welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jenna és Will- The First Day Vote_lcapJenna és Will- The First Day Voting_barJenna és Will- The First Day Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jenna és Will- The First Day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 11:41

Jenna


Csodálatos mód nem fulladtam ki mikor megérkeztünk a házhoz. Jennan látszott, hogy fáj az oldala és miután az adrenalin hatása elmúlt nekem hasogatni kezdett. A dagadt barom nem követett minket tovább és ennek végképp örültem. Bár nem hiszem, hogy az én futásommal feltudná venni a harcot. Régen rengeteget futottam méghozzá, igen gyorsan.
Szóval jól tartom magam.
A hálás kis házikóm ugyanúgy fogadott kívülről akárcsak belülről. Felkapcsolva a villanyt, máris fényességbe borult az egész ház. Vigyorogva Jennahoz fordultam.
- Üdv a rezidenciámba. Remélem tetszik.
A falak mályva színűek voltak, a padló vonalát kék sáv húzódott a nappaliig. A nappali északi ablakánál fekete kanapé volt, mellette két fotel. Valamivel arrébb egy tekintélyes méretű Sony tévé volt leheveredve egy félméteres kis szekrényre. A nappali bal oldaláról nyílt a konyha, hagyományos cuccokkal, fehér színű fallal. A nappali jobb oldalán egy hálószoba van, világoskék fallal. Az ajtó mellet kisebb tévé áll, egy méterrel előtte tekintélyes nagyságú ággyal, fehér takaróval és párnával. Az ágyak mellett egy-egy éjjeliszekrény tele cuccokkal (pl. napszemüveg, ébresztőóra, telefon). Az ablakon sötétítőfüggöny. A szobából nyílik egy fürdő szoba, míg a nappali délkeleti részéről egy vécé.
- Hát ez az én lakhelyem.
Gyorsan elmagyaráztam mindent, mi hol van majd feltettem egy nagy kérdést.
- És hol szeretnél aludni? Tök hol alszol, én az esetek kilencven százalékában a kanapén szoktam aludni, szóval tök mindegy.
Ekkor rekedtes nyávogás hallatszott és méltóság teljesen előjött Ő!
Hádész!
A fekete kis dög jól tudja, hogy csodálatosan néz ki és ezt nem is tagadja. Fekete bundája fényesre nyalva, fülei akárcsak két antenna, hosszú farkát oldalához nyomva tartja, hatalmas zöld szemével szinte felfalja az újonnan érkezőt. Hasonlít kicsit rám. Nem csoda, hogy kölyök korában William volt a neve. Peckesen elénk sétál. Ilyenkor jól tudom, hogy nem szabad rögtön köszönteni.
Még a végén megsértődik.
Velem ellentétben, ő igazi úri macska. Megáll előttünk úgy két méterre majd rám néz.
- Ezt figyeld.- súgom oda Jennanak majd egyenesen a dög szemébe nézek.- Hádész úr! Tessék bemutatkozni a hölgynek!
A macska még kicsit néz, írisze szinte megbabonáz. Aztán szép lassan Jennara néz majd a lábai közt sétálgatva felméri magának. Végül megáll a jobb lábánál és egetverő dorombolásba kezd.
Elvigyorodok.
- Nos, ő a másik lakó, bár inkább mondanám a lakás hercegének.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 12:12

