welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
McDonald's - Page 5 Vote_lcapMcDonald's - Page 5 Voting_barMcDonald's - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime12.12.13 18:53

______________________________________________________________
Úgy érzem a fellegekben járok. Nem gondoltam volna, hogy alakulhat így a mai - bármelyik - napom. Ha nem állna most is itt előttem és nem vizsgálná a nadrágom. Érdekelnie kellene. Az lenne a megszokott, hogy zavarban legyek és szégyelljem magam. Helyette viszont egy nagy mosollyal állok előtte és várom, hogy mit lép, mert nekem fogalmam sincs, ilyenkor mi a szokás. Csak annyit tudok, hogy nem akarom, hogy ennek az egésznek vége legyen. Akkor sem, ha teljesen kifacsartnak érzem magam. Nem hittem, hogy lehet ennyire jó hely egy férfimosdó.
- Biztos, hogy jó tanár leszel - mondom továbbra is mosolyogva és kis híja, hogy nem teszek hozzá még valamit. Igazán lehetne magabiztosabb, mert hát, már most is elég sokat elért nálam, amit majd meg kell ugye hálálnom. Még nem tudom, hogy fogom, de biztos, hogy nem hagyom ki a lehetőséget. Igyekszem majd, ahogy egy jó diákhoz illik. Végül is, akárhány magántanárt kaptam, mind teljes mértékben meg volt velem elégedve. Nem egyszer hallgattam perceken át, ahogy dicsértek a folyosón, miután kimentek a szobámból és én a könyvek fölé görnyedtem. Most is így kell lennie. Mindent bele kell adnom és még többet.
Azt viszont mégsem tudom mosolyogva elfogadni, hogy csak egy apró puszit kapok. Tudom, ne legyek telhetetlen, de...! Egy halk, szomorú sóhaj hagyja el a szám, amit lehetetlen félreérteni, majd a szavai után megszorítom a kezét és elindulok utána. Ha nem érezném még most is sokkal elevenebbnek magam, mint eddig bármikor, biztos, hogy menekülőre fognám. Legalábbis menekülnék a székig és a kabátomig. Helyette viszont csak kissé kényelmetlen a helyzet, hogy elég sok szempár szegeződik ránk. De megemberelem magam és nem gyorsítok a tempón. Sőt, ahogy az ígéretét ismételgetem magamban, még mellé is lépek, annak ellenére, hogy mögötte kullogni sem volt olyan rossz. Azért a látvány az látvány. Nem mintha mellette lépkedve panaszkodhatnék. A mondat viszont, amibe belekezdek, fogalmam sincs, hogy akar végződni, így visszatérek a megszokott vállvonáshoz. Tényleg nem tudom, mi lett volna a folytatás. Kiverte a fejemből egy élesen felvillanó kép. Ezután mindig így lesz? Véletlenszerűen felbukkannak majd az emlékek erről a... nem is tudom mennyi időről?
Azért valamennyire megkönnyebbülök, amikor elérjük az asztalt és szinte azonnal az ölembe veszem a kabátom. Nem vagyok olyan feszült, mint voltam, de azért jó megszabadulni a figyelő pillantások nagy részétől.
- Igen, az jó lenne. Azt hiszem, nem vagyok éhes - mondom ki talán az első igazán értelmes mondatot, ahol nem csak az ő szavait ismétlem vagy hasonlók. A telefonszámcserére csak bólintok, de mozdulatlanul várom meg, amíg kikutatja a készüléket a táskájából. Addig legalább zavartalanul rajta tarthatom a pillantásom. Amikor viszont újra felemeli a fejét, nem sütöm le a tekintetem úgy, mint eddig. Inkább csak újra kisfiús mosolyra húzom a szám és én is kiveszem a zsebemből a telefont, majd azzal a mozdulattal nyomom ki az éppen bejövő hívást.
- Minden nap ráérek - biztosítom, hogy neki bármikor ráérek. Akármelyik nap keres, képes vagyok úgy szerezni a nem létező sűrű napirendem, hogy ne kelljen neki nemet mondanom. A számcsere viszont attól jó dolog, úgyhogy gyorsan lediktálom az enyémet, majd kinyomok egy újabb bejövő hívást, mielőtt írni kezdeném az övét. Csak fél szemmel látom a kis ikont, ami szám szerint most tizenkét nem fogadott hívást jelent. Ráérek vele később foglalkozni.
- Megyek, becsomagoltatom a maradékot - jelentem ki határozottan, összeszedve minden bátorságom. Más esetben hagynám, hogy ő intézze vagy valami, de most minden erőmmel azon vagyok, hogy minél több jó pontot érjek el nála.
Persze azért még ülve felveszem a kabátom és úgy igazítom, húzom, hogy legalább nagyrészt takarja a nadrágom elejét és csak utána lépek oda a pulthoz, hogy elintézzem a csomagolást. Egy perc múlva már ott állok az asztal előtt, két kis zacskóval a kezemben és próbálom eldönteni, hogy akkor most kézen fogva indulunk el, vagy adhatok neki egy csókot búcsúzóul vagy...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime14.12.13 10:58

Én azért tudnék mesélni a férfi, vagy női mosdókról, bár azért nem olyan túl sokszor műveltem ilyesmit, sőt ilyesmit még igazából egyszer sem, de mindig jó kipróbálni valami újdonságot, szóval egy kicsit sincs ellenemre, ami történt. Az sem zavar feltétlenül, hogy éppenséggel történt egy kis baleset, és majd így fogunk kisurranni innen. Az a jó, hogy ő sincs zavarban, ennek határozottan nagyon örülök, sőt abban is biztos vagyok, hogy taníthatok még neki ezt azt, bár nem vagyok ám túl gyakorlott tanár, eddig még nem volt rá szükség sosem.
- Reméljük, te meg jó diák és akkor minden szuper lesz. - mosolyodom el egészen szélesen. Nehéz lenne komolynak maradni mellette, hiszen folyamatosan ez a széles majdhogynem vigyor ül az arcán. Azt bárki meg tudná állapítani róla, hogy kielégült, nem hiszem, hogy amint kilépünk innen az fordulna meg a kintiek fejében, hogy egyszerűen csak megmosta a kezét és attól ilyen boldog. Mindenesetre irány kifelé, és szerencsére még csak nem is rohan el, hogy takargassa magát. Határozottan örülök a minőségi fejlődésnek. Persze szó se róla a pasiknak azért nehezebb, hogy ennyire meglátszik, ha beindulnak, esetünkben ez sokkal egyszerűbb, simán megoldható hogy semmi jele nem látszik. Még mellém is szegődik, amire egy elismerő mosollyal jutalmazom. Egészen felbátorodott magához képest. Ha csak ennyi kell hozzá, akkor bármikor tehetek azért, hogy bátrabban álljon hozzám, a világhoz, vagy úgy általában bármihez. Lehuppanunk végül, és miután pár szem krumplit még bekaptam tényleg javaslom, hogy vigyük el a kaját, végülis neki is jobb, ha nem marad itt a kabátjával az ölében.
- Pedig az gyakori, hogy utána az ember éhes, bár azt inkább a szexre mondják, mert kimerítő tud lenni az aktív mozgás. - vigyorodom el, és most először veszem a bátorságot, hogy kimondjam csak úgy nyíltan ezt a szót. Valahogy úgy érzem, hogy most már nem lesz annyira ki tőle, nem lesz paprikavörös, mint nem régen még csak egy apró célozgatástól. Az mondjuk tuti, hogy megint nem sikerült a tervem, de nem fogok e miatt most idegeskedni. Ez a barátkozás dolog az istennek se megy nekem, főleg nem cuki pasikkal, mert hogy Link igenis az szerintem. Nem egy macsó, de a maga nemében még helyes is, és határozottan édes ez a kis gyakorlatlansága. A telefonomat is sikerül kis küzdelem után előkerítenem.
- Minden nap? Jól van, akkor csörgök majd, mert én azért melózom, de akad időnként szabad nap is. - arra azért felfigyelek, hogy folyton rezeg a telefonja, még ha a hang le is van véve róla, de azért csak megoldjuk a szám cserét. Esetemben egyszerűbb, nem hívogatnak folyton, őt viszont tényleg nagyon keresik. Motoszkál bennem a kérdés, de egyelőre még nem teszem fel, csak bólintok egyet, amikor felajánlja, hogy becsomagoltatja a kaját. Tényleg határozottan fejlődőképes. Addig én is összepakolom, kabát, táska, meg minden, hogy indulásra készen legyek, amikor visszaér.
- Biztos zargattak rendesen, hogy eltűntél. - jegyzem meg végül, és csak sikerül nem kérdés formájában szólnom, azaz nem arra kérdezni rá, hány nem fogadott hívása volt, mert az tuti, hogy akadt néhány. Látom, hogy kissé hezitál, szóval végül én fogom meg a kezét, amíg kifelé megyünk. Nem mondom, azt hiszem érdekes páros vagyunk, de engem azt sosem érdekelt, hogy mások mit gondolnak. Simán lépkedek a sorok között, és csak akkor állok meg, amikor már kiértünk. Biztosan hazatalál, vagy ezt már meg tudja oldani, végülis a kávézó közel van és addig is egyedül ment el. Kicsit közelebb hajolok és egy egész leheletnyit elnyújtott csókot adok még neki. - Szia Link! - gyors köszönés, aztán már el is suhanok szépen a buszmegálló irányába, hiszen Bruce nem épp erre lakik. Már csak az a gond, hogy azt nem sikerült elintézni, amit akartam, de majd elugrom megint, aztán keresgélek még a képek között.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime14.12.13 13:25

