welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_lcapShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Voting_barShasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Shasa Everett
Shasa Everett



TémanyitásTárgy: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime07.04.15 11:13



Sebastian & Shasa


- Nem csak az életmentés miatt vagyok a legjobb helyen DR. Úr... - mosolyogtam rá selytelmesen. Flörtölnék vele? És ha igen akkor mi van? Helyes pasi, nőtlen, barátnőtlen és még mocskosul dögös is. Én pedig egy szinglni nő vagyok... Tudom, hogy ezért a fél kórház utálni fog, de jellen pillanatban nem igazán érdekel. Nem is értem, hogy nem volt még olyan nő aki képes lett volna rabulejteni, úgy igazán? Talán azért mert elég keménydió a pasi, hisz karierista. Csak a munkálya érdekli és azt gondolja, hogy nem fér bele az életébe még egy párkapcsolat is. Tutti, hogy ebben a kórházban van néhány nő akinek már volt szerencséje megismerni közelebről is a Doktor Úrat. Mondjuk úgy minúsz jónéhány centiről... Mázlista... Na jó, azért én nem vagyok egy ilyen könyen kapható nőcske. Maradt még bennem női büszkeség és tartás, hogy vissza tudjam utasitani ha kell. Igaz, hogy utána a fejem verném a falba, hogy milyen hülye vagyok, de akkor sem adom meg neki azt az örömöt...
- Nagyon remélem, hogy kéznél leszel ha kellesz... - Most már határozottam látszott az arcomon, hogy kacérkodom vele. Nem zavareja maint látom, tehát akkor nem kerültem kinos helyzetbe. A megjegyzésem értse ahogy akarja. - Jah, és Shasa.... - javitottam ki. A Dr. Everett olyan hivatalos. Igaz, hogy még alig ismerem, de már vagyunk olyan viszonyban, hogy a keresztnevemen szólitson. Végül is megengedtem neki, hogy megmaszirozza a fejem...és együtt fogunk dolgozni, ha szeretnénk ha nem .
- Akkor vágyjunk bele... - húztam a számra a maszkot. Beérve a műtőbe, teljesen ismerős terepen voltam. Nem ez az első műtétem, tehát tudom mit kell tennem. Az asztalon feküdt a fiatal srác teljesen letakarva,mély altatásban. Csak a szétroncsolt lába volt szabadon hagyva. Az asztal jobb oldalán áltam meg míg Sebastian a balon. Kezembe vettem a csipeszt, aminek a végén egy vatapamacs volt, hogy valamenyire kitisztitsam a sebet. Csúnyán nézett ki, de semmi helyrehozhatatlan. - El kell távolitanunk a roncsolt részeket... - pislantottam Sebastianra, akinek csak a káprázatos szemei látszotak. Shasa koncentrálj...


A hozzászólást Shasa Everett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 04.05.15 19:51-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime18.04.15 16:43



