welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Happy birthday - Page 2 Vote_lcapHappy birthday - Page 2 Voting_barHappy birthday - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Happy birthday

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime04.04.20 11:34




Alexis & Michael







N

em mindenkinek megy könnyen az élete, néha elnézem az ebédszünetemben a nővérszobában a tvben menő sorozatokat, valóságsókat, hogy milyen egyszerű szerintük az élet, úgy érzem nekik nem hallt meg egy súlyos rákos asszony a kezük között a tizenéves koruk elején, nem volt valaha az életükben az a bizonyos törés ami kibillent a megszokott kis lelki világodból és elvisz egy teljesen más világba, a pszichopaták is többségében így születnek, persze szeretjük azt hinni, hogy nem minden ilyen egyszerű de valamikor ők is cuki kisgyerekek voltak akik csak játszani akartak a réten, és nem a drogos anyjukat, vagy a molesztáló nevelőapjukat nézni minden este a sötétben. Szerintem én még sosem láttam az apámat, nem mintha hiányozna, hisz a nevelőotthonból egy kedves pár vitt magával, akik jó iskolába járattak, egy idő után már ők voltak a szüleim akik mindent megadtak nekem, de az a bizonyos kis törés akkor is ott maradt, nem lehet minden nyomot heg és seb mentesen eltüntetni, hiába próbálod bevarrni nem lesz soha olyan, mint régen.
- Ki beszélt itt szánalomról?
Eszméltem fel gondolat menetemből.
-Csupán érdekelt, hogy hol siklott ennyire félre az életed.
Vontam vállat és kortyoltam egy nagyot.
-  Nem akarok most azon gondolkozni milyen vészesen szalad az idő, és közeleg az időpont, hogy választ kell adnom megyek vagy maradok.
Túl sok minden zsong most a fejemben, és a gyomromban. Amint lejjebb ment a vérnyomásom és kezdtem már megnyugodni és megszokni, hogy hiába vagyok viszonylag normális vele, akkor is egy bunkó, egy új lett érzés vált úrrá rajtam, akkor hasított belém, hogy én még ma egy falatot sem ettem, és mocskosul éhes vagyok. Simogatni kezdtem finoman morgó pocakom.
- Öhm, azt hiszem éhes lettem, talán ideje lenne akkor hazamennem, ma még nem is ettem és hát az üres gyomor és a whisky nem jó párosítás.
Raktam le a poharat az asztalra. Kellene valami szilárd is végre.
- Egyébként már értem miért váltott át az érdeklődés ebbe a mogorva stílusba, hisz én is arra a  lányra emlékeztetlek ezzel a történettel.
Sóhajtottam, végre kilyukadtunk oda, hogy az én hibám.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime05.04.20 12:25



Alexis & Michael

- De legalább most nem én vagyok a balek a képletben. - Nem mintha vigasztalna, de mégis csak egy pozitívum. Valahogy nem érzek se sajnálatot, se együttérzést férfitársam iránt, ha ezt nem látja Alexis a homlokára is írhatná filccel, hogy hé, lefeküdtem valakivel, az nagyon zavarná. Engem mondjuk érdekelt, csak ez rosszabb volt, mint a filc. Annak még örül az ember, amikor a szeretett nő meztelenül várja haza a hálóban, annak már kevésbé, amikor egy másik fickó is vele van és nem a légkondi döglött be.
- Maradj. - Bukott ki belőlem,fogalmam sincs miért, nem a felemelő eszmecsere miatt, amit folytattunk, talán csak nincs kedvem most egyedül lenni és jó, hogy itt van. Vissza nem térő ajánlat, persze nem lepődnék meg, ha mégis inkább úgy döntene, hogy elmegy.
- Csinálok valami vacsit. - Később meg hívok neki egy taxit. Ha már amúgy is bunkó vagyok, d azért kisírtuk egymásnak a bánatunkat, egy vacsi még belefér, nem? Felálltam a kanapéról a poharammal a kezemben, majd a konyha felé indultam, útközben a távkapcsolóért nyúltam, hogy valami zenét kapcsoljak. Tényleg nem rossz gondolat a vacsi. Egyáltalán mennyi az idő? Mindegy is, ha marad, akkor megvillogtatom szakácsművészetem rejtelmeit.
- Mihez volna kedved? - Lásuk csak, tudok omlettet sütni, palacsintát, abban profi vagyok, spagettit, meg még néhány dolgot. Letettem a poharat a pultra, hogy körbenézzek mi van még itthon, amiből ehető kaját lehet összeütni belátható időn belül. Akár rendelhetnénk is, de mire kihozzák vagy már nem kell kaja, vagy kimúlunk a kanapén végelgyengülésben.
- Engedd be Daisy-t. - Intettem a hátsó ajtó felé. Örülni fog, egész nap nem foglalkoztam vele, mégis az egyetlen nő az életemben, aki megért, az egyetlen szerencsém, hogy beszélni még nem tud, mert könnyen lehet, húgy már ő is közölte volna, hogy csapnivaló gazdi vagyok és elküldött volna a bús picsába.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime08.04.20 13:56




Alexis & Michael







H

át ha őt az nyugtatja, hogy most másnak fáj, ám legyen, végül is most tényleg nem az ő dolga volt, én mentem bele a játékba, és tényleg jó volt, berúghattam a barátaimmal, kötöttség nélkül táncolhattam valakivel, akit úgy őszintén nem is ismerek, nem kellett túlagyalnom, hogy mi lesz ha, szabad voltam és boldog, kellett, hogy lerázzam a sok terhet ami nyomja a vállam, de erre itt egy pasi aki dögös, de lelki nyomorult, mondjuk meg is értem, és van egy másik aki azért kellett mert "könnyű út" volt. Jól beletrafáltam kétszer is, igaz? Tudok választani, mondjuk egy piálós estéből és némi riszálásból nem jössz rá milyen is a másik, de úgy érzem ezentúl meleg bárokba kellene járnom, talán nem okoznék se másoknak se magamnak több bonyodalmat, mert abból egyébként is van elég, férfiak nélkül is.
Mit ne mondjak én teljesen ledöbbentem, hogy maradjak, minek? Most fejtettük meg, hogy az egész felsőbbrendű bunkó duma miattam van, és most maradjak még csevegni arról, hogy mi úton teszem tönkre az emberek életét? Hát nem lenne jó pszichiáter belőle az egyszer biztos. Vacsi? Ennek most mi baja van? Bekattant valami régi szoftver amikor még nem gyűlölt minden nőt?
- Oookéééé.
követtem bizonytalanul a konyhába. Ő most komolyan főzni akar NEKEM? Valami buktató lehet a dologban. Látom, hogy turkál a hűtőben, hogy mit is ehetnénk, úgy érzem,hogy nem erre készült, csak úgy jött, akkor pedig miért ne? Belemegyek a játékába, ha csak nem akarok éhen halni.
-Máris engedem.
Rutin szerűen tudtam hova kell menni és, hogy merre találom Daisyt, már kicsit ijesztően jól ismerem magam itt ki.
-  Szia nagylány.
Leguggoltam és hagytam, hogy rám ugorjon és fellökjön, miután agyon nyalt visszamentünk a gazdihoz a konyhába, gondolom már ő is éhes.
Neki támaszkodok háttal a pultnak, kitoltam magam és felpattantam a lapjára, onnan lábamat lógatva néztem.
- Spagetti? Most valami paradicsomosra vágyom.
Nyaltam meg finoman a szám szélét, azt hiszem tényleg éhes vagyok.  

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime13.04.20 21:43



Alexis & Michael

Én akartam szólni, hogy vigyázzon, mert Daisy felfogja lökni nagy örömében, de a hangokból ítélve ezzel elkéstem. Daisy szereti Alexis-t, Diasy mindenkit szeret, még engem is, szóval igazán különleges kis kedvenc, pedig szégyeneltemre vannak napok, amikor alig foglalkozom vele, mert élni sincs kedvem, végképp nem megmozdulni. De még így is annyira örül nekem, hogy hátráltam vele néhány lépést, mire megtartottam magunkat meg az egyensúlyomat és nem borultunk fel.
- Jól van, jól van, szia nagylány. - Borzoltam össze a bundáját mosolyogva.
- Te is éhes vagy már, ugye? Gyere, keressünk neked valamit. - Attól fogva legalább még enni adok neki és még el nem tünteti a táljából a kaját két percig nem fog a lábunk körül ugrálni. De nincs szívem ilyenkor nem beengedni. És legalább oldja kicsit a hangulatot. A kutyákat mindenki szereti, ezt a bundás nőszemélyt meg nem lehet szeretni, szinte kiprovokálja.
- Akkor spagetti. - Miután adtam vacsit Daisynek gyors kezet mostam és már pakoltam is elő a dolgokat a a mi vacsoránkhoz is, miközben egyszerre csak úgy dúdolászni kezdtem a dalt és ringatózni a zene ritmusára egy fakanállal a kezemben, vicces látványt nyújthattam.  Ha most azt kérdezné mikor csináltam ilyet utoljára, azt mondanám fogalmam sincs, régen, túl régen, mert már alig emlékszem milyen érzés is volt. Felkapnám én is Alexis-t is a pultról, hogy táncoljon velem, de valószínűleg őrültnek nézne vagy simán csak nemet mondana. Kellenének a fuserek, de a konyhapulton ül, a fűszeresdobozkák meg a háta mögött vannak. Egyik kezem a combjára simítva hajoltam át a válla fölött, hogy elérjem, ami kell. Régebben sokkal sűrűbben csináltam ezt. Úgy értem főztem a... barátnőmnek. Vagy sütöttem palacsintát reggelire. Aztán valahogy megutáltam az egészet. Kedvesnek és figyelmesnek lenni, amikor végül mindig ugyanaz a vége, az ember azt gondolná, ha mindig ad egy keveset a szívéből és a lelkéből utóbb már nem marad más neki, csak a keserűség. Nem tévednek. Nem vagyok már biztos benne, hogy tudnék bármi jót adni magamból.  


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime14.04.20 17:55




Alexis & Michael







M

indig is jól kijöttem a kutyákkal, valahogy ösztönösen tudok velük bánni, sokszor kaptam már meg, hogy nem értik, hogy csinálom, másokat megmorog és megharap engem meg imád, nem tudom, szerintem a kutyák is megérzik ki az aki szereti őket és kiket lehet szeretni, olyan kis túlpörgős cuki csoda, hát az én garzonomban nincs hely sajnos egy kisállatnak sem, plusz Anna allergiás a szőrre azt hiszem, szóval most ne nagyon jöjjön holnap a közelembe, mert vakarózni és tüsszögni fog, de akkor is megéri Daisyt szeretni, ügyesen van mindig láb alatt, és persze miután behabzsolta a vacsit is ugrálna a lábamra, de inkább letérdeltem mellé és vakargattam a pocakját, minthogy kiugrálja ami benne van, annyit nem ér az egész, pár perc alatt kajakómába vakargattam a pocak simivel, látom ahogy ragad le a szeme és már nem pörög, halkan szuszog és piciket horkol, úgy érzem neki már szépek az álmai.
Kezet mostam és visszacsusszantam a pultra, kicsit kuncogtam ahogy csípőjét riszálva táncolgat egy fakanállal, de jó volt látni, hogy végre elengedte magát és nem az élet szánalmas oldalán agyal, hanem jól érzi magát, többet kellene a konyhában lennie, bár akkor nagy valószínűséggel azok az ellenállhatatlan kockák is eltűnnének a levesbe a tizedik spagetti után. Bár a trikó sem takar annyit, hogy bármit is a képzeletre lehessen bízni, azért sokat segít, hogy nem látom tisztán a dolgokat, épp a poharamért nyúltam volna amikor megéreztem a kezét a combomon, kihagyott egy ütemet a szívem, édes illata volt, éreztem ahogy a fűszereket matatta mögöttem, képek villantak elő a tegnap estéből, fél percig levegőt is elfelejtettem venni. Amikor végre sikerült rendeznem akadozó légzésem tudtam csak újra ránézni.
- Ha szóltál volna lemászok innen.
Tudom, hogy élvezte egy kicsit a helyzetet, hogy zavarba hozhatott, előhúztam mögülem egy másik fakanalat és amikor őrizetlenül hagyta a szószt belenyaltam.
- Nem elég sós.
Cukkoltam egy kicsit, vissza is jár neki is.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime17.04.20 17:06



Alexis & Michael

 Kis híján kibukott belőlem, hogy az én hasamat is simogathatná, de még idejében befogtam, a kutyámat viszont teljesen elvarázsolta, annyira, hogy máris durmol a kislány. Dee valamiért azt gondolom, hogy a mai napnak már igen csak kikészítettem a tűrőképességét és tudjam hol a határ.
Alexis-nek jó érzéke van úgy mindenkihez, nekem meg háát... hagyjuk. Az emberek, nem az én asztalom. Tudom, tudom, akkor mit keresek egy gimnáziumban, nekem is voltak húszas éveim, amikor még tele voltam ambíciókkal és akkor még jó bulinak tűnt.
Igen, szólhattam volna és megkérhettem volna, hogy csusszanjon arrébb, de így viccesebb volt és nekem egyáltalán nem volt útban, sőt máskor is átjöhetne, de valahogy kétlem, hogy ez a mai nap után várható lenne, meg úgy általában véve is.
Tudtam, kettő másodpercre hagyom őrizetlenül a kaját ás máris belekontárkodik, nők. Nem elég sós, mi? Na azt majd mindjárt meglátjuk. Nem szóltam egy szót se, csak csóválva a fejem odasétáltam a tűhelyhez, majd óvatosan megkóstoltam, nincsen ennek semmi baja és eléggé sós is, de ha ennyire akarja, akkor jól van, így is játszhatunk.
- Idejönnél kicsit, kérlek. - Néztem rá ártatlan ábrázattal, de a szándékaim nem egészen azok, és remélem, hogy nem fog kiborulni azért, amire készülök. Lassan leengedtem a fakanalat, de úgy, hogy az mutatóujjamat végighúztam a lábas peremén, így szószos lettem, de mindezt a hátam mögött műveltem, így remélhetőleg nem látta.
- Biztos vagy benne?  - Figyelmét igyekeztem lekötni és elterelni azzal az imádni való mosolyommal, amitől rendszerint elakadnak a funkciói, így a védekező mechanizmusa is. Tudoom, olyan vagyok, mint egy neveletlen kölyök, de hát ez van. Alexis megállt előttem, én pedig komiszul összekentem az arcát spagetti szósszal. - Szerintem épp tökéletes. - Vigyorogtam önelégülten. Szívesen felajánlanám, hogy segítek letakarítani, de nem biztos, hogy egyre gondolnánk és szerintem édesen is mutat most, látszik az arcán, hogy hirtelen nem tudja eldönteni, hogy felpofozzon, nevessen ő is, vagy bosszút álljon vagy ezt így egyben tegye.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime19.04.20 17:53




Alexis & Michael







M

Mindig érik az embert meglepetések, szokták mondani, hogy a jó pap is holtig tanul, az én esetemben holtig okul, jelen állapotomban nem tudnám eldönteni, hogy jó, rossz vagy iszonyú döntés lenne Michael, mindig másik oldalát mutatja, ami egyrészt szép, egyrészt aggasztó, mert sosem tudom mit látok, csak kapok amit kapok, és osszam be, vagy megfelel vagy nem, a mostani épp nagyon is elfogadható, de amit fél órája láttam az viszont a váló ok kategória, teljesen kiszámíthatatlan, és nekem erre most nincs szükségem, semmi sem stabil és állandó az életemben, először ki kell pucolnom mindent, komoly döntéseket hoznom az életemről, és nem lehetnek csak úgy érzelmi alapja, mert amint az ábra mutatja, mindig mellé fogok, valahogy nem jön össze AZ amit annyiszor olvasni, ami minden film alapja, amiért oda vannak a lányok, jelenleg csak a riszáló fenekéért tudnék oda lenni, de szerintem rám borítaná a szószt ha belecsípnék.
Pár kínos pillanat után végre rendeződni tud a vérnyomásom, szívverésem és a légzésem, azért meglepődtem amikor megfogta a combom és a tegnap este forró képei villództak a szemem előtt, tudom, hogy ennyire jó volt, ott voltam, emlékszem, de akkor is, kifelé a fejemből, kellene egy vizuális album, amibe belerakhatom ezeket a képeket és szépen az agyam kis könyvespolcára tehetem, néha elővéve és a szépre emlékezve nosztalgiázni, de amíg káoszként vannak szanaszét dobálva nem lehet nyugtom tőlük.
Hogy én? Menjek? Jól van, akkor is sótlan volt, ne vágj pofákat, most már vigyorog, kissé felvontam a szemöldököm és lassan közeledtem felé, azt a pár lépést is megfontoltan, valami jár abban a bozontos kobakjában, valami ami nekem nem lesz jó, annyira már kiismertem, de mégsem tudom mit akar, így amikor megállok előtte meglepetésként ér, hogy összekeni az arcom szósszal, nagy szemekkel meredek rá, hogy mi a franc volt ez, majd amit elérek a nyelvem hegyével lenyalom.
- Hm, még mindig sótlan, kóstold csak meg még egyszer.
Nyúltam bele fakanállal és a tartalmát felé indítottam meg, csapódott mindenhova, de főleg a trikójára, muszáj volt nevetnem.
- Bár igazad van, most már tökéletes. Adj valamit amivel letörlöm magam.
Buktam ki őrült nevetésben.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime27.04.20 13:32



Alexis & Michael

Franc tudja mi szállt meg hirtelen, jó mókának tűnt, de abba nem gondoltam bele, hogy mi van, ha felhívásnak fogja venni, annak vette. Oké, most mondanám, hogy ha harc, hát legyen harc, de félő, hogy akkor nem maradna a vacsoránkból, a konyha meg egy bűnügyi tetthelyre hasonlítana, mire végeznénk.
Esélyem sem volt, valamit pajzsként felkapni, szóval jutott a szószból mindenhova, szerintem még a hajamba is van, de kit izgat. Egy másodpercig csak álltunk ott, igen, nyakig paradicsomszószosan, majd mindketten nevetésben törtünk ki. Most olyanok vagyunk, mint a gyerekek, majzosak és csíntalanok.
Lassan nyaltam végig nyelvem hegyével a szám szélét, egyet kell vele értenem, most már tökéletes, és basszus, a fenébe is, jól összekente a felsőmet is.
- Ez ugye foltot hagy? - Mutattam a trikómra ártatlanul, bár nem vagyok nő és nem értek az ilyen dolgokhoz, de szerintem ezt mihamarabb le kéne áztatni, ahhoz pedig az kell, hogy gyorsan kibújjak belőle. Miután levetettem, feldobtam a vállamra majd Alexis felé léptem és lassú lépésekben késztettem arra, hogy hátrálni kezdjen, nem volt nekem semmi hátsó szándékom, de kért valamit, amivel megtörölheti az arcát, tiszta konyharuha pedig a szekrényen, az pedig a háta mögött, ma furcsán jól ráérzett a dolgokra. Sejtelmesen mosolyogtam, égszínkék szemeimmel pislogva rá, megvártam még csípőjével ütközik, majd elnyúlva mellette kihúztam a fiókot és egy tiszta ruhát vettem ki neki.
- Parancsolj, mindjárt jövök. - Azzal hátat is fordítottam egy szemtelen vigyorral a képemen. Ezt azért tényleg bedobom ázni, azután akár ehetnénk is, amíg egyikünk visszavágót nem fúj, mert akkor aztán tényleg mindketten éhen fogunk maradni. Egy másodpercig még eszembe volt, hogy tiszta pólóért menjek, de aztán elvonta a figyelmem a dal, ami éppen szólt, így gondolva egyet visszamentem a konyhába, Alex keze után nyúltam... - Gyere... - Körbeforgattam, majd odahúztam magamhoz.
- Táncoljunk. - Az arckifejezéséből ítélve sikerült meglepnem, ismét, hát ez ma egy ilyen nap.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime28.04.20 0:53




Alexis & Michael







N

ormál esetben vágyakozó pillantásokkal nézném ahogy vetkőzik, de most nem ezért vagyunk itt, bár mondjuk pont e miatt vagyunk itt, mert tegnap is pont azt néztem ahogy vetkőzik, és ahogy ajkait nyalja, édes Istenem, ne csináld már ezt velem ember, komolyan ma van a szívassuk meg Alxe-et nap mi, gondoltam, így is elég élénken élt bennem a tegnapi kép azokról a kockákról, erre most megint dobja a textilt, ha tudtam volna, hogy ez lesz a vége, komolyan mondom, hogy nem csapom le, vagy tudat alatt tudtam, hogy ezt fogja csinálni és direkt műveltem az előzőket, magam sem tudom, az agy kifürkészhetetlen, főleg ha érzelmekről és érzésekről van szó, bár jelenleg csak azt érzem, hogy bele kell mélyesztenem a körmömet, ah, megrázom a fejem és kiűzöm belőle a képeket, mert az agyam máris túlkomplikálja a helyzetet, a foltokról magyaráz, szóval legalább ő nem gondolta túl, vagy mégis, mert most épp felém tart, próbálok hátrálni, de koppanok a szekrénynek, de csak közeleg, egy pillanatra kihagyott a légzésem, pontosabban bent akadt ahogy megállt előttem és az enyémbe fúrta tekintetét, de csak egy ruhát húzott elő nekem, majd önelégülten tovább is állt. Fújtam egy nagyot és nem tudom, hogy inkább rá vagyok dühös, magamra vagy a helyzetre, nem tudom feldogozni, hogy egy ilyen sármőr, hogy tud rám ekkora hatással lenni, hogy elakad a lélegzetem, kihagy a szívem egy ütemet ha csak a közelembe kerül, és ő ezt nagyon jól tudja és direkt teremt olyan szituációkat, hogy ne tudjak elmenekülni, vagy ellépni előle, sóhajtok még egyet és megtörlöm az arcom, alig teszem le a ruhát már el is kapta a kezem és a még mindig meztelen felsőtestéhez húz, azzal a mondattal, hogy táncoljunk. Felcsendül Abba-tól a Fernando, tipikusan egy lassúzós szám.
- Én nem szoktam táncolni.
Vallom be, mondjuk nem is igazán tudok, azt se tudom hova kell tennem a kezem, bénázok egy sort és már elég rák vörösen bámulom a plafont, ez most roppant kínos, a kínosnál is kínosabb, érzem a parfüme illatát, túl közel vagyok hozzá és erővel próbálok nem rá vagy a szemébe nézni, és koncentrálni, hogy ne lépjek a lábára, miközben érzem hogy úgy vigyorog, mint aki tudja, hogy győzött felettem.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime28.04.20 22:25



Alexis & Michael

Lehet egy ember ekkora hatással egy másikra: Egy órája még a pokolra se kívánt, azt várta, hogy minél gyorsabban meglegyen az az átkozott mobil, aztán mehessen, és tényleg leléphetett volna, de maradt. Megesküdtem volna rá, hogy csak szánalomból teszi, de az már nem szánalom, hogy valahányszor beljebb kerülök a kis komfortzónájába, mondjuk karnyújtásnyitól közelebb vagyok hozzá, a nevére sem emlékezne, ha megkérdezném.
- Na és? Az sosem akadály, na ne kéresd magad, gyere! - Mosolyogtam rá ragyogó kék szempárral, miközben nyúltam a keze után és talán észre sem vette, máris közelebb húztam magamhoz, igaz, azt sem tudta hova nézzen vagy, hogy hová tegye a kezét, de kit izgat? Csak mi vagyunk, a konyhámban, és egy Abba számra lépkedünk, senkit sem zavar, ha nem tud táncolni, én sem szoktam, magányomban elég idiótán is néznék ki. Az se gáz, ha a lábamra lép, mondjuk a plafont bámulva erre megvan az esély, sunyi vigyor kerekedett ki arcomra, ahogy lassan ringatóztunk a dalra, gyengéden tartottam a karját egészen közel a mellkasomhoz, miközben másik kezemmel végigsimítva a hátán kicsit lejjebb csúsztam a derekán, a szemébe akartam nézni, de kerüli a tekintetem, hát jó, akkor csak táncikáljunk, éreztem a bőrömön forró leheletét és a haja illatát, nem túl nagy lendülettel megforgattam, majd visszazártam a karomba.
- Látod? Nem is volt annyira vészes. - Mosolyodtam el ismét, miközben néhány másodperc után kezdett elhalkulni a dal, ekkor csalódottan engedték el karjaim. Azt hiszem, ha egy teljes órán keresztül tartott volna, az sem lett volna elég, csak már beleszédültünk volna.
- Éhes vagy? Szerintem teríthetünk. - Volt ideje ehető hőmérsékletűre hűlnie a vacsoránknak, ameddig mi itt ellötyögtünk, vagyis most már ehetünk, azután pedig elmehet, haza kell engednem, különben is, nem is olyan rég még maradni sem akart igazán, talán így a legegyszerűbb. Élveztem a mai estét, Alexis már meglehet kevésbé, ugyanis a nagy részében vörös volt, akár egy rák, de még így is, ideje elbúcsúzni, néhány hét múlva amúgy is elutazik New York-ba.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime29.04.20 9:44




Alexis & Michael







M

indent összevéve nem is olyan rossz az este, bár túlzottan is első randi szaga van, még ha nem is az valójában, mert csak a telefonomért akartam visszajönni, mégis itt ragadtam, és ahogy összegzem magamban minden megvan, van alkohol, vacsora, zene, tánc, nevetés, némi ügyetlen pucérkodás, pár elakadt lélegzet és ki nem mondott szó, kell ennél több egy jó első randihoz, de mondom, sőt hangsúlyozom, ez itt és most nem az, bármennyire is vágyom rá, akkor sem volt az, hisz nem kérte, hogy vele legyek, csak így alakult, a sors vagy a gép vagy bármi blamázs amit ilyenkor szoktak mondogatni maguknak az emberek, amikor ilyen helyzetekbe kerülnek, mert hát kerülnek, mondjátok, hogy nem csak én vagyok az egyetlen szerencsétlen nő aki így járt mert nem hiszem el.
Nem tudok táncolni, még mindig nem, nincs nekem időm táncolgatni, meg ugyan kivel is? A törött lábú hegymászóval a másodikról? Vagy a katéteres bácsival a negyedikről? Szóval elnézést ha megtaposnám, bár igyekszem nem, és most nem is tűsarkú van rajtam, egy egyszerű tornacipő, ami kényelmes volt amikor indultam, bár nem gondoltam, hogy itt maradok, és a tökéletes meztelen testéhez simulva fogok táncolni Abbara, ahogy kipörget és visszahúz, ha lehetne még közelebb kerültem csupasz bőréhez, tovább már nem tudtam félre nézni, muszáj volt felpillantanom rá, Istenem úgy beleharapnék hibátlan állába, vagy mellkasába, vagy bárhova, na jó Alex hűtsd kurva gyorsan le magad, ekkor ért véget a zene, érzem ahogy elenged és gyorsan fel is ocsúdok ámulatomból.
- Vacsora, igen, az most jól fog jönni. Dupla adagot kérek.
Kucorodtam le egy székre és bár felvont szemöldökkel tette elém én tudtam, hogy el fog fogyni.
- Ne nézz rám így, én még ma nem ettem, és egyébként is a jó spagettit nem lehet abbahagyni. Jó étvágyat.
Vontam vállat és estem neki a szószos tésztának.
- Egy kis sót akkor is eltűrne.
Vihogtam halkan, de gyorsan eltüntettem a tányérom tartalmát, hú de jól laktam, alig pihegek, a sütő órájára pillantottam, te jó ég, fél tizenegy, én meg reggel dolgozok.
- Jaj de késő van már, lassan haza kell mennem, reggel vár a kórház.
Csak hadd pihenjek még itt pár percet, gomboltam ki a farmerem.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 15:01



tumblr_lznrn930mt1r0t3aeo7_250.jpg
Alexis & Michael

Meglepetten pislogok rá, jól van, akkor ugyanannyit szedek, mint magamnak, aztán meglátjuk elbírod-e tüntetni, legalább nem egyedül fogok gurulni vacsi után, imádom a spagettit, de a saját magam kedvéért ritkán van kedvem főzni, egyedül valahogy nem az igazi, nincs kit megtáncoltatnom közbe vagy összekennem szósszal és az úgy vacak, hmmm még jó, hogy te ezt nem érted kislány, nézek le Daisyre, mert most valószínűleg jól sípcsonton harapnál.
- Héé, akkor máskor te főzöl és én kritizálok. - Nem is figyelek arra, hogy mit beszélek, csak próbálok valamivel visszavágni és még vigyorgok is hozzá. Ejha, tényleg éhes volt, jó nem mondom én is betöröltem mindent, amit kiszedtem a tányéromra, de egy nőtől ritkán hallani olyat, hogy dupla adagot kér, főleg tésztából.
- Jaj, hát az szívás. - Ezzel most együtt tudok érezni, de muszáj felkelnem egy kicsit, különben tényleg lefordulok innen és addig is legalább elpakolok, oké, később majd elmosom ezeket. Hát akkor ennyi volt, a szülinapom is, a vacsora is meg Alexis is, csak a mobiljáért jött, aztán valahol elvesztettem a fonalat és elég jól összekuszálódott, de mégsem eléggé. Az a vicc az egészben, hogy néhány órája még én is azt akartam, hogy elmenjen, hogy ne húzza tovább, csak sétáljon ki az ajtón és minden jót, ehelyett becsapta az ajtót csak épp maga előtt és most fogalmam sincs... semmiről és ez zavar és vészesen ketyeg az óra, mindjárt feláll onnan, aztán annyi. Semmi sem változik, de ezt már legalább ismerem. Megtörlöm a kezem és amikor szól, hogy menne udvariasan kikísérem az ajtóig, a háta mögött megyek, addig se lássa a keserűséget a szemeimben és van rá tíz másodpercem, hogy elrejtsem őket némi közömbösség alá. Előrelépek és kinyitom előtte az ajtót elfordítva a tekintetem, majd visszanézek rá, szótlanul hallgattam, ahogy megköszöni a vacsorát, kezemmel az ajtó élén támaszkodom és kopogom rajta ujjaimmal, egy puszit nyom az arcomra majd hátrébb lép, egy hosszú másodpercig mérlegelve lesütöm a szemeimet, most egy idióta vagy, vagy idióta vagy? Oké, ez eldőlt.
- Alexis, várj... - Nyúltam karja után és fordítottam vissza, közelebb léptem hozzá és kezeim közé fogva arcát csókoltam meg.
- Maradj még. - Hajoltam el tőle, de csak annyira, hogy mélykék szemeimet az övébe fúrhassam, amolyan megerősítésre vagy menj te a búsba jelmondattal való pofonra várva.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 18:11




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

agyon jó szakács, meg se tudom mondani mikor ettem házilag ilyen jót utoljára, talán pár hete anyánál New Yorkban, nekem soha nincs időm főzni, nem is biztos, hogy fele ilyen finom is lenne, általában rendelek, vagy út közben veszek valamit, de a legtöbb esetben simán elfelejtem, hogy enni kellene, mint ahogy ma is, annyira el voltam keveredve mindennel, ki se mozdultam az ágyamból nem, hogy egyek valamit, nem értem a depressziós evőket, én amikor szomorú vagyok egy falat nem megy le, ezért is esett most ez annyira jól, úgy feszít a hasam és a nadrágom, hogy majd ki pukkadok, a felsőm alatt kigomboltam a nadrágom gombját, hogy kapjak végre levegőt.
- Az nem biztos, hogy amit én főzök ehető is lenne, nem szokta időm engedni, hogy konyha tündér legyek, ez nem az a szakma.
Ráztam lassan meg a fejem és vontam vállat, de tényleg nem, van amikor harminchat órázok a sürgősségin, akkor ki mégis mikor lenne időm hazaszaladni főzni, amikor meg végre hazaérek, bedugok egy füldugót a lakótársam és a pasija ellen és átalszom az egész napot, mindig éjszakás vagyok, hogy nappal tudjak menni az egyetemre, a hosszú napokat mindig úgy kértem, hogy hétvégére essenek, amikor át tudom aludni a napot és nem maradok le az iskolával, bár egyre ritkábban vállalok huszonnégy óránál többet, átlagban hazaérek reggel, beesek az ágyba egy délig, bemegyek az óráimra, hazajövök, zuhany és öttől nyolcig bent vagyok a kórházban, szoros ütemtervem van kevés szabadnappal, talán ezért sem kellene nekem pasit tartani, az olyanok rosszul tűrik ha nem ők vannak a középpontban.
Azt hiszem ideje hazamennem ha reggel fel akarok időben kelni, szólok Michaelnek, hogy szeretnék hazamenni, vagy is, hadd pontosítsak nem biztos, hogy szeretnék, csak most már muszáj. Kivételesen igazi úriember, ajtót nyit, bár nagyon szótlan.
- Köszönöm a vacsorát, isteni volt, igazán figyelmes tőled.
Mosolyodtam el, vállára tettem a jobb kezem és lábujjhegyre állva nyomtam egy puszit arcára, fél másodpercig próbáltam kifürkészni a tekintetét, de a padlót bámulta, azt hiszem jobb ha megyek.
- Igen?
Fordultam vissza ahogy megragadta a karom, értetlenül álltam ahogy közelebb lépett és szó nélkül határozottan megcsókolt.
- Oké.
Csak ennyit tudtam mondani azt is suttogva, nyaka köré fontam a karom és húztam vissza magam ajkaira, nem értem hogy tud ennyire megbolondítani, de tűzben égek tőle, mint egy tini lány, francba az erkölcsökkel.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 22:05



tumblr_lznrn930mt1r0t3aeo7_250.jpg
Alexis & Michael

Élesen izzó kék szemeimmel nézek rá arát még mindig a kezeimben tartva, tudom, hogy elszúrtam, ahogy az utóbbi időben mindent és amit amúgy el sem lehetett volna szúrni, azt is megpróbáltam, csak, hogy hű legyek önmagamhoz és most elakar menni, még szép, hogy igen, de nem akarom, hogy elmenjen. Önző módon nem akarom. csak arra gondolok, hogy mi lesz velem, ha hagyom elsétálni? Mi lesz, ha többé nem keres meg? És persze, hogy nem fog. És mi lesz, ha többé látni sem fogom? Elköltözik, naná, hogy nem fogom. El kéne fogadnom, hogy Ő is csak egy újabb állomás az életemben, ahol balszerencsésen kisiklott a vonat? Bocs, de nem. Ha el akar menni, el fog. Nem akadályozhatom meg benne, de ezt megtehetem és megfogom. Látott már a legrosszabb formámban és attól mélyebbre már nem süllyedhetek a szemében és azt hiszem, hogy a magaméban sem. Délután még annyira dacolt, annyira dühös volt és azt gondoltam, hogy jobb neki, jobb, ha utál, legalább egyikünknek könnyebb lesz, én pedig majd hozzászokom. Az én életemet már nem éri nagyobb kár, neki még épp elég zűrt okoztam már, amit rendbe kell tennie. És most annyi kellett volna, hogy nem csinálok semmit, leejtem a kezem még mielőtt elérhettem volna, becsukom a számat és... francokat! Forrón csókoltam meg és nem ellenkezett, nem hezitált. A mai nap már nem lehetne ennél is kuszább, vagy mégis, de ugyan mit ronthatnánk még el? Hátrálni kezdek vele vissza a lakásba, majd belököm előttünk az ajtót és nekidöntöm. Szenvedélyesen és mohón falom ajkait, érzem, ahogy lábait hosszan húzza végig az enyémen, majd beakasztja őket, önelégült sunyi vigyorral hajolok le és kapom fel ujjaimmal fenekébe markolva. Boldog szülinapot nekem még mindig! Ajkai után kapok és úgy indulok meg vele a háló irányába, behunyt szemekkel is jól eltájékozódom már, piásan, egy nővel a kezemben meg főleg! Úgy a legjobban, bár szó szerint nekidönteném bárminek, az ágyhoz érve teszem le előtte és kezdem türelmetlenül kibontani a ruhákból.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 23:09




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



Ó

baszki Alex, ez mire volt jó, ne, ne is válaszolj, tudom jól mire volt jó, de akkor is, nem azt beszéltük meg, hogy ezt a korszakot lezárjuk, hogy már nem esünk többet rabul a kék szemek csábításának, mint eddig bármikor, izzó kék íriszében teljesen el tudok veszni, olyan, mint egy rohadt mágnes, nagy erővel vonz magához, és én engedem, újra és újra az a buta liba vagyok aki abba a hibába esik, hogy nem tud ellenállni a hívó szónak, a testiség varázslatos pillanatainak, amíg hevesen forrunk össze a hálószoba falai között, nem akarok az a buta liba lenni aki nem tud nemet mondani ha rávigyorognak, most valahogy mégsem megy ez nekem.
Gondolkodás nélkül tapadok vissza puha, nedves ajkaira, követem ahogy húz vissza és neki dönt az ajtónak, úgy érzem most már nincs visszaút, ezt akartad Alex, hát megkapod, szorosan kapaszkodok nyakába és türelmetlenül követelem csókjait, az biztos, hogy most csak az enyém, a többi pedig nem számít, átfonom lábammal én ingerlően húzom végig az övén, még végül megállapodik dereka körül, tudja mik a játék szabályok felkap és a hálóba cipel, leheletem égeti bőrét ahogy apró csókokat nyomok közben a nyakára, finoman lecsúsztat az ágy előtt és türelmetlenül kezd kibontani ruházatomból, elkapom a trikója szélét és lerántom róla, teljesen felesleges volt felvenni, végig húzom a körmeim feszes hasfalán, megállapodva az övcsatnál, a tegnap este után már rutinosan kattintottam ki és rángattam le ruháit, közben háttal fordítva őt az ágynak, loptam még magamnak pár csókot mielőtt tenyeremet mellkasára szorítva az ágyra nem löktem, vigyorogva mászok utána, még emlékszem milyen puha a takaró szövete, nem volt az olyan rég, még huszonnégy óra sem telt el és én megint itt vagyok, remélem ez nem valami rossz vicc a karmától. Átvetem rajta a lábaim és ölére ülve hajoltam ismét ajkaiért, szükségem van rájuk, talán jobban, mint eddig bármikor, tudni akarom, hogy nem cselekszem rosszul, csípőm, ösztönösen, hívogatóan mozdul felette, azt hiszem ezzel eldőlt mi helyes és mi nem, az amit ennyire kívánok nem lehet vétek.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 23:15



tumblr_lznrn930mt1r0t3aeo7_250.jpg
Alexis & Michael

önelégült  vigyorom akkor sem hagy alább, amikor hanyatt lök az ágyon, ellenkezőleg, megadóan vetem magam a párnák közé, kéken izzó íriszeim hívogatják, annyira szép és gratulálok Michael, megint pofátlanul elvetted, ami nem a tiéd, kit érdekel, most az enyém, megadtam az esélyt, igen, az egyik kezeddel egérutat adtál, a másikkal pedig elvetted azt, igen tudom, de ha most itt van velem, ugyanott, ahol reggel is, akkor mi is van? Had legyek egyszer én is szemtelen dög, hogy nem kérdezek, csak elveszem, mert azt akarom és én most Őt akarom, az ajtó nyitva állt mindvégig, bármikor dönthetett volna úgy, hogy kirobog rajta és senki sem hibáztatta volna érte, ha inkább a kapcsolatát vagy micsodát igyekszik megmenteni, bár, ha engem kérdez, az már elveszett, szakmai tapasztalat.
De mi itt most valamit megtaláltunk újra és kár lenne veszni hagyni, egyáltalán nem kell nevén neveznünk, legyen csak elég annyi, hogy jó és nekünk szükségünk van erre a jóra, nem érzek semmit, csak hogy kell nekem, ide a karjaimba, kaján vigyorra húzódnak ajkaim, gyere csak, gyere, mohón kapok utánuk csókjaira éhesen. Telhetetlen vagyok, kérek még belőle újra és újra, kezemet arcára simítva vonom feljebb és csókolom végig hevesen és forrón álla vonalát, elengedem és végigsiklok egész ujjaimmal egész testén, finom és puha combjait simogatom, határozottan jó döntés volt nem elengednem, türelmetlenül helyezkedem alatta, ne csak játssz, adj is, megemelem csípőjét, majd vele együtt mozdulok az Ő ritmusában, lassan és fokozatosan, mély sóhaj tör fel torkomból, ahogy nedvesen és forrón fogad engem. Követem újra és újra megismételve ugyanazt az ütemet, még teljesen hozzám szokik, majd vehemensen markolok csípőjébe, emelem meg és nem eresztem el, ujjaim görcsösen tapadnak a bőrébe egyre intenzívebb mozgást követelve, még, még, még és még, sosem elég, túlságosan rég éreztem már ezt ugyanazzal a nővel, tudom, pofátlanság, de vonz benne valami és ha hagyom csak úgy elsétálni, akkor sosem fogom megtudni mi az, talán így sem, hiszen elmegy és többé nem jön vissza, de addig még az enyém lehet. Ezzel is csak kínzom magam, nagy vagyok. De legalább a szemembe mondta, hogy elmegy, azt is, hogy van más, nem úgy fog kilépni az életemből, hogy előbb ki kell hajítanom valakit az ajtón, hogy ki van a létszám öregem.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime26.05.20 0:00




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



E

gyszerre bosszant és nevettet meg az az önelégült mosoly, hányszor is fogadtam meg, hogy többet nem kötök ki az ágyában? Már nem is emlékszem, talán túlontúl sokszor is, és most hol vagyok? Hát persze, hogy a hálójában... Alex te önként rohansz a vesztedbe, áh, úgy érzem hiába is magyaráznék ennek a hülye, önfejű picsának, valahol valamikor volt egy ding pillanat, amikor valami bekattant és rá kapott Michael ízére, mondjuk mostanság túl sokat is voltunk együtt, franc tudja melyik volt az amikor úgy döntöttem mindent amiben hiszek sutba dobom lopott éjszakákért vele, igen, tudom, hogy jó döntés volt, Dean nem emészt el ennyire, esküszöm próbáltam úgy tenni, hogy minden rendben, hátha egyszer majd valami változik és őt is ennyire akarom, de nagyon nem akar ez összejönni ami Michaelnek, egy mosolyától is el tudok olvadni, és ő ezt nagyon jól is tudja.
Forró ajkaira tapadok, ahogy engedem mozdulni őt alattam és segítek elhelyezni izzó ágyékom felett, felnyögök ahogy végre elérem amit szeretnék, felegyenesedem, körmeim eresztem hasfalába, megtámasztva saját magam, fokozatosan vettem fel az általa kért ritmust, egyre elégedettebb gyönyörtől eltelve adok hangot az élvezetnek, hátra vetem a fejem és követem őt az őrület felé, egyre közelebb sodorva magunkat a megkönnyebbülés hullámai felé, érzem ahogy nem kapok már levegőt, elhal a hangom és utolsókat mozdulva felette adom meg magam, mellkasára borulok és kiszáradva kapkodok levegőért.
- Nagyon, nagyon rossz vagy!
Kuncogom ahogy végre erőt gyűjtsek, hogy le tudjak mászni öléből, fáradtan dőlök hátamra, csak pár perc és összeszedem magam, haza kell mennem.
Mi ez a fény? Elvakít és zavar, kinyitom a szemem és nagyokat pislogok, hé, ez nem a szobám, lassan tölti el az agyam a tudat, hogy még mindig Michaelnél vagyok, baszki elaludtam és ezt a rám tekeredő, nagyokat szuszogó teste is jól bizonyítsa, hunyorgok, hogy ellásak az óráig, baszki,nagyon baszki elkéstem! Kipattanok az ágyból és sietve kapom magamra a ruhám, haza már nincs időm menni, azt hiszem a szekrényemben van még egy tiszta nővér ruhám, és egy tartalék telefon töltőm. Lassan ő is ébredezik és nagyokat pislog, vissza léptem és nyomtam egy gyors csókot ajkaira.
- Köszönöm az éjszakát, meg kell ismételnünk. De most rohanok, szia.
És már robogtam ki az ajtón becsapva magam után.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 17:36



tumblr_lznrn930mt1r0t3aeo7_250.jpg
Alexis & Michael

Az ember azt gondolná, hogy ennyi év elteltével már tudjuk mit akarunk és mit művelünk és azzal is tisztában vagyunk miért tesszük, nem követünk el hibákat, nincsenek véletlenek, őrültségek vagy egyszerűen csak mert engedtünk a pillanat csábításának, hát ez nincs így. Szerintem ugyanazokra a kérdésekre akadnánk egymás szemeiben, ha feltennék a nagy kérdést, és nem, fogalmam sincs miért vagy hogyan és most nem is igazán érdekel, egyszerűen csak kell nekem és elakarom venni, mert jó nekem és önző vagyok, kérek még belőle, nem volt elég egyszer, történt már sok minden, olyan dolgok is, amiknek nem lett volna szabad, használtam ki másokat, mert elveszett voltam és rohadtul tettem mindenre és most sem arra megy ki a játék, hogy együtt öregedjünk meg, de nem is érdekel, most erre vágyom, erre, amit itt van, most, rá, tapintható, megtudom érinteni, hatással vagyunk egymásra és néha a helyére rúg egy nagyon elkószált darabkát a fejemben és számmora ennyi most pont elég.
Mohóságom egyre vehemensebb ütemet követel magának, megragadom csípőjét és vezetem, űzöm egyre magasabbra és magasabbra, türelmetlenül mozdulok alatta és lököm feljebb, tompa voltam és minden felfogható érzékem és gondolatom odalent járt az ágyékomban és benne, telhetetlenül faltam mindazt az élvezetet, amit csak nyújtott és nyújtani tudott nekem egészen a végső kiteljesülésig.
- Tudom, de a te bűnöd. - Vigyorgok önelégülten, nem tehetek róla, hogy gyönyörű és túlságosan kívánom ezzel keresztbe téve a legapróbb ellenállásnak is mindkettőnk irányából, könnyedén rúgom fel a védelmünket, talán nagyon is, de nem tud zavarni, hiszen megint csak az én ágyamban kötött ki. Megkönnyebbülten szuszogtam percekig  hátamra fekve, valahogy nagy lett csend, nem beszél és nem is mocorog, oldalra fordulok és látom, hogy alszik, oké, akkor azt hiszem ma mégsem megy haza, hmmm arcommal finoman a bőrébe bújva adok neki egy csókot és óvatosan magunkra húzom a takarót, jó éjt Alexis.
Hirtelen pattannak ki a szemeim, hunyorgok és aprókat pislogok, mi a fene van, nyöszörgöm magamban és feltámaszkodok az ágyon. Oké, valami rémlik azelőttről, hogy elaludtunk volna, de még túl álmos vagyok ahhoz, hogy bármit is összerakjak fejben, ehhez kéne egy kávé.
- Okéé, szia. - Nyomok csókot ajkaira és már ki is robogott az ajtón, még hallottam csukódni a bejárai ajtót, ekkor visszazuhantam az ágyba, percekkel később pedig édes álmaimba is.


Szavak száma || megjegyzés || Valami by valaki || :copyright:


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Happy birthday Happy birthday - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Happy birthday

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!
» Scary Birthday! Dominic & Wendy
» Happy! ooo.... Emily & Derick
» Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Michael Quenell lakása-