette, lassan piszok lassan, ki akarom élvezni minden merev centijét, hátra vetem a fejem, mély sóhajok csúsznak ki ajkaim közül, ahogy egyre hevesebb tempóban mozdulok vele, kétség sem fér hozzá, hogy eddig ez a leghasznosabban eltöltött születésnapom, és még nincs vége, még láthatom a saját csillagjaim.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime10.05.21 15:51



Alexis & Michael

a29d48ab3ab815621a8921af60b86ee5.jpgNem tehetem, nem lehet, egyszerűen nem és kész, hosszú ideig, évekig csak ezt tudtam érezni, bármilyen dühös is voltam épp, csalódott vagy épp magányos, nem más akartam lenni, csak amikor eddig önmagam voltam, az még sosem végződött jól így ha valamikor csak fel is emeltem a kezem, hogy végig simítsam egy nő arcán, inkább leengedtem, olykor dühödten és pokoli nehezen és még ha nem is tűnt jó döntésnek, elengedtem. De most valahogy nem megy, képtelen vagyok rá. mert ha megérinthetem Alexis-t, akkor azt érzem, hogy még nem vesztem el teljesen, csak arra nem gondolok, mi lesz ha egyszer Ő fog elengedni, nagy szükségem volt rá és nem kértem, mégis maradt, nem akarom mindkettőnket tönkretenni, elég, ha csak magamat, csak tudnék nem rá gondolni. Ez van haver. Alexis ajkai követelnek vissza az édes valóságba, remélem, hogy az, még ha az is a végzetem, hogy tönkre tegyenek a nők, forrón esem puha melleinek, nedves ajkaim járják be, ujjai tapadnak mélyen a vállamba, Michael, haver, agyalj máskor ezen. Hevesen és forrón kapok ajkai után, ujjaim siklanak tincsei közé még közelebb húzva és tartva őt magamon, Őt és csókjait, egyszerűen vágyom erre... egy szép arcra, egy mosolyra, egy szép szempárra, finom illatra, valakihez odabújni, ami hangosan kimondva, hmm fogalmam sincs hogy hangozna. Kezem simítottam végig a hátán és markoltam meg fenekét, mély érdes hangom szakad fel torkomból, ahogy egyre ütemesebben mozog rajtam, oké Alexis, hangosan felmordulva ragadtam meg lassan dőltem előre és döntöttem nedves homlokom mellkasának, igen erre is vágyom, a puha melleire, forró bőrére, izzó vágyaira...és most még csak annyira, hogy kényelmesen elterülve a mellkasomhoz bújjon és aludjunk eget.
Nagyot nyelve kapkodtam még mindig levegő után, miközben hanyatt dőltem és csak néztem azt a csillogó zöld szempárt, a szavaiból ítélve túl elmélyülten is.
- Hm, érezted már úgy valamiről, hogy kimondva butaságnak hangzik, de a fejedben nagyon is van értelme?
- Nem bújsz ide? - Nyújtottam ki a karom, majd apró csókot nyomtam ajkaira, miközben vállamra döntötte a fejét.

@
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime14.05.21 9:59




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



O

lyan mély és telhetetlen vágyat érzek iránta, amit még talán egyetlen emberi lény után sem, mindig is hiányt, űrt éreztem magamban, de ezt én nagyon jól tudom, hogy a nem létező apám, a rákban haldokló anyám hagyott maga után, nem mondom René megpróbált mindent, hogy ne érezzem pocsékul magam és hát a nevelőapám aki szintén itt hagyott már minket is elég rendes pasas volt, de nem tudták teljesen eltűntetni mindazt a szakadékot ami bennem húzódik, persze, rendes állásom van, tanulok és támogatom a rákellenes alapítványokat, és én magam is folyamatos szűrésekre járok, hisz a családomban elég közeli a rák kockázata, de most én miért is agyalok ezen, amikor helyette egy ragyogó kék szempár lesi minden kívánságom?
Csókjai tüzelik izzó vágyam, nem tudok betelni vele, érezni akarom őt, bőre melegét, mámorító illatát, ajkainak puhaságát, követelőző csókjait, rám vágyakozó férfiasságát, minden ízében tökéletes férfi és én annyira vágyom rá, mint szomjazó a sivatagban egyetlen korty vízre, szükségem van erre, szükségem rád, kapaszkodni valamibe, valami megfoghatóba.
Ujjaim csúsztatom nedves tincsei közé, ajkait tartva az enyémen engedem, hogy átlépjük együtt az úgy áhított édes semmibe. Levegő után kapkodok, fejét dönti a mellkasomnak, magamhoz ölelem és csak dőlök vele a  puha párnák közé. Muszáj kicsit kuncognom, bevallom nem gondoltam, hogy így végződik az a nap.
- Állandóan.
Fordultam felé vigyorogva, majd vállára hajtva a fejem hallgattam lassuló légzését még el nem nyomott az álom.
Az ébresztőórám csörgésére keltem.
- Ma csak később lesznek óráim, maradj csendben.
Motyogtam ahogy felemelve fejem Michaelről kerestem a hang forrását, visszadőltem és csak apró csókokat nyomtam bőrére, érzem, hogy mocorog és ébredezik.
- Jó reggelt.
Haladtam egyre beljebb ajkaimmal, végig csókolva a nyakát, állát, arcát, végül ajkait. Lábammal öleltem  derekát, így pontosan éreztem a reggel ébredező reakcióját, halvány mosoly jelent meg az arcomon, és meglepett ahogy húzni kezdett maga fölé, nem mondom, hogy tiltakoztam, hisz a következő pillanatban már rajta fekve kaptam egyre hevesebben ajkai után, ujjaim kutattak a nyitott fiókban, de semmit sem éreztem, elválva ajkaitól emeltem fel a fejem és pillantottam bele.
- Ó, hát ez elfogyott. Basszus, akkor jó éjt.
Másztam vissza le mellé.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: You can't see, what I see! Alexis & Michael You can't see, what I see! Alexis & Michael I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

You can't see, what I see! Alexis & Michael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alexis Bedloe
» Alexis Katherine York
» Michael Sullivan
» Michael és Lauren - Feltörő emlékek
» Emma & Michael ◯ it's a good thing we have chemistry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Alexis garzonlakása-