welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_lcapAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Voting_barAna & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ana & Sten;; Will you be my bad girl?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten;; Will you be my bad girl? Ana & Sten;; Will you be my bad girl? - Page 2 I_icon_minitime19.03.15 6:08


Mit tett velem? Elvette a szüzességemet, de helyette megajándékozott a mohósággal. Általa valami olyasmit tapasztalhattam meg, amiben eddig még nem volt részem, vele olyan élményt élhettem át… Képtelen vagyok arra, hogy szavakba öntsem azt a csodálatos érzést, amit éreztem. Csak azt tudom, hogy akarom még érezni. Minél többször, minél intenzívebben, ha lehetséges, akkor még sokkal többet akarok, mint amennyit ma nyújtani tudott nekem. Habár tapasztalatlan vagyok, de annyit még én is tudok, hogy Sten miattam nagyon is visszafogta magát, de érezni akarom, hogy milyen az mikor nem finomkodik velem.
- Miért pont én? – Hirtelen bukott ki belőlem a kérdés. Miért engem akar a szárnyai alá venni? Majd hirtelen egy mérgező gondolat nyílalt belém… Mi van, ha egyáltalán nem érdeklem, mi van akkor, ha csak arra használ fel, hogy élvezetét lelje bennem, s közben így, általam akar fájdalmat okozni anyámnak? Mégis úgy vélem, hogy már késő erre gondolnom, elvégre tisztában voltam azzal, hogy Sten anyám hitvese, s mégis engedtem neki, hogy elvegye tőlem a féltve őrzött ártatlanságomat. Néha felütötte bennem a bűntudat a fejét, de igyekeztem elnyomni magamban ezt az érzést. Az lenne a legnagyobb bűn az egész világra nézve, ha Sten anyámmal maradna, mégis ha tovább akarná folytatni, amibe ma bele kezdtünk azt hiszem nem lesz más választása. Őszintén fogalmam sincs… Mégis abban biztos vagyok, hogy ha kellene, akkor Sten bármit meg tudna oldani. Fogalmam sincs, hogy mégis miért hiszek benne ennyire, talán már most elfogult vagyok vele kapcsolatban.
- Köszönöm… - Egy kissé zavart voltam, mert pontosan nem igazán tudtam volna megmondani, hogy mit is akarok megköszönni. Azt, hogy olyan gyengéd volt velem a hálószobában, vagy a pillanatokkal ezelőtti élményemet? - Remélem, mihamarabb számíthatok folytatásra. – Megindultam az ajtó felé, de néhány pillanatig vállam felett visszanéztem rá, míg a neki címzett szavak elhagyták ajkaimat, majd gyorsan eltűntem az ajtó mögött.
Vissza az elejére Go down

Ana & Sten;; Will you be my bad girl?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?
» Ana & Sten ;; sweet sins
» Gossip Girl
» Gossip Girl
» Gossip Girl - After the school

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Eckdahl család lakása-