welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave és Jenna - Varratszedés Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés Voting_barDave és Jenna - Varratszedés Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave és Jenna - Varratszedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime23.12.13 20:52

Őszintén még most sem vagyok biztos abban, hogy mikor kell ezt megcsinálni, annak ellenére, hogy még az orvos is próbálta nagyjából elmagyarázni, miután a bátyám ragaszkodott hozzá, hogy szakszerűen is ellássanak. Azt viszont én már nem hagytam semmiképpen sem, hogy rendesen is újra megcsinálják a varrogatást. Eszem ágában sem volt ezt még egyszer végigcsinálni. Viszont az is kizárt, hogy én egyedül szedjem ki a varratokat a lábamból, így is ha jól sejtem, akkor simán tovább maradt bent, ami nem tudom, hogy mennyire jelent gondot, de már vagy 2-3 hét is eltelt. Az is lehet, hogy Dave már rég úgy van vele, hogy el is felejtettem az egészet, és megoldottuk egy orvossal, vagy én magam kiszedtem a varratokat. Ennek ellenére mégis felbukkanok nála. Oké, lehetett volna annyi eszem, hogy telefonálok, mert hát az is lehet, hogy nincs épp a itthon, de őszintén szólva nem vagyok igazán a toppon, ezért a gondolkodás se megy a legjobban. Finoman kiakasztott ez az egész Link ügy és jelenleg úgy vagyok vele, hogy esélytelen, hogy felhívjam, bármennyire is néha szeretném, és persze emellett nagyjából úgy vagyok vele, hogy minden pasi bunkó. Oké, nem reális, hogy ezek után pont egy pasihoz jövök el, akit a tetejében alig ismerek, mert egyszer találkoztam vele, amikor is kiderült, hogy nincs jóban a rendőrökkel és remekül lop kocsikat. Arról már nem is beszélve, hogy mindjárt karácsony, és én még csak azt se tudom, hogy mi is legyen a menetrend, mert még mindig képlékeny ez az egész. Mindenkihez alkalmazkodnom kell, Lau bátyja és a családja, aztán persze a szüleim a bátyám esetében, meg nem tudom, hogy lesz-e valami irodai karácsonyi partyja. Az egész túlságosan zavaros és valahogy olyan érzés, mintha nem is számítanék olyan igazán senkinek. Majd ez is elmúlik, mindig gyorsan túlteszem magamat a negatív időszakokon és simán úgy tudok tenni, mintha nem is lenne semmi bajom, hogy azt még csak észre se lehessen venni rajtam. Ezért is állok meg most is az ajtóban egy mosollyal az arcomon, amikor kopogtatásra emelem a kezem a címnél, amit még a legutóbbi incidensnél megadott. Ha pedig nincs itthon... hát leülök a lépcsőre és várok. Ráérek, szabadnapom van, és igazából az ég világon semmi dolgom sincs, ami fontos lenne. Hoztam magammal újságot is, szóval egyáltalán nem jelent gondot, hogy elkempingezzek egy ideig itt az ajtaja előtt, aztán csak nem szólnak be a szomszédai majd, hogy miért dekkol egy csaj a bejáratnál. Oké, annyira nem ismerem, hogy tudjam, hogy nem lenne-e gond, de... elég lazának tűnt legutóbb, hogy ilyesmiről úgy érezzem, nem kell tartanom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime23.12.13 21:49

Be kell látnom, ideje volt valamit kezdeni az életemmel. Jo is megmondta, hogy össze kell kapnom magam, ha vissza akarom kapni a családom. Nos, kezdésnek megelégszem azzal, hogy van munkám, tanulok és a fiam hétvégente velem van. Roxyval persze továbbra is alig beszélek. Csak akkor tudok belőle két szónál többet kicsikarni, amikor kioktat, hogy Hunter mit szeret és mit nem. Fogadni merek, hogy még mindig félti tőlem. De... bármilyen gonoszan is hangzik, nem érdekel. Jogom van a fiamhoz, ugyanúgy szeretem és képes vagyok rá vigyázni, ahogy ő. Ezt az is bizonyítja, hogy már a második ilyen alkalom, hogy nálam van és semmi baj nem történt. Ráadásul alig sír. A kezdeti időszakhoz képest, alig hallani a hangját. Felvehetem és nem néz rám úgy, mintha egy szörnyeteg lennék. Pedig bevallom, féltem nagyon, hogy amiért csak hétvégente lát, nem fogja tudni, ki vagyok, de szerencsére úgy tűnik, tévedtem.
Minden este ott alszok vele a szobájában egy matracon és szinte átalussza az egész éjszakát. Nem lennék köteles vele maradni, mégis így érzem helyesnek. Lehet, hogy különös, de amúgy is a matracon sokkal jobbat alszok, mint ágyban. Nem hiába a több év a Lyukban. Megszoktam. Ahogy azt is, hogy idő előtt ébredek és ott gubbasztok a falnál, ölemben egy kisebb köteg papírral. Pár jegyzet a tanfolyamról. Építészet. Nem hittem volna, hogy komolyan ezzel akarok foglalkozni. Mindig is rajzolgattam, terveztem, de mind csak időtöltés volt. Most viszont, hogy egy építkezésen kaptam munkát, kapóra jön a tanfolyam. Fizetik. Kész főnyeremény. Csak ne lenne már egy hete szó a lépcsőkről! Kicsit kezd unalmas lenni... képletek... körlépcső, csigalépcső... kettő közötti különbség... Fene se gondolta volna, hogy ennyi szabály van az építészeten! Ha a lelkesedésem csökkent is, még mindig úgy érzem, szerencsés vagyok. Széthullott minden az életemben, mégis sikerül összeilleszteni a darabok egy részét.
Darabok. Téglák. Építészet. Már vagy két órája itt ülök, úgyhogy ideje tartani egy kis szünetet. A fejem a falnak döntöm, a jegyzeteket leteszem magam mellé, felkelek és Hunter kiságya felé lépkedek. Még most is félek attól, hogy egyszer üresen találom és rájövök, hogy az egészet csak képzeltem. Nem láthatom és nincs nálam minden hétvégén. De itt van és azonnal felém fordítja a fejét. Kíváncsian pislog rám, én pedig nem bírom megállni, hogy ne simogassam meg és motyogjak neki. Fogalmam sincs mit, de mindig beszélek hozzá. Most is talán percekig állnék ott és mondanám neki, ha nem hallanám meg a kopogást. Még így is idő, amíg reagálok.
- Legyél jófiú és várj meg itt! Sietek vissza - mosolygok rá a fiamra és a szájába adom a cumit, ami valahogy mindig a feje felett köt ki. Csak tudnám, hogy csinálja! Szinte azonnal hallom, hogy nyöszörögni kezd, de hamar abba is hagyja, így nem kell visszamennem hozzá és vele együtt ajtót nyitni. Így is majd egy perc telik el, mire lenyomom a kilincset.
Anélkül tárom ki az ajtót, hogy megnézném, ki az. Nem vártam vendéget, de ez nem jelenti azt, hogy valamelyik haver nem ugrik be. Már készülnék is, hogy köszönés nélkül közöljem, nem érek rá, amikor ránézek az ajtóban lévő illetőre. Ha már leült a lépcsőre, akkor sanszos, hogy nem ismerem meg azonnal, kicsoda is ő. Azt nem mondanám, hogy az a délután miatt már hátulról is könnyedén felismerem.
- Szia! - köszönök azért és próbálok rájönni, hogy kit is látok magam előtt. Menni fog az, csak az első pár másodpercben blokkolja az agyam a képet. Nem két nap telt el és közben túl sok új embert ismertem meg a melónak és a tanfolyamnak köszönhetően.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime23.12.13 22:16

Lehet, hogy már napokkal előbb is eljöhettem volna igazán nem tudom, meg akkor még végképp rossz passzban is voltam, így tényleg ez tűnt az ésszerűbb megoldásnak. Ne akkor állítsak be az új ismerőshöz, amikor eleve magam alatt vagyok, hanem akkor amikor már úgy tudok tenni, mintha nem lennék magam alatt. Az azért mégis csak sokkal jobb ugye? A címet nem is nehéz megtalálni, de persze fogalmam sincs, hogy vajon itthon van-e, vagy nem felejtette-e már eleve régen el az egészet. Simán előfordulhat, hiszen nem tudok igazán sok mindent róla, lehet hogy van nője, vagy szedett fel azóta valakit, vagy épp autót köt el, mint ahogy megtette azt velem is. Nem tűnt valami kimondott jófiúnak, szóval a fene se tudja, hogy mire számítsak. Lehet, hogy nem ér rá és elküld, vagy csak nincs itthon és akkor várhatok. Mondjuk azzal sincs nagy gondom, túl fogom élni, hoztam újságot, sőt még egy fél literes ásványvizet is. Elkempingezek itt az ajtajában, ha arról van szó. Egyelőre viszont úgy tűnik, hogy hiába ültem le csak fél perce, mégis végül ajtónyitásra kerül sor. Vagy legalábbis hallom, hogy lenyomódik a kilincs, amire azért már hátrapillantok. Nem vagyok benne biztos, hogy felismert, kissé olyan... hát a fene tudja, van amikor ránézel valakire és szinte látod a kérdőjeleket a szeme előtt. Valahogy én is úgy érzem, ezért tápászkodom fel végül, hogy normálisan is lásson, hátha akkor beugrik neki valami. Egy sima farmer van rajtam, egy királykék testhez álló póló, a felett pedig egy középvastag bélelt farmer dzseki. A táska a vállamon, amibe épp igyekszem visszatuszkolni az újságot - sima kis zenei magazin -, amit közben előhalásztam, miután ugye leültem a lépcsőre.
- Szia!... Jenna... tudod csomagtartó, meg varratszedés. - próbálom kicsit rávezetni, hogy ki a fene is vagyok, mert tényleg úgy érzem a tekintetéből, hogy épp most próbál hová tenni. Komolyan mostanában nincs szerencsém a pasikkal, amikor elvileg kifejezetten feltűnő alkat vagyok, látványos és mindig is azt hittem, hogy megjegyezhető, erre meg... pár napja Link kiverte nálam a biztosítékot úgy istenigazából, most pedig Dave meg se nagyon ismer. Hát komolyan, van értelme egyáltalán annak, hogy én bármilyen pasival is bármit is próbálkozom? Lehet, hogy nem húsz évesen kell eldönteni, hogy hagyom az egészet a fenébe, és átmegyek apáca életmódba, ami amúgy se menne nekem, de... a francba is, hogy mostanában lefelé ível minden.
- Csak gondoltam akkor segítesz rendbe tenni a lábam, persze ha ráérsz, vagy nem zavarok, vagy... tudom is én. - lemondóan sóhajtok és rázom meg a fejem. Már az is megfordul a fejemben, hogy inkább mennem kéne, de végül egyelőre még nem teszem meg, pedig már egész nagy a késztetést. Egyszerűbb a doki, a bátyám amúgy is mindent elrendezne nekem... helyettem. Nem akarom, hogy a végén oda jussak, hogy jobb lenne hazamenni és belátni, hogy elcsesztem az életem... azt tényleg nem akarom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime23.12.13 23:31

Elég zsúfoltak a napjaim, de ennek ellenére egész kipihent vagyok. Nagy erőt tud adni, hogy látom, van értelme összekapni magam, rendbe tenni az életem és felkelni napról napra. Ez viszont azt is jelenti, hogy haladok előre, és nem azon agyalok, mi történt egy hete vagy egy hónapja. Nem csoda, hogy hátulról nem ismerem meg az ajtó előtti lépcsőn kuporgó illetőt. Töröm a fejem, de csak annyira jutok, hogy ismerős. Talán összefutottam vele az utcán. Valamelyik havernak a csaja a bandából. Kinézet alapján simán lehet. Mégis, amint szembefordul velem és megszólal, már tudom, kiről van szó. Bőszen bólogatok.
- Tudom, csomagtartó. Jöttél nekem egy doboz cigivel - kötök ki az akkori legjelentősebb résznél. Máskor nem maradt volna meg ilyen apróság, de az nagyon is márkás cigi volt, amit végül kaptam. A bátyjának jó ízlése van. Tudja, hogy kell élni. Én még lopni sem lopok magamnak ilyen drágát.
Ekkor már persze nagyban mosolygok, de valamiért nem állok arrébb az ajtóból csak miután a következő szavait is meghallom. Egy kicsit összeráncolom a homlokom. Hány hete is volt már? Vagy talán egy hónapja? Azt hinné az ember, hogy már régen el is felejtette a varratot. Nem hiszem, hogy egészséges ennyi ideig ott hagyni. A végén még túlzottan benne marad a bőrben és... az úgy fájdalmas lesz.
- Kicsit el vagyok veszve, de nem zavarsz - állok most már félre az ajtóból és engedem be az előszobába, majd pillanatnyi gondolkodás után a konyha felé intek. Hunter jól meglesz még pár percig. Egy pisszenés sem hallatszik a szobájából. Valószínű, hogy elaludt.
- Komolyan még nem szedted ki? - kérdezek rá szinte azonnal. Nem jó dolog az, hogy ennyi ideig ott maradt. Nem vagyok orvos, nem tudom igazából mi következményekkel jár - a sajátomat mindig időben vagy idő előtt kiszedtem -, de józan ésszel végiggondolva tényleg nem lehet jó dolog.
- Vagy az orvos szedte ki és varrta újra? Akkor lehet, hogy nem is kell kiszedni. Ők már úgy csinálják, hogy ne kelljen... - teszem hozzá amolyan magyarázatként, majd kérdés nélkül húzok ki neki egy széket a konyhában. Majd később megkínálom valamivel. Alkohol sajnos nincs itthon, de még a rostos üdítőben sem vagyok biztos. Nem tartottam semmi nagy beváráslást. Csak Hunternek vettem ezt-azt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 10:17

