welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dominique Black Vote_lcapDominique Black Voting_barDominique Black Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dominique Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dominique Black Dominique Black I_icon_minitime21.04.15 11:04

Dominique Black


Név: Dominique Black
Becenév: Dom, Doki
Születése hely, idő: 1985. 05. 26., UK, London
Tartózkodási hely: ahol a Halál teret akar hódítani
Csoport: Orvos
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Adrien Brody

Ki vagyok én...?!

S pirituális személyiség vagyok. Erősen hiszek az emberek lelkében, hogy túlszárnyal mindent, felülír majd' szabályt és túlragyog a bűnökön. Múltam lecsiszolt lelkemről minden kis, kiálló bütyköt, simává formált. Időm nagy részében a békémet kerestem, és nem sokára meg is találtam, fél évenként elutazom két-két hétre Indiába, hogy meditálhassak, megnyugodjak, átgondoljam a történteket. Két hétnyi csend után, amit több némaságot fogadó emberrel töltök egy templomban, az egész világ megváltozik. Minden perce aranyat ér. Utána feltöltődve tudok visszatérni a hétköznapokba és minden kis idegsejtemmel a munkára koncentrálni. Számomra a béke és a lelki tisztaság a legfontosabb. Mindent megteszek, hogy tiszteletben tartsam mások territóriumát, ne tegyem be a lábam magánterületre. Hiszek Istenben, de nem a jól megszokott, keresztény, vagy egyéb módon. Biztos vagyok benne, hogy van valaki, aki mindnyájunkat szem előtt tart, és egyengeti utunkat. Biztos vagyok benne, hogy minden okkal történik, és, hogy az élet a legnagyobb ajándék, ami csak létezik. Létünk milliónyi mozaik darabkája pedig végül, a legutolsó pillanatban, kiadja a képet, megmutatja létünk értelmét.
Mindent szívvel - lélekkel csinálok. Ha szeretlek, mindenem a tiéd. Ha az orvosod vagyok, hidd el, éjt nappallá téve azon dolgozom, hogy jobban legyél. Ha a barátod vagyok, mindig lesz egy vál, amire hajthatod a fejed, vagy ház, melyben megszállhatsz, étel, amivel megtöltöd a gyomrodat. Hiszek benne, hogy minden ember jó, és ha árt is másnak, csak a saját védelmében. Időmet megosztom mások és magam közt, ahogy mindenemet. Ha nem muszáj, nem  használok semmilyen technológiát, a telefonom kőkorszaki, számítógépem és tvm nincsen, de nagyon szeretek leveleket írni. Értek valamennyire a zenéléshez, kitűnően zongorázok, számomra a zene a lélek hangja. Kedvelek mindent, mely művészettel kapcsolatos. Hallgatag figurának mondanak, aki meghúzódik a háttérben, kerüli a feltűnést, de mindig ott van, ha éppen szükség van rá. Sokan irigykednek rám, látván, mennyire nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok, egyesek még arra a botor kijelentésre is vetemednek, miszerint képtelenség megbántani, vagy kihozni a sodromból. Szeretném elmondani, hogy ez mekkora butaság. Minden behatást igazán mélyen élek meg, és elraktározom magamban, bent a fejemben. semmit sem felejtek el, csak nem mutatom ezt kifelé. Sokszor félek megszólalni, nehogy valami eszméletlen nagy butaság hagyja el a számat.
Tudatában vagyok azzal, hogy mások mit gondolnak rólam. Azt hiszik, hogy bűntelen vagyok, nincsenek bűnös vágyaim, pedig ez távolról sincs így. Elnyomom őket, mélyre fojtom, hogy még az emlékük is törlődhessen memóriámból. Olyan vagyok, mint a többi ember. De már döntöttem az utamról. Kiválasztottam. Orvos vagyok. Példát kell mutatnom, és biztonságot nyújtanom a rászorulóknak. Én vagyok az oszlop, melynek nekidőlhetnek, és elbírja őket. Ehhez azonnal be kell foltoznom minden repedést. Nem létezhet olyan orvos, aki oly' gyenge, mint a betegei.
Mondd csak, hogyan képzelsz el egy dokit? Egy jóságos, öreg bácsikaként jelenik meg lelki szemeid előtt, fehér köpenyben, sztetoszkóppal, mosolyogva? Talán még azt a furcsa öregségillatot is árasztja, melynek főbb összetevői a doh, és a kézkrém illata. Eltaláltam? Hát, én egy kicsit másfajta doktor bácsi vagyok. A hajam inkább fekete, mint ősz, hosszabbra hagyom, hogy aztán hátrazselézhessem, ahogy van. Szemeim világoszöldek, szinte már szürkésnek tűnhetnek első ránézésre. Pillantásom békés és nyugodt. Sose bámulok meg senkit, nem szeretnék ezzel senkit sem zavarba ejteni, vagy kellemetlen helyzetbe hozni. Szemeim alatt mély táskák húzódnak a fáradtságtól és az alváshiánytól. Sok a túlóra és a feszültség. Nem vagyok túl magas, össz magasságom 171 centi, de még ezzel is ikrem fölé emelkedek, még ha csak három centivel is. Magasságom teljesen megfelel a súlyomnak, mind a hetvenhárom kilogrammom testesül meg személyemben. Orrom nagyobb az átlagnál, sokan viccelődnek rajta, de én eleresztem a gúnyos megszólalásokat füleim mellett, amik viszont egészen normál méretűek, és a fejemhez lapulnak becsülettel. Ajkaim vékonyak, legtöbbször szomorkás mosolyra kunkorodnak és többnyire csukva vannak, teljesen megelégszem azzal a levegővel, melyet orromon tudok beszívni. Ugyan nem igazán kedvelem, de általában nyakkendőt viselek, leginkább a munkában, hogy ezzel megtiszteljem betegeimet. Öltözetem elegáns, de nem kirívó. Nincsenek drága holmiaim, az egyetlen kiegészítő, amit viselek az a karórám, még a dátumot is mutatja. Legtöbbször feketébe öltözök a köpeny alatt, ezzel a kórház elhunyt betegei előtt tisztelegve. Ujjaim hosszúak, felsőtestem izmos, csípőm keskeny, de vállaim szélesek. Tartásom egyenes, ingeim megfeszülnek lapockáimon és mellkasomon. Összességében egy kulturált, finoman elegáns külső csendesen elégedett tulajdonosa vagyok.