Fiatal vagyok, szóval igazán lehetne több állóképességem, de az az igazság, hogy sosem volt gondom az alakommal, szóval nem igazán járok el edzeni, vagy bármi, amivel állóképességet szerezhetnék. Nem csoda, ha eléggé kapkodok levegő után, amikor végül megállunk és még akkor is kissé szaporán veszem a levegőt, amikor végre elérjük Will házát. Igazából az eddigi albérletszintjeim után szinte bárhol képes lennék ellakni, a pályaudvari székekhez képest, pedig kész palotának számít egy berendezett ház. Általában egy szobám szokott lenni és itt ki is fújtak a lehetőségek, itt pedig nappali is van, külön fürdő, wc és hálószoba. Két tv, nekem az is nagy dolog volt eddig, ha egy kisebb darab helyet kapott a szobában.
-Csodás, de tényleg. Végül ez egy egész... ház! - mondom, egy kicsit talán... igen, azt hiszem talán el is érzékenyülve. Azért ez nekem nagy, szokatlan és az nagy dolog, hogy valaki csak úgy megosztja velem a házát, pedig még csak nem is ismer igazán.
-Will... te tényleg nem félsz, hogy én... mit tudom én, lenyúlom a tv-det és lelépek?
Nem szándékozom ilyesmit tenni, csak hát, fura, hogy ennyire megbízik bennem, pedig nem tud rólam semmit és lehetnék valami aljas kis tolvaj is, vagy valami banda tagja, akik az idősebb pasikat fosztogatják ki a környéken. Nem ritka az ilyen. A kérdésére egyből a kanapét válaszolnám, mert hát mégis úgy a fair, meg az éjjeli szekrényen úgy látom, hogy ott vannak a cuccai is, úgyhogy egy kicsit meglepődöm, amikor ő szavaz arra.
-Akkor nincs más, mint az ágy! Jesszus, baromi régen volt ekkora ágyam... mégha csak ideiglenesen is. - teszem gyorsan hozzá, mert ne hogy már az elején úgy tűnjön, hogy teljesen beköltözöm, még a végén nem értékelné a dolgot.
-De bármikor aludhatsz velem... ha kényelmetlen a kanapé. - döntöm picit oldalra a fejem, csak óvatosan megszólalva, hiszen már az is nagy dolog volt a részéről, hogy engedte, hogy megöleljem, nem pedig valami több. Hülye dolog igaz? Túlságosan ragaszkodó tudok lenni és túl hamar rákattanok másokra, akik nem biztos, hogy így gondolják, aztán nagyot lehet utána koppanni. Kellemetlen. Amikor előkerül a macska és a maga méltóságteljes lépteivel átszeli a lakást összecsapom a kezem és még majdnem fel is sikkantok, hogy milyen édes, de végül meg tudom állni a dolgot és csak széles mosollyal figyelem a rituálét, ahogy megáll előttünk, tisztes távolságban és mintha csak felmérné, hogy most akkor mi is a helyzet és neki mit kéne lépnie ebben az esetben... vár. Cukiiii!
-Hádész úr? Komolyan! Hát valami iszonyú édes! - vigyorodom el, aztán lassan felém közeledik, körbe jár és dorombolni is elkezd.
-Azt hiszem kedvel!
Leguggolok hozzá, és finoman megsimítom a buksiját, tovább végig a gerince mentén, majd tovább a farkát is, ahogy felemeli. Imádom a macskákat! Annyira tudják élvezni a szeretgetést, én pedig nagyon-nagyon imádok szeretgetni.
-Imádom! És az egész házat és téged is, és ... jó tudom, hagyjam abba. - sütöm le a szemem, de aztán csak felpillantok és egy óvatos mosolyt vetek rá. Nagyon tetszik az egész, és fel nem merült volna bennem reggel, hogy a mai nap ilyen jól fog alakulni. Csodás!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 12:32

Úgy látom bejött neki a ház. És az nem kifejezés.
Elérzékenyült.
- Kérdésedre a válaszom: Nem. Már csak azért mondom, mert jó húsz-harminc évvel ezelőtt engem is így fogadott a házába egy fiatal lány, pedig alig két órát beszélgettem vele. Ha akkor, mikor a legnagyobb szükségem volt pénzre és nem raboltam ki, akkor benned is megbízok. És ha mégis megtörténne, hát Istenem egy újabb csalódás. Nagy cucc. Legfeljebb ember gyűlölő lennék.
Válaszaimat eléggé egyszerű módon mondom, miközben levettem a kabátom és a szemüvegem. Közben látom, hogy Hádész oda és vissza van Jennaért. És ez kölcsönös.
- Úgy látom jóban vagytok. Na még itt az elején leszögezném, hogy van néhány nagyon alap szabály. Egy: Pénzben nem szűkölködöm, szóval hogyha kell adok. Csak ne élj vele vissza. Kettő: Nem sokat vagyok itthon szóval míg dolgozom, azt csinálsz amit akarsz. Három: Van egy kisebb napszemüveg gyűjteményem. Ezekre piszkosul zabos vagyok, ha valaki sokat piszkálgatja. És végül az utolsó kettő: Kaja bevásárlásra nem kell panaszkodni, mindig van itthon elég. A másik pedig az, hogy estére mindig legyen behúzva a sötétítő függöny. A szobában nem muszáj, de a többi helységbe legyen azért.
Azzal már tartanék a kanapé felé, de megállok egy pillanatra.
- Ja és még valami. A szobában van egy szekrény. Oda be tudod pakolni a ruháid, de szólok néhány cuccom még bent van. És találsz bent takarókat, amiknek előre bocs, de eléggé olyan illata van nekem.
Aztán az utolsó mondatára most már csak elmosolyodom.
- Mondjad csak, most már ebbe a pár órába hozzá szoktam. És szeretem, ha dicsőítenek.
Hádész eközben a nappali ablakának a párkányára fel feküdt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 13:31