Az amúgy is kissé megcsappant önbizalmamnak és jó kedvemnek most nem tesz túl jót, hogy még csak fel se ismer először. Jó hátulról nem is várhatom el, de... na, akkor is. Azt hiszem most viszonylag nagyok az elvárásaim, de talán ez valahol mélyen érthető. Azért adok neki egy kis segítséget, miután feltápászkodtam a lépcsőről és végre úgy fest, hogy sikerül összeraknia a képet, no meg megint a cigivel jönni. Csak elmosolyodom és megrázom a fejem.
- Látom az a cigi nagyon megmaradt benned, mint legfontosabb momentum. - elraboltak, bezártak egy csomagtartóba, megvágtam a lábam, belehajtottunk a vízbe és mégis az a legfontosabb részlet, hogy jöttem neki egy doboz cigivel. Most komolyan erre mit lehet mondani? Kép lehetőség lenne, hogy kiakadok rajta, vagy hogy csak mosolyogva viccnek veszem a dolgot és igyekszem inkább a másodiknál maradni. Már majdnem feltenném neki a kérdést, hogy nem akar-e esetleg be is engedni, mert hát úgy áll az ajtóban, mintha csak beköszönni jöttem volna, vagy nem érne rá és ezért nem is akarja, hogy bemenjek. Azért végre csak megmozdulni miután azt is elárultam, hogy pontosan miért is vagyok itt. Arról már nem is beszélve, hogy Lau csak elültette a fülemben ezt a dolgot, hogy bejön-e nekem Dave... attól függetlenül, hogy tényleg nem tudok róla az ég világon semmit. Fura helyzet, hogy kivételesen ő volt az, aki egyből lefeküdt egy pasassal első ismeretség után és nem én, bár mondjuk a mi esetünk azért más volt, hiszen azért frissen varrt lábbal ez nem csoda, ha fel sem merült, no meg úgy, hogy a bátyám bármikor betoppanhat.
- Miért vagy elveszve? - csúszik ki a számon azonnal a kérdés. Attól, hogy nem vagyok a legjobban kedv ügyileg, attól még a kíváncsiságom nem veszett el. A kérdésére viszont egy leheletnyit elmosolyodom és megrántom a vállam, hát a fene tudja, ezek szerint ki kellett volna már szedni?
- Hát... az nagy baj? - aztán csak megrázom a fejemet, mert nem volt ilyesmi, nem szedte ki az orvos és nem tett bele helyette újat, ami felszívódik. Volt rá lehetőség, de én nem akartam, hogy megint varrogassák a lábamat, az bőven elég volt egyszer is. Azért persze az arcom egy kissé bizonytalanabbra vált, mert fogalmam sincs, hogy most ez mennyire jelent rosszat. Lehuppanok közben a kihúzott székre, aztán majd kiderül, ha esetleg nem is nekem szánta, vagy ilyesmi.
- Nem varrta újra az orvos, de akkor most ez... Dave azt mondtad, hogy nem fog fájni, én meg nem tudtam, hogy mikor kell kiszedni és nem is voltam a toppon, hogy ezzel foglalkozzak. - lebiggyed kicsit a szám. Hát baromira nincs mostanában szerencsém, ez már nem kérdés. Még csak egy kicsit se áll mellém a sors, hogy jobban alakuljanak a dolgok és ez igazán nem szép tőle. Komolyan kezdek aggódni, hogy rosszul járok ezzel az egésszel a végén.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 14:20

Először, hátulról tényleg nem ismerem fel, hogy ki ül az ajtó előtt a lépcsőn. Annyi biztos, hogy nem egy srác a bandából. Ami azért nem is olyan rossz dolog. Úgyis kénytelen lettem volna visszautasítani bármilyen ivást vagy balhét. Vannak olyan apukák, akik gondolkodás nélkül viszik a gyereküket kocsmába, mondván, nem lesz abból baj, de én biztos, hogy soha nem fogom ilyen helyre magammal vinni.
De most szó sincs ivászatról vagy balhékról. Abban a percben, amint meglátom a látogató arcát, azon töröm a fejem, hogy honnan ismerem. Mert egyértelmű, hogy láttam, beszéltem már vele, mégis kell egy kis idő, amíg rájövök, hogy ki is ő. Cigi. Jött nekem egy doboz cigivel. Tudom, nem ez a legfontosabb, de mégsem mondhattam azt nagy vigyorogva, hogy miatta lett egy unalmas nap nagyon is érdekes. Kissé későn kapcsolva ugyan, de csak félreállok az ajtóból és beengedem. Nem gondoltam volna, hogy valami is újra látom. Már régen ki kellett volna szedni a varrást a lábáról, de úgy tűnik, csak nem tette meg. Fogalmam sincs, hogy így mennyire lesz fájdalmas, de majd hamarosan kiderül. Józan ésszel végiggondolva, nem csak kellemetlen lesz.
- Semmi különös, csak kicsit összejöttek a dolgok. Mondjuk úgy, hogy alakul az életem és nem hagy unatkozni - magyarázom, de részletekbe nem tervezem belemenni. Megemlíthetném fő oknak, hogy itt a fiam és ő kitölti minden szabad percem, de valamiért mégsem teszem. Pont olyan büszke vagyok rá, mint eddig, de már jól tudom, hogy milyen kérdéseket szül az, ha valakinek elárulom. Nem akarom megint azt érezni, hogy nem néznék ki belőlem, és nem vagyok apának való. Néha úgy érzem, igazuk van. De nem most. Most apa vagy és rögtönzött doki.
- Mi számít nagy bajnak? - kérdezek vissza kapásból, de mosolygok. - Nem kell aggódni, nem halsz bele vagy ilyesmi - biztosítom a konyhába menet. Szinte azonnal ki is húzok neki egy széket, hogy üljön csak le. Minden formaság és szokás ráér később.
- Valami baj történt? Újabb... csomagtartóval ismerkedtél meg? - próbálom viccesen felfogni, mert nem akarom, hogy úgy érezze, muszáj részleteznie, bármi is történt az életében. Ha szeretné, könnyen kikerülheti a válaszadást. Biztos nem fogom faggatni. A mosolyom viszont hamar eltüntetem, és úgy folytatom.
- Fogalmam sincs, most így mennyire fog fájni. Ilyesmiben nincs tapasztalatom. Nem tudom, mi van akkor, ha túl sokáig marad ott - magyarázom egészen komolyan, de többet nem szólok. Most jönne az a rész, hogy akkor vegye le a nadrágot. Vagy húzza fel a szárát. Vagy valami. Ezt azért mégis furcsán jönne ki, ha minden előzetes nélkül kimondanám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 15:58

Nem repesek az örömtől, hogy fel sem ismer, én szeretem, ha felismernek, szerek valaki lenni, nem csak egy senki, egy a sok közül, de most mégis kénytelen vagyok lenyelni a békát és elfogadni a tényt, hogy ennyi jutott ez alkalommal. A cigi persze... a cigi az rémlik neki. Csak megrázom a fejem, aztán marad egy mosoly, ami az arcomra kerül, amikor végre félreáll az ajtóból, hogy bemehessek. Már komolyan megfordult a fejemben, hogy esetleg nem kerül erre sor, vagy megkér, hogy menjek el. Az azért határozottan ciki lett volna azt hiszem.
- Áh, akkor ez mindenképpen jó dolog, örülök neki! - szélesedik ki a mosolyom. Nem tudok túl sokat róla, így azt sem ,hogy az élete milyen volt, amiből most alakul, vagy hogy milyenné alakul, de nem is merek most hirtelen erre rákérdezni, meg hát tuti, hogy elmondta volna, ha az orromra akarja önként is kötni és nem csak annyit mond, hogy alakul az életet. Bár végülis nem várható el, hogy egy szinte vadidegennek meséljen, mintha közöm lenne hozzá, akkor sem, ha legutóbb olyan jól elvoltunk a bátyám konyhájában, mintha már rég ismernénk egymást. Az, amit kérdez viszont tényleg megijeszt egy kicsit. Lehet, hogy tényleg nagy a baj, amiért nem szedettem ki a varratokat? Azért ez egy kissé mindenképpen ijesztőnek bizonyul számomra. Lehet, hogy fájni fog? Pedig azt mondta, hogy nem így lesz, de ezek után felmerül bennem ez a balsejtelem is.
- Nem is arra gondoltam, hogy egyből le kell vágni a lábam, de... nem is tudom, hogy fájni fog annak ellenére, hogy mondtad, hogy nem. - bököm ki aztán. Na nem szánom ezt most szemrehányásnak, hogy az ő hibája, mert megígérte, én nem jöttem időben, bár persze nem is mondta el senki, hogy mi számít időnek. Ha kapok konkrétan egy időtávot, akkor úgy könnyebb, de hogy én mérjem fel, mikor van kész... hát az már úgy sokkal macerásabb.
- Nem... nem olyan, egyszerűen csak tudod... pasik. - rántom meg a vállam, mintha épp a legjobb barátnőmmel beszélnék, akinek teljesen világos lenne ennyiből, hogy mire gondolok. Ő viszont nem a barátnőm és a tetejében pasi is, nem pont neki kéne azt hiszem felvázolnom, hogy minden pasi egyforma... vagyis nem is gondolom ám így, csak nehéz megfogalmazni. - Igazából az egész az én hibám, de majd túlteszem magam rajta. - újabb vállrántás. Nem szoktam én efféle gesztusokkal élni, és amúgy hülyeség is, amikor valaki megrántja a vállát, hogy mindegy, akkor az úgyis nyílt tény, hogy igazából baromira nem mindegy, csak nem akar, vagy nem tud beszélni róla, vagy nem lát rá értelmes megoldást. Inkább lehuppanok a kihúzott székre.
- Értem, hát ez... nem jó hír, mert akkor nem tudod biztosra, hogy nem fog jobban fájni. - húzom el a számat. Esélyes, hogy pocsék lesz, és most nem akarok inni semmit rá, mert még utána haza is kell mennem és azt nem kéne félig beállva, szóval valahogy majd ki kell bírni, ha mégis gond lenne. Mindenesetre felállok szépen és gondolkodás nélkül dobom le a cipőmet, majd veszem le a farmert és ülök vissza. Sztiptíztáncból éltem elég ideig ahhoz, hogy ne legyek szégyenlős, az fel sem merül bennem, hogy neki ez így esetleg zavaró lehet, hogy csak a kék póló és egy fekete bugyi marad rajtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 16:57