Életem, létem, világom

A kedves és bűbájos Miss Reyesre függesztve pillantásomat meg kell állapítanom - megjegyzem a boldogság egyetlen cseppje nélkül - , hogy lehet, gyomrom kavargó tartalmát szépséges szobájának padlójára kell ürítenem, ha szeretném folytatni a beszélgetést. Szent Isten, még sose voltam ennyire vacakul. Rettenetesen lüktet a fejem, a gyomrom centrifugál, hátamon, az ing alatt pedig egy kisebb jeges izzadtság patak fut lefele. A kegyetlen sorsnak pedig még ez sem elég, az emlékképek őrült walzert járnak így is tüzelő idegrendszeremben újabb meg újabb kisüléseket, reakciókat kicsikarva szenvedésemből. Hogy miért vagyok ilyen rosszul? Hadd kezdjem az elején.

- Ne haragudjon kérem, senki sem járt itt? - Fordulok a pincérnő felé, mikor kilépek a toalettről. A nő unott fejrázással tudatja velem, hogy nem észlelt ilyesmit távollétemben. Egyetlen sóhajtással bólintok, majd a pulthoz lépve kifizetem a szerény kis vacsorámat, melyet egy kis tál leves, és egy tál makaróni alkotott, mellé egy kis fantával. A nővéremet vártam. Vagyis az ikremet.

