welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Helló lakótárs - Eric & Zooey Vote_lcapHelló lakótárs - Eric & Zooey Voting_barHelló lakótárs - Eric & Zooey Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Helló lakótárs - Eric & Zooey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime16.03.15 21:06






- Helló. Ideülhetek? - Huppantam le körülbelül velem egykorú lány mellé a buszon, hosszú utunk lesz, egész napos, fárasztó és unalmas. Felpakoltam a csomagjaimat a felső tárolóba, majd leültem lejjebb csúszva az ülésen. Reggel hat óra van. Naná, hogy még álmos vagyok és morcos is leszek, ha nem sikerül legalább egy kicsit visszaaludnom.
- Amúgy Zooey vagyok. - Fordultam felé egy kora reggeli kedves mosollyal. Biztosra veszem, hogy mire odaérünk mindenem sajogni fog, a nyakam a legfőképp. Buszon aludni nem igazán kényelmes, de egy fél napos reggeltől-estig úton nem válogatok, csak bírjak aludni.
- Sera vagyok. - Beszélgettünk még egy rövid ideig, ki milyen céllal utazik, fősuli, munka, szórakozás, kikapcsolódás, de fél órán belül már mindketten aludtunk. Tizenkét hosszú óra, amikor már nem tudsz hogyan ülni, merre fordulni, hová pakolni a keze, a lábad, mivel ugye kinyújtózni képtelenség lenne.
- Ez az végre. Nem hiszem el. -  Egyenesedtem ki az ülésen, amikor végre lassan, de biztosan megérkeztünk a megállóba. - El sem hiszem... Nagyon örültem. Remélem még összefutunk. - Még egyszer visszanézve a vállam fölül integettem párszor mosolyogva, mielőtt leszálltam, hogy a busz aljából is megkapjam a bőröndöm. Hűha, hová is kell mennem? Hű, nem túlzás azt állítani, hogy senkit sem ismerek, ez pedig egy nagyon nagy város, de csak nem harapnak az emberek. Végül is úgy döntöttem könnyebb és egyszerűbb lesz Taxival. Így nagyjából húsz perc-fél órán belül már az épület előtt álltam és cipelhettem fel a bőröndöm a lépcsőn. Nem panaszkodom... Fáradt vagyok, éhen halok, aludni akarok és még ez a vacak is. Kifújva magam az ajtó előtt állva kopogtattam be, majd kicsivel hátrébb léptem.
- Szia. Biztos Eric. Zooey vagyok. Én vagyok az új lakótárs. -Fojtottam el magamban egy azt a... kezdetű mondatot, miközben felé nyújtottam a kezem. Van egy stílusa azt meg kell hagyni.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime22.03.15 11:26


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Ezt nem hiszem el.... - nyitottam ki a szememm lessan és nyultam az éjeliszekrényen lévő hangosan visító mobilom után.... - Hm... - nyögtem ki kábultam mikor fülemhez emeltem a telefont... - Jaj, bocs aludtál? - halottam Adam izgatott hangját a vonal másik végéről. Adam az iskolai és gyermekkori legjobb haverom. Hogy hogy lehet az, hogy Ő is itt van Vegasban? Együtt jöttünk ide, csak mindketten más célokkal. Én tanulni és dolgozni, Ő pedig egy csaj miatt, aki a végén dobta és így egyedül maradt, de mégsem akart visszamenni abba a poros kisvárosba. Igen egy csaj miatt... Igen mielőtt még furcsán néznél, Adam hetero. És nem, nem volt semmi közöttünk soha. Ő az egyetlen akire nem tudnék úgy nézni, mint a "prédámra". Ő mindig is a haverom maradt és soha nem éreztem azt, hogy az én életvitelem miatt tönkre kellene tenni ezt a dolgot. - Hát valószínű, de most már mindegy mondjad... - nyújtóztam ki az ágyban... - Megismertem egy lányt... Eszméletlen. Van kedved eljönni velünk kicsit kiengedni a gőzt délután? - Jaj istenem már megint egy újabb csaj.... - Bocsi de nem megy ma.... Ma jön az új lakótárs és még elég sok dolgom van addig... - emeltem fel a fejem és vettem tudomásul, hogy mekkora káosz van a lakásba. - Oké, akkor majd a hétvégén.... - vette tudomásul kicsit csalódottan, de megértően.
Tizenöt perc kínok közötti szenvedés után kikeltem az ágyból és elindultam zuhanyozni. A rumli ami várt nem volt egyszerű esett... Két és fél óra volt mire rendbe ráztam a lakást. Végül is nem kell mindjárt bemutatnom magam az új lakónak. A házinéni beszélt vele telefonon én még csak azt sem tudom, hogy csaj vagy pasi... Lényegtelen is, a lényeg az, hogy így sokkal könnyebb lesz fenntartani a lakást, mert hát nincs épp fényűző fizetésem a kávézóban. Bevallom kicsit tartok azért a reakciójától... Mármint meleg vagyok és ez nem épp elfogadott dolog a mai világban. Végül is nem azért jön ide, hogy beszámoljak neki az életemről. A rámolás után, kinyitottam a hűtött és rájöttem, hogy tök üres... Na irány vásárolni... Még jó, hogy néhány napig itthon maradok. Teleraktam a kosarat és már csak azon kaptam magam, hogy állok a lakás közepén és "KÉSZ" vagyok... Az idő is elszáll mert az órára nézve háromnegyed hét van.... Leültem az íróasztalomhoz, hogy kicsit átnézzem a holnapi anyagot, mert hát ugye iskolába is kell menni valamikor. Szerintem még három mondatott sem olvastam el, mikor megszólalt a csengő. Elővettem a kulcsom és kinyitottam az ajtót. Hát nem épp amit vártam. Őszinte leszek, egy pasira számítottam, hisz a házinéni igen csak régimódi és nem hiszem, hogy egy csajt tenne be mellém. Végül is tudja, hogy nem vonzódom a lányokhoz.