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime14.12.13 23:54


Christopher Boyd


Teljes szívemből gyűlöltem az ilyen helyeket, mint amilyen a McDonald's is, nem pusztán csak azért, mert az általuk hirdetett termékekre azt mondják, hogy teljesen természetes és friss, holott ez hatalmas hazugság, amivel csak a buta embereket etetik, mert az egész gyakorlatilag csak gén kezelt műszemét, de ami még ennél is nagyobb problémát jelentett számomra azaz volt, hogy éjjel-nappal teli volt és a kasszánál mindig egy kilométeres sor állt – ha nem több. Így nekem is beletelt néhány percbe mire sikerült az Ashton-nak nevezett műmájer elé kerülnöm, aki volt olyan rendes és felvette a rendelésemet, minek miután szabaddá tett egy üres kasszát, amiért bizony –, ha túlozva is –, de meg kellett küzdenem, gondolom én, mert mikor megfordultam két meglepően dühös szempárral találtam szembe magamat, de az ételért meg kell küzdeni, nem csak a vadonban, ha nem közöttünk "civilizált" emberek között is. Persze, jogos lehet a kérdés, amit magamnak is nem egyszer feltettem, miközben a túloldalról vágtattam át ide, remélve, hogy nem csap el egy autó, mint ahogyan azzal a rákos nővel történt pár nappal ezelőtt, hogy mégis mit keresek én itt, de erre egy roppant egyszerű válasszal tudtam felelni magamnak: a kínzó éhség. Nem az a fajta, amit csak akkor érzünk meg, ha már legalább három-négy órája nem ettünk, hanem sokkal inkább az a fajta, amikor az ember gyomra majd szétszakad és közben pedig még is belé hasít a görcs és azért visít, hogy végre juttassunk valamit elkínzott szervezetünkbe, amely az én esetemben már legalább tizennégy órája nem kapott semmilyen táplálékot, aminek felélhetné az energiatartalmát. Azt hiszem erre szokták azt mondani, hogy a szükség törvényt bont, de még ennek ellenére is próbáltam megőrizni a méltóságomat és nem neki esni az előttem lévő ételnek, hanem nyugodt ráérős mozdulatokkal vettem elő a lap-topomat, majd kapcsoltam be, ami még ha ráérősen is, de teljesítette a küldetését, majd megkeresve a legutóbbi boncolási képeket, amely egy Richard D. Lawrence nevezetű fickóé volt, akit valamelyik éjszaka gyilkoltak meg és bár nem lenne szabad bizonyos dolgokat felfednem a család számára, úgy tűnt, hogy addig nem nyugszanak, amíg meg nem tudnak minden pontos körülményt – kezdve azzal, hogy mennyi ideig szenvedett szerencsétlen – meg kell, hogy mondjam elég sokáig, mert a kivéreztetés, nem éppen azok közé a halálfajták közé tartozik, amin olyan gyorsan túlesik az ember, pláne a fejjel lefelé lógatják az illetőt.
Kicsit félre tolva a hordozható eszközt, bontottam fel a kaját és újra átfuttat a szemeimet a képeken, miközben már hátra dőlve a széken kezdtem enni.
Meglehet, hogy sajnálatot kellett volna éreznem vagy hasonló, de én úgy voltam vele, hogy akivel ilyen csúnyán elbántak, az nem lehetett ártatlan, különben is egész egyszerűen a mai világunkban elképzelhetetlen, hogy bárki is szent legyen.
Körbenéztem a helyen, hiába húzódtam a legtávolabbi pontra, még is úgy éreztem, hogy mindenki bámult – aztán, hamar rájöttem, hogy nem engem, hanem a képen lévő testet, mivel ez nekem normális volt, nem éreztem furcsán magam, de a legtöbbeknek azt hiszem ez nem volt oké...
Hoppá.
Erre mondják azt, hogy kellemetlen helyzet, de nem különösebben foglalkoztam vele, mindössze annyit voltam hajlandó tenni, hogy egy kicsit elfordítottam a képet, mert hogy ez után jött még csak a java, amikor elkezdtem leírni néhány dolgot, egy üres lapra.




• 525 • viselet • zene • remélem nem lett olyan gáz, mint amilyennek érzem



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime15.12.13 22:32

Nem érdekelt a távolban felvisító kölyök fájdalmas panasza, ahogy az sem, hogy a két asztallal arrébb lévő seggfej éppen a nőjét dobta. Megesett. Ha nem hitetnék el a retkek, hogy van is bennük érzelem, akkor megkímélnének többeket, ahogy én is csak kérésre véreztettem ki az alanyokat. Mindent csak a megbízónak, márpedig ha azt akarták, hogy láncra verve erőszakolják meg azt az utolsó balféket, aki a saját kölykét volt képes felnyársalni a farkával.. akkor megvolt rá az emberem. Ortiz tökéletes volt a feladatra; ugyanazt kapta, amit adott, fickót mindkét végre. Perverz, na meg brutális volt és nem érdekelte, ha az illető olyan szűk volt, mint egy kanári segglyuka, elvégezte a feladatát. Vérrel és fájdalommal. Én pedig végignéztem. Mert az volt a munkám.
Ahogy most meg kellett találnom a nőt, aki pont abban a pillanatban lépett be a helyiségbe, amikor az a debella otthagyta a nőjét, mire lassú ütemben hagytam becsukódni a mappámat, végignézve az útját a pulttól egészen az asztalig. Hagyva, hogy a laptopja képernyője elém táruljon, és nem is törődtem túlságosan a felháborodott fogyasztókkal. Nem értették, mi az a szépség. Márpedig az ott, a képernyőn egy tökéletes hulla volt, és olyan hívogatóan véresen feküdt 2D-ben, hogy nem vártam tovább.
- Nincs is jobb egy angolosan átsütött húscafatnál - nem beszéltem hangosan, mert minek, mégis minden egyes szavamat tisztán hallhatta a nő. Lepakoltam magam Taima mellé kinyitva a másik asztaltól idehozott mappát is, benne az aktájával. Mondjuk úgy, hogy megvolt az eredménye annak, hogy magánnyomozó irodát működtettem. Még ha rohadtul nem is az volt a fő profilja a cégnek, csak egy fedősztroi kellett.
- Mi a véleményed a hulláról? - érdeklődtem természetesen, nem zavartatva magam, hogy valószínűleg fogalma sem volt, ki lehettem. Majd megtudja. - Ha lehet, ne terelj, ne mondd azt, hogy semmi közöm hozzá. Az én művem - toltam elé egy dobozt is, aminek a fedelét előtte vettem le, s a levágott hüvelykujj díszelgett benne a jobb szemgolyó kocsonyás vérerezésével. És ha valóban jó megfigyelő volt a nő, akkor a képeken lévő hulláról megállapíthatta, hogy hiányoztak bizonyos részek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime16.12.13 2:24


Christopher Boyd


Egészen addig a pontig –, ami becsületesen szólva sem lehetett több öt esetleg egy kis túlzással tíz percnél –, amíg teljesen nyugodtan tudtam elemezgetni a képen lévő férfi testét és újra mindent alaposan átvizsgálni, hogy megközelítőleg pontos adatokkal tudjak szolgálni szerencsétlen család számára, akik egy férjet, valamint egy gyerek apját veszítettek el ezzel a tragikus halálhírrel, de persze ez a zavartalanság nem tartott tovább míg nem valami idióta úgy nem döntött, hogy bele pofátlankodik az én személyes zónámba és gyakorlatilag se szó, se beszéd nélkül csak úgy önkényesen helyet foglal mellettem.
Akaratlanul is körbe néztem, hogy vajon hány üres hely volt szabad – akadt egy-kettő magányos asztal.
– Öhm... Ja, azt hiszem. – Első meglepetésemben mindössze csak ennyit voltam képes kinyögni, mert egyáltalán nem volta oda a gondolattól – hát még a szituációtól –, hogy valaki egyáltalán le üljön mellém, tekintettel már csak arra is, hogy nem éppen voltam az a társasági ember és igencsak szerencsétlennek éreztem magam, hogy pont én voltam az, akit az egész helyen ki tudott szúrni magának. Miért? Merült fel bennem a kérdés, szerintem nagyon is jogosan. Tekintetemet kérdőn szegeztem rá, s már éppen nyitottam volna szólásra a számat –, csak úgy mint, ahogyan a filmekben is lenni szokott, megakadályozott, ugyanis lerakott elém egy dossziét, amiről először úgy gondoltam, hogy jobb, ha nem is veszek tudomást és számon kérem, hogy mégis mi a jó francot képzel magáról, de amikor futólag átpillantottam a lapokon és megláttam a nevemet ott díszelegni, felhagytam ezzel a szándékommal és összevont szemöldökkel fordultam a fehér lapok felé. Az én adataim voltak, hamisíthatatlanul. Gyakorlatilag csak tátogni tudtam volna a döbbenettől és mivel nem akartam egy hal kinézetét magamra ölteni, inkább csukva tartottam a számat és megpróbáltam valamiféle képet kialakítani arról, hogy most mégis mi a franc történik itt, de hiába túráztattam az agyamat, nem igazán jutottam sehova – legalább is logikus és elfogadható magyarázatra semmiképpen.
– Micsoda...? – Vontam össze a szemöldökömet, majd a monitorra szegeztem a szemeimet, aztán pedig visszanéztem rá. Egyáltalán nem tűnt úgy, hogy egy kicsit is ki lenne akadva, mi több egyáltalán nem és ez megdöbbentett, különösképpen, mert aki itt látta a képet az leginkább csak a száját húzta, ellenben ő valahol mintha elégedett lett volna.
– A tiéd? Ugyan már! – Nevettem fel már majdhogynem jókedvűen, valamiért egyáltalán nem akartam elhinni neki, hogy tényleg az ő műve, túlságosan is szépfiúnak hatott, persze, ez a képzelet és jókedv is mindössze csak addig tartott, míg nem elém nem tolta a dobozt, amiben nem több, mint egy levágott ujj, valamint egy szemgolyó díszelgett. Ez volt az a pont, amikor határozottan lefagyott a mosoly az arcomról és a tudatlanság sötét világába zuhantam bele, amit gyűlöltem. Mi a fasz? Gyanakodva méregettem a mellettem ülő egyelőre még anonim pasast. Félre toltam a minőségtelen ízű műkaját, majd a lap-top felé fordultam, hogy megkeressem a férfi kezéről készített képeket, nem is kellett sokat kattintgatnom, hogy meg találjam a húsos kezet és a hiányzó ujjat és hát agytrösztnek sem kellett lenni ahhoz, hogy az ember realizálja, hogy a dobozban lévő ujj bizony a képen lévő kézhez tartozott.
– Egyszer jövök be ide... – Ráztam meg a fejemet hitetlenkedve és már jó előre eldöntöttem magamban, hogy soha, de soha nem fogom betenni még egyszer a lábam ide vagy egy ehhez hasonló helyre. Arról szó sem lehet.
– Szóval, mi a véleményem a hulláról? Tömören és röviden elég szar halála lehetett, gondolom nagyon sokáig szenvedett. Ez szívás. – Vontam meg a vállamat, nem az én dolgom volt, hogy kivel és miért végeztek, én csak az eredményt vizsgáltam a többi különösebben nem tudott érdekelni. – De nem teljesen profi munka, vagyis... – Egy kicsit feljebb toltam a szemüvegemet. – Túlságosan is szabálytalan a vágás, inkább olyan mint a csonkolás. – Meglehet, hogy pusztán a penge volt túlságosan életlen, de esélyesnek tartottam azt is, hogy hiába tudja használni az illető az eszközöket, nem olyan tanult mint egy sebész, ha pedig még is, akkor csak szimplán nem az esztétikára ment.
– Nem akarlak kioktatni, főleg hogy esetleg én is így végezhetem, de kegyetlen pofátlanság csak úgy leülni ide, mindenféle kérdezés nélkül. Tudod, valami olyasmit mondhattál volna, hogy: bocsika, szevasz cica, leülhetek ide döglött pacákok holttesteit nézegetni veled? Egyébként a nevem Huan Fernandez de Montoya.
Határozottan örültem volna annak, ha megszánt volna ezzel a néhány infóval, jobban éreztem volna magam tőle... Összefontam magam előtt a kezeimet, majd ismét várakozóan néztem rá, alig vártam, hogy mivel rukkol elő... Meg hogy mibe keveredtem bele, a tudtom nélkül.
– Meg aztán, nem lenne ellenemre, ha elmondanád azt is, hogy mit akarsz...





• 746 • viselet • zene



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime03.01.14 0:05

Egy szót sem szólva ültem mellette figyelve a vonásait, reakcióit, ha esetleg rosszul gondoltam, milyen nő is lehet. A hisztit sosem preferáltam. Leginkább szétlőttem volna a fejét azoknak a hülye libáknak, akik fölöslegesen dumáltak, de ebben az esetben meghagytam Taimának az esélyt, hogy jóvátegye a feles beszédet. Ameddig beszélt a már hulla haláláról, én a képet figyeltem a laptop kijelzőjén. Láttam eredetiben is, el tudtam képzelni, sőt, szinte minden holtat vissza tudtam idézni a gondolataimba, akiknek az életét valaha is kioltottam. Mámorító érzés volt!
- A halál sosem vicces és sosem szórakoztató, ezt tudhatnád - vontam össze a szemöldököm arra a tézisre, mely szerint elég ocsmány módon nézett ki az áldozat, mégis magam előtt görgettem a csonkolásról szóló találgatásait, és meg kellett hagynom, egészen helyes következtetésekre jutott a nyomokból. Ha kellett, akkor szikével dolgoztam. Ha kellett, baltával, de a sav, mmm, a sav a legjobb. Ahogy szétmarja a faszfejet és annyi sem marad belőle, hogy az éhes patkányok jól lakjanak vele. Mégsem reagáltam rá, elég volt, ha én tudtam, mire gondolt.
A következő szavaira azonban türelmetlen arckifejezés jelent meg arcomon, és ebben a pillanatban kételkedtem abban, hogy valóban jó embert választottam-e a feladatra.
- Soha, semmit és senkit nem hívok cicának - undor jelent meg a képemen és egy lesajnáló pillantással ki is űztem a fejemből ezt a képtelenséget. - Mellesleg ha jól tudom, elég magas intelligenciahányadossal rendelkezel, hogy holmi pigmenthiányos mexikóinak nézz - sóhajtva megdörzsöltem az orrnyergemet is, becsuktam a nőről szóló akta tetejét, hogy ne lássa meg mindenki, milyen eredményeket ért el, elég volt a dobozban vígan fickándozó ujjdarab és szemgolyó, na meg a fényképek a kijelzőn, hogy jól szórakozzanak a körülöttünk lévő, felettébb idegesítő emberek.
- Boyd a nevem. Vezetéknevem, mielőtt még belekötnél, de elég, ha ennyit tudsz - néztem Taima szemeibe egyetlen rövid másodpercre, mert bár nem kenyerem a hazudozás, egy pillanat alatt képes voltam bármire. De tényleg. - Nagyon türelmetlen vagy. Azt hittem, ki akarod élvezni ebben a rakás szarban töltött pár percet. Nem akarnám elvenni az étvágyad ettől a gumikajától. Ha már ide tévedtél, edd meg. Utálom, ha kárba veszik az, amiért kiadtunk - helyeztem ölembe a kezeimet összefont ujjakkal, nyugalmat árasztva magamból. Mint ahogy ez a hulla is. Csodás perceket töltött el a legnagyobb kínok közt Ortiz kezei-farka által.
- Egy félévem hiányzott a Harvard-on, hogy sebész lehessek. A háborúban tökéletesítettem a tudásom - közöltem vele a tényt, mielőtt még azt hihetné, kezdő volnék. Nem igazán érdekelt, de jobb, ha tudott róla. Így legalább tisztában lesz azzal, hogy nem félmunka volt a képen látható fickó halála, hanem megtervezett.

// Sorry a késés miatt, elég.. sűrű volt az utóbbi időszakom lelkileg xD -.- //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime04.01.14 20:07


Christopher Boyd


–Szóval, én mindössze csak egy rohadt vezetéknevet kapok, ellenben veled, aki viszont elméletileg, majdnem mindent tud rólam? – Kérdeztem szinte felháborodott hangon. Nem, ez egyáltalán nem a hisztis hangom volt, hanem sokkal inkább a rohadtul pipa vagyok rád és dögölj meg most, légy oly' szíves fajta, bár ez így egy kissé ironikusnak tűnik, ebben a helyzetben, nem szeretnék én a rosszabbik oldalon lenni, hiába hogy szar volt az életem, még nem feltétlenül állt szándékomban itt hagyni, legalább is nem ilyen módon és főleg nem egy ilyen McDonald's féle szarság után, mert akkor már inkább az egyik hullám fojtson meg. – Tehát...? – Néztem rá kérdőn, felvont szemöldökkel, miközben még is az aktám után nyúltam, csak azért is tudni akartam most már, hogy mi van benne és őszintén reménykedtem, hogy van benne olyasmi, ami szemet szúrt volna – esetleg egy kicsi elírás, egy dátum véletlen szerű elütése vagy akár az egyik nevelőszülőnek a neve, bárminek örültem volna, de sajnos hatalmas nagy pechem volt, ugyanis semmilyen hibát nem leltem benne, emiatt pedig magamban ismét nem éppen szép szavakkal illettem az "Urunkat", "Teremtőnket". – Miért is lenne elég? – Gyanakvó tekintettel méregettem, s egy kicsit távolabb húzódtam tőle, ezt követően pedig magam körül összerendeztem a dolgokat, hiába annak, hogy nem voltam különösebben rendszerető, csak miután befejeztem az abszolút fölösleges tevékenységet, folytattam tovább néhány másodpercig tartó monológomat. – Én ugyan nem vagyok gyilkos, ennyire nem vagyok elmebeteg, viszont szerintem a legtöbb... – jelentőség teljesen néztem rá, majd a dobozra, hangomat lecsendesítve folytattam – olyan, mint te, szeret még időben tudni mindent, nem véletlenül van nálad az akta a nevemmel és minden egyéb fontos dologgal, mert nem szereted a váratlan helyzeteket, történéseket, új információkat. Nos, én sem vagyok oda értük... – Feszengve dőltem hátra a széken, amelyet már jó néhány perce melegítettem. Nem véletlenül akartam volna többet tudni, nem éreztem jól magam, hogy ha kevés információval rendelkeztem, gyűlöltem ezt a tényt és szerettem ellene a mihamarabb tenni, s bár jelen helyzetben nem ez volt a legokosabb dolog, amit tehettem, de ez tűnt a leghelyesebbnek. – Ugyan, ide ülsz és gyakorlatilag kijelentesz egy tényt, amit titkolni kellene... Mit gondolsz, mitől ijednék meg még inkább? – Nem állítom, hogy nem voltam annak a határán, hogy össze ne csináljam magam, mindössze csak azért, mert elhittem neki, amit mondott, de nem akartam még ennél is nagyobb meglepetést a nap folyamán, sem semmikor, mindezt megemészteni és felfogni később is ráér, akkor elég igazán pánikba esni – vagy ha esetleg itt helyben, elevenen akarna feldarabolni, akkor meg ez úgy sem számítana.
– Ami a türelmetlenséget illeti, igen, meglehet, hogy az vagyok, de csak mert gyűlölöm a rejtvényeket és a kitalálós kérdéseket. – Ha lehetett, akkor kerültem is ezeket a játékokat, de ez persze a halálesetekre és hasonlókra nem volt érvényes, ott érdekeltek a rejtvények, különleges esetek, de az egy teljesen másik témának számított, mindössze csak azért, mert azt szerettem.
Ránéztem az előttem lévő ételre, az éhséget már nem éreztem, legalább is nem olyan jelentőségteljesen, mint ahogyan eddig, jelen pillanatban már ez érdekelt a legkevésbé.
– Nagyon kedves vagy, tudod? – Kérdeztem ironikus hangvétellel. – A lelki nyugalmamat félted, de azért mert ezt nem eszem meg, nem fenyeget az éhen halás veszélye... – Határozottan gúnyolódtam vele, mert nem bírtam csöndben maradni és a legtöbben leginkább ezért nem bírnak elviselni, néha még én is nehezen viselem el saját magam társaságát, ami nagyon komoly teljesítmény. – Az ételt későbbre is el tudom tenni, oda megyek a pulthoz és becsomagoltatom, vagy kötelezel arra, hogy itt és most egyem meg? Nem fog kárba veszni, ha én nem is, az utcán egy nincstelen minden bizonnyal szívesen fogadja és megköszöni.
Egyáltalán nem vettem jó néven, hogy irányítani akar, eddig sem volt igazán kinek, most se legyen, csupán az órák alatt tudtam csöndben meg maradni, anélkül –, egy-két alkalmat leszámítva –, hogy ne tettem volna megjegyzéseket vagy hasonlóakat.
– Nagyon remélem, hogy a tudás tökéletesítése, nem azt jelenti, hogy inkább roncsolni tanultál meg. Mert ez esetben meg kell jegyeznem, hogy nem érte meg. – Elhúztam a számat, ez alapján eszembe sem lett volna azt gondolni, hogy egy profi csinálta. De a legnagyobb szöget még sem ez ütötte a fejemben, hanem hogy miért képes arra egyáltalán bárki is, hogy csak úgy ott hagyja az egyik legelismertebb egyetemet, egy háborúért. Persze, azt hiszem, hogy valahol megértettem, hogy mit akart mondani, felmerült bennem, hogy ott, némiképpen több lehetősége adódott arra, hogy kiélje az aberrált betegebb vágyait, amit egy olyan neves helyen még sem tehetett volna meg... De akkor is. Fél évet már nem tudott volna kibírni?



• 749 • viselet



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime07.01.14 22:03

Gyanítottam, hogy mégis rossz embert választottam. A szar kaja csodákra képes és megoldja a női nyelveket, amiből nekem elegem volt. Csakúgy, mint abból a látványból, ami szemközt fogadott. Egy bálna testű nő igyekezte betuszkolni magát a véznaujjú makik helyére, de ahogy elnéztem, senki nem akart szólni neki, hogy ne próbálkozzon. Ugyanolyan nevetséges volt, mint egy motoros a Smartokban. És felettébb undorító. Hallottam a folytonos karattyolást, hagytam, hogy az aktát babrálja, és miután meggyőződtem arról, hogy mégsem megy át hisztis tyúkba a viselkedése, csak egyetlen bólintás volt a válaszom, amit pár szó is követett.
- Igen, csak ennyit tudsz meg egyelőre - néztem a szemeibe ismételten, és meg kellett állapítanom, a szemüveg kiszedte őt a tucatnők táborából. A folytonos szövegelése mégis sok volt, és felettébb bosszantó. Megdörzsöltem az orrnyergemet a türelmetlen sóhajtás után. - Ha meg akartalak volna ijeszteni, gondolod, hogy ilyen kezdő módszerrel tenném? Teoretikus kérdés volt, ne válaszolj rá inkább - nem tetszően összevontam a szemöldökeimet is, mielőtt még belekezdett volna az újbóli monológba, így láthatta rajtam, hogy nem igazán voltam kíváncsi és érdekelt az összeesküvés elméleteiben.
Amint belekezdett az újabb beszédbe, a kezeim ökölbe szorultak, a vállaim megfeszültek és a szemeim pedig vészjóslóvá váltak. Nem akartam kitörni a nyakát, de túlságosan is sokat karattyolt és rohadt feleslegesen, így amikor elhallgatott, lassan mozdultam meg felé, ujjaim a szék egyik lábára fonódtak, és egy hirtelen, erőteljes mozdulattal közelebb rántottam a nőt magamhoz székkel együtt.
- Azt teszel ezzel a lószarral, amit csak akarsz, nem igazán érdekel. De azt ajánlom, nyughass, mielőtt még goromba lennék veled. Lehet, hogy értesz a halottakhoz, de arra is képes vagy, hogy magadat férceld össze vagy rakd helyre a törött csontjaid? Gondold meg, mihez kezdesz, és ahhoz méltóan produkáld magad, mert véges a türelmem - a hangomat egészen lehalkítottam, halál nyugodtan beszéltem Taimához, de nem értem hozzá. Ha már a megjelenésemtől ennyire padlót fogott, akkor a szavaimtól is behúzza a kéziféket. Rápakoltam az ujjal és szemgolyóval díszített dobozra a tetőt, de ott hagytam az asztalon. Végtére is ujjlenyomat nélküli bizonyíték volt, amit a nő tálcája mellé toltam egyetlen szó nélkül. Ha okos volt, elvette az "ajándékomat" mindenféle köszönöm mentességgel.
- Szervkereskedelemmel foglalkoztam az egyetem alatt. Véletlenül nem roncsoltam sem a tengerentúlon, sem itt - toldottam meg az információmennyiséget, amire kíváncsi volt, végül elengedve a még mindig tartott széklábat hátradőltem a támlának.
- Amennyiben itt maradsz, miután egy teával visszatérek, egyetlen kérdésedre tényleges választ kapsz. A nevemet nem beleszámolva a lehetőségekbe. Gondolkodj addig - felkeltem a székről, és tisztes vendéghez méltóan beálltam a sorba, hogy egy teát kérhessek. Nem voltam türelmetlen, még akkor sem, amikor az előttem lévő idős, ráncos nő az apróit szétverte a pulton, számolgatva a centeket. Egy sima zöld tea nagyjából hat perccel később már ott gőzölgött a pulton, én pedig fizettem. Nem néztem közben a nő felé, akit ott hagytam. Tartottam annyira kíváncsinak, hogy esetleg megint átnézi egyedül a róla szóló aktát, és megvizsgálja megint csak a holtat a képernyőn és a dobozban egyaránt. És talán még arra is ráért a nagy félelemben, hogy egyen pár falatot. Nem izgatott. A poharat felkapva a pultról indultam vissza a nő felé, és ha még ott volt, akkor leültem megint az előbb elfoglalt helyemre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime11.01.14 1:46


Christopher Boyd


– Ó –, mert most aztán nagyon kedves vagy... – forgattam meg a szemeimet. – És felettébb barátságos. – Nem bírtam megállni, hogy ne kommentáljam, muszáj volt megjegyzést tennem és mint ahogyan máskor most is csak később kötöttem csomót a nyelvemre, de ekkor már nem számított. – Ja, hogy ez fenyegetés akart lenni...? – Idegesen nyeltem egyet, mindössze csak ennyi árulkodott arról, hogy bizony azért mégis csak tartok tőle, ennek ellenére még is kezdtem úgy érezni, hogy valami baj van velem, valami komoly baj, mert ilyen helyzetben nem éppen kellene kötözködnöm és még is tovább feszítem a húrt, mint ameddig azt kellene. Nem helyes, nagyon nem. – És nem valószínűleg nem tudnám megoldani az összevarrást és a csont helyre rakását magamnak. – Vallottam be. Nem volt valószínű, hogy meg tudnám csinálni, ezt kár is lett volna tagadni. Nem voltam én ilyen szempontból Superman, ráadásul, hogy ha a vér belőlem jött, nem bírtam túl sokáig.
– Nem mindennapi munka az egyetem mellett. – Nem igazán éreztem meglepettnek magam, nem is ült ki még csak utalás sem az arcomra, valamiért az ő esetében ezt normálisnak tartottam.
Ha nagyon őszinte akartam volna lenni, akkor abban a szent másodpercben, amint felállt az asztaltól, úgy éreztem, hogy mi sem lett volna helyesebb döntés annál az életem során, minthogy felálltam volna az asztaltól és amilyen gyorsan csak tudtam volna összepakoltam volna a cuccaimat –, ami gyakorlatilag csak annyiból állt volna, hogy egy mozdulattal mindent belesöpörtem volna a táskámba, nem foglalkozva azzal, hogy ha a hamburger szétnyomódik bizony a lap-topom bánhatja, ezt követbe pedig úgy szeleltem volna el innét, mint egy tornádó, mindent felforgattam volna magam mögött, amint pedig a kiértem volna a friss levegőre, akár a csatorna mélyéről is előástam volna az első tisztességesnek látszó rendőrt, akinek mindent elmondtam volna, hogy mi történt nem sokkal ezelőtt és –, ha kellett volna –, akár még arra is képes lettem volna, hogy térden állva könyörögjek neki –, akármennyire is őrültnek nézett volna, amire biztosan meg lett volna az esély – néhány nagyfiúért, akik megóvják az életemet az éppen a teájára várakozó fickótól, akiket nem tudom, hogy miből fizettem volna ki, de abban a pillanatban határozottan nem érdekelt volna. Csak ennyire csináltam össze magam. Talán ez lett volna a leghelyesebb döntés, elvégre megtehettem volna, hogy itt hagyom, hogy aztán elfelejthessem ezt az estét és visszatérjek az én rémunalmasnak amúgy sem mondható kis punyadt életemhez, amiben nem vagyok több egy egyszerű lánynál, aki az egyetemi hallgatóság egyik tagja, aki szabadidejét szívesebben tölti mások gépének feltörésével, mint sem a társasági életének kialakításával vagy éppen a kémiai kísérletek társaságában.
Ezt kellett volna tennem és ezt is akartam tenni. Voltaképpen már induló helyzetben is voltam, az asztal mellett álltam, már mindent eltettem, ami az enyém volt, de az aktámat sem bírtam ott hagyni, ezt is elsüllyesztettem a táskámba – sőt mi több, megírtam neki egy három szavas reakciót is "Hagyj békén! Köszi!" Igen, ezzel minden bizonnyal nagyon határozott és kemény lettem volna, még is, ahogyan újra felnyitottam azt az átkozott dobozt, merthogy csak egy utolsó pillantást akartam volna vetni rá, hogy tényleg elhiggyem, hogy ez mind igaz-e. Kellett nekem újra ránézni. Szívem szerint most kiégettem volna a szemeimet, de persze... Ebben a helyzetben az ilyen gondolatok nem éppen úgy hatnak, ahogy kellene hatniuk. Még is azt vettem észre, hogy ha kényszeredetten ugyan, de visszaültem a helyemre. Korholtam magamat, hogy miért vagyok ilyen hülye, hogy miért keveredek bele olyan dolgokba, amibe nem akarok, de még is azaz átkozott kíváncsiság sokkal erősebb volt, mint maga a tény, hogy bármikor megölhetne, akár itt és most elkaphatná a nyakam és szinte egy mozdulattal eltörhetné – persze, ez költői túlzás, nem olyan egyszerű egy embert puszta kézzel megölni, de nem lehetetlen.
A mellettem lévő székre pillantottam, nem volt sokkal messzebb, mint néhány centi én pedig nem rendelkezem azzal a képességgel, hogy bele tudjak olvadni a falba – sajnos nem –, amihez hiába húzódtam közelebb, nem éreztem magam jobban, így az ő ülő alkalmatosságát is, "diszkréten" arrébb toltam egy jó karnyújtásnyival – már csak azért is, hogy esélyt hagyjak magamnak, ha csak úgy egyszerűen felállnék és ki akarnék sétálni mindenféle "elállom az utadat, nem mész sehova" szánalmas szöveggel.
– Egyetlen egy kérdés... – sóhajtva húztam el a számat, fél szemmel pillantottam csak rá. Hogy a fenébe lehet egyetlen egy átokverte kérdést feltenni, mikor az embernek legalább ezer kérdése van? Mindenre választ akartam, most itt... Ezen a szent helyen, ebben a szent percben. Jelen pillanatban minden kérdést túlságosan is semmilyennek találtam, kezdve azzal, hogy "miért pont én" befejezve azzal, hogy "ki vagy te pontosan. – Oké. Mivel pontosan nem tudom, hogy mire kellek, igazán elárulhatnád ezt, mert lövésem sincsen... – Noha nem egészen hangzott kérdésnek, ez volt az, amire a leginkább kíváncsi voltam.
Azt összeraktam, hogy valamiféle gyilkos – ehhez nem kellett sok ész, hogy kitalálja bárki is, de nem igazán tudtam rájönni, hogy pontosan az én feladatom mi lenne... Illetve, miért cserébe, de ez sajnos már egy másik kérdés volt. Meg aztán, az is érdekelt volna, hogy ha nemet mondok bármire, akkor nem végzem-e két utca sarkon belül, úgy mint a pasas, akinek az ujja és szemgolyója a még mindig előttem lévő dobozban volt, amint már idegességemben és tehetetlenségemben forgattam az ujjaim között.



• 858 • viselet



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime28.07.14 5:53

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime06.08.14 21:12

Julian Frost


Beültem reggelizni a mekibe mielőtt munkába álltam volna. Rendeltem, és ki is hozták a sajtburgeremet. Nagyban eszek, mikor megpillantok egy férfit, aki már feltűnően bámul. S miközben néz olyan arcot vág mintha valami nem stimmelne, mintha kémkedne utánam.Kaptam egy kólát, mint a cég ajándéka, s elkezdtem kortyolni. Már szinte idegesítő volt, ahogy bámult És minden odapillantásomnál egyre közelebb került hozzám. Szépen lassan elfogyasztottam a kajámat és megindultam a rendőrőrsre. Gyalog mert nem messze laktam a munkahelyemtől. És ő követett. Elhaladtunk már vagy 2 utcasarkot és még mindig a nyomomban volt. Ezt már nem tűrtem tovább. Letámadtam.
-Ki vagy, és mit akarsz?
Megfogtam a grabancát és majdhogynem ordibálva kérdeztem tőle. Amúgy sem voltam valami jó passzban, erre még ő is rátesz egy lapáttal.
Miért követsz? Kémkedsz utánam?
Ezt már jóval ingerültebb hangon mondtam. Láttam az arcán a félelmet, hogy megijedt tőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime19.10.14 3:40

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's McDonald's - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-