welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Camille Harper Vote_lcapCamille Harper Voting_barCamille Harper Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Camille Harper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Camille Harper Camille Harper I_icon_minitime25.03.14 18:47

Camille Harper


Név: Camille Brianna Harper
Becenév: Cam
Születése hely, idő: 1994. március 2. / Írország - Dublin  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Lily Collins

Ki vagyok én...?!

Jellem:

Ahhoz képest, hogy melyik társadalmi rétegben élte le eddigi rövid életét, egyáltalán nem nevezhető beképzeltnek. Talán vannak olyan megnyilvánulásai, amik alapján ezzel a jelzővel lehetne illetni, de ezt maximum arra lehetne fogni, hogy egyetlen lányként egy kicsit el lett kényeztetve. Főleg azt követően, hogy az édesanyját elveszítette alig tíz éves korában. Onnantól az apja még inkább igyekezett megadni neki mindent, már amikor volt érkezése arra, hogy időt szánjon a gyerekeire.
Egyébként kedves lány ő, intelligenciájára talán nem is következtetne az ember, ha először találkozik vele össze. Vannak tervei a jövőre nézve, ambiciózus, és a humora is rendben van. Nem bízik meg könnyen senkiben sem, viszont a segítőkészség ott szerepel a pozitív tulajdonságai listáján. Általában bajba sem igazán keveredni, de valami kicsi lázadás már mégis elkezdett kicsírázni a lelkében az utóbbi időben. Átlátja azokat a helyzeteket is, amiket a legtöbben nem gondolnának, vagy nem vennének észre. Azt még mindezek ellenére is tudja, hogy mikor fogja be a száját, ráadásul szereti, ha az elvárásai szerint alakulnak a dolgok. Emiatt még mindig nem lehetne azt mondani rá, hogy elszállt magától, inkább csak a megszokás tehet róla, hiszen világéletében kitüntetett figyelemben fürdött.
Szeret szórakozni és kikapcsolódni, mint a legtöbb fiatal. Egy olyan városban, mint Vegas, erre elég sok lehetősége is adódik, ennek ellenére igyekszik bekapcsolódni az üzleti életbe, még fiatal kora ellenére is. Időnként besegít az apjának, még ha annak ténykedését nem is nézi jó szemmel. Titkon egyre inkább taszítja mindaz, amit a pénz segítségével megkaphat, mert tisztában van vele, hogy honnan származik. Nélküle azonban mégsem tudna meglenni, hiszen nem mindegy, hogy az ember mennyit szór el az éjszakában, ahogyan az sem, hogy a csinos kis fenekét egyszerű taxi, vagy saját sofőrrel rendelkező autó szállítja. Tud éppen olyan oldott és laza is lenni, mint amilyen jó kislány a hétköznapokban.


Kinézet:

Egészen alacsony hölgyeményről beszélhetünk, mindössze 162 centimétert érne el egy mérleg elé állítva. Persze a magas sarkú cipőnek hála időnként jelentősen megnövekedik ez a szám, de mégsem szereti a nyaktörő holdjárókat. Nem olyan feltűnő szépség ám, mégis van benne valami, ami vonzza az emberek tekintetét. Talán a kisugárzása az, amely eléri ezt a hatást még akaratlanul is. Arca ugyanis egészen bájos, néhol halovány szeplők tarkítják az amúgy hibátlan fehér bőrt. A haja az, ami a legfeltűnőbb rajta, ez ugyanis égővörös zuhatagként omlik a hátára, hála édesanyja ír felmenőinek. Akadnak alkalmak, amikor sötétebb színre festi, de alapvetően szereti azt, hogy nem tartozik a szőke vagy fekete tucat lányok közé.
Szemei mandulavágásúak, íriszei zöldes színben játszanak, vagy időnként hajaz a mogyoró árnyalatára. Testalkata leginkább vékonynak nevezhető, vagy esetleg még nőiesnek, bár olyan kerekded idomokkal mégsem rendelkezik, mint valamelyik táncosnő az egyik lokálban. A kislányos báját sem vetkőzte még le teljesen, ennek ellenére mégsem az jut először senki eszébe, hogy milyen aranyos.
Ruháit általában a visszafogott elegancia jellemzi, vagy a kicsit csábító vonal. A ló túloldalára azonban sohasem lendül át, közönségessé nem szokott válni. Látszik rajta, hogy a divatot követi, ruhadarabjai mind márkásak, időnként még méretre szabottak is. Igazán elbűvölő jelenség ő, ha az összképet tekintjük.
Életem, létem, világom

