welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_lcapA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Voting_barA little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime17.12.15 0:55


Mona & Max & Jenni




- Mintha számítana, csak egy részeg picsa vagyok, aki egyedül is hazatalál, berúgni se segített senki, senki sem volt itt, most sem kell. - Megleszek. Ennyi az egész. Nem kell aggódni, semmit sem kell, ez sokkal inkább a hagyjon békén mindenki fázis, amit Ő viszont nagyon nem akar engedni, de mivel lesz így jobb? Kinek lesz ettől jobb? Mert nekem biztosan nem. Tényleg hogy került ide? Kétlem, hogy valaki folyton a sarkamba lenne, ez még Tőle is sok lenne, de akkor mégis mi az, amit nem vettem észre? Minden? Oké, a fejemből is alig látok ki, sőt ha pofára esek most még sokkal rosszabb állapotban lennék valószínűleg a sebészeten varrnák épp össze az orrom.
- Minek? - Oké, van egy olyan érzésem, hogy erre a kérdésemre már nem fogok választ kapni. Túlzottan nem ellenkezhettem vele, így maradtam a kocsiban, most nagyon nincs ehhez hangulatom, sőt egyre kevésbé van hangulatom bármihez is.
- Szia cica... - Fordultam felé hirtelen, mire Ő lekapott? Oké, mindketten ledermedtünk egy pillanatra, aztán egyszerre kitört belőlünk a nevetés, mint akik nem százasok, nem is, részegek, mindketten, mint a picsa. Végül már egymásra dőltünk és a hasunkat fogtuk úgy nevettünk, a fene se tudja min, de az a legkevésbé sem volt érdekes. A lényeg, hogy abba sem bírtuk hagyni. - Mutatok valami sokkal jobbat, gyere! - Húztam magammal végig a kavicsos bejárón egyenesen a házba. Oké, ennek Max kétlem, hogy örülni fog, de csak kibírja valahogy, végül is Ő vágott be mindkettőnket, két részeg nőt a kocsiba és hozott haza, akkor úgy kell neki, kifosztjuk a bárszekrényét. - Ezt nézd! - Állítottam meg a hatalmas bárszekrény előtt... - De van jobb is, mit találtam? - Fülig érő vigyorral mutattam fel a szekrény kulcsát. Rafinált. Záras. Én viszont elég jól ismerem már, plusz félig lassan itt lakok, plusz részeg vagyok, naná, hogy ilyenkor tudom hol a bárszekrény kulcsa. De még ha nem is tudnám most még a föld alól is előkaparnánk. Oké Max, kapaszkodj cicám, mert ez fájni fog.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime20.12.15 22:53


Jenni & Max & Mona


-Neked is az lesz, ha nem jössz velem… - emeltem meg a hangom kissé, persze ez nem az új csajnak szólt, inkább csak magának a helyzetnek. Megfogalmazni sem tudom, hogy mennyire dühös voltam Jennire . Nem értem azt, hogy hogyan lehet ennyire felelőtlen valaki. Berúgni és totál  hűjét csinálni magából… Most ez mire volt jó? Levezetni a feszültséget, vagy kiélni az irántam táplált dühét? – Ne haragudj, de nem hagyhatom, hogy ilyen állapotban haza sétálj. – fogtam meg a karjánál az idegen lányt és löktem be a kocsiba Jenni mellé. Megkerültem a kocsit, majd beültem a két őrjöngő liba mellé. Nem  hiszem el, ha hazáig nem halunk meg balesetben, akkor soha. Képtelen vagyok vezetni úgy vezetni, hogy visítanak a hátam mögött.
-  Na jó ezt most fejezd be. Dühös vagy rám olyan dolgokért  amiket te sem tettél meg. Még is mit vársz tőlem? Erre nem tudok alapozni. Ezt nem most fogjuk megbeszélni… Sem te sem én nem vagyunk olyan állapotban… - pislantottam  Jennire dühösen. Szándékosan csinálja. Megpróbál bosszantani… És nagyon jó úton halad.
Szerencsére nem okoztunk tömeg balesetet és nem is hatunk meg, annak ellenére sem, hogy több alkalommal is megpróbáltak előremászni a kocsiban, valamint hogy megpróbálták elvonni a figyelmem. Például több alkalommal is átmentek nagyon leszbikusba. A visszapillantó sok mindenre jó… Én is férfi vagyok és hát két nő sok olyan dolgot tud, amivel el tudja vonni a figyelmem.
A bejárati ajtót kinyitottam és beengedtem a lányokat én pedig a kocsit a garázsba vezettem. Siettem a házba, még mielőtt tönkreteszik az egészet. Sajnos elkésem. Mire felértem, már felfeszítették a bárszekrényt és eltűntek… Ezt nem hiszem el. Tuti, hogy az emeleten vannak.  A lépcsün felfelé, találtam néhány ruhadarabot… Ez most komoly… - Jennifer… Megöllek…