Meg sem fordult, hogy ne engedjem be. Lehet, hogy egy kicsit mégis fáradt vagyok és lassabban reagálok. De ennyi belefér. Azért hamar belátom, hogy félre kell állnom az útból, ha be akarom engedni. Csak pár szóban foglalom össze, hogy alakul az életem. Nem mintha nem mesélnék neki majd szívesen, de most feleslegesnek látom. Nem egy délutáni beszélgetésre jött át, akkor meg minek húzzam azzal, hogy ledöbbentem, a fiam a másik szobában alszik és nem tudom, mikor kezd sírni. Jobb, ha azonnal a lényegre térünk és már a konyha felé menet a lábáról és a varratról beszélünk.
- Furcsa is lenne, ha ennyi miatt le kellene vágni - húzódik nagy mosolyra a szám és egyértelműen jól szórakozok már a felvetésen is.  Aztán persze már elkomolyodok. Szeretném én azt mondani neki, hogy biztos nem fog fájni, de még véletlen sem akarok hazudni neki.
- Annál csak jobb lehet, mint amikor varrtam - mosolyodok el újra még ha csak halványan is. Azért ennyit megígérhetek neki. Bármilyen érzés is lesz, annyira biztos nem lesz fájdalmas, mint akkor, amikor friss volt az egész.
- Tudom? - kérdezek vissza először teljesen komoly arccal, homlok ráncolva, majd  egészen lassan elmosolyodok. Ez a mondat így elég furcsán hangzott. Főleg így, hogy nekem mondta.
- Mit nem adtam volna, ha nekem akár egy nő is azt mondja, "ne a te hibád, az enyém" - nevetem el magam annak ellenére, hogy valahol mélyen tudom, komolyabban kellene vennem a helyzetet. Egy pillanattal később már ezzel a verzióval is megpróbálkozok.
- Úgyis ő fog bocsánatot kérni. Ha pedig nem teszi, nem éri meg rágódni miatta - próbálok értelmes tanácsot adni, ha már megkérdeztem tőle, hogy mi történt. Így legalább hasznomat veszi. Valami ilyesmit szoktak mondani hasonló helyzetben, nem?
Ezzel a mondattal viszont ki is fogyok az ötletekből és inkább a konyhába érve kihúzok neki a egy széket, hogy le tudjon ülni. Nagyon remélem, hogy tényleg nem hazudok neki azzal, amikor azt mondtam, nem fog jobban fájni, mint mikor csináltam.
- Nem fog - ismétlem még egyszer továbbra is nagyon reménykedve. Ezután viszont hallgatok. Mégsem mondhatom neki, hogy akkor kezdjen vetkőzni, nem igaz? Megteszi ő magától is, miközben én a pultnak támaszkodva várok. Nem állítom, hogy egy pillanatra nem nézek rá úgy, mint egy nőre, aki...
- Te aztán nem vagy szégyellős - jegyzem meg, de akkor már csak a varrást keresem a combján, ha lehetőségem nyílik rá. Nem tudom, mire számítottam, de semmi komoly baj nem látszik. Lehet, hogy még sincs semmi következménye, ha tovább marad bent a cérna, mint szükséges?
- Nekivághatunk? - kérdezem, miután már elfordultam tőle a fiókban turkálok egy kisebb kés vagy olló után. Azért konyhakéssel nem fogok nekiállni az egyszer biztos.
Közelebbről megnézve már biztos, hogy fájni fog neki. Nem hiszem, hogy nagyon, de húzni fogja a bőrt, ha elkezdem kiszedni. Nagyon remélem, hogy nem veri fel kiabálással Huntert.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 19:26

Én egyáltalán nem értek az efféle sebekhez, a legutóbbi alkalommal, amikor sikerült egy késsel megbirizgálnia annak a pasasnak az oldalamat annyira, hogy aztán össze kellett varrni a varrat felszívódott, szóval nem nagyon kellett semmit se tudnom arról, mikor kell kiszedetni. Úgyhogy azt hiszem nem csoda, ha egyáltalán nem mondom magam hozzáértőnek, vagy hogy jobban fogalmazzunk gőzöm sincs, hogy milyen hátrányokkal járhat az, hogy nem lettek időben kiszedve a varratok.
- Jól van, nem tudhatom, nem értek hozzá, azt hiszem ezt már tudod. Nem kerülök annyira gyakran bajba. - ez annyit tesz, hogy kerülök, csak nem annyira gyakran, no meg, hogy nem mindig olyan nagy bajba. Attól azért még így is félek, hogy rendesen fájni fog, de azért reménykedem, hogy esetleg mégsem így lesz. Hátha van azért erre leheletnyi esély, hogy meg tudja oldani gyakorlottan úgy, hogy nem kell majd kínlódnom közben. Előzőleg is egész jól bírtam, akkor csak nem fogok most sem hangosan kiabálni kínomban.
- Akkor reménykedem. - teszem azért még hozzá a szavaira, ha annyira nem fog fájni, akkor azt hiszem bírni fogom... valahogy és talán most még alkoholt se kell hozzá leönteni a torkomon. Inkább talán rövid terelésnek, meg mivel kérdezte is foglalom össze röviden, hogy mi a gondom, azaz kemény egy szóval jelzem a lényeget. Azért elmosolyodom a "Tudom?"-on, mert hát igen, sikerült úgy beszélnem hozzá, mintha a legjobb barátnőm lenne, aki tényleg tudja, de ő honnan is sejthetné?
- Igazából olyan téren az én hibám, hogy folyton túlgondolok mindent, el kéne fogadnom a tényt, hogy a legtöbb pasas egy éjszakás kalandokra vágyik, én meg elég fiatal vagyok még hozzá, hogy inkább csak szórakozzam és tegyek magasról minden másra. - na persze rohadtul nem tudok ehhez így hozzáállni. Nem vagyok egy magányos farkas típus, azért is ragaszkodom úgy mindenkihez, csak valahogy könnyebb ezt mondani, mint azon nyavalyogni, hogy szar az élet, és mindig megszívom, még ha így is van. Lehet, hogy tényleg egyszerűbb lenne elfogadni, hogy a vad és zabolátlan tetkós kis csajból a kutya se néz ki többet, mint amit... mutat.
- Persze, nem éri meg rágódni miatta, te se szoktál semmin rágódni, ami bánt ugye? - talán egy kicsit nyersebben fogalmazok, mint ahogy akartam, de azért ez nem nyugtat meg. Ez az úgyis jobb lesz tanács teljesen logikus és más is ezt mondaná, meg nem is lehet mást, de... - Bocs... tényleg. - elnézést kérő mosoly jelenik meg az arcomon. Marhára nem rajta kéne levezetni, hogy bajom van, főleg hogy azért már eltelt pár nap azóta és elvileg ott tartok, hogy megnyugszom lassan, meg a rózsák... lehet hogy csak jelentenek valamit, de mi van ha nem? Jó ég, mi van, ha mondjuk az a pasas küldözgeti őket, aki el akart rabolni? Inkább állok fel és egy pillanat alatt ki is bújok a nadrágomból. A megjegyzésére röviden felnevetek és vissza is ülök.
- Nem kimondottan. - rázom aztán meg a fejem. Nem fogom kifejteni, hogy ennek mi az oka, arról nem is beszélve, hogy úgy gondolom elég jól nézek ki ahhoz, hogy amim van az ne legyen titok. Egyébként ennél még lazábban néz ki valaki mondjuk a strandon, sose értettem, hogy mi a különbség igazán egy szolidabb fehérnemű és a fürdőruha között, ha egyszer ugyanannyit mutatnak, az egyiket mégis féltik egyesek megmutatni, a másikban meg simán gond nélkül flangálnak.
- Igen, majd összeszorítom a szám, hogy bírjam, ha meg sikítozni kezdenék csak nem hívják a szomszédaid a zsarukat, hogy kit ölsz épp. - mosolyodom el. Azt persze nem tudom, hogy éppenséggel mást is megzavarhatok az effélével, mármint a sikítozással, de legutóbb se vetettem be ilyesmit, szóval remélhetőleg most is menni fog majd e nélkül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime24.12.13 21:16

Nagyon remélem, hogy tényleg nem fog annyira fájni neki, hogyha kiszedem azt a cérnát. Saját tapasztalatom nincs, így nem tudom biztosra, mivel jár, ha tovább marad ott, mint kellene. Csak nem lesz semmi szörnyű következménye. Maximum jobban fog húzódni a bőr, ahogy kihúzom majd. Azt meg ki lehet bírni. Akkor is, ha ő nincs hozzászokva az ilyesféle fájdalomhoz. Túléli. Azzal viszont én nem igazán tudok mit kezdeni, hogy pasigondjai vannak. Megcsalta valamelyik vagy...? Fogalmam sincs, de ha tudnám a részleteket, akkor sem hiszem, hogy érdemben bármilyen tanácsot tudnék neki adni. Egy perccel később mégis megtudok pár dolgot. Gondolom most kellene valami igazán okossal és vigasztalóval előállnom. Nos, senkit nem lepek meg azzal, ha azt mondom, semmi nem jut eszembe. Nem hiába nincsenek nagy barátságok nő és férfi között. Hiszen mi úgysem tudunk tanácsot adni nekik és vállat adni, amin kisírhatják magukat. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne próbálkoznék meg egy sablontanáccsal. A válaszára viszont elhúzom a szám. Oké, hogy ideges, de nem bántásból mondtam! Inkább csak megrázom a fejem és így végre tényleg eljutunk a konyháig. Nem haragszok én rá, nincs értelme bocsánatot kérni, de... jobb ezt elfelejteni. Legalább most már én is megtanultam, hogy mit nem szabad nála felhozni.
Sokkal kevésbé kockázatos arról beszélni, hogy akkor nekiálljunk kiszedni azt a cérnát. Meg nem akarok rá kérni csak úgy, hogy akkor vetkőzzön, de úgy tűnik, nincs is rá szükség. Egy pillanatra meglep, hogy most is olyan könnyedén kapja le a nadrágját, mintha csak a kabátot vetné le az előszobában. Nem mintha ellenemre lenne, hogy ennyire szabadon vetkőzik előttem. Azért csak pasiból vagyok és mondhatom, nem most volt, hogy jól szórakoztam volna egy nővel. Mégis az első pár másodperctől eltekintve csak a lábát vizsgálom és a varratot.
- Ez feltűnt. De még mindig ez a jobb eset. Nem hiszem, hogy nekiállnék könyörögni, hogy csak még egy kicsit húzd feljebb a nadrág szárát... nem fogok máshova nézni... - nevetem el magam egy apró fejrázás után. Most viszont már irány a konyhapult. Egy kisebb kést sikerül csak találni. Elég élesnek tűnik ahhoz, hogy könnyedén el tudjam vágni majd a cérnát, ahol kell. Előtte viszont adok neki még egy kis időt, hogy összeszedje magát. Csak ha rábólint, akkor térdelek le... nos, valamilyen szinten a lábai közé. Furcsa, de ehhez több ügyesség és odafigyelés kell mint a varráshoz. Kiszedni nehezebb.
- Hiszed van sem, itt lakok egy ideje, de egyszer sem találkoztam a szomszédokkal. Úgyhogy bármit hihetnek rólam. De majd ha a rendőrség kopogtat, de nyitsz ajtót és magyarázod el a helyzetet, hogy miért térdelek a konyhában egy késsel, míg te így mászkálsz - mosolygok fel rá egy pillanatra, majd fél kézzel megfogom a lábát. Nem lenne szerencsés, ha mozgatná. Nem akarom véletlen sem megvágni. Könnyen megeshet, mert elég éles hozzá a kés.
De az első vágás sikerrel megy. Csak kicsit alányomom a cérnának a kés hegyét az pedig már el is pattan.
- Most jön a kellemetlen rész - nem azért közlöm vele, hogy pánikolni kezdjen. Egyszerűen csak fel akarom rá készíteni. A baj ott kezdődik, hogy próbálom én óvatosan húzni, de nem jön. A bőr nyúlik, de nem enged.
Nagyot nyelek, de remélhetőleg nem ül ki az arcomra a bizonytalanság. Igyekszem kitalálni, hogy ilyenkor mi van. Végül még egyszer belevágok a cérnába. Hátha kisebb darabokban kijön. Nagyon, nagyon remélem, hogy így már ki tudom húzni!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 14:47

