welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ana & Sten;; Will you be my bad girl?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime30.09.14 20:43

Monica hangos csattanással hagyta maga mögött a házat – gyakorlatilag olyan hangosan, hogy még a fülem is csengett tőle, tekintettel arra, hogy én közvetlenül ott álltam. Az utóbbi hetek során a viszonyunk igencsak kínossá vált, kellemes vagy esetleg elviselhető helyett, ugyanis kiderült a turpisságom, hogy továbbra sem voltam hajlandó feladni az agglegényi életet – a "boldog" házasságunk ellenére – és nyilván az sem tett jót a helyzetünknek, hogy ezzel a lendülettel már azt is közöltem vele, hogy egyáltalán nem áll szándékomban gyereket csinálni és még csak véletlenül se erőltesse a továbbiakban ezt a témát, merthogy ha fizetnének érte, akkor sem. Ez láthatóan nem tetszett neki, felkapta a vizet és miután egy csattanós kézmozdulattal jelezte, hogy milyen mértékben gyűlöl, elrohant. Engem ez természetesen nem különösebben érdekelt, úgyhogy ennél fogva egyáltalán nem izgattam magamat, mint ahogyan amiatt sem, hogy esetlegesen kidob, elvégre ő még mindig odáig van értem, egy kevés hízelgéssel könnyedén leveszem a lábáról, tehát mi okom is lett volna arra, hogy bárminemű aggodalmat is érezzek. Egyáltalán semmi. Mindenesetre ezt a jelenetet látva úgy éreztem, hogy valamivel még is csak le kell nyugtatnom magamat, így a konyha felé indultam, ahol kimozdítva az egyik billegő lapot a pultból benyúltam a cigarettáért; nem voltam láncdohányos, de alkalomadtán rágyújtottam – természetesen ezt Monica a kelleténél hamarabb betiltotta, úgyhogy kénytelen voltam elrejtegetni az ilyesfajta halmijaimat, merthogy a lakás nem egy pontján lehetett találni ehhez hasonló finomságokat, amikről még sem állt szándékomban letenni, ilyen volt példának okáért az óvszer, amit valahol tartanom kellett és már régen megtanultam, hogy a kocsinak a kesztyűtartója éppenséggel nem a legjobb erre a célra, ellenben a laza padlózattal. Miután egy ideig kotortam, sikerült előásnom egy dobozt, amiből kivettem egy szálat és gondolkodás nélkül gyújtottam rá. Úgy éreztem magam, mintha már hosszú évek óta nem szívtam volna, pedig azért hetente egyszer szükségem van rá, de ennél többször fölöslegesnek véltem használni, legfőképpen azért, mert hiú voltam és nem szerettem volna idő előtt egy megráncosodott vén paszulyra emlékeztetni. Habár most még jól állt az öregség, tizenöt év múlva már nem biztos, hogy ekkora kisugárzással vagy életkedvvel leszek megáldva – ha még is, akkor azt már szatírságnak fogják tekinteni az emberek, börtönbe kerülni meg nem igazán van kedvem. Felsóhajtottam. Nevetséges volt ez a helyzet. Monica még mindig szerelmes volt belém, én meg tulajdonképpen sohasem szerettem őt úgy isten igazán, hogy akár az életemet is feláldozzam érte – vagy hogy legalább feladjam a férfi-életemet. Régebben persze azért tisztelgett neki is a kapitány, de most…?
– Hangosak voltunk? – Kérdeztem, amikor a dögös kis vörös megjelent az ajtóban. A legutóbbi kis akciója óta egyáltalán nem próbálkozott, mi több úgy tűnt, hogy inkább kerül egy kissé – illetve, amikor az anyja is itt volt, akkor igen. Ezért nem hibáztattam, elvégre… Rossz kislány volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime02.10.14 14:35

Nyugtalanság. Leginkább ez jellemezné a hátam mögött lévő napokat. Azóta... Azóta a bizonyos eset óta. Feszült vagyok, jobban, mint valaha bármikor is. Akartam, hogy végre történjen valami, hogy ne csak fantázia világban éljek, sóvárogva mostohaapám után, még akkor is, hogy ha jól tudtam, hogy az amire vágyok bűnös élvezet lenne. Sten mégis csak az anyám férje. Ezzel ki tudja, hogy hány parancsot szegnék meg, hiszen a Bibliában nincs leírva, hogy miféle kárhozat vár arra, aki arra vár, hogy a mostohaapja keményen meredező férfiasságával végre elvegye a szüzességét. Mégis erre vágyok. Noha már egészen közel kerültünk egymáshoz, de egy kis játszadozás után sajnos nagyon hamar vége szakadt a mi... hogy is mondjam? "Ismerkedésünknek" hiszen anyám túl hamar lépte át a küszöböt. Szerencse, hogy nem kapott rajta minket... Hogy nem látta, hogy Sten előtt térdelve mégis mit művelek.
Nem túl biztató hangokat hallottam a földszintről, de jobbnak láttam ha a szobámból még nem teszem ki a lábam, még akkor sem, ha kíváncsiságom majd kifúrja az oldalamat. Na meg azért sem akartam lemenni mert rettegtem attól, hogy Sten valahogy elszólja magát, s kiderül, hogy a farka nemrég megismerkedett a számmal, noha csak néhány röpke percig, még arra sem volt időnk, hogy befejezzük, amit elkezdtünk. Egészen addig a szobámban maradtam míg ajtócsapkodásra nem lettem figyelmes, ekkor már nem bírtam tovább kimerészkedtem a szobámból, egészen a konyháig meg sem álltam. Ahogy az ajtóba értem egyszerűen csak megtorpantam. Nem számítottam arra, hogy Sten fog vissza nézni rám. Ezek szerint anyám volt az aki olyan hangosan távozott, ez akkor azt jelenti, hogy kettesben vagyunk? Hirtelen nem is tudom, hogy hogyan kellene viselkednem, de az már biztos, hogy már most elpirultam már csak azért, mert ha ránézek egyből csak az tud az eszembe jutni, hogy nem is olyan rég mit műveltünk és, hogy még mi lehetett volna.
- Mindig hangosak vagytok, de nem az efféle zajongáshoz vagyok hozzászokva. - Na tessék! Alig töltök vele fél percet és máris arra célozgatok, hogy általában nem a veszekedéstől hangos a ház, hanem anyám nyögéseitől. Az már biztos, hogy ez a férfi nagyon rossz hatással van rám, mert a közelében másra sem tudok gondolni csak a szexre. Már most is lenne mit meggyónnom. Nem is csoda, hogy próbálom kerülni a közelségét, mert mellette elgyöngülök. Neki nem tudnék nemet mondani. Szó szerint bármire képes lenne rávenni csak egy szavába kerülne és máris engedelmes kislányként viselkednék.
- Egyébként... - Mély levegőt vettem, kellett némi idő mire ismét a szemébe tudtam nézni. - Boldog születésnapot. - Szinte ledermedve álltam, semmit sem tettem, nem mentem oda hozzá, hogy megölelve köszöntsem fel, vagy éppen egy apró kis puszival. Eddig sem voltunk ilyen közvetlen viszonyban, ezek után pedig jobb, ha tartom a tisztes távolságot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime12.10.14 18:50

Belátom, hogy meglepődtem amikor szinte rögtön az ajtócsattanást követően megjelent az ajtóban, azonban az már csöppet sem lepett meg, hogy Ő meglepődött, hogy nem a kedves édesanyja ácsorog a konyhában, hanem az én szerény személyem. Zavarát látva szinte rögtön megrándult a szám, hogy egy féloldalas mosolyt küldjek felé. Annyira elbűvölő volt, hogy még a történtek után is próbálkozott azzal, hogy jó kislány legyen – nem véletlenül maradt távol tőlem, elvégre el sem tudtam képzelni, hogy hányszor kell meggyónnia a bűneit, hogy megbocsájtásra leljen az Istenétől. Nevetségesnek találtam, aki ilyen marhaságokban hitt, de én nem csináltam belőle különösebben nagy gondot, elvégre semmilyen okom nem volt rá, ha valakinek ez nyújt reményt a haláli utáni jobb életre, legyen, bár szerintem inkább a jelenlegi jobbra kellene koncentrálni, nem pedig arra, amiről tulajdonképpen azt sem tudjuk, hogy létezik-e.
– Akkor milyen másfajta zajongáshoz is vagy hozzá szokva? – Vontam fel érdeklődve a szemöldökömet, miközben kényelmesen a pultnak dőlve szívtam bele a cigibe. A nikotin égette a tüdőmet, undorítónak is találtam, ezzel egyidejűleg azonban némiképpen még is megnyugodtam, s most hogy itt volt Ő a gondolataim egészen más irányba kezdtek el kalandozni, mintha a Monicával történtek meg sem történtek volna. Szándékomban állt még inkább zavarba hozni, pusztán azért, mert én nagyon is jól szórakoztam, noha biztosra véltem, hogy ő kevésbé találta ilyen mulatságosnak.
– Eddig nem rossz – vontam meg hanyagul a vállamat – bár ajándékot még nem kaptam, habár nagyon szeretnék…[/b][/color] – jegyeztem meg kissé rosszallóan. Egyáltalán nem bántam volna, hogy ha a szüzességével ajándékoz meg, az jó biznisz lett volna. Ő szexszel velem egy jót, én meg két legyet ütök egy csapásra, mivel én is jól szórakozom és kapok is egy baromi jó ajándékot, amit valószínűleg semmi sem tud felülmúlni mind ebben az életben, mind pedig a következő életemben, ha meg a pokolra kerülök, ott meg legalább kifejezetten jó emlékek közepette viselhetem el az örök fájdalmat és kínt.
– Szokatlanul távolságtartónak tűnsz. – Még mindig az ajtóban ácsorgott, feltételezem nem azért, mert nem akart a közelemben lenni, hanem pont, hogy ellenkezőleg, csak éppenséggel amint közelebb jön hozzám, nem valószínű, hogy olyan könnyedén tudja tartani magát, bár így is megkérdőjelezhetőnek tűnt az akaratereje, merthogy nagyon bizonytalan tekintettel méregetett. – Kérsz egy szálat? – Tartottam felé a cigarettát és most ténylegesen úgy éreztem magamat, mint egy cukros bácsi, aki az ártatlan kislánynak kínálja az édességet, bár ha jobban belegondoltam, ennek a kislánynak egészen másfajta édességet ajánlottam volna fel, ami szerintem sokkal szórakoztatóbb volt, mint egy cigaretta vagy pedig egy nyalóka – bár ez utóbbihoz legalább valamilyen szinten hasonlított, talán nem is egy bizonyos szinten, hanem annál sokkal jobban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime15.10.14 0:40