Amikor valakit egy életen át körülvesz a nyüzsgés, akkor szinte már észre sem veszi, egyszerűen a hétköznapjai részévé válik. Ha gondolkozni akarok, akkor általában még egy szórakozóhely is kevés ahhoz, hogy kizökkentsen a gondolataim közül. Nem mindig megy ám, hogy elengedjem magam, mint a legtöbb korombeli leányzó, és jól érezzem magam. Mostanság egészen gyakran gyötörnek olyan gondok, amikkel nekem egyáltalán nem is kellene törődnöm. Nem rám tartoznak, mégis érintenek valamennyire, hiszen ahhoz a személyhez kapcsolódnak, akitől függök. Nem olyan értelemben férfi ő az életemben, mint ahogyan újabban a párkapcsolatokban szokás, hanem az apám. Az apám, aki pénzt ad, iskoláztatott – jelenleg pedig alkalmaz -, és aki fedelet ad a fejem fölé. Az apám, aki olyan ügyletekbe keveredett, amiről a közelmúltig nekem halványlilám sem volt.
A fények villódznak a szemeim előtt, körbevonják sudár termetemet, ahogyan a pultnak támaszkodva ácsorgok, ám gondolataim teljesen máshol járnak. Mióta az eszemet tudom, azóta lakunk már Vegas magával ragadó városában, úgyhogy nem is olyan meglepő, ha mindez nekem természetes, míg másokat az őrületbe kergetne a sok neon. A kaszinók és a szórakozóhelyek világában felnőni nem a legjobb, mégsem mindenkit ront meg teljesen, ennek ékes példája vagyok talán én magam is. Eddig ugyan nem bujkált bennem a lázadó hajlam, de ahogyan szokták mondani, ami késik, az nem múlik ugyebár…
- Miss Harper, talán ideje lenne indulnunk! – hatalmas, két szekrényajtót is maga mögé utasító férfi szólít meg. Udvarias, de a tekintete éppen olyan könyörtelen, mint máskor. Az apám szerzeménye, hogy úgy mondjam. Azért alkalmazta, mert mostanában gondok vannak. Ó, hogy nem említettem volna? Némi illegális ügyletekben utazik már hosszú évek óta. Csak azóta nyílt ki a szemem, mióta nála kezdtem dolgozni az iskola után. Akartam én tovább tanulni, terveim is voltak, de az ember lánya nem mindig dönthet, ha olyan befolyásos szülővel rendelkezik, mint én. Akinek kaszinója és szállodája van, annál talán magától értetődő, hogy a gyerek is ott fog dolgozni, ahogyan a bátyámat is ő alkalmazta évekkel ezelőtt. Azóta megy ez az önkényuralmi rendszer, hogy az édesanyám meghalt már tíz éve. Hihetetlen, hogy repül az idő!
- Persze, csak egy perc! – felelem engedelmesen, holott éppen fordítva vagyunk mi. Én vagyok a munkaadója, és nem nekem kell szót fogadni neki. Néha magam is összekeverem azt, hogy ki áll ki felett. Tekintetem közben ide-oda járatom a turisták és a már megszokott arcok tömkelegén. Hihetetlen, hogy néhányan nem unják még ezt a közeget! Én egyszerűen szabadulnék is tőle, meg nem is. Szeretem is, meg utálom is, mert rettegek attól, hogy magába szippant és olyan leszek, mint sokan mások. Pedig nem vagyok. Már csak amiatt sem, mert máshoz valószínűleg nem jár a rendőrség hetente, nem érzi azt, hogy állandóan figyelik, és testőrnek sem kell őrizni, mert az apja attól tart, hogy valami baja történik. Lesz ennek valaha vége?
Idő közben leszállok a székről, és a magas sarkakon egyensúlyozva vonulok ki a bárból. Már akkor is ilyen körülmények között éltem, amikor iskolába kezdtem járni. Oda nagyjából a hozzám hasonlók jártak, vagyis a kaszinók tulajdonosainak elkényeztetett gyerekei. Felszínes barátságokat én is kötöttem, de igazi, bizalmas kapcsolatok valahogy soha nem alakultak ki, legalábbis egy-két kivételt leszámítva. Nem is vágytam rá, hogy az ő világukhoz tartozzak, pedig ugyanúgy része vagyok én is. Élvezem a fényűzést, az állandó pezsgést, és a lehetőségeket, amiket ez a hely nyújt. Néhányan a fél karjukat is odaadnák azért, hogy eljöhessenek ide, én meg pont azért tenném ugyanezt, hogy elszabaduljak. A legtöbbször ennek ellenére mégis úgy tűnik, hogy remekül érzem magam és nálam jobban senki nem illik ide. Nos, igen, a látszat nagy úr. Akkor is az volt, amikor először csengetett nálunk két nyomozó, hogy kérdéseket tegyen fel az apámnak. Hallgatóztam, csak ezért tudom. Drog, prostitúció. Hiába tudja az ember, hogy létezik, soha nem gondolná, hogy a tulajdon vagyona is ilyenekből származik, vagy legalábbis egy része.
A szél pontosan úgy csap arcon, amint kilépek, mint amikor arról értesültem, hogy az anyám autóbalesetben meghalt. Mára már abban sem vagyok teljesen biztos, hogy tényleg baleset volt, de ezt leszámítva is annyira megviselt a veszteség, hogy hónapokig nem találtam magam. Még szerencse, hogy ennek ellenére is elég erős nő – már ha mondhatok ilyet magamra – vált belőlem. Olyan, amilyenre ő is büszke lenne reményeim szerint! Olyan, aki képes megbirkózni a válságos helyzetekkel, aki felül tud rajtuk emelkedni és nem felejti el, hogy milyen is valójában. Akit nem ront el a közeg, amiben él, nem viszi tévútra a csillogás, amely olyan sokakat elvakít és elbutít. Igen, szeretném magam pontosan ilyennek látni, mert az egész családban talán én maradtam az egyetlen, aki képes még reálisan gondolkozni az illegalitás csábító mezsgyéjének szélén táncolva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Camille Harper Camille Harper I_icon_minitime25.03.14 22:05




Camille Harper!
Van a stílusodban valami, ami nagyon megfogott, egyedi és kreatív voltál. Történeted tetszett és mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Cam! Ne fogd magad vissza csajszi, hiszen vár a játéktér! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Camille Harper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Harper's Bar
» Liana Harper Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-