Egyelőre inkább próbálok nem gondolni arra, mennyire fog majd fájni a cérna eltávolítása a lábamból, talán addig jobb, aztán úgyse lehet a végtelenségig halogatni a témát, kénytelenek leszünk majd rátérni. Addig inkább ecsetelem ezt az egész pasi ügyet, na persze nem pont a legjobb embernek, mert hát honnan is tudná, kétlem, hogy volt valaha pasija... bár azért bármi megtörténhet. Ezért nem is tud értelmeset reagálni, amit pedig mondd nem érint túl jól, kicsit talán bántóbban is sikerül válaszolnom neki, ami tudom, hogy nem szép tőlem, de... akkor is kicsúszott. Azért persze elnézést kérek gyorsan, még ha nem is lenne rá szükség. Nem akarom rajta levezetni, hogy bajom van, főleg hogy amúgy is rendes tőle, hogy egyáltalán időt szán rám és nem küldd el inkább egy dokihoz, hogy oldjam meg magam. Nem lenne köteles eltávolítani a cérnát, főleg ha már tovább hagytam benne és lehet, hogy a dolgát is megnehezítettem ezzel, vagy épp az enyémet. Az viszont nyilvánvaló ténnyé válik hamar, hogy tuti nem a pasik felé hajlik, amikor lekapom a nadrágomat, és úgy néz, mert azért azt már fel tudom ismerni, amikor egy pasi csak egy pillanatra is felfogja a tényt, hogy hiányos öltözetben áll egy nő előtte. Azért zavarba egy pillanatra sem jövök, az nem az én stílusom, és ő is könnyen túlteszi magát a történteken, így szépen visszahuppanok a székre. Innentől már rajta múlik, hogy mi lesz, és persze rajtam, hogy ne nagyon kiabáljak.
- Akkor megkönnyítettem a dolgod. - mosolyodom el. Meg most ezzel a szűr farmerrel nem lett volna kivitelezhető, hogy felhúzzam, főleg nem a combom közepéig. Azt azért egy kissé ijedt tekintettem figyelem, ahogy a fiókban kotorászik, hogy előkerítsen valamit, amivel a cérnát eltünteti az útból. Nem tudom, hogy olló lenne jobb, vagy kés, de inkább arra szavaznék, hogy egyik sem, inkább keressen egy varázspálcát, amivel mondjuk csak úgy el lehet tüntetni a cérnát, mintha soha ott se lett volna. Már így is elég baj, hogy ott marad majd a helye, pedig én aztán nagyon kényes vagyok a külsőmre, vagyis nem kényes, csak szeretek jól kinézni, habár... végülis ezt is felhasználhatom. Lau tuti, hogy adna pár ötletet, mivel díszíthetünk ki egy heget, mintha nem is lenne ott. Mindenesetre bólintok, hogy mehet, és szét is teszem a lábaimat, hogy rendesen elférjen.
- Lehet, hogy a szomszédaid veszélyes alakok, és nem is hívnák ki a rendőröket, azért nem találkoztál velük még, vagy még nem laksz itt régóta? - fura, valahogy ez olyan környék, ahol azt hinné az ember mindenki ismeri a másikat, meglepő, hogy ő még csak nem is ismeri a szomszédait. De mondjuk az tuti, hogy kitalálnék valamit, ha szükség lenne rá, amit be lehet adni a zsaruknak, miért vagyok nadrág nélkül és ő miért szorongat egy kést. Nagy levegőt veszek, amikor megfogja a lábam, hogy elkezdje a cérnát elvágni első körben. Ez úgy fest, hogy még nem olyan vészes, szóval nem kell szorítanom a szék ülőkéjét, hogy beleliluljon az ujjaim is. Na majd akkor, amikor az említett kellemetlen rész jön.
- Oké, kezdjük. - innentől már inkább összeszorítom a számat, és megpróbálok valami másra figyelni, mit tudom én, a szemközti falon lévő mintákra a csempén, vagy valami... bármi. Nem is nagyon nézem, hogy mit csinál, az úgy a biztos, viszont azt sejtem, hogy valami nem oké, és csak lepillantok. Már maga a látvány is gáz, ahogy húzódik a bőr, és nagyon nem úgy fest, mintha bármi történne. Nem nagyon merek kérdezni, csak az aggódó arc marad, na meg, hogy szorítom a szék ülőkéjét, amikor próbálkozik azzal, hogy húzza a cérnát. Nem hiszem, hogy sokat segítene, ha most elkezdenék aggodalmaskodni, vagy kizökkenteni a koncentrálásból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 15:23

Ezerszer könnyebb dolgom van így, hogy nem az a szégyellős fajta. Hetekkel ezelőtt, amikor összevarrtam neki, akkor rá lehetett volna arra fogni, hogy dolgozott benne az adrenalin és az ijedtség azért állt neki gondolkodás nélkül vetkőzni, de most nem igazán. Egy pillanatra elkalandozik rajta a tekintetem, de hamar összekapom magam. Annyira azért nem vagyok kiéhezve, hogy itt álljak tátott szájjal előtte és vágyakozva bámuljam a testét.
- A sajátodat is - javítom ki, mert tény, hogy nem csak az én dolgomon könnyített azzal, hogy levette a nadrágot azonnal és nem felhúzni próbálta a szárát. Akkor még talán órák múlva is itt lennénk ő pedig a szűk farmert gyűrögetné fel. Vagy próbálná inkább, mert nem hiszem, hogy eredménye lenne. Talán a bokája kilátszódna belőle, de semmi több.
Ezt szerencsére elkerüljük és egy perc múlva már a fiókban turkálhatok egy olló vagy kés után. Nem tudom, melyik lenne praktikusabb, de egy kés akad a kezembe. Megvizsgálva az éles pengét rájövök, hogy ezzel járunk jobban. Ollóval macerásabb lenne. Még így is kétségeim vannak afelől, hogy ez olyan veszett könnyen fog menni. De soha nem fogjuk megtudni, ha ott állok a pultnál, úgyhogy fogom magam és a lábai közé térdelek. Bármilyen különös helyzet is ez, csak a combjával törődök, semmi mással.
- Bármi meglehet. De azért mellőzd a sikoltozást, ha lehet - nézek fel rá egy pillanatra. - Nem sokat vagyok itthon vagy ha igen, akkor annak oka van. Szerintem ők tartanak engem veszélyesnek. Nem tartottunk házavató bulit, amikor ideköltöztünk - beszélek és fel sem tűnik, hogy akaratlanul is többesszámot használok. Túlzottan lefoglal az, hogy a combjánál végighúzódó cérnát nézzem. Egyre jobban úgy tűnik, hogy nem fog az olyan könnyen kijönni, mint szeretném.
De az engedélyt megkapom a kezdésre, úgyhogy mindjárt kiderül, mi a helyzet. Egy gyors mozdulattal vágom meg a cérnát, de hiába húzom, nem igazán mozdul. Pedig ennek ki kellene csúsznia, de... nem. Egy pillanatnyi gondolkodás után még egy helyen belevágok. Ha most sem enged majd... Kicsit erősebben húzom meg, mint szükséges, miközben egy kézzel tartom továbbra is a lábát és próbálom megakadályozni, hogy túlzottan húzzam a bőrt. Még így is fájdalmas lehet neki, de ennél óvatosabban nem tudom csinálni, hogy hatékony is legyen.
- Na végre! - mondom, miközben érzem, hogy enged egy kicsit a cérna. Akkor így fogjuk csinálni. Darabokban. Csak jöjjön ki az összes minél hamarabb. Szépen... sorban...
Beletelik vagy tíz percbe és valószínűleg kevés fájdalomba részéről, mire az összes darab kikerül. Összeszedve felé nyújtom őket, miután kijelentettem, hogy kész.
- Tedd el emlékbe, ha szeretnéd - mosolygok rá és remélhetőleg hamarosan ő is képes lesz mosolyokni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 16:57

Akkor se az adrenalin miatt vettem olyan könnyen a dolgokat, azt hiszem ez már teljesen egyértelmű. Abban viszont igaza van, hogy a saját dolgomat is nagyban megkönnyítem azzal, hogy nem kezdek el kínlódni a nadrág feltűrésével, amúgy is nagyjából lehetetlen lenne, ezért sem fordult meg a fejemben. Egyébként a dokinál is le kéne venni nem? Rendben, hogy ez most valamelyest azért más körülmény, de... nem nézem ki belőle a pár pillanatnyi végigmérésen kívül, hogy nekem akarna esni csak úgy, főleg mert hamarosan előkerül a kés is. Nem vagyok oda az ötletért, de sok beleszólásom nincs, végülis én választottam ezt a megoldást, és csak nem az a lényeg, hogy kivágja belőlem a varratokat, hanem valamilyen úton módon majd kihúzz, ha már levágta, vagy a fene tudja. Nem akarok én előre gondolkodni ezen. Nekem meg aztán most egy pillanatra se fordul meg más a fejemben, hiszen mégis csak kés van nála, nem igazán érdekel, hogy e mellett épp a lábaim között térdel.
- Rendben, igyekezni fogok, és ha más nem, még mindig foghatok arra, hogy volt egy jó délutánod. - mert hát nem csak akkor sikítoznak a nők, ha fáj valami, én se vagyok egy kimondottan csendes típus, főleg ha valami kifejezetten élvezetes, de tényleg rajta leszek, hogy ilyesmi ne történjen meg. Azt viszont kiszúrom, hogy többes számban beszél, akkor lehet, hogy tényleg van valami nője? Hát ezért mondtam én Launak, hogy nem kell sosem előre gondolkodni semmiben sem, akkor se, ha valakit elsőnek szimpinek találsz és amúgy nem tűnik úgy, hogy lenne valakije. - Költöztetek? - erre akár azt is mondhatja, hogy igen, és le is zárja a témát, tehát nem nyíltan kérdezek rá, nem kötelező választ adnia sem, csak ha akar. Azért örülnék neki, bár nem biztos, hogy pont e a jó téma, amikor épp a lábammal foglalkozik, bár nekem elvonná a figyelmem a beszéd, de ő meg pasi és lehet, hogy nem tudna két felé rendesen koncentrálni. Főleg, hogy úgy fest ez nem megy valami egyszerűen, nem jön a cérna és egy idő után már én is nézem, hogy mit csinál. Nem akarok rákérdezni, pedig nagyon a nyelvem hegyén van, de azért visszafogom magam és csak magamban drukkolok, hogy sikerüljön, ha már elkezdjük. Összeszorítom a szám és azért időnként egy elhaló nyögés csak felszakad, de azért nem hangoskodom olyan vészesen. Az tuti, hogy a szomszédok ezt nem fogják meghallani. Azért értékelem, hogy végre elkezdődik a dolog, és kezdenek a cérnák is kijönni, bár határozottan nem kellemes az egész művelet. És végre kész, de a cérnákra megrázom a fejem.
- Nem, nem akarok én erre emlékezni. Annyira nem volt jó, ennél azért sokkal kellemesebb emlékeim vannak arról, hogy egy pasi térdel a lábaim között. - mosolyodom el a végén, próbálva egy kicsit viccelődéssel oldani igazából a saját hangulatomat, mert szerintem az övét nem kell. De a cérnák nem kellenek nekem, azok mehetnek a kukába és jobb az egész kis kínzást elfelejteni és inkább már azon agyalni, hogy milyen tetkóval lehet eltüntetni majd a megmaradt heget.
- Nincs esetleg valami krémed? Nem tudom, akár csak valami egyszerű, ami egy kicsit nyugtatja a bőrt. - jut eszembe aztán egy egész kézenfekvő kérdés. Az még azt hiszem jót tenne, ha bekenném mielőtt felöltözök.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 19:44

Fogalmam sincs, mit mondanék a szomszédoknak, ha bármelyik átcsengetne aggódva, hogy mi ez a kiabálás. A rendőrökkel meg főleg nem tudnék mit kezdeni. Nem mintha szívesen látnám itt őket. Amúgy is, esélyes, hogy hamarabb sírna fel Hunter a kiabálásra, minthogy a szomszédok közül bármit is zavarna. Ezt valamiért még mindig nem árulom el, pedig ez komolyabb ok lenne arra, hogy csendben szenvedjen, miközben megpróbálom majd kiszedni a varratot.
- Ebben van valami. Csak a kés nem illik a képbe - emelem fel a pengét és mint valami filmben még meg is csillan rajta a fény. Nem parádézok persze sokáig. Fél szemmel végig a combját nézem és próbálom megállapítani, hogy hogy is fogom tudni ezt majd kiszedni. Ezért is történhet meg az, hogy gondolkodás nélkül beszélek.
- Tessék? - nézek fel rá egy pillanatra. Kell egy másodperc, amíg leesik, hogy ezt én mondtam és most meg kellene magyaráznom. Egy bólintásra futja először, majd egy fél perc hezitálás, végül arra jutok, hogy miért kellene hallgatom róla?
- Nem magam miatt szereztem ezt a házat. A barátnőm miatt. Amolyan közös családi izé, csak félresiklottak a dolgok. Mindegy is - mondom és most már annyit ismételgettem magamban, nem számít, hogy képes vagyok elhinni. Ennek köszönhetően teljesen őszintén hangzanak a szavaim és még ha a kést nem is merem addig a bőrévez érinteni, amíg beszélek, legalább figyelek és szinte azonnal hozzá tudok látni, amint elmondom az utolsó szót is.
Nem mondhatnám, hogy könnyen, pár perc alatt a végére jutunk és kint is van egyben a cérna. Közel sem. Pedig nem lenne rossz, ha így menne, de nem. Túl sokáig volt ott és hiába húzom egyben, csak a bőrt sikerül, de semmi más. Végül több kis darabot tartok a tenyeremben, továbbra is ott térdelve előtte és ajánlom fel, hogy tegye el emlékbe.
- Azt el tudom képzelni - nevetem el én is magam, majd most már elveszem a kezem a combjáról és a markomra rejtem a cérnadarabokat. Egy pillanat múlva már a kukában végzik a darabok és újra ott állok a pult mellett.
- Őszintén? Fogalmam sincs. Maradt itt pár dolog, még... szóval lehet, hogy van. Megmutatom a fürdőszobát és nézz szét - ajánlom fel. Végül is, nincs semmi rejtegetnivalóm és el is lököm magam, hogy megmutassam, merre találja a fürdőszobát.
Nem tervezem ott maradni vele, de a baj ott kezdődik, hogy el sem jutok az ajtóig. Elég a gyerekszoba előtt elhaladni, már hallom is a halk nyöszörgéseket. Háromig számolok magamban és már ott is a hangos sírás.
- Ott a fürdőszoba. Meg fogod találni a tubusokat meg krémeket, meg miegymás - magyarázom, miközben a két ajtóval arrébbi helység felé mutatok, majd minden további szó nélkül belököm a gyerekszoba résnyire nyitott ajtaját és már bent is vagyok a kis ágy előtt, hogy kézbe vegyem Huntert. Nem is kell azon gondolkoznom, hogy mi baja van. Rám néz, és szinte azonnal abbahagyja a sírást és nevet.
- Szóval csak az zavart, hogy nem te vagy a középpontban? - kérdezem tőle nagy mosollyal, miközben a tekintetemmel a megint valahova eltüntetett cumiját keresem. Fogalmam sincs, milyen varázslattal tünteti el folyton, de hogy nincs a kiságyban, az is biztos.
- Tudod, apa épp egy nő lábai között térdelt pár perce és nagyon is élvezte a dolgot... - magyarázom neki, mintha tényleg értené, majd vele együtt indulok meg kifelé, hogy megnézzem, Jenna hogy halad. Már ha eljutott a fürdőszobáig végül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 20:57