Rémisztően rossz előérzet kerített hatalmába, mikor Sten teljes csábító alakja került a látókörömbe. Bevallom nem hittem volna, hogy anyám távozott ilyen drámaian, hogy még az ajtót is Isten igazából becsapta maga mögött. Tény, hogy azt gondoltam, hogy a férfinak lett elege és nem tetszését kimutatva inkább távozott, de tévedtem, hiszen itt áll előttem. Sten, a férfi, aki minden elkerülendő bűnös élvezet megtestesítője egy személyben. Ha rá nézek képtelen vagyok másra gondolni, mint a buja élvezetek megannyi csodájára. Mégis távol kell magam tartanom tőle. Éva már elkövette az édenben a hibát, mikor hitt a kígyónak s belekóstolt az almába. Bűnbeesés. Isten kiűzte őket a paradicsomból mikor engedtek a csábításnak és belekóstoltak az almába. Vajon minket is elüldözne anyám, hogy ha rájönne, hogy a szilárd katolikus hitben felnevelt lánya és a tulajdon férje valójában legszívesebben inkább egymást kóstolgatnák?
- Pontosan jól tudod. – Tekintetemet inkább a konyhaszekrényen jártattam, bármit szívesen néztem volna jelen pillanatban, csak ne kelljen a szemébe néznem. Most nem is menne, azok után… Mi katolikusok szeretünk őszinték lenni, de úgy vélem túlzásokba estem, mikor beszámoltam neki arról, hogy minden egyes alkalommal hallom, ahogy anyámmal házastársi életet élnek. Nem beszélve arról, hogy miféle piszkos gondolatok mocskolják be ilyenkor emígy sem makulátlan fantáziámat.
- Mégis miféle ajándéknak örülnél a legjobban? – Akartam neki venni valamit, de nem szerettem volna valami hasznavehetetlen, felesleges kacattal elé állni. Valójában nem is ismerem annyira, hogy tudjam minek örülne a legjobban, valószínűleg bármi olyasminek, amire egy hithű katolikus rosszallva nézne.
- Csodálod? – Meglepetten kérdeztem vissza miközben megpróbáltam abba hagyni ujjaim tördelését, nem hiányzik, hogy még ennél is jobban látsszon rajtam, hogy mennyire feszélyezve érzem magam a társaságában. Mély levegőt vettem, minden erőmet összeszedve léptem közelebb felé pár lépést, de még mindig megvolt közöttünk a kellő, tisztes távolság. Na de meddig? Utálom ezt az egészet. Képes lennék mindet felrúgni, amiben eddig hittem, amiben nevelkedtem, amit tanítottak nekem csak mert túl gyenge vagyok ahhoz, hogy egy ilyen férfi társaságában képes legyek Istenre gondolni és az ártatlanságom megőrzésére. Sokkal inkább másmilyen gondolatok ezernyi verziója járja át elmémet arról, hogy akár itt a konyha falai között hogyan teperne le, majd tenne magáévá. Eleinte finomkodna velem, biztosan nem akarná, hogy fájjon a körülményekre való tekintettel, de azután miután búcsút intettünk a szűzhártyámnak akkor vezetne be csak igazán abba a világba, ahol semmi sem lehet elég bűnös számára. Legalábbis így képzelem el, talán túl tapasztalatlan vagyok és naiv és a szexről sokkal többet gondolok és azt hiszem, hogy szinte a mennyországba fogok kerülni attól az átélt élvezettől, orgazmustól, amit számomra nyújtani tudna.
- Köszönöm, de nem. – Még soha életemben nem gyújtottam rá, hiszen ez is tiltólistán van, ahogyan az összes többi élvezetet nyújtó dolog a világon. Ne igyál, ne dohányozz, ne drogozzál, ne csinálj semmi olyat, amiért Isten megvetne, de legfőként ne élj házasság előtt nemi életet. Az nincs benne a tíz parancsolatban, hogy ne kívánd anyád férjét, aki a tulajdon mostohaapád már évek óta, de minden bizonnyal ez is tiltólistán lenne, ennek ellenére mégis még mindig jobban vágyok rá, mint bármi másra egész életem során. Hiába tudom, hogy nem szabad, hogy nem helyes efféle vágyakat táplálnom iránta, először is a hitem miatt, másodszor azért mert mégis anyám férjéről van szó, ennek ellenére napról napra úgy nyúlok magamhoz, hogy közben azt kívánom bárcsak mellettem lenne, bárcsak engem jutalmazna figyelmével, bárcsak az én torkomból hallatszanának az élvezettel teli nyögések.
- Nem gondolod, hogy anyám még dühösebb fog lenni, hogy ha haza jön és megérzi, hogy rágyújtottál? – Mert ugye Monica szeret parancsolgatni és azt megmondani másoknak, hogy mit tehetnek meg és mit nem, de mégis úgy hiszen, hogy hagyni kellene Sten-t legalább a születésnapján kicsit bűnözni. Elvégre engem nem zavar, hogy rágyújtott, legalább neki volt annyi mersze, hogy képes volt megtenni azt, amit megszeretne, velem ellentétben. Azért valljuk be talán nekem is hamarabb összejönne az, hogy rágyújtok egy szál cigarettára, mint hogy elé álljak és azt mondjam neki: ne várass tovább, hiszen nem látod rajtam mennyire vágyok rád?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime31.10.14 9:55

Féloldalas mosoly kúszott az arcomra, ahogy lusta tekintettel mértem végig.
– Valami olyasminek nagyon tudnék örülni, amit múltkor elkezdtünk, de nem tudtuk befejezni. – Aminek a bánata még most is kiült az arcomra, a tőlem telhető legőszintébben, merthogy akkor is majd megütött a guta, hogy nem fejeztük be, azóta pedig már eltelt egy kis idő és ez a kielégítetlenség meglehetősen morcossá tett, s ezzel még viszonylag finoman is fejeztem ki magamat, merthogy az édes kis szája nagyon is jól nézett ki a farkamon – még jobban nézett volna ki benne, ehhez azonban meg kellett várnom még úgymond beleegyezik. Láthatóan benne lett volna a dologban, legalább is akkor nagyon úgy látszott, de persze ezért a bűnéért Isten tudja, hogy hány Miatyánkot rebegett el térdepelve – habár rám is tekinthetett volna egyfajta istenként és előttem is lehetett volna abban a bizonyos pozícióba, nyilvánvalóan mindketten sokkal jobban szórakoztunk volna, én legalább is minden bizonnyal. Szinte már fájó volt látni, hogy egy ilyen fiatal és szép lány mindössze egy nevetséges, az édesanyja által ráerőszakolt tévképzet miatt még érintetlen volt, noha nagyon is vágyott az érzés után, mint a legtöbb normális ember. Megráztam a fejemet. El sem akartam képzelni, hogy milyen idegőrlő lehet a tudat, hogy mi történhet egy ilyen helyzetben, illetve, hogy az milyen érzés és miért szeretik az emberek – miért esnek, olyan szívesen bűnbe és miért képesek egyesek feláldozni akár ezért a házasságukat is. Akartam a kislányt, de csak néhány boldog pásztoróra erejéig, ezt követően természetesen szabadjára engedtem volna, had élje a maga kis életét, én pedig a sajátomat. Nem állt szándékomban hozzá kötni az életemet, elég volt életem során két nőhöz, abból a mostani szinte állandóan az idegeimen táncol az idióta istenes viselkedésével, holott azért az ágyban közel sem volt szinte sohasem olyan szemérmes, mint amilyennek az elvárható lett volna, egy hozzá hasonló szenttől, bár lehet Monicára is csak én voltam kizárólag rossz hatással.
– Az Istened nevetségesen kevés jó dolgot engedélyez. – Jegyeztem meg kissé élesebben, mint ahogyan szerettem volna. Nem értettem miért hisz bárki is egy olyan személyben, aki nem is abban a korban létezett, hanem jóval később, miután megszületett a története. Inkább nevetséges volt ez, sem mint bosszantó. Az emberek szeretnek hinni dolgokban és szeretnek bizonyos dolgoknak jelentőséget tulajdonítani vagy valakire rákenni dolgokat, ha éhezel azért van, mert Isten úgy akarja, ha szegény vagy Isten okkal rótta rád ezt a sorsot. Áltatás. Altatás.
– Ennél dühösebb nem hiszem, hogy lesz. – Jelentettem ki egy érdektelen vállvonás közepette. A vicc tényleg az, hogy valamikor még talán szerettem is ezt a nőt, esetleg még valamennyire szerelmes is voltam belé, ehhez képest most elviselni is alig tudtam, nem még vele élni. Valószínűleg ennek itt és most lett a vége. – Meg aztán Isten segít neki elfelejteni a haragját. Meggyónja, hogy a pokolra kíván, elfogadja a helyzetet és ennyi. – Ez mindenképpen előnynek számított. Talán képes lesz elfogadni, hogy nem akarok gyereket. Fene se tudja, de nem is akartam különösebb jelentőséget szentelni ennek a szituációnak, legfőképpen azért, mert előbb vagy utóbb ilyen vagy éppen olyan formában amúgy is vége szakadt volna ennek az egész hajcihőnek, így most már legalább nem kell tartanom attól, hogy véletlenül teherbe ejtem.
– Most, hogy ezt a kínos kérdést megvitattuk, más irányt is vehetné ez a beszélgetés. – Bőségesen elég volt az is, hogy egyáltalán ez volt a mi témánk tárgya, holott jóval érdekesebb "beszélgetést" is folytathatnánk – bár ennél még a bélyeg vagy a szalvéta gyűjtés is szórakoztatóbb lett volna, vagy éppenséggel azt bámulni, hogy milyen gyorsan szárad a falon a festék.
– Feszegessük inkább azt a kérdést, hogy sikerült-e meggyónni a legutóbbi bűnödet. – Kérdésnek szántam, bár nem annak hangzott. Kíváncsi voltam arra, hogy most mennyire érezte magát bűnösnek. Gondoltam, hogy eléggé. A gond csak az volt, hogy a fejembe vettem, hogy megdöntöm és erről a legutóbbi fényében nem voltam hajlandó letenni. Miért? Mert még sohasem vettem el nő szüzességét, ami határozottan kincsnek számított és mert jelen pillanatban bármelyik vadállatnál jobban be voltam rá gerjedve. Mindkét indok elég nyomós, azért azt lássuk be.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime02.11.14 11:35