- Szia...  Eric vagyok, de csak Ricy ha kérhetem.... - mosolyodtam el, a hozzám képes alacsony és törékeny, de annál szebb lányra. - Hát üdv itthon... - vettem el tőle a két hatalmas táskát. - Az lesz a feled... -mutattam a piros fehérbe húzott ágy felé.  

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime22.03.15 20:49






- M ásra számítottál? - Azt hiszem kicsit mindketten megvagyunk lepve, ami látszik is. A házinéni igaz annyit mondott, hogy egy "nagyon helyes fiatalember", de azt nem, hogy több lesz a festék rajta, mint rajtam. Van egy stílusa, az már most látszik. Végül is, nekem mindegy, csak lakótársak leszünk. Elvette a csomagjaim, én pedig csak követtem be a lakásba, mentem utána, amerre ment, miközben körbenéztem. Fáradt vagyok. Szerintem ebben a szent pillanatban is eltudnék aludni, meg éhes is vagyok meg zuhanyoznék is... Gondolom furcsa, hogy nő lesz a lakótársa. Mindegy. Velem nem nehéz kijönni. Holnap pedig körülnézek, kellene valami lazább munka, mert nem akarom, hogy mindent a szüleim álljanak, legalább annyit keressek, hogy fedezni tudjam, amire nekem van szükségem van meg a lakbért is én akarom fizetni.
- Te azt minden reggel belövöd? - Gondolom elég egyértelmű, hogy a hajára céloztam. - Korán kelhetsz. - Tettem hozzá halkan. Végül is jól áll neki, piszkosul jól. Valamiért az az érzésem, hogy az én barátom ezen is ki fog akadni, méghozzá nagyon... Hm, legfeljebb nem kell megtudnia. Nem azért jöttem, hogy felszedjek valakit, nem mintha Ő bármilyen szinten is örülne ennek. Amint az ágyamra mutatott megkörnyékezve azt el is terültem rajta. Hihetetlenül jó esik, nem csak nekem, de a hátamnak meg a derekamnak is, eddig nem fájt, most már igen. Azt hiszem a kicsomagolással várni fogok holnapig, csak azt fogom kipecázni, ami nagyon kell ma, a többi várhat holnapig.
- Kávéztál mostanság? - Mert nekem most iszonyú jól esne egy, egész nap nem ittam kávét és közben megbeszélhetnénk ezt-azt, fogalmam sincs, eddig még nem volt lakótársam, legfeljebb az unokatesóim meg a tesóm, de azokat kipakolhattam, ha már kezdtek az idegeimre menni, úgy öt perc múlva. Na jó, nem komoly. De. Ő viszont egész szimpatikus. Hű, milyen szemei vannak. Remélem nem bámulom feltűnően, épp csak nézem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime23.03.15 14:59


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Hát ha összinte akarok lenni, inkább fiúra számitottam. A házinéni nem közölt velem semmi konkrétatt, csak, hogy lesz majd egy lakótársad és pont.... - vontam meg a vállam. Hát be kell vallanom tényleg nem erre számítottam. Az első gondolatom az volt, hogy érkezik majd egy srác, akivel vagy kijövünk vagy nem. Álmomban sem gondoltam, hogy egy  lány lesz montantól a lakótársam. - Na de nem akarok panaszkodni. Örülök, hogy itt vagy. - mosolyodtam el halványan. Azt hiszem mi ketten tökéletesen megleszünk. Talán jobb is ez így, hogy nem egy fiú jött ide. Na nem azért... Félreértés ne essék, nem akartam volna rányomulni. Az valahogy nem az én sítlusom. Különben sem fér bele most az életembe eg ypárkapcsolat. Ahoz én most túl sokat járok suliba és túl sokat dolgozom. Sokkal jobban tartottam attól, hogy majd jön egy srác, aki nem éppen tartja elfogadottnak az én életvitelemet, és abból csak a gond lett volna. Mondjuk Zooey reakciója is idegesit, de talán Ő jobban elfogadja majd.
- Jah.... - pislantottam felfelé. Leesett hogy a hajmra gondol. - Nem ezt így alszom el.... - nevettem el hangosan magam. Én meg a koránkellés... Csak azért kelek korán, mert melóba kell mennem, de hogy én önszántamból felkeljek olyan korán, csak azért, hogy megcsináljam a hajam... Felejtsd el. Maj várja csak ki hogy milyen vagyok mikor reggel felkelek, mint akit akkor engedtek ki a kriptából...
- Hát egy kávézóban dolgozom, ugyhogy koffein függő vagyok... De ma még nem jutottam oda. - célozgattam arra, hogy ma igen is készültem az érkezésére. Rendett raktam és még be is vásároltam.Elindultam ki a konyhába Zooey-val a sarkamban. Gyorsan bekapcsoltam a vizforralót, majd Zooey felé fordultam. - Hogy szereted? - céloztam a kávéra természetesen.  Remélem ez neki is le fog esni. - Mesélj milyen volt az út? Kimerültél? - kiváncsiskodtam kicsit. 

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime24.03.15 18:03






- K omoly? Nemár, hogy neked így áll reggel... Én meg szenvedek az enyémmel, mire úgy áll, ahogy akarom. - Én aztán kelhetek korábban, ha még a hajammal is vesződni akarok, hogy valami formát adjak neki, mád különben úgy áll, ahogy Ő akar, én meg igazgathatom, ha egész nap, ha már nem bírom elviselni, hogy össze-vissza áll. A férfiak nagy része pedig alapból dögösre alussza el a haját? Na ezt nevezem pofátlanságnak, még három percet se szánnak rá, csak párszor beletúrnak és annyi, so perfect.
- Kitalálom. Akkora rendetlenség volt még itt pár órával ezelőtt, hogy azt se nagyon tudtad honnan is kezd a romeltakarítást. - Ismerem már ezt. volt már hozzá szerencsém. Történetesen Liam szobájában nem rendetlenség vagy kupi szokott lenni, hanem sokkal inkább romok, amihez külön komplett romeltakarító osztag is kellene pláne, ha konkrétan keresel valamit, esélytelen, hogy meg is találod, azt kérlek úgy kell kiásni vagy a ruhakupac alól vagy a kanapéé, asztal alól vagy a szeméthalom alól pizzás doboz, csipszes zacskó vagy innen-onnan. Mondjuk engem egészen addig nem érdekel meg nem zavar, hogy egy pasi mennyire rendetlen és léptem nyomon ruhadarabok vannak utána a lakásban, amíg nem nekem kell felszedegetnem és feltakarítani utána, ennyi az egész. - Egyébként nem vagyok rendmániás, szóval nyugi, nem fogok az idegeidre menni napi szinten a rakjál már rendet, pakoljál már el dumával. Nekem bőven jó, ha megtalálom a dolgaim kellő időn belül és nem kell utána kukatócsoportot rendelnem.
- Egy cukorral... - Még pislogni is elfelejtettem, amikor hirtelen felém fordult és a szemebe nézett. Tudjuk ezt be annak, hogy még sosem laktam valakivel és kicsit még furcsa, de azt hiszem megleszünk. Jó lesz ez... Velem alapjáraton nincs sok probléma és remélhetőleg neki se lesz.
- Tizenkét óra egy buszban... Félig megrokkantam, fáradt vagyok, az utóbbi pár órában már öltem is volna egy kávéért... Csak a szokásos. Tömegközlekedés, így szeretlek. - Szóval, megiszom ezt a kávét, megbeszéljük, amit akarunk, azután kipecázom, amire ma meg holnap szükségem lehet, lezuhanyzom és bedőlök az ágyba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime01.04.15 21:01


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

Még mielőtt bármit is mondhattam volna visszafoghatatlanuk kitört belőlem a hangos kuncogás. Jobban mondva a röhögés... - Hát igen reggelente általában áll... , de a hajammal azért kell szenvedni nekem is. - nevettem el magam. Hát ez a csaj is tudja hogy kell beégetni magát. Remélem érti a viccet és nem kezd el nekem itt hisztizni, hogy ez nem volt szép és ne bunóskodjak, hisz még nem is ismerem. Azt hiszem mi ketten jól megleszünk itt. Legbelül valahol azért örülök, hogy lány lett az uj lakótársam és nem egy srác. Ha a srác esetleg szintén meleg lett volna, aminek persze az esélye egyenlő a nullával, de tegyük fel, akkor tudjuk, hogy az bonyodalmakhoz vezetett volna. Nem azért mert rányomultam volna, hanem mert esetleg Ő próbálkozott volna be. Nekem meg most sem időm sem kedvem nincs egy kapcsoltahoz... Jól vagyok én magam. Ha pedig heteró és esetleg nem igazán van jó véleménnyel a homosexualitásról, akkor az megint csak probléma lett volna. A lányok ezt valahogy jobban el tudják fogadni. Remélem Ez Zooey-nál sem lesz másként.
- Hát mentőcsapatott kelett volna hivnom, de aztán megoldottam a helyzetett. - Azért mégsem mutatkozhattam volna be már röktön az elején. Nem vagyok egy rendetlen alak, de sajna nem igazán jutt időm a takaritásra a melő melett és a suli melett. De most, hogy ketten vagyunk talán jobban be tudjuk osztani majd a teendőket. - Hát ennek szívből örülök... - mosolyodtam el. Azért egy rabszolgahajcsárt sem szeretnék...
- Én pont ezért vettem kocsit. Igaz még mindig szenvedek a részletek fizetésével, de anyuék azért bőven segitenek fizetni... Hát képtelen is lennék fizetni egyedül ezt a méregdrága kocsit... - Ez a kocsi olyan ajándék féle volt mikor idejöttem, csak azt nem gondoltam,hogy ilyen méreg drága lesz. - És a te családod hogy viselte, hogy elutazol? Tesók? - érdeklődtem kicsit miközben leültem vele szemben az asztalhoz... 

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime01.04.15 21:32

-





- Én ezt nem akartam... Mindegy. Egyébként pedig gondoltam vagyis nem, nem gondoltam. Sejtettem. Tudod mit? Fáradt vagyok. Szívassál inkább holnap, most nem fair. - Oké, egyáltalán nem vagyok zavarban. Nem, nem vagyok zavarban. Tört ki belőlem a nevetés. Ez szép volt kislány. De legalább, mint az kiderült mindkettőnknek van humorérzéke, azt hiszem, hogy ez már egy pozitívum, ha lakótársak fogunk lenni, legalább jó hangulatban fognak múlni a napok.
- De azt hiszem kedvelni foglak. - Tettem hozzá még mindig mosolyogva. Oké, ez most bevallom fájt egy kicsit, de hát bizonyára magas labda volt, amire le kellett csapni.
- Én kocsira még csak gondolni se akarok, mármint egyelőre. Így is soknak érzem azt az összeget, amivel a szüleim segítenek. Épp ezért fogok mihamarabb valami munka után nézni. - Hogy legalább, ami nekem kell, nem fűsulis cucc, mint például a lakásbérlés azt képes legyek egyedül is állni meg minden egyebet, amire szükségem lehet itt ebben a városban. Tudom jól, hogy a főiskola nem épp olcsó pénz. Én is segíteni akarok és fogok is, csak előbb mondjuk alszom egy nagyot, mert az most rám fog férni, azután pedig körülnézek, biztosan lesz valami, amiben helyt állnék. Igaz, bevallom még sosem kellett dolgoznom, de egyszer valahol mindent el kell kezdeni és azt hiszem ennek most van itt az ideje.
- Ők örülnek. Tulajdonképp nem a családommal van a probléma, hanem sokkal inkább a barátommal, na Ő csöppet sem örül neki és ezt érezteti is, mintha az én boldogságomnak se örülne, de hagyjuk. Nem akarok most ezzel foglalkozni. Túl fárasztó. - És a problémáimmal se akarom fárasztani, végül is csak ma jöttem és biztosan neki is megvannak a maga gondjai. Én pedig ezt majd megoldom, valahogy, előbb-utóbb... De most az az igazság, hogy nem érdekel.
- Na és előttem volt már más lakótárs? Csak azért kérdem, hogy mi mindenhez kell alkalmazkodnom. Velem alapvetően nincs sok gond, szóval szerintem megleszünk, legalábbis majd igyekszem. - Azt mindenesetre még szoknom kell, hogy lakom valakivel, akit nem ismerek, mármint még az is furcsa egy kicsit, hogy egyáltalán külön lakásban élek, sőt most még minden az

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime04.04.15 23:30


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Bocsi nem ált szándékomba szívatni senkit. Te kérdezted.... - nevettem el magam. Végül is nem fogalmazta meg konkrétan, hogy mirre célozz. De legalább van humora és ezt nagyon is díjazom. Reméltem, hogy legalább majd lehet vele kicsit viccelődni, mert hát nem hinném, hogy túl jó lett volna a hangulat idehaza, ha egy humortalan személy költözik be ide. Lehet, hogy nem szívessen jártam volna haza a melóbol. - Azt hiszem, kölcsönös lesz a dolog. - Szerintem jól kijövünk majd egymással. Igazán kedves embernek tűnik és amíg ilyen jó fej velem, addig szerintem nem lesz gond az együttéléssel. Valami mégis aggaszt...  Vajon hogyan ragaál ha megtudja, hogy meleg vagyok. Vajon képes lesz kezelni és elfogadni a helyzetett? Vagy előpitéletei lesznek és megvett majd. Ez fontos,mert nagy mértékben ronthat vagy esetleg felépíthet egy jó kapcsolatott ketőnk között.
- Hát bevallom nekem sincs inyemre, hogy a szüleim fizetik a kocsit, de ragaszkodtak hozzá, hogy legyen kocsim, hogy könnyeben eljussak á-ból b-be. - Szeretnék én is a sajátlábamra álni már, de ez addig lehetetlen amíg egyetemista vagyok és nem tudom válallni teljes mnkaidős melót, mert ez a pénz igen csak kevéss arra, hogy fenttartsam a kocsit a lakást és a sulit is...
- Persze, hogy nem tetszett neki, hisz azért mégis csak egy másik városba költöztél... - Mostmár azt is tudjuk, hogy van barátja. Örülök, hogy nyit felém, és elmond nekem dolgokat. - Mond csak hány éves vagy? - érdeklődtem. Csak mert nagyon fiatalnak éátszik és kiváncsi lenék.
- Nem te vagy nekem az első... - nevettem el magam ismét. Nem lakom itt olyan régen és még eddig nem volt lakótársam. - Am, ha fáradt vagy ott a fürdő és zuhanyozz le, makd pihenj. Nekem is reggel meló van.. - hörpintettem le a kávém, és beleraktam a bögrét a mosogatóba.  

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime05.04.15 0:01






- Én mindvégig a hajadról beszéltem. - Emeltem fel mindkét kezem... Kikérem magamnak. Nem én voltam. Kivételesen. - Fogalmam sincs Te hogy a fenébe jutottál ennyire délre, de oké. Hát nekem nem áll, legfeljebb a hajam égnek és akkor nekem is szenvednem kell vele, mire letapasztom. - Tehetséges vagyok, ha arról van szó hogyan aludjam el katasztrofálisan a hajam, mivel imádok aludni, utána meg sírok, amiért sehogyan sem akar nekem engedelmeskedni a hajam. Többnyire ez olyankor van, amikor késő este mászom el hajat mosni, mert addig ugye nem lett volna rá időm, frissen mosott, én viszont lusta vagyok megvárni, amíg megszárad, szárítgatni pedig nem szeretem és reggelre... Inkább ne beszéljünk róla. Sírni tudnék.
- Attól még örülhetne az örömömnek, hogy sikerül elérnem, amit akartam vagy ez olyan nehéz, esetleg sok? Áh, sosem fogom megérteni. - Mindegy... Mindent nem érthetek meg. És gondolom körülbelül ezzel a másik nem is így van, hogy sosem fog minket megérteni. De ha ez fordítva esik meg, akkor nekem kötelességem lett volna kiugrani a bőrömből örömömben, amiért elmegy és hallgathattam volna, hogy így lesz megy úgy, hogy ennek ellenére semmi sem fog megváltozni közöttünk. Nos, szerintem valami már akkor megváltozott mielőtt elindultam volna.
- Tényleg, na és neked van barátnőd? - A fene... Nem szándékoztam már az első nap a magánéletemmel fárasztani, sőt egyáltalán nem szándékoztam, mivel gondolom neki is megvannak a maga gondjai, ez pedig hát... Az enyém. Simán csak úgy kibukott belőlem. Fáradt vagyok.
- Tizenkilenc. Miért? Te? - Sokkal többnek Őt sem nézném. - Ez az első évem...
- Klassz. Izgalmasan hangzik. - Nem hiszem el, hogy már megint itt vagyunk, pedig nem is szándékosan csinálom és várjunk csak, nem is én csinálom, most sem én fogalmaztam kétesen, egyszerűen csak megkérdeztem, hogy volt-e már előttem más lakótársa és megint csak gőzöm sincs hogyan kanyarodtunk el ennyire, de oké. Majd igyekszem tartani a lépést.
- Te mindig így kávézol? Te megiszol kettőt is, mire én egyet. - Én jóformán még alig ittam bele, Ő pedig csak úgy felhajtotta, mintha egy feles lenne. Felkeltem az asztalról a bögrémmel a kezemben és megindultam be a szobába, hogy kibányásszak párcuccot a bőröndömből, ami kell, a többi várhat holnapig. Most biztos nem fogok nekiállni kicsomagolni, elvégre ezzel holnap is ráérek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime12.04.15 17:26


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Mertem remélni, hogy neked reggelente nem áll, masimum a hajad... - nevettem el magam, de korán sem vicceltem. Mélyen magamban reméltem, hogy nem egy jó sebésszel találkozott pasi... Nem igazán szeretnék mostanság együtt aludni egy pasival sem... Mármint nem szeretnék egy hállóban tartózkodni egy pasival sem. Nem hiszem, hogy mostanában lenne túl sok erőm egy új párkapcsolathoz. Persze a kalandok mindig is vonzottak mint mindenki mást, de ennél töbre sem energiám, sem időm nem lenne.
- Hát a helyében én sem örülnék, ha a gyönyörű barátnőm, elköltözne egy nagyvárosba teljesen egyedül és ráadásul együtt lakna egy másik pasival.... Ne haragudj de valahogy meg tudom érteni, hogy ezt most kissé nehezen emészti meg. - Azt hiszem mindent elmondtam egyetlen mondatban. Persze, hogy benne van a féltékenység, hisz fogalma sem lehet arról, hogy mit csinál itt a barátnője egy idegen városban. Lehet én is ideges lennék kicsit a helyében.
- Hát öööö.....- köszörültem meg a torkom. - Nem, én nem igazán szoktam csajozni... Tudod, én nem igazán érzek töbett a lányok iránt, mint pusztán barátság. - Húúúúú, hát ez kinos téma. Most jön a döntő pillanat. Szerintem teljes mértékben tisztában van vele, hogy mire céloztam. Most fog elválni, hogy milyen lesz a kapcsolatunk ezután, hogy vajon képes lesz-e elfogadni, hogy én nem vonzódom a csajokhoz. Ha azt látom, hogy képes ezt kezelni, akkor szerintem jóban leszünk.
- Am én is.... - Legalább ez az egy dolog közös bennünk. - Am melyik suliba is fogsz járni? - kérdezősködtem kicsit. Talán még évfolyamtársak is leszünk?
- Kávézóban dolgozom. Hozzá vagyok szokva.... - mosolyodtam el. Koffein függő lettem.  

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime13.04.15 17:01






- L ökött... - Vágtam vissza neki nevetve. - Nem, biztosíthatlak róla, hogy nekem semmim sem áll reggelente. Különben sem hiszem, hogy akkor az egymás esetei lennénk. - Valamiért az az érzésem, hogy most megint szépen kiforgatja majd a szavaimat, hogy miért, most azok vagyunk? Nem, nem vagyunk, azaz fogalmam sincs, mivel még egy órája se, hogy ideértem és még időm sem volt hasonlón gondolkodni, plusz az én esetem Oregonban van.
- Gyönyörű? - Nőből vagyok, így még szép, hogy ez a kifejezés ragadt meg elsőnek bennem. - Ó, hát köszönöm. - Mégis melyik nő ne szeretne ilyen kis apró még véletlenszerű is bókokat kapni? Tényleg nem számítottam rá, de azért jól esett és nem értettem félre és különben is, ebből is az esik le, hogy őszinte és inkább kimondja, amit gondol úgy, ahogy az van és mindenki eldöntheti maga, hogy az tetszik neki vagy nem.
- Öhmm, hát megeshet, hogy erről még nem szóltam, szóval emiatt még nem lehet kiakadva. Gondoltam haladjunk sorjában. Oké, belátom nem épp a legmegfelelőbb személynek, egy pasinak "panaszkodok"... - Formáltam macskakörmöt ujjaimmal. - Egy másik pasiról. Ez már első körben veszett dolog. Bocsi és megígérem, hogy igyekszem majd nem fárasztani a dolgaimmal, csak most itt még hozzá kell majd szoknom, hogy egyedül vagyok és hogy tartsam magamban a gondolataimat. - Legalábbis nem nagyon lesz senki, akinek szemtől- szemben beszélhetnék az efféle dolgokról, amik bántanak vagy simán csak elmondanám valakinek...
- Hű, hát ezt most nem egészen értem, de annyi azért világos belőle, hogy nincs igazán sok közöm hozzá. - Nem vagyok szőke, de ez most akkor sem világos, viszont nem akarok túlságosan belemászni vagy indiszkrétnek, esetleg tolakodónak, tapintatlannak tűnni, mert tényleg semmi közöm hozzá, pusztán egy ártatlan kérdés volt.
- Gyógy- és sportmasszőr... Te? - Hmm, lássuk csak, nem, nincs tippem, de nagyon remélem, hogy nem egy mérhetetlen okostojást fogtam ki lakótársnak, aki nap, mint nap ki fog oktatni különféle bölcsességekkel, tényekkel meg túlzott információval, mert kikészülök a nagyon okos emberektől.
- Én ha egyedül vagyok leginkább elfelejtek kávézni is, mert egyedül nem szeretek, kivéve, ha tanulnom kell, akkor meg egy vödörrel se lenne elég... Tényleg, Te honnan jöttél? Régóta vagy itt? -  Érdeklődtem kicsit, miközben pakolgatni és rendezgetni kezdtem a cuccaimat az ágyamra.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime20.04.15 9:36


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Hát kérlek, te csak beszélj a saját nevedben.... -  vontam meg a válam, nevetve. - Az, hogy neked nem vagyok az eseted, aza te dolgod, de én nem igérhetek semmit... -  váltottam halál komoly arcra. Láttam, hoyg egy pillanatra komolyan veszi azt amit mondtam. - Nyugi csak szivatlak.... - nevettem el magam. Nem tagadom igaznán csinos lány, de mint már tudjuk, nem igazn eseteim a lányok, tehát azt hiszem tőlem nem kell tartania, ha csak meg nem térek hirtelen, aminek az esélye igen csak kicsi...
- Hát nem vagy hétköznapi teremtés az biztos.... - Mindig is az az összinte tipus voltam. Kimondom amit gondolok és ennyi. Soha sem érdekelt igazán, hogy ez zavar-e valakit. Jobb szeretek tisztán látni és egyenesen kifejezni magam.
- Komlyan nem szóltál neki, hogy pasival fogsz lakni Vegasban? Hűha, ebből még komoly konfliktus lehet. - mosolyodtam el. Na nem hinném, hogy amenyiben én lennék a srác helyében, nekem tretszene a dolog. Még akkor sem, ha a lakótárs meleg. A pasikban nem lehet bizni, soha semikor. - Semmi gond, szívesen meghalgatom a kis történeted... - Tényleg szeretnék töbett tudni róla, hisz mégis csak lakótársak leszünk. Nem bánom ha Ő is kérdezz, hisz én nyitott embernek tartom magam...
-  Na jó erre úgy is rájönnél előbb vagy utóbb. Szóval engem nem igazán érdekelnek a lányok. Meleg vagyok, szóval tőlem nem igazán kell féletnie a pasidnak. - kiböktem. Jobb most, mint ha Ő jönne rá később. Azért kiváncsi lennék, hogy mi jár most a fejében velem kapcsolatban.
- Vendéglátó ipari suliba járok... Szakács vagyok, de szeretnék egy saját étermet. - mosolyodtam el. Talán majd egyszer valóra is válik.
-Milwaukee-ból, Wisconsin állam. Úgy kábé  négy hónapja.... És te honnan jöttél? - érdeklődtem kicsit....  

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime21.04.15 17:45






- Pedig szerintem semmi különös sincs bennem, de azért köszönöm. Jó hatással volt a női hiúságomnak vagy minek, azt hiszem. - Ha nekem egyáltalán van olyanom. De hát egy pasitól mégis csak jobb azt hallani, hogy szép vagyok, mintha simán magamról állítanám ezt. Nem vagyok eltelve magamtól, legalábbis nem gondolom így, az hogy mások milyennek látnak a környezetemben az egy másik dolog.
- Lesz is. Ebben biztos vagyok. De érezni kell azt is mikor mennyit bír el egy kapcsolat, szerintem a miénknek egyelőre ennyi is betett, legalábbis a részemről igen. - Még nem emésztettem meg a dolgot. Csalódott vagyok, ami szerintem érthető is, mert számomra ez fontos, neki viszont láthatóan nem volt az, ha pedig Ő úgy érzi, legalábbis a viselkedéséből ítélve, hogy képtelen örülni az örömömnek, akkor lehet azon is lassan el kellene gondolkodnunk, hogy miért is vagyunk mi még együtt.
- Hogy mi... Mi vagy? - Meleg? Most komolyan jól hallottam? Igen, biztosan jól, csak még kell egy kis idő, hogy felfogjam. Az állam is leesett egy pillanatra. - Hű, hát ööö... Oké. Bocsi, csak meglepett, gondolom látszik. - Nem azért reagáltam így, mert zavarna vagy előítéleteim lennének ezzel a dologgal kapcsolatban vagy bármi, hanem mert tényleg ledöbbentett. Erre aztán nem számítottam, de erre nem is számíthattam. Az viszont egyből leesett, hogy most nem szívat. Tényleg komoly, amiről beszél.
- Ha nem mondtad volna, én nem mondtam volna meg... Azért kár. Helyes pofid van. - Mosolyodtam el valamelyest azért is, hogy oldjuk a hangulatot. - Akkor rosszul tettem fel  kérdést az előbb, kijavítom magam. Na és Te jársz valakivel? - Csak, hogy lássa engem ez tényleg nem feszélyez, se nem zavar. Ez végül is száz százalékig egy olyan dolog, ami csak is rá tartozik, hiszen ez az Ő élete.
- Oregonból. Na és eddig egyedül voltál itt vagy eddig is itt laktál? - Lakást találni még annyira nem is nehéz, de jól kijönni a háziakkal már néha problémás, viszont semmi esetre sem akartam kollégiumba menni, az nekem nem menne. Képtelen vagyok úgy összpontosítani, ha mindig van körülöttem valaki, aki folyton dumál, még ha nem is hozzám, engem rettenetesen zavar szinte mindenféle zaj, ha tanulni akarok.
- Tényleg, akkor próbáljunk meg egy másik perspektívát... Te hogyan éreznél, ha otthon miután kicsattanva az örömtől rohannál a párodhoz... - Fogalmazzunk inkább így, a barátod az még olyan furcsa lenne, nagyon. - Hogy felvettek ide és azt csinálhatod, amit akarsz, amit szeretsz, azt látnád az arcán, hogy a mosolya megjátszott, erőltetett és sokkal inkább csalódott, amiért nem adtad fel az álmod és érted be kevesebbel, mint amit elérhetsz és jártál volna mondjuk informatikára vendéglátóipar helyett, csak mert az neki helyben lenne, amíg Ő veled ellentétben megkapja, amit akar és sport ösztöndíjjal a környék legjobb egyetemére fog járni. - Számmora ez csöppet önzés, de hát mindig az volt, mire is számítottam?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime04.05.15 18:53


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Ti nők soha nem vagytok megelégedve magatokkal. Pedig a pasik kilencven százaléka nem a csak a küsőt látja bennetek. - Minden nő akivel eddig találkkoztam, egy sem volt megelégedve magával. Mi a franc bajuk van ezeknek? Zooey tökéletes lány kivűlröl a belső tulajdonságairól nem mondhatok semmit, mert csak fél órája találkoztunk először.
- Miattam igazán nem kell komplikálni a dolgokat... Én csak a szobatársad vagyok. - szabadkoztam. Nem hinném, hogy miattam kellene komplikálnia a kapcsolatát a sráccal, mert én igazán nem szeretnék beleköpni senki levesébe. Soha sem szeretem a konfliktusokat ezért inkább most is kimaradnék belőle.
- Meleg vagyok.... Hát igen a legtöbb embert ledöbenit a dolog, de már hozzászoktam... - mosolyodtam el. Gondoltam, hogy le fog döbenni, de fel voltam készülve rá, hogy így reagál. - Hát sajnos ez van... Tudom ez most sokkoló, csak remélem hogy nem fogsz reggel hazautazni ez miatt... - viccelődtem, de kicsit több volt a dolog mögött. Valóban tartok a dologtól, hogy ez majd elretenti és megijeszti. - Hmm... Rámnyomultál volna, ha nem lennék az? - tettem fel a huncut mosolyt. Szóval helyesnek tart? Hát, bevallom kicsit meglepett.  - Hát nem igazán van időm párkapcsolatra. Túl sokat dolgozom és tanulok...
- Nem, csak fél éve vagyok itt!! Milwaukee-ból származom, Wisconsin állam. Pokolian messze van... -  csak a suli miatt jöttem ide és, hogy a saját lábamra áljak, mert már nem akartam a családom nyakán lógni.
- Na jó ez így elég szar! De ha nem fogja fel, hogy az álmaidért küzdesz akkor nem érdemel meg, de ez csak az én véleményem.... - tettem a bögrém a mosogatóba. - Na de most megyek zuhanyozni, mert hosszú napom lesz holnap. - menttem vissza a szobámba és egy törölközővel a kezemben elvonultam a fürdőbe. 

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime05.05.15 9:53






- Akkor nekem eddig valahogy mindig sikerült megtalálnom a maradék tízből valakit, aki előbb a seggem nézte meg, azután nézett csak a szemembe. - Ehhez mondhatni már hozzá vagyok szokva, nem azért, mert olyan hű, de jó nő vagyok, hanem mert a pasik nagy része paraszt és képtelen a normális viselkedésre. Nekik többet számít egy kerek fenék, mint egy értékelhető jellem. Ez van. De akkor ezentúl igyekezni fogok összefutni valakivel abból a tíz százalékból, mert érdekelne...
- Tudom. Azért is nem említettem meg, meg azért is, mert ismerem már a céget. Azt gondolod, hogy egy pasi nem képes komplikálni? - Dehogynem. De még mire nem képes, ha félti a "területét". Még szép, hogy kiakadna, szerintem viszont semmi értelme nem lenne ezen fenn akadni. Eric is mondta, Ő csak a lakótársam, ennyi.
- Jaj nem, dehogy. Csak ledöbbentett a dolog. Én egyébként gusztustalannak tartom, ha valakit csak azért elítélnek, ahogyan él. A Te életed, ha neked így jó... Mások ne érdekeljenek. - Ennyi az egész. Tényleg csak arról van szó, hogy erre a bejelentésre a legkevésbé sem számítottam. Ez van lányok... Egy helyesnek látszó pasi vagy foglalt vagy egy önző dög vagy meleg.
- Azért ez így nem igaz. Bár ha nem lenne... Áh, akkor sem. Milyen snassz már rámászni az új lakótársadra és még milyen kínos, ha nem jönne össze. De attól még mondhatom, hogy helyes a pofid. - Persze egyáltalán nem gondoltam komolyan azt, hogy ha nem lenne barátom, akkor esetleg kivetném rá a hálóm, de szerintem ez látszott az arckifejezésemen is, hogy nem voltam komoly.
- Azért haza szoktál menni? - Oregon sincs éppen közel, szóval fogalmam sincs még milyen időközönként mehetek majd haza, mondjuk azt kétlem, hogy minden héten, de majd igyekszem összehozni még mielőtt a drága barátom bekattanna.
- Hát... Odáig még nem jutottam el, hogy érezzem mi az, amit megérdemelnék. Szerintem ezt nem mi döntsük el. De nem akarom még hosszú hónapokig azt hallgatni, hogy miért nem adtam időt meg esélyt a dolognak... - Mert ha valamihez ahhoz egész biztosan ért hogyan kell bevágódnia valakinél, beleértve a szüleimet. Nem hagynának békén vele.
- Oké. - Amíg Eric a fürdőben volt, addig én gyorsan elmostam a bögréinket meg nagyjából kicsomagoltam.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime01.06.15 13:48


Ricky & Zooey
You're only young once. After that you'll have to find another excuse.