Shasa & Sebastian
- Hanem? - Fordultam felé érdeklődve. Nocsak, lám, lám, lám most csak épp nem flörtölni akar velem? Bevallom, igen meglepett. Nem mintha ez nem lenne ezen vagy akár bármelyik osztályon mindennapos, néha komolyan a Grace klinikán érzem magam, csak nem számítottam rá. Talán csak eddig nem vettem észre, de nekem Ő inkább annak a "engem hagyjatok ki ebből" típusnak tűnt. Nos, én is tévedhetek.
- Bár meg kell hagyni nincs okom a panaszra és piszkosul hálás is vagyok azért, amiért Téged vettek fel, nem pedig valami elviselhetetlen házsártos hárpiát, abból így is van bőven elég és sűrűn nem vagyunk jóban, ha épp nem értünk egyet. - Ha nem is egyértelműen - számmora attól még az - de most igen, arra céloztam, hogy nem panaszkodom, hiszen nála gyönyörűbb, intelligensebb és kellemesebb kisugárzású kolleginát nem is kaphattam volna, sőt nem is kérhettem volna. Elég sokféle kollégával dolgoztam már együtt... Voltak, akik kikészítettek és voltak, akiket én készítettem ki, de örülnék neki, ha most nem kellene ezt játszanunk. Nekem már annyi is bőven elég, ha jól kijövünk és összetudunk dolgozni és ha mégis összejönne ennél több is, azt már a magánéletünkhöz kapcsolnánk, nem a munkakapcsolatunkhoz.
- Csak sikíts... - Kacsintottam rá ugyanazzal a sejtelmes mosollyal, amit a mielőbb én is megkaptam. Bár akkor már érdekelne, hogy ha esetleg nekem lenn szükségem a csinos személyére nekem mit kellene tennem, hogy egy szempillantás alatt hozzám siessen? Hmm, azt hiszem ezen még ráérünk, akkor is gondolkodni, amikor épp semmi különösebb dolgunk sincs, amin életek múlnának és ráérek még kideríteni is, mert örülnék, ha beválna neki ez az osztály és maradna. Eddig nagyon kevesen keltették fel az érdeklődésem és a figyelmem ilyen rövid idő után, mármint most a munkahelyi kapcsolataimra kell gondolni. Tetszik, hogy ilyen közvetlen. Lényegében Ő olyan, amilyen én sok esetben nem vagyok, mégis valami oknál fogva tetszik. Mondjuk úgy neki sokkal jobban áll.
- Seb... - A legtöbb esetben jobban kedvelem a hivatalosabb verziót, elvégre ha már leraktam az orvosi diplomát ennyit megérdemlek, plusz azt is, hogy egy nővér se szólítson cukipofinak vagy ilyesmi.
- Elég csúnya. Ezzel még egy ideig nem fog grasszálni, de mi helyrehozzuk. - Ahogy egy pillanatra felnéztem rá egybeolvadt a tekintetünk, gyorsan pislogtam is párat, hogy visszarángassam magam a valóságba, a műtőbe. - Lássunk neki... - Álltunk neki először letisztítani a sérülés környékét, hogy jól láthassuk pontosan mely szövetek sérülték és milyen mértékben. - Ha a csontszilánkok nem fúródtak bele fontosabb szövetbe, akkor jók vagyunk és rendbe fog jönni maradandó károsodás nélkül. - Láttam már ennél csúnyább nyílt törést is, aminek már csak a látványa is fájdalmas volt, de ezt mér a középkategóriába sorolnám.

Notes -
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Shasa Everett
Shasa Everett



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime04.05.15 20:54



Sebastian & Shasa


- Azt nem kötöm az orárra Dr. Úr... - mosolyodtam el, miközben mutatóujammal megérintettem az orra hegyét. De majd mingyárt elmondom neki, hogy miatta is jó helyen vagyok, hogy olyan szivdöglesztően néz ki, hogy örülök hogy tudok koncentrálni a munkámra és nem estem még ájultan össze...  Na nem, hülye lennék bevallani neki. Ha furdalja csak a kiváncsiság. Minél kiváncsibb, annál jobb... Úgy is addig fog menni míg ki nem deriti mire is gondoltam.
- Na látod milyen jól jártál velem...  És még szép is vagyok... - kacérkodtam kicsit vele. Tudom ez kicsit egoistán hangott, de csak a poén kedvéért  mondtam, mert általában nem dicsérgetem magam senkl előtt. Az valahogy nem az én stilusom. - Én sem panaszkodhatom ami azt illeti... - néztem rajta végig jelentőségteljesen. Na jó azt hiszem ideje visszafogni magam, mert picit tulzásba estem, de nem tehetek róla ha egyszer így is gondolom. - Kolléganők fognak széttépni, hogy ha rájönek arra, hogy a te jobbkezd vagyok. - nem is bánom annyira. Pukkadjonak meg az irigységtől.
- Hej, azt ki kell érdemelni... - köldtem ismét vissza a sejtelmes mosolyt. Le kell állnunk mert ebből baj lesz. Tudom, hogy Ő tul komoly ehez a témához, de nem teljesen menthetetlen.  - Csak érdemeld ki... - haraptam el a mondatom végét. Értse ahogy akarja.
A műtét igen csak elhúzódott. Három órán keresztül küzdötünk annak a szerencsétlenek a lábért, de a végén csak sikerült megmenteni.... Az hiszem helytáltam és megmutattam, hogy jó vagyok a munkámban. Kilépve a bemosakodóba levetettem a kesztyűm és a maszkom majd a kukába dobtam. A köpenyem vettem fel és a mosdó fölé hajoltam mikor Sebastian kilépet a műtőböl. - Szép munka volt kolléga! - mosolyogtam rá. -Azt hiszem ideje pihenni...  - piszokul fárad vagyok, de aludni még képtelen vagyok. Valami másra vágyom... csak magam sem tudom mire.
Az bemosakodóbol utolsó ként távoztam és egy pillanatra meg is torpantam, hogy merre tovább.. Még olyan furcsa ez a hely. Csak remélni merem, hogy hamar megszokom. Késő van és már csak az éjeli ügyelet van bent... Ideje hazamennem. Befordultam a sarkon egyenesen az öltöző folyosólyára. Annyira fáradnak éreztem magam, hogy örültem ha még látok. Benyitottam az öltözőbe és olyasmit láttam amitől egyből elszált belőlem a fáradság. Ott ált Sebastian felső nélkül,egy szál törölközőben, tökéletesen kigyurt felső testével és csak akkor esett le, hogy rossz helyen vagyok. Ez a férfi öltöző.... - Basszus! bocsi... - takartam el a szemeim ségyenemben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime06.05.15 14:38