Azt hiszem, ha megmondaná, hogy van egy fia, annyira ledöbbennék az egésztől, hogy eszembe sem jutna kiabálni, vagy sikoltozni a miatt, hogy épp a lábamon ügyködik, csak arra koncentrálnék, hogy igyekezzek összekapni magam, vagy nem meglepetten pislogni, és nem mondani valami olyasmit, amit esetleg bántó lehet. A fene se tudja, hogy ilyen helyzetben egyáltalán hogyan reagálnék.
- Ez jogos, bár mondhatod, hogy épp... fú nem is tudom... de tuti, hogy erre is ki lehet találni valamit a darabolós gyilkosságon kívül. - nem jut hirtelen eszembe semmi, de mondjuk akár épp azzal nyitott ki egy doboz juharszirupot a szórakozás felturbózása érdekében. Az viszont feltűnik, amit mondd, hogy többen költöztek be ide, és annyira többes számban mondja, hogy nem hiszem el, hogy arról van szó, hogy egyszerűen csak volt egy lakótársa, valami barát, meg az ember egy baráttal inkább valami két szobás lakásba költözik, nem pedig egy ilyen házba.
- Oh, értem, kár azt mondani, hogy sajnálom igaz? - nem hiszem, hogy az bármiben is segítene neki, meg hát nem is tudom, hogy miért mentek félre a dolgok, lehet hogy így jobb neki, az is előfordul, hogy az ember rájön, hogy nem illenek össze, és csak szenvednek. Arról persze nem tudok, hogy nem erről van szó, hogy ő szúrta el, no meg van egy gyereke is. Amúgy sem hiszem, hogy több kérdéssel kéne elvonnom a figyelmét, miközben épp a lábamon ügyködik egy késsel és próbálja kiszedni belőle a cérnát, ami nem megy valami jól. Elég rendesen fáj, de nem kiabálok, tényleg igyekszem visszafogni magam és csak nyögdécselni időnként. Viszont a megszerzett cérnákra tényleg semmi szükségem nincs, nem akarom én megtartani emlékbe, hiszen fájdalmat szimbolizál, arról nem is beszélve, hogy mellette még arra is emlékeztetne, ami történt, hogy az a pasas elrabolt. Erre szerintem a kutya se akar emlékezni. Inkább kicsit elviccelem a dolgot és intek nemet a lehetőségre, majd a krémre kérdezek rá.
- Okés, remélem, az nem lenne rossz egy kis enyhítés. Ha más nem a jég is megteszi, az legalább zsibbaszt. - bár tényleg hasznosabb lenne valami speciális cucc. Megyek tehát utána, és meg se hallom a nyöszörgést. Nekem erre nem áll rá a fülem, szerintem ez inkább ilyen szüli dolog lehet. Az viszont már feltűnik, hogy ő megáll, az meg főleg, hogy aztán felhangzik a... gyereksírás? Oké, azért kell pár pillanat amíg az agyam felfogja, hogy tényleg miről van szó. A lábam igazából csak úgy lendületből visz tovább még kb. két lépést, de amikor hátranézek Dave már nincs is ott, a szoba ajtaja viszont nyitva, ahová minden bizonnyal bement, és már nem hallatszik a sírás sem. Adok még magamnak pár pillanatot, hogy magamhoz térjek, csak utána megyek vissza, egyelőre a fürdőszoba és a krém az úgy nagyjából ki is mosódott az agyamból. Mégis megállok az ajtótól pár centire, nem akarok én direkt hallgatózni, csak hát még próbálom lepörgetni magamban, hogy mit is kéne mondanom, ami nem bántó, vagy hogy egyáltalán hogyan reagáljak. Ezért hallom meg azt az ominózus utolsó mondatot, amire azért akaratlanul is elmosolyodom, és csak akkor fogom fel, hogy ott állok mosolyogva az ajtóban, amikor hirtelen felbukkan előttem a gyerekkel a karján.
- Öhm... - jó, határozottan ritka, amikor nem tudom, hogy mit mondjak, de most egyértelműen ez a helyzet. Folyton fecsegek, most pedig totál meg vagyok lőve. Zavartan vakarom meg a tarkómat, aztán próbálok olyan témára fókuszálni, ami legalább nem jelent gondot. - Szóval élvezted, hogy kínozhatsz? - persze tudom én, hogy jó eséllyel nem erre értette, de most mégis inkább az elviccelést érzem jobb megoldásnak. Aztán tényleg próbálok a kiskölyökre fókuszálni, amit igazából nehéz is lenne nem megtenni, hiszen azokkal a nagy szemeivel épp engem fürkész. Fogalmam sincs miért érzem magam hirtelen hülyén, hogy bugyiban vagyok, hiszen talán ha egy éves lehet... nehogy már épp előtte legyek zavarban. Mégis így van.
- Szia kiskrapek, te meg ki vagy? - már majdnem mozdul a kezem, de aztán félútról visszahúzom és nem merek hozzányúlni. Komolyan, mintha kárt tehetnék benne. Amúgy se értek a gyerekekhez, és az is lehet, hogy nem is az övé, csak vigyáz egy rokon, vagy barát fiára, vagy lányára... jó még abban sem vagyok teljesen biztos, hogy a kettőből melyik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime25.12.13 23:14

Nem tudom, mit találnánk ki, ha tényleg magyarázkodni kellene valakinek. De az is egy lehetőség, hogy bevágjuk az illető orra előtt az ajtót, aztán majd meglátjuk, ő mit lép. Utána már biztosan nem szavakra lesz szükség. Annyira már nem is lenne ellenemre, ha egy ilyen helyzet alakulna ki. De semmi ilyesmi nem történik. Helyette teljes nyugalomban a lábát vizsgálgatom, miközben olyan dolgokat árulok el neki, amik egyáltalán nem voltak tervebe véve. Régebben, talán még egy hete is valami rövid, semmitmondó válasszal tudtam volna le, de most már belátom, hogy miért ne beszélhetnék róla? Most már képes vagyok rá anélkül, hogy elszomorítana a dolgok alakulása.
- Sokat nem ér. Meg már amúgy sem számít. Már... - hallgatok el hirtelen és vonok vállat. Majdnem kicsúszik a számon, hogy már kiszerettem a nőből, de fogalmam sincs, hogy tényleg ez-e a helyzet. És ha mégis és kimondom, attól válna igazán valóságossá. Erre pedig még nem készültem fel teljesen.
Inkább visszatérek a feladatomhoz. Ott térdelek a lábai között jó negyed órán át, mire nem éppen fájdalommentes módon sikerül minden darabot kiszedni. Nem mondom, megszenvedtem vele és még az is megfordult a fejemben, hogy minden ellenére orvost javasolok. De nem. Nem volt rá szükség. Kijött minden nyavalyás darab és egy percen belül a kukában végzik.
- Jég biztos nincs. Esetleg fagyasztott borsó, ha az megteszi - mondom egy pillanatnyi gondolkodás után. Még ha azzal nem is vagyok tisztában, hogy a fürdőszoba milyen titkokat rejt, legalább a fagyasztó és hűtő rejtett zugait ismerem.
Azt persze én is belátom, hogy nem lenne rossz mégis valami krémet keríteni. Elindulok vele együtt, hogy megmutassam, hol találja a fürdőszobát és a különböző tubusokat, de nem jutok el vele a célig. A gyerekszoba előtt meghallom a nyöszörgést. Még éppen elszámolok háromig magamban és fel is hangzik a sírást. Ezt az időzítést kisfiam! Alig láthatóan megrázom a fejem, majd pár elhadart szó és el is tűnik az ajtóban. Lehet, hogy nem kellene elkényeztetni ennyire és minden kis sírásnál már kézbe venni, de... nem tehetek róla! Nem bírom hallgatni, ahogy sír. Persze most is, amint kézbe veszem, már csendben van és olyan szépen mosolyog, hogy képtelen vagyok neki, nem beszámolni arról, mi is történt.
Egy perccel később rájövök, hogy nem ártana mégis Jenna után indulni. Olyan hirtelen elhadartam neki, merre menjen... Nem olyan nagy ez a ház, még emelet sincs, de azért csak rá kellene nézni. Egy lépést teszek csak, de már látom, hogy nem jutott messzire - vagy ilyen gyorsan meg is találta, amit keresett? - és most ott áll az ajtóban, mosolyogva.
- Ez még kérdés? A hobbim csinos nőket kínozni és ha kell, ha nem, varrni a lábukat - jelentem ki teljesen komoly hangon, mire Hunter valami nevetésfélét produkál, mintha értené a poént. Lenézek rá és úgy mosolygok, mintha érteném minden nyöszörgését és gügyögését.
- Azt hiszem, ez az a kor, amikor nem fog neked válaszolni - jegyzem meg egy pillanatnyi csend után a fiamra, majd Jennára nézve.
- Jenna, ő itt Hunter. A fiam - mondom és már mosolyra is húzódik a szám és egy pillanat alatt előtérbe kúszik a büszke apuka énem. Nem mintha sokáig lenne fölényben. Szinte azonnal el is tűnik újra és aggódva pillantok fel, hogy mit szól a hírhez. Könyörgöm, csak azt ne mondja, hogy nem nézte ki belőlem, bárki rám bízna egy gyereket! Csak... ne. Annak megint az lenne a vége, hogy pocsék apának érezném magam, azt pedig nem akarom. Mindent megteszek az apróságért, amit csak tudok... ha ez sem elég esetleg...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime26.12.13 10:06