Féltem a közelében lenni. Szerettem volna uralkodni magamon, de ehhez minden létező megmaradt hitemre, s erőmre szükség volt, még akkor is, hogy ha legjobban arra vágytam, hogy vele bűnbe essek. Nem lenne szabad ezt akarnom, de a vágyaimnak nehezen tudok parancsolni. Egyszerűen vágyok rá, az érintéseire, csókjaira, arra, hogy többé ne érezzem magam ártatlan kislánynak. Végre nő akarok lenni, átélni azt az örömöt, amit minden korombeli lány megtapasztalt már. Elég volt abból, hogy magamnak okozzak örömet, miközben róla fantáziálok. Jól tudom, hogy ezt sem lenne szabad, az önkielégítés sem helyes Isten szemében, ahogyan az sem, hogy arra vágyok, hogy Sten megragadjon, s úgy tegyen magáévá, hogy hangosan nyögjek, sikongassak az élvezettől, amit számomra nyújtani tudna. Már csak attól nedves leszek, ha arra gondolok Isten mekkora mérettel áldotta meg. Mióta láttam, azóta csak minden gondolatom akörül forog, hogy mit művelhetnék vele.
- Minden okkal történik. Talán nem véletlen volt, hogy pont akkor ért haza anyám, mikor… - Még beszélnem sem szabadna ilyet, sőt még gondolnom sem rá. Mégis mikor Sten férfiasságát ízlelhettem az egészen felszabadító érzés volt. Szentül meg vagyok róla győződve, hogy engedtem volna a csábításnak, ott abban a pillanatban csak őt akartam magamban érezni, de a sorsnak furcsa fintora van.
- Értem én, hogy nem tetszik neked, hogy hiszek ebben, de mindenki hisz valamiben, nincs igazam? Ha Istennek nem lennének szabályai, akkor mégis mi akadályozná meg az embereket attól, hogy bűnös életek éljenek? Persze jól tudom, hogy nem mindenkit érdekel Isten tanítása, de ha nem lenne hitem, akkor semmi sem akadályozna meg attól, hogy úgy viselkedjek, mint egy közönséges szajha. – Ennek ellenére is néha úgy érzem, hogy hiába vagyok még mindig ártatlan, hogy ha szűz kurvaként viselkedek. Szeretném, hogy ha vonzónak találna, hogy ha megkívánna, ha megkóstolna.
- Úgy beszélsz erről, mintha már nem is érdekelne. – Egyik felem örülne annak, hogy ha megszakadna anyámmal a kapcsolata, s elmenne ezzel véget vetve a kísértésnek. Viszont a másik felem retteg attól, hogy elmegy és nem láthatom többet, hogy az eddigi fantáziálásom csak örökké álom marad, s soha sem válik valóra.
- Azt hiszed, hogy csak úgy beülök a gyóntatószékbe és meggyónom a papnak, hogy mit tettem? Nem is ez lenne a legrosszabb, hanem az, ha azt mesélném el neki, hogy mennyire vágytam rá és, hogy mennyire csalódott voltam akkor, mikor anyám a vártnál hamarabb ért haza és ezért félbe kellett hagynunk. – Ha lenne elég bátorságom, akkor most tennék felé néhány lépést, de ezt miért nem merem megtenni? A legrosszabb esetben is csak visszautasítana, de kizártnak tartom, hogy megtenné. Remegő térdekkel közelítettem felé szép lassú léptekkel, csak akkor álltam meg mikor már egészen közel voltam hozzá.
- Szóval minek is örülne a szülinapos? – Annyira, de annyira vágytam az érintésére, hogy nem bírtam várni, ezért finoman megragadtam az egyik kezét, majd hátat fordítottam neki, amíg a kezét mellemre csúsztattam. Fenekemet ágyékának simítottam, feltéve ha eddig nem utasította vissza a közeledésemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime09.11.14 21:57

– Mikor…? – Nyugodtan vártam, hogy befejezze a mondatot, kíváncsi lettem volna arra, hogy miként tenné ezt meg, merthogy annak egyetlen szava sem lenne szent ebben az esetben, feltéve, ha egyáltalán még maradt benne valami az ártatlanságából, amit megtarthatott – ha azonban volt is benne valami még, garantálom, hogy nem sokáig, legalább is ha rajtam múlik már csak napok kérdése. Kár lett volna tovább erőlködnie, elvégre rólam volt szó, akinek még csak meg sem kell szólalnia ahhoz, elég egy kósza, de jókor időzített forró pillantás ahhoz, hogy a nők rám vessék magukat és megerőszakoljanak – aminek természetesen örömmel álltam elébe, mert ha nem is egészen így, de azért történt már ehhez hasonló eset.
– Találkoztam már szajhával, aki istenfélő volt – vontam meg közönyösen a vállamat jelezvén felé, hogy egyáltalán nem ezen múlt a dolog, hogy valaki az lesz vagy nem. De ez a dolog komplikáltabb volt az élet nem csak fekete és fehér színekből állt. Az élet ennél jóval komplikáltabb volt, de nem állt szándékomban erről kioktatni, mindössze csak felvilágosítani, hogy azért ez lényegesebben komplikáltabb.
– Tulajdonképpen igazán sohasem érdekelt – továbbra is ugyan azon az unott hangon beszéltem, mint ahogyan eddig. Szerettem Monica-t, mint nőt – mint ahogyan majdnem minden nőt, néha napján egy kicsit jobban – szerelemmel –, de ha igazán érdekelt volna, hogy mi lesz a kapcsolatunkkal talán egy kicsit jobban hajtottam volna annak érdekében, hogy hetente ne keféljek félre egyetlen egyszer sem. A nőknek a szex nem feltétlenül csak szex. Nagy bánatomra. Mindig szeretnek érzelmeket belevinni, holott ahhoz, hogy felálljon valakinek a farka nem kell több jó melleknél és egy csinos fenéktől – persze, jobb napokon azért a csinos arc sem hátrány. Ez fordítva is igaz csak nem éppen ebben a formában. Vonzó külső, parázsló tekintet, ettől bármelyik nő elalél.
Nos. Ilyen vallomásra határozottan nem számítottam és mi tagadás roppant elégedett voltam a hallottakkal. Testemmel a mögöttem lévő pultnak dőltem, miután a mosdó szélén elnyomtam a cigarettát, majd kényelmes pozíciót felvéve néztem rá, miközben egyik kezemet az övembe akasztottam.
– Ezt határozottan öröm hallani. – Jelentettem ki. De még milyen nagy öröm volt, a pofámról nem lehetett volna levakarni, amit érzek ebben a pillanatban.
– A múltkorival kapcsolatos dolognak roppantul örülnék. – De még mennyire, hogy! Akkor madarat lehetett volna velem fogatni! Így is érezni a tenyerem alatt domborodó mellét és a farkamnak feszülő bájos kis fenekét. Nem úgy van, hogy egy ártatlan kis lánynak szendének kellene lennie? Habár, ha jobban belegondolok szegény kicsiny teste mennyire ki lehet éhezve, szegénynek pedig még csak fogalma sincsen arról, hogy milyen dolgot hagyott ki az életben – és még azzal sincsen tisztában, hogy mekkorát vétkezett azzal, hogy nem esett már jóval korábban bűnbe. – Bár erre szerintem már te is rájöttél.
Legutóbb ő volt az, aki örömben akart részesíteni –, ha az anyja kicsit később jön, akkor valószínűleg pont akkor nyitott volna be, mikor a szájába vagy éppen a mellére ejakuáltam volna, de most úgy tűnt, hogy neki kell megtudnia azt, amit akkor éreztem abban a szűk nadrágban.
– Jobb, ha felmegyünk. – Finoman megtoltam, hogy induljon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime09.11.14 23:08

Szóra nyítottam számat, de mielőtt bármit is mondhattam volna azt diktálta a józan eszem, hogy hamarjában tapasszam tenyeremet ajkaimra, nehogy még véletlenül is olyan szavakat ejtsek ki, amiket nem lenne szabad. Én egyszerűen csak próbálom magamban ezt tisztázni és megbékélni azzal, hogy ez a kíváncsiságom és vágyam teljesen normális, mármint minden korombeli csak efféle dolgokra gondolhat… Mégis helytelennek érzem annak fényében, hogy mire lettem eddig nevelve. Talán még nem állok készen arra, hogy hátat fordítsak annak, amit eddigi életem során tanultam, amiben mind ezidáig szentül meg voltam győződve.
- Ezen már meg sem tudok lepődni. – Abban biztos voltam, hogy Sten tapasztalt férfi révén már nagyon sok mindent megtapasztal már, míg én csak a fantáziámban élem mindeddig ki magamat. Sőt, még azután is bűntudatom támad, hogy olyan dolgok járnak a fejemben, amik egyáltalán nem helyesek Isten szemében. Ha a gyülekezetünkben lévő pap sejtené miféle vágyaim vannak, s mikre vágyok valójában… Egy percig sem marasztalna Isten falai között.
- Akkor mégis miért vagy még mindig itt, vele? – Félve tettem fel kérdésemet, mert nem az volt a szándékom, hogy arra célozzak jobb ha elmenne, ha már anyám nem érdekli. Önző vagyok. Nem akarom, hogy elmenjen. Nem akarom, hogy csak úgy távozzon. Azt pedig pláne nem akarhatom, hogy csak úgy kisétáljon az életemből. Vannak dolgok, s emberek akikhez ragaszkodunk, ahogyan én is hozzá, habár nem tudnám megmondani miért érzem ezt így, de azt tudom, hogy nem lenne jobb az életem, hogy ha már nem lenne a részese.
Minden olyan gyorsan történt. Még soha életemben nem tanúsítottam ekkora bátorságot, mert tőlem igen nagy lépésnek számított, hogy mertem közeledni felé, s tudtára adni vágyaimat azzal, hogy szégyentelen módon képes voltam hozzá simulni. Féltem, de egyben valami egészen izgató érzés járta át testemet, hiába remegett a térdem, ahogyan haladtam, s Sten a hátammögött lépdelt utánam. Minden lépésem egyre közelebb vissz ahhoz, hogy végre megtapasztaljam eddig mégis miféle élvezetes gyönyörről maradtam le. Akkor mégis miért remeg egész testem akaratomon kívül is? Próbáltam leplezni, már amennyire lehetséges volt. Nem akartam, hogy meggondolja magát miattam, hiszen már olyan régóta vártam erre a pillanatra. Néha olyan távolinak tűnt, hogy már kezdtem elveszíteni a reményt, s lemondani arról, hogy ez velem megtörténhet, hogy testünk vad táncban kezd, én pedig csak a nevét tudom nyögdécselni.
- Fájni fog? – Félszegen kérdeztem rá. Fogalmam sincs, hogy mit tervez velem, ahogyan arról sincs, hogy hogyan fog majd velem bánni. Most nem Isten és a parancsolatai lebegtek a szeme előtt, hanem sokkal inkább az, hogy mi fog rám az emeleten várni. Felérve a lépcsőn egészen elbátorodtam mikor közeledtünk a szobához. Az a szoba, amiről oly sokat ábrándoztam, hogy egy szép napon kettesben lehetünk és vétkezhetünk. Szívem egyre gyorsabban kezdett pulzálni, ahogy minden kezdett valóssá válni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime09.11.14 23:46

– Nem állítom, hogy nem. Érezni fogod. Elvégre mégis csak az első alkalomról van szó. – Legalább is amennyire tisztában voltam ezzel. Rajtam múlt, hogy mennyire sikerül felkészítenem és ellazítanom, mert úgy némiképpen egyszerűbb a dolgunk, nyilván. Nem vettem még el senki szüzességét, ha szerencsénk lesz, akkor meg sem fogja érezni, ha érzékenyebb típus az okozhat kellemetlen perceket, de nem olyanokat, amiket ne oldanék meg – vagy esetleg együttes erővel.
– Most már nincs visszaút – morgó hangon löktem be az ajtót magunk előtt, bátorkodtam feltételezni, ha már eddig eljutottunk most már nem fog visszafordulni, de ha őszinte akartam volna lenni azt egyáltalán nem is hagytam volna neki, elvégre torlaszként álltam az ajtóban szorosan mögöttem, miközben próbáltam lehűteni a bennem felizzó vágyat, hogy ne tegyem magamévá most rögtön, lehetőleg hátulról, mint a vadállatok. Erre vágytam, de a tudatom teljesen mást diktált. Nem voltam akaratgyenge ember. Tudom, hogy mivé akarom formálni ezt a lányt, azonban – ahogyan azt mondani szokás – a jó munkához idő kell, én pedig türelmes embernek vallottam magam. Most pedig különösen türelmes akartam lenni; nem akartam elijeszteni és nem akartam minden perverziómat első körben rá zúdítani. Mindent szépen sorjában. Először egy kicsit nevelgetni akartam, megmutatni neki, hogy miért szeretnek az emberek bűnbe esni – aztán jöhet a többi. Tetszett, hogy a szobámba van. Tetszett, hogy most itt saját birtokomként tekinthettem rá. Tetszett, hogy itt a saját kedvemre formálhattam. Később minden bizonnyal értékelni fogja a tanításaimat – legfőképpen a pasija. Oldalra biccentettem a fejemet. Korábban is belekezdhettem volna ebbe az egészbe, akkor most javában kefélhetnénk. Behúztam magam mögött az ajtómat és kulcsra fordítottam. A zár kattanása még inkább megfeszítette a szoba némaságát, mint egy végszóként hatott. Tudtam, hogy gyengéd akarok lenni vele.
Félresöpörve a haját csókoltam bele selymes nyakába, miközben ujjaim a felsője alá nyúlva ragadták meg csomagolásba bújtatott melleit, amelyekkel olyan gyengéden bántam, mint fiatal bugris koromban, amikor még fogalmam sem volt arról, hogy mit lehet és milyen durván. Közben finoman előre felé irányítottam egyenesen az ágy felé, s egyik kezemmel könnyedén levarázsoltam róla a szoknyát – bár a ráncigálás lehet jobb kifejezés lett volna erre. Ujjaim gátlástalanul siklottak végig a fehérneműjének felületén, lassan ajzva fel őt.
– Feküdj az ágyra és vedd le a felsődet is, a többit hagyd, én akarom rólad leszedni. – Jelentettem ki, miközben hátat fordítottam neki, de csak annyi időre még az egyik éjjeliszekrényből előkotortam az óvszert – azért erre nem ártott ügyelni. Amíg nem tette azt amit mondtam, addig én sem csináltam semmit, csak álltam és vártam, hogy vajon mit fog tenni. Most, hogy itt állt a szobámban, én sem hittem el, hogy ez tényleg megtörténik, de azért nyilván nem volt olyan hihetetlen, mindössze csak nem vártam, hogy ilyen hirtelen alakulnak majd a dolgok, nem mintha ezt amúgy nagyon bántam volna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime10.11.14 16:02

Elképzelni sem tudtam, hogy mégis miféle érzés fog lenni, hogy ha Sten belém hatol. Úgy hiszem eleinte tényleg fájni fog, vagy kissé feszíteni, ahogyan érzem majd, hogy egyre beljebb és beljebb akar majd belém hatolni. Viszont ezek mind csak találgatások részemről, mert még nem tapasztaltam meg milyen amikor… Szóval mindez idáig csak rá vártam, idáig képes voltam magamat türtőztetni. Sőt, még az ujjaimmal sem próbáltam oda bejutni, mindössze csak simogattam magam, csiklómat kényeztettem, miközben rá gondoltam. Tudtam, hogy megéri várni rá, hogy egyszer bizony ez a szép nap is bekövetkezik.
- Csak kérlek legyél gyengéd velem. – Valójában még azt sem tudom, hogy hogyan is szeretem… Azzal sem vagyok tisztában, hogy mit élvezek, s mit nem. Tartok attól, hogy valamit rosszul fogok csinálni, de reménykedek abban, hogy egy ilyen tapasztalt férfi majd a szárnyai alá vesz, s egy kis noszogatás után már tudni fogom, hogy mit és mikor kell tennem. Számomra az első aktusom nagyon is fontos, mert ha lefekszem vele onnantól nincs visszaút, ahogyan Sten is mondta az előtt. Egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy meggondoljam magam, akármennyire is félek az ismeretlentől.
Bezárta az ajtót. Szívem az eddiginél is gyorsabb tempót kezdett diktálni, nehézkesebben is vettem a levegőt, jól tudtam mi fog most következni. Kettesben vagyunk abban a szobában, ahol mindig is arra vágytam, hogy oda adjam neki az ártatlanságomat.
Szégyellenem kellene magamat, hogy ennyire beindulok már csak attól is, hogy hozzám ér, hogy melleimre csúsztatta kezét. Már csak attól nedves lettem, hogy fehér neműmön keresztül simogatott. Nem esett nehezemre engedelmeskedni neki, elvégre eddig mindig azt tettem, amit mások elvártak tőlem. Ami pedig a felsőm levevését illeti, egyetlen pillanatig hezitáltam csak mielőtt levettem volna, hiszem nem is kicsit vannak gátlásaim. Szégyenlős vagyok, nem szoktam ahhoz hozzá, hogy bárki is lásson meztelenül. Engedelmesen hanyatt feküdtem az ágyon, immár fehérneműben várva, hogy Sten mégis mit akar velem művelni. Érezni akartam csókja ízét, hogy testemet bejárja ajkaival, majd végül olyan élményben fog részesíteni, amiről eddig csak fantáziáltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime30.11.14 22:03

Lassan állt szándékomban okítani, nem akartam semmit sem elkapkodni, mert kivételesen ebben az esetben nem csak jó tanár akartam lenni, hanem kiváló. Egy virágszál, akit én taníthatok meg a felnőttes dolgokra... Ilyen még a legszebb mesében sem történt meg senkivel sem vagy legalább is nem mondták ki szó szerint.
Tekintetem végigsiklott a lány szinte teljesen meztelenné vált testén, gondolkozás nélkül szerettem volna végigsiklatni az ujjaimat a puha felületen és végigcsókolni selymes bőrét, legalább is elsőre. Nem állt szándékomban ráhozni a frászt, legfőképpen nem akartam elijeszteni és rossz élményt okozni neki, különösen arra való tekintettel, hogy néhány nappal ezelőtt szinte ösztönösen reagált arra, hogy mit kellene tennie. Őstehetség. Mondják az emberek. Még jó, hogy gyakorlatilag nem számít, hogy miben.
Abban a pillanatban, amint elhelyezkedett az ágyamon, megindultam felé. Nem egyetlen alkalommal terveztem már el, hogy mihez fogok kezdeni vele, ennél fogva tiszta kép élt bennem arról, hogy mi minden fog itt most történni. Útközben ledobtam magamról az ingemet, aztán az ágyra térdeltem és onnan vettem szemügyre a kisasszonyt. Elképesztő látvány volt. Legszívesebben eltátottam volna a számat és a nyálamat csepegtettem volna, bár lehet, hogy csak azért voltak ezek a reakcióim, mert már egy jó ideje vártam erre a pillanatra, s most, hogy minden a terv szerint alakult, még jobban szerettem volna érezni azt, hogy a lábai a derekam köré csavarodnak, miközben ritmusosan mozgom benne.
– Nem kell aggódnod, kettőnk helyett is van elég tapasztalatom. – Nyilván nem az ártatlan hölgyekre értettem, hanem arra, hogy melyik nőnek mi a jó. Mondhatni már ösztönösen tisztában voltam azzal, hogy kinek mi volt a legizgatóbb. – Ha valami nem tetszik, szólsz, neked most csak egyetlen feladatod van, elengedni magad amennyire csak tudod. – A többi majd úgy is jönni fog magától. Ügyes kislány volt, minden bizonnyal rá fog arra jönni, hogy mit hova és hogyan, a többi már csak tapasztalat kérdése volt. Kissé széjjelebb társam a lábait, hogy kényelmesen betérdeljek közé, majd könyökömre ereszkedve kezdtem lassú csókokkal kényeztetni a nyakát egyre lejjebb és lejjebb haladva. Figyeltem a reakcióit, amikor úgy éreztem, hogy túl gyors lett némiképpen lassítottam a tempón – bár azért magamat lehűteni nem volt egyszerű feladat. Egyik kezemmel a combját simogattam, egyelőre csak a külső részét, míg a másikkal leügyeskedtem róla a melltartót, s amint szabaddá váltak a keblei kezem mohón tapadt rá, körkörösen simogattam, kényeztettem, azonban néha nem bírtam ellent mondani a kísértésnek, hogy egy kicsit ne szorítsak rá jobban. Olyan feszes és telt volt! Végül elértem a számmal a másikat mellét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime12.12.14 9:11

Még egy kicsit remegtem, de biztos voltam abban, hogy nem sokára nem a félelemtől fogok, hanem az élvezettől, amit számomra fog nyújtani. Abban a bizonyos ágyban fekszem, ahol már számtalanszor elfantáziálgattam arról, hogy magáévá tesz, hogy alattam fekszik míg megállás nélkül lovagolok rajta, hosszú - hosszú órákig kényeztetve egymást. Most mégis itt fekszem az ágyon, egy megriadt őzike látványát kelthetve, ahogy hatalmas szemekkel tekintek fel rá, figyelve minden egyes mozdulatát. Azt kértem tőle, hogy legyen gyengéd, de valahogy azt vettem észre magamon, hogy sokkal jobban élvezem, ha jobban megmarkol, mint ha csak finoman simogatna. Testem egyre hevesebben reagált, szívem csak úgy kalapált a mellkasomban, míg légzésem egyre szaporább, szaggatottabb lett. Ahogy fölöttem tornyosult, s apró csókokat lehet testemre, már attól teljesen izgalomba jöttem. Nehezemre esett uralkodni magamon, de jó tanítványhoz méltóan engedelmeskedtem neki, mindössze csak azt tettem, amire kért. Sokkal tapasztaltabb nálam, hiszen az én esetemben valójában nem is beszélhetünk semmiféle tapasztalatról, mivel ténylegesen szűz kislány vagyok még, míg Sten elvállalta a megrontóm szerepét. Valamiért ettől a gondolattól csak még jobban bizseregni kezdtem odalent. Olyan feszültséget éreztem, mint még eddig soha, most nagyon is szükségem van arra, hogy könnyítsen rajtam, mert már vágyaimat nem enyhíti, ha magamhoz nyúlok. Azt akarom, hogy Ő érjen hozzám, hogy Sten miatt sikítsak a gyönyörtől.
Egy ideig tényleg képes voltam magamon uralkodni, de mikor ajkai mellemhez értek, attól a ponttól kezdve éreztem, hogy már nem fogom sokáig bírni ezt a kínzó játszadozást. Eddig is túl sokat vártam már rá, túl mohó vagyok ahhoz, hogy még akár egy percig is várnom kelljen. A combomat simogató kezét megragadva irányítottam egészen a rajtam lévő fehérneműm széléig. Ennél feltűnőbben nem is célozhattam volna arra, hogy arra várok, hogy a bugyim is lekerüljön rólam, s ajkaival ott is úgy kényeztessen, mint a kebleimen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime22.12.14 11:59

Szinte csúfondáros mosoly ült ki ajkaimra, amint kezemet megragadva a bugyijához irányította testrészemet – habár, jobban örültem volna, hogy ha a farkammal tesz valami hasonlót, de így sem bántam. Nedves volt, ennél fogva nyugtáztam magamban, hogy pont ahogyan lennie kell, viszont ennek fényében nehezére esett erőt vennem magamon, hiszen ha a lába közé helyezkedtem volna könnyedén képes lettem volna belecsúszni szűk, lucskos nyílásába. Erőt vettem magamon és elhajoltam tőle, kezemet is elvettem.
– Egy napon, majd te irányítasz, de addig el kell viselned szenvedéseidet – dünnyögtem az orra alatt. Visszahajoltam a melléhez, míg egyiket nyaldostam addig a másikat kezemmel gyúrtam. Szabad kezemmel pedig igyekeztem megszabadítani az utolsó fehérneműjétől is, amit aztán elhajítottam valahova a szoba másik végébe. Egyre lejjebb haladtam, miközben kezeimmel lefogtam az övéit, hogy még csak véletlenül se tegyen olyan mozdulatot, ami nem kedvemre való lett volna – ha nem szűz lett volna, gondolkozás nélkül kötöttem volna ki kezeit-lábait, hogy aztán kedvemre gyötörhessem, viszont ez bánatomra első alkalomra most nem játszhatott szerepet. Majd egy következő vagy legfeljebb a rákövetkező alkalommal, addig ezzel kell beérnem, noha még ez is szörnyű kínokat okozott. Legfeljebb haladtam, lapos hasán, míg nem elértem lábai közét, természetesen nem estem neki rögvest, még akartam egy kicsit kínozni elvégre kimondottan szórakoztatónak bizonyult egy szűzlány tehetetlenségét látni, élvezetes volt, s magamban megfogadtam, hogy nem ő volt az első, akit átlendítettem a tűzkeresztségen, habár ez nem volt egyszerű feladat, tekintettel arra, hogy ma már a legfiatalabb is majdhogynem tizenkét-három éves. Ez nem kevés bosszúságot okozott, elvégre azt nem akartam, hogy bárki is pedofíliával vádoljon meg, az ilyen élményt kihagynám.
Lassan haladtam a combjain, először az egyiket, majd a másikat, azonban amikor már én sem bírtam tovább, megkóstoltam. Édes nektárja ízére nem bírtam megállni, hogy fel ne nyögjek. Ki akartam belőle csikarni élete első, igazi orgazmusát, s tudtam, hogy már közel jár hozzá, mire elvigyorodtam és még jobban munkába vetettem magamat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime27.12.14 17:03


- Nem szenvedtem eddig is éppen eleget? – Ismeretlen türelmetlenség vett hatalmába, akartam. Érezni akartam, azt hogy végre a kis fantáziavilágom életre keljen. Szerettem volna, hogy ha gyorsabb tempót diktál, de mégis értékelni tudtam, hogy óvatos volt velem és a körülményekre való tekintettel nagyon is figyelt rám, jól tudom, hogy ezért kínoz így. Ennek ellenére okom sem lehet panaszra. Nyögdécselve élveztem azt, hogy melleimmel játszadozik, közben megemeltem csípőmet, hogy az utolsó ruhadarabtól is meg tudjon szabadítani. Élveztem a kiszolgáltatott szerepet, hogy Sten lefogott mozdulni sem tudtam, egy egészen kicsit féltem is még, de a kíváncsiságom nagyobb volt annál, minthogy pont most visszavonulót fújjak. Már annyi ideje erről ábrándozok, végre itt az ideje, hogy megtapasztaljam milyen érzés, mikor az a férfi veszi el a szüzességemet, aki mindvégig a legmocskosabb fantáziáim okozója volt. Minden egyes porcikám bizseregni kezdett, ahogy haladt egyre lejjebb és lejjebb testemen. Legszívesebben ebben a pillanatban felsikítottam volna, hogy motiváljam gyorsabb tempóra, mert ezt most tényleg kínzásként éltem meg. Aztán… Mégis bebizonyította, hogy megérte a sok várakozás. Alsó ajkamba harapva hangosan nyögtem fel mikor megéreztem nyelve ficánkolását pont ott, ahol most a legjobban kívánom. Szó szerint a lepedőbe kellett markolnom olyan isteni érzés volt érezni.
- Istenem! – Nem szabadna Isten nevét a számra vennem, főleg nem ilyenkor, de ha úgy nézzük éppen bűnt követek el. Megbocsájthatatlan bűnt, amiért örökké a pokolba leszek kárhoztatva, de nem bánom, ahhoz túlságosan élvezem, hogy bánni tudjam. Nyögéseimből hangos sikolyok lettek, már nem bírtam uralkodni magamon. Hajába túrtam, csípőmet meg- megemelve egy utolsót sikítottam mielőtt elélveztem volna. Hosszú pillanatokig azt sem tudtam, hogy hol vagyok, annyira hatalma alá kerített ennek az extázisnak az érzete. Egészen addig tartott, míg el nem uralkodott rajtam a mohóság. Ennél sokkal többet akarok, még akarom ezt érezni, sokszor. Amennyiszer csak lehet.
- Esetleg mást is szeretnél nekem megmutatni? – Fogalmam sincs, hogy honnan lettem egyik pillanatról a másikra ennyire felszabadult, de mégis talán azért mert már nem vagyok feszült, inkább kielégültnek mondanám magam. Szeretném, hogy Sten is ezt érezze.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime04.01.15 20:59

– Hidd el nekem, hogy ebben az esetben, nem létezik elég szenvedés. – Búgtam szórakozott vigyorral az ajkaimon továbbra is a mellét kóstolgatva. Édes volt, ahogyan vonaglott alattam, habár tapasztalatlansága egyre kevésbé látszott meg, mire természetesen mosoly jelent meg szám szegletében, ugyanis örömmel képzeltem el azt, hogy vajon mit csinálhatott itthon esténként szobája sötét zugában – vagy éppenséggel akkor, amikor Monicaval henteregtem a túlsó szobába. Rossz, nagyon rossz kislány lesz belőle, ezt már jó előre láttam. Fogékony és igazán élvezi azt, amit csinálunk... Mondjuk, melyik idióta az, amelyik ne élvezné ezt a helyzetet? Kizárt, hogy olyan ember egyáltalán létezik, legfeljebb olyan, akinek kizárólag rossz tapasztalatokban volt része.
– Igen, itt térdelek a lábad között – emeltem kissé fentebb a fejemet. Legszívesebben az én számat is hasonló szó hagyta volna el, merthogy nektárja édesebb volt, mint amelyre számítottam. Egész este szerettem volna kényeztetni, csókolgatni puha húsát, viszont én sem voltam fából, előbb vagy utóbb rajtam is könnyíteni kellett, mert ebben a helyzetben a tulajdon kezem nem lett volna elég – meg különben sem túlságosan gyakran szorultam az ilyen magányos dolgokra, legalább egy nő mindig volt a telefonjegyzékembe, akinek hasznát tudtam volna venni.
Elégedetten emeltem feljebb a fejemet, amikor nyögések hagyták el a száját, majd elélvezett. Hihetetlen látványt nyújtott. Kezemmel folytattam a kényeztetését mindaddig még az utolsó nyögést is ki nem csikartam belőle.
Vigyor kúszott az arcomra, megragadtam a lábát, majd lejjebb rántottam.
– Most jön az élet az a része, amiért a legtöbb ember a pokolra jut.
És amiért a jövőben fog is.
A két lába között térdeltem, fölötte.
Lassan kezdtem el kibontani a nadrágomat. Először az övet, majd lehúztam a cipzárját. Alsógatyámból rántottam elő egyre inkább növekvő hímtagomat, ami forrón lüktetett. Mindennél jobban szerettem volna benne lenni. Elmerülni benne. Ha akartam sem tudtam volna sokkal tovább várni.
Lövésem sem volt, hogy mit kellett volna mondanom vagy tennem, hogy oldottabb legyen, jobb ötlet híján azt tettem, amit más ilyen helyzetben is szoktam.
A nyakát kezdtem csókolgatni, s kezdetben csak hozzádörzsöltem magamat, hogy érezzen, majd mikor úgy éreztem, hogy teljesen ellazult, beléhatoltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime05.01.15 22:03


Hinni akartam neki, elvégre sokkalta tapasztaltabb nálam, de mégis valahogy szenvedésként éltem meg, hogy ilyen lassú tempót diktált. Valószínűleg inkább hálásnak kellene neki lennem, biztosan azért halad ilyen szép lassú léptekkel, hogy kellően felkészítsem mindarra, ami rám fog várni, mégis olyan mohónak érzem magam ebben a pillanatban. Mindent akarok és mindent azonnal meg is akarok kapni. Sokat vártam erre, talán túl sokat is, azért vagyok ennyire türelmetlen. Érezni akarom, hogy férfiassága bennem lüktet, hogy teljesen kitölt, hogy szinte extázisba esve sikítom a nevét, mert mocskos kis fantáziálgatásaimban pont így történt. Azt hiszem, nem tévedek azzal kapcsolatban, hogy a valóság sokkal jobb lesz, sokkal élvezhetőbb, mint ez idáig a képzeleterőm szüleményei voltak.  
Hangosan nyögdécseltem, próbáltam alsó ajkamra harapni, hogy tompítsam a belőlem kikívánkozó nyögéseket, de túlságosan élveztem ahhoz, hogy azzal foglalkozzak meghallanak-e a szomszédok vagy sem. Isteni csoda volt az, amit Sten tudott a nyelvével művelni. Míg szinte alig ocsúdtam fel az iménti gyönyörtől máris közelebb rántott magához. Egyre szaporábban kezdett el verni szívem, hiszen jól tudtam, hogy mi fog következni, hogy végre átélhetem azt, hogy a magáévá tesz, annyi vágyakozással töltött idő után. Először féltem, aztán inkább izgatott lettem. Már attól felnyögtem, hogy megéreztem, hogy hozzám ér férfiasságával, ösztönösen fontam dereka körül össze lábaimat, mintha ezzel is arra buzdítanám, hogy még közelebb érezzen magamhoz, hogy végre érezhessem. Már most éreztem, hogy minden várakozásomat felül fogja múlni, hogy megérte rá egészen eddig várni. Nem túlzás, ha azt mondom, hogy felsikítottam miután belém hatolt. Olyan nagy és kemény volt, én pedig még nagyon is szűk a méretéhez képest. Eleinte egy kicsit fájt, de túlságosan óvatosan mozgott bennem, ezért néhány lökés után már egészen élvezni tudtam, azt hogy pontosan mennyire azt a nyögéseimből hallhatja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime11.01.15 12:23

Mielőtt a kelleténél is nagyobb meggondolatlanságot tettem volna – bár persze már ez is elég nagy volt, gyorsan az óvszerekért nyúltam és az egyiket magamra húztam. Gyűlöltem ezt a szart, de általában jó szolgálatot tett, tehát el kellett viselnem, mivel feltételeztem, hogy sem ő nem akar kölyköt, sem én – én meg aztán pláne nem vágytam rá.
Nem mondanám, hogy kevés nővel akadt már dolgom életem során, viszont egyiket sem akartam még annyira megbaszni, mint ezt itt alattam. Addig is alig bírtam ki épp ésszel, míg belé nem hatoltam, azonban amikor ez megtörtént olyan szorosan szorította össze a lábam között megbúvó bűvös rudamat, hogy egy pillanat erejéig azt gondoltam, hogy abban a pillanatban elmegyek –, ami előéletemet tekintve igencsak kellemetlen lett volna. Kínszenvedés volt lassan mozogni benne. Nyögései szüntelenül járták át hallójárataimat, amik nem enyhítették a kényszert, hogy erősebben lökdössek. Mindeddig azt gondoltam, hogy dárdám már nem feszülhet ennél jobban, de nagyon úgy állt a helyzet, hogy tévesen ítéltem meg, amiért éppen eléggé is csikorogtattam a fogaimat. Minden egyes mozdulatára igyekeztem figyelni, nem akartam neki a kelleténél is nagyobb fájdalmat okozni, azonban számításaimmal ellentétben, hamarabb feloldódott – innentől kezdve pedig mondanom sem kell, hogy még inkább nehezemre esett, hogy visszavegyek az ősi tempóból, ami bár alapvetően a fajfennmaradást szolgálta, az emberek számára némiképpen többet jelentett. Egy idő után azonban már képtelen voltam féken tartani magamat. Lökéseim egyre gyorsabbak voltak. Mikor éreztem, hogy hüvelye megfeszül körülöttem lassítottam, hogy elnyújtsam a pillanatot. Nem állt szándékomban hagyni neki, hogy még elmenjen, az még várat magára. Csípőmmel az övének feszültem, majd feltérdeltem. Csípőjét megfogva húztam magamhoz közel, míg nem fenekét megragadva ültettem fel, s újra erőteljes lökésekkel hatoltam belé, azonban most már én magam sem tudtam volna egyetlen perccel sem tovább húzni. Egyre erősebben és gyorsabban mozgattam magam felé, mindkettőnket hajszolva a gyönyör kapuja felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime11.01.15 21:19


Hatalmas idiótának gondoltam az egyházunk papját, aki eddig mindig az önmegtartóztatásról prédikált. Éveken át azzal mosták az agyamat, hogy a szex bűnös dolog, hogy csak a házasság szentségében megengedett. Elhittem, hiszen egészen eddig fogalmam sem volt arról, hogy miféle élvezetről mondtam le, már csak azért is, hogy mindenkinek megfeleljek. Aztán szép lassan felnyílt a szemem, ahogyan ráeszméltem arra, hogy az álszent anyám mit művel a hálószobai falai között. Eleinte zavartak az átszűrődő hangok, később pedig már élvezni kezdtem, mikor anyám helyébe képzeltem magamat. Hosszú hónapokig fantáziáltam arról, hogy Sten engem tesz magáévá, míg nem valósággá vált. Élveztem minden egyes pillanatát, ahogy a fájdalom és az izgalom keveredett, de mégis annyira jó volt. Testem forrón bizsergett, közben szüntelenül nyögések törtek ki belőlem, ahogy éreztem magamban mozogni. Lepedőt markolva adtam át magam az élvezetekben, éreztem, hogy már nagyon közel állok ahhoz, hogy újból a fellegekbe repítsen. Imádtam azt, ahogy fenekembe markolt, hogy irányított, de közben még mindig próbált óvatos lenni, habár láttam látta mennyire nehezére esett visszafognia magát az érdekemben. Mikor pózt váltottunk erősen vállaiba kapaszkodtam, közben mindvégig szemébe néztem, ahogyan egyre gyorsabb tempót diktált. Véget nem érőnek tűnt a pillanat… Hangosan felnyögtem, testem minden egyes porcikája bele bizsergett ebbe a csodálatos érzésbe, amit Sten ismertetett meg velem. Extázisba esve dőltem hanyatt az ágyon. Zihálva vettem levegőt, az átélt gyönyör csodálatos volt, de ami azután történt… Hirtelen éles fájdalmat éreztem, görcsölni kezdtem, éreztem, hogy valami nem stimmel. Lábaim közé nyúlva érintettem meg magam. Falfehérré elsápadva néztem véres ujjaimat, zavarban voltam előtte. Kínosnak éreztem, hogy ennek a szemtanúja lett. Egyetlen egy szót sem szóltam, nem tudtam mit mondani neki, ezért inkább felkeltem az ágyról, hogy a fürdő irányába siessek. Ekkor tudatosult bennem, hogy mit tettem, hogy tényleg megtettük, megtörtént. Elvette a szüzességemet, óvatos volt velem, de mégis már a belsőcombomon folyt végig a vér, mikor beálltam a zuhany alá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime26.01.15 22:48

Az extázis pillanata nem tartott szinte sokáig, ugyanis miután legördültem Anáról szinte azon nyomban kirohant a fürdőszobába. Összevont szemöldökkel meredtem utána és próbáltam rájönni, hogy mi lehetett az oka annak, hogy kirohant, őszintén szólva percek elteltével sem jöttem rá és mivel ő nem tért vissza, úgy döntöttem, hogy jobb lesz, ha megnézem, hogy rendben van-e – kivételesen nagyon is a szívemre vettem volna, ha nem így lett volna, legfőképpen talán azért mert férfiúi büszkeségem komoly mértékben megsérült volna, pedig nagyon úgy tűnt, hogy élvezte a mi kis légyottunkat.
Alighogy beértem a fürdőszobába a zuhany alatt ácsorogva találtam. Legszívesebben a falnak dőltem volna, hogy gyönyörködjek a látványban, mert lássuk be, hogy Ana ha akarná bárkinek a fejét el tudná csavarni és mindössze csak egy szép mosolyt vet a gyanútlan áldozatra annak vége. Mondom én, aki már gyermekkora óta nők között él. Rám is hatással volt, habár rám az ártatlan szépsége, ami mostantól kezdve fog kivirágozni.
– Jól vagy, Ana? – Kérdeztem fojtott, szinte aggódó hangon.
Fogalmam sem volt, hogy mihez kellene pontosan kezdenem vele. Fölöttem már javában elmúltak azok az évek, amikor aggódtam azért, akivel éppen eltöltöttem az egy éjszakás kalandomat. Általában csak megtörtént, valamelyikünknél kikötöttünk, aztán miután elvégeztük a dolgot, mindenki ment a maga útjára. A helyzet azonban most teljesen más volt. Ezzel a lánnyal egy fedél alatt éltem, legalább is most még, mert ahogy a helyzet állt, az asszony nem fog sokáig megtűrni e fedél alatt, ami nem jelentett nekem különösebb problémát, az igazat megvallva a legkevésbé sem tudott érdekelni, hogy mi lesz vele és velem, főképpen, mert most az érdekelt, hogy az itt lévő fiatal lánnyal mi van és lesz. Már magamban jó előre eldöntöttem, hogy most innentől kezdve nevelgetni fogom, a magam sajátos önző és élvezetes módján. Szándékomban állt végleg kiszakítani a jó kislány szerepéből és ezzel az estével most hatalmas lépést tettem előre. Meg akartam rontani, ez nem is volt kérdéses.
– Bánt, hogy megtettük?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime29.01.15 18:59


Minden eddigi várakozásomat felül tudta múlni teljesítményével. Nagyon is féltem, sőt rettegtem az első alkalomtól, de Sten gyengéd volt hozzám. Nem okozott fájdalmat persze azt leszámítva, hogy eleinte nagyon is éreztem, hogy mennyire feszít odalent, de erről nem tehet, én voltam túl szűk, hiszen még soha senkivel sem létesítettem szexuális kapcsolatot, sőt egyéb kapcsolatot sem. Mocskosnak éreztem magam, hogy hagytam, hogy a mostohaapám megrontson, de ha vissza tudnám csinálni, akkor sem cselekednék másképp. Túlságosan élveztem ahhoz, hogy tényleg megbánjam, habár a lelkiismeretem egészen máshogy vélekedik erről, de próbálom magamban elnyomni.
Immár a tusolóban állva arra lettem figyelmes, hogy nem csak a langyos vízcseppek folydogáltak végig testemen, hanem arcomon végig percet néhány könnycsepp is. Nem értettem miért kezdtem el sírni, talán így jött ki belőlem az a hatalmas nyomás, amit eddig a megfelelni való kényszeremnek tudhatok be. Mégis biztos voltam benne, hogy ezek a könnyek inkább örömkönnyek voltak. Most tagadtam meg ezzel hitemet. Bűnbe estem, engedtem a csábításnak, még ha pontosan tisztában is voltam azzal, hogy a szex csak a házasság szent kötelékében elfogadott, legalábbis eddig mindenki erről prédikált nekem. Én pedig túl gyenge voltam, engedtem a csábításnak, hiszen annyira vágytam már rá. Nem akartam már többé szűz kislánynak érezni magam, egyszerűen át kellett azon esnem, hogy ilyen idősen nőként tudjam magamra tekinteni.
Igen, már jól. – Mintha csak a víz lemosta volna minden aggodalmamat. Azért mégis kellett néhány perc, hogy képes legyek összeszedni magam, feldolgozni, hogy az imént neki adtam a szüzességemet.
Zavarban voltam előtte, mivel leplezetlenül rám irányult tekintete, mégsem takargattam előtte bájaimat. Minek is tettem volna? Már minden egyes porcikámat alaposan szemügyre vehetett. Mégis számomra még mindig szokatlan, hogy egy férfi lássa a meztelen testemet.
Nem. – Ismét elpirultam, mivel ráeszméltem arra, hogy az imént úgy nyögtem, olyan hangosan, mint egy közönséges szajha, ahogy teljes mértékben átadtam magam az élvezeteknek. – Most annyira telhetetlennek érzem magam. – Mintha csak felszabadított volna bennem valamit, még sosem éreztem magamban ekkora vágyat. Félénken, de felé nyújtottam kezemet. – Esetleg csatlakoznál? – Többet és többet akarok, eluralkodott rajtam a mohóság. Érezni akarom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime02.02.15 0:13

Elmosolyodtam. Az úr adatá, hogy nem volt bűntudata. Nem kellett, hogy bűntudata esetleg szégyenérzete legyen, elvégre a huszonegyedik századot tapostuk, nem valamelyik korábbi egyházi századot – mondjuk a spanyol inkvizíciót, ahol már a legkisebb vétek is bűnnek számított, illetve annak a feltételezése. A modern világ merőben más volt. Jelenünkben gyakorlatilag az volt a bűn, ha valaki már nem adta oda magát a második "X" betöltése előtt. Volt azokban valami furcsaság, mint ahogyan abban is, hogy valaki képes önmegtartóztatásra jelenlegi világunkba, elvégre mindenhol csak a szex folyt, akármerre is nézett az ember. Nem véletlenül. A világ kifordult gátlásaiból és egyre kevesebb volt ezen a téren, amit tabunak nevezhetett az ember.
Nem tekintettem őt a tulajdonomnak, ettől függetlenül is, ilyen tekintettel méregettem, mert akárhonnan is néztem, ebben a pillanatban kizárólag az enyém volt és egy ideig még csak nekem állt szándékomban őt használni, mint egy játékszert. Megtanítani az élet minden csínjára-bínjára, legalább is ezen a területen. Én mester. Ő pedig tanítvány. Nem volt különösebben komplikált a kirakós, főként hogy két összetevő alkotta csupán.
Szóval, telhetetlennek érzed magad? Merengtem el, nem titkolt meglepődéssel az arcomon, mivel amennyire én tudtam, némi fájdalmat az első eset után kellett volna éreznie, azonban rajta még csak véletlenül sem volt fellelhető ilyesfajta érzés – gyakorlatilag bármit le tudtam volna olvasni az arcáról, ennek az egynek a kivételével. Meglepettségem még inkább kiéleződött, amikor felém nyújtotta a kezét és megkérdezte, hogy csatlakoznék-e. A világért sem mondanám ki, de egy pillanatra megszeppentem, főképpen mert leginkább arra számítottam, hogy majd csalódott és bánatos tekintettel fog felnézni rám, miközben majd azt papolja nekem, hogy sem isten, sem a kedves édesanyja nem fogja neki megbocsájtani ezt a vétséget. Nos, láthatóan nem így történt, ami persze nem jelent bajt – nekem különösen nem, ugyanis közvetlenül felé irányítottam lépteimet, majd beálltam mellé a zuhany alá.
Felhevült, kissé kimerült testemnek – mi tagadás, azért öregszem – jót tett a víz némiképpen hűvösebb érintése, az ő közelsége pedig hab volt a tortára. Elégedett tekintettel néztem végig rajta, tekintetem rengeteg ígéretet sejtetett a jövőnkre nézve.
– Biztos nem fáj semmid? – Kérdeztem ettől függetlenül, ha baja volt arról jelen pillanatban tudnom kellett, mert még csak véletlenül sem akartam semmi olyat ráerőltetni amit nem akart volna – noha ettől függetlenül én alig bírtam megállni bármit is a közelében.
Kedvtelve figyeltem gömbölyű melleit és csípőjét. Legszívesebben itt helyben hátulról rontottam volna neki, azonban ez ebben az esetben, kizárt volt. Még nem. Különben is, ha Monica csodálatos időzítésén múlik, éppen akkor nyitna be az ajtón, amikor tövig benne vagyok, akkor meg félő, hogy engem nem csak hogy kihajít a lakásból, hanem Anát is száműzi valamelyik isten háta mögötti síkságra. Ujjaim végigsiklottak oldalán, szívet fájdítóan gyönyörű volt, akárcsak az anyja volt valamikor. Kezembe nyomtam egy kis szappant, majd háttal fordítva magamnak masszírozni kezdtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime03.02.15 4:33


Egy röpke pillanatig felmerült bennem a kérdés, hogy mégis kettőnk közül ki a vad és ki a vadász? Azt elismerem, hogy Sten volt kettőnk közül tettre kész, de azt nem tagadhatom le, hogy nem provokáltam, sőt ha néha akaratlanul is tettem. Vajon valaha is megfordult a fejében, hogy meg akar rontani? És ha igen, akkor biztosan a bátorításomra várt, hogy érezze én is vágyok rá. Nehéz volt olyan érzés után vágyakozni, amit valójában egészen a mai napig nem is ismertem. Mégis, hogyan lehet erre azt mondani, hogy rossz, bűnös dolog? Aki ezt még nem tapasztalta az azt sem tudja, hogy miről beszél, mert ma először éreztem magam igazán a fellegekben.
- Leginkább a tudat fáj, hogy már évek óta itt vagy, minden egyes nap találkoztunk egymással és mégis eddig kellett a mai napra várnom. – Persze még odalenn nagyon érzékenynek éreztem magam a behatolása után, de nem kimondottan éreztem fájdalmat, vagy ha volt is, az már a múlté. Valójában az első néhány lökés volt a legrosszabb, túl szűk voltam, Sten méreteihez képest. Eleinte feszített, de gyengéd volt velem és egy idő után a fájdalom helyét az élvezet vette át. Most pedig, mintha elő akarna törni belőlem az a sok dolog, amiket évekig elfojtottam magamban. Mindent ki szeretnék próbálni, amiről úgy hittem, hogy a pokolba kerülök, még ha csak gondolni is merek rá.
- Bűnbe estem. Akárhogy is nézzük már így is arra vagyok ítélve, hogy pokolba jussak. Így már nincs is értelme tovább jónak lennem. – Elmondhatatlanul jól esett, ahogy masszírozott, de most mégis valami másra vágytam. Hátra nyúltam, hogy kezét megragadjam, hogy szép lassan végig csúsztatva selymes bőrömön, míg az egyik mellemig vezettem. Finoman arra célozva ezzel, hogy nem bánom, ha masszírozni szeretne, de inkább más testrészemen próbálkozzon.
- Ez maradjon a mi kis titkunk. – Vállam felett hátra néztem rá, látni akartam, hogy rábólint. Nem fogom meggyónni, vagy bárkinek is elmesélni a történteket. Ha kiderülne rólam, hogy már nem vagyok szűz, akkor az egész gyülekezett előtt kellene bocsánatért esdekelnem. Mert a bűn engedetlenség, szeretetlenség Isten ellen. Mégis minden egyes pillanatát élveztem, ahogy ez a férfi magáévá tett. Érezni akarom még. Többet, sokkal többet akarok tőle, mint ahogy el tudná képzelni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime22.02.15 9:33

Az ifjú hölgyemény tettei nem kissé leptek meg, mondhatni teljesen megdöbbentettek, pedig kezdtem azt gondolni nem túlságosan hosszú életem során, hogy már nem érhetnek meglepetések, azonban ő mégis képes volt okozni. Személy szerint azt vártam, mint az ezt megelőző alkalommal, hogy rám sem fog majd nézni és amennyire csak lehet kerüli a társaságomat, s ha valamilyen oknál fogva mégis csak közelít, azt bizonyos távolságból teszi. Erre számítottam, viszont nem ez történt. Számításaimmal ellentétben, ahelyett hogy teljesen kétségbeesett volna, úgy kínálgatta magát nekem, mint egy ajándék – ezzel természetesen nekem nem is volt problémám és az igazat megvallva egyáltalán nem bántam, hogy nem kell pátyolgatnom azt illetően, hogy most hogy oda az ártatlansága és még bűnbe is esett hogyan tovább. Nem, szerencsére ezzel nem kellett foglalkozni – aminek kimondottan örültem, mert hát inkább a női testekhez értettem, semmint a női lelkekhez – az előbbit lehet kezelni, ellenben az utóbbival.
– Ez esetben lesz mit bepótolnunk – jegyeztem meg kaján vigyorral az arcomon. Felismertem azt a tényt, hogy ő most már semmi jó ellen nem fog hadakozni és messze van még az út vége, egy hamar nem fog szétválni közös kis kalandunk, sőt! Mindezek alapján úgy véltem, hogy igencsak örömömet fogom lelni benne, úgyhogy hosszú távon is kifizetődő lehet a kapcsolatunk; ő megtanul ezt-azt, nekem pedig lesz egy állandó... személy az életemben.
Vigyorom még pofátlanabbul széles lett, ahogy ujjaimat a lábai közé vezette. Hát ki ne örülne egy ilyen teremtésnek? Nem ágáltam az ellen, hogy megadjam neki azt, amire most vágyott. Ujjaim szinte csak cirógatták mézédes ölét.
– Rendben. – Bólintottam. Bár nehéz lesz ezzel nem elhencegni, mindenesetre azt gyanítottam, hogy néminemű felsőbbrendűség kiül majd az arcomra, ha egy-két "jó" barátom meglát. Ami lássuk be: nem is lenne csoda.
Ujjaim tovább folytatták a cirógatást, azonban egyre inkább kezdtem rátérni az érzékeny kis gombra, hogy még ma utoljára kicsikarjak belőle egy gyönyörrel teli nyögést. Nem állt szándékomban az első alkalom után teljesen kimeríteni. Nem siettem el a dolgot. Hol erősebben, hol lágyabban simogattam odalent jobbommal, míg másikkal hófehér mellét markoltam. Elnyújtottam számára az élvezetet, hogy pontosan miért is én sem tudnám megfogalmazni, talán a legjobb indokom az lehetne, hogy egyszerűen csak így akartam még inkább azt szemléltetni, hogy az átkozott vallásosság miatt mennyi mindenről maradt le. Miközben már azon elmélkedtem, hogy mi lesz a legközelebbi és az azt követő alkalommal... Ami már közel ennyire sem lesz finom, merthogy mostanra már rá kellett jönnöm, hogy képtelen lennék még egyszer ilyen gyöngéd lenni vele, főképpen ha még ingerel is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime24.02.15 1:42


Ez az érzés… Szavakba önteni sem tudom, de abban biztos vagyok, hogy még akarom ezt érezni. Lehetőleg minél gyakrabban. Fel sem tudom fogni, hogy eddig hogyan voltam képes efféle élvezetek nélkül élni. Mohónak, kielégíthetetlennek tűnhetek? Cseppet féltékenynek is érzem magam, mert azt akarom, hogy csak hozzám nyúljon. Bűntudatot kellene éreznem, mert mégis csak anyám férje az, akire vágyok, akivel bűnbe estem… Ennek ellenére mégis ki akarom magamnak sajátítani.
- Lesz? – Meglepetten néztem rá kék kíváncsi szempárommal. - Mármint nem csak egyszeri alkalomról van szó? – Alsó ajkamba haraptam, próbáltam leplezni elégedett mosolyomat. Alig ismerek magamra, mikor mertem én bármikor is ilyen kacér lenni? Sosem viselkedtem még így. Mintha a szüzességem elvesztésével valami felszabadult volna bennem… Talán Sten által felfedezhetem a bennem rejlő nőiességet, érzékiséget.
Tenyereimmel a hideg csempének támaszkodtam, kellett valami, amibe meg tudtam kapaszkodni… Ó, ez az ismerős, bizsergető, kellemes érzés ismét kezdte átjárni minden egyes porcikámat. Hangosan nyögve hagytam, hogy magával ragadjon.
- Istenem! – Bocsásd meg vétkeinket, idéződött fel bennem az imádságból egy részlet, miután ismét átélhettem egy csodálatos orgazmust. Alig bírtam megállni a lábamon, olyan intenzíven ért az újabb gyönyör.  
- Ez… - Nagyot sóhajtottam. - Ez… úristen. Akarok még ilyet! – Szaporán kapkodtam levegő után, igyekezve stabilizálni légzésemet, ami nehezemre esett egy ilyen élmény után.
Miután képes voltam vissza térni a föld nevű bolygóra gyorsan elzártam a vizet, mielőtt még ennél is jobban kiáznánk.
- Ugye nem fog anyám az ajtó túloldalán várni kereszttel és szenteltvízzel? – Mondjak hálát az Urnak, hogy még nem ért haza? Legalábbis csak remélem, hogy még kettesben vagyunk a házban.
- Akármi is zajlik köztetek azt rendbe kell hoznod. – Még sohasem vezéreltek ennyire önző vágyak, hiszen tartottam attól, hogy elveszíthetem, habár csak most tudhattam igazán a magaménak. - Érted mire akarok célozni? – Ha a házasságuk anyámmal megromlik, akkor biztosan Sten el fog menni innen és akkor… Már nem lesz ilyen közel hozzám, pedig még sosem vágytam ennyire a közelségére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime15.03.15 17:26

Tiltakozóan ráztam meg a fejemet. Mégis hová gondol?
– Dehogy, szépségem, ez még csak egy nagyobb dolognak a kezdete. – Morogtam a nyakába, miközben öklömre csavartam vörös, mostanra átnedvesedett hajzuhatagát, melynél fogva biccentettem hátra a fejét. – Túlságosan régen vágytam erre ahhoz, hogy elég legyen egyetlen egy átkozott alkalom. – Két kezemen sem tudtam volna megszámolni, hogy mikor kellett utoljára ennyit egyetlen egy nőre várnom. Persze, azt azért be kell látni, hogy ebben az esetben a körülmények nagyon is… komplikáltnak bizonyultak, nem csak azért, mert a feleségem korábbi házasságából született lányáról volt szó, hanem a korábbi álszentsége révén is meg kellett dolgozni a sikerért. Ezért úgy gondoltam, most kihasználom ezt az alkalmat, hogy háznál van a segítség, ha kell. – Különben, sok mindent kell még tanulnod, van mit bepótolni. – Nem kellett megtudakolnom, hogy akarja-e folytatni ezt a viszonynak kialakuló valamit, mivel elég volt látni a csillogást a tekintetében, hogy tudjam, a kérdésem felesleges és nevetséges lenne. Most, hogy túl volt az első alkalmon és nem úgy reagált, ahogyan azt vártam volna, valami hirtelen megváltozott benne. Meghatározni nem tudtam volna, hogy mi, egyszerűen csak… úgy tűnt, hogy kivirágzott. Ez szintén jó jel volt, mert a dolgok – végre – nagyon is jó irányba haladtak.
Elégedetten figyeltem a munkám újabb gyümölcsét, miközben elélvezett.
Annyira hamvas volt még… Annyira bájosnak látszott. Izgalmas volt, hogy egyáltalán nem azt kaptam, amire számítottam. Mindeddig úgy gondoltam, hogy majd ajkába harapva csöndesen fog elélvezni és nem fogja ilyen lelkesen jelét adni annak, hogy élvezi ami vele történi – mégis ez történt. Más inkább csöndesen hagyja magát „leigázni”, ellenben vele, aki szégyentelenül nyögdécselt és élvezkedett.
– Meglehet. – Vontam meg hanyagul a vállamat. Az elmúlt néhány perc túlságosan is szép volt ahhoz, hogy azzal foglalkozzam, hogy mi van odakint a külvilágban. Nem érdekelt most az, ami az ajtón túl volt. Isten tudja, pedig lehet, hogy Monica már tényleg hazaért. Lehet, hogy éppenséggel most pakolja ki a csomagtartót a kocsiban – vagy éppenséggel hallgatózik és próbálja kitalálni, hogy ki az a cafka, akit a saját házában vágtam gerincre. Szórakozott vigyor kúszott az arcomra. – Műsoros lenne, ha itt lenne. – Szentelt víz és kereszt. Ugyan! Rögtön papot hívatna, hogy kiűzze belőlünk a gonoszt, mely megszállt mindkettőnket.
– Értem. – Biccentettem.
Igazából nem nagyon volt ínyemre, hogy helyre tegyem Monicával a már amúgy is ingatag lábakon álló kapcsolatunkat, főképpen mert valószínűleg az csak úgy sikerülne, hogy párterápiára kell mennünk, ahol bizony őszintén kellene színt vallania az embernek… Ami kellemetlen konfliktusokat eredményezne és nagy valószínűséggel válást, ami úgy tűnik, hogy egyre elkerülhetetlenebb lett.
– Most menj, öltözz fel mielőtt anyád esetleg tényleg haza ér. – Ujjammal végig simítottam gömbölyű fenekén, majd finoman meglegyintettem, hogy induljon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ana & Sten;; Will you be my bad girl?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?
» Ana & Sten ;; sweet sins
» Gossip Girl
» Gossip Girl
» Gossip Girl - After the school

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Eckdahl család lakása-