welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_lcapDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Voting_barDave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave & Jenna - Did you hear the rain?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime19.01.14 13:31

Nem tudom, honnan jön, hogy ezzel a klisészöveggel álljak elő, de abban a percben jó megoldásnak tűnik, úgyhogy persze, hogy gondolkodás nélkül kimondom. Ráadásnak még egész végig olyan angyali arcot tudok vágni, hogy abba hiba nincs. Huntertől már megtanultam, hogy kell nézni, amikor tudja az ember, hogy valami rosszat csinált, de nem akar büntetést. Tudom, hogy kell mosolyogni ilyenkor. Kár, hogy egy fél perc múlva, már a mosolyból nagy vigyor lesz és oda a nagy alakításom. Nem mintha túl nagy baj lenne.
- Nem hát! De a saját érdekedben remélem, te is erre a következtetésre jutsz - vigyorgok annak ellenére, hogy eleinte még megpróbáltam komoly és aggódó lenni. De nem ment. Túlzottan azon jár az eszem, hogy jól megjegyezzem az újabb sértését és felírjam arra a képzeletbeli listára. Bőven tudok kitalálni olyasmit, amivel tud kárpótolni. De nem most fogom elsorolni őket. Majd idővel. Nem akarom én egyszerre behajtani rajta. Egyelőre megelégszem a vele töltött ma estével és a beígért reggelivel. Az úgy már egy... talán mínusz két sértés is.
- Előbb megvárom... te mit alakítasz magadtól - mosolygok le rá egy pillanatnyi szünetet tartva a nagy elfoglaltságom közben. Ezután viszont már újult erővel vetem bele magam a teste felfedezésébe, különösen foglalkozva azokkal a részekkel, ahol előzőleg akár csak egy kis fájdalmat is okoztam neki.. és persze azokkal is, amik kimaradt a kényeztetésből. Nem mintha még így is túl sokáig húznám.
De minden sürgető vágy ellenére most gyengéd vagyok és épp annyira heves, amennyire kell. A levegővétellel viszont még így is gyötrelmes harcot vívok, amikor már ott fekszek mellette. Ahogy hallom, megint sikerült kifárasztanom, annyi különbséggel, hogy most én is elég lustának érzem magam. Arra viszont van erőm, hogy felhozzam neki, ezt meg kell még ismételnünk. Nem ma este, de meg kell.
- Pontosan. Csak egy kis edzés az egészséges életmód keretében - vágom rá a már jó párszor hallott szöveget, nagy vigyorral és mivel nincs egyikünknek sem újabb feltétele, így megpecsételem az egyezséget egy csókkal. Ezt próbálja meg felbontani kettőnk között bármilyen agyafúrt ügyvéd! Olyan törhetetlen a dolog, mint bármilyen nagymenő házasság. Legalábbis én így érzem most, ahogy hozzám bújik én pedig átölelem.
Bármilyen fáradtnak is érzem magam, a testem még most is ébren tart. Az agyamba pörögnek a boldogabbnál boldogabb gondolatok és csak akkor mozdulok meg, amikor már jó egy óra múlva fázni kezdek. Akkor is csak vakon tapogatózok magam mellett, hogy magunkra húzzak egy takarót, majd megigazítsam a fejem alatt a párnát. Végre jöhet az alvás. Fogadok, olyan nyugodtan fogok aludni, mint amiben csak régen volt részem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime19.01.14 20:41

Szerintem nem is csak egyszerűen a fiától tanulta el ezt a nézést, ez valahogy a pasikban zsigerben ott lehet, hogy könnyebben kivágják magukat a nőknél, ha tudják, hogy valami rosszat csináltak. És persze mi hajlamosak vagyunk egy idő után úgyis megenyhülni, na nem mintha én most egy kicsit is morcos lennék. Még eljátszani se nagyon tudnám, annyira élveztem azt, ami nem rég még a fürdőszobában zajlott és nagyon jól sejtem, rám váró eseményeket.
- Különben kapok még egy rossz pontot? Fééélek! - jól el is nyújtom az utolsó szót, és igyekszem határozottan riadt képet vágni, de őszintén szólva nem nagyon megy, pedig nagyon rajta vagyok. Bár azt hiszem neki se nagyon sikerül az, hogy komolyan nézzen akármennyire is próbál. Az viszont tényleg megoldható, hogy kapjon valami reggelit majd, bár nem vagyok valami profi szakács, de Lau legalább az alapokat megmutatta, hogy ne csináljak teljese káoszt, vagy ne gyújtsam fel véletlenül mondjuk a konyháját.
- Hát jó, akkor nagyon fogom törni a fejem, hogy kiengeszteljelek. - még egy gyors csókot is kap a szavaim nyomatékosításaképpen, és csak után hagyom, hogy egy kicsit felfedezze a testemet. Végülis előzőleg nem nagyon került erre sor, szóval most épp itt az ideje és szó se róla nagyon jól csinálja. Nem kell nekem sok idő, hogy már veszettül kívánjam, hogy újra kinyírjon, ha nem is olyan durván, mint legutóbb. Az se nagyon zavar, hogy a fürdőben hagyott rajtam néhány nyomot, hiszen nekem is sikerült, az biztos, hogy majd még ha ez eszembe jut kapni fog oda pár apró puszit. A válla környékére hátulról, de egyelőre nem nagyon tudok ilyesmin gondolkodni, hiszen hamar a lényegre térünk, én pedig már inkább csak zihálni és kapaszkodni tudok, hogy bírjam a tempót, amit diktál. Nem mondom, hogy könnyű és nem kérdés ezek után, hogy tényleg meg kell ezt még ismételnünk... néhányszor. Túlságosan jól működik ez az egész, a kémia, vagy mi a fenének kéne nevezni. Egyszerűen a fellegekben érzem magam miután ő kidőlt mellettem, és legalább egyetértünk abban, hogy ez egy kiváló testedzés.
- Innentől legalább kihagyhatom a reggeli futást... na nem mintha valamikor is csináltam volna ilyen marhaságot. - mosolyodom el egészen szélesen mielőtt még a csók után hozzábújnék. Eszembe se jut, hogy takaró kéne, még pihegek és inkább csak finoman simogatom a mellkasát még néhány pillanatig, amíg a kimerültségtől le nem csak az álom. Gyorsan jön, tényleg meglepően gyorsan. Nem kell nekem egy óra, amíg még gondolkodom, azt hiszem ebből is sejthető, hogy mennyi kivégzett. Most aztán cseppnyi szükségem sincs rá, hogy valami extra módon jussak el az alvásig. Csak akkor mozdulok meg, vagy inkább félálomban mocorgok kicsit, amikor ő megmozdulok a takaró miatt. Egyszerűen csak kényelmesebb pózt keresek, mert így a mellkasán kész csoda, hogy nem ment még szét a nyakam. De ez sem teljesen tudatos most, inkább csak - persze közel maradva hozzá - fordulok oldalra, hogy elhelyezkedve jó eséllyel reggelig aludjak. Kétlem, hogy most bármi fel tudna ébreszteni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime19.01.14 20:58

Nem tudom, minek örülnék jobban. Ha arra a következtetésre jutna, hogy nem vagyok átlagos, vagy arra, hogyha igen, és akkor újabb sértés kerülhet fel arra a listára, amiért kárpótlást követelhetek tőle. Azt hiszem, én mind a két verzióval jól járok, így nincs is értelme agyalni rajta. Járjanak az ő gondolatai ekörül. Az enyémet úgyis túlságosan lefoglalja, hogy a meglévő sértéseiért mivel válthatja ki. Lehet, hogy ő változatosabb módokat talál erre, az én gondolataim viszont nagyon is egy területre összpontosulnak. Szerintem erre ő is rájöhet, szóval talán jobban jár, ha nem tőlem kér majd tippet, hanem kitalál valami egyedit. Nem mintha rá tudnék unna arra, hogy testedzés formájában egyenlítenénk. Erre egyszerűen nem lehet ráunni! Ha eddig akár egy szemernyi kétség is felmerült bennem, azonnal eloszlik, amikor pont olyan kimerülten és elégedetten terülök el mellette, mint ahogy legszívesebben a zuhany alatti akció után tettem volna.
Ezek után valahogy nincs ínyemre, hogy megszólaljak. Az jár az eszembe, hogy ezt vajon mikor tudnánk megismételni. Bármilyen nehéz is bevallani, ma este már elég macerásan menne egy harmadik kör, de mondjuk holnap este... vagy akár reggel, ébresztőnek? Akár még erről is lehet szó. De előtte mégis tisztázni kellene, hogy ő mit gondol erről. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is akar kötelezettséget ez az egész mellé, mégis szinte lélegzetvisszafojtva várom a válaszát. Annál jobbat nem is mondhatna, mint amit. Tökéletes feltételek, mindenki jól jár. Egy csókkal meg is pecsételhetjük.
- Nincs is rá szükséged. Így van tökéletes - jelentem ki gondolkodás nélkül és még összekaparom a meglévő erőmet, hogy kicsit megemeljem a felsőtestem és egy apró csókot tudja adni a vállára. Ezután viszont már nyugton maradok.
Arra egyelő sok esély nincs, hogy aludjak. Bármilyen fáradt és nyugodt is vagyok, túl sok minden jár a fejemben. Azt viszont jó tudni, hogy továbbra sem érzek bűntudatot azért, mert így alakult az este. Pedig fogadni mertem volna, hogy Roxy után... De nem, semmi nincs, csak száz százalékos elégedettség. Remek. Talán szűk egy órát fekszek nyitott szemmel, mire rájövök, hogy kezdek fázni. Valószínűleg neki sincs már melege. Kis mocorgás után magunkra húzok egy takarót, ami épp a kezembe akad. Gyűrött és megviselt a kis akciónk után, de elég meleg ahhoz, hogy ne fagyjunk le alatta. Innentől már csak aludni kell...
... és ébredni valamikor már javában a délelőtt folyamán. Hallom a kinti zajokból. Igaz, hogy külváros, de itt is megvannak azok a hangok, amikből az ember óra nélkül meg tudja tippelni az időt. Kell egy másodperc, amíg felidézem a tegnapi nap eseményeit. A nagy változást az is bizonyítja, hogy teljesen meztelenül, nem feszülő alsóval ébredek. Nem is rossz! Oldalra fordítom a fejem, az arcomon pedig egy mosoly ül a tegnapi emlékek hatására. Óvatosan mozogva, nehogy felébresszem, ha még aludna, nyújtózok egy nagyot és most érzem csak igazán, hogy mennyire elszoktam én az ilyesfajta testmozgástól. Történhet olyan, hogy az embernek emiatt legyen izomláza? Vagy sem simán rosszul feküdtem és ez viselt meg kicsit? Nem számít. Fergeteges este volt, most pedig... jöhet az a fergeteges reggeli, amit beígért.
Persze nem fogom én emiatt felébreszteni. Hadd aludjon csak, ameddig jónak látja. Addig én magamra kapok egy alsót legalább és előkeresem a cigimet, ami valahol ott lesz a nadrágom zsebében. Csak tudnám, azt hol hagytam?!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime20.01.14 12:56