Néha azért vissza tudom fogni magam, legalább valamelyest, hogy ne kérdezzek rá arra, amire nem kellene. Attól még persze kíváncsi vagyok, de nem kell belerondítanom az életébe, ha egyszer nincs igazán közöm hozzá igaz? Végülis vannak a múltnak olyan részei, amit nem kell felhánytorgatni, meg felidézni folyton, attól csak sokkal rosszabb lesz, lehet hogy ez neki is ilyen, sőt... én még a mai napig se szívesen gondolok pl. Dickre, pedig vele még csak össze se költöztem, itt pedig ez is fenn áll, sőt arról nem is tudok, hogy ennél több is, mert még egy gyerek is befigyel a képbe. Ezért is bököm végül ki, hogy sajnálom, mintha bármi is az én hibám lenne, pedig persze nem így van, csak hát valami úgy érzi az ember ilyenkor, hogy mondani kell és legalább a gondolataim se teljesen a körül forognak, hogy nem sokára megküzdünk a cérnákkal. Nem kérdezek rá, hogy mi lett volna a mondat vége, hogy már talán nem is szereti? Vagy csak könnyebb ezt mondani? Anno én is rengeteget ismételgettem ezt, miután Dick eltűnt, hogy ha ilyen szemét volt, akkor könnyebb azt mondani rá, hogy nem is szeretem már, hogy menjen a fenébe... de attól még ugyanúgy fájt.
A varratszedés persze nem kellemes, de azért igyekszem kibírni. Lassú és darabokban megy és a végén mégis végignézem az egészet. Komolyan a végén már az is fáj, ahogy nézem, nem csak amit ténylegesen érzek. De mégis csak nyögdécselek maximum és nem kiabálok hangosan. Egész sok akaraterőm van, néha nem is nézem ki magamból ezt, pedig jól bírom a gyűrődést. Megtartani viszont tényleg nem akarom, inkább kéne valami krém, vagy jég, amitől egy kicsit azért jobb lesz a helyzet.
- Végszükség esetén azt is jó lehet, de még adjunk egy esélyt a krémnek is. - most már legalább egy mosolyt is az arcomra tudok varázsolni, még ha nem is könnyen, de azért sikerül. Legalább a hűtőjét ismeri, ha már a fürdőszobáját nem, azért ez is valami. Megyek tehát utána, viszont hamar kizökkent abból, hogy mit is akartam, amikor ő megáll, én pedig meghallom hamarosan a gyereksírást is. Pár lépést visz még automatikusan a lábam, aztán meg is állok és indulok el vissza, hogy még pont elkapjam az utolsó mondatot. Azért ezen nem tudok nem elmosolyodni, és még akkor is sikerül csak ott állnom az ajtó mellett, amikor hirtelen szembe is találkozom velük. Nálam nagyon ritka, hogy nem tudok mit mondani, és hogy kissé zavarban vagyok, de most mégis ez történik. Ezért próbálom elviccelni inkább a dolgot.
- Szóval csinos vagyok, ebből inkább csak ezt szűröm le és nem veszlek komolyan. - nevetem el magam. Oké, lehet hogy mostmár tényleg kéne az a krém és mondjuk fel is öltözhetnék. Nem tudom, hogy miért érzem magam hirtelen kényelmetlenül, hiszen csak egy kisgyerekről van szó, aki szerintem fel se nagyon fogja, hogy mi is a különbség a nadrág és a nadrág nélküliség között. Az viszont határozottan tetszik, hogy milyen kedvesen mosolyog le a fiára, vagy a... háta fene tudja, az is lehet, hogy csak vigyáz rá, bár valahogy a tekintetéből nem ezt szűröm le.
- Jól van, hát sejtettem, csak tudod... - nem is gondoltam én komolyan, hogy választ kapok majd a gyerkőctől, egyértelmű volt, hogy majd ő fog válaszolni helyette, csak így mutatom, hogy figyelembe veszem a létezését és nem csak Dave-vel beszélgetek. Valahogy így tűnik nekem normálisnak. Végül az is kiderül, hogy tényleg a fia, és hogy Hunter a neve.
- Igazán szép neve van és... jól áll neked. - mosolyodom el. Valahogy eszembe sem jut azt mondani így a kezében látva, hogy meglepődtem. Végülis így van, meglepődtem, hogy van egy fia, ha csak úgy mondta volna, akkor lehet, hogy másképp állok hozzá, de nem ez történt, csak megláttam és túl cuki ez a kiskölyök ahhoz, hogy azzal nyissak, hogy ez fura és el nem tudtam volna képzelni, még ha így is van. - Hány éves? És akkor az anyukája volt a barátnőd... ő lakott itt? - oké ez utóbbi valahogy egyértelműnek tűnik, de a fene tudja. Akár az is lehet, hogy azért mentek szét, mert kiderült, hogy más valakitől van gyereke, vagy mit tudom én. Fura sikerült már totál elfelejtenem a tényt, hogy krémet akartam keresni, valahogy fel sem tűnik, hogy húzódik és még mindig bizsereg a bőr, ahol megdolgozta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime26.12.13 18:31

Tény, hogy fogalmam sincs, mik maradtak ott a fürdőszobában. Még ha rá is szántam magam pár hete, hogy rendet legyen mindenhol, a sok tubust és krémet meg nem néztem, hogy mire való. Azt tudom, hogy ami Hunternek kellhet, az hol van és pontosan mire jó. Semmi több. Ezért is mondom, hogy nézzen szét ő a fürdőszobába és olvasgassa el, hátha olyanra bukkan, amit keres. A jég - ebben az esetben fagyasztott borsó - pedig megmarad végszükségre. Most irány a fürdőszoba, de végül kénytelen vagyok csak elmagyarázni, hogy melyik ajtó mögött találja a helyet, mert Hunter sírása felhangzik. Nem biztos, hogy baj van és tényleg fel kell mennem, de őszintén nehéz lenne megállni, hogy ne nézzek rá. Úgyhogy pár elhadart szó és máris a kiságy fölött görnyedek, majd veszem kézbe a fiam és egy perc múlva vele együtt indulok meg kifelé, hogy megnézzem, Jenna sikerrel járt-e. Mint kiderült, el sem jutott addig, hanem ott mosoly az ajtóban.
- Szelektív hallás. Néha hasznos tud lenni - húzom mosolyra a szám egy elismerő bólintás kíséretében, miközben minden második pillanatban Hunterre pillantok. Nagy, kíváncsi szemekkel vizsgálja az ismeretlent és most már eszében sincs újra sírásra fogni.
- Tudom, tudom. Adni kell neki esélyt, hogyha mégis ő akar válaszolni - szélesedik ki még jobban a mosolyom. A következő szakasz már az a tipikus büszke apuka mosoly, amit nem is tudom, mikor varázsoltam fel az arcomra utoljára. Nem sokat láthatom és még kevesebbet van nálam, hogy bárkinek is elújságolhassam, ő a fiam. De most... most itt van én pedig minden egyes dicsérő szóra még jobban érzem magam.
- Nyolc hónapos és már nem csak akkora lármát minden éjszaka, mint eleinte - beszélek anélkül, hogy egyáltalán gondolkodnom kellene a szavakon. Ezután viszont jön a pillanatnyi nagy hallgatás. A mosolyom eltűnik és később is csak halvány utánzatot vagyok képes előszedni.
- Igen, ő volt. Nem vettem volna én külön nagy lakást, ha nem jön ő és nem akartunk volna igazi család lenni. Nem jött össze - mondom és majdnem vállat is vonok, de végül nem teszem. - Most pedig hétvégi apuka lett belőlem - teszem hozzá, mielőtt újabb kérdést kapnék. Próbálok nem túl sokat gondolni a rossz részre. Főleg nem most, hogy hétvége van és ő nálam lehet. Úgyhogy amilyen gyorsan csak tudok, igyekszem témát váltani.
- Megtaláltad a krémet? Vagy el sem jutottál addig? - kérdezem, mire Hunter önállósítja magát és a kezeit nyújtja Jenna felé. Elég különös, tekintve, hogy általában nem marad meg idegeneknél. Sőt, megállás nélkül sír mások közelében, de úgy tűnik, ez a hét a változásokról szól. Kérdő tekintettel nézek fel, hogy szeretné-e megfogni. Addig maximum én túrom fel a fürdőszobát, amint kiderül, hogy tud vigyázni pár rövid percig Hunterre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime26.12.13 21:29

A legnagyobb gond, hogy pontosan nem is tudom, hogy mi kellene, valami hűsítő krém, vagy a fene tudja, de hogy pontosan mi is lenne a jó ötlet, az még számomra is rejtély. Ezért is jobb talán az, hogy végül nem megyek arra. Legalább nem kell feltúrnom egy vadidegen fürdőszobát, mert hát ki tudja mikre lehet bukkanni, amit az ember nem akar látni. Az viszont akkor is meglep, amikor meghallom a gyereksírást és persze hogy végül megállok, miután ő el is tűnt a gyerekszoba irányában. Persze megfordul a fejemben több lehetőség is azon kívül, hogy a fiáról van szó, lehet valami rokon gyerek is, vagy valami unokaöccs, netán a szomszédé, vagy bébiszitterkedik... bár ahhoz nem kell egy egész gyerekszoba. Viszont az, ahogy beszél vele, már nem erre utal, és amit mondd, az meg határozottan mosolyt csal az arcomra.
- Tudom-tudom, ebben profi vagyok, bármit mondasz tudom úgy hallani, hogy én jöjjek ki belőle, ez női tulajdonság. Bár rossz irányba is működik, ha mondjuk morcos vagyok. - vigyorodom el, hiszen az is előfordul, hogy annyira felhúzom magam, hogy a másik bármit mondd, akkor se tudok vele éppenséggel semmi pozitívat leszűrni, csak a rosszat hallom ki, és azt, amitől fel tudom húzni magam úgy istenesen még jobban. A gyerkőc viszont aranyos, bár én igazán nem értek a kicsikhez, de annyit le tudok szűrni, hogy minden bizonnyal nem fog tudni csak úgy válaszolni, annak nem lenne sok realitása azt hiszem.
- Pontosan! Lehet, hogy csodagyerek, vagy zseni! - miért ne? Biztos vannak gyerekek, akik mondjuk előbb járnak, vagy előbb beszélnek és nem csak azért, mert a szüleik évek múlva irreális dolgokat találnak ki, amiket mesélhetnek másoknak, hogy büszkék lehessenek a csemetére.
- Elég húzós lehetett az elején, én nem is tudom, hogy kibírnám-e, bár azt mondják, hogy az ember minél fiatalabb, annál könnyebb, még egyszerűbb megérteni egy gyerek lelkivilágát, ha az ember maga is szinte gyerek. - nem értek én ehhez, de hallottam már sok mindent, szóval csak azt adom tovább, amit mások mondtak, vagy amit olvastam és attól még persze lehet tök nagy hülyeség is az egész. Azt pedig nem akartam, hogy elmenjen a kedve, pedig én igazán igyekeztem, még azt is mondom, hogy jól áll neki a fia, de mégis az első kérdésnél ragad le, ami valahol érthető.
- Tudod az nem minden esetben rossz, mármint... vannak nem hétvégi apukák, akik pocsék szülők és utálják őket a gyerekeik, te simán jobb lehetsz náluk hétvégi apukaként is, ha mindent beleadsz. - az én apámhoz képest máris sokkal jobban csinálja, bár én arra nem emlékszem milyen volt velem az apám ekkora koromban, de simán el tudom képzelni, hogy akkor vagy nem is foglalkozott velem, vagy már akkor is mindenbe belekötött, ha nem is értettem belőle semmit. A kérdésére viszont már csak megrázom a fejem.
- Nem, itt maradtam hallgatózni, hogy le ne maradjak róla mennyire élvezted a lábaim között töltött időt. - mosolyodom el, hátha sikerül azért jobb kedvre deríteni, mert hát nem szeretem ám, ha valakinek rossz a kedve, főleg ha még rendes is az illető, meg még itt van egy kis csöppség is a karján, aki... oké, egy kicsit elkerekedik a szemem, amikor felém nyújtja a kezeit.
- Én... én... én... - jó, most megint nem tudok megfogalmazni egy értelmes mondatot, de végül mégis bólintok. Csak nem ejtem el... igaz? Azért annyira nem lehetek béna. Még soha az életben nem volt a kezemben gyerek és valahogy magamat sem tudom elképzelni, hogy kicsit is jó szülő lehetnék valaha is, nincs előttem értelme példa az a helyzet. Végül csak átveszem. Persze kezdetben bénán, de valahogy csak jön a fogás, hogy is kéne megoldani. Rendesen aggódom, amikor Dave eltűnik a fürdőszoba felé, én pedig kettesben maradok vele.
- Hát Hunter... igazán édes baba vagy. - úgyse érti igaz, de mégis elmosolyodik, vagy valami olyasmi, és úgy látom határozottan tetszik neki az is, hogy a bőröm nem éppen átlagos, mert gond nélkül tapizza végig a mellkasomat, a tetoválások mentén. Mázli komolyan, hogy nincs nagy körme, vagy nem elég erős, hogy megpróbálja el is távolítani. Az viszont már egy kissé zavarba ejt, hogy lejjebb is tapogatózik éppenséggel a pólóm alá. - Te Dave... nem lehet, hogy... éhes? - kiabálok a fürdőszoba felé, és azért persze próbálom eltologatni a kezét, mert na, nem tudok ezzel mit kezdeni, de azt se akarom, hogy elsírja itt nekem magát, úgyhogy azért túlságosan nem merek beleszólni abba, hogy mit csinál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 0:44