Shasa & Sebastian
- Hé, bele kellett volna fogalmaznom az apró betűs részbe. - Hessegettem el a kezét. Jól van, jól van, ez jogos. Akkor viszont kár is lenne feltennem a kérdést: Doktornő, maga most flörtöl velem? Egyrészről, mert ez úttal is megkapnám, hogy nem köti az orromra, másrészt pedig mert nyilvánvalóan igen, ami bevallom kissé meglep, de egyáltalán nem rossz értelemben, csak nem számítottam rá mostanság, hogy kikezdenek velem.
- Milyen igaz. - De még ilyen szép. Úgy adtam neki igazat, mintha a világ legtermészetesebb dolgáról beszélnénk, mint például, hogy kék az ég, de ha egyszer igaza van, ezzel a ténnyel nem igazán lenne esélyem szembeszállni, hiszen itt áll előttem, de annyira nem is akarok. Viszont, így már mindketten elárultunk valamit egymásnak.
- Még a végén zavarba jövök, ha ilyen feltűnően nézel, de ezek szerint az sem fog zavarni, ha valakinek szemet szúr és holnapra mi leszünk a legfrissebb sztori... - Ami azt illeti én már kezdek hozzászokni és neki is csak ennyit javasolhatok. Nem kell velük foglalkozni, engem pedig a legkevésbé sem érdekel, mivel dolgozni járok be ide, élteket menteni, nem pedig pletykálkodni, sőt nem egy nővért hordtam már le emiatt az osztályomon, miszerint ez nem egy napilap pletykarovat szerkesztősége, tehát viselkedjünk a munkánkhoz mérten. Az utóbbi időben viszont simán hidegen hagy.
- Őszintén remélem, hogy nem, mert azért igen csak zabos leszek. Rád is hetekig vártunk, addig szabadnapom sem igazán volt. De ha mégis megpróbálják, nem kell engedni nekik. Én meg majd tartom a hátam. - Őszintén szólva belőle lazán kinézem, hogy kiosztja a népet és a helyére tesz mindenkit, akik nem tudják hogy az hol is van nekik. Én pedig ezt a legkevésbé sem bánom. Ha egy valamit komolyan veszek száztíz százalékig, az a munkám. Ebben az egy dologban nem ismerek viccet.
- Azt szeretnéd? - Ez most nem épp idevaló téma, de nem tudtam elkerülni, hogy ne nézzek egy másodpercre a szemébe. Ha szeretné esetleg megpróbálhatom kiérdemelni. Hmm, általában jó vagyok abba, amibe belekezdek. Többek között ezért is lettem orvos, mert nem fogadom el egy könnyen a kudarcot és a végsőkig kitartok, ha kell.
- Szintén kollegina. - Teljesen meglehetünk elégedve a munkánkkal. Sikerült megmentenünk a srác lábát maradandó károsodás nélkül, persze hosszan tartó gyógyulással kell számolni na meg persze gyógytornával, nem két napba fog kerülni, de rendben lesz. Kimerültem dőltem be a férfi öltöző ajtaján. Gyorsan lezuhanyoztam, kilépve a zuhany alól a derekam köré csavartam egy törölközőt, épp a szekrényem előtt álltam meg, amikor nem várt meglepetés ért.
- Hosszú volt a nap doktornő? - Úgy nézett rám, majd takarta el a szemét, mint aki nem is tudom mit látott, én pedig nem tudtam megállni, egyszer csak nevetésben törtem ki. A hosszú napot pedig arra értettem, hogy amikor ideért körbevezettem... Vajon hová figyelt?