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime23.12.15 22:31



Mona & Max & Jenni







J

enni kézen fogott és a bárszekrényhez vezetett. Feltörtünk egy bárszekrényt? Ez most komoly? Hu puhi szőnyeg. Hanyatt vetettem magam és mint a gyerekek a hóban angyalkát rajzoltam a szőnyegbe. Vicces volt. Jenni rángatott fel miközben fuldoklott a nevetéstől. Mit kell néznem? Ja, hogy a bár tartalmát.
- Huuuu, Jack, Johnnie, Jim, huuuu Portói, Chateau Lafite, Burgundi. Most komolyan választhatok? Amit csak akarok? Meghaltam és a mennyben vagyok? Megragadtam egy üveg Jack Daniels-t meg egy Chateau Lafite-ot, Jenni maradt a Johnnie Walker-nel és a Portóinál. Megragadta a kezem és a lépcső felé vezetett. De nagyon melegem volt így visszarántottam a felfelé rohanó Jenni-t.
- Vááárj mááár. Melegem vaaan. Én levetkőzöm. Hééé hozzunk frászt a a a a mit tudom én hogy hívják. A pasidra. Dobáljuk szét a lépcsőn a ruhákaaat. Naaa.
- Jenni-nek se kellett kétszer mondani. Ahogy én vettem sorra le ő is, lépcsőről lépcsőre kevesebb ruha volt rajtunk. Mire felértünk csak bugyi és melltartó volt rajtunk. Berohantunk a házigazda szobájába, felráncigált az ágyra, én választottam zenét. Pink – Trouble. Imádom, mindig táncra hív. Felcsendült és mi, mint két nagyon részeg tini ugrálni kezdtünk az ágyon, döntöttük magunkba a viszkit és közben visítottuk a dalszöveget. Jenni véletlenül ellökött és pár pihe puha párna közé estem.
- Mi vaaan? Na adok én neked. -Nevettem, felkaptam egy párnát és ütni kezdtem vele Jennit aki ettől seggre ült. Gonoszan nézett rám, és csak kacagtam rajta, ittam Jacket és ugráltam. Fehérneműben parádéztunk, élveztük a zenét és észre sem vettük, hogy megérkezett a cseppet sem jókedvű házigazda is. Leugrottam az ágyról, és a kezébe nyomtam Jack-et.
- Ne légy ilyen rosszkedű. Majd holnap fáj a fejünk mindenért. Fiatalok vagyunk, próbáld már meg élvezni egy kicsit. Ne az én kedvemért, mert engem nem is ismersz. De mondjuk a drága Jenni-ért megtehetnéd. Úgy oda van érted. Eks Koccintottam hozzá a boros üveget és táncoltam tovább. Mit sem törődve a hátamba fúródó szúrós tekintettel.







₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime29.12.15 13:53


Mona & Max & Jenni




A jelenlegi őrült fejemnek nem kellett kétszer mondani, azonnal dobálni kezdtük lefelé a ruhákat, lépcsőfokonként hagyva egy-egy darabot magunk után, ha a hang alapján nem jönne rá mégis merre vagyunk, akkor a széthagyott ruhák ráfogják vezetni. Biztos jó ötlet ez? Elég háklis a szobájára. Áh, mindegy. Ráérek ezzel holnap reggel foglalkozni, amúgy is fájni fog a fejem, elég, ha akkor fog. Birtokba véve Max hatalmas és istenien kényelmes ágyát, megfog ölni, ezért megfog ölni, de akkor legalább addig legyek már rossz. Őrült nőszemélyek módjára üvöltöttük mindketten a dalszöveget, miközben az ágyon ugráltunk egy szál fehérneműben. Fogalmam sincs mikor műveltem ezt utoljára, nagyon régen. Önfeledtünk buliztunk, énekeltünk, ugráltunk, amikor Mona hirtelen eltűnt a képből, hoppá... Jó barátnőhöz méltóan először kinevettem, aztán mire nyújtani akartam a kezem, hogy segítek neki felkelni a fenekemre huppantam. - Naaa hééé... - Tört ki belőlem a nevetés ismét, az első párnát megragadva vágtam hozzá, amivel újabb lavinát indítottam el párnacsata hírén. Sikítva hajoltam el a párnák elől és nevettem, amikor egyenesen képen találtak, főleg, ha még le is vettek a lábamról. Ma valahogy könnyebben megy. Komolyan mondom ez hiányzott az utóbbi időben.  
- Cica, ne csináld, ne legyél már ilyen, légyszi... - Másztam le az ágyról és szaladtam oda hozzá. - Kérlek, kérlek, kérleeek. - Simítottam mindkét tenyerem a mellkasára, biztos, ami biztos, el is bírjon kapni, ha megint dőlni kezdenék. - Ígérem holnap kitakarítok, rendet rakok, mindent, amit csak akarsz, a fejmosás adagot is kussban meghallgatom, a kedvemért, csak most az egyszer. - Kapaszkodtam meg egyik kezemmel a nyakába. - Egy, csak egy korty, naaa... - Emeltem feljebb a Jack-es üveget, nyafogtam egy kicsit, mire nagy nehezen kivette a kezemből és belekortyolt. Még mindig dühösnek látszik és nem hiszem, hogy egy könnyen elfog múlni, de most nem ez a lényeg. Neki se ártana kicsit kikapcsolni néha, jót tenne...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime31.12.15 23:37


Jenni & Max & Mona



Komolyan mondom, hogy valamelyiket tuti kinyírom… Mégis hogy a fenébe gondolták azt, hogy segsrészegen, szana-szét hagyják a  ruháikat a házamban. Szinte nem hittem a szememnek amikor a szobába lépve, kezemben az összes ruhával ott ugrált két majdnem pucér nő az ágyamon… Más pasi a helyemben most rájuk vetette volna magát, hisz részegek és bármire rávehetőek, de bennem inkább a düh, mintsem a vágy forrott. Egy lány akiről soha sem gondoltam volna, hogy ilyesmire képes és egy teljesen ismeretlen nő arra próbál rávenni, hogy engedjem el magam és igyak én is velük… Lehet, hogy én képtelen vagyok elengedni magam? Nem lehet, hanem biztos.. Ahhoz most túlzottan ideges vagyok. Ráadásul ezen Jenni korábbi kijelentése sem segített. Gyakorlatilag megkaptam, hogy soha nem vagyok mellette és nem támogatom. Persze hogy nem fogok asszisztálni ahhoz, hogy totál hülyét csináljon magából,teljesen részegen. Bevallom ez rendesen betalált, de nem baj, egész kezdek hozzászokni. – Most ezt nem mondod komolyan?! – vágtam kicsit flegma grimaszt Mona felé. – Lássuk csak… Szóval engedjem el magam, lazuljak és igyam magam hülyére csak azért mert Jenni így szeretné… Tudod mit ha jobban meggondolom… Nem!!! És örülnék ha nem csinálnátok romhalmazt a házból… - pislantottam először Monára, majd Jennire.. Nem, rohadtul nincs kedvem ehhez az egészhez. Szóval Jenni oda van értem? Hm, ez most komoly…? Nem hinném, hogy ennek van bármilyen alapja…Most már ott tartok, hogy csináljanak amit akarnak, csak hagyjanak békén. Ki kellene penderítenem mindkettőt, de nem hagyhatom, hogy két részeg nő egyedül kószáljon az utcán. Csak maradjanak nyugton…. –Jenni miért csinálod ezt? – ez a nyájas, rábeszélő hang és ez a „Bambi tekintett”… Ne csináld kérlek…  - Most jó? – emeltem el a számtól az üveget. Mi a fenét csinálok. Megint rávett valamire amit nem tettem volna meg másnak.. Hagynom kell, hogyh vigyen az áramlat.. Talán ennyi nekem is jár. – Ez fájni fog holnap… - mosolyodtam el, és hagytam, hogy a két nő az ágy felé vonszoljon…