Eleinte aggódtam amiatt, hogy mit fog szólni ahhoz, ha megtudja, az egyik résnyire nyitott ajtó mögött alszik a fiam. Talán titokban szerettem volna, ha nem is ébred fel, amíg Jenna el nem megy, de most már belátom, hogy felesleges volt emiatt idegeskednem. Láthatón mosolyog és közel sem néz rám olyan tekintettel, amiből azt lehetne kiolvasni, legszívesebben már most szólna a gyámügynek, mert nekem nem való gyerek. Olyan hegekkel, balhés múlttal nem szabad a közelemben engedni egy ilyen ártatlan lényt. De tényleg nincs ott semmi ilyesmi.
- Megkínoztalak és még így is jó kedved van és csak a jót hallod ki. Szerencsém van - mondom nagy mosollyal az arcomon, miközben újra és újra lepillantok Hunterre. Láthatóan nagyon érdekli az ismeretlen arc, de sírni esze ágában sincs. Pedig tényleg nem szokta jól viselni az idegenek közelségét. Most viszont szinte mosolyog. Főleg akkor, amikor róla beszélünk. Mintha értené! Lehet, hogy tényleg egy zseni a fiam. Bár én akkor is szeretném, ha egy átlagos fiú lenne. Nem akarom igazán, hogy bármiben eltérjen a többiektől. Nem akarom, hogy démonok garázdálkodjanak a fejében. Akkor sem, ha talán pont tőlük lenne kitűnő tanuló vagy egy feltaláló zseni.
- Kávé reggelire, ebédre és vacsorára. Meg volt oldva - emlékszek vissza arra az időszakra. Tény, hogy nem sokat aludtunk még úgy sem, hogy felváltva keltünk fel hozzá. De ennek az időszaknak már vége. Persze most sem alussza végig az egész estét, de már legalább pár órát hagyja az embert egyhuzamban aludni. Nekem ez is bőven elég.
- Nagyon remélem, hogy sikerül. Hogy jó apa leszek - beszélek, de közben egész végig Hunter arcát fürkészem. Mintha már most arra várnék, hogy rábólint és megerősít abban, nem csinálom olyan rosszul, mint néha érzem. De semmi ilyesmi nem történik. Helyette lassú mosoly kúszik az arcomra Jenna következő szavai hallatán.
- Igazán megkérhettél volna, hogy mondjak neked ilyesmit. Ahhoz nem kell olyan aljas módszerhez folyamodni, mint a hallgatózás - magyarázom szinte már felnevetve közben. Tény, hogy nagyon ért hozzá, hogyan lehet a másik figyelmét elvonni a kellemetlen témáktól. Amint én mosolygok, már Hunter is újra felélénkül. Még engem is meglep azzal, hogy nem marad a karjaim között, hanem az "idegenhez" akar menni. Kész vagyok rá, hogy odaadjam, de ha csak ő is rábólint.
- Nyugi, nem olyan bonyolult megtartani - biztosítom és nem is kell nagyon ügyeskednem, hogy hozzá kerüljön. Azért ott maradok addig, amíg biztosan nem tartja, de utána már egy apró mosollyal az arcomon indulok meg a fürdőszoba felé, hogy rekordidő alatt próbáljam feltúrni az egészet.
- Tessék? - kiabálok ki egy halom doboz és tubus közül. Azt hiszem, értettem én, amit mond, de nem mernék rá megesküdni. Egy pillanat múlva diadalittasan emelek a magasba egy kisebb kenőcsöt. Nincs sok benne, de arra elég, hogy ő be tudja kenni a lábát.
Ezután már rohanok is ki vissza a gyerekszoba elé, hogy meggyőződjek róla, mégis jól hallottam, amit mondott. Nem bírom megállni, hogy ne nevessem el magam a látványtól, ami fogad.
- Lehet - fogom magam vissza, hogy csak mosolyogjak, majd szándékosan ráérősen teszem meg a maradék pár lépést és veszem át a fiam. Ez persze már nem tetszik neki. Elszakítom az ebédjétől, miközben ő már a célegyenesben volt. Legalábbis eléggé úgy tűnt az alapján, hogy mennyire bent voltak már a kezei a felső alatt.
- De akaratos valaki... - motyogom neki, majd előrenyújtom a kenőcsöt én pedig elindulok a konyha felé. Még jó, hogy készültem és elő van minden készítve, ami kellhet.
- Gondolom ennyire még nem voltál zavarban amiatt, hogy valaki turkál a ruhád alatt. Bár a pasik nagy részének nem is ez a célja, ha jól sejtem - jegyzem meg visszafordulva egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 11:12

Őszintén szólva és rendes srácnak ismertem meg, az alapján, hogy segített, bár persze volt olyan szakasz, amikor ott akart hagyni bőrig ázva a parton, miután sikerült belevezetni a kocsival a vízbe és majdnem lazán megfulladni, de én az ilyesmit elég hamar el tudom felejteni, ha ezen kívül az illető viszont normális, mert azért aztán amikor már nem volt miattam életveszélyben, kapott száraz ruhát és cigit is, akkor sokkal szimpatikusabb lett, sőt úgy érzem olyan jól el tudtunk beszélgetni és viccelődni, mintha már régóta ismernénk egymást. Bár az is benne van a pakliban, hogy én bárkivel tudok így viselkedni, bár persze számít, hogy a másiknak mennyire megy az alkalmazkodás.
- Jól látod a helyzetet, igazán nagy mázlid van velem. - vigyorodom el, de képtelen vagyok most csak rá figyelni, folyton elkalandozik a tekintetem a kiskölyökre, bár úgy látom, hogy neki is. Bár esetemben főként azért, mert Hunter is folyton néz és igazából fogalmam sincs, hogy miért... habár ha jobban belegondolok, akkor lehetséges, hogy a tetoválások miatt, hiszen azért az színes, meg érdekes lehet egy ilyen csöppségnek. Arról pedig nem tudok, hogy amúgy nem jól viseli az idegenek, tuti, hogy nagyon jól esne, hogy tőlem még sem fél, hanem talán még érdekesnek is talál, vagy valami hasonló. Úgy fest, hogy kisállatoknál, mint a gekkók, meg kisbabáknál jó vagyok, a fene se gondolta volna, nekem soha sem volt saját egyikből sem sem, és nem is gondolnám, hogy jó állattartó, vagy jó anyag lennék, de talán mégis?
- Azért jó, hogy már nem annyira durva. - mosolyodom el. Nem lehetett egyszerű kávén élni egész nap, csak hogy az ember kibírja ébren. Oké, nekem is voltak húzós időszakok az életemben, de azért ennyire durva nem, sejtelmem sincs, hogy kibírnék-e hasonlót, ha muszáj lenne. Viszont azért igyekszem a kedvét visszatornászni, mert látom ám, hogy kissé elment neki és főként a hülye kérdéseim miatt.
- Szerintem már most is az vagy, azonnal bementél hozzá és látod most sem sír. A gyerekek még nem hazudnak. - pillantok újra a csöppségre, aki láthatóan nagyon is jól érzi magát az apja kezei között. Ez pedig egyértelműen azt mutatja, hogy jól csinálja, amit csinál, akkor is, ha csak hétvégente van rá lehetősége. Sőt lehet hogy így még több türelme is van hozzá, fontosabb lesz neki, jobban ragaszkodik majd hozzá, vagy ki tudja. Én legalábbis úgy látom, hogy nincs itt az ég világon semmi baj, de gondolom ezt azért nehéz elhinni egy szinte idegentől.
- Hát akkor mondj nekem ilyesmit. - nevetem el magam. Azért az jó dolog, hogy sikerül kibillentenem a rossz kedvből, mert szinte már nevet és persze ez a gyerkőcre is kihat. Az viszont határozottan meglep, hogy Hunter át akar kérckedni hozzám. Kissé le is fagyok és azt se tudom, hogy mit mondjak. Nem fogtam még kisbabát és hát bármennyire is nagy a szám általában, most mégis erősen elbizonytalanodom. Mi van, ha valami baja lesz, leejtem, vagy mit tudom én, csak rosszul fogom.
- Jól van, hát... remélem. Vigyázok rá nagyon. - nem is tudom, hogy ezzel most őt akarom megnyugtatni, vagy magamat, vagy épp Huntert, a legnagyobb esély a másodikra van, mert azt hiszem én félek ettől az egésztől a legjobban. Végül aztán a kezembe kerül az apróság, én pedig elég bizonytalanul állok meg vele, de csak megtalálom a fogást, ahogy azt hiszem mind a kettőnknek jó. Az elején még érdekes is, ahogy a tetoválásaimat tapogatja végig a mellkasomon, csak amikor már lejjebb jut, na akkor vagyok azért kissé zavarban. Főleg, mert őszintén szólva nem merem túlságosan eltolni a kezét, mert hát akkor meg lehet, hogy elkezdene sírni és igazán nem szeretném, ha Dave arra jönne vissza, hogy mit műveltem a gyerekével. Ezért szólok végül, hogy talán a gyerkőc éhes lehet, csak nem így ismerkedik mindenkivel. Már komolyan sikerül majdnem eljutnom odáig is, hogy amikor Dave jön vissza egy leheletnyit zavarban vagyok. Azért az nekem szokatlan helyzet, hogy egy gyerek próbál bejutni a felsőm alá, és határozottan ügyesen csinálja.
- Tuti, hogy direkt jöttél ilyen lassan. - mosolyodom el, amikor végre elér hozzánk és átveszi tőlem Huntert. Komolyan nincs annyi kezem, hogy őt is átadjam, meg közben még próbáljam a ruhámat is lefogni, hogy ne akarja magával vinni szinte a pólómat is, amivel az amúgy se túl visszafogott dekoltázsomon is rendesen tágít. Amikor végre sikerül felszabadulnom megigazítom magam végre, és persze átveszem a kenőcsöt. Kell pár pillanat, hogy rendbe szedjem magam és utánuk is induljak. Most már érdemes lesz bekenni a lábam, meg a konyhában hagyott nadrágot is visszavenni, mert rövid idő alatt több mindent mutattam magamtól, mint úgy általában és itt még csak fel sem merült, hogy bármi is történjen a varratszedésen, meg a babázáson kívül. A megjegyzésére csak meglepetten pislogok párat, aztán végül csak elmosolyodom.
- Jól sejted, bár persze van, amikor egy pasi rácuppan a mellemre, de... nem étkezési szándékkal. - nevetem el magam, a franc se érti, hogy miért vagyok még mindig kissé zavarban. Nem szoktam... én sosem vagyok zavarban! Bár azért tény és való, hogy folyamatosan olyan témákat pedzegetünk, amiket általában az ember szórakozó helyeken szokott és általában a beszélgetésnek az a vége, hogy "nálad, vagy nálam?" Inkább lehuppanok a székre, ahol előzőleg is ültem, és állok neki bekenni a lábam, amíg ő a gyerkőccel foglalatoskodik. Akaratlanul is figyelem, ahogy mit csinál, vagy legalábbis időnként felnézek. Nem hiába mondják, hogy egy pasi valahogy édes, amikor így vigyáz és gondoskodik egy gyerekről.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 14:21

Kétség sem fér hozzá, hogy szerencsém van, amiért csak ennyivel fogadja a szavaimat. Nem neki szántam őket, bár tény, hogy nem is jöttem ki olyan rosszul belőle. Ahogy az sem rossz dolog, hogy Hunter most már több időd tölt nyugodt alvással, így én nem érzem magam annyira nyúzottnak, amikor velem van. Nem mintha zavarna, ha mégis így lenne. Eszemben sem lenne amiatt lemondani a hétvégéket, mert túl sokat sír. Ilyesmi még csak meg sem fordul soha a fejemben, mint lehetőség. Tényleg bármit kibírok és akármit megteszek azért, hogy jó apa legyek. Hogy úgy gondoljon majd rám, mint én az egész káosz előtt apára. A fiam hőse akarok lenni, csak még nem vagyok benne biztos, hogy ezt hogyan fogom pontosan elérni. Túl bizonytalan vagyok és azt sem sokat segít, hogy általában csak rám néznek az emberek és azt mondják vagy épp csak gondolják, nem való nekem gyerek. De legalább Jenna nem így látja. Egy mosolyt sikerül rá villantani válaszként.
- Még nem hazudnak - ismétlem akaratlanul is, de azért továbbra is mosolyogva. Tudom én, hogy eljön majd az az idő, amikor számon kérem, hogy hol volt ő meg beadja nekem az első elfogadható választ, ami csak eszébe jut. Én pedig aggódhatok érte, hogyha esetleg olyan balhés lesz, mint én, hogy igazából hol verette össze magát.
De addig most bőven van idő. Egyelőre csak annyira képes, hogy tudja, mit akar. Pillanatnyilag Jennához átkéredzkedni. Nekem pedig eszemben sincs ezt megtagadni tőle. Csakhogy nem én vagyok az egyetlen, akin ez múlik. Nem fogom a kezébe adni, ha ő nem szeretné megfogni. Biztos vagyok benne, hogy tud rá vigyázni. Nem tudom, honnan a bizalmam, de van és hamar be is bizonyosodik, hogy meg tudja ő tartani. Amint úgy tűnik, hogy boldogul vele én el is sietek a fürdőszoba felé, hogy keressek egy krémet, ami hűsít... vagy megnyugtatja a bőrt... vagy valami. Persze közben igyekszek figyelni, hogy mit is hallok kintről. Ha nem lennék majdnem biztos abban, hogy jól értem a szavait, jobban kapkodnék. De így csak szépen ráérősen sétálok ki és próbálok nem nevetni a helyzet láttán.
- Olyan szemétnek nézel? - kérdezek vissza kapásból és közben kihasználom a megdöbbent szerepem és megállok egy pillanatra, hogy még tovább húzzam az időt és hagyjak Hunternek lehetőséget, hogy még jobban elmerüljön... a kutakodásban. Utána persze már átveszem, még ha ez nincs is annyira kedvére a fiamnak. Szinte azonnal sírásra görbül a szája és belátom, hogy ez már közel sem hiszti, hanem tényleg éhes. Úgyhogy nagy léptekkel indulok meg a konyha felé, de az ajtóból még csak visszaszólok.
- Mindig van egy első alkalom - mondom még nagy vigyorogva, majd Hunterrel a kezemben ügyeskedve szedek elő egy vadonatúj etetőszéket a kamrából és húzom oda az asztal mellé a falhoz. Ekkor most már nem csak nyöszörgés Hunter sírása, de egy perc múlva már a székben ül és orvosolva lesz a nagy éhsége. Ha akarnám sem tudnám megállapítani a kis üvegre nézve, hogy mit adok neki. De a lényeg, hogy a címke tájékoztat róla és, hogy ízlik neki. Legalábbis általában nem csak maszatos lesz tőle ő és a környék, hanem le is nyeli. Nem egy utolsó szempont.
- Ugye tudod, hogy senkit nem zavar, ha nem öltözöl még fel? - szólalok meg újra, mikor úgy tűnik, hogy az első falat oda jutott, ahova kell neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 15:09