Hát naná, hogy bejön. Baromi régen laktam ekkora helyen, még anno odahaza, de ott meg azért erősen a saját kis szobámra korlátoztam magam, mert nem szívesen töltöttem az időt apámmal. Itt pedig nem érzem azt egyáltalán, hogy netán majd be lennék zárva. Az apró elejtett kis célzásaimra nem igazán reagál, amit talán vehetek nemnek, vagy egyszerűen csak inkább nem akar megbántani? Nem tudom, egyelőre talán jobb is, nem feszegetni őket.
-Becs' szó, nem akarok semmi ilyesmit és csalódást sem akarok okozni. - mosolyodom el, hiszen így van. Nekem is már annyian okoztak csalódást, hogy én nem szoktam másoknak, már csak mondhatni elvből sem. Ha az élet azt adja vissza neked, amit te neki, akkor egyszer majd remélem hogy kamatostul visszakapom azokat a dolgokat, amiket én tettem... egyszer. Aztán végre a szemüveget is leveszi, amit határozottan értékelek, mert szeretem látni az emberek szemét. Ahogy mondják a szem a lélek tükre, és azért ebben határozottan van igazság. Hádészt meg ha lehetne, akkor egész nap dögönyözném, és nyugodtan aludhat velem, amúgy is utálok egyedül lenni, főleg egy ilyen baromi nagy ágyban. A szabályokat végighallgatom csendben, egy-egy résznél bólintok nagyokat, majd a végén játékosan szalutálok egyet.
-Igenis uram! Most az a cél, hogy találjak valami melót, szóval nem akarok túlzottan lejmolni, de tényleg. És a napszemcsik tabuk, nem babrálom őket. Minden világos! - kicsit elhallgatok. Keveset van itthon. Akkor hát Hádész lesz a társaságom, vagy ugyanúgy sokat leszek el erre-arra, mint szoktam. Azt nem merem megpedzegetni, hogy esetleg néha elkísérhetem-e, mert lehet hogy csak zavarná egy buta csitri, aki a nyakán lóg.
-Ne aggódj, jól megleszünk Hádésszal, és ha megtanítasz pár fogást, akkor még az is lehet, hogy időnként szuper vacsival várunk majd!
És lesz egy egész nagy szekrényem! Annyira nincs is sok cuccom, szóval azt hiszem bőven el fogok majd férni és a takarók meg végképp nem zavarnak.
-Nem gond, nem kell sok hely és a takarók sem. Nincs gondom az illatoddal és maximum lesz mit ölelgetnem éjszaka, ha egyedül érzem magam. - rántom meg a vállam. Ki tudja, a macskák éjszaka vadásznak, szóval Hádész nem esélyes, hogy ölelgethető lesz folyton, és akkor legalább ott van az ismerős illatú takaró, nekem az is megteszi legalább részben, hogy a szeretethiányomat kielégítsem vele. Végül csak rám hagyja, hogy megint elkezdek áradozni, amire csak elnevetem magam, és néhány gyors lépéssel bevetem magam a hálóba, hogy egyszerűen lendületből kiterüljek az ágyon.
-Mostmár azért sem! Még a végén túlságosan megnő az egod!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 15:36

A szavaira komoly arccal bólintok.
- Helyes. Ne is okoz.
Ezek után leültem a kanapéra majd levettem a cipőmet és leraktam az ülőhely mellé. A többi kérdésre már innen válaszoltam.
- Mondanám, hogy tudnék munkát ajánlani, de már így is sokan vagyunk. Bár egy pultos talán el kéne.
Danny folyamatosan panaszkodik, hogy sokat kell dolgoznia. Persze emiatt aztán rendesen kap lóvét, szóval befoghatná. Cassy is sokat dolgozik, mégis a drága egy rossz szót nem szól. Most esik le, hogy ez a lány nagyon hasonlít Cassyre. Úgymond, mindkettőt én karoltam fel. Csak Cassy nem lakott nálam. Ő Scottnál volt. Meg Cassyt a barátja verte és leginkább ezért vettük magunkhoz.
Azt hiszem Cass és Jenna jóban lennének.
A vacsora szónál gondolkodásba estem.
- Hmm...jól hangzik. Figyelj, holnap ráér nekem egy óra környékén elindulnom dolgozni. Addig valami alap kajára megtanítsalak?
De nem most. Most hadd pihenjek.
- Lesz mit ölelgetned? Fura...az unokahúgom is ezt mondta mikor nálam pecózott.
Aztán a következő mondatán nevetni kezdtem.
- Na, jól van, nem bánom. Viszont most ledőlnék kicsit piheni.
Azzal jó példával járva lekaptam a pulcsim és a pólóm majd eldőltem a kanapén. A tetoválások a testemen most régi emlékként terpeszkedtek rajtam.
Ocsmány és régi emlékként. Az "Égj a Pokolba" főleg ami nem áll túl közel hozzám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 16:01