Notes -
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Shasa Everett
Shasa Everett



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime29.05.15 22:56



Sebastian & Shasa


- Tegye csak meg.... -  Méghogy bele kellett volna fogalmazni az apróbetűs részbe. Majd adok én neki apróbetűs részt. Akkor sem árultam volna el, ha kötelezett volna rá. Mégis mit kellett volna mondanom? Hogy mocskosul dögös és legszíveseben... Na jó nyugi Shasa, nem veszitheted el az önuralmad. Baromi jó pasi, de te meg egy baromi erős nő vagy. Úgy hogy szépen visszafogod magad.
- Na látod. Az első dolog, amiben egyetértünk. - mosolyodtam el halványan. Vajon tényleg úgy gondolja, hogy szép vagyok, vagy ezt csak puszta udvariaságból mondta? Nem tartom magam szépségkirálynőnek, de azért nem most szabadultam a kriptából.
- Talán zavar? Akkor tégy ellene... - húztam el a hajam az arcomból. Zavarba jön? Csak jöjjön. Pont ez a célem. - Egyáltalán nem érdekel, hogy holnap ki mint mond rolúnk. Én mindig azt teszem ami jól esik, és nem igazán érdekelnek a következmények. - Mindig is a pillanatnak szoktam élni és ez most sem változott.
- Hogy én mit szeretnék, az most nem publikus. - kacsintottam rá. Hmmm... Képtelen vagyok leállni és nem is akarok. Had érdezze csak, hogy Ő pont az esetem. Nem fogom titkolni előtte.
- Nagyon hosszú volt... - mondtam még mindig letakart szemekkel. - Te szentséges Úristen.... - jegyeztem meg halkan, csak úgy magamnak. Még csak ez hiányzott igy estére. Nem elég, hogy egész nap szenvedtem a közelében és most még ez is...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime13.06.15 19:40



Shasa & Sebastian
- Hmm, még egy dolog, amiben egyetértünk? - Vontam fel a szemöldököm. Engem sem igazán foglalkoztat a pletyka. Én ide dolgozni járok be, másokon segíteni, ha kell fél napokon keresztül, ha kell dupla műszakban, ha kell haza sem megyek, időm sincs ilyesmikkel foglalkozni és ha itt mindenki odatenné magát száztíz százalékban, akkor másoknak se lenne, csak épp nem mindenki veszi olyan komolyan a munkáját. Nem vagyunk egyformák, így nem is hajthatnak ugyanazok a célok, ambíciók, ezt nem is vitatom, megértem, de a munkánkban egyek vagyunk, legalább így kellene működnünk.
- A következményekért ezen az osztályon még egyelőre én felelek, szóval igen, néha kissé karót nyelt vagyok, de milyen legyen egy vezető. Mi menne, ha itt, ha én is olyan könnyen venném a dolgom, mint egyesek? Csak sétálgatnék, kávézgatnék, leállnék cseverészni mindenkivel, minden órában önkényes szünetet tartanék, ráér még az az égéi sérülés vagy nyílt törés még egy óráig, nem igaz? - Megmondom mi lenne, káosz. Ez az egyfajta viselkedés és hozzáállás, amit nem tűrök el ezen az osztályon. Mindezt leszámítva véleményem szerint nem olyan vészes és szörnyű a helyzet velem kapcsolatban, mint azt állítják, egész egyszerűen csak nem ismernek, jobban mondva ők csak azt a Sebastiant ismerik, aki mindig tartja a frontot, irányít másokat, döntéseket hoz, néha nagyon nehéz döntéseket, fontossági sorrendet állít fel, stb. Itt mindenki számára csak ez vagyok, ennyi vagyok. De önmagammal szemben még kritikusabb vagyok és még többet várok el, mint más emberektől körülöttem. Nem tudom, hogy ez mennyire normális vagy mennyire nem az, de nekem ez segített eljutnom idáig az utóbbi években. Nem volt mindig könnyű, de megérte.
- Kamerán kívül? - Pillantottam fel rá egy játékod mosollyal az arcomon. Még a végén kiderül, hogy humorérzékem is van, csak sokszor inkább elnyomom magam és vagyok komoly.
- Ennyire azért nem vagyok eltelve magamtól... -Tört ki belőlem a nevetés. - De mindenesetre köszönöm a bókot doktornő. - Hát, így sem neveztek még.
- Most komolyan így akarsz végig ott állni? Shasa, szerintem eléggé nagylány vagy már, biztosan jó párszor láttál már férfi felsőtestet ennél közelebbről is. - Én igazán nem cukkolni vagy provokálni akarom, tényleg nagyon édes meg aranyos, de kinőttem már abból, hogy szégyellős legyek.
- Nyugi, elég szoros, nem fog lecsúszni. - Legalábbis nem áll szándékomban ezt eljátszani vele. Abból is kinőttem már. Felnőttek vagyunk, nemde? Ha akarunk valamit azt nem kell a véletlenre bíznunk.
- A folyosó kellős közepén is rángattam már le magamról a nadrágom egy lábon ugrálva... - A legkomolyabban, hajnalban riasztottak egy sürgős esethez, műteni kellett minél előbb és beérve már a folyosón elkezdtem átöltözni, hogy minél gyorsabban haladjunk, miközben hallgattam, hogy mi is a pontos helyzet.