Fene tudja, talán ha csak úgy meglátom a gyereket, vagy ha hirtelen felsír, amíg a konyhában vagyunk, de így hogy láttam hogyan viselkedik vele, hogy azonnal bemegy, hogy felveszi, ahogy beszél hozzá, kétségem sincs a felől, hogy jó apa, vagy mindenképpen igyekszik annak lenni és ez a legfontosabb szerintem. Ezért nem lát döbbent arcot, vagy legalábbis nem vészesen döbbentet és ezért nem mondok neki olyat, hogy nem kéne itt lennie egy gyereknek, mert az egész túlságosan furcsa és irreális. Valahogy így tűnik ez jónak, mégha nem is tökéletes családi idill, de hát nekem sem volt abban részem, Hunter még így is sokkal jobban járhat, mint mondjuk én. Azért az jó, hogy sikerült jobb kedvre derítenem a hülye kérdéseim után.
- Talán később sem fog majd, tudod, ha úgy neveled, csak csak keveset füllent. - nem lehet előre tudni, hogy ki milyen gyerek lesz, lehet hogy rendes kölyök válik majd belőle és nem fog kamuzni senkinek, se a szüleinek, se másnak. Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni igaz? Én meg főleg nem azért mondtam, de most még tényleg nem hazudik és látszik rajta, hogy szeret itt lenni, szeret az apukája karjai között lenni, ez a lényeg. Az már nehezebb ügy, amikor hozzám kerül. Félek, hogy elejtem, vagy sírni fog, de úgy fest, hogy ilyesmi nem történik egyelőre. Csak attól jövök zavarba, amikor már egyre mélyebbre jut a pólómban és határozottan az a célja, hogy előpakolja a melleimet a szabad levegőre. Bár abban aztán nem találna az ég világon semmit, és lejjebb még csak színes bőrfelület sincs, csak a hasamnál kezdődik megint bármi. Azért annyit be tudok tippelni, hogy talán éhes.
- Ha eddig nem is, de már biztos vagyok benne. Le fog vetkőztetni, ha nem veszed át. - én meg nem merem lefogni azokat a csöppnyi kezeket, mégha nem is hiszem hogy túl erősen meg tudnám szorítani, de még elsöpörni sem merem igazán, nehogy sírás legyen a vége. Bár aztán így is az lesz egy kicsit majdnem, amikor elkerül tőlem. - Nem egyszerű, hogy nem mondja meg mit akar, csak jelez valahogy. - vagy még gondolom időnként azt sem. Mennyivel könnyebb lett volna, ha azzal indít, hogy apa éhes vagyok, és nem azzal, hogy megpróbál kihámozni a felsőmből. Amint sikerült magamhoz térni és persze összekapni magam minden téren utánuk indulok. Az elhangzó következő mondatra már csak egy mosolyt kap, aztán persze jön a kontra, majd tőle is, amire már elnevetem magam.
- Hát azt hiszem azért akkor padlót fognék, ha egy pasi ilyesmit akarna tőlem bizonyos kor felett. - nevetve huppanok le a székre. Igazán élvezem, hogy totál kötetlenül lehet vele mindenről beszélni, még ilyen témákról is, mert hát van, aki azért nem tudja ezt ilyen lazán kezelni, neki viszont láthatóan megy. Az csak utólag esik le, hogy segíthettem volna etetőszéket becipelni, mert gyerekkel a kézben körülményes, de addigra már a lábam kenegetésével foglalatoskodom, és csak néha nézek fel, ahogy ő meg nekikezd az etetésnek. Még drukkolok is, azért hallottam már rémhíreket, hogy tudják kiköpni, ami nem ízlik, meg ilyenek.
- No és mi az a finomság? - valami pépes izé, tuti, hogy nem lehet alkalmas felnőtt fogyasztásra, bár hallottam olyan diétát, ahol sztárok babakaján éltek. Hát valami szörnyű ötlet! A következő szavakra viszont mosolyogva szökik fel a szemöldököm.
- Szóval nyugodtan flangáljak nálad egy száj bugyiban? Mást ne vegyek le? - nevetem el magam a végén, amikor készen vagyok, szépen lemosom a maradék krémet a kezemről és csak utána huppanok vissza, bár végül a nadrágot még tényleg nem veszem fel. Kényelmes így, és ha már így meg is jegyezte... nem vehetem el tőle a lehetőséget, hogy nézegesse a formás lábikóimat igaz? Az igazán nem lenne túl hálás lépés, ő pedig segített nekem, ennyi jár neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 21:16

Nem tudom, mennyire függ attól, hogy hazudni fog-e nekem Hunter, vagy sem, hogy hogy nevelem. De majd kiderül. Tény, hogy azon leszek, hogy valahol a kettő között találja meg az utat. A jó és a rossz között. Azért nem bánom majd, ha nem lesz olyan nagy balhék középpontjában, mint én. Nem akarok okot adni rá, hogy oda meneküljön. Már régen elhatároztam magamban, hogy minden megadok neki, amit csak szeretne. És most úgy látszik, hogy Jennához akar menni. Amint ő rábólint, már adom is oda neki. Tudom, hogy nem lesz baj. Addig pedig, amíg ő vigyáz rá eltűnök arra a percre és teljesen ráérősen lépkedek vissza később. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem élvezem az arcot, amit vág. Persze ezerrel tagadom, hogy ezen jól szórakozok. Még a hangos nevetést is képes vagyok visszafogni. De sokáig nem húzom az időt. Hamar átveszem a fiam.
- Az várod, hogy együtt érezzek és bánjam, hogyha egy kis srác levetkőztet téged itt előttem? - nézek rá teljesen komoly arccal, de most már utána csak elnevetem magam. Fogadnom merek, hogy tetszene a látvány, ami fogadna. De ugye Hunter már nálam és megindulok vele a konyha felé, úgyhogy ez a lehetőség már elúszott.
- Rá lehet jönni azért, hogy mikor mi a baja. Legalábbis idővel beletanul az ember. Olyan sok mindent még nem akarnak - magyarázom a nagy összeszedett tudásomból előkotorva a tapasztalatot, közben a vigyor akaratlanul is ott ül az arcomon. Meg kellene állnom, hogy nem vágok vissza, de a fenébe is, muszáj még erre is mondanom valamit. Noha ez már inkább Hunternek szól.
- Hallod milyen szerencsés vagy? Te vagy az egyetlen, aki ilyen céllal tapogathatja! - beszélek nevetve, de úgy tűnik, ő azért annyira nem érti a viccet, mert továbbra is sírásra görbül a szája. Végül nem is sikerül megakadályozni, hogy rákezdjen, de legalább így még hamarabb kiráncigálom az etetőszéket és ültetem bele. Az a kis üveg pépes kaja már pillanatok alatt megvan és adhatom neki az első falatot.
- Valami répás... izé. Szeretnéd megkóstolni, hogy tényleg olyan finom-e? Van még pár üveggel itthon - ajánlom fel kapásból és fordulok felé. Azt azért megnézném, ha bevállalná, hogy megkóstolja, milyen. Én soha nem tudtam rászánni magam, de ha Hunter ilyen jóízűen eszi, olyan förtelmes csak nem lehet. Ennek a fajtának csak a fele köt ki rajta, rajtam és a földön. Jó eredménynek számít. Már éppen adnám a második falatot, amikor meghallom a kérdéseit. Nem bírom megállni, hogy ne üljön ki az arcomra egy nagy vigyor.
- Szeretnél még levenni valamit? Mi jogom lenne nekem megtiltatni? - mondom gondolkodás nélkül és azon kapom magam, hogy tényleg várom, hogy még tovább vetkőzzön. Még ha viccnek is indult, egy pillanatra csak elfog a kíváncsiság. Hunter viszont visszaránt a valóságba, ahogy az ujjait megérzem a karomon. Oh igen. Az etetés. Csak akkor nézek rá újra, amikor már a falatok nagyja rajtam végzi. Most már van időm fel is pillantani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime27.12.13 22:40

Szerintem a neveléstől azért sok minden függ, de persze majd kiderül, hogy milyen lesz ez, úgy, hogy ketten nevelik külön. Számít az is, mennyire fognak tudni majd egymástól függetlenedni, vagy kezdik el a másik ellen hangolni a kicsit, ha már érti. A fene tudja, ehhez én annyira nem értek, igazából a gyerekekhez sem értek, csak próbálok itt mindenfélét összehordani, amiből még én magam se tudom, hogy mennyi igaz, vagy épp mennyi kitalált hülyeség. Ezért is nem erősítem meg inkább semmiben sem, annak totál nem lenne értelme, neki kell majd ezt megtapasztalni idővel. Az viszont úgy fest, hogy át akar jönni hozzám, ami meglep és nem is tudom, mit egyek vele először, de aztán jól elvagyunk addig a pillanatig, amíg nem kezdi el lefejteni rólam már szinte a pólót, csak hogy beférjen a ruhám alá. Azért ez persze, hogy kissé zavarba ejt és Dave még jól is szórakozik rajta. Ezt kár lenne tagadnia, látom, hogy direkt lassította le a lépteit!
- Oké, de... legalább egy kicsit segíthetnél. - fogom már a végén szinte könyörgőre és csak átveszi tőlem Huntert. Azért így jobb, nem akartam volna megvárni, amíg nekem kell sírásra késztetni azzal, hogy eltolom magamtól a kezét. Így is persze az lesz belőle, de én igyekszem rendbe szedni magam és utánuk menni a konyhába.
- Végülis jogos, gondolom van az éhség, meg az álmosság, meg a nyűgösség... vagy ilyesmi. - mondtam már, hogy nem értek a gyerekekhez igaz? Ez továbbra is így van, de nem is biztos, hogy most akarom megtanulni a részleteket. Inkább csak időnként kérdezek bele, érdeklődésből, meg hát... lehet hogy még ő sincs annyira a toppon, mint ahogy gondolnám, és akkor nem fogok annyira bénának tűnni, hogy dunsztom sincs a gyerekekről. Inkább lehuppanok és foglalkozom a lábammal, amíg ő megküzd az etetőszékkel, meg persze a kaja előkeresésével.
- Nagyon élvezed igaz? - nevetem el magam, miközben a kezemet mosom le, mert már legalább ez is meg van. Az tuti, hogy határozottan élvezi a helyzetet és a rövidke rossz kedvet, amit én okoztam máris sikerült elűzni, bár persze az én káromon szórakozunk, de... teszek rá, nem nagyon érdekel, én is jól szórakozom. Szégyenlős meg nem vagyok igazán, maximum tényleg az új helyzet az, ami nehézséget okoz, hogy egy kisgyerek akarta leszedni rólam a ruhát. Figyelem ahogy etet, de a felajánlásra elhúzom a számat.
- Annyira azért nem érdekel, elhiszem, hogy neki izlik, én maradok a felnőtt kajáknál, zacskós leves, meg sültkrumpli. - széles mosollyal vázolom fel burkoltam, hogy rohadtul nem tudok főzni, ezért is élek gyors kaján, habár azóta, hogy a bátyámnál lakom ez valamelyest változott és hát Lau is ígérte, hogy segít majd pár fogást megtanulni, hogy egy kicsit tanulhassak főzni. Nem tudom, hogy menni fog-e, de azért egy próbát megér, főleg ha jó lesz esetleg amit csinálok és másnak is ízlik.
- Szóval apa leveteti velem a nadrágot, aztán a fia meg ledolgozza rólam a felsőt... hát hova kerültem? - szökik fel kicsit a szemöldököm tettetett sértettséggel, de aztán a kezeim a pólóm aljára csúsznak és szép lassan kezdem el felfelé húzni a könnyed kis anyagot, aztán már amikor éppenséggel a melltartó elővillant, akkor rántom hirtelen vissza kicsit oldalra döntve a fejem. - Igazán nem lenne szép tőlem, ha elvonnám a figyelmet az etetésről... még Hunter megharagudna. - keresztbe is teszem magam előtt a lábaimat, és újra szépen hátradőlök a széken, hogy tovább figyeljem az etetés műveletét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave és Jenna - Varratszedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Dave & Jenna - Did you hear the rain?
» Dave és Jenna - Köszönöm, hogy megmentettél!
» Jenna & Dave - It was too good to be true... and lasts forever
» Jenna és Will- The First Day
» Jenna Webster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-