welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Happy birthday Vote_lcapHappy birthday Voting_barHappy birthday Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Happy birthday

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime15.01.16 15:02

Happy birthday Tumblr_m3f53xIcX21rnwik9
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime15.01.16 15:08



Alexis & Michael







H

irtelen nem is tudtam mit akar, de nem mertem tiltakozni, minden fajta ütés fáj, nagyon fáj, és én nem akarom közelről megismerni a padlót. Ez meg mit csinál? Felrak az asztalra, engedelmesen dőlök hanyatt. Hékás! Az a blúzom! Felhúzta egészen melltartó kezdetéig. Nem volt neki nehéz, eleve kilógott kicsit belőle a hasam. Mi ez a hideg a köldökömnél? Felemeltem a fejem, épp tequilát tölt a köldökömbe? Ez most komoly? Mindenki minket néz, csajok is ez is meglesz húzva fejet vágnak. De fog ez még holnap nekem fájni. Nem csak a fejem, a számon kérés is. Legalább Dean nem látja, nem kell ezt az oldalam is megismernie. Ő hadd maradjon az édes kis ártatlan Alex-nál. A nőnél, akit akkor ismert meg, nem pedig az éjszakai részeg picsánál aki nem tud uralkodni magán két gyönyörű kék szempár láttán. Jó persze besegít a whisky is, de ez akkor sem magyarázat arra, amit most Michael-lal művelünk. Azért mentem el, hogy elfelejtsem őt, erre itt fekszem részegen, tequilát iszik a köldökömből, ami mellesleg rettenetesen furás, alig bírom ki ficánkolás nélkül, túl vagyunk már két szenvedélyes csók jeleneten és hol van még az este vége? Édes arca az enyém fölé hajol, reflexből csukom be a szemem, miközben ő az ajkaim közül húzza ki a citromszeletet. Szinte egybe ért ajkunk, de még sem. Megfogta a csuklóm és felhúzott, a blúzom végig csúszott a hasamon, és kicsit rá is tapadt a ragacsos italtól. Nem is érdekelt. Kicsit kába a fejem, és én sem tudom mit akarok, vagy kivel. Csak akkor eszméltem fel mikor csend lett és mindenki engem nézett. Annyira elgondolkodtam, hogy csak ültem és komoly arccal bámultam magam elé. Erőltettem gyorsan egy mosolyt magamra, mintha semmi gond nem lenne, pedig a ma estével kuszálódott végleg össze minden fonál… Nem tudom valaha is ki tudom-e teljesen bogozni, nehéz lesz az biztos. Melyik város? Melyik egyetem? Melyik munka? És főleg, melyik pasi? És ha Michael csak szórakozni akar egyet ma este? És soha többet nem találkozunk? Nem tudom melyik lenne a jobb… Ha valóban akarna, vagy ha mégsem. De abból ahogy a mi kis hát kapcsolatnak nem igazán nevezhető dolgunk indult, abból nem azt szűrtem le, hogy készen állna egy kapcsolatra, főleg nem rám… Nekem meg már nincs kedvem az egyéjszakás kalandokhoz. Bár amilyen édesen mosolyog, lehet, hogy vele, még most utoljára kivételt teszek. Túl kíváncsi vagyok arra, hogy Mr „Tökéletes” mit tud nyújtani. Végre igazi mosoly jelent meg az arcomon, méghozzá huncut és most rögtön ki is fogom próbálni mosoly. Leugrottam, megragadtam a kezét, fülébe súgtam, hogy gyerünk innen. Kimentünk, taxit fogtunk és elmentünk hozzá. Basszus egy kutya. Majdnem a nyakába ugrottam, fogalmam sem volt, hogy van és meglepett. - Holnap bocsánatot fogok tőle kérni. Jegyeztem meg, miközben lehajoltam megsimogatni a kutyát. Egy furcsa néznek érzésem támadt, hátra sandítottam, Michael elmélyülve nézte dülleszkedő fenekem. Megráztam és nevettem. - Örülök, hogy tetszik, de kevésbé feltűnően, rendben? Már nem is emlékeztem, hogy néz ki a háza. Csak álltam és nézelődtem, amíg ő töltött nekem egy whiskyt. Finom, selymes, könnyen csúszik. - Hmm, jó ízlésed van whisky terén. Lassan sétálgatni kezdtem és megláttam az asztalon egy lapot. Boldog születésnapot kártya volt. Kinyitottam, ma van a születésnapja? - Harminchárom? Te vén kujon, a bátyám lehetnél. Tettem le nevetve, megfordultam és megindultam felé. - Hát akkor boldog születésnapot, hogy is mondtam? Kék szemű herceg? Kacagtam, letettem a poharat, akartam adni egy puszit az arcára, ám a magas sarkúban megbicsaklott a bokám, és ahogy elkapott nem az arcára sikeredett, a puszi. Egyenesen az észveszejtő ajkaira, forró szenvedélyes csókban forrtunk össze.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime15.01.16 16:33



Alexis & Michael

Nem akartam azon gondolkodni, hogy vajon mekkora hibát követek el azzal, hogy most engedek a csábításnak, csak megtettem. Tudom, hogy megfogom bánni, de emiatt ráérek később is idiótán érezni magam, amiért mindvégig tudtam, hogy mi lesz, mégsem hátráltam meg, pedig kellett volna, de nem akartam. Úgy tűnik, hogy ez a mai éjszaka mindkettőnknek egy mindent vagy semmit játékról szól és az utóbbival egyikünk sem képes beérni. Az enyém is lehetne, de elküldtem, most pedig már késő lenne azon gondolkodni, hogy esetleg hülye voltam, ami nyilvánvaló, de bőven elég, ha a saját életem keserítem, nem kell még az övét is, de azt sem tudom nem látni mi az, amit folyton elveszítek. A másik srác miben jobb? Talán mindenben. De ezt inkább nem is akarom tudni. Nem tudom vajon elfog-e múlni, de most először nem fogok ellenne küzdeni, csak engedem, hogy irányítson.
Emma volt a legfontosabb, csak az számított, hogy Ő boldog legyen mellettem, velem. Arra voltam a legbüszkébb egész életem során, hogy ezt elértem. De úgy tűnik mégsem érdemeltem meg igazán, jobban mondva sosem volt az enyém igazán, mert ha az lett volna, akkor senki sem tudta volna elvenni... Most is ez fog történni, annyi különbséggel, hogy ez úttal hagyom is... Addig legalább amíg arra nem kér, hogy hagyjam elmenni.
Ahogy megijedt a kutyától és majdnem a nyakamba is ugrott nevetésben törtem ki. - Ő Daisy. - Az egyetlen, akit még érdeklek, amíg enni, inni adok neki, leviszem futni, sőt néha még beszélgetni is szoktunk. Eléggé letört volt az utóbbi időben, neki is hiányzik a játszópajtása, nekem pedig a kis barátnőm, nem érti szegényke, hogy miért nem jön játszani vele. Hétvégente általában elhoztam a kis Josie-t és órákig képesek voltak kint játszani, még ha nem is értem rá... Most pedig senki sincs és egyedül érzi magát.
- Miért is? - Tettem fel roppant egyszerű kérdésemet. Tudtom szerint már csak mi ketten vagyunk, Daisy-t kétlem, hogy zavarná a dolog, akkor? Miért is kellene kevésbé feltűnőnek lennem? Számít ez még egyáltalán azután, hogy nemrég még a köldökéből nyaltam ki a tequilát?
- Vele valahogy jobban kijövök mostanság. - Mutattam a whiskyre. Egy, de még két üveg piával is könnyebb, mint egy nővel, főleg, ha a megértésükről van szó. Ezért lesznek a férfiakból alkoholisták, azért csak a harmincas-negyvenes éveikben, mert addig bírják cérnával vagy inkább kötéllel, nekem már a fémhuzal se lenne elég.
Figyeltem lépteit, nem voltam valami megbízhatóak abban a magassarkúban, mi lenne, ha levennénk? Lassan komolyan mondom már reflexből fogom elkapni, most is sikerült, csak épp az arcomra szánt puszi ment félre, amit a legkevésbé sem bánok. - Megvagy napsugár. - Mosolyogtam bele a csókba. - Lassan kezdek nem hinni neked, hogy nem direkt csinálod... - Hanyadszor is, harmadszor kapom el? Túl sok a véletlenhez. - Nem bízom ebben a cipőben, mi lenne, ha inkább kibújnál belőle? Ez pedig rád ragadt. - Nyúltam be a felsője alá ujjbegyeimmel a hasát cirógatva. - Azt hiszem ezt is le kéne venni, nem gondolod? - Fúrtam igéző kék szemem a övébe, közelebb hajoltam hozzá, egyre mohóbban követeltem ajkai érintését az enyémeken. Csókjaink egyre sürgetőbbé és forróbbá váltak, ahogy a hálószoba felé kezdtem húzni.




Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime15.01.16 17:57



Alexis & Michael







V

alahogy és valamiért meg nem tudnám mondani miért de megbabonáz ha napsugárnak hív. Olyan érzékien hagyja el a száját, hogy muszáj utána kapnom és követelnem még és még. Nem tudok betelni mézédes csókjaival. Az elmém tiszta, tudom mire megy ki a játék és mit akar, de nem bánom. Engem megvett kilóra. A holnap meg még úgy is kétséges, hadd ne agyaljak most ezen. Csak élvezni akarom, hogy itt van és itt vagyok. A többi nem számít, nem érdekel és reggelig nem is fog… Csak a pillanatot akarom és őt, most és örökké. Leszenvedtem a magas sarkút és messzire dobtam, nem kell az… Vegyem le a blúzom? Nem totojázol szépfiú… Ujjai gyengéden simogatták a hasam, oké leveszem meggyőztél. Egyre forróbb és mohóbb csókot váltottunk, szinte el sem váltunk egymástól, egy pillanatra elengedtem és hátra dőltem. - Meggyőztél! Bújtam ki a blúzomból és dobtam valahova a nappaliban, majd reggel megkeresem, de nem most. - De, akkor most te jössz! Megragadtam a gallérját, lassan csúszott le a kezem és a hatás kedvéért egyesével gomboltam ki minden egyes apró gombot az ingén. Csigázzuk még egy kicsit a szexi fehérnemű látványával. Még jó, hogy ma azt vettem fel, jó megérzés. Lassan hátrálni kezdett és húzott magával be a hálószobába. Lassan lehúztam a válláról az inget és a földre dobtam. - Esküszöm, téged photoshop-oltak… Néztem végig izmos felső testén, kezem vándorolni kezdett a kockákon, miközben újra csókolózni kezdtünk, egész az övtartóig, ahol megakasztottam benne az ujjam. Elengedtem nyakát és lassan kibontottam az övet, kigomboltam a nadrágot és kihámoztam belőle. Megfogtam két kezét és az ágy felé húztam. Felmásztam az ágyra és húztam felém, engedelmesen feltérdelt, és megcsókolt, kezeink vándorútra keltek, egymáson, miközben egyre forróban csókoltuk egymást. Hanyatt löktem és az ölébe másztam. Kéjesen vonaglottam rajta, miközben simogatott és csókoltam a nyakát, azt az izmos felső testét, muszáj volt finoman beleharapnom, felszisszent de nem érdekel, haladtam lejjebb és lejjebb. Át a hasán, egyesével csókolgatva a kockákat. Kezdhetek tanulni számolni, hogy egy, kettő, három, várjál hol tartottam? Egészen az alsója pereméig leheltem finom csókokat, majd visszatértem ajkaihoz, aprót haraptam bele, miközben a csípőm dörzsöltem hozzá.

Click me Wink




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime25.01.16 16:20



Alexis & Michael

Kijelentése hallatán miszerint photoshop-ollva vagyok halkan felnevettem. Kaptam már hasonló hízelgő meg persze pikáns megjegyzéseket, de a photoshop eddig valahogy kimaradt. De már itt tartunk, eszméletlen gyönyörű, itt van velem és épp egymás ruháit dobáljuk egy szép kis kupacba. Mégis mit keres itt? Miért van itt? Tőlem sokkal jobbat is kaphatna. Valószínűleg meg is találta, holnap reggel pedig ezt az egészet egy órási hibaként fogja felfogni. Talán gyűlölni fog, de úgy is ment el, mos mégis visszajött. Tudom nem azért, mert engem választott vagy mert velem akar lenni, nagy valószínűséggel Ő sincs teljesen tudatában annak, amit művel és mindez inkább csak a whiskynek, tequilának meg még a jó fene tudja minek a hatása, de most nem akarok ezzel foglalkozni, legalábbis megpróbálok, anélkül, hogy arra gondolnék, hogy túl sokszor estem már pofára ahhoz, hogy még egyszer fussak vagy megakarjak felelni egyetlen nőnek is. Végül is, nem hánytuk végig a házat, már ez is valami, plusz remélhetőleg, akkor már ezután sem fogjuk, fogalmam sincs mennyi lehet benne, de épp elég ahhoz, hogy engem is meggyőzzön afelől, amit most épp akar.
- Nem, nem édes. Eredeti vagyok. Gyere megmutatom. - Rántva egyet a csípőjén húztam közelebb magamhoz, miközben tenyere az utolsó érintésig nem photoshop-olt izmos felső testemre tapadt. Egyre türelmetlenebb voltam, egy másodpercre se akartam elszakadni ajkaitól, sőt szinte már fizikai módon való szenvedésnek éreztem, ahogy a nadrágomból kihámozott és emiatt el kellett szakadnunk egymástól, legszívesebben azonnal utánakaptam volna, leszaggatnék róla mindent az utolsó ruhadarabig, magam alá gyűrném és a magamévá tenném. Jól van cicám, itt vagyok, jövök már. Engedelmesen követtem az ágyig, most bármit megtennék neki, amit csak akar, vágytól izzó kék íriszem smaragdzöld gyönyörű szemébe fúrtam. Feltérdeltem az ágyra és ellentmondást nem tűrve ragadtam meg és vontam magamhoz. Tenyerem az arcára simítottam úgy fordítottam oldalra a fejét. Mindenhová nyomtam csókokat, ahová csak értem, forró, mohó és sürgető csókokat. - Gyere cica... - Dőltem hanyatt az ágyon, egészen közel hajolva ajkaihoz suttogtam szavaimat, miközben a fenekébe markolva húztam feljebb az ölembe. - Ssszzz, ez az édes, harapj csak! - Csípőjénél megragadva szorítottam az ágyékomhoz, ahogy lassan mozogni kezdtem alatt, akkor játszunk így, nekem nincs az ellenemre. Amint elfeledkezett felsőséges helyzetéről egyből a hátára utasítottam. Egyik kezemmel végighatottam combján, majd felhúztam egészen a csípőmhöz amilyen szorosan, csak tudtam, aztán beljebb is haladtam ujjaimmal. Végül megfogtam mindkét kezét és a feje felett az ágyhoz nyomtam. Finoman csókoltam meg ajkai szélét, majd haladtam tovább végig az álla vonalán, végöl fejemet a nyaka hajlatába fúrtam úgy kezdtem csókolgatni és harapdálni.  Elengedve egyik kezét rétem le a melleire, először csak finoman markolászva a melltartó anyagán keresztül, majd belülre csúszva kezdtem óvatosan masszírozni. Végigcsókoltam a kulcscsontját mindkét irányba, majd a szegycsontját csókolgatva haladtam lejjebb formás kebleihez. Olyan hévvel rántottam meg a melltartóját lefelé, hogy annak mindkét pántja megadta magát. Hupsz, megígérem cica, hogy kapni fogsz másikat. Pokoli lassúsággal és óvatossággal érintette formás melleit, épp csak ajkaimmal, majd egyre szenvedélyesebben tapadtam rá ajkaimmal, de ezúttal már a nyelvem is belevettem a játékba.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime25.01.16 18:06



Alexis & Michael







L

assan vonaglott csípőm, miközben keze szorosan markolta a fenekem és óvatosan irányított. Testem tökéletes, kockás felsőtestét súrolta, könyökömre támaszkodva fogtam két kezem közé arcát és csókoltam, hevesen, szenvedélyesen, forrón. Aprót harapok ajkába, miközben finoman kitolva fenekem illesztem tökéletesen tenyerébe. Teljesen elvesztem csókjaiban, nem érdekelt senki és semmi. Se Dean, se a munka, se a suli se New York, csak édes, édes ajkai, amikkel nem tudok és nem is akarok betelni. Egyre mohóbban és követelőzőbben kapok ajkai után. Hirtelen váltottunk pozíciót és kerültem én alulra. Huncut mosoly jelent meg arcomon miközben csípője köré húztam lábaim, lefogta mindkét kezem és apró csókokkal kínzott. Ez az édes, imádom, mikor az ágyban a férfi irányít és tudja is mit akar, és nagyon úgy fest, hogy most engem, én ugyan nem ellenkezem, főleg nem neked. Nem értem miért pont engem szúrt ki a bárban? Annyi gyönyörű bombázó mászkált, én meg csak egy átlagos lány vagyok, átlagos méretekkel, néhány nő méretei még engem is zavarba hoztak, pedig én orvosnak készülök, és mégis pont én vagyok az ágyában és élvezem kínzó csókjait testemen. Esküszöm, nagy dioptriás szemüveg kellene neki, de majd holnap cukkolom ezzel, mikor felébred és meglát kócosan és meztelenül, minden hibámmal, tiszta lesz a feje és hát a vére is az alkoholtól, addig használjunk ki minden percet amelyet élvezetemre szán. Ajkai lassan siklanak nyakamon, apró harapások kíséretében, amire egy apró mozdulattal reagáltam, miközben a csípőmet feszítettem az övéhez. Éreztem, ahogy enged a szorítás az egyik csuklómon, végig siklanak rajtam ujjai és a mellemen állapodik meg, finoman masszírozza, de nekem egy dolog jár a fejemben „vedd már le!!!” . Kínoz, és élvezi, ahogy szenvedek, lassan behatol a melltartó anyaga alá és folytassa, lábam lassan csúszkál a takaró anyagán, tehetetlen vagyok, nem tudok és nem is akarom ott hagyni. Nem mintha el is engedne, csúnyán is néznék rá. Erős reccsenésre lettem figyelmes, és arra, hogy csillogó szemekkel mered rám, melltartómat a kezébe fogva. - Az az én…. Mindegy… Vetettem hátra fejem, halk nyögések csúsztak ki ajkaimon, miközben nyelvével érintette mellem. Szabad kezem hátán nyugtattam, ahogy egyre jobban élveztem nyelve mozgását, egyre mélyebb barázdákat húztam körmömmel hátába.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime20.02.16 14:23



Alexis & Michael

Annyira akaratos, mohó, követelőző és szexi, hogy akarnék sem lennék képes ellenállni neki, de ami még mindig a legszebb az egészben, hogy nem is kell, hisz mindketten pontosan ugyanazt akarjuk egymástól, ha másban nem is, de ebben mos nyert ügyem van nála. Pillanatok alatt utasítottam magam alá, szinte már eszemet vesztve döntöm hátára, lábait derekam köré fonta, időt nem vesztegetve estem neki ajkaimmal és csak csókoltam, csókoltam és csókoltam, ahol csak hozzáfértem. Mikor is... Igen, megvan. Túl régen éreztem már ehhez fogható vágyat bárki iránt is. Túl régen ahhoz, hogy hagyjam most megszökni, de hát szerencsére nem is akar sehová sem menni. Itt van és lesz a legjobb helyen és ezt Ő is beláthatja, más különben most nem velem lenne. Még soha sem éreztem magam ennyire türelmetlennek. Kiakarom ismerni testének minden apró szegletét. Miután egyetlen határozott mozdulattal téptem le a melltartóját türelmetlenül, mégis szenvedélytől fűtve vettem ostrom  csodálatos formás telt idomait, amelyek szinte már hívogatják ajkaim érintését.
Egy szempillantás alatt fosztottam meg egyszerre nadrágjától és alsójától is egyaránt. Felcsillanó szemekkel nézek ismét rajta végig, miközben kezemet végig húzom mezítelen selymes combján. Lágyan, de még is érzékien kezdem el csókolgatni combja belső részét, szakadatlan haladva felfelé. Még mindig olyan hihetetlen, hogy ez az akaratos nő, meztelenül ilyen kiszolgáltatott állapotban fekszik az ágyamban. Ösztönösen esek neki, már rutinos mozdulatokkal, egyre követelőzőbben haladok combján felfelé, mi tagadás, mocskosul élvezem érezni, hogy már alig bír magával. Combja minden egyes négyzetcentiméterét végig csókolom, mindaddig, ameddig uralkodni tudok magamon, egy pillanatra megállok, hogy ezzel is tovább szítsam vágyait, majd ahelyett, hogy ott folytatnám a kényeztetését, ahol abbahagytam végre rátérek a lényegre, oda ahová a leginkább kívánja a nyelvem, amióta csak belekezdtem a kis játékomba. Eleinte lassan, szinte csak ízlelgetve ostromlom csiklóját, majd egyre gyorsabban kezdek rajta körözni nyelvemmel...



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime03.03.16 14:12




Alexis & Michael







S

zinte fel sem fogom, ami körülöttem zajlik, agyam kissé tompa a tömérdek alkoholtól, de azzal tisztában vagyok mit, hol és kivel csinálok épp, és mocskosul élvezem. Nem érdekel a holnap vagy a döntéseim és azok súlya, ahogy ólomként nehezedik rám, csak a pillanat, amit Vele tölthetek. Most erősnek és eltökéltnek érzem magam, akarom, hogy itt legyen, akarom, hogy velem legyen. Tudom, hogy a reggeli napsütéssel mindez elillan és oda a varázs, de addig is igyekszem fenntartani a tüzet, amit egymásban keltünk. Mohón kapok édes ajkai után és nem engedem el, érezni akarom, ahogy válaszul hevesen kap csókom után. Aprót harapok ajkaiba, jelezvén, hogy maradjon még, nem foszthat meg tőlük, most még nem, nem állok készen rá, még nem. Hosszú percekig élvezem édes csókjait és kínzásként éltem meg, ahogy elszakított tőlük. Ajkai izzó testem barangolták be, nyelvével finoman érintette melleim, apró sóhajok szaladtak ki a számon, miközben finoman húztam végig körmeim a hátán. Minden apró csókjától libabőrös lettem és beleremegett testem. Éreztem, amint keze farmeromra siklik, pattan a gomb és csúszik a slicc. Ujjait óvatosan az anyag és a fehérnemű alá csúsztatva húzta le a fennmaradó ruhadarabokat, csípőm megemelve segítettem neki, nem tiltakozom, ma a tied minden édes. Gyengéden érintette bőröm és apró puszikat nyomott belső combomra, kínzóan lassan halad felfelé. Hátra vetve fejem, összeszorított fogakkal tűröm édes ajkai gyötrését bőrömön. Meg – megszakítva érintéseit kerget az őrület határáig és enged vissza. Végül megérzem nyelvét, amint ördögi játékba kezd nemi szervemen. Egyre hangosabb nyögések szakadnak ki torkomból, ujjaim hajába csúsztatva ösztönzöm, hátam ívben hajlik minden érintésétől, szinte már majdnem a lepedőt is eltépem, érezni akarom magamon és magamban őt, most azonnal, elég volt a kínzásokból akarom és kész, feltételek és megbánás nélkül. Egyre gyorsabban izgat nyelvével és egyre közelebb kerülök a megkönnyebbülésemhez. Finoman megemelem csípőm, kihasználva a helyzetet markol fenekembe és húz még közelebb. Lábaim akaratlanul hagynak cserben és csúsznak végig a lepedő anyagán. Finoman meghúzom a haját és hagyom, hogy szenvedésem fokozza…



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime02.05.16 23:27



Alexis & Michael

Jó cica. Szeretem, ha értékelnek. Eleinte csak finoman kóstolgattam bőre ízét, egyre közelebb jutva ahhoz a ponthoz, ahol most a leginkább érezni szeretne. Ahogy egyre erőteljesebben nyögött fel, úgy ostromoltam nyelvemmel jobban és jobban egészen addig, amíg teste minden apró porcikája nekem nem engedelmeskedett. Kicsit sem kímélve addig ficánkoltam nyelvemmel, amíg átszakítottam a célvonalat, ami nem kis megkönnyebbülést jelentett a számára, legalábbis Ő még így gondolja, ami pedig engem illet... Tévedsz cicám, még nem végeztem. Akkor itt az ideje, amikor is befogom bizonyítani, hogy nagyon is megérte a dolog, mert tisztában vagyok vele, hogy valahol legbelül még igen is bánja amiért nem volt elég erős nemet mondani a kísértésnek. Tudom, mégsem érdekel. Mert nekem Ő kell, az én ágyamban fekszik, az én érintésem alatt élvez, javítsanak ki, ha rosszul fogom fel a dolgokat, de szerintem ezt a csatát is én nyertem. Elégedett mosollyal képemen néztem fel rá, közben levettem magamról alsómat. Öröm volt látni, ahogy teste ívben megfeszül érintéseimnek hála. Fél percre sem hagytam pihenni ameddig még extázisban volt. Egy erőteljes mozdulattal könnyedén hatolok belé. Még tartott a pillanat varázsa, miközben gyorsan rántottam magamra, mielőtt még az orgazmus utolsó hullámai szétcsapnának a feje fölött. Pofátlan mosoly kúszik ki képemre, a látványtól, ahogy teste hullámzik előttem. Feltornázva magam fekvő helyzetemből ez úttal ajkait vettem ostrom alá, egyik kezem melléről hátára siklott, úgy vontan közelebb magamhoz. Már a látvány képes volt felfűzetni és az, ahogyan csípőjét ringatja rajtam. Ajkamba harapott, mire válaszként megragadva csípőjénél fogva utasítottam ismét magam alá. Türelmetlenül csókoltam ajkait, miközben egyre hevesebben és hevesebben birtokoltam testét. Erőteljesen mozogtam benne, aminek meg is lett az eredménye. Szerintem már komplett hőhullám térképet harapdált rám, amivel persze csak öntött egy kanna benzint a tűzre. Észre sem vettem, hogy belém mélyesztette körmeit, csak amikor valami meleget éreztem végigfolyni a hátamon, ekkor szakadt a film, amivel megadta a kellő löketet ahhoz, hogy eljuttassam a csúcsra.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime02.06.16 2:25




Alexis & Michael







N

em tudom elhinni, hogy pont én fekszem itt és élveszem minden érintését, én egy egyszerű kis ápolónő, akiről pár héttel ezelőttiig azt sem tudta, hogy létezik, és most még is itt vonaglom kéjes vágyak közepette, nyelve játszik nemi szervemen őrült és vad ritmust járva és én bábként irányítva mozdulok minden tapintására. Egy csepp szégyenérzetem sincs, pedig tudom, hogy kellene, de annyira eszméletlen, amit velem művel, hogy egyszerűen nem vagyok képes megbánni, csak élvezni akarok őt, újra és újra, ó kérlek újra! Esküszöm nem mertem kinyitni a szemem, mert csillagokat láttam már a vágytól, ó az égető vágytól, amit olyan precízen gyújtott bennem és olyan mohó hévvel táplál még mindig, nem hagyva ellobbanni és semmivé válni. Nyelve tökéletes munkája meghozta gyönyör teli gyümölcsét, hangos és eszméletlen volt. Még mindig az orgazmusom gyönyörében égek és fülemben cseng az előbbi zajos nyögésszerű hang, ami kiszakadt torkomból miközben hullámokban könnyebbült meg elgyötört testem. Még csak fel sem ocsúdhattam mámoromból, már is én kerültem vezető pozícióba és éreztem, ahogy teljesen kitölt és tovább fokozza soha el nem múló szenvedélyem. Lassan kezdtem el mozogni felette, hátra vetetettem fejem és jól eső mély sóhajok csúsztak ajkaim közül, ahogy egyre gyorsabban ringattam csípőm kemény férfiasságán. Ajkaim kezdi bitorolni és még közelebb von magához, egyik kezem hátára siklott és finoman húzogattam rajta körmeim, másik tarkóján nyugodva tartotta fejét. Elragadott a vágy és alsó ajkába haraptam, majd nyakát kezdtem finoman harapdálni, amíg ő fordított pozíciónkon és ismét ő vezette rabszolga testem. Együtt mozogtunk, tökéletes harmóniában, csípőm minduntalan elé sietett és követelte egyre pimaszabbul erősödő döféseit. Fogaim egyre mélyebb nyomokat hagytak nyakán és vállán, ahogy közeledtem a teljes és végső kielégülésem felé, körmeim vájtam hátába, hogy már a vére serkent ki, de ez a tény őt egyáltalán nem érdekelte, csak sodort és sodort egyre magasabb csúcsok felé. Eszméletlen, szinte már - már sikításra emlékeztető nyögés sorozat csúszott ki ajkaim közül, lábujjaim görcsbe rándulva én magam pedig az ájulás szélén miközben végre elértem azt amire eddig vágytam. Elgyötört, fáradt, izzadt testem, de ekkor is csak csókjaira vágytam, arcát két kezem közé fogtam és ajkainak estem, faltam őket, hosszú véget nem érő percekig.   - Tökéletes volt… Suttogtam széles vigyorral az arcomon. Meztelen testéhez hozzá bújva, fejem mellkasára hajtva merültem mély álomba.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime12.09.16 21:11



Alexis & Michael

smeretlen zaj törte meg édes, tökéletes álmainkat, jobban mondva csak az enyémet, mert Alexis ugyanolyan mélyen alszik, mint kettő perccel ezelőtt, komolyan mondom mi a jó fene ez, honnan jön, és miért nem hagyja már abba?? Egyáltalán mennyi az idő, milyen napszak van, na jó mennyit ittunk? Fordítottam oldalra a fejem, mintha elsőre nem hittem volna a látványban, sokat, vagy lemaradtam volna valamiről. Eléggé múlandó feléjük az utálat, de a jóságos istenre mikor adja már fel, fizetek öt dolcsit, csak fogd már be! Kizárásos alapon, mivel az enyém nem lehet, csak az Ő mobilja csöröghet, de könyörgöm, ki az a félkegyelmű, aki harmadszorra sem fogja fel, hogy nem kíváncsi rá? Oké, ez most nem szép dolog, de képtelen vagyok hallgatni tovább, aludni akarok, de addig nem fogja abbahagyni még valaki fel nem veszi azt az átkozott mobilt. Félig nyitott szemmel tapogattam a hang után, majd kotortam közelebb a készüléket, esküszöm ez a nő kómában van, a kijelzőre sem pillantva nyomtam meg a kis zöld jelzést a képernyőn. - Tessék... - Szóltam bele kissé nyers hangon, fogalmazzunk úgy, hogy inkább morcosan, amiért felkeltett, persze csak engem, Alexis még mindig nem ébredt fel, én pedig lusta voltam megmozdulni így az ágyban vettem fel, mindenesetre azt hiszem mindkettőnket ért némi meglepetés, de valószínű, hogy a vonal túlsó végén fülelő férfi hangot nagyobb. Alexis-t kereste, de nem is ez a meglepő, sőt ez elég magától értetődő, csak épp olyan épp esküszöm el kellett tartanom magamtól a készüléket, mert attól féltem, hogy nyálazni kezd. Oké, hát ez most kellemetlen lehet. - Alexis még alszik, de megmondom, hogy kereste... - Csöppet sem visszafogva magam ásítottam bele a telefonba, fogalmam sincs ki a pasas, őszintén szólva nem is érdekel, na jó, azért nem kell hozzá diploma, hogy összeálljon a kép, nyilvánvalóan Alexis hercege, aki nem mellékesen az én ágyamba alszik, az én vállamon és nem mellesleg teljesen pucér, ezt azért ugye nem kéne megemlítenem? Túl korán van még hozzá. - De pontosan ki is? - Úgy kérdeztem rá mintha nem lenne egyértelmű, de hát nekem ezt honnan is kellene tudnom, ejnye-bejnye napsugár, ebből nem lesz piskóta kimagyaráznod magad, de azért mi tagadás, örülök, hogy így alakult, még ha percek kérdése is, hogy felébred, hogy aztán egy párnával fojtson meg bla, bla, bla... - Dean? Rendben van. További szép napot. - Kretén. Tettem le a telefont az éjjeli szekrényre. - Lássuk, vajon mi az oka, hogy az én ágyamban vagy, nem pedig az övében? - Tettem fel egészen halkan a jackpot kérdést, miközben óvatosan végigsimítottam az arcán.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime20.11.16 13:33




Alexis & Michael







A

z alkohol a legjobb altató, ha nem tudsz elszenderülni, csak vegyél be egy üveggel, és, mint akit kupán vágtak alszol is, mint a tök, ne áruljátok el, hogy ezt tőlem hallottátok, mert még a végén kicsapnak az orvosiról, olyan nehéz volt bekerülni, nem akarom most feladni. Rám mindig is altató és emléktörlő hatással volt a whisky, talán pont ezért szeretem, mert minden rosszat széppé tud varázsolni. Minden mélyen elnyomott szikrát újra szenvedélyes lánggá gyújt, pedig már rég elástam magamban Michael emlékét, arcát és tökéletes mivoltát. Mégis most fél álomban az ő hangját hallom, olyan megnyugtató, akkor mégis miért érzem magam rosszul? Mármint, miért van bűntudatom és miért érzem úgy, hogy rosszat tettem, mintha beszélne valakihez, majd Dean nevét hallom, és lassan összeáll másnapos agyamban is a kép, mint egy puzzle, lassan minden a helyére kerül. Basszus, Dean, mármint nekem pasim van, képek villannak be a tegnap estéről, és arról, hogy mennyire szenvedélyesen estünk egymásnak, de Michael-el, nem Deannel… Érzem, amint végigsimít arcomon, és lassan kinyitom zöld szemeim, és igéző kékségébe fúrom tekintetem, nem tudok elszakadni tőle, akármennyire is bűnös dolog. És végül a kirakós utolsó darabja is a helyére áll, a hang a telefonom volt, amit ő vett fel, és Dean keresett és, és, és basszus! - Az, az én telefonom volt? Pattantam ijedten a telefonom után nyúlva, halálra váltan meredtem a kijelzőre és azonnal az újrahívásra nyomtam, körmöm rágcsálva hallgattam, ahogy csörög, majd végül a kissé ideges hangját, amikor megszólal „Hallo?!” . - Ssszzia cica. Inogott meg kicsit hangom, majd megköszörültem a torkom. - Kerestél? Ne haragudj, csak kint felejtettem este a telefonom a nappali asztalán. Kezdem azonnal bele az előbbi kimagyarázásába, de úgy, mintha már előre be lett volna tárazva a fejembe egy megmentő szöveg, mintha tudtam volna, hogy ha mi találkozunk abból ez lesz. - És, hát a lakótársnőmnél aludt a pasija, tudod akiket meséltem, aha, és nem tudta tovább hallgatni a telefonom, én meg aludtam, hosszú volt a műszak, meg a csajok is sokáig foglaltak, gondolta felveszi és majd lesz valami, aha, igen, ne haragudj, túl későn értem ki… Úgy fest beválik, félig ültem az ágyon, és mell fölé húztam a takarót, zavarban voltam, mégis szabad kezem ösztönösen, a nélkül, hogy én azt észre vettem volna, fonódott Michael ujjai köré. Bár tudnám miért bolondít meg ennyire ez a kék szemű herceg…




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime04.10.17 12:09



Alexis & Michael

Blablabla... Igen, édes, hát persze úgy volt, tudod csak hosszú volt a műszak meg minden, aztán csak beugrottunk a csajokkal pár rövidre az egyik közeli bárba, aztán elszaladt az idő, és most képzeld, épp egy másik pasi ágyából vakerolok valami komplett marhaságokat, nem, dehogyis feküdtünk le, csak álmosak voltunk, bízol bennem, ugye? Tudod, hogy szeretlek, ugye megértesz, cica? Hát persze, édesem, mégis mi lennék én, ha nem egy címeres  marha, ha ezt elhinném? Hmm, jut eszembe pontosan az vagyok, egy ökör, akinek még csak meg sem fordult a fejében, hogy esetleg egy másik fickóval henteregtél az éjjel. Persze cica, érthető, hogy egy kicsit becsiccsentettél, aztán még csak egy sms-t sem írtál, mert valóban fogalmad nem volt róla mégis merre lehet az a fránya mobil, aztán még csak eszedbe sem jutott, hogy reggel talán egy másik fószer fogja felvenni és tök szívélyesen közölni velem, hogy a barátnőm még alszik. Hát mi ez, mi ez, ha nem a feltétlen bizalom és határtalan szerelem jele?? Édes istenem, meddig kell ezt még hallgatnom?!
- Ez komolyan ekkora idióta? - Természetesen nem vettem a fáradtságot rá, hogy suttogjak vagy bármi hasonló. Egyáltalán nem érdekelnek a túloldalon felmerülő kérdések. Ellenkezőleg, én ezt már mind-mind végighallgattam párszor, nem tudnak már újat mondani, ár így külső személyként egy csipetnyivel szórakoztatóbb. Egy ideig türelmesen hallgattam hátradőlve a műsort, de aztán unatkozni kezdtem.  Hmm, van egy ötletem hogyan tehetnénk izgalmasabbá ezt a kora reggeli díszcsevejt. Felemelve a takarót bújtam be alá, hogy aztán apró, finom, érzéki csókokkal borítsam be Alex testét, gyorsan, sürgetve haladtam lefelé, hmm, így már nekem is sokkal izgalmasabb.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime23.01.18 14:43




Alexis & Michael







G

ondolatok özöne szaladt át egyszerre az agyamon, egy tökéletes káoszt formázva maguk köré, szinte a szemem előtt lebeg ahogy egy hatalmas baleset résztvevőiként vitatkoznak az agysejtjeim az idegpályán történt katasztrófa után. Mindenki mást hibáztat, és pánikot keltenek bennem,
és pont ez az amit most nem engedhetek meg magamnak. Nagyon gyorsan ki kell kecmeregnem ebből a szituációból, ami teljesen ismeretlen számomra, mégis pörögnek, cikáznak, száguldoznak a gondolataim a kiskaput keresve, hogy kimenekülhessek ebből a csapdából, amiben épp veszettül vergődök. A fejem fáj, a gyomrom kavarog, nem elég, hogy másnapos vagyok, és nem elég büntetés nekem, hogy akárhogy próbálok megszabadulni ettől a pasitól valahogy mindig az ágyában kötök ki részegen, nem értem, van valami tudatalatti gát az agyamban akit elküldenek sörért mikor úgy gondolják és akkor mehet a buli vagy mi van? Nem értek egyet se magammal, se az ittas döntéseimmel, így próbálom menteni a menthetőt. Nem elég, hogy Deannek hazudok, még magamat is pont arról próbálom meggyőzni, hogy ez egy ilyen egyszeri eset volt, ami nem történhet meg többet, ettől kötöttebbek az erkölcseim, az eszemre kell hallgatnom, aki épp békebíróként, határozottan rendet próbál tenni a kavalkádban ami bennem zajlik. Michael cseppet sem halk hangja csapja meg a fülem, mély és reszelős hangja tölti be a szoba csöndjét, apró libabőr jelenik meg karomon, amit azonnal reflexszerűen próbálok dörzsöléssel eltüntetni, még végül lassan le is esik mit mondott. Azonnal elöntött a lila köd, és szabad kezemmel csapkodni kezdtem ahol csak érem, jelezvén, hogy fogja be azt a lepcses száját, többet árt, mint használ ha ő megszólal. Meggyőzőképességem ott veszett el végleg mikor a fellebbentett takaró alatt megéreztem őt, ahogy bőrömhöz ér, ahogy játszik velem és engem is játékra hív. - Most mennem kell, később visszahívlak. Ennyit sikerült még kimondanom, és lenyomni a pirosat, ami megszakítja a hívást. De azt már nem tudom hova tettem le a telefonom, az se biztos, hogy tettem, lehet ejtettem, arra már nem tudtam figyelni. Utolsó erőmmel az éjjeliszekrényen lapuló könyvecske után nyúltam, hogy alaposan fejbe vághassam vele a takaró alatt amiért ezt tette velem....




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime03.03.18 11:44



Alexis & Michael
- Áucs! - Tört ki belőlem egyszerre a nevetés is, komolyan, ezt most mért kellett? Értem, nem kellett volna kézközelben hagynom azt a könyvet, de hát valaki az ágyban szeret olvasni, akkor annak éppen az volna a lényege, hogy kitárt karral is elérhesse, és ne keljen érte kimászni az ágyból, nemde? De nézzük a dolgok jó oldalát, még mindig jobb, mintha az éjjeli lámpát kapta volna le a helyéről, az most kevésbé lenne szórakoztató. De akkor is hé, az a kedvenc könyvem, egyébként kettőnk közül, itt, most, nem én vagyok a rossz kisfiú, mégis én kaptam ki... Hmm, a múlt éjjel valahogy sokkal lelkesebb volt azt illetően, hogy együtt ünnepeljük a szülinapom. De hékás, nem hagyom ennyiben. Esküszöm, nem értem ezt a nőt, de ezt a fazont se, vagy Ő csinál valamit nagyon rosszul, és én nagyon jól, vagy valaki magyarázza el, irodalmat tanítok, nem női logikát, de barátom, ha egy nő csak így egyszerűen kinyom, méghozzá remegő hangon, ahhoz aztán nem kell zseninek lenni, hogy tudd, régen rossz.
Kitalálom, jó messze van, és gratulálok, mert mesterien az ujja köré csavarta, ha még csak vissza se hívta, hogy hé szivi, minden oké?! Nem barátom, kicsit se az, higgy nekem. Én az Ő helyében már régen egy repülőn ülnék, de nem vagyok a helyében és Ő sem az enyémben, milen szerencse...
- Akkor ezek szerint véget ért a szülinapi partim? - Fordultam a hátamra unottan és morogva, még szép, miután ezt végi kellett hallgatnom. - Hmm, pedig még nem is ettünk tortát. - Másztam ki a takaró alól hízelegni még egy kicsit repetáért, ha már tortát nem kapok, legalább belőle kaphassak még, kész vagyok mindent bevetni, valaminek csak nem tud ellenállni, csak tudok mindent olyan jól csinálni, mint ez a Dean gyerek.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime22.06.18 21:15




Alexis & Michael







E

z most komolyan nem adja fel? Most csaptam le egy könyvvel erre már megint mászik rám, eddig meg üldözött el magától, nem értem, komolyan nem, de van egy olyan érzésem, hogy nem is akarom ezt az elcseszett dolgott, új életet kezdtem, magam mögött hagytam, vagy mégsem? A tudat alattim valamiért úgy érzi, hogy mégis kell ő nekem, szerintem a tudatalattim totál be van szívva, ha már pont ő és a gyönyörű kék szemei kellenek. Csukd be a szád, zárd össze a lábad, józanodj ki és huzzál haza. Komolyan hogy a jó életbe nem tudom kontrolban tartanim a bugyim ha ő megjelenik, mi a jó Istenért van ilyen hatással rám? Pedig csak egy arrogáns bunkó, aki azt hiszi mindenkit megkaphat mert mocskos dögös... Mondanám, hogy ez nincs így, de így tök pucéran még a saját gondolataimban sem lenne ennek most túl nagy hitele. - Hogy micsoda? Torta? Küldök neked futárral. Volt egy enyhe gúny a hangomban, akármennyire is vonzó most ez az állapot, nincs az az Isten, hogy most még egyszer ágyba bújjak vele. - Azt hiszem már megkaptad az ajándékod, szóval fogd vissza magad. Nem rá vagyok mérges, inkább magamra, tényleg nem vagyok normális, mégis mit képzeltem, de most úgy komolyan, ah. -Én most elmegyek, letusolok, mire kijövök legyen rajtad valami, és aztán felöltözöm és hazamegyek, és úgy fogunk tenni, mintha ez meg sem történt volna, oké? Próbáltam szugerálni a tekintetemmel, hogy tegyen így, mert bajban leszünk ha nem. Betekertem magam egy lepedőbe és gyorsléptekkel, sajgó fejjel iszkoltam a fürdőszoba felé. Hát persze, hogy tudom hol van, hevertem már a padlóján másnaposan. Komolyan nem tudok parancsolni magamnak? Mi a jó ég vonz ennyire benne? Megnyitottam a csapot és beállítottam jó forró vizet, beálltam alá, és próbáltam elterelni a gondolataim az éjszakai eseményekről, kisebb nagyobb sikerrel. Ebből hogy a francban keveredek ki, még nem tudom...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime30.10.18 15:50



Alexis & Michael

- Ez akkor azt jelenti, hogy... - Pislogtam nagyokat a szemébe, miközben pimaszul ismét közelíteni kezdtem felé, méghozzá olyan módon rabul ejtve tekintetemmel, hogy igazán észre sem vette mi is történik. - ne is menjek utánad? - Simítottam végig mutatóujjammal az ügyesen maga köré csavart lepedőn, ami akár le is csusszanhatna könnyedén, nem igaz? Vagy most még sem szabad mindent a születésnaposnak? Igazságtalan. Vagy inkább pofátlan a részemről, de ha kicsit is jobban belegondolok, hmm, mit veszíthetnék? Faképnél hagy? Na és? Megtette már. Nem is egyszer. Aztán még is itt van. Amiről gondolom nem fog beszámolni Dean-nek.
- Persze, érezd csak otthon magad, napsugár. - Oké, talán, hangsúlyozom talán leszek annyira udvarias, hogy ez úttal békén hagyom elvonulni, hogy lezuhanyozhasson, de szimplán csak azért, mert most valahogy még sincs kedvem nála tovább feszíteni a húrt, plusz, ha jól látom van mit elgondolkodnia a tus alatt. Az a bizonyos "ebből mégis hogy mászok ki' helyzet.
Bár nem kért, azért én mégis lefőztem két jó erős kávét, mire kitalált a zuhany alól. - Kávé. - Szemeimmel eljátszadoztam a törölközőjén, még mielőtt odanyújtottam volna neki a kávéját. Álljak le, ugye? Áhh, de ha egyszer nem akarok? Végre, most az egyszer jól szórakozok, és kár is lenne letagadnia, hisz Ő is, na jó, biztosra veszem, hogy letagadná, még ha tény és való is, hogy igen csak elkésett vele.
- Hmm, jól állnak a cuccaim. - Böktem rá a törölközőmre, de volt már szó az ingemről, meg persze amit talált, de persze szó sincs róla, hogy zavarna, felőlem addig flangál benne, ameddig csak akar, csak nekem is jusson már belőle valami, ég ha csak a látvány is. Mikor lettem ilyen mohó? Fogalmam sincs. De tetszik. Sőt, furcsa módon még az is bizsergeti a fantáziám, hogy tudom nem én vagyok az egyetlen., ami valószínűleg azért van így, mert végre nem engem csalnak.



Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || ©


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime27.03.19 8:28




Alexis & Michael







P

róbálok ma reggel kisebb dolgok megoldásán gondolkodni, mint például, hogy hol a bugyim? Hol szórtuk szét a ruháim? Azt, hogy merre jutok haza, már magamtól is tudom, nem az első "szégyen mentem" lesz tőle haza, de az első amikor tényleg okom is van arra, hogy szégyelljem azt a nőt akivé váltam a múlt éjjel. Hiába rázom a fejem, nem megy ki belőle a kavargó gondolatok özöne, talán egyszerűbb lenne feladni és eltemetni mélyen az agyam egy kis fiókjába, oda ahol a haldokló anyám képét temettem, hogy ne roppanjak össze, igen ez egy jó ötlet eltemetem mélyen, felöltözöm, hazamegyek és soha többet nem gondolok rá, és nem jövök vissza. Úgy is túl öreg vagyok már a bulikhoz, és az ösztöndíjam fontosabb, szóval ezentúl tanulás és munka, és nem fogom többet látni. Ezt egész szépen elterveztem és fel is spanoltam magam rá, ám ez az eltökéltség addig tartott még törölközőben kisétálva nem vigyorgott rám. Ó, hogy rohadnál meg,  miért pont engem kellett megismerned.
-  Köszönöm. Fogadtam el a kávét, letettem egy kis asztalkára még összekeresgéltem a cuccaim a lakásban. Szerintem még soha nem öltöztem ilyen gyorsan, felkaptam a táskám, kifelé menet lehúztam a kávém...
-Viszlát ... és már be is csaptam mögöttem az ajtót. Egy fél percig még nekidőltem a hideg, merev fa ajtónak, vettem pár mély levegőt és a lehető leggyorsabban és legrövidebb úton rohantam hazáig. Nem tudtam abban a ruhában maradni, mocskosnak éreztem magam, tisztán a bűntudat tudom, de muszáj volt még egy zuhanyt vennem, a saját kis lakásomban, a saját  törölközőmmel, percekig ültem a zuhanyzó padlóján és csak folyt rám a meleg víz. Bebugyoláltam magam a köntösömbe, magamra zártam a szobám ajtaját, nem vagyok ma kíváncsi senkire, bebújtam az ágyba és órákig Queent hallgattam, olyan jót tettek ezek a számok a lelkemnek. Már késő délutánba hajlott mire az éhség kihozott a vackomból, Melissáék hagytam nekem pizzát, egy szelettel a kezemben bevackoltam magam a laptopom elé, emailom jött Deantól, Miért nem érlek el? Nem veszed fel a telefont. Baj van? Ó ha tudnád mekkora. De nekem nem is csörgött a telefonom. Várjunk, hol a telefonom? Kiborítottam a táskám és remegő ujjakkal kutattam a cuccaim között, nincs itt. Mikor használtam utoljára? Basszus, basszus, basszus, reggel Michaelnék, biztos az éjjeliszekrényen maradt, hát ezt nem hiszem el, ez az én formám. Gyorsan felkaptam ami a kezem ügyébe került, mégsem mehetek köntösben, leszaladtam a lépcsőházba, ki az utcára, fogtam egy taxit, a címet már fejből tudom, teljesen homályos volt, hogy értem oda, fizettem és mentem be. Annyi rémlik, hogy állok az ajtóval szemben, kalapál a szívem, remeg a kezem és kicsit megköszörülöm a torkom mielőtt bekopogok, hogy ne csukoljon el amikor megszólalok. Kopogtatok, léptek zaja, és egy hatalmas vigyor, ó ne vigyorogj olyan önelégülten.
- Kérem a telefonod. Jelentettem ki, miközben már tartottam is a kezem érte.
- Ne nézz rám ilyen értetlenül, elhagytam a mobilom, valószínűleg itt, szóval kérem a mobilod. Erős vagy, nem remeg a lábad, ez az talán még végig is tudom csinálni.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime24.05.19 16:42



Alexis & Michael

Haver, kezdesz szentimentális lenni, ne bámuld már azt a képet, lelépett, rémlik? Épp Adam-en vonaglott, miközben betoppantál pontosan azon az ajtón? Nem fognád már be végre?! Várj, még nincs vége, és aztán még volt bőr azon a csini szőke fején visszakullogni a jegygyűrűddel az ujjacskáján, hátha még él az ajánlat, mintha azt gondolnánk, hogy a félrekefélésnek is ugyanúgy van elévülési ideje, mint a többi kisebb bűncselekménynek. Végül is csak egyszer esett meg, egy nap, az még nevezhető véletlennek. Kussolj már! Végül is, csak a szülinapod van és a pohár piáddal beszélgetsz a nappalid kanapéján az eljegyzési képeteket bámulva, elég szánalmas, de még nem a teljes téboly. Ott van ez a másik bige... Tök mindegy, annak se én kellek, hanem az a nyálgép, Dean vagy hogy a pokolba is hívják. Öregem, nézd a dolgok jó oldalát, olyan lettél, mint a kabalapasi. Talán reklámoznod kéne magad. Nyasgem! Az ajtócsengés rázott fel a kis eszmecserémből jó magammal és Jack-el. Mi van, még valaki boldog szülinapot akar kívánni? Ohh, hát ez egyre érdekesebb. Kíváncsian támaszkodtam neki a félfának, miután ajtót nyitottam.
- Jöttél repetáért? - Tudom, ez bunkó volt, de még mindig szülinapom van, szóval nekem ma mindent szabad, amúgy is, azt hittem, hogy mostanára már más férfi karjaiba pihen, hogy rohanva siet Dean-hez bűntudattól mardosva, hmm még én is tévedhetek?
- Akkor gyorsan keressük meg, Dean már biztosan aggódhat. - Mázli, épp a kezemben volt a mobilom, így simán csak a kezébe nyomtam, félreálltam az ajtóból, hogy betudjon jönni, becsuktam utána, majd nem tartottam fel.
- Akkor hajrá, sok sikert! - Lövésem nincs róla, hol van a mobilja, de ha most jutott eszébe, hogy nincs meg, akkor azért annyira nem igyekezett visszahívni Dean-t. Vajon még az előtt sikerült lenyomnia reggel, hogy édesen belenyögött volna, vagy csak az után? Erre tagadhatatlanul kíváncsi volnék, de az az érzésem, hogy nem fogja megosztani velem. Voltaképp, ez a Dean gyerek is csak egy hozzám hasonló balek, akár még klubot is alapíthatnánk. Mindjárt el is kérem a számát...


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime02.06.19 20:37




Alexis & Michael







M

iközben az ajtajában állok csak az jut eszembe, hogy mi a fészkes fene vonzott benne az éjjel? De most úgy komolyan? Akkor is ekkora seggfej volt? Mert most legszívesebben lekevernék neki egyet és rávágnám az ajtót, hogy rohadj meg egyedül te paraszt, de kell az a telefon, az életem is rajta van. Bár jelenleg jobb lenne ha inkább nem lenne meg, kell egy nap, pár nap, egy hét vagy kettő, hogy összeszedjem a tegnap esti hurrikán után magam, el kell engednem Deant, nem azért mert őt akarom, Isten ments, szeretném a címét is elfelejteni egy életre, magamért kell otthagynom a boldogságom, nem vagyok képes stabil kapcsolatra, ezt már belátom, és nem tudnék úgy élni, hogy folyamatosan hazudok egy olyan jó embernek, mint Dean, kell egy kis idő magamra, túl sok minden jött össze és nem mind olyan amit akartam is, inkább csak megtörtént.
- Ó az az egy se kellett volna.
Szorítom az össze az szemem és próbálom, komolyan próbálom nem megütni. Elveszem a telefonkát és tárcsázok.
- Francba, lemerült.
Nyomtam vissza a kezébe a készüléket. Akkor most gondolkozzunk, hol volt nálam utoljára? A hálóban!  Még reggel amikor Dean hívott, sajnos már tudom hova kell menni, a "szentély" még érintetlen.
- Komolyan nem tudtál beágyazni egész nap?
Forgattam a szemem és egy mély levegőt is vettem mellé. Nincs az éjjelin, biztos leejtettem miközben lecsaptam Michaelt. Letérdeltem és turkálni kezdtem az ágy alatt és az éjjeli mellett.
- Mondd, hogy nem használt bugyikat fogok kihúzgálni!
Enyhe gúny és undor is vegyült a hangomba, végtére is agglegény, a lakása is erről árulkodik, a terjengő alkohol szaggal együtt, ki tudja kik fordultak már meg itt, például én, még mindig nehezen hiszem el, hogy lefeküdtem egy ekkora seggfejjel, hol volt az eszem? Whiskybe úszott tudom a választ.
- Megvan!
Tápászkodtam fel sugárzó arccal, végre lezárhatom ezt a mai napot.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime24.03.20 20:10



Alexis & Michael

- Pazar. - Emeltem meg poharamat a remek hír hallatán, ami kibaszottul nem érdekel. Most következik az a rész, amikor örömmámorban kirobog az ajtón hogy mielőbb feltehesse azt a szart tölteni, hogy végre telefonálhasson. Vajon azt is kitalálta már mit fog mondani, vagy inkább a spontaneitás híve? Szívesen ötletelhetek vele, van már tapasztalatom az ilyesmiben, igaz nekem csak hallgatnom kellett, nem pedig kitalálnom, de hé... eljátszhatja velem is, majd szólok, ha szerintem rosszul csinálja, és kijavítom inkább mit kéne mondania Rómeónak.
- Akkor kétlem, hogy maradnál. - Vészesen telik az idő, egyre többet kell kimagyaráznia hol volt egész nap, bár, ha mákja van, akkor ez egy idióta és hát eléggé annak tűnt, akkor meg még nem is lesz nehéz dolga. Úgy tűnik én vagyok már csak ennyire régimódi, hogy elvárásokat támasztok a szeretett nő felé, bár egyet, mondjuk azt, hogy ne csalj meg.
- Vagy esetleg kérsz egy italt? Szeretnél mellém társulni, miközben mély önsajnálatba zuhanok? Van még hely. - Odébb mászok a kanapén, ha arról van szó, hogy nem tud ellenállni lelkes ajánlatomnak.  
- De váár a lovagod. - Tártam szét karjaimat megértően, majd újfent belekortyoltam az italomba. Ez legalább nem hagy el.
- Ha megengedsz egy jó tanácsot búcsúzóul... - Mivel gyanítom, hogy az életbe többet nem akar látni, nemhogy a konkrét közelemben lenni, amit meg is értek. - Ha számít neked valamit, ha szereted, akkor nem éri meg ezt csinálni, mert nem lesz jobb. - Ennyit elhihet nekem. Én már csak tudom.  Bár a túloldalon állva biztos sokkal szórakoztatóbb, de Alexis nem ilyen, vagy vonzom a hűtlen nőket. Van ilyen.
Ha szeretsz valakit, akkor legyél bármekkora szemétláda is, nem érdemlem ezt! Persze volna egyéb észrevételem is, de azt inkább megtartom magamnak. Ő maga sem tudja mit akar. Az a legrosszabb.  - Most már mehetsz, hiszen mindvégig erre vártál. Viszlát, Alexis! - Intettem az ajtó felé ezzel is arra célozva, hogy felesleges volna ölelésre meg csókkora várni.  


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime27.03.20 13:38




Alexis & Michael







N

em nagyon hiszek abban. hogy lehetne irritálóbb személyisége valakinek is. most komolyan nem tudná befogni? Ennél mélyebbre már nem tud süllyedni a szememben. Valahol mélyen legbelül még is egy megbántott, összetört embernek tűnik, aki elvesztette a szeretett nőt, és ezt nem tudja feldolgozni.
- Se az alkohol se vadidegen nők felcipelése nem fog segíteni a fájdalmon amit legbelül érzel.
Sóhajtottam egyet, bedobtam a telefonom a táskámba és már épp ki felé akartam menni, amikor csak nem fogja be és löki tovább a mondandóját, kezdek remegni az idegtől, és attól mennyire le tud nézni azért mert egyszer egész kicseszett életem folyamán elengedtem magam és persze rohadt nagyot hibáztam. Senki sem bűntelen, ő sem lehet az. Hiába szólal meg belül a nővérke, hogy minden életet meg kell és meg lehet menteni hahóóó, már a vörös köd telepedett a szemem elé, bevágtam az ajtót, magam előtt, és sakk matt én maradtam belül.
- Akármennyire lenézel, papolsz és magyarázol, te sem lehetsz büntetlen. Fáj? Hadd fájjon, abból tudod, hogy élsz.
Felkaptam egy üveg poharat a tálcáról, és leültem a kanapé túl végére.
- Tölts, pofa be és most én beszélek!
Most az egyszer tényleg nem ajánlom, hogy megszólaljon, mert fejbe vágom a pohárral és aztán még vihetem a sürgősségire összevarrni, a kábítás már megoldotta magának Jack Danielsel, szóval már csak tisztítani és varrni kéne, de gondoskodnék róla, hogy fájjon neki, elvégre is én vagyok a kicseszett főnővér vagy mi a franc.
- Tudod miért választottam volna inkább Deant? Mert egyszerűbb. Tudod? Egyszerűbb. Kivételesen egyszer nem kell nekem harcolnom, hogy szeressenek. Nem kell fenntartanom senki érdeklődését, mert én érdeklem, odafigyel és támogat bárhogy is döntök New York vagy Las Vegas. De nem tehetem ezt vele, egyszerűen nekem nincs időm még egy emberre az életemben, amíg rendbe nem tettem magam. Bánom-e, hogy bántottam? Igen, nagyon is, jobbat érdemel és ezt holnap meg is mondom neki.
Húztam egybe le a pohár tartalmát.
- Kérek még egyet, és most már tiéd a pálya, hallgatom mi bajod még velem.
Dőltem hátra a kanapén az italommal.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime31.03.20 16:05



Alexis & Michael

- Hálás köszönet! Mert magamtól még nem jöttem rá. - Arcom gúnyos fintorba torzult. Nem vigaszt várok hercegnő a piától, csak hogy végre elkussoljon az a belső hang, igen, pont te! Fordulnál fel! Kortyoltam bele az italomba, miközben már fel voltam rá készülve, hogy diadalittasan int egyet, majd kirobog, végig a házon becsapva az ajtót maga mögött, azzal a boldog tudattal, hogy többé látnia sem kell. Az ajtó valóban becsapódott és mérget is vettem volna, hogy ismét egyedül maradtam a gondolataimmal, de ez a nap csupa csalódás és váratlan meglepetés.
- Köszönjük Emese! - Igazán elmés, de ha azért maradt, hogy kioktasson, kár a gőzért, én mondom. De egye fene, töltöttem a poharába, majd visszatettem az üveget és hátradőltem, elég zabosnak látszik, szóval ez hosszú lesz, most az a rész jön, hogy sírjam el a bánatomat és ő meghallgat? Kösz az élményt, de passzolnék. Ez aztán igazán szánalmas, de befogom. Vagy mégse, most akkor az van, hogy inkább az én lelkemet pátyolgatja, mi lesz a hős szerelmesünkkel?
- Hű, ez igazán szép vallomás. - Hajtottam fel a poharam még meglévő tartalmát.
- Mi van New york-ban? - Újabb kört töltöttem, és bár semmi közöm az egészhez, de ha már hirtelenjében ennyire ragaszkodik hozzá, hogy dumcsizzunk, akkor mondjuk, hogy érdekel. De még mindig azt gondoltam, hogy nem kell ezt csinálnia és semmi értelme, a napnál világosabb, hogy csak azért maradt itt, hogy ettől jobban érezze magát, nem miattam, de lelkizést ne várjon, ahhoz most, ma semmi hangulatom.
- Nem vigaszt kerestem benned. Remélem megbocsájt. Megérdemled. - Nem magyarázkodni akartam, nem mintha ez bármin is javítana, egyszerűen csak hallania kell, egyszer, utána majd saját maga eldönti mi volt ő nekem. De nem vigasz. Végighallgattam a szavait és megértem. Belőlem már kiveszett a motiváció, hogy harcoljak egy kapcsolatért, de tudom miről beszél és milyen érzés, amikor ezt valaki megteszi érted, mert van olyan bolond, hogy szeret.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime31.03.20 22:24




Alexis & Michael







M

i lenne ha csak egyszer nem vágna pofákat, ha megszólalok, rohadt idegesítő, olyan semminek tudod tőle magad érezni, mintha tényleg jelentéktelen lennél, holott minden emberi élet számít és fontos.
- Kaptam egy álláslehetőséget New Yorkban, és egy teljes ösztöndíjat az orvosira.
Sóhajtottam, nem egyszerű a döntés amit el kellene rövid időn belül döntenem.
- Igazából egy hetem van dönteni, hogy megyek vagy maradok, ott a nevelő anyám, a régi barátaim. De itt viszont a jelenlegi életem.
Kortyoltam egy nagyot.
-  Látod senkinek sem egyszerű az élete, mindenki döntések előtt áll, te is dönthetnél másként, könnyebb lenne az életed ha nem lennél ilyen bunkó.
Vontam vállat, jó nem kellene mindent kimondanom ami a szívemet nyomja, az a nagy szám visz egyszer a sírba, felhúztam törökülésbe a lábaim, hátra dőltem, szemeim a plafont fixírozták, mintha onnan jöhetne bármilyen égi válasz is, nem mintha hinnék bármiben is, hogy onnan várjak választ, csak néha könnyebb lenne ha nem nekem kellene mindent eldönteni,de tudom, hogy akkor meg az lenne bajom, mert hát az én életem és senki ne akarjon belekotyogni, mert úgy is az lesz amit én akarok. Valóban úgy igaz, hogy a nőknek semmi sem elég jó, ha megmondják az a baj, ha nem akkor meg az, ahogy a vicc is mondja a nyuszikával meg a sapkával.
- Jaj, ugyan már nem kell a sajnálatod, együtt csesztük el, hiába is akarnálak csak téged hibáztatni, vagy az alkoholt, ha nem akartam volna, akkor a csillagokat is leimádkozhattad volna kétszer
Néztem szemrehányóan rá.
- Nem akarom, hogy megbocsájtson, ha egyszer megcsináltam vele, mi a garancia arra, hogy nem fogom megint? Hogy én azt eldöntöm? Az élet soha nem csak fehér vagy fekete, nem ő volt az aki mellett meg tudok maradni a seggemen.
Vontam vállat, újra a plafont bámulva. Már el se néztem csak az üres poharat nyújtottam.
- Én kipanaszkodtam magam, most te jössz, tudom mi történt, nem a mostra vagyok kíváncsi hanem arra ami miatt ez a keserű ember létrejött.
Köröztem az ujjammal rá mutogatva.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime03.04.20 17:57



Alexis & Michael

- Haha... ha nem lennék ilyen bunkó, most még nehezebb lenne döntened. - Akkor talán nem itt tartanánk, szóval inkább legyen hálás, persze átvitt értelemben, amiért bunkó vagyok, így bár megkönnyítettem a dolgát, legalábbis ami az én részemet illeti. - Tény, a változás mindig szar, egy hét pedig kevés bármihez is, ha tudod, hogy csak annyid van. Régi barátok... Velük már sosem lesz ugyanolyan a kapcsolat, mint volt és inkább csak a nosztalgia fog titeket összehozni, ha lehet így fogalmazni. A jelenlegi életed... Azt meg csak te ismered. - De elutazni azért, hogy szakíts valakivel, azután ott új életet kezdeni, hát ez sem lesz az év ötlete.
- Akkor tudod mit? Ha már becsaptad az ajtót és azon belül maradtál, aminek az okai számomra érthetetlenek, de egyezzünk meg, te nem kérsz a sajnálatomból, én meg a  szánalmadból, rendben? - Töltöttem neki egy újabb kört, elég gyorsan befog hozni, ha így halad, de nagylány már, csak aztán ez már ne az én számlámra kerüljön.
Mert ha tippelnem kellene arra miért maradt, ez lenne az, de nincs rá szükségem. Remekül elvoltam nélküle is, nem kell pszichiáter, nem akarom kisírni a lelkem, se reggelig a problémáimról beszélgetni, utána úgyis lelép.
- Pedig nem ártana, de hé, még ha ez így is van, ettől még nem könnyebb elfogadni, hogy csak nem te voltál az igazi. - De semmi vész cica. Vagy tényleg én vagyok ekkora tahó, hogy nem tudom ezt így látni. Végül is a volt barátnőm nem tehet róla, hogy mással hentergett, nem én voltam számára az igazi. Az életnek ritka szar humora van.
- Egy nőt szerettem, megkértem, igent mondott, megcsalt a legjobb haverommal, bumm, a következő autóbaleset, hullaház, nem valóak nekem a kapcsolatok. - Ha most azzal jön, hogy ezek a dolgok megtörténtek és tovább kell lépni meg feldolgozni, hát én kurvára ideges leszek.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Happy birthday

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!
» Scary Birthday! Dominic & Wendy
» Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me?
» Happy! ooo.... Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Michael Quenell lakása-