Notes -
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Shasa Everett
Shasa Everett



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime01.12.15 22:45



Sebastian & Shasa


- Egyre több a közös bennünk… - mosolyodtam el sejtelmesen. Visszatérve, világ életemben csak azzal foglalkoztam, hogy nekem mi a jó. Lehet, hogy nem kicsit önző ez a kijelentés, de ha állandóan azzal foglalkoztam volna, hogy  kinek hogy a jó és kinek hogy nyaljam a talpát akkor most sehol sem tartanék. Soha nem kellett senkiért aggódnom, mert soha nem volt senkim és most sincs senkim. Na jó, van egy bátyám, de érte nem kell aggódnom. Ő is átélte mindazt amit én ezért megtanulta, hogy kell vigyázni magára. Egyszóval magas szinten teszek rá, hogy ki mit mond.
- Mr Diktátor, rendelkezz velem… - nevettem el magam. Na jó viccet félretéve, igaza van. irányítás nélkül egy nagy káosz lenne az egész. Jobb az ha van akitől tartanak és Ő pont az a vezető alkat, aki képes arra, hogy rendet csapjon a tyúkólban.
- Fotogén alkat vagyok… úgyhogy akár belül is. – viszonoztam a kacér mosolyt. Szóval szeretnél játszani? Akkor csak tedd azt, de arról biztosíthatlak szépfiú, hogy soha sem veszitek.  Miért  ne flörtöljek vele, hisz megtehetem nem várnak,otthon sem a gyerekek, sem a férjem.
- Mi a büdös francot kellene tennem? – lázadtam fel még mindig eltakart szemmel. Mennyek oda és támadjam le? Vagy mi a túró? – Tudod te a főnököm vagy, dereng valami? –tártam szét a kezeim, nem törődve azzal, hogy elém tárul az a látvány… Istenem életemben nem láttam még ilyen pasit.
- Arra kíváncsi lettem volna. – mosolyodtam el, miközben leültem az ajtó mellett lévő székre. – Egyébként engem is láttak már melltartóban félig felhúzott műtős ruhában… - sürgős esett volt.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime15.12.15 17:43