- Hát én erről nem tudok nyilatkozni... A pasik már csak ilyenek. -  hajtottam le a fejem. Csinos és fiatal. Persze, hogy egy pasi néha akaratlanul is a fenekét nézi meg először, nem pedig a szemébe néz. Talán én is a kinézetére fokuszáltam, de ez nálam teljesen ártalmatlan. Mivel nem igazán vonzódom a nőkhöz, szóval nem kell tartania tőlem.
- Lehet, hogy meleg vagyok, de attól még férfi... Persze, hogy  tudom, hogy  egy pasi is képes kombinálni nem is kicsit. -Pont úgy ahogy az Ő pasija is. Lehet, hogy a helyében én is féltékeny lennék ha a barátnőm elmenne egy idegen városba és ráadásul egy másik pasival lakik együtt. De mivel nem vagyok a helyében ezzért nem is igazán szeretném beleártani magam a dolgaiba.
- Kérlek, hadjuk a felesleges köröket. Ez nem lesz egy elfogadott dolog soha. És hidd el ha előitéleteid vannak nem fogok megsértődni...  Nem te leszel az egyetlen akit zavar a dolog. - mosolyodtam el. Igen mosolygok, mert már hozzá vagyok szokva, hogy az emberek furcsán néznek rám, ha közlöm, hogy meleg vagyok. Én már hozzászoktam az előitéletekhez.
- Na akkor most mondjam azt, hogy van mire féltékenynek lennie a pasidnak. - nevettem el magam. - Miből gondolod, hogy nem jönne össze..? - vontam fel a szemöldököm. Na ez az amire  nem számítottam.  Igy van ez ha meleg vagy akkor az elenkező nem bukik rád, ha meg hetro akkkor meg ugyanaz a nem. Nem gondolom hogy Ő bukik rám, csak szerintem viccelődik kicsit ezzel, de akkor is meglepett.
- Igen háromhavonta egyszer, mivel 1700km nincs épp közel... - Nem egyszerű számomra a hazautazás, mert több órát kell vezetnem odáig, a tömegközlekedést meg utálom, mert több időtt elvesz mit amennyit otthon vagyok.
Körülbelül húsz percbe telett mire kimásztam a fűrdőböl. Kell egy kis idő, hogy relaxáljak. Lehet, hogy rosszabb vagyok mint a csajok, de ez vagyok én.
-  Ideje aludni azt hiszem...- feküdtem hanyatt az ágyamon nem törődve azzal, hogy vizes a hajam... 

words: Ki számolja? | note: Remélem tetszeni fog. Very Happy|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime03.06.15 14:21






- Nem kell bemutatni. Kezdek hozzászokni, de attól még bosszantó tud lenni. A nők már csak ilyenek. - Érdekes lakótársi kapcsolatnak nézünk elébe, főleg, ha mindketten ilyen lazán beszélünk a dolgainkról, de még mindig jobb, mintha feszélyezve éreznénk magunkat, mondjuk nem is lenne sok értelme. Én azt hiszem kedvelni fogom, bár nem tudom, hogy előbb a fenekem, a melleim vagy a szemeim fogták meg. Talán így sorban, attól függ honnan haladt. A férfiak már csak ilyenek.
- Tudom. Attól, hogy nem zavar és van barátom, azért még mondhatom, hogy kár. Nő vagyok. - Ha már így a nemekre fókuszálunk. Tényleg helyesnek tartom, mi rossz van ebben? Szerintem semmi. Oké, tudjuk, hogy ezt a drága barátom valószínűleg egész másképp gondolná, de Ő most nincs itt, ami nem i akkora kár, legalább így egy ideig biztosan nem fogunk veszekedni, de ha mégis, simán rábírom csapni a laptopom.
- Tyűha, ha jól érékelem azért rendesen bánt ez a dolog, de figyelj, nekem nincsenek előítéleteim, még ha nehéz is ezt megemészteni vagy furcsa egy kicsit, de most miért lenne? Egy, mások vagyunk. Kettő, a Te életed. Három, engem ez miben érintene? Semmi közöm hozzá, ha csak nem akarsz beszélni róla vagy simán csak beszélgetni, akkor megtalálsz, nem olyan nagy ez a lakás... Ha kellene egy barát. - Tettem még hozzá egy halvány mosollyal. Én szívesen vállalom. Azért biztos nem lehet könnyű. Látszólag könnyedén beszél róla, belülről viszont érezhetően nagyon bántja valami ezzel kapcsolatban, konkrétan nem az, hogy a saját neméhez vonzódik, mert ezt Ő elfogadta, hanem valami más...
- Szerintem tudja, én pedig azt tudom, hogy úgysem tehetek ellene semmit, elfogadott tény. - Oké, bevallom, hogy bizonyos szinten jól esik, de egy ponton túl már inkább csak egy újabb vita kiindulópontja.
- Hát csupán csak mert meleg vagy, azért nem jönne össze. Egyébként meg, ha nem lennél, akkor sincs rá garancia, hogy ugyanazt akarjuk. na az kínos lenne. - Hát így összességében azt hiszem nincs más akadálya. Abszolút apró dolgok ezek.
- Egyetértek. - Csak még előbb végre lezuhanyozok, hurrá! Már Összekészítettem, amit viszek magammal így meg is indultam a fürdőbe. Eszméletlen jól fog esni és utána végre bezuhanhatok az ágyba. Buszozás közben képtelenség aludni, legalábbis én nem tudok.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Helló lakótárs - Eric & Zooey Helló lakótárs - Eric & Zooey I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Helló lakótárs - Eric & Zooey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Wake up! - Eric & Zooey
» Zooey A. Benedict
» Eric Nathaniel Harlow
» Ryan&Mona - Az Eric probléma
» Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Rick & Zooey bérlakása-