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime01.01.16 3:31



Mona & Jenni







T

udom nekem semmi jogom és közöm azt kérni, hogy lazuljon el de örülök, hogy legalább Jenni rá tudtam venni. Furcsa szerelem az övék, de örülök, hogy így megvannak. Jenni ragadta meg a karom, és húzott magával.
- Öööö, most nem, menjetek csak, én kimegyek a mosdóba. Kifele menet felvettem a dzsekim a földről mikor nem néztek oda. Valóban bementem a mosdóba, megálltam a tükör előtt és szemen tudtam volna köpni magam. Imádom az életem és a hivatásom, de MONA huszonhárom éves vagy… Nem leszel már fiatalabb… Ideje lenne letenni a kalandokról és egy olyan különleges szerelmet keresni, mint az övék. Csak álltam és néztem magam, a kócos barna hajam, és ahogy lassan csorog egy könnycsepp végig az arcomon. Ha nem más lakásában volnék most törnék zúznék, behúznék a tükörnek. De ez Max lakása. Így inkább felvettem a dzsekim és kiosontam az egyik teraszra. Sötét éjszaka volt. Sehol egy csillag, még csak a hold se látszott. Elővettem zsebemből a cigarettám és rágyújtottam. Káros szenvedély tudom, le is kellene szoknom. De most jól esik. Jól esik egyedül lenni, a hűvös éjszakában és csak járatni az agyam. A miérteken és a mi lett volna ha dolgokon. Elég sokat ittam, de még is egyetlen perc alatt éreztem magam józannak és teljesen egyedül. Egy újabb könnycsepp gurult végig arcomon. Beleszívtam a cigarettámba, és éreztem, hogy valaki átölel hátulról és a fülembe kiabálja, „Megvaaagy!” . Jenni az, láthatón tök részeg, de legalább boldog.
- Igen, meg. Ügyes vagy.
- Igyekeztem egy mosolyt erőltetni az arcomra, nem túl sok sikerrel, ekkor jelent meg Max is. Ő még nem ivott eleget ahhoz, hogy ne vegye észre, hogy nincs minden rendben. Kezembe nyomta a whiskys üveget és visszamentünk. Próbáltam elfelejteni az egészet és jól érezni magam. A második üveg után össze is jött. Táncoltam és élveztem az életet. Maxet próbáltuk rávenni a vetkőzésre. Nem túl sok sikerrel. Így én feladtam, majd ráveszi Jenni ha akarja, nem az én dolgom. Inkább felálltam az ágyra és a whiskys üveget használtam mikrofonnak a zenéhez. Ugráltam és üvöltöttem. Mintha pár órával ezelőtti semmi sem lett volna. Megdobáltam őket párnával és nevetve vetettem magam hanyatt a hatlmas kényelmes és puha ágyon.






₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime05.01.16 19:46


Mona & Max & Jenni




- Oké. És még egyet és még egyet és még egyet és aztán minden jó lesz. Jaj, engedd már el magad, csak egy estére, hidd el, nem fog összedőlni a világ, mogorva meg még holnap is lehetsz a ma miatt. - Bár kétlem, hogy ténylegesen sikerülne erre rávennem, de ma megfogom próbálni. Tényleg. Csak egyszer. Kipróbálhatná. Egyáltalán nem olyan rossz dolog néha kirúgni a hámból még ha csak néhány órácskára is, sőt nagyon is felszabadító érzés, ha engedjük. Az most egy másik mellékes dolog, hogy holnap mindhárman mocsok másnaposan leszünk és úgy kellene dolgozni mennünk, de emiatt inkább majd csak holnap akarok siránkozni. - Tisztázzuk, attól függ kinek? - Neki, mert sikerülni fog leitatnom, szép befejezése is lenne ennek a napnak vagy nekem, amiért józan marad és alaposan lefog hordani holnap reggel, mert azt nem akarom.
- Mona... Mona! Cica! - Cica, mond, hogy nem dobtad ki valahol a taccsot, mert ez a nagyon is nagylelkű férfi, aki megengedte, hogy felvedeljük a fél bárszekrényét megfog minket ölni. - Megkeresem Monat. - Az időérzékem most nem a legjobb, de baromi régen kiment már, vagy nem? De igen. Mindegy. Megkeresem. Más nem foghatom a haját. Olyan buliban is rég volt már részem, előbb kellett volna, sokkal. Holnap ezért nagyon nem leszek szeretve, szerteszét vannak a ruháink, kupi van, szétlocsoltuk a piát, mindenfelé csupa ragacsok vagyunk mi is, vagyis itt minden lesz holnap, de legjobban két imádni való és mérges barna szempárra számítok, korán, nagyon korán.
- Megvagy cica! - Kaptam el hátulról és átöleltem. Olyan... Furcsa volt. Nem mintha bazi régen ismerném, de akkor is. Hirtelen furcsán lehangolt lett. Hmm, nincs ez így jól. Ő is felvidított ma, végighallgattam azt a rakás hülyeséget, amit fecsegtem, aztán szépen besegített abban, hogy leigyam magam, végül pedig kis híján a bárpultról szédültem le, nem volt semmi este. - Gyere vissza nyuszifül, Max nem akar velem énekelni, nincs kivel énekelnem... - Nem igazán tűnt úgy, mint aki beszélni szeretne róla, most, holnap vagy akár bármi máskor...
- Héé! - Max mellkasába bújva hajoltam el a felénk repülő párna elől. - Ez már vért kíván! - Nevetve kaptam fel a párnát a földről és vágtam vissza, majd gyorsan hátráltam néhány lépést... -  Cica te sem maradsz ki a jóból... - Egy másikat pedig Maxhez vágtam, aki nem igazán számolt vele, az utolsó pillanatban sikerült elhajolnia, de azért meglepetten pislogott rám. - Kicsi rakáááás... - Kiáltottam el magam és nekifutásból ugrottam be az ágyba, vagyis rá Monára. - Ó, sziasztok. - Emeltem fel a fejem Mona mellei közül. - Susi és Tekergő. - Hűűű, szépek, formásak és sikerült közéjük buknom, mondhatni most épp a pasi mennyországban vagyok, az egyikben.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime06.01.16 1:20


Jenni & Max & Mona



Most ez komoly? Én sem hiszem el amit csinálok. Hagytam hogy rávegyenek megint valami örültségre és a legrosszabb az, hogy kezdem élvezni a dolgot, mármint olyan régen voltam igazán szabad és most itt vagyok két csajjal, mondjuk az egyikről azt sem tudom hogy ki…. De számít ez? Nem… Rohadtul nem, mert kezdem azt érezni, hogy az enyém a világ… A pia teszi. Megfogadtam, hogy nem iszom többet egy kottynál, azt is csak Jenni kedvéért ennek ellenére már túl vagyok egy fél üveg rumon…  Jenni totál, meg van örülve… Eszeveszettül ugrál az ágyon és engem kínoz én meg persze hagyom. Mert miért is ne? Talán  a lányoknak igazuk van. Mostanában túlzottan feszült vagyok. Túl sokat foglalkozom a melóval és egyre kevesebbet veszek észre a körülöttem folyó életről…  Észre sem veszem és elmúlik az életem.  –Jenni nyugszik… - próbáltam lealítani a mögöttem vagyis lassan rajtam ugráló hiperaktív csajt, de ezt képtelenség lelőni. – Nem, nem akarok énekelni. – