welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_lcapNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Voting_barNancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 14:00

Sok idő óta először, ma nehezen szabadulok az irodából. Elég nehéz úgy otthagyni a helyet, hogy biztosra mondhasd, minden rendben van. Pedig én ma enélkül nem megyek el innen. Már hét is elmúlt és kint egyre nagyobb a felhajtás. Anélkül is tudom ez, hogy le kellene mennem és megnéznem. Még egy óra eltelik és én nem bírom tovább. Elrejtek minden papírhalom a fiókomban és felkapva magamra a zakót, fogom a kulcsom és indulok.
Közel sem úgy nézek ki, mint szeretnék, de nincs idő hazavezetni és átöltözni. Az ingen látszik, hogy nem éppen randira való. Végül is, ki az, aki ilyenkor nem fehér, hanem fekete ingben jelenik meg. Ráadásul nyakkendő nélkül? De most már késő. Végül úgy döntök, hogy még a zakót is leteszem. Talán így elfogadhatóbb. Beülök a kocsiba és... persze, hogy az egyik rabszolga utánam rohan. Mérgesen nézek rá, mire ő nagyot nyel, de csak kiböki, hogy szabadságra szeretne menni. Aha. Én pedig csak odavágom neki, hogy ki van rúgva. Ha holnap visszakönyörgi magát, akkor talán meggondolom magam, de másképp lehetetlen. Menjen csak jó hosszú szabadságra. Ha nem most jött volna utánam, talán nem ezt a választ kapja, de elég ideges vagyok ahhoz, hogy gondolkodás nélkül küldjem el. Végül elkullog én pedig a gázra léphetek.
Olyan magabiztossággal hajtok végig az utakon, mintha már ezerszer megtettem volna, nem csak akkor éjszaka. A rádió halkan szó, de azonnal felcsavarom a hangerőt, amikor egy Guns n' Roses slágerre váltanak. Ennek köszönhetően egész jókedvvel érkezek meg Nancy háza elé. Meghallgatom azt a zenét és csak utána állítom le a kocsit. Még egyszer végignézek magamon. Még mindig nem tetszik a látvány, de lehet, hogy bennem van a hiba. Olyan régen mozdultam már ki otthonról nyakkendő nélkül!
De ezekkel félre. A csengőt megnyomva, felfestem magamra a mosolyom. Nem kell megdolgozni vele. Nagyon könnyen megy, hiszen tényleg jó kedvem van. Már csak az kell, hogy itthon találjam és hajlandó legyen velem jönni. Kíváncsi leszek, hogy fogadja, a hívatlan látogatást. Remélem nem úgy, hogy rám küldi azt a bizonyos Brunot, hogy ugráljon össze...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 16:28

Az az igazság, hogy úgy terveztem sokáig maradok bent ma, de ez máshogy alakult, mert egyetlen telefonhívás mindent képes felborítani. Kora délután eljöttem, Polly-ra hagyva a feladatot, hogy magyarázzon ki minden ügyfélnél, aki még délutánra ígérte magát. Oldja meg és találjon ki pár jó sztorit, végülis az a dolga. De persze semmi nyálasat, mert arra nincs szükség, hogy bárki gyengének gondoljon. Ennek ellenére pont, hogy családi zűr van az egész háta mögött. Anyám általában hetente hív fel, ami nagyjából elég is belőle, mert a mai napig is sokszor túlzásba esik, hogy miért nem találok már magamnak egy rendes pasit. Nem sikerül felfognia, hogy mert egyrészt nem akarok, másrészt minden pasi szemétláda... és ezt pont ő nem érti meg, aki az apám felesége volt. Röhej! Ma viszont nem azért hívott fel, hogy ossza nekem az észt, hanem, mert kórházban van. Ez kellett a mai napra. Persze azzal kezdte, hogy nem kell e miatt Los Angelesbe utaznom, mert nem nagy a baj, egyszerűen csak leesett a székről és eltörte a karját. Nehezen győzött meg róla, hogy ne üljek fel az első gépre, de végül mindig ő győz. Azt hiszem azért is van bennem ilyen erős bizonyítási vágy, mert az anyámmal szemben soha sincs esélyem célba érni. Tényleg ő az egyetlen személy, aki az esetek nagy részében felül kerekedik rajtam. Szóval nem utaztam el, ma nem, de el fogok menni hozzá pár nap múlva, hogy rendben van-e és persze felhívtam a kórház igazgatóját is, hogy a lehető legjobb kezelést kapja, és hogy figyeljenek rá rendesen. Ne valami pocsék kórházi menzával tömjék és ne kerüljön valami ócska tömegszállásra, ahol aludni se lehet éjszaka a horkolók hadától. Viszont ezek után már képtelen voltam a munkára figyelni, hiszen lássuk be, az anyám tök egyedül él, épp ezért történhetett meg velem ilyesmi. De nem, nekem még van időm arra, hogy majd, ha már elég időt szenteltem a karrieremnek, akkor legyen családom.
Épp az zuhany alól lépek ki, amikor meghallom Bruno ugatását. Ő már mindig messziről jelzi, ha valaki jön, és bár nem túl gyakori felém a látogató, most mégis úgy fest, hogy vendégem lesz, vagy csak a postás? Bár ő nem szokott eljönni az ajtóig, kint van a postaláda a kerítésnél. És pillanatokon belül már meg is szólal a csengő. Épp hogy meg tudom törölni nagyjából hajam. Gyorsan felkapom az aktuális itthoni szerelést, azaz egy kényelmes sportnadrágot kékben, felülre pedig egy testhez álló ujjatlan fehér toppot. A kukucskálón kipillantva határozottan meglepődöm, aztán le is nyomom a kilincset és továbbra is ott marad az arcomon az előzőleg ráfagyott gesztus.
- Szia Daniel! Hát te? Lemondtam a mai megbeszéléseket, de azt hiszem veled nem mára van időpontunk. - kicsit meg vagyok zavarodva azt hiszem, de Bruno hirtelen ugatása magamhoz térít. Gyorsan kapom el a nyakörvet. Azt hiszem nem lenne hasznos, ha lelkes üdvözléssel ugrana fel a fekete ingre. Hirtelen kapok észbe, mert hát nem állhatunk itt az ajtóban igaz? Valami miatt itt van, és tuti, hogy nem csak beköszönni, aztán tovább hajtani.
- Gyere csak be. Kérsz esetleg valamit? - pillantok rá, továbbra is tartva a kutya nyakörvét. Nem bánt ő senkit, igazából kezes bárány, de nem tudhatom, hogy Danny hogy viszonyul a kutyákhoz, főleg az ilyen barátkozós fajtákhoz, akik mindenkit nagyon lelkesen tudnak köszönteni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 18:06

Egy pillanatig sem fordul meg a fejemben, hogy nem kellene meglepni csak úgy, bejelentés nélkül. Ahogy az sem, hogy talán nemet mond majd és elküld. Nos, ha így lesz és végképp nem tudom rávenni, hogy velem jöjjön, akkor majd egy másik alkalommal próbálkozok. De ma akkor is ott fogok állni az ajtaja előtt. Bár az nem szerepelt a tervben, hogy nyakkendő és öltöny nélkül, de így hozta a sors.
- Szia, Nancy! - köszöntöm nagy mosollyal és a pillanat tört része alatt döntöm el, hogy inkább nem csókolom meg.
Pedig az a vizes haj és a tapadós felső nem kevés hatással van rám, mégsem teszem. Mosolygok rá és még ha kisebb erőbedobás is kell hozzá, csak a szemeit nézem.
- Tudom. Ha megbeszélésről lenne szó, az irodában keresnélek. De, nem hivatalosan jöttem - magyarázom és egy alig látható grimaszra húzódik a szám, ahogy eszembe jut az öltözékem.
- Remélem nem zavarok túlzottan - teszem még hozzá, mielőtt a kutya ugatása elnyomná a szavaimat.
Nem épp kedvesen nézek a dögre a lábam előtt és rettentően hálás vagyok azért Nancynek, hogy nem hagyta rám ugrani. Nincs bajom a kutyákkal, de jobb szerezem, ha nem lógnak rajtam.
- Semmit nem kérek, köszönöm, csak a társaságod - mosolygok tovább és kikerülve a kutyát, belépek.
Egy pillantást vetek csak a helyre, de semmi több. Jobban érdekel ő, mint bármiféle bútor, vagy falra aggatott kép. Na meg a kutyát is szemmel tartom. Biztos, ami biztos.
- Fogadni mertem volna, hogy valami ölebed van - jegyzem meg, mielőtt a lényegre térnék.
Nagyon remélem, hogy a hajmosás nem azt jelzi, hogy most készül éppen valami randevúra, mert akkor az én estémnek lőttek. Annyira nem lehetek szemét, hogy elrángassam a választottjától. Bár tény, hogy szívesen megtenném. De jobban belegondolva, az öltözete nem erre utal. Szerencsére.
- Velem jössz, igaz? - csapok bele a dolgok közepébe anélkül, hogy akár egy tapodtat is tennék onnan, ahol épp állok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 18:40

Igazából nem is akarnék nemet mondani, jól éreztem magam legutóbb, még ha tisztában is vagyok bizonyos dolgokkal vele kapcsolatban, úgyhogy végülis miért ne? Az persze meglep kicsit, hogy ilyen könnyed öltözetben van, mert bár még csak egyszer találkoztunk, de akkor kifogástalan volt a külseje. Bár lássuk be, hogy most én sem a jól megszokott kosztümben feszítek. Hozzá képest sokkal erőteljesebb esetemben a változás. A hatalmas akaraterőt látva képtelen vagyok visszafogni egy mosolyt. Elég pasival találkoztam már, hogy tudjam, hogy jelen helyzetben nem lehet igazán könnyű tartani a szemkontaktust, főleg egy olyan tipikus nőfalónak, mint amilyen ő is. Gondolom előszeretettel mustrálja a nőket.
- Igaz, persze. Végülis eleve rájöhettem volna, mert egészen lazán vagy öltözve. - egy apró mosollyal jelzem, hogy igazából egyáltalán nem zavar, nem hiszem, hogy e miatt kényelmetlenül kéne éreznie magát. Lassan azért összeszedem magam, mert lássuk be, nem szoktam ennyire szétszórt lenni, mint most és ez az állapot kifejezetten frusztrál.
- Nem, gyere nyugodtan, csak egy gyors zuhanyt vettem nem rég. - na persze gyors zuhanyt. A víz alatt álltam vagy húsz percig, hogy egy kicsit kimossam az agyam, és átgondoljak egy s mást. Ez mindig segíteni szokott, vagy egy úszás odakint, de ahhoz most nem volt kimondottan sok kedvem. Bruno persze rendkívül lelkes, mint mindig, de visszatartom tőle, hogy ezt jobban kimutassa. Már épp megkínálnám valamivel a váratlan vendéget, de úgy tűnik, hogy nem szomjas. Pedig kénytelen lesz várni, ha azt szeretné, hogy felvegyek valami normális ruhát.
- Oh, nem szeretem az ölebeket. Nem is tudom, azok szerintem nem is illenének hozzám. Brunoval pedig nagyon jókat lehet futni reggelente, egy töpszli kutya nem tudna rendesen lépést tartani velem, idegesítene. - rántom meg a vállam. Igazából soha sem szerettem a palotapincsiket és hasonlókat. Az én kutyám legyen nagy, szép és határozott, már csak azért is, hogy ténylegesen úgy érezzem, hogy nem én védem őt, hanem fordítva. Ha már nincs mellettem pasi, akkor legalább a kutyám érjen valamit nem?
- Hová szeretnél menni? És hogyhogy velem? Nem volt már egy aktuális havi ismétlő? - nevetem el magam a végén csak röviden. Nem akarom én minden áron és mindig piszkálni, de egy kicsit azért muszáj, csak a miheztartás végett, és hogy tisztában legyen vele, hogy még mindig tudom jól, hogy kicsoda. Ez nem változott.
- De legalább ülj le... csak nem akarsz itt szobrozni, amíg felöltözöm. - indulok meg mostmár befelé, remélve, hogy tényleg nem marad ott az ajtó előtt szobrozni. Közben alig veszem észre, amikor elengedem a kutya nyakörvét, de ő elég hűséges ahhoz, hogy engem kövessen és ne a vendégnél akarjon bevágni. Azt pedig a testtartásomból érzi, hogy nem kell tartania tőle. A válaszát még mindenképpen megvárom, hiszen addig nem tudom, hogy mihez öltözzem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 19:50

Bármennyire is nehéz, tényleg csak egy pillantást vetek a szűk felsőjére, utána inkább figyelem a szemeit. Így legalább van egy kis esély arra, hogy felfogjam a szavait. Nem egy hátrány, ha tudok neki válaszolni és el tudom mondani, hogy mit is keresek itt nála.
- Igen, eléggé. Nem éppen így terveztem beállítani hozzá, de így alakult - magyarázom, mintha bármi ilyesmit elvárna tőlem.
Mégis úgy érzem magam jól, ha ezt mind közlöm vele. Ha nagyon sietek, talán lett volna elég időm, hogy hazahajtsak, de nem akartam túl későn beállítani hozzá. Így, hívatlanul meg főleg.
- Ezek szerint nem azért, mert készülsz valahova - mondom ki hangosan is és látni rajtam, hogy megnyugtat a dolog, még véletlen sem valami találkozója van.
Nem vagy féltékenykedő alak - ugyan miért is lennék? -, de ha most lenne valakije, az bele tudna kavarni a terveimbe. De így szerencsére nem lesz még jobban megnehezítve a dolgom.
- Fogalmam sincs, honnan vettem, hogy pont te azokat szeretnék - jegyzem meg, ahogy újra lenézek a kutyára, majd újra fel rá.
- Ezek szerint minden nap futsz? - kérdezem, de nem vagyok igazán meglepett.
Könnyedén kinéztem belőle, hogy edz és az alakja is erről tanúskodik. De az, hogy jó kondiban van, nekem egészen mást is jelent. Ezt minden erőmmel palástolni próbálom, de a szemem megcsillant egy pillanatra. Utána már csak az állandó mosoly marad és semmi nem utal erre, hogy ettől csak még többet fogok róla fantáziálni.
- El szeretnélek vinni egy fontos helyre. Gondolom kitalálod, hogy hova - mondom és tartok egy kis szünetet, hogyha tippelni szeretne, most tegye meg.
Ha nem teszi, akkor én biztos nem árulom el neki. Majd megtudja, ha odaérünk.
- Ma hozzád van kedvem - közlöm vele, mintha teljesen egyértelmű lenne.
Csak később jövök rá, hogy az egész pont úgy hangzott, mintha a nyakkendőmet választottam volna ki. A kék csíkosat akarom ma viselni, mert olyan hangulatom van. Úgyhogy egy, amolyan bocsánatkérő mosolyt villantok és már el is felejthetjük ezt a botlást.
- Igazából jó nekem is itt. Te pedig gyönyörű vagy így, szóval nem ragaszkodok ahhoz, hogy több ruhát magadra vegyél - mondom szélesedő vigyorral, de ennek ellenére pár lépéssel lemaradva követem.
Esküszöm, nem terveztem, de egész végig bámulom, ahogy előttem halad. Nem tehetek róla, de akkor is vonzza a teste a tekintetem. Addig pedig, amíg nem látja, hogy merre kalandozok, nincs miért erőlködnöm, hogy más érdekes helyre tévedjen a pillantásom. Csak akkor emberelem meg magam, amikor ülőalkalmatosságot találok és helyet foglalok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 20:29

- Engem igazán nem zavar. Annyi öltönyös alakkal találkozom napi szinten, hogy lassan már csömöröm van tőlük. - mosolyodom el. És igazából így is van. Kifejezetten jól eső beszélgetés szokott lenni reggelente, amikor összefutok egy-egy futó ismerőssel a reggeli futás közben, és végre nem egy olyan valaki az, aki csak a hivatalos rizsával jön. Persze a nagy részük családos, szóval nem olyan szempontból érdekesek, egyszerűen csak néha jó egy kis eltérés a megszokottól.
- Féltél, hogy randira megyek? Akkor kénytelen lennél mást előhúzni a tarsolyodból igaz? - csipkelődöm még picit, a végén egészen szélesen elmosolyodva. Valahogy nem hiszem, hogy kiborítaná, ha ne adj isten randiznék valakivel, maximum minden bizonnyal félne, hogy kevesebb esélye lenne arra, hogy egy éjszakára megszerezzen. Még mindig nem értette meg, hogy nem igazán vagyok az az egy éjszakás alkat.
- Igen, minden nap, azt hiszem már vagy egy éve nem hagytam ki egy reggelt sem. Egyszerűen szükségem van rá, felfrissít, felébreszt. Már-már olyan, mint egy függőség. - nevetem el magam. Azt hiszem tényleg így van, nehezen lennék meg futás nélkül és Bruno is imádja az így együtt töltött időket. Egy ilyen nagytestű kutyának meg amúgy is kell a megfelelő mennyiségű mozgás és én ezt nagyon is megadom neki. Na meg ott a kert, ahol szintén elég nagy a szabad tere.
- Fontos hely? Ha tippelnem kéne, akkor a kaszinód. Ha már azt mondtad, hogy az a legfontosabb az életedben. - bár ez még mindig hihetetlen, azaz szomorú. Persze nekem is fontos a munka, de Bruno majdnem ugyanolyan szinten áll. Nem lennék meg nélküle, fogalmam sincs, hogyan fogom átvészelni, ha megöregszik és már nem lesz olyan, mint most. Pedig egyszer meg fog. Rossz, hogy a kutyák annyival rövidebb ideig élnek, mint az ember, és mégis annyira tudunk ragaszkodni hozzájuk, néha jobban, mint más emberekhez. Azért a következő válaszára látványosan elhúzom a szám. Jó, tisztában vagyok a tényekkel, de ez tényleg úgy hangzott, mintha csak egy neveletlen kölyök lenne, aki válogat a rengeteg játéka közül. Még az a bocsánatkérő mosoly is nehezen javít ezen, főleg a mai telefonhívás után. Csak megrázom a fejem és sóhajtok egy aprót.
- Nem feltétlenül többet, csak másmilyen. Azt hiszem nem mutatnék jól ennyire sportosan egy kaszinóban. - rántom meg aztán a vállam. Igenis ezek után teperjen egy kicsit, hogy visszatérjen az arcomra a mosoly. Biztosan vannak olyan lányok, akiknél eléri a célt, ha kivillantja a fogait, de én nem ilyen vagyok. Szint biztos vagyok benne, hogy néz, ahogy mögöttem halad. Meglepődnék, ha nem így lenne. Pár lépés és el is érjük a nappali részt a bejárat után, ahol két egyszerű drapp fotel és egy kanapé van.
- Ülj le, nem sokára visszatérek. - azzal újra hátat fordítok neki és a lépcső felé veszem az irányt. Ott a háló és ott vannak a cuccaim is. Nem vagyok az a típus, aki sokat tollászkodik, de most még a hajamat is meg kell szárítanom, úgyhogy kénytelen lesz várni, ha már ilyen hirtelen állított be. Az pedig, hogy mit kezd a kutyámmal... hát az előző kijelentés után megérdemli, ha Bruno egy kicsit elszórakozik vele. Egyébként is, ha nagylegénynek tartja magát, akkor mutassa meg a kutyámnak is, hogy ki a falkavezér, ennyire egyszerű. Végül legalább negyed óra, ha nem húsz perc telik el mire megjelenek. Viszonylag egyszerű sötét zöld, majdnem feketébe hajló ruha van rajtam. Nincs olyan gondom, hogy egy rucit ne vennék fel kétszer, főleg ha egy vagyont költöttem rá, hogy pontosan rám szabják. Kicsit körbefordulok.
- Megfelelek így egy puccos kaszinóba? Azt hiszem ez a ruha passzol az ingedhez is. - végülis majdnem ugyanolyan sötét. Aztán persze kíváncsian mérem fel a terepet, hogy vajon mit kezdett vele a kutyám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 21:19

Megnyugtató, hogy nem veszi hibának azt, hogy nincs rajtam öltöny meg nyakkendő. Persze én még mindig furcsán érzem magam miatta, de majd csak megszokom az este további részében.
- Akkor még jó pont is, hogy ma nem abban állítottam be - állapítom meg, inkább csak magamnak.
Tudom, hogy ő ezt egy szóval sem mondta, ettől függetlenül így érzem. Talán a következő alkalomra majd előások egy pólót is. Vagy inkább veszek egyet. Nem hiszem, hogy értékelné, ha a sok évvel ezelőtti lázadó korszakomból vennék fel egy szakad felsőt. Már ha egyáltalán jó lenne még rám bármelyik is. Abban biztos vagyok, hogy ott lapulnak a szekrény mélyén, de nem éri meg előkeresni őket.
- Akkor kénytelen lettem volna ezt a napot is az irodában tölteni és azon mérgelődni, hogy a semmiért intéztem mindent úgy, hogy tökéletes legyen - javítom ki egy apró mosollyal, csak a tisztánlátás kedvéért.
Jól tudom, hogy élvezi azt, hogy állandóan közölheti velem, tudja, milyen vagyok. Nem is szeretném én elvenni ettől a kedvét. Annál jobb lesz, amikor majd pár órára elfeledkezik erről.
- Megértem. Mindenkinek vannak hasonló szokásai - jegyzem meg csak úgy, mint ok nélkül, majd rátérek a lényegre
Nem bírok nem mosolyogni azon, hogy találgatni kezd. Pontosabban inkább rávágja, hogy hova akarom vinni. Egy szót sem szólok. Nem tagadom, de nem is erősítem meg ebben. Elég rám néznie, már kitalálhatja, hogy jól tippelt. A kaszinó a legfontosabb az életemben és én oda fogom ma este őt vinni. Körbevezetem, megmutatom neki a kis birodalmam, aztán majd meglátjuk. Mára már nincsenek olyan nagy terveim, mint a vacsora alatt voltak. Még szerencse, mert a kijelentésem nincs éppen jó hatással rá. Tudom én, hogy nem hozhatom helyre egy mosollyal, mégis megpróbálom. Amikor látom, hogy nem válik be, úgy vagyok vele, hogy majd később megbékél.
- Elég, ha nekem tetszik, ami rajtad van - jegyzem meg, amivel nem biztos, hogy vissza tudom varázsolni a jókedvét, mégis kimondom.
De persze hagyom, hogy menjen és átöltözzön. Még éppen utánaszólnék, hogy igazán vihetné magával a kutyáját, aki nagyon is engem néz, de eltűnik a szemem elől és én kettesben maradok a döggel.
- Ne merd! - nézek rá a továbbra is engem fürkésző Brunora és próbálok fenyegető lenni.
Aha. Nem igazán jön benne. Úgy indul meg felém, mintha arra parancsot kapott volna. Káromkodni sincs időm, már két manccsal támaszkodik a mellkasomon és az arcomba liheg. Nagyon remélem, hogy annyira azért nem örül nekem, hogy kutyapuszit kapjak tőle! De szerencsére nem. Viszont a mancsnyoma így is ott virít az ingemen, mikor végre el tudom zavarni magamtól. Két villámokat szóró tekintet között épp azon vagyok, hogy a most már fal mellett kuporgó kutya nyomát eltüntessem, amikor megjelenik Nancy.
Oké, nem kicsit nézem meg magamnak. De erre engedélyt is kaptam, nem igaz? Miután észbe kapok és a vágytól csillogó tekintetemből leszűrhette magának a válaszomat, felkelek a kanapéról.
- Lehet, hogy megejtünk egy kis kitérőt hozzám. Muszáj lesz csak lecseréljem ezt az inget valami értelmesebb öltözetre - jegyzem meg és minden eddigi ellenére, tényleg csak ezért mennék hazafelé.
- Sajnos kutyát nem vihetünk magunkkal. Nem állatbarát a hely - mondom, de a hangomból kiérződik, hogy ha az lenne, sem akarnám Brunot társaságnak.
- Mehetünk? - nyújtom felé a kezem, hogy belém tudjon karolni és mehessünk a kocsihoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 21:48

- Tőlem akár mackónadrágban is megjelenhetsz... tényleg. Nem feltétlenül az számít, hogy mi van rajtad, hanem hogy ki van a ruhában. - engedek meg magamnak egy aprócska kis bölcseletet. Nem vagyok az a nagy mindent tudó féle, no meg én is mindig adok a külsőmre, ha olyanokkal találkozom, akik előtt kell, de nem feszítek mindig teljesen elegánsan, szóval azért túlzásba sem esem soha. Néha kell a lazaság, itthon, vagy amikor futok, netán ha meglátogatom anyámat. Olyankor soha sem a megszokott kosztüm a megfelelő ruházat.
- Tudom, hogy imádod a kérdéseimet, de van bármi, amit szeretsz csinálni azon kívül, hogy az irodában dolgozol, és nőket szedsz fel? Bármi... akármi. - tényleg kíváncsian pillantok rá. Azt már kiveséztük, hogy mindene az a kaszinó és az is tény, hogy szeret nőket felszedni, hogy ágyba vigye őket egy-egy éjszakára. De valami más? Nem lehet annyira sekélyes az életet, hogy tényleg nincs ezen kívül semmi? Én tuti, hogy nem bírnám ezt így ki. Mégis itt a ház, a kert, foglalkozom a virágokkal is, a kutyámmal, meglátogatom az anyámat havonta legalább egyszer, futok a kutyámmal. Azért mégis csak van egy életem a munkán kívül is, mégha az időm nagy részét az is tölti ki. De neki... mintha tényleg nem lenne semmi más. És persze, hogy kissé felhúzom az orrom a megjegyzésén, mert akármennyire is tisztában vagyok azzal, hogy milyen, mégsem esik jól ezt ilyen nyíltan kimondani. Eszem ágában sincs csak egy névtelen testnek lenni a kis listáján, vagy valakinek, akihez most épp kedve van. Szórakoztat bizonyos szintig, de... nem fogok lealacsonyodni odáig az tuti.
- Rendben, értem én, de lehetséges, hogy lesz ott rajtad kívül más is nem? Gondolom egy működő kaszinóról van szó és azért ilyen öltözetben egyik ügyfelemmel sem futnék össze szívesen. - mindegyikük csak tökéletesen rendezett külsővel látott eddig és ez szépen maradjon is így. Szeretem a munkát és a magánéletet elkülöníteni egymással. Már azzal a ténnyel is áthágtam a saját kis szabályomat, hogy második alkalommal vállalkozom egy közös estére Danny-vel. Mindenesetre lelépek végül, és ha ne lenne kamerázva a szoba, élvezettel nézném végig, ahogy Bruno ismerkedik. Azért amikor visszaérek látom a tappancsnyomokat a mellkasán, úgyhogy kb. eltudom képzelni, hogy mi történt. Az nem zavar, hogy megnéz magának, még körbe is fordulok. Végülis egy ilyen ruhát azért vesz fel az ember, hogy megmutassa magát benne nem igaz?
- Csak ki ne essenek a szemeid... - nevetem el magam. Aztán Brunora pillantok. Eszem ágában sem volt magunkkal hozni, azért nem való ő egy ilyen helyre. Inkább csak leguggolok mellé, ha már úgy meghúzta magát, és finoman megsimogatom a fejét. Igen, még puszit is adok a feje búbjára.
- Jó legyél, nem sokára jövök! - búcsúzom el, aztán csak bólintok Danny-nek. Sejtettem én, hogy ebből ruhaváltás lett, mert a két nyom annyira nem mutat jól a feketén. Aztán belé karolok szépen és irány az előre. Az ajtó mögöttünk okosan kattan, nem kell külön bezárni, jó kis rendszert szereltek be ahhoz, hogy eléggé önműködő legyen. Ismerős kocsi, maximum most az útvonal lesz új, hiszen még nem jártam a kaszinójában.
- Nem lettetek örök barátok igaz? - pillantok még hátra, egyértelműen a kutyámra célozva. Pedig egyébként... jól állna neki egy kutya. Egy olyan társ, aki minden körülmények között elnézi neki a kis botlásokat, és tényleg feltétel nélkül szereti. Akárhogy is nézzük, de egy állatba bármikor helyezheti a bizalmát, tuti, hogy nem fogja eljátszani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime04.09.13 22:49

Elhiszem, hogy neki nem számít, mit veszek fel. Nem fog jobban, vagy épp kevésbé kedvelni ezért. Engem ettől függetlenül persze zavar a saját öltözetem, de minél több dolog van, ami elvonja a figyelmem, annál hamarabb feledkezek meg róla.
- Jól tudod. Rajongok a kérdéseidért - mondom vigyorogva, de ő is tudhatja, hogy az egész csak színjáték.
A falra mászok a vájkáló kérdéseitől, mégis kíváncsian várom, hogy most vajon mivel áll elő. Még igazán el sem indult az este, de ő már újabb pontot talált, amire kíváncsi. Bevallom, valami komolyabbra, sokkal mélyebbre számítottam, ehelyett egész könnyed kérdést kapok. Még elgondolkozni sem kell rajta.
- Nem igazán - felelem őszintén, majd csak elhallgatok, de végül mégiscsak megrázom a fejem.
Egy percig eszembe jutott, hogy régen igazán élveztem azt, amikor a kocsit bütyköltük, de hazugság lenne, ha azt állítanám, hogy még szerepet játszik az életemben. Ahogy az is, hogy a mostohabátyámmal szerettük elcsenni a nevelőapja szolgálat fegyverét. Akkoriban érdekelt az ilyesmi - melyik kis srácot nem? -, de mostanra azokkal sem foglalkozok. Úgyhogy ha szánalmasnak is tartja, akkor sincs semmi más, amivel az időmet tölteném.
- Bőven elég elintézendő van a kaszinóban, hogy ne érezzem szükséget annak, hogy hobbikkal töltsem ki az időm - magyarázom csak azért, hogy ne az a két szó legyen a válaszom.
- Még szép, hogy működő kaszinó! Ugyan jó forgalom van! - vágom rá magabiztosan és valószínűleg olyan arcot vágok hozzá, mint egy újdonsült, büszke apuka.
De szerencsére ezt hamar eltüntetem és újra csak a normális mosoly marad, ahogy rábólintok az átöltözésre. Ekkor kezdődnek persze a bajok. A kutya velem marad, aminek nagyon nem örülök. Akkor meg pláne nem, amikor a fenyegető hangnem ellenére is közelebbről akar megismerkedni velem. Rohadtul nem tetszik. Legszívesebben már azonnal lelökném magamról a dögöt, de a mancsa nyomai már akkor is ott virítanának az ingemen. Az egészért csak Nancy látványa kárpótol, amikor megjelenik.
- Majd vigyázok, ne essenek ki. De nyálat csorgathatok, igaz? - vigyorgok és összekapom magam az indulásra.
- Szóval ő kap búcsúpuszit, de nem én kaptam üdvözlőt? - vágok sértett arcot, miközben vádlón nézek rá.
Ez nem igazság. Még a kutyáját is képes puszilgatni, de nekem nem enged! Egy csókot sem kapok tőle, pedig tényleg kiteszek magamért, ráadásul minden egyes kérdésére választ kap tőlem. De persze nem mutatom ki, hogy igazán csalódott vagyok. Csak a színjátékot láthatja rajtam, semmi mást.
- Nem igazán. Meg amúgy is, vetélytárs. Nem fogok vele barátkozni - jegyzem meg és próbálok nem belegondolni abba, hogy bármilyen viccesen is adom elő, ez az igazság.
Egy kutyával kell versenyeznem érte. Ilyen sem igazán volt még. De most nem tudom élvezni az új helyzetet. Nincs is arra idő. Beülünk a kocsiba én pedig egyenesen a lakásomhoz hajtok.
- Egy perc és itt vagyok. Majd máskor megnézed, hogy pontosan milyen helyen is lakok - vonom meg tőle kapásból a lehetőséget, hogy feljöjjön.
De tényleg felesleges lenne. Valamivel több, mint tíz perc és már újra mellette vagyok a kocsiban. Egy másik, szintén sötét ingben és egy lazán megkötött nyakkendővel a nyakamban. Látni az arcomon, hogy mennyivel jobban érzem magam ezekben.
- Irány az én drága kaszinóm! - jelentem be az úti célt és a gázra lépek, miközben boldog mosoly játszik az arcomon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime05.09.13 10:15

Hát persze, tisztában vagyok vele, hogy a háta közepére sem kívánja a kérdéseimet. Gondolom a doki is tesz fel neki eleget, és hát tőle kifejezetten meg akar szabadulni. Én mégis feszegetem azokat a bizonyos határokat, és úgyis van még bőven olyasmi a tarsolyomban, amire csak azért is választ várok. Ha pedig valamire nem akar felelni... az már megbizonyosodott, hogy ügyesen ki tud térni a kényelmetlen helyzetek elől, úgyhogy nem féltem őt magamtól.
- Semmi, tényleg semmi? - pillantok rá tényleg meglepetten. Azt hittem legalább valami apróság kiderül, mit tudom én, titkom imád gobleint varrni otthon, amiről senki sem tud, vagy a őrült módon rejtvényt fejt, amikor senki sem látja. - És nem is gondoltál rá, hogy keress magadnak valami mást is, ami leköt? Csak a... hecc kedvéért. - nem mondom ki, amit tényleg akarok, inkább gyorsabban javítom ki a gondolatot és már más hangzik el a számból. Őszintén szólva azt jegyeztem volna meg, hogy azért, mert idővel mégis csak kell valami más nem? Ha valaha véletlenül eljön a pillanat, hogy nem kötik le annyira a nők, vagy ne adj isten már túl idős és fáradt lesz melózni. De persze ez felesleges kérdés lett volna, hiszen legutóbb már kiveséztük, hogy nem igazán foglalkozik a jövővel.
- Jól van no, szóval tökéletes a kis kaszinód! - nevetem el magam az arckifejezését látva. Tényleg úgy viselkedik, mintha az a hely lenne a világ közepe. Nekem is fontos a munkám, de azt hiszem ő e téren még nálam is sokkal durvábban nyomja. Aztán jöhet a gyors átöltözés és meg sem lep, hogy úgy néz rám, mint aki már szemmel simán le is vetkőztetett. Gondolom, ha nem én állnék itt, hanem egy a könnyűvérű nőcskéi közül, akkor ezt már fizikailag is megtette volna, sőt azt hiszem, akkor eleve felöltözni sem hagy.
- Na jó, azt lehet, csak össze ne kend az inged, arról már Bruno gondoskodott. - mosolyodom el, és a már említett kutya mellett termek. Gyors búcsú, egy puszi a fejére. Akárhogy is nézzük ő az a bizonyos fény az életemben, aki minden reggelt szebbé és minden estét nyugalmasabbá tesz.
- Azt ki kell érdemelni Daniel. Elég csókot kapsz azoktól, akik könnyen osztogatják nem? - rántom meg a vállam kicsit, de aztán mégis közelebb lépek és egy gyors puszit nyomok az arcára. Szigorúan az arcára, aztán már tovább is libbenek mellőle, hogy még véletlenül se tudjon magának ennél többet kiharcolni egyelőre. Felkapok egy kisebb táskát még, hiszen az alapvető holmik azért mégis csak kellenek, aztán irány az autó. Hamar elérjük végül a célt, a lakását, ahol ki is száll, én pedig kényelmesen hátradőlve biccentek neki. De nem fogok csak úgy unatkozni itt, arról szó sem lehet. Kíváncsian pattintom ki a kesztyűtartót és pillantok bele. Azért nem fogok turkálni, vagy ilyesmi, de egy kicsit mégis érdekel, hogy miket tartott bent. Hogy mit nézek ki belőle? Cetlik, esetleg számlák clubokból és hasonlók, esetleg óvszer. Nem hiszem, hogy családi fotók bújnak meg ott, vagy valami igazán fontos, de ki tudja. Mire visszatér, már be is csuktam, és egy pillanatra elmosolyodom, amikor oldalt pillantok.
- Látom ez nem maradhatott el, de végülis... haszna is van. - nyúlok a nyakkendője után és először csak egy alig érezhető mozdulattal simítok végig rajta, majd egyszerűen csak ráfogok és közelebb húzom magamhoz vele. Ennyit megérdemel, egy gyors csókot, bár valahogy kétlem, hogy megelégszik egyetlen röpke csókkal, szinte puszival a szájára és többet akar majd. Mindenesetre akárhogy is lesz, végül úgyis visszahúzódom, maximum, ha valamivel hevesebbre vált, akkor kicsit nehezebben. Jó... tény, hogy nekem is vannak testi igényeim, amiket nem igazán szoktam kielégíteni, de elég erős vagyok ahhoz, hogy türtőztetni tudjam magam.
- Hány lány lehet, aki mindent megadna azért, hogy úgy említsd, mint ahogy a kaszinódról beszélsz... - rázom meg a fejem egy mosoly kíséretében. Tényleg úgy kezeli, mintha mindennél többet jelentene neki, mintha csak abba az épületbe lenne szerelmes. Lássuk be, akármennyire is azt hangoztatja, hogy nincsenek érzései, a kaszinóért mégis csak oda van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Nancy ♠ Danny - Are You Happy to See Me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Danny & Amy
» Danny & Liam
» Danny & Josie - Help me... please!
» Danny és Josie - This is the end...
» Danny és Audrey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Nancy Stewart otthona-