welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_lcapRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Voting_barRyan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime08.08.13 17:48

Legnagyobb bánatomra a legtöbb előítéletes ember -legfőképp az idegenkedő pácienseim, akik azt hiszik, hogy rosszat akarok nekik a közös óráinkkal-, nem néz másnak, mint egy okoskodó és fontoskodó agyfurkásznak, akinek más hobbija sincs, csak az, hogy az őrületbe kergesse a nyakatekert kérdéseivel az embert. Bárcsak sikerülne megértetni a betegeimmel, hogy nem ez a célom, és hogy tényleg segíteni akarok nekik! Na, mindegy! A lényeg, hogy a felszín alatt egy egészen más Cécile lakozik. Egy olyan, aki imádja a sürgést-forgást, azt ha boldoggá tehet másokat, és ha elkészítheti a párja örökbefogadott fiának a negyedik születésnapjára a tortáját, mert bizony! Eric ma igazi nagyfiúvá válik -mi legalábbis mindig ezt mondogatjuk neki-, és ennek meg kell adnia a módját!
Csak két hónapja vagyok együtt Ryannel -és bár még nem mondtuk ki azt a bűvös SZ betűs szót-, imádom az együtt töltött napjainknak minden egyes percét!
Úgy érzem, hogy végre kezd az életem révbe érni, és egyenes vágányra térni. Már Eric is egészen megbékélt a gondolattal, hogy nem én vagyok a csúnya gonosz mumus, aki el akarja venni tőle Ryant. Eleinte mindig sírva, vagy éppen dúlva-fúlva -ahogy épp jól esett a kis srácnak-, vonult félre a szobájába, amikor meglátta, hogy átlépem az ajtajuk küszöbét. Szerencsére segítettek neki a közös óráink, és a kora ellenére igen csak éretten fogta fel a helyzetet, azt hogy Ryannek új nő lépett be az életébe.

-Ryan, menned kéne már Ericért. - Szólok ki a konyhából, ahogy elvégzem a tortán az utolsó simításokat és beledöfködöm a négy kis gyertyát. Még nem akarom kivinni a nappaliba, hogy lelőjük a kis krapeknak a meglepetést, amint belép.
-Siessetek és vigyázz az úton. - Karolom át suttogva és egy szelíd mosollyal a nyakát, amikor már a nappaliban állok, és egy gyors szájra puszival búcsút is intek tőle, hogy aztán leakasztva nyakamból a kötényt, letelepedhessek a kis izgő-mozgó, rúgkapáló Leához a pokrócra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime08.08.13 18:11




Piszok gyorsan eltelt az az öt hónap, amit Mona halálától máig át kellett vészelni. A vészelni szó nem a legmegfelelőbb, elvégre koránt se tartott olyan sokáig a szenvedés, mint gondoltam. Sikerült felállnom, és mint kiderült, nem Erickel voltak gondok, nem miatta kellett pszichológushoz járni, hanem miattam. És bakker, azt is sikerült elérni, hogy a csinos, bombázó pszichológust az ujjaim köré csavarjam. Pedig egyáltalán nem ez volt a célom. Nem csináltam én semmi különlegeset, nem erőltettem meg magamat az udvarlás terén, csak a saját énemet hoztam, úgy viselkedtem, ahogy általában egy normális napomon szoktam. Emberien, szerethetően. Mert ugye az se árt néha. És bár régóta jóban voltam már akkor is Cécilevel - Mona barátnője volt - úgy néz ki, hogy nem kellett sokat küzdeni érte. Bár eleinte elkönyveltem egy egyszerű kis fellángolásnak mindkettőnk részéről, de úgy néz ki, hogy ez a kapcsolat nekünk rendeltetett - mert miért is ne fogalmazhatnék nyálasan - és sikerült eléggé összemelegednünk ahhoz, hogy most már kinyilváníthassuk magunkat egy párnak. Nem hasonlítom össze a kapcsolatunkat a Monával való kapcsolatommal, mert felesleges. Mindkét lány más. Míg Emily határozottabb és akaratosabb amazon volt, addig Cécile egy nyugodt, tüneményes angyal. És teljesen felesleges lenne azt találgatni, hogy melyik lány az, aki közelebb áll hozzám. Mona már nincs, így azt az időt el kell rejteni. Nem fogom elfelejteni, mert ha nincs múltam, akkor jövőm se lesz. De épp ezért kell határozottabb odafigyeléssel és szívvel, lélekkel ápolgatni a kapcsolatomat Cécile-vel.
De ez nem a mi napunk, hanem Eric-é. A gyerkőc ma ünnepli immáron negyedik születésnapját, és bár nem a tizennyolcadik, de egy gyerek életében akkor is fontos. Ajándékot kap, és elhiszi, hogy idősebb, nagyobb lett. Mi pedig ezt erősíteni is fogjuk benne. Szerencsére már teljesen megbízik Cécile-ben és nem kell attól tartanom, hogy ha egymásra néznek, elszalad. Bár a mai napig nem tette túl magát Emily halálán, és nyilván nem is fogja elfelejteni soha - bár ki tudja, én se emlékszek arra, mi volt három, négy éves koromban - mégis hinnie kell a szőkeségben és abban, hogy az ugyanúgy szereti és szeretheti ő is ugyan úgy Cécile-t, mint Monát.
Ebben a tikkasztó melegben gyakorlatilag egész nap megy a klíma, különben nem lehetne kibírni. Szegény Leah is minden jelleggel csak sír és nyűglődik, mikor nem kap elegendő levegőt, de ilyenkor kénytelenek vagyunk odafigyelni arra is, hogy ha megy a klíma, több ruha legyen rajta.
A közös kis filmezésünket - utálom a kengurús meséket, de ő már most kacsintgat a TV felé, bár nem vagyok benne biztos, hogy tudja is, mi történik vagy, hogy mit lát - Cécile hangja szakítja félbe. Tekintetem a faliórára siklik, és már pattanok is fel, hogy Leah-t beletehessem a kanapé mellé tett kiságyba.
A puszit mosolyogva viszonzom, s megcirógatva puha, finom bőrét belenézek a szemébe.
- Sietünk, és vigyázunk... ezer szerencse, hogy lecseréltem a kocsit mi? - na igen. Valamivel biztonságosabb és bababiztosabb is a jelenlegi, mint a régi kis BMW-m, és bár imádtam azt a járgányt, mégis túl kellett adnom rajta, ha már két kisgyerekkel is foglalkoznom kell.

15 perc múlva.
Miután összeszedtem Ericet az oviból, egyenesen hazafelé vágtázunk. A kocsiban megállás nélkül a szülinapjáról és az ajándékokról kérdezgetett, de mint gondos szülő aki meglepetést akar a gyerekének, nem árultam el neki semmit.
Ahogy kinyitom előtte az ajtót és behessegetem, már pattog is befelé, hogy meg se álljon a Cécile-Leah párosig.
- Ha odakint nincsen negyven fok, akkor egy se - fújtatom ahogy megmozgatom magamon a fehér pólómat, s lábamról lerúgom a cipőt, hogy én is csatlakozhassak a családomhoz. Mert igen, ők itt az én életeim. A családom...
Leülve a kanapéra már húzom is a combomra Ericek, ki vidáman vigyorogva figyeli az arcunkat, mintha várna valamire.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime08.08.13 19:48

Jó érzés őt úgy útnak ereszteni, hogy tudom, elkészültem mindennel, amire csak szükség lehet ahhoz, hogy Ericnek egy feledhetetlen születésnapot szerezzünk. Arról pedig inkább nem is beszélnék, hogy az mennyire felemelő érzés, hogy tudom, ő nem olyan férfi, mint az eddigiek is, és hogy nem kell attól félnem, hogy azt mondja, leugrik a boltba tejért, és többet nem is hallok felőle... Azt hiszem, hogy már most imádom ezt a bimbódzó, szárnyait próbálgató kis közös életet, a két kis prücsökről meg inkább nem is beszélnék! Tündériek! Leah nem sír sokat, Eric is le tudja foglalni magát, ha éppen nincs időnk arra, hogy közös programokat és játékokat szervezzünk. Egy szóval, minden tökéletes! Már csak a bajokat kellene elkerülni. Túl sok volt már ebben az elmúlt időszakban Ryan vesztesége. Nem akarom, hogy még valami történjen, és amitől végleg összeroppanna!
Egy szó, mint száz, én vigyázok magamra, ahogy azt mindig is kéri, ő pedig ezért cserébe magát óvja meg a peches helyzetektől! Egész jó kis megállapodás ez.

-Neked kell tudnod, hogy ezt jobb-e vezetni, vagy a másikat volt... - Hunyom be a szemeimet letörölhetetlen mosollyal arcomon, ahogy végig simít az arcomon. A siketségem miatt sajnos nem ülhetek volán mögé, de ezt igazából egy cseppet sem bánom. Na jó, ez így nem egészen igaz! Néha azért szoktam szitkozódni miatta. Például, amikor késésben vagyok, vagy dugó van a tömegközlekedésben. De mindez most teljesen lényegtelen. Ma nem akarok munkára gondolni. Ez ma Eric napja!
-Te sem bírod ezt a tikkasztó hőséget, ugye angyalka? - Adok egy puszit Leah kerek kis pocójára, mire ő érdeklődően megmarkolja gyenge kis ujjaival a hajamat. Néha kicsit még most is lelkiismeret furdalásom van azért, hogy Mona helyébe léptem, és mostanság elég sűrűn fordulnak meg olyan képtelenségek a fejemben, hogy mi van, ha nem halt meg, és bármikor betoppanhat az ajtón?! Ez csak eleinte volt kellemetlen. Például akkor, amikor Ryannel kicsit a kelleténél is jobban összemelegedtünk az ágyban, és nem egyszer meg kellett állni miattam...
-Nézzenek oda, de szélsebes volt a két fiatal úr! - Nem mondom, elég rendesen elbambultam, de hát ezzel jár az, ha egyedül maradok.
-Cécileeeee...! - Ordítja viruló szemekkel és arccal torkaszakadtából Eric, és már botladozva rohan is felém -félúton rugdosva le lábáról a cipőit-, nekem pedig alig van időm, hogy hasamról a hátamra forduljak, és így kapjam el a kis csákót, ahogy az lovaglóülésben levágja magát a hasamra és két kis mancsa közé szorítva az arcomat nyom egy puszit valahova az orrom hegyére.
-Most bármit megtennék azért, hogy a plusz negyven helyett mínusz negyven legyen. - Szólok oda kuncogva Ryannek, miközben Eric a nyakamat csikizi. Csak akkor szusszanok egyet, amikor Ryan felemeli, hogy a térdére ültethesse.
-Éhes vagy? Mivel ma te vagy a szülinapos, ezért a kedvencedet csináltam. - Csipkedem meg finoman pufók arcát, mire ugrálni kezd Ryan lábán, én pedig mosolyogva felállok -Leahval a karjaimban-, hogy betehessem a kipárnázott járókába a kis hercegnőt. Ha jól látom, lassan úgyis elalszik.
-Maradjatok itt, máris hozom. - Nem szokásunk a nappaliban enni, de ez ma Eric napja, és ilyenkor bármi megengedett! Odakint a konyhában az ő termetének megfelelő adagot szedek a lasagneból -mellé narancsszörp dukál-, és egy tálcára téve őket, már be is szállítom hozzájuk, hogy letéve a kanapé előtti kis dohányzó asztalra, máris hozzá láthasson a kis éhenkórász.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime22.08.13 15:53



Kicsit elrágódok a szavai hallatán.
- Más egy gyors utakra tervezett kocsit vezetni, mint egy családi autót - magyarázom neki nagyon is komoly képpel, mintha ez lenne a jelenlegi legfontosabb témánk, közben egyáltalán nem. Sőt! Nem is szabadna, hogy most ez legyen a legfontosabb témánk, mert ez nem a kocsikról és rólunk szól. Jó, rólunk is, de ez most Eric nagy napja, őt kell boldoggá tenni azzal a számtalan ajándékkel, ami a szobájában várja, és Cécile meg én egész nap ezeket csomagoltuk. A legkisebb kütyütől kezdve a legnagyobb dobozokig. Nem, nem így akarom elnyerni a gyerek szeretetét, és nem is kényeztetem el. Csupán ha már születésnapja van, akkor érje végtelen boldogság azok után pedig főleg, hogy egymást követően veszített el két anyát is. Először azt, aki megszülte őt és történetesen a húgom, később pedig Emily-t, ami talán még jobban megrázta a kis gazfickót. Ennyi kijár neki is, úgyhogy nagy lelkesen várja a hatalmas ajándékkupac a szobájában.
Az óvodában a megszokott lelkes arckifejezésével találkozok, széles vigyorával ami akkor sem múlik el, mikor kinyitja maga előtt a ház ajtaját és megrohamozza Cécilet, és úgy vágja le magát a hasára, mintha nem lenne több két kilónál. Pedig már rég megbeszéltük, hogy tekintettel arra, hogy szépen gyarapodik a súlya, fájdalmat is okozhat az embernek, nem fog csak úgy ráugrálni az emberekre, nála kisebbekre pedig főleg nem. Épp ezért kapom gyorsan le Cécile-ről a gyereket és ültetem az ölembe, hogy a szőke bombázóm felülhessen.
- Én kiegyeznék szimplán húsz fokban is - tény, hogy már kiborító ez a tikkasztó forróság, de mit várjon az ember Vegastól? Nem lehet sarki hideg ugye? De ennek ellenére ugyan úgy hisztizik mindenki.
Amint megérkezik Cécile a lasagne-val, ő már kapja is a szája elé a kezét, hogy így kifejezve csodálatát lecsúszhasson a lábamról, és az üvegasztal elé térdeljen.
- Mind megehetem? - méregeti a száját nyalva, s meg se várva a válaszunkat, nekilát a falatozásnak.
- Eric, kérlek kisfiam, villával! Nem ötágúval - kapom fel a tányér mellől a villát, hogy a kezébe adhassam, mire ő nem habozva tovább belevágja az evőeszközt a tésztás, húsos ebédje közepébe.
- Cécile lasagneja a legfinomabb - csipog vigyorogva ahogy felnéz ránk a füléig paradicsomszószos ábrázatával.
- Akkor edd meg mindet - csípem meg finoman az arcát, és már állok is fel, hogy a párom mellé lépve magamhoz húzhassam.
- Köszönöm - súgom a fülébe, s egy óvatos csókot nyomok az ajkára, ahogy az állánál fogva magam felé fordítom az arcát.
- Ajándékot is kapok azért? - hallom meg Eric kíváncsi, meglepett hangját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime22.08.13 22:48

Nem tagadom, minden egyes alkalommal, amikor valamilyen fontos ügyben el kell mennie, aggódni kezdek érte, azért hogy biztos, hogy épségben, egészben haza térjen. Szerencsére azonban ez a baljóslatú megérzés ezennel is elmarad -remélem, hogy ez a későbbiekben is így lesz-, és már azon kapom magam, hogy újra együtt a család, és hogy Eric olyan izgatottan pattog rajtam, mint egy rosszcsont kis nikkelbolha. Kivörösödött arcocskáján csak úgy virít az a boldog, széles gyermeteg mosoly. Egyértelmű, hogy már alig várja, hogy kibonthassa azt a megannyi ajándékot, amik mind-mind rá várnak, és amik tele vannak olyan játékokkal, amikkel két-három alkalomnál többször tuti nem fog játszani. A konzervatív, szűkmarkú, önző szülők az ilyenre azt mondják, hogy fölösleges pénzkidobás, pedig szerintem már csak azért is megéri ez a rengeteg meglepetés, hogy lássuk azt a földöntúli örömöt az arcán, ami minden pénzt megér!
-Ne is mondd! - Forgatom meg a szemeimet, amint Eric felkerül Ryanhez, és belegondolok abba, hogy mennyire messze van még az, amikor húsz fok lesz a nappali csúcshőmérséklet. Annyira hiányzik már!
Közben persze azért nem csak a fogaskerekeim kattognak össze-vissza. Én is mozgásba lendülök, és szinte csak percek kérdése, de a lasagne máris ott illatozik a kis krapek előtt, aki olyan csodálattal bámul bele a tányérba, mintha valami csodát biggyesztettem volna rá neki főtétel gyanánt.

-Amennyi csak beléd fér! - Biztatom én is mosolyogva, ahogy összekulcsolom a kezeimet magam előtt lógatva. Ha repetázni akar majd, azt se bánom! Eléggé lefogyott szegénykém az utóbb időkben ahhoz, hogy ez megengedett legyen neki.
Testem reflexszerűen reagál, amikor megérzem Ryant magam mellett. Minden porcikámmal hozzásimulok, egyik kezemet pedig végig futtatom mellkasán, ahogy szembe fordulok vele.

-Nincs mit köszönnöd! - Suttogom halkan az ajkai közé, majd újra Ericé a főszerep, és képtelen vagyok nem felnevetni azon, amit állig paradicsomszószosan kérdez.
-Melyiket szeretnéd előbb? A tortát, vagy az ajándékokat? - Kérdezem, és hogy egy szintbe kerülhessünk valamelyest, előre dőlök és megtámaszkodom a térdeimen, amikor Leah nyöszörögni, majd sírni kezd.
-Hagyd, majd én. Te addig hozd a tortát... - Súgom oda futtában Ryannek, ahogy egy mosollyal megpaskolom a mellkasát, és már ott is vagyok a piperkőc kislánynál, hogy kikapva a helyéről, felvehessem úgy hogy szabadon nézelődhessen a vállam felett amerre csak lát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime23.08.13 12:44




Miután sikeresen kitárgyaljuk a hőmérséklet adta viszontagságokat, már át is térünk Ericre, aki afelől érdeklődik, hogy mindet megeheti-e. Ha repetázni szeretne, akkor is kapna még plusz adagot, persze nem visszük túlzásba a dolgot, mert tudjuk jól mindketten, hogy milyen hamar gyomorrontást tud kapni.
Ahogy végigsimít a mellkasomon, a mellkasomon, nem csak az agyam reagál rá, de a testem is, s egy halk sóhajjal húzom magamhoz közelebb. Egy pillanatra még Ericről, valamint az ágyában gőgicsélő Leah-ról is megfeledkezek. Már nem tudom elképzelni az életemet nélkülük, de néha jó lenne, ha Cécile és én csak kettesben eltölthetnénk egymással egy-két napot. Ilyen nagy feladatnak viszont nem merem kitenni magunkat, és egy úttal Colinékat se, mert nyilván ők lennének az elsők, akiknek szólnánk emiatt és megkérnénk, hogy vigyázzanak a két rosszcsontra addig.
Belemosolyogva a csókba, még egy utolsó puszit nyomok az arcára ahogy elhúzódik tőlem, és már sasolok is Ericre, aki paradicsomszószban fürödve érdeklődik az ajándékai felől, mire persze Cécile válaszol elsőként. Azt hiszem belém az atyai büszkeség belém fojtotta a szót, és nem csinálok mást, csak ácsorgok egy helyben, mellkasomon karba tett kezekkel.
- Nem lehet egyszerre mindkettőt? - pislog fel rám kíváncsian, majd ugyan így néz Cécile-re is
- Akár még lehet is, viszont akkor irány a szobád - paskolom meg a hátát és már indulok is a tortáért, hogy nagyjából egyszerre kapja meg a kettőt. Az ajándékot és a tortát is. Nem vagyok, soha nem voltam mintha apa, és nem is próbálok ezen változtatni, mert biztos vagyok benne, hogy elkényeztetés lenne belőle, ami szintén előnytelen.
Tekintetem akaratlanul is a Leah-Cécile páros felé siklik, s lágy mosoly grimaszának derengése jelenik meg az arcomon. Csodás párosítás ez a kettős, és őket Eric kisfiúként úgy egészíti ki, hogy bizton állíthassam, meg van a családom. Keresve se találnék ennél szebbet, csodálatosabbat. Na jó ennyit a nyáladzásról.
- Húha! - hallom felsikoltani Ericet. Vékonyka hangja a szobájából érkezik, s amint magamhoz intem a lányokat, már battyogok is befelé kezemben a négy gyertyával megrakodott tortával, amit a szobájába tett kis, műanyag asztalra teszek le. Nem tartoztam soha azon emberek körébe, akik eléneklik a boldog születésnapot kis dalocskát, így csak leguggolok a gyerkőc mellé, ki fülig kivirulva öleli át a nyakamat.
- Boldog születésnapot neked nagyfiú! - suttogom a fülébe, ahogy megsimogatom a hátát.
- Milyen sok ajándékot kaptam - hüledezik - mind az enyém? Vagy osztoznom kell Leah-val? Mi van bennük? - jól érezhető, hogy úgy pörög mint egy búgócsiga. Az arcán virító mosoly pedig az őszinte öröméről árulkodik. Efelől semmi kétségem.
- Nem kell osztozkodni vele, ez mind a tiéd! Menj, bontsd ki őket - biztatom, ő pedig nem rest elindulni, és rögtön a lehető legnagyobb dobozzal ül le elém a földre, hogy mi magunk is jól láthassuk a műveletet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime23.08.13 13:24

Igazán jó érzéssel tölt el, ahogy Ericet nézem, és azt a fülig érő paradicsomos teli vigyort az arcán. A lasagne látszólag nagyon is ízlik neki, és már alig várja, hogy végre arra is fény derüljön, hogy mi lapul az ajándékdobozok mélyében. Már csak abban bízom, hogy a tortát sem szúrtam el, és hogy azt is legalább akkora étvággyal fogja bekebelezni, mint most a főtételt.
-Valaki már nagyon kis türelmetlen! - Simulok hozzá Ryanhez, fejemet valahova az álla alá nyomva, ahogy magamba szívom újra és újra férfias, vonzó illatát. Jó lenne még napokig elhúzni azt az időt, ami az ajándékbontásig hátra van. Szívmelengető a látvány, az hogy Eric mennyire izgatott! Azt hiszem nem hazudok, ha azt mondom, mióta ismerem őket és belecsöppentem a kis életükbe, még egyikőjüket sem láttam ennyire boldognak. Mintha hirtelen minden gond csak úgy huss, elszállt volna. Jó is lenne!
-Hé, és a megmaradt lasagneval mi lesz kis krapek?! - Szólok Eric után, aki ekkor már valahol a szobájában ujjong, én pedig nyugtatólag simogatom az időközben a karjaim közé került Leaht, aki vigyorogva vizslatja a környezetét. Egyre kíváncsibb és virgoncabb. Már egész ügyesen tud ülni akár hosszabb ideig is, ha van egy megfelelő támaszték mögötte, ami a segítségére lehet.
Pár perces késéssel utánuk robbanok be én is a szobába. Pont akkor,amikor Eric már fürgén, arcán gyermeteg áhítattal tépi a csomagolópapírokat.

-Leah nem ilyenekkel fog játszani. Ő babázni fog és ilyen lányos dolgokat csinálni. - Magyarázom neki, ahogy leülök hozzájuk a szőnyegre a kis Leaht meg az ölembe ültetem, hogy hátát és fejét a mellkasomnak támaszthassa. Egyik kezem a hasánál fogva átkarolja, ő pedig máris tapogatni kezdi ujjaimat apró kis "mancsával", miközben átszellemülten, O alakot formáló szájjal bámulni kezdi a csillogó, színesebbnél színesebb csomagolópapír halmokat.
-Megyünk majd moziba is? Apa megígérte!
-Mi arra gondoltunk, hogy itthon maradnánk és megnéznék az Oroszlánkirályt. Apa kivette neked a kölcsönzőből... - Nagyon szokatlan még, hogy Ryan már nem Ryan, hanem egyre többet van úgynevezett apának szólítva, de majd csak megszokjuk.
Miután kíváncsian, mosolyogva oldalra pillantok apára, visszafordulok az ölemben ficánkoló Leah-hoz, akinek adok is egy puszit pelyhes kis fejére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cécile&Ryan
» Ryan&Mona - Az Eric probléma
» Happy birthday
» Cécile Poésy
» Colin&Cécile

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: O'Neal hajlék-