- Nézze, én tudom, hogy nem lehetek követelődző. A testvérem nagyon-nagyon fontos ember. Bírónő. Csak annyit kértem, tőle, hogy hetente egyszer találkozzunk. - Lenézek összekulcsolt kezeimre és megingatom a fejem. Olyan nehéz tartanom magam. Hogy ilyenkor is szelíd mosollyal tudjak fejet ingatni és azt mondani, semmi baj nincs, megesik, én várok rá szakadatlanul. Mert így van. Mindig ott leszek, ha szüksége lesz rám. Több pénze van, mint nekem. Nagyobb tekintélye, ereje, befolyása van. Mindenki a lábai előtt hever. Én meg csak egy orvos vagyok, akit az emberek elfelejtenek, ahogy meggyógyítom őket. Ez a munkám. És senki ne értsen félre, ebben lelem meg a békémet, ez nyugtat meg. Csak azt szeretném, hogy legalább az ikrem életének a része lehessek. - Nem is tudom, túl sokat kérek? Két hetente kéne próbálkoznunk?

Kilépek az aprócska helyről. Elkeseredetten, kicsit megtörten indulok meg hazafele. Soha nem zavart a testvérem vagyona, még akkor sem, mikor olyan álomszép otthont vett magának, én meg egy lyukban lakom. Körülbelül a második sarkon fordulok be, mikor szembe találom magam Joe-val.
- Hát te? Csak azt ne mondd, hogy megint... - Szomorkás mosollyal vonok vállat. Pillantásom az ég felé emelem, a Holdra és a csillagokra. Néha elképzelem, hogy Ava az egyik közülük.
- Biztos bent tartották. - Mentegetem csendesen. Joe szemei kikerekednek és felrántja ingujját, hogy megnézhesse az időt.
- Éjjel egy van, Dominique! Ne szórakozz már... gyere, igyál velem valamit nálam - Fejével a mellettünk lévő házra int. El is felejtettem, hogy itt lakik. Végül felmegyek hozzá. A vizet felrakja forrni, míg én leveszem a kabátomat, és helyet foglalok a kanapén, szótlanul bámulva a kirojtosodott szőnyeg sarkait.
- Ezért fog megutálni. Mert erőltetem. Vagy már utál is - Hümmögök. Hallom, hogy mögöttem áll. Szusszan és sarkon fordul, hogy egy perc múlva visszatérjen két pohárral és egy üvegnyi borral.
- Nem iszom - jelentem ki halkan, de ő csak tölt és a kezembe nyomja.
- Akkor nemesb-e a lélek, ha tűri Balsorsa minden nyűgét s nyilait...- Keserű mosolyra húzódnak ajkaim.
- Vagy ha kiszáll tenger fájdalma ellen, S fegyvert ragadva véget vet neki? - Fejezem be az idézetet, és leteszem a poharat.
- Csak hadd imádkozzak előtte - Kérem, ő pedig egy aprócska szoba felé int. Mikor beérek előveszem zsebemből a dzsapa-malát, mely 108 apró kis gyöngyszemből áll, és a hindu, buddhista hívők használják, hogy tudjanak összpontosítani az imádsághoz hasonló meditáció közben. Míg a földre ereszkedek már biztos vagyok benne, hogy vissza kell mennem Indiába, hogy egy kis időt eltölthessek egy ashramba. Hogy megnyugodhassak.
- Minden teremtmény, mindenütt –  minden szellem és élőlény ellenség s buktatók nélkül éljen,  legyen úrrá fájdalmon bánaton, s nyerjen boldogságot. Mozoghasson szabadon azon az úton, mely néki rendeltetett. - Suttogom lehunyt szemmel és gyöngyöt váltok.
Mikor végzek, felállok. Kicsit jobban érzem magam. Visszamegyek a szobába és felveszem a poharat, hogy koccinthassunk.


- Azt hiszem, elutazok. Az lesz a legjobb.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Dominique Black Dominique Black I_icon_minitime23.04.15 13:46




Dominique Black!
Szeretem a stílusodat, és tetszik, hogy ennyire ki van dolgozva a karaktered, szinte életre is kelt, ahogy olvastam. Szép munka. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Dom! Kérlek foglalj avit, mielőtt bele vetnéd magad a játékba. Jó szórakozást a továbbiakban! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Dominique Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ava I. Black
» Black Forest pub
» Michelle Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-