Shasa & Sebastian
- Fogok is, a megfelelő időben, csak legyél mindig kéznél. - Baromira nem szeretem az üres folyosókat látni meg a nagy csendet hallani, mert az itt nem azt jelenti, hogy mindenki dolgozik, ellenkezőleg, mindenki azon gondolkodik hol is kerülhetné el a munkát. Ez az egyetlen dolog, amiért nagyon dühös vagyok. Mert ez itt egy kórház. Itt nincs próba, nem lehet elszúrni, később pedig helyrehozni, itt mindig a toppon kell lenni, nem számít mi van, kifogások pedig nincsenek, lehet, csak annak nem itt van a helye. Szóval igen, az vagyok, amikor kell, de meglehet nézni a statisztikánkat is. Az adatok magukért beszélni. Ide mi dolgozni, másokon segíteni, életeket menteni járunk be, nem klubülésekre. Engem csak ez érdekel. Az pedig, hogy a kórházon és a munkámon kívül milyen ember vagyok az egy másik dolog, amit nem reklámozok, legfőképp mert a legkevésbé sem érdekel mit gondolnak mások a munkamániámról, arról, hogy az utóbbi durván öt évben idebent karácsonyoztam, vagy arról, hogy a saját szabadnapjaimat kihúzom, hogy valaki másnak adjam, olyasvalakinek, aki szintén keményen dolgozik és megérdemli, de persze ezt már senki sem veszi észre.
- Khm, akkor akár el is árulhatná doktornő... - Valamiért az az érzésem, hogy ez már nem a munkánkhoz sorolható dolog, de ha már annyira kacérak vagyunk, akkor most miért akar kibújni a válaszadás alól? Említettem már, hogy nem kedvelem, ha terelni próbálnak? Az esetek nagy részében nem is válik be. Most sem valószínű, hogy sikerülni fog.
- Elárulom, ha vészhelyzet van és most azonnal kellesz, akkor mint kolléga fogok berontani a női öltözőbe és nem fog érdekelni mi van vagy mi nincs rajtad... Csipkeded magad és jössz. - Nem vagyok zavarban, ha erre kíváncsi. Ahhoz ennél kicsivel... Jóval több kell.
- Shasa, felöltöznék, megtennéd, hogy... Kimész? - Oké, most ne vegyük figyelembe, hogy egy szál törölközőben állok, még mielőtt kiment volna megállítottam. - Esetleg lenne kedved meginni velem valahol egy italt? Megbeszélhetnénk az első közös munkanapot. - Ennél nagyobb marhasággal elöl sem állhattam volna, de most nem is ez a lényeg, hanem, hogy elfogadja a meghívásom vagy sem.

Notes -
Created by Blitzy of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Shasa Everett
Shasa Everett



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime06.03.16 21:45



Sebastian & Shasa


- É-n mindig kéznél leszek te csak tud, hol kell keresned… - mosolyodtam el huncutul. Szóval legyek mindig kéznél? Rendelkezz velem te….  Shasa …. Hahó! Vissza a földre… Nem szabad elragadtatnom magam, mert még a végén kiül az arcomra. Jobb ha úgy tudja, hogy utálom és így nem csinálok magamnak problémát. Nem lehetek gyenge, mert aki gyenge az sebezhető. Itt teljesen egyedül vagyok ebben az országban és csak magamra számíthatok. Egyébként is nem is ismerem és az hogy csinos a pofija még édes kevés a bizalomhoz. De nem is akarok a felesége lenni… Te jó ég! Most már nagyon kezdek elkalandozni. Ez egy munkahely és ehhez kell tartanom magam. Szóval vissza szépen a valóságba kislány.
-Talán elárulom, ha kiérdemled… - kacsintottam rá. Szerintem hanyatt is esne ha közölném vele, hogy  éppen magam alá kívánom. Na nem adom meg azt az örömöt neki, hogy tudja, hogy tetszik a csinos ki pofija. Na mondjuk nem csak a pofijáról van itt szó, na de nem, nem  okosabb vagyok.
- Ne hidd, hogy szégyenlős vagyok! Nem lepne meg, ha akár a zuhany alól kilépve rontanál rám… De egy valamiben egyet értünk, a munka az első… És olyankor nem magunkkal kell foglalkoznunk, hanem azzal a személlyel aki épp az életéért küzd. – Ebben az egy dologban teljesen egyformák vagyunk. A munka mind kettőnknek az első. Semmi sem fontosabb attól, hogy megmentsünk egy életet. Nem azért lettem orvos, hogy aztán félvállról vegyem a dolgokat.
-Szóval mégis csak szégyenlős a Doktor Úr?! Rendben kimegyek, csak  mert tartasz a női pillantásoktól.. – keltem fel a székről és elindultam az öltöző ajtaja felé. Ha menni kell, akkor menni kell!  - Randi? Lássuk csak…. Miért is ne… Na jó vicceltem, de a meghívást elmogadom. Ideje lazítani. -  mosolyodtam el majd becsuktam magam mögött az ajtót. Hmmm, szóval nem csak nekem tetszik az Ő csinos pofija, hanem fordítva is .


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A rezidens - Shasa & Sebastian
» Shasa Everett
» Sebastian Yelnats
» Sebastian Valmont
» Sebastian Martinez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Műtök-