Oh, hát tényleg eszem ágában sincs! Jó kislány leszek, becs' szó. Már az is nagy dolog, hogy főzni is megpróbálok megtanulni, hogy ha már befogadott, akkor legalább valamit viszonozhassak a jó szándékából.
-Hát már így is annyi mindent tettél értem, hogy igazán nem szükséges. Muszáj valamelyest a saját lábamon is állnom, saját melóval. Akad még 1-2 ideiglenes, és kisegítő hely, ahol ott vagyok, felhajtok majd mellé még valamit.
Őszintén szólva nem is biztos, hogy minden munkalehetőségemről tudni akar, mert hát van köztük olyan is, ami nem épp a jó kislányokat jellemzi. De a szükség nagyúr igaz? És hogy nála dolgozzam... azért nem lenne jó, mert attól félek, hogy nem lenne hasznos kapcsolatépítési szempontból, hiszen nem vagyok valami rugalmas, ami a "mit kell csinálni" témakört érinti. Magyarul nagyon nem bírom, ha valamit kell, és tartok tőle, hogy ez problémákat szülhetne.
-Hát persze! Most azért akad szabadidőm, bőven!
Sőt a legnagyobb baj az, hogy még akkor is igent mondtam volna erre, ha éppenséggel nem lenne szabadidőm. Itt szoktak kezdődni a problémák. Elmosolyodom, amikor az unokahúgát említi, biztos rendes csajszi lehet.
-Tudod mi lányok szeretünk dolgokat ölelgetni, vagy dolgokhoz bújni. - újabb apró elejtett célzás, amit nem fog felvenni, ebben biztos vagyok. Aztán ha egyszer éjszaka odatolakszom mellé a kanapéra egy rossz álom után, hátha majd kicsit meglepődik, de remélhetőleg nem fog lerugdosni a földre. Sajnos tényleg igaza van, hogy későre jár. Elment a nap, pedig olyan mintha csak most találkoztunk volna, közben pedig órák teltek el. Rám is rám férne egy kiadós alvás, főleg ebben a hatalmas és puha ágyban. Imádom!
-Jól van, nem zargatlak, aludj jól! - egy gyors mozdulattal libbenek közelebb és lehajolva csak azért is nyomok egy puszit az arcára. Nincs ellenkezés, ebből nem engedek. Aztán a cuccaimmal egyetemben behúzódom én is a hálóba. Leheletnyit beljebb hajtom az ajtót. Na nem azért, mert szégyenlős lennék - így is jó nagy résnyire nyitva marad, mert akarom hallani, ahogy ott alszik, hogy érezzem, hogy nem vagyok egyedül -, hanem hogy amíg legalább gyorsan lezuhanyozom, ne nagyon zargassam. A táskámat kellőképpen feltúrom, sikeresen előkerítve egy tiszta bugyit, meg egy bő pólót, azokba bújok bele és egy jóleső sóhajjal dőlök végig az ágyon. Régen alakult ennyire jól egy napom, tényleg jó régen!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime20.08.13 16:13

Megvontam a vállam.
- Rendben, én felajánlottam. Ha mégse találsz, az ajtó akkor is nyitva áll.
William, William, mióta vagy ilyen lágyszívű, William?
- Akkor készülj fel, mert holnap megmérettetés vár a kaja készítéssel.- dünnyögöm még oda, de a szemem már lassan záródik.
Ó, édes álmok, várjatok még úgy érzem valami történik. És még el kell búcsúznom.
- A dolgokhoz bújni, most inkább embereknek veszem.
Értem persze a célzásokat, de az istenit ő egy húsz éves lány! Will, te marha nehogy ki merj kezdeni vele! Pedig forog ám a hülye fejedbe, mi? Pörgesd magad vissza vagy húsz évre és szabad az út, öcsém! Nehogy bármit kezdeni merészelj vele! Ne légy vén kujon!
Behunyom a szemem majd miután elvonult zuhanyozni még egy utolsó búcsút mondok azoknak akiket szeretek.
- Jó éjt apa...és jó éjt Marvin. Vigyázzanak rátok az égiek.
Végül ellazulok és elalszok. Remélem nem zargatnak rémálmok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Jenna és Will- The First Day Jenna és Will- The First Day I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Jenna és Will- The First Day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jenna Webster
» Jenna és Bruce - Jó étvágyat!
» Dave és Jenna - Varratszedés
» Jenna • Link - One more chance
» Jenna és Bruce - Kettesben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Dejno kuckója-