Igen, azt nagyon is sejtem, hogy az ő ötletei egy területre fókuszálnak, ami a kiengesztelést illeti. Persze nekem is akad ilyen irányú ötlet a tarsolyomban, de egyelőre azt hiszem le fog fárasztani annyira, hogy ez ne most legyen aktuális, hanem reggel... vagy azon a következő alkalmon, ami kizárt, hogy ne következne majd be, ebben mindketten biztosak vagyunk és egész jól sikerül is tisztázni, hogy mit is várunk ettől az egésztől. Ugyanazt és ez a lényeg, ez kis testedzést, vagy legalábbis olyasmit, mert hát szó se róla, hogy az elmúlt percek is rendesen égették a kalóriákat, bár sose volt gondom a súlyommal, már csak azért sem, mert nem vagyok egy lusta típus, no meg amúgy se szoktam olyan vészesen nagy adagokat magamba tömni, ami az evést illeti. Bár azt hiszem most reggelre ezek után farkas éhes leszek, már is érzem egy kicsit, hogy sejtelmem sincs, mikor volt a vacsi, ha egyáltalán ettem, de az hogy felkeljek pótolni esélytelen lenne. Megmoccanni is nehéz, épp csak annyi sikerül, hogy kicsit közelebb kússzak egy csók, és egy hozzábújás kedvéért.
- Jó válasz! - mosolyodom el. Akármennyire is a tettek embere, azért azt is nagyon tudja, hogy mit kell mondani, ami egy lánynak tuti, hogy tetszik, és dicsérni azt nagyon tud. Én pedig szinte már mosollyal az arcomon alszom el hamarosan. Eléggé kitörölt mindent a fejemből, hogy ne nagyon legyen semmi, ami ébren tart, egyszerűen csak pár perc alatt elnyom az álom, főleg ahogy a csendben az ütemes szívverését hallgatom. Csak akkor moccanok meg, amikor ő is, kicsit arrébb húzódom, hogy kényelmesebb legyen a fekvés és persze határozottan jó ötlet, hogy kerül rám takaró is, mert lehet hogy hamarosan én is felébrednék rá, hogy fázom. Így viszont nincs más hátra, mint a kimerültségtől egy nagyon kiadós alvás egészen valamikor délelőttig.
Egész hamar eljön az ébredés, vagyis csak azért érzem úgy, mert egyszer sem ébredtem fel éjszaka. Most is csak a mocorgás az, ami egy kicsit kezd magamhoz téríteni, de pár percig még nem vagyok hajlandó kinyitni a szememet, csak magamhoz húzom a takarót és még jobban bevackolom magam, mint akinek tényleg nincs szándékában megmozdulni egyelőre, legalábbis ennél jobban. Aztán végül mégis kinyitom a szemem, amikor érzem, hogy feltápászkodik és kikel az ágyból. Az arcomon mosoly játszik még akkor is, ha a szemem most még csak vékony rés is, amin próbálok kilesni.
- És én mit vegyek fel? - félig hason fekve ölelem át kicsit a takarót és nézem végig, ahogy felveszi az alsót. Valami azért nekem is kell, de a ruháim valahol a fürdőszobában vannak és azt se tudom, hogy van-e rá esély, hogy felteregetés nélkül megszáradtak. Valami viszont addig is kéne, amíg valami reggelit összedobok majd neki, ha már megígértem, mégsem mászkálhatok csak úgy minden nélkül, főleg mert a takaró alatt olyan kellemesen meleg van.
- És mit szeretnél reggelizni? Na nem mintha egy sima rántottánál többhöz is értenék? - addig viszont tényleg nem vagyok hajlandó megmoccanni, amíg nem kapok valami felvehetőt, meg egyébként is túl jól fekszem itt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime20.01.14 18:45

Amikor tegnap nekiindultam az estének, próbáltam a legjobban elképzelni, ami csak lehet belőle. Na már most, vagy túl szegényes a fantáziám, vagy máshol van a hiba, de erről, ami történt, még álmodni sem mertem. Egyszerűen fantasztikus volt az egész, ráadásnak még itt van ez a nagy nyugalom is, ami átjárja az egész testem. Nem érzem az a furcsa bizsergés, ami arra késztet, hogy állandóan mozogjak, menjen valahova... csinálja valamit. Akármit! Ez teljesen eltűnik és a megszokotthoz képest bőven hamar nyom el az álom. Reggel persze az első pár másodperc után, amíg oldalra fordítom a fejem, lepereg minden pillanat, én pedig nagy vigyorral tapasztalom, hogy elszoktam az ilyesféle testmozgástól. Persze az is szóba jöhet, hogy piszok rosszul aludtam, de valljuk be, ez elég elképzelhetetlen.
Mégis egyetlen szó nélkül ülök fel, majd állok talpra. Próbálom a legcsendesebben megtenni mindezt, de mégis úgy tűnik, hogy mocorogni kezd. Pedig egyáltalán nem állt szándékomban őt is felverni. Így is eléggé kifárasztottam, ha jól sejtem, annyit megérdemel, hogy aludjon addig, amíg szeretne. Úgyhogy addig nem mozdulok, amíg úgy nem tűnik, hogy tovább alszik. Csak ekkor lépek a szekrényhez és veszek ki magamnak egy alsót, amit hamar magamra is kapok. Másra most egyelőre nincs szükség. Ezután viszont elég gyorsan fordulok meg és villantok egy mosolyt.
- Kellene neked is kutatnom valamit? Szerintem tökéletesen jó vagy így, takaróba csomagolva - állapítom meg, és nem bírom megállni, hogy ne támaszkodjak meg az ágyon és lopjak tőle egy csókot. - Arra a takaróra sincs sok szükség - teszem még hozzá, de annyira szemét nem vagyok, hogy le is húzzam róla. Tudom, hogy milyen kellemetlen tud lenni, ha lerántják az emberről a jó meleg páncélt. Hiába is szeretném én anélkül látni újra, hogy felidézhessem a tegnap este legapróbb részleteit, akkor is ellépek tőle és kényelmesen megtámaszkodok a fiókos szekrény szélén.
- Sima rántotta? Ennél azért többre számítottam - jegyzem meg lebiggyesztett szájjal, majd egy nagy sóhaj kíséretében szólalok meg újra. - Lepj meg valami különleges rántottával legalább - kérem, de mivel látom én rajta, hogy nagyon nem akar mozdulni, elkezdek kutatni valami ruha után neki a szekrényben.
- Bokszer alsót szeretnél vagy esetleg egy nyakkendőt? Ja, az nincs - beszélem le magammal egész gyorsan, majd előállok egy, még nekem is túl nagy inggel és odaadom neki. Remélem ezzel beéri. Igazi női ruhákkal nem szolgálhatok, de legalább ez az egy talán még a térdéig is takar. Sajnos az már kicsit sok, de még mindig több, mint amennyit most látok belőle.
Ha pedig már feltúrtam a fél szekrényt, csak kiveszek magamnak egy kopott farmert és igyekszem magamra rángatni. Ez persze általában nem olyan macerás, de úgy, hogy a tekintetem állandóan őt követi, már annál inkább. Az biztos, hogyha megindul a konyhába is követni fogom és kiélvezem a látványt, ahogy szorosan a nyomában megyek. Nem tudom miért, de piszok vonzó már attól, hogy az én ingem lesz rajta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 14:49

Oh hát bennem fel sem merült, hogy így alakulhat ez az este. Csak egy kis bulizás volt a cél, és már az is kissé meglepett, amit Jack művelt, az pedig hogy mindezek után újra Dave volt a hős megmentő és hogy ennek még ez is lett az eredménye... hát az több, mint amit remélhettem. Bár persze akárhogy is nézem jó sok bonyodalmat fog ez okozni, de nem fogom ezt bővebben átgondolni azonnal. Egyszerűen néha csak jó a pillanatban élni, hiszen elég fiatal vagyok még ahhoz, hogy ne menjek bele mindenbe mélyebben azonnal. Túlságosan kellemes a vele töltött idő ahhoz, hogy erre szánjak időt, amikor még leginkább aludni szeretnék és a szemeimet kinyitni is nagyon nehézkes. Az elején nem is megy, amikor érzem, hogy mocorog mellettem. Csak még jobban bevackolom magam az ágyba és magamhoz ölelem a takarót is. Túlságosan kényelmes most ez így, és olyan kellemesen elfáradtam, arról a finom kielégültség érzésről már nem is beszélve, ami olyan mély nyugalmat ad, hogy elmesélni se lehet, csak átélve tudhatja az ember, hogy milyen.
- De mégse csoszoghatok ki egy szál takaróban, hogy reggelit készítsek neked. - fáradt mosollyal pillantok fel rá, ahogy sikerül lassan a szemeimet és értelmesebb állapotba kényszerítenem, magyarán, hogy ne csak egy-egy vékony rés legyen a helyükön. A csókot persze viszonozom, és el is mosolyodom közben. Nem mondom, hogy ez nem a legtökéletesebb ébresztő. - De olyan jó meleg! - az utolsó szót kicsit el is nyújtom, olyan nyafogósan és még szerencséje, hogy nem fordul meg a fejében, hogy leszedje rólam, mert azt csak harc árán engedném. Túlságosan kényelmesen fekszem és túlságosan jó meleg van itt alatta, hogy engedjem, hogy ilyen butaságot tegyen. Nagy szerencséje, hogy végül nem teszi meg. Kicsit forgolódom, persze csak annyira, hogy ha épp néz, akkor egy röpke pillanatig betekintést nyerhessen, hogy mit is rejtegetek a jó melegben.
- Hát eheted a hasamról, az elég különleges? - széles mosollyal nyújtózom egy nagyot, aztán kicsit hümmögök hozzá. - Meglátom, hogy mi van a konyhádban, amit fel lehet használni. - teszem aztán hozzá. Végülis ha találunk valami extrát, akkor szívesen teszek hozzá azt is pluszban. Ki lehet találni valamit, minden bizonnyal ami külön finom, az a rántottában is jó tud lenni. Biztosan kiötlök majd valamit, ha az a megoldás nem megfelelő neki, hogy a hasamról falatozzon, bár persze azt szigorúan csak azután, hogy már kihűlt.
- Meglepődtem volna, ha lenne. - de továbbra sem moccanok, amíg nem ad nekem valami használhatót. Azt hiszem a nyakkendő amúgy se melegít túl sokat, az csak maximum neki tetszett volna, mert kb. olyan, mintha nem is lenne az emberen semmi. Én viszont nem akarok a jó melegből kimászni, csak akkor, ha kapok valamit. Végül csak meg lesz az az ing, úgyhogy vállalom, hogy kimászok a takaró alól, és amíg öltözöm legalább egy kicsit felidézheti azt az istennői testet, amit emlegetett már párszor. Le sem veszem róla a tekintetemet, amíg a gombokkal bíbelődöm. Persze csak párral, nem fogok nyakig beöltözni, meg persze egy kicsit az ujját is érdemes feltűrni és még annyi is belefér, ha már sikerült megküzdeni a farmerrel, hogy közelebb lépjek és egy röpke csókot adjak neki átkarolva a nyakát is mellé.
- Na... jól aludtál? - kétség sem fér hozzá azt hiszem, látszik rajta, hogy milyen kisimult az arca. Aztán csak utána engedem el, és veszem az irányt a konyha felé. Félúton torpanok meg. A ruháim. Félő, hogy a földre dobálva esélyük sem volt értelmesen megszáradni. - Dave... rápakolhatom a cuccaimat valami radiátorra, valamiben azért csak haza kellene mennem, és ez így kevés lesz az utcára. - bár tény, hogy tuti, hogy sok pasinak tetszene, ha így indulnék meg haza. Mindenesetre ha felvázolja hova teríthetem a ruháimat, akkor a fürdőszoba lesz az első célom, és csak majd utána a konyha. Addig akár elő is pakolhatja azt, ami szükséges a rántottához. Kezdek határozottan éhes lenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 17:17

Komolyan elgondolkozok rajta, hogy engem mennyire zavarna, ha ruha nélkül indulna meg reggelit készíteni. Elég hamar rá kell jönnöm, hogy semennyire. Nem kell neki még a takaró sem mindehhez, de persze nem kényszerítem én semmire. Mégsem kezdek el most azonnal valami olyan ruhát kutatni neki, ami takar, de nem teljesen. Nem sietünk sehova. Még egy csók is belefér, ahogy megtámaszkodok az ágyon és odahajolok hozzá.
- Akkor maradj még nyugodtan ágyban - adom meg neki a lehetőséget. - Talán még én is csatlakozok később - teszem hozzá nagy mosollyal. De minderről csak később lehet szó. Egyelőre teljesen ráérősen támaszkodok a fiókos szekrény szélén és onnan nézek rá. Mintha semmi dolgom nem lenne. Ami igaz is, ha úgy vesszük. A reggeli várhat. Úgysem nekem kell ma kutatni valami ehetőt. Nem mintha pont ez járna az eszemben, amikor legalább egy kicsit megemeli a takarót. Tökéletesen emlékszem rá, mi van ott, de nem baj, hogy segít felidézni.
- Elég különleges - bólintok rá a lehetőségre nagy mosollyal, miközben az agyam akaratlanul is képeket vetít a semmiből. - De a tejszínhab akkor már kellemesebb. Vagy csokiszirup. Következő alkalomra szereznem kell - jegyzem meg utóbbit inkább csak magamnak. Még jó, hogy semmi esély sincs rá, hogy ilyen fontos dolgot elfelejtsek. Itt lesz mind a kettő, mikor a következő beszélgetésünkre sor kerül.
- A vicc, hogy én sem tudom már, mi van a hűtőben - húzom vigyorra a szám. Tényleg nem tudom, mi van ott. Úgy vagyok vele, hogy azt eszek, amit éppen találok. Szóval majd kiderül, mit találunk.
Egyelőre viszont rászánom magam, hogy csak keressek neki valamit, amit felvehet. A sok nyúzott póló között ráakadok az egyetlen ingemre, amint csak azért vettem, hogy normálisan nézzek ki a nagy bocsánatkérő randira... de az már régen volt. A fő, hogy Jennán nagyon jól fog állni, abban biztos vagyok. A tippem azonnal be is igazolódik, amikor felveszi és nagyjából begombolja magán. Veszett csábító, hogy az én ruhám van rajta.
- Hunter születése óta nem aludtam ilyen jól. A gondolat pedig, hogy most már nagyjából rendszeres lesz az ilyen... nyugodt alvás, nagyon is csábító - mosolyodok el és még egy ráadás csókot lopok tőle. Az viszont eszembe sem jutna, hogy elengedjem és hagyjam, hogy a reggelivel foglalatoskodjon. Inkább az jár a fejemben, hogy vajon ő kipihente-e magát annyira, hogy tettekben is felidézzük a tegnap estét. De ő ellép és a konyha felé indul, amit apró sóhajjal veszek tudomásul, de megyek utána.
- A gyerekszoba. Ott van radiátor és be is van kapcsolva a fűtés - válaszolok neki pillanatnyi gondolkodás után, de mielőtt én továbbmennék, megvárom, amíg elriszál előttem. Végül még akkor is ott ül a mosoly az arcomon, amikor a elérek a konyhába.
Most gondolom tojást kellene kerítenem. Fél perc kutatás és a hűtőajtón támaszkodás után meg is találom és kirakom a pultra. Ezután viszont? Kényelmesen elhelyezkedek a széken, a fejem megtámasztom és várakozva nézek az ajtó felé, hogy mikor láthatom majd újra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 20:26

Én abban teljesen biztos vagyok, hogy neki nem jelentene gondot, ha ruha nélkül állnék neki reggelit készíteni, de azért én ennél jobban féltem a bőrömet. Egy kis olaj, vagy forró akármi és nem lenne az valami kellemes. Meg egyébként is még bőven megszabadulhatok később is a rögtönzött pizsitől, vagy akármitől, amit majd kapok, mert hogy addig tényleg nem fogok kimászni innen, amíg nem ad nekem valami cuccot.
- De kezdek határozottan éhes lenni. - már-már kérlelően pislogok rá, hogy szerezzen nekem valami ruhát, mert nagyon is szeretnék enni valamit. De ahhoz ki kell mászni a melegből és azt csak akkor vállalom, ha már van rajtam valami, vagy van rá kilátás. Jó lenne az a reggeli, fogalmam sincs, hogy mikor ettem legutóbb, valamikor talán egy gyenge vacsi volt, mielőtt buliba indultunk, de az azért már nagyon régen volt. És bármennyire is vagyok nagyétkű, azért nekem is kell a kaja, mert éhen veszek. - Bár határozottan csábító az ajánlat, igaz, hogy akár később is visszatérhetünk még ide. - mosolyodom el most már, mert ha jól sejtem nem azért akar bemászni mellém, hogy... tv-t nézzünk, vagy beszélgessünk, mert abból tegnap se sok mindent sikerült kihozni.
- Tejszínhab és csokiszirup? Szóval... akkor majd utána fogunk fürdeni. - vigyorom el, még kicsit meg is nyalom a számat. Határozottan tetszik az ötlet és hát ki ne szeretné a csoki öntetet, főleg ha jó a tálalás is. A következő szavaira csak megrázom a fejem. Valahogy ez nem lep meg kicsit sem.
- Pasik... - persze az arcomon széles mosoly játszik, nem szánom én ezt bántásnak, hogy nem tudja, mi van a hűtőjében. De ha jól sejtem azt gond nélkül meg tudná mondani, hogy merre barangolt tegnap az ajkaival rajtam, sőt semmi nehézséget nem jelentene neki, hogy pontosan felidézzen minden pillanatot, de hogy a hűtője mit tartalmaz, az már bonyolult. Végül viszont az inget legalább megkapom, amit hamar fel is veszek úgy nagyjából begombolva. Még az is megfordul a fejemben, hogy kicsit körbeforduljak, de végül elvetem a lehetőséget, csak közelebb lépek, hogy egy csókot azért adjak neki, mielőtt még kifelé indulunk.
- Szóval csak a nyugodt alvás miatt örülsz nekem... értem én. - egy utolsót cuppantok az ajkaira, aztán kis is csúszok a kezei közül. Sejtem én, hogy hirtelen már nem is olyan éhes, én viszont az vagyok, és mivel vissza tudom fogni magam, mégha ő szívesebben is mászna vissza az ágyba, hát simán irány a konyha. A sóhaján csak mosolygok magamban, de nem teszem szóvá végül. Legalábbis addig, amíg meg nem torpanok félúton. A cuccaimmal kezdeni kell valamit, mert nem fogok tudni hazajutni az életben sem, ha ott vannak a földön egy halomban, az úgy nem kedvez a száradásnak.
- Jól van, akkor pillanatokon belül megyek utánad. - azért még visszapillantok, hogy néz-e és hát naná, ez nem kérdés! Szélesen elvigyorodom és egy pillanatra fellibbentem még az ing hátulját, aztán utána sietek tovább, hogy megszerezzem a ruháimat. Felszedni a fürdőszobából és persze felteregetni aztán a radiátorra mindent és utána indulok szépen a konyha felé, ahol ott vár... ücsörögve. Mosolyogva rázom meg a fejem.
- Szóval ezért nem akartad, hogy legyen rajtam ruha, hogy meztelenül nézd végig, ahogy főzök neked? Legalább segítesz serpenyőt keresni? - nem vagyok valami magas, hogy minden fenti szekrényt végignyitogassak, bár azt hiszem ő értékelné, ha nekiállok itt nyújtózkodni és kutakodni. - És kéne egy tál és... lássuk a hűtőt. - kitárom szépen és kicsit behajolok, hogy megnézzem mit lehet még találni. Esetleg valami sonkaféle sajt... kutakodok kicsit, úgy látom van itt sok minden, aminek már leginkább a kukában lenne a helye.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 20:54

Sajnos itt nem szállítják ágyba a reggelit és mivel én nem sértegettem semmivel, nem tartozok neki. Amúgy sem hiszem, hogy reggelikészítés formájában kellene bármiért is köszönetet mondanom. Abban ugyanis nem vagyok olyan jó, mint... másban. Szóval kénytelen lesz kikelni az ágyból. Persze nem lenne nekem annyira ellenemre, hogyha maradna és megadná a lehetőséget, hogy csatlakozzak hozzá.
- Később. Tökéletes lesz később is. Úgyis le kell dolgozni a reggelit... meg ilyesmi - mondom, de elég egyértelmű, hogy a föld alól is képes lennék valami okot előásni, hogy visszabújjon velem az ágyba. De most még nem. Most tényleg jól fog jönni az a reggeli. A desszert pedig egy másik alkalommal, extra felszolgálással.
- Nem árt majd utána a fürdés, igen. Majd gondoskodok róla, hogy a zuhany után fagyi is legyen itthon - tervezem már meg egész összefüggően a következő alkalmat, amit meglátogat és olyan jót beszélgetünk, mint tegnap. Nem mondom, csábító, hogy azt kívánjam, bárcsak már ott tartanánk.
- Szóval nem sikerült ezzel meglepjelek. De te majd felfedezed a hűtőm tartalmát. Az biztos, hogy emberi végtagok nincsenek még a fagyasztóban sem - húzom vigyorra a szám, ahogy felidézek egy nem is olyan régen látott filmet, amiben ez volt a démon egyik kis vicce. Pár kéz illetve láb a fagyasztóba rejtve, mivel az csak hús, ott a helye.
Most viszont ahelyett, hogy ilyesmit raktároznék én is a hűtőmbe, átvéve ezt a jó szokást, inkább előszedem az egyetlen ingem és odaadom neki. Persze közben végig rajta tartom a tekintetem, majd szó nélkül követem a konyha felé, szigorúan mögötte lépkedve.
- Nem egy hátrány a nyugodt alvás - mondom csak azért is tartva magam ehhez az indokhoz. Azt hiszem, ez is pont olyan lesz nekünk, mint, hogy én csak a tetoválásait nézem. Egyikünk sem hiszi, hogy így van, mégis jó ezt ismételgetni. Az viszont már nem kérdés, hogy leplezetlenül bámulom meg, ahogy elindul a fürdőszobába, hogy felszedje a ruháit és megpróbálja száradásra bírni őket. Egy lassú mosoly kúszik fel a számra, amikor egy pillanatra puszta véletlenségből felhúzza az ing alját.
- Megőrjítesz te nőszemély... - morgom az orrom alatt, ahogy továbbra is mosolyogva indulok el a konyha felé. Csak tojást kutatok ki és teszem le a pultra, aztán már le is ülök, hogy vágyakozva várjam, hogy belépjen a konyhába.
- Ne mondd, hogy meglepődtél rajta. Hiszen te mondtad tegnap, olvasol az agyam publikus részében - húzom vigyorra a szám, miközben minden mozdulatát követem. Nem csak a tekintetemmel, de testtel is fordulok arra, amerre ő megy.
- Van nekem szerinted olyanom? - kérdezem vissza és még a homlokom is ráncolom, majd csak felkelek és kerítek neki egy serpenyőt, amit csak egy csókért cserébe vagyok hajlandó odaadni neki használatra.
- Tál, lent - mutatok az egyik kis szekrényre és már most elégedett mosollyal várom, hogy lehajoljon érte. Oké, tényleg nem olyan poén, hogy ennyire bolondulok érte már most. De a fenébe is, lehet nem nézni ezt a testet és nem várni arra, hogy mutasson valamit az ingem rajta?
Ezek után viszont már tényleg nyugton maradok és nem zavarom az ügyködésben. Csak nézem, hogy mit csinál - vagy valami olyasmi -, és végül besegíteni neki és előszedek két tálat, amire majd tud pakolni. Azt hiszem, bármit is hoz össze végül, aminek a rántotta nevet adja, én teljesen elégedett leszek vele. Egy sértés törlesztve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 22:03

Nem mondom, hogy nem maradnék szívesen még az ágyban, de akármennyire is gondolkodom a lehetőségen végül győz a reggeli, amire viszont már nagyon vágyom. Régen ettem és azért elég rendesen sikerült tegnap azt a minimális kalóriát is ledolgozni, ami még bennem volt. Szóval kénytelen lesz egyelőre még eltolni ezt a reggeli... tornát.
- Csak, mert figyelsz az alakomra, tudom én. - mosolyodom el egészen szélesen, de a vigyor még nem megy, ahhoz még egy kicsit kómás vagyok. Tényleg csak az éhségem az, ami főként hajt arra, hogy kimásszak az ágyból, de csak akkor vagyok hajlandó rá, ha tényleg kapok valami ruhát. Előtte viszont még egy új ötlet, a desszert lehetősége következő alkalomra, ami nagyon is tetszik. Imádom a csokit, meg tejszínhabot is, bár egyik sem az a tipikus alakkímélő kaja, de végül is, ha utána azt is ledolgozzuk, akkor belefér.
- Szóval már lassan kész terv van a következő... beszélgetésünkre. És ha szerencséd van, előtte nem is kell megmentened senkitől. - vigyorodom el most már. Mondjuk nagyon tetszik ez az egész, hogy nem csak üres szavak voltak tegnap, hogy tényleg fogunk még találkozni és megismételni ezt a kellemes testedzést, vagy fergeteges éjszakát, vagy hogyan fogalmazzak. Nem hiszem, hogy meg tudnám unni, egyszerűen fantasztikusan passzolunk egymáshoz, ami a szexet illeti és azt hiszem képes leszek rá, hogy ne is bonyolítsam ezt meg most semmi mással... vagy legalábbis nagyon remélem! Az már más kérdés, hogy mennyire lesz majd nem sokára lelkiismeretfurdalásosom, de végül is Linkkel sem vagyunk szó szerint úgy együtt, vagy... igen? Gyorsan hessegetem el a gondolatot, főleg amikor meghallom a végtagok emlegetését.
- Fúúúj! Hát nem is akarok végtagokat látni! - húzom el a számat. Őszintén szólva nagyon nem értékelem még a gondolatot sem, szóval miután rám került az ing és egy csókot is kapott, újra megérdemli nagyon is, hogy rásózzak egyet a hátsójára. Mert nem szép dolog már kora reggel ilyen rémképeket ültetni a másik fejébe!
- Értem én, csak ez a számít, bár arra ott az altató, habár ez a módszer tényleg sokkal egészségesebb. - próbálok én az elején egészen komolyan beszélni, de nem nagyon megy, a végén csak elmosolyodom, és persze hogy ezek után még jár egy kis bosszú. Tudom, hogy csak viccelünk, mint a tetoválásaimmal, de attól még igenis kell ez. Tudom, hogy amúgy is engem néz, ami határozottan növeli az amúgy sem csekély önbizalmamat. Azon pedig már csak magamban vigyorodok el, ahogy a tekintet a csüng rajtam, amikor egy kicsit meglebbentem az inget. Tudom én, hogyan lehet megőrjíteni a pasikat, volt időm kitapasztalni és határozottan jó vagyok benne. Persze a teregetés is gyorsan készen lesz, és utána már vissza is térek hozzá.
- Rossz fiú vagy... az a nagy szerencséd, hogy bírom a rossz fiúkat. - nevetem el magam, de most nem játszom el vele újra azt, amit a vizes ruháimért indulva tettem. Csak szépen a hűtő elé állok és előszedek legalább pár dolgot a tojáson kívül. Végül csak sikerül még hátul egy kis bacont is feltúrni, meg egy fej paprikát. Még azt hiszem fűszer kéne, de amíg agyalok ő már előttem is terem a serpenyővel, amit átveszek és nem mondom, hogy ellenemre van az a csók, amiért megkapom.
- És akkor ha most simán leguggolnék, akkor ki lennél akadva? - vigyorodom el, amikor kiderül, hol is van az a tál. Tudom én, hogy mit szeretne, és végül is vagyok olyan rendes, hogy eleget tegyek neki, hogy határozottan csábosan hajoljak le és veszem ki azt a tálat. Hát igen elég sok előnye van annak, ha egy sztriptízbárban dolgoztál jó ideig. Aztán már nincs más hátra, mint előre, egy kis szeletelés, egy kis tojás felverés, és persze a serpenyő gázra pakolása, hogy felmelegedjen.
- Ha leszel olyan édes, és leveszed nekem a sót, meg... azt a fűszertartót, akkor majd nagyon hálás leszek a reggeli után. - nekem magas, nagyon is. Abban sem vagyok biztos, hogy elérném, ha nagyon nyújtózkodnék, még ha ő ezt értékelné is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 16:41

A legjobb, hogy nemcsak fergeteg, amit együtt művelünk, hanem minden tekintetben hasznos. Megnyugtat, formában tart mindkettőnket.
- Ha pedig már itt tartunk, pont olyan gyönyörű vagy reggel ébredés után, mint este - mondom ki, amivel még tartoztam neki. Hiszen arról volt szó, hogy reggel lehet meg fogok ijedni tőle. Hát nem. Egyáltalán nem. Sőt, a mai reggel még jobban megerősít abban, hogy igenis meg kell még ismételnünk a tegnapit. Újra és újra. Már komplett tervvel állok elő.
- Ha szerencsém van? Nem olyan biztos, hogy jól járok azzal. Ha megmentelek, megkapom a hősöknek járó jutalmat is. Fele királyság és társaik - vigyorgok rá, továbbra sem mozdulva a kis szekrénytől egészen addig, amíg rá nem szánom magam, hogy végre tényleg kiszedjen neki valamit, amit felvehet. Elég sokat hezitálok, hogy mi lenne az, ami takar, de mégsem. Végül az egyetlen ingem mellett döntök, amit oda is adok neki és teljesen ráérősen nézem, ahogy felveszi.
- Nincsenek végtagok sehol a konyhámban - tisztázom, mielőtt tényleg frászt kapna itt nekem. Amilyen jó poénnak tűnt ez elsőre... na jó, még mindig az. Nem bírok nem mosolyogni az arckifejezése láttán. Csak az apró csókkal tud valamivel komolyabb arcot varázsolni rám.
- Látod, ha mellettem maradsz, mind a ketten egészségesebben élünk - szögezem le vigyorogva. Ezek után viszont inkább hallgatok. Amúgy is minden figyelmem leköti az, hogy egy pillanatra sem vegyem le róla a tekintetem. Egyszerűen csak nem tehetem. Nem tudom. Egy kicsit sem zavar, hogy ő is tisztában van azzal, mennyire bámulom. De így legalább kapok egy kis villanást.
Magamban morgok pár szót, mikor ő elindul, hogy kiterítse a ruháját, én pedig a konyhában kezdek el pakolni. Pakolni? Csak a tojást szedem elő, semmi több. Onnantól kezdve már ülök is le és várakozva nézek az ajtó felé, hogy mikor bukkan már fel. A szavaira persze csak villantok egy angyali mosolyt, de egy szó sem szólok. Azt is beszéd nélkül adom tudtára, hogy a serpenyőt csak egy csók fejében adom oda neki. Csodálkoztam volna, ha nem érti meg.
- Annyira gonosz nem lehetsz, hogy megtagadod tőlem még ezt a keveset is... - fogok bele, de többet nem mondok. Akkor sem, ha csak kérnem kellene és hanyagolná a guggolást. De szerencsére így is megteszi. Részemről csak egy nagy nyelés jelzi, hogy nagyon is tetszik a látvány.
Oké, lehet, hogy mégsem kellene ilyesmire kérnem, mert kezd eléggé... Szóval elég egyértelműen tetszik a látvány és ha nem akarom itt leteperni, nem kellene megnehezítenem a saját dolgom.
- Nagyon, nagyon hálás? - kérdezek vissza felhúzott szemöldökkel, de szinte meg sem várom a választ, már állok is fel az asztaltól és veszem le, amit kér. Ezután meg már minek ülnék vissza? Odalépek mögé és hátulról átkarolom.
- Csak, hogy segítsek a közelségemmel - magyarázom kérdés nélkül a tettem és próbálom letörölni a veszett nagy mosolyt az arcomról. - Mikor is lesz már reggeli? Kezdek határozottan éhes lenni - mondom és ahogy még jobban magamhoz ölelem, elég egyértelmű, hogy nem csak egyféle dologra éhezek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 21:43

Persze, hogy széles mosollyal nyugtázom a szavait, hát ki ne tenne így ilyen kedves szavakat hallva? Azért mégis csak reggel mindenki egy kicsit nyomottnak és kifacsartnak érzi magát, naná, hogy remek érzés, ha közben mégis azt mondják, hogy így gyűrötten, smink nélkül is ugyanolyan szép vagy.
- Köszönöm! - és igen, elég korán van még, hogy ne kételkedjek a szavaiban és persze néha el lehet fogadni a bókot igaz? Tegnap már úgyis belekötöttem az istennő dologba, vagy az már ma volt? Nem vagyok benne biztos, hogy pontosan mi mikor történt az elmúlt éjszakán. Viszont ezek szerint nem lesz szükség varázstükörre sem, hogy formába lendüljek, ami azért határozottan jó, bár az tuti, hogy szükség lesz majd legalább egy fésűre, és azzal meg fogok szenvedni, hiszen a vizes hajamat nem tettem rendbe és az nagyon meg tudja bosszulni magát, ez nem kérdés.
- Hát még a fele királyság is kell, nem éred be csak velem? - igyekszem határozottan sértett arcot vágni, bár őszintén szólva nem nagyon sikerül, akármennyire is próbálom. Túlságosan jól szórakozom már megint, már ettől a kis szócsatától is, vagy incselkedéstől, vagy minek is nevezzem. Viszont legalább megkapom azt az inget, amit fel is veszek és szép lassan gombolom be pár gombját, amíg őt nézem. Még egy csókot is kap utána, bár ez a végtag ötlet nagyon nem tetszik. El is várom hogy igazából ne legyenek és még a gondolatot is igyekszem kiverni a fejemből egy röpke csúnya nézés után. Tudok én azt is, ha nagyon akarok, csak ritkán akarok.
- Igen, az a legfőbb érv, hogy egészségesebben élhetünk így, az már részletkérdés, hogy ez sokkal élvezetesebb, mint a reggeli futás. - mosolyodom el. Azért hamar visszatér a jó kedvem, ez nem is kérdés, főleg ahogy az előbbi véres témát sikerül kiverni a fejemből. De most már akkor is kezdeni kell valamit a ruháimmal, úgyhogy el is lejtek a cél felé, persze még azért kap egy kis apró ajándékot út közben, hiszen szinte a hátamban érzem végig a pillantását, le se tagadhatná. Hamar utolérem a konyhában, ahol persze szinte semmivel sem haladt. Őszintén meg sem lep, de legalább a serpenyőben segít, aminek bár ára van, de ez igen csekély és még nekem is jól esik.
- Ezt a keveset? Dave... - rázom meg a fejem mosolyogva, hiszen azt hiszem már nagyon is sokat adtam neki, szóval az az apróság, hogy esetleg nem hajolok le... de legyen, nem leszek ennyire gonosz és megszerezem azt a tálat, hanyagolva a guggolást. Azt viszont tényleg szeretném, ha segítene levenni a magasabban lévő dolgokat. Végülis ezért tartják a pasikat nem? Másra amúgy se jók a konyhában, de a fenti polcokat legalább elérik, és ha már ott van a fűszertartó, akkor ennyivel igazán kisegíthet.
- Egészen könnyű hatni rád... vajon mi mindenre vehetnélek rád egy-egy apró ígérettel? - egészen komolyan kezdek el morfondírozni, de persze hogy a végén elmosolyodom. Nem akarom én ugráltatni, de azt hiszem sok mindent megtenne, ha cserébe egy-egy apró kis szívességet ajánlanék fel neki és nem egy újabb reggelire gondolok. Aztán persze mögém lép, amíg én szeletelek és keverem a tojást. Hát nem mondom, hogy így könnyű koncentrálni, főleg hogy nagyon is érzem, ahogy közel húz magához, hogy nem csak a reggeliről beszél.
- Legalább egy kis türelmed lehetne. Olyan vagy, mint egy kiéhezett... hát nem is tudom mi, miközben egy cseppnyi panasz sem lehetett rám tegnap. Tényleg szörnyen kemény lehetett az az időszak, amíg nem volt senkid. - piszkálom egy kicsit, ennyi azért belefér, no meg annyit is, hogy csak mint aki épp helyezkedik, hogy a kész keveréket a serpenyőbe öntse, egy kicsit hozzádörgölőzzem. Nem akarom én direkt kínozni... na jó, de egy kicsit.
- Na hess, hozd ide a tányérokat! - kicsit oldalra döntöm a fejem és a szabad kezemmel húzom közelebb a fejét, hogy egy röpke csókot azért adjak neki ösztönzésképpen. Viszont én már akkor is nagyon éhes vagyok, nem fog tudni lebeszélni a reggeliről... azt hiszem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 22:07

Fogalmam sincs, hogy felejthettem el a tegnapi beszélgetésünket, miszerint ma reggel biztosan meg fogok tőle ijedni, mert varázstükör nélkül... Ja, hogy már tudom, miért ment ki a fejemből. A felejthetetlen este verte ki az ilyen apróságokat onnan és csomagolta el valami mélyebb helyre. Sebaj. Még most sem késő, hogy meggyőzzem arról, pont olyan gyönyörű, mint tegnap volt. Egy kicsit persze meglep azzal, hogy egyszerűen megköszöni és nem köt bele semmibe. Egy mosoly kúszik fel az arcomra, és nem mondok többet. Nincs többre szükség. Azt viszont már nem hagyhatom szó nélkül, hogy szívesen megmentem én még párszor a következő beszélgetések előtt is, ha úgy hozza a sors.
- Beérem én, de ha adják a fele királyságot is, nem fogom visszautasítani - jön az angyali mosoly, és bármilyen komolyra próbálom venni a figurát, elég hamar rá kell jönnöm, hogy továbbra sincs ilyesmire esély. Pont ott folytatjuk, ahol a tegnap abbahagytuk a tényleges beszélgetést.
- Úgysem tudtam soha rávenni magam arra, hogy edzésként fussak. Rendőrök elől oké, de csak úgy... poénból - rázom a fejem értetlenkedve, de azért egy idő után újra mosolyogva. Nem tudnám megmondani pontosan az emlékeken mosolygok vagy csak azért, mert tényleg jól érzem magam vele.
Ezután viszont már irány a konyha. Reggeli. Csak a látszat kedvéért próbálkozok és kiveszem a tojást, de nem bírom kiverni a fejemből a látványt. Azt, amit tegnap este láttam... amit most pár perce.. amit éreztem a kezeim alatt. Komolyan elveszi az eszem!
- Ezt a keveset - bólintok jófiú módjára mosolyogva. - Kárpótollak érte és duplán kapod majd vissza az ilyen apró... szívességeket, tudod jól - teszem hozzá most már kiszélesedett mosollyal, majd egyetlen szó nélkül nézem végig a szívességet, amit nekem tesz. Lehet, hogy ezzel a saját dolgom nehezítem, de legalább tesztelem azt a bizonyos tűrőképességem. És mondhatom, elég jól végzek a saját felmérésemen. Annak ellenére, hogy pislogás nélkül végig nézem végig a kis jelenetet, pillanatok alatt visszarázódok a valóságba és megyek is neki segíteni, amikor megkér.
- Nem használnál te ki... - mondom teljes magabiztossággal, ahogy leveszem neki, amit kért. Ezután viszont már eszemben sincs visszaülni és onnan nézni. Inkább köré fonom a karjaimat és a háta mögül segédkezek. Pontosabban támogatom a jelenlétemmel.
- Volt egy kicsi. Nem rángattalak ki az ágyból, hogy reggelit akarok... de nem is tartottalak ott, hogy... - próbálok fogalmazni értelmesen, de félbehagyom a mondatot. Azt hiszem, ezt a párbajt most vesztettem. Valahogy mégsem zavar annyira, mint kellene. Majd nyerek egy másikat. Egy sokkal fontosabbat.
- A tegnap az csodálatos volt - szögezem le, amikor felemlegeti és most egy cseppet sem viccelek. Tényleg úgy volt tökéletes minden, ahogy volt. - De most már vége. Hála neked - mosolyodok el és egy apró csókot adok a nyakára. Aztán jön is a ráadás, amikor fordítja a fejét és egy igazit lop tőlem.
- Hm azért csak óvatosan a parancsokkal - mondom, de a mosoly miatt nem hangzik olyan komolyan, mint szeretném. Persze már indulok is el a tányérokért. Jó, csak műanyagtányér akad a kezembe, de ez nem olyan fontos részlet. Legalább a kés és a villa normális, amit még odateszek az asztalra, mielőtt leülnék és mindkettővel a kezemben várom, hogy megkapjam azt a reggelit.
- Majdnem elfelejtettem - mondom magamnak és még közelebb húzom a széket. Eddig is magam mellé terítettem, de most már szinte mintha a két szék egy nagy lenne. Így már jobb lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 13:47

Végülis időnként én is lehetek rendes és nem kell minden egyes szavába belekötnöm igaz? Most ez is egy ilyen kivételes alkalom, részben azért is, mert kellőképpen álmos vagyok még a "korai" kelés miatt, és még simán képes lennék aludni egy kicsit, ha a gyomrom nem jelezné, hogy nagyon is vágyik már arra a reggelire. Úgyhogy bármilyen csábító is a lehetőség, hogy visszabújjon mellém az ágyba, akkor is a konyha felé kellene már tendálni.
- De az igazi hősök visszautasítják a jutalmat nem tudtad? Önzetlenek és tiszta szívűek. - magyarázom öltözködés közben, habár annak a néhány gombnak a begombolása nem tudom mennyire nevezhető szó szerint öltözködésnek. Nem is ez a lényeg most, hanem hogy végre együnk, mert tényleg kezdek éhen halni, még ha határozottan élvezem is az újabb kis csipkelődést, amiben már igazán profik vagyunk.
- Rendőrök elől? Miket műveltél te régebben? Vagy még most is? - semmi megrovás nincs a hangomban, tényleg csak kíváncsi vagyok, de először akkor is a ruháimat rendezem el. Válaszolhat ő útközben is, vagy megrághatja, amíg nem érek ki a konyhába, ahol nem sikerül neki túlságosan előre mozdítani a reggeli készítést. Csak a tojások kerülnek az asztalra, mire odaérek, ő pedig csak figyel, hogy mikor bukkanok fel az ajtóban. Hát ejnye! Jó persze igazán nem tudok haragudni, amúgy is arról volt szó, hogy én engesztelem majd ki és én készítem a reggelit. Az is valami, hogy a serpenyőben segít.
- Tudom... de úgy mondod, mintha az nem lenne neked is ugyanolyan jó. - öltök nyelvet, mielőtt még elővenném azt a tálat. Persze úgy, ahogy ő szeretnél, és nem mondhatom, hogy nem tetszik, hogy szinte már pislogás nélkül nézi végig. És végül még fel is áll segíteni, szóval egész jól bírja, és igyekszik talán megérteni, hogy éhes vagyok, és előbb reggelit akarok, mint hogy itt helyben essen nekem. Bár persze sejtelmem sincs, hogy el tudnám-e utasítani, hiszen már a pillantása is finoman szólva lehengerlő. De legalább tudom, hogy mivel lehet hatni rá.
- Reménykedj! - villantok egy széles mosolyt. Hogy nem használnám ki? Talán... tényleg nem, bár azért nem szabad erre így mérget venni. Vagy csak egy kicsit tenném meg, egy kicsit minden nő megteszi nem? Ha már ütőkártya van a kezedben, kár lenne veszni hagyni. Azt viszont kár lenne tagadni, hogy jól esik, hogy mögém lép, és mondjuk úgy, hogy a jelenlétével támogat.
- Dehogy van neked türelmed, ha rajtad múlna akkor az ebédlő asztalt se evésre használnánk. - nevetem el magam, de aztán csak egy mosollyá szelídül a nevetés arra, amit mondd. - Igen, tényleg csodálatos volt. - aztán folytatom is az eddigit, és nem tudom elnyomni azt a jól eső sóhajt, ami a torkomból szakad fel, amikor a nyakamra ad egy apró csókot. Kell, hogy viszonozzam, muszáj, hogy érezzem az ajkait megint, hiszen már hosszú percek teltek el azóta, hogy utoljára lehetőségem volt rá.
- Óvatos vagyok, tudom hol vannak a határok és csak óvatosan lépem át őket. - mosolyodom el és csak azért is elhessegetem, hogy aztán a serpenyőbe kerülhessen a tojás, meg a többi keveréke. Nem kell neki sok idő, pár pillanat múlva kész is, hogy aztán szépen a két tányérra kotorhassam. Persze ő kapja a nagyobb adagot, mégis csak pasi is, nagyobb is nálam és azért tuti, hogy éhes már. Aztán szépen lehuppanok a saját helyemre, a lábamat lazán átvetve az övén, ha már ilyen közel ülünk.
- Ha nem jó majd kárpótollak, másban jobb vagyok, mint a főzésben. - teszem aztán még hozzá és neki is esek. Azért egy rántottát nagyon nem lehet elrontani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 18:38

Ha tudnám, hogy kötöttünk pont itt ki! Fele királyság...! De képzelet szintjén egész jó mókának tűnik, annak ellenére, hogy ő még képes ebbe is belekötni.
- Nem mindegy? Ha én fele királyságot kapok, amiért megmentelek, az azt jelenti, hogy te leszel a királynő - világítok rá és már ott bujkál a mosoly az arcomon. Ha ebbe is beleköt, akkor tényleg feladom. Legalábbis ezúttal. Úgyis sokkal jobban leköt, hogy őt figyeljem, miközben elkezdi gombolni az inget. Mit számít most, hogy ezúttal enyém-e az utolsó szó vagy sem?
- Most már nem. Tudod, leszokóban vagyok - válaszolom nagy mosollyal, majd egy pillanatra elgondolkozok. Elég nehéz röviden összefoglalni, hogy miket csináltam és milyen balhékban voltam benne. Mégis úgy érzem, hogy válaszolnom kell, úgyhogy ha megkésve is, de csak megszólalok.
- Pár betörés, kisebb lopások... de csak a poén végett, hogy le tudjuk inni magunkat - teszem is hozzá a magyarázatot anélkül, hogy egyáltalán rá kellene kérdeznie. Nem akarom, hogy azt gondolja rólam, hogy veszélyes alak voltam vagy bármi. Nem ez a célom.
- De ez már csak a múlt. A lényeg, hogy egyszer sem kaptak el és most itt vagyok - bújik meg egy kezdetleges büszke mosoly a szám szélén. Erre az egyre tényleg büszke vagyok bármilyen körülmények között. Hogy soha, de soha nem kaptak el és nem csuktak le. Jó, egyszer kihallgattak, de rács mögé akkor sem kerültem. Az teljesen más volt. Most pedig már esély sincs arra, hogy börtönbe csukjanak. Mivel leálltam.
Azért meg csak nem büntetnek, hogyha az ember csak egy adag tojást vesz ki a hűtőből, segítség címén. Ez még nem olyan nagy bűn. Főleg, mert később azért még megteszek ezt-azt, amikor nagyon szépen kér, és megígéri, hogy még meghálálja. Ő viszont igazán megérdemelné. Reménykedjek, hogy nem használ ki? Ennek még a gondolata is gonosz, de nem tudom teljesen komolyan venni, mivel mosolyog. Így az én arcomra is felkúszik egy, de továbbra is azt teszem, amit mond. De előtte még segítek neki a jelenlétemmel, hogy még jobban haladjon és még finomabb legyen az a reggeli.
- Ez is egy lehetőség? Hogy ne együnk az asztalon? - csillannak fel a szemeim annak ellenére, hogy ő ezt nem láthatja. Nem tehetek róla, de egy pillanat alatt még jobban figyelek minden szavára. De persze nem teszek én semmit. Az igazi reggelire pont úgy szükségem van, mint neki. Annak ellenére, hogy bennem másfajta éhség is dolgozik. Ezt pedig nem igazán csillapítja az a kis csók, de a semminél mégiscsak több. Majd lesz itt még ráadás. Gondoskodok róla.
- Csak óvatosan... - ismétlem a szavait, miközben rosszallóan rázom a fejem. Az egész félig fenyegetésnek is hangzik. Amolyan, meglesz még ezért a büntetés, ha túl sokszor lépi át a határt. Akkor is, ha csak óvatosan teszi. Már előre élvezem!
Ahogy azt is élvezem, amikor végre elém kerül egy nagy adag rántotta. Mielőtt nekiesnék még végigsimítok a lábán, hiszen szinte kínálja magát ez a lehetőség. Egy ilyet nem szabad kihagyni. Ezután viszont győz az éhség. Még arra is csak hümmögök, mikor meghallom a szavait. Muszáj előbb pár falatot magamba lapátolni, mielőtt lassítanék.
- Azért ez is elmegy egy... fél kiengesztelésnek - nézek a maradék rántottára, ami csak arra vár, hogy megegyem. - Na jó, háromnegyed - mosolyodok el, ahogy felnézek rá, ezután viszont az evésé a főszerep. Fogalmam sincs, mikor ettem utoljára rendesen reggel, de éveknek tűnik. Pedig olyan régen biztos nem volt, mégis...
Rekordidő alatt elfogy minden a műanyagtányérból és teljesen elégedetten dőlök hátra, a kezem pedig csak puszta véletlenségből pihen a lábán. Most tényleg. Csak most jut eszembe, hogy talán kihasználhattuk volt az időt a beszélgetésre, de... a fene se gondolt erre, miközben ettem.
- Szóval, meddig is érsz rá ma? - vetek fel egy egész egyszerű kérdést. Nem mintha nekem lenne bármi dolgom. Tény, hogy vár rám egy veszett vastag építészeti könyv, amin még egyszer sem rágtam át magam, de az ráér. A kérdés, hogy ő meddig maradhat és meddig élvezhetem ma a társaságát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 21:23

Végülis így van abban ráció, amit mondd, így végül kis homlokráncolós gondolkodás után csak elmosolyodom.
- Jó legyen, végülis királynő se voltam még, bár az istennő már meg volt, vagy lehetek mindkettő? - morfondírozgatok tovább, bár persze nem tudok annyira komoly arcot vágni, mint amennyire szeretnék, pedig igazán igyekszem. Nem is tudom, hogy mellette lehet-e egyáltalán igazán komoly ábrázatot magára ölteni az embernek. Szerintem totál lehetetlen. De azt hiszem nem is ez számít most, csak hogy éhes vagyok, ahhoz pedig gyorsan fel kell öltözni, de az még érdekel, hogy vajon még most is olyan rossz fiú-e, vagy ez már tényleg csak a múlt. Nem is tudom, hogy melyik válasz tetszene-e jobban, ez ebben a legszebb.
- Oh, akkor már mindent értek, érdekes egy életed lehetett akkor eddig az biztos. - újabb kérdés motoszkál a fejemben, de végül mégsem teszem fel. Nem hiszem, hogy most kell ezt megvitatni, egyszerűen csak szívesebben ennék már valamit, mielőtt tényleg éhen veszek itt helyben. Ahhoz, hogy még... mondjuk újra meglátogathassuk az ágyat, tényleg az kell, hogy legyen energiám is.
- Igen, a leginkább az a lényeg, hogy most itt vagy. - viszonozom a mosolyt, de most már csak azért is elindulok. Fel kell teregetni a ruháimat, különben nem nagyon lesz miben hazamennem és azért egy ingben csak nem lejthetek végig az utcán. Egyrészt, mert baromira fáznék, másrészt, mert azt hiszem eléggé magamra vonnám a tekinteteket, főleg ha még egy lágy szellő rá is világítana arra a tényre, hogy tényleg nincs rajtam semmi más csak az az egy ing.
Hamarosan viszont feltűnök a konyhában, ahol nem jutott túl sokra reggeli készítés terén, de végülis nem is vártam el, elvileg arról volt szó, hogy én engesztelem őt, akkor meg nem neki kell melózni. Én állok neki szépen, és még annyi is belefér, hogy most is húzzam egy kicsit az agyát a hajolgatással és a kihasználással. Na jó, nem tenném, csak ha nagyon-nagyon muszáj lenne, ennyi női praktika azért mégis csak szükséges. Azt is tudom, hogy mivel érhetem el, hogy teljesen rám koncentráljon, bár ez azért rizikós így, mert tudom, hogy ha ezek után kezdenék el valami fontosról beszélni, azt már meg se hallaná, sokkal inkább minden bizonnyal lehetőségek motoszkálnak a fejében, hogy mit lehetne még az evésen kívül csinálni az asztalon.
- Inkább talán úgy mondom, hogy evés után... mert tényleg éhes vagyok. - szúrok vissza, miközben már egész jól állok a készítgetéssel, meg a vagdalással. Persze nem mondom, hogy pár ártatlan fantáziakép nem villan a fejembe, amikor csókot kapok a nyakamra, ezért is követelem egy kicsit legalább az ajkait mielőtt elküldöm tányérért. És tényleg óvatos vagyok, de már nem mondok erre semmit, mert a végén még tényleg nem lenne hajlandó a reggelire figyelni, ha valami olyat találnék itt megjegyezni neki. De végre kész a kaja! Én pedig szépen elhuppanok mellé, jó közel és persze átlógva az ő térfelére, ami kétlem, hogy kicsit is zavarja. Ezt az is bizonyítja, hogy még az első falat előtt az is belefér neki, hogy letapizza a lábamat.
- De a hajolással együtt már egy egész. Így is sokat kell törlesztenem, és néha nehéz visszatartani egy újabb... sértést. Ha ilyen lassan csökken az a lista, akkor sosem mosom magam tisztára. - kissé megjátszom persze, hogy mennyire rosszul érint ez. Lebiggyed a szám, mintha igazán nagyon aggódnék, hogy nem jutok el addig, hogy tényleg ne legyen már semmi sem a rovásomon, bár azt hiszem ezt ő sem akarja igazán. Neki csak jó, ha így van ez igaz?
Most én is egészen gyorsan eszem, pedig nem szoktam, de állati régen volt az a tegnapi vacsora szerűség és már nagyon kellett ez, elég rendesen kifáradtam tegnap. Persze még így is lassabb vagyok nála, de végül csak utol érem. Nem gondoltam most én se rá, hogy bármit megvitassunk, és a legjobb, hogy még csak kényelmetlenül sem érint, hogy csendben zajlik az egész reggeli.
- Legalább addig, amíg meg nem száradnak a ruháim, vizesben ugyanis nem tudok hazamenni, de... - rövid gondolkodási idő, látszik, hogy erősen számolgatok fejben. - Ha minden igaz estére megyek melózni, szóval nem rohanok, de azért haza kell ugranom előtte átöltözni, meg legalább szólni a bátyámnak, hogy élek még. - ismerem már Brucet annyira, hogy képes lenne aggódni. Pedig szóltam neki, hogy buli lesz és nem biztos, hogy otthon alszom, de az akkor se biztos, hogy jól érintené, ha egész napra eltűnnék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 21:52

Királynő vagy istennő. Nehéz döntés. Próbálok az agyam mélyén olyan film után kutatni, amiben ez már előfordult, hogy azt hozzam elő példának, de nem igazán jut semmi eszembe. Túl könnyen kalandoznak el a gondolataim. De végül is, nem számít.
- Lehetsz mindkettő, ha szeretnél. Az lehetsz, ami csak akarsz - szögezem le végül teljesen magabiztosan. Bármi lehet, nekem úgyis most az marad, akivel egy felejthetetlen éjszakát töltöttem és aki miatt újabb okom van várni a következő napokat.
Az már más kérdés, hogy mindezért cserébe kénytelen vagyok néha beszélni magamról. Furcsa, de nem szégyellem előtte, hogy milyen életem volt és miket tettem. Jó, azért vannak olyan részletek, amiket nem szívesen vallok be neki, de az ilyeneket én is igyekszem elfelejteni. Na meg amúgy is, milyen beszélgetésben hozhatnám fel, hogy egyszer megöltem valakit? Még ha véletlen is... Nem, ez olyan dolog, amivel egyszerűbb nem foglalkozni még csak gondolatok szintjén sem. Amúgy sem számít, nem igaz? Megtörtént, de ettől még nem vagyok őrült, mert... nem vagyok és kész.
- Nem unatkoztam. De így volt jó. Gondolom neked is voltak azért balhéid és... megvan a maguk szépsége. Amikor... - megrázom a fejem. Ebbe nagyon, de nagyon nem kellene most belemenni. - Jó tud lenni az olyan élet is a maga módján. Néha hiányzik - mondom végül és letudom ennyivel. A fő, hogy akkoriban nem kaptak el soha, most pedig már vége ennek a korszaknak. Nem megyek többet fejjel a falnak és nincs több felesleges kockáztatás.
Abban viszont nincs semmi kockázat, hogy szinte állandóan rajta tartom a szemem, amíg készül az a bizonyos reggeli. Persze csendben nem sokáig bírom. Talán csak akkor hallgatok el hosszabb időre, amikor felhozza, hogy nem csak evésre lehet használni az asztalt. Fogalmam sincs, ez miért nem fordult meg eddig a fejemben, most viszont nem bírom kiverni a képet, ami megjelent a szemeim előtt. Elég nagyot kell nyelnem és kényszerítenek magam, hogy visszatérjek a jelenbe.
- Evés után - ismétlem a szavait és akaratom ellenére is inkább ígéretnek hangzik, mint üres beszédnek. Végül is a zuhanyzót kipróbáltuk már. Az ágyat szintén. Jöhet az asztal... konyhapult...
Na jó, megint túlzottan elkalandoztam. Nem foroghatnak ekörül a gondolataim, különben nem fogunk eljutni addig, hogy elkészüljön az a rántotta és csak jó fél óra múlva jut majd eszembe, hogy mit reggelizni készültünk. Nem tudom hogy, de kibírom nyugton. Mosolyogva ülök le végül és várom meg, hogy a kikészített tányérba kerüljön a rántotta. Ekkor már érzem én is, hogy veszett éhes vagyok. De arra még van időm, hogy végigsimítsak a lábán. Ha már pont ide tette... Csak ezután jöhet, hogy leteszteljem, mennyire is sikerült különlegesre a reggeli. Be kell látnom, hogy nagyon is jó. Főleg, mivel nem szoktam én azzal törődni, hogy rendesen egyek, ha egyedül vagyok.
- Szóval nem akarsz nekem tartozni örökre - jegyzem meg kissé morgolódva, de persze az egész csak színjáték. - Végül is, csak, hogy lásd, milyen rendes vagyok. Egy sértés elfelejtve. Sőt, te választhatod ki, hogy melyikről feledkezzek meg! - ajánlom fel nagylelkűen, de ezután hallgatok. Túl csábító a rántotta és arra késztet, hogy minél hamarabb eltüntessem.
Miután minden falatot megettem, a szinte tiszta tányért tolom el magamtól és dőlök hátra teljesen jóllakottan. Még ezután is kell egy perc, mire megszólalok. Túl jól érzem magam és túl kényelmes csak úgy... lenni.
- Vagyis ha beledobom egy kád vízbe a ruháidat és nem hagyom, hogy megszárítsd őket, akkor nagyon sokáig a vendégem leszel - vonok le inkább csak magamnak egy következtetést, vigyorogva. Tudom én, hogy nem így működik. Főleg, mert utána hozzáteszi a többit. De attól még jó játék elképzelni ezt a lehetőséget.
- Fél órával munkakezdés előtt el leszel engedve - bólintok, miután megbeszéltem mindent magammal. A mosolyt viszont nem tudom letörölni az arcomról. Túl kellemes a gondolat, hogy estig itt lesz és csak az enyém. De a fő, hogy semmivel nem kell sietni. Vagyis most jöhet a szimpla pihenés, ami evés után jár és csak utána... dolgozzuk le.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 20:09

Igazából persze szívesen vagyok én minden, de nem is kell ezt túlbonyolítani. Istennő, vagy királynő, az a legfontosabb, hogy kiemelkedő legyek számára és ez most egyértelműen megy van. Nem is a szavak, vagy a poszt, megnevezés, vagy hasonló számít, hanem ahogy figyel, hogy le sem veszi rólam a tekintetét. Az bőven elmond mindent, amit gondol és nekem nagyon is imponál, ezt kár lenne tagadni, na persze azért én se tétlenkedem. Időnként persze, hogy a tekintetem a felső testén ragad, de mégis csak nő vagyok és nem olyan szinten vonz oda, főleg amikor még éhes is vagyok, mint fordított esetben. Igazából nem is zavar, hogy milyen élete volt, akkor sem zavarna, ha még lenne. Végülis egy kis testmozgással nekem még nincs hozzá közöm és jó eséllyel, ha nem ilyen életet élt volna, akkor nem tudott volna nekem segíteni már kétszer. Egy igazi jó fiú, vagy egy puhány alak kétlem, hogy kiszed a csomagtartóból, vagy levakarja rólam Jacket. Ő viszont gond nélkül megtette. Bár persze tény, hogy az kissé szíven ütne, ha kiderülne, hogy megölt valakit, ezt nem tagadom.
- Akadtak, bár én valahogy mindig csak belekeveredem a dolgokba, nem hajszolom én direkt,csak úgy utolér. - rántom meg picit a vállam. Maximum ez azért nem igaz, mert magától semmi sem történik, ha nem jövök el, ha nem akarok önálló lenni, akkor biztos, hogy nem keveredem időnként egy-egy balhéba, de én mondtam le önként a nyugis kis életről, szóval egy szavam sem lehet. - De most már gondolom a fiad miatt is rendben kell lenned. Azért csak meg van ennek is a szépsége, vagy meg lehet találni az átmenetet valahogy. - mosolyodom el. Azért biztos vagyok benne, hogy így is jól érzi magát, de hát kinek ne hiányozna egy könnyedebb élet, amikor még nem volt teher és felelősség. Gondolom, akkor még gond nélkül meg tehetett akkor és amit akart, most viszont azért más a helyzet. Nem véletlenül ilyen hosszú ideig nem talált magának nőt, minden bizonnyal nem is keresett.
Abban viszont nagyon is jó vagyok, hogy elvonjam a figyelmét mindenről, bármiről, ahogy most is teszem, az asztalban rejlő lehetőségeket emlegetve. Ezek szerint nem olyan kreatív, vagy csak nem gondolta tovább, hogy miket is tehet meg itthon. Nem számít, nekem elég, hogy hallom mekkorát nyel, és ahogy elismétli a szavaimat. Elmosolyodom, de csak folytatom tovább a készítgetést és persze szinte már ígéretnek hat az a csók, amit kap. De hamarosan az evésig is eljutunk, én pedig már elég éhes vagyok ahhoz, hogy bár jól esik az ahogy végigsimít a lábamon, de most elsősorban arra koncentrálok, hogy a számba kerüljön minél előbb a reggeli. Csak akkor szakítom meg az evést, amikor felháborodok azon, hogy ez a sok meló nem törölt el egy egész sértést.
- Naná, hogy nem... tartozás nélkül is a kedvedre tudok tenni. - mosolyodom el, és ha már morgolódik, akkor kap egy puszit most csak szolidan az arcára. - Legyen az, hogy... szörnyű vagy. - őszintén alig emlékszem már, hogy miket mondtam neki, amiket felvett a listájára, főleg hogy tudjuk mindketten, hogy csupán játék volt az egész. Amikor én is készen vagyok, akkor fordulok kicsit oldalra, hogy a másik lábamat is átlendítsem az övén, ha már olyan kényelmesen elhelyezkedett, térdnél behajítva, hogy már szinte félig az ölében ülve húzódjak közelebb és kezdjem el apró köröket leírva simogatni a mellkasát.
- Azért ne költöztess egyből ide, egyébként is akkor túl hamar megunnál. - nevetem el magam már csak az ötletre is, hogy be akarja áztatni a cuccaimat. De én voltam a botor, hogy azt mondtam addig maradok, amíg a ruháim vizesek, viszont aztán hozzáteszem a többit, hogy a bátyám is aggódna, meg azért mégis csak dolgozom majd este és valamikor haza kell érnem legalább átöltözni.
- Köszönöm, igazán előzékeny vagy, már csak az a kérdés, hogyan fogok melózni, ha előtte totál kifárasztasz. - mosolyodom el, aztán egyszerűen csak oda bújok hozzá. Ez most kényelmes, akármennyire is adott a lehetőség bármi másra is, de tényleg nem sietünk és mégis csak kell egy kis pihentetés az evés után.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 20:43

Túl könnyen jönnek a számra a szavak. Minden piti balhét gondolkodás nélkül felsorolnék neki, de jobb vigyázni, hogy mit mondok. Ez akkor tudatosul bennem, amikor már majdnem részletezem a sok baromságot, amiben benne voltam. Nem lenne szerencsés elérni addig a véletlen gyilkosságig. Jobb hallgatni és meghúzni azt a bizonyos határt. Ami pedig kívül esik azon, az meg sem történt.
- De most már itt vagyok én, hogy kimentselek - bólintok aprót, ahogy már sokadjára elismétlem, csak más megfogalmazásban, hogy szívesen játszom a hős szerepét. És ezt nem csak azért teszem, mert jutalom jár érte. Egyszerűen csak visz a vérem és minden alkalmat kihasználok, amikor egy kis esély van rá, hogy nem kerülök nagyobb bajba, mégis önmagam lehetek.
- Igen. Főleg miatta. Csak miatta - jelentem ki gondolkodás nélkül. Soha, egy pillanatig sem tagadtam, hogy az egész megjavulást és jó útra térést csak Hunter miatt csinálom. Nekem tökéletesen megfelelt az eddigi életem. Az persze nem mondom, hogy nem szerettem volna többet és jobbat, de az biztos nem szerepelt a terveim között, hogy ennyire megváltozzak. Most mégis itt vagyok és az egyetlen, amit fel lehet róni nekem, hogy a fantáziám túl könnyedén indul be.
Ezen kívül viszont igazán jól viselkedek. Az apró csók, pár kósza simítás már igazán nem minősül nagy bűnnek. Főleg, mert minden lehetőség csak úgy adja magát. Ki hibáztatna, amikor a lába az enyémen köt ki és én végigsimítok a puha bőrön? Senki. Ezután viszont már nagyrészt az evésé a főszerep. Kóstolás után mégis szünetet tartok pár szó erejéig.
- Anélkül is? - vágok csodálkozó arcot, majd vigyorra húzódok a szám és hümmögök párat, mint aki most veszi fontolóra, hogy akkor hirtelen eltekintsen-e minden sértéstől. Végül abban állapodok meg saját magammal, hogy még átgondolom. Egyet viszont mindenképp lehúzhat a listáról.
- Legyen. Akkor nem vagyok szörnyű. Hallani is akarom - nézek rá komolyan, egészen közel hajolva és csak azután fogok újra neki az evésnek, amikor kimondja, amit kérek.
A reggeli nagyon is hamar tűnik el és nem csak az én tányéromról. Az ilyen finom kajákkal csak az a baj, hogy veszettül el tud lustulni után az ember. Vágyakozás meg van fantáziálás ide vagy oda, úgy érzem, még a kezem is túl nagy feladat felemelni. Pedig még csak most keltünk ki az ágyból! Persze hamar megerőltetem magam és az ölembe húzom, amikor úgy helyezkedik, hogy már csak kicsi kell hozzá. Nem számít, hogy ő szeretett volna úgy maradni vagy sem. Közelebb akarom tudni magamhoz, legalább egy kicsit. Akkor is, ha máshoz túl lustának érzem magam.
- Nem hiszem, hogy képes lennék rád unni. Túl sok dolog van, amit kipróbálhatunk. Te világítottál rá, hogy akár még az asztal is... - kezdek bele nagy mosollyal, miközben a kezem kényelmesen a derekán nyugtatom. Talán néha mozdítom egy kicsit. Tesz egy kisebb kört, de semmi más.
- Szóval még fél óra kell, hogy előtte kipihenhesd magad - állapítom meg, majd belátom, hogy az azért kevés lesz. Viszont mégsem mondhatom, hogy akkor már most induljon haza. - Maradjunk abban, hogy megígérem, nem fárasztalak ki, ha munka után... benézel beszélgetni. Vagy akár én is meglátogathatlak. Legalább megnézem, hol is dologol - próbálok alkudozni egy angyali mosoly kíséretében. Végül is, kibírom én a mai napot szex nélkül. Ha tudom, hogy hajnalban, munka után beállít, túl fogom élni a kettő közötti időszakot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 21:33

Azért az jó dolog, hogy végülis van egy személyes testőröm. Persze nem lesz mindig ott, ha megint utol ér valami baj, de attól még nagyon is jól érzés ez az egész. Megkaptam a rossz fiút, bár én nem vagyok a jó kislány, mint a filmeken, de hát ez nem is egy film, hanem az élet.
- Akkor már csak egy gyors hívó kell, hogy bármikor elérhesselek, ha bajban vagyok. - mosolyodom el végül, de persze nem gondolom komolyan. Arról nem is beszélve, hogy mégis csak van egy fia, nem rohanhat bármikor oda, ahova hívom, mert tuti, hogy nem fogja Huntert félredobni, ha rácsörgök, meg hát nem is várok el ilyesmit tőle. Mégis csak miatta akar megváltozni és ebben én is biztos voltam, a nélkül is, hogy megerősít ebben a véleményben. Csak bólintok egy aprót, egy kis mosollyal. Hát pont e miatt nehéz ez az egész, mert ugyan ő az én kis történetemben a rossz fiú, de mégis csak érző lelke van, akinek fontos a kisfia.
Viszont végre eljutunk az evésig, ami már nagyon hiányzott. Annak ellenére, hogy minden érintése jól esik és felcsigáz, mégis csak kell nekem az a rántotta végre. Muszáj feltölteni az energia raktárakat, hiszen elég sokat sikerült ledolgozni belőle múlt éjszaka, és hajnalban. Azt viszont a tudtára adom, hogy nem csak akkor leszek kezesbárány, ha tartozást kell lerónom neki. Sok mindenben benne vagy amúgy is, hiszen hallhatta, hogy milyen nagyon élveztem azt a kis együttlétet a zuhanyzóban és persze utána az ágyban is. Nem csoda, ha én is igényt tartok az ismétlésre. Arra viszont hezitálok kicsit, amit mondd, csak azért is, végül kis szemforgatás után szólalok meg.
- Hát jó, akkor... nem vagy... szörnyű. - és persze ha már ilyen közel hajolt akkor egy hirtelen puszi is landol az ajkain, csak utána hagyom, hogy tovább egyen, és persze folytatom én is. Egész gyorsan elpusztítom a saját részemet, pedig igazából én viszonylag lassan szoktam enni. De most farkas éhes voltam, így nem kérdés, hogy nagyon pörögve haladok. Csak utána helyezkedek el melle, amiből végül rajta lesz, amikor az ölébe húz. Így még könnyebben tudok közel húzódni és persze a vállára hajtani kicsit a fejemet. Nem is tudom, hogy mi lenne most a legjobb, de az tuti, hogy ez most így határozottan kényelmes és kellemes, pihentető, ez a legjobb szó.
- És mi van, ha én unok rád? - huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Egy kicsit igenis húzhatom az agyát igaz? Ennyi azért nagyon is kell, hogy ne szálljon el annyira magától. Hiába no, túlságosan egyértelműen élveztem a tegnapi napot vele és a végén még tényleg úgy lesz vele, hogy bármire joga van, csak mert teljesen be vagyok indulva tőle. Rendben van, hogy ez így van, de... akkor is!
- Rendkívül kegyes tőled... De tényleg felkelnél hajnalban? Vagy akkor időben lefekszel? Tudod éjszakás vagyok, az azt jelenti, hogy valamikor 6 körül fogok végezni. - kíváncsian pillantok rá, hogy tényleg mit vállal be csak azért, hogy velem legyen. - Bár, ha én jövök ide, akkor könnyebb dolgod van, de ha el akarsz jönni értem, ahhoz korán kell kelned, bár... biztos, hogy meghálálnám. - egészen közel hajolok, és csak egy egész kicsit lehelek bele a fülébe, aztán visszahúzódom, hogy a reakciót nézzem és persze azt, hogyan hezitál és gondolkodik, hogy mit is tegyen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 21:57

Lehet, hogy a kelleténél jobban élvezem a hőst játszani, de nem tehetek róla. Duplán jól járok vele, akkor meg miért cselekednék másként? Az viszont már nem hangzik teljes mértékben jól, amikor azt mondja, hogy bármikor bajba kerül, el tudjon érni.
- Vagy maradjunk a meglepetés erejénél - vetek fel egy másik opciót pillanatok alatt és egy csókkal teszem meggyőzővé a javaslatom. Fogadok, hogy nem fogok sokáig ellenkezni. Főleg, mert neki is célja, hogy ne ragadjunk le itt a folyosón.
Még így is idő, amíg elérünk a konyhába. Hát még az, mire elkészül a reggeli. Pedig esküszöm, nem hátráltatom. Sőt, támogatom a közelségemmel, úgyhogy igazán jól viselkedek és csak segítem. De még így is idő, amíg elkészül a különleges rántotta. Csak pár falatot eszek belőle, mert beugrik, hogy ezzel most letudott egy sértést. Hogy lássa, milyen rendes vagyok, még választhat is, hogy melyikről feledkezzek meg, Lehet, hogyha nekem kellene felsorolni, miket vágott tegnap a fejemhez, egy sem jutna eszembe. Így viszont, hogy választ egyet, már rémlik, hogy mondott ilyesmit. Most pedig arra várok, hogy kimondja az ellenkezőjét és ezzel majd el is felejtem a sértést. Bevallom, egy pillanatig kételkedtem benne, hogy képes lesz beszélni, de megteszi, nekem pedig egy elégedett mosoly kúszik fel az arcomra. Még a puszi alatt sem vagyok képes letörölni onnan. Nagyon is oda való most ez. Úgy érzem, hogy ezzel vagy három szócsatát is megnyertem.
Most viszont jöhet a megérdemelt reggeli. Egy pillanatra sem vagyok hajlandó megszakítani az evést, amíg minden el nem fogy a tányéromról. Ezután is elég nagy feladatnak bizonyul a beszéd. Annak ellenére, hogy nem olyan régen ébredtünk, most el tudnék nyúlni az ágyon és megnézni mondjuk egy filmet. Vagy csak úgy kapcsolgatni a csatornák között. Lazítani! Mégis mozdítom a kezem, ahogy már félig az ölembe ül és megteszem helyette azt a kicsit, ami ettől elválasztotta.
- Te unsz rám? Ezt újabb sértésnek is vehetném! Ilyen nem lehetséges. Vagyon én annyira érdekes és főleg változatossá tudom tenni a napokat - jelentem ki magabiztosan, de azért egy pillanatra bizonytalanul nézek rá. Az egészet elrontja a szám szélén bujkáló mosoly, de az mikor nincs ott? Nem tudok nem mosolyogni és jól érezni magam vele. Akkor is, ha csak beszélgetünk. Tényleg, beszélgetünk.
Aminek persze most az a vége, hogy rá kell jönnöm, talán jobb most pár csók kíséretében elengedni és majd este... vagy hajnalban visszatérni arra a testedzésre. Lehet, hogy el kellene gondolkodnom a válaszadáson. Felkelni hajnalban, vagy épp most itt tartani és lefárasztani. Nem olyan nehéz kérdés, mint ő azt hiszi.
- Bemegyek eléd. Akár még kocsit is szerzek, ha kell - vágom rá egy lélegzetvételnyi idő alatt, nagyon is lelkesen. Egy pillanatra sem bizonytalanít el a tény, hogy ezért fel kell kelnem és áttrappolni a fél városon. Persze az is segít bőven a döntésben, hogy a fülembe suttogta az előző szavakat. Nem mondom, az már nehezebb, hogy tartam magam az úgymond megállapodásunkhoz és ne fárasszam ki most azonnal. De sikerül nyugton maradni és csak a... lelkesedésem érezheti.
- Hova menjek és hány órára? - kérdezek rá szinte azonnal és biztos vagyok benne, hogy minden jegyzetelés nélkül meg fogom jegyezni, amit mond. Sőt, úgy húsz perccel korábban ott is leszek. Az már amúgy is egyértelművé vált, hogy nem valami unalmas irodában dolgozik. Ott azért nehezen tudok elképzelni egy éjszakai műszakot. Valami igazán jó hely lehet, ahol érdemes hamarabb megjelenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime25.01.14 15:21

Persze én se gondoltam szó szerint, hogy tényleg bármikor elérhetem és ha bajba kerülök, akkor ugrasszam, mint egy személyes testőrt. Egyrészt nem is vagyunk olyan viszonyban, másrészt meg tudom én, hogy van egy fia és azért mégis csak ő a legfontosabb, ahogy azt már ki is mondta előzőleg is. Így csak elmosolyodom és bólintok egy aprót.
- Persze, az amúgy is izgalmasabb. - viszonozom a röpke kis csókot és amúgy se fordult meg a fejemben, hogy ellenkezzem, így meg aztán még annyira sem. Így hát irány az alap teendők elvégzése, aztán a reggeli készítés és már hamarosan jöhet is az evés, miután sikerült még egy kicsit húznunk egymás agyát. Ebben már határozottan gyakorlottak vagyunk, ehhez kétség sem fér. A reggeli viszont akkor is jó lett és sikerül elérnem, hogy egy egész sértést kihúzzon érte, bár persze kell egy kis ráhatás, mint ahogy az is, hogy akkor is sok mindenre hajlandó vagyok ám neki, vagy érte, ha nem tartozás miatt teszem. Végül még azt is elismerem, hogy nem szörnyű... bár persze simán képes vagyok rá, hogy mondjuk egy következő alkalommal újra ezt mondjam, ha galádkodik, de most megtehetem, hogy rendes vagyok vele nem igaz? A reggeli pedig elfogy, én pedig valahogy a végére már az ölébe kerülök, pedig csak a lábaim hevertek eddig az övéin. Nem baj, így kényelmes, és legalább pihenésképpen a vállára is dönthetem időnként a fejemet.
- Hát... majd meglátjuk, hogy mennyire vagy érdekes. Eddig stimmel, de végülis még csak alig párszor találkoztunk. - egy kicsit még persze, hogy húzom. Ennyi kell, de az újabb apró csók, amit adok neki elég erősen arra utal, hogy én se gondolom, hogy egy hamar rá tudnék unni, a tegnapi hangokról már nem is beszélve, amiket produkáltam. Elég intenzív volt az élmény, hogy ez még jó ideig ne nagyon változzon.
- Jól van, bár sejtelmem sincs, hogy fogod kibírni hajnalig. - vigyorodom el, hiszen érzem ám, hogy már most is rendkívül lelkes és nem lesz könnyű megállnia, hogy tényleg olyan sokat várjon. Egy kicsit azt hiszem még gonosz is vagyok, hogy ezek után újra a füléhez hajolok és néhány apró csók és harapás következik. Őszintén szólva nekem is nehéz visszafogni magam és olyan sokáig várni, pedig muszáj lenne tényleg nem hullán mennem dolgozni, arról nem is beszélve, hogy a délutánt érdemes lenne legalább egy rövid alvással tölteni, mert mégis csak éjszaka dolgozom, és hajnalban sem az lesz az első, hogy bedőlök majd az ágyba aludni.
- Hatkor végzek a Nith Starban. - adom meg a választ, ha kell akkor még a címet is pontosítom, ha esetleg nem tudná, hogy pontosan hol is van, aztán csak újra a vállára teszem a fejem egy pillanatra, de aztán röpke fészkelődés után felállok.
- Na és most... nézzünk tv-t, vagy megnézzem, hogy állnak a ruháim? - még azt se tudom hány óra van pontosan, és végül is kicsit még ráérek, de szívesen elnyúlnék, vagy itt, vagy otthon, ahogy épp kijön a lépés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime25.01.14 20:21

Tetszik nekem ez az egész hős szerep. De úgy az igazi, ha nem fizetett testőrnek érzem magam. Nem mintha így nem lenne nagyon is hálás nekem és nem kapnék köszönetet tőle, de akkor is úgy van ez rendjén, ha maradunk annál, hogy meglepetés, mikor bukkanok fel és mentem meg. Biztos, ami biztos alapon az amúgy szóban nagyon is rövid érvelésem még megtoldom egy csókkal. Láthatóan meg is győzöm. Most már foglalkozhatunk a reggelivel, aminek az elkészülését nagyrészt csak a közelségemmel segítem. Mellette azért ezt-azt leveszek neki, de inkább ő dolgozik. Végül is, le akar tudni egy tartozást és elérni, hogy megfeledkezzek egy sértésről - amire igazából már nem is emlékszem pontosan. Az pedig egy pillanatig sem kérdés, hogy ha most rögtön idecuccolna mondjuk egy hétre, ami alatt csak egymással foglalkozunk, akkor sem tudnék ráunni. Hogy ő megunna? Ez még sértésnek is túl durva. Szerencsére azért hamar meggyőzöm, hogy nagyon téved.
- Hidd el, nem tudsz rám unni - jelentem ki magabiztosan. Bármilyen nehéz megállni, akkor sem most fogom neki bebizonyítani, hogy milyen érdekes tudok lenni. Pedig szeretném és a csók is erre buzdít, amit kapok. Mégis inkább a reggelivel foglalkozok, amit majdnem annyira akarok, mint őt. Előbb a kaja, aztán minden más - szögezem le magamban. Mégis mire az utolsó falatot is eltüntetem olyan lustaság tör rám, hogy a kezem sem mozdítanám, ha nem szeretném az ölemben tudni. Ha már félig így is kényelmesen rajtam van...
- Majd... gondoskodok magamról, ha már nagyon nem bírom - beszélek szándékosan suttogásig halkítva a hangom egy sokat sejtető, féloldalas mosollyal. Amíg nem hozta fel a lehetőséges, hogy esetleg nem fogom kibírni nélküle, ilyesmi meg sem fordult a fejemben. Ha hónapokig bírtam, ez a pár óra már semmiségnek tűnik. Mégis, van abban ráció, hogy szenvedni fogok, mire indulhatok elé. De megoldom majd. Legalábbis ezzel győzködöm magam. Viszont ha így halad és kínoz még pár percig, biztos, hogy nem fogom egyedül megoldni és hulla fáradtan fog eljutni a melóig.
- Hatkor. Vagyis menjek oda legkésőbb ötre - bólintok, ahogy megbeszélem magammal a részleteket. Mindent elraktározok magamban. A helyet amúgy is láttam már párszor. Bent még nem jártam, de nem is ez számít. Majd most belülről is megnézem, hogy is néz ki ott minden. Nem mintha a játékért mennék. Sokkal fontosabb vár rám ott.
- Tv. Az szobában a polcon találsz limitált Star Wars DVD-ket - tájékoztatom mosolyogva, ezzel le is szögezve, hogy a "mit nézünk" el van döntve. - Addig én bevizezem a ruháidat, hogy véletlen se jusson még eszedbe hazamenni. Van időd bőven - teszem hozzá miután ő már felállt az ölemből. Persze eszemben sincs tényleg vízbe tenni a ruháit. Ha megindul megyek szorosan utána. De még egy kicsit előtte ülve maradok, amíg eligazítom a nadrágom. Nem mintha takargatnom kellene, milyen hatással volt rám. Ez inkább csak megszokás.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime26.01.14 9:06

Csodásan telik a reggel, vagy ez inkább már bőven délelőttnek minősül? Azóta se néztem meg, hogy menny is az idő, szóval végülis akárhány óra lehet. Az tuti, hogy még nincs délután, tehát nem kell azonnal rohannom dolgozni. A nap legalábbis nem olyan ívben süt, ami ezt támasztaná alá. Persze nem is gondolom én komolyan, hogy rá tudnék unni, hiszen nagyon ügyesen foglalta le a figyelmemet tegnap is, de attól ég egy kicsit piszkálhatom nem?
- Hát jó, egyelőre elhiszem. - mosolyodom el, de aztán folytatom a reggelit. Már nagyon kellett, hogy pótoljam az energiákat, meg egyébként is kell az a pihenő. Nem mondom, hogy aztán nem próbálnám ki azt a bizonyos asztal dolgot, de őszintén szólva én is kissé ellustulok, arról nem is beszélve, hogy nem fogok állni a lábamon délután, ha most tényleg túlzásba esem. Szóval igenis egy kis pihenő kell a reggeli után, vagy... egy kicsit sok? Azt viszont egyértelműen érzem az ölében ücsörögve, hogy nagyon is hatással vagyok rá még most is, pedig most még csak nem is vetettem be túl sok mindent, pár apró csókon kívül, ami a fülét érte, és akárhogy is, de elég szépen lefoglaltam tegnap is, vagy ő engem? Egymást, maradjunk annyiban.
- Oh te szegény, hogy magadról kell gondoskodnod. - mosolyodom el, de nem kínzom tovább, csak szimplán a vállára teszem a fejem, és békén hagyom a fülét. Nem akarom én direkt bántani ezzel, amúgy is megkapja majd azt, ami neki jár, amikor majd eljön értem hajnalban, ha már ilyen lelkes, hogy tényleg vállalja. Nem mondom, hogy nem lesz jó a munka után egy kis levezetés, és az is tuti, hogy így sokkal kellemesebb lesz majd az alvás is. Nem csak úgy bezuhanok az ágyba, mint általában szoktam meló után, és még néha akkor sem megy rendesen az alvás. Holnap reggel egy cseppnyi gondom sem lesz majd azzal, hogy álom jöjjön a szememre.
- Nagyon lelkes vagy, tetszik. - mosolyodom el újra, de most már kikászálódom az öléből. Tényleg jól fog jönni, ha elnyúlhatunk kicsit, és azt hiszem erre a tv igazán alkalmas lesz. Persze azért bevárom, hogy ő mit szeretne, aztán csak kissé felhúzom a szemöldökömet. Eléggé úgy tűnik, hogy már eldőlt, mit is nézünk és nem sok beleszólásom van. Bár azt hiszem, ha közben amúgy is a mellkasán lesz a fejem, akkor bátran tehetem meg, hogy mondjuk a film közben akár egy kicsit rá is készülök az éjszakázásra és egy minimálisat még le is csukom a szemem. Észre se fogja venni.
- Hát jó, akkor ez eldőlt, és ne nyúlj a cuccaimhoz, így is pocsékul festhetnek rommá gyűrve. - rázom meg a fejem nevetve, mert hát amúgy is maradnék, akkor is, ha nem akarná beáztatni a cuccaimat. Aztán persze irány az ágya, meg a Star Wars, meg részemről egy kis pihenés még, mert tuti, hogy nem fogok egy baromi hosszú filmet végig nézni, valami fura űrös izékkel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave & Jenna - Did you hear the rain? Dave & Jenna - Did you hear the rain? - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave & Jenna - Did you hear the rain?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Dave és Jenna - Varratszedés
» Dave és Jenna - Köszönöm, hogy megmentettél!
» Jenna & Dave - It was too good to be true... and lasts forever
» Teg & Rain - vol 2.
» Teg & Rain & Leo - 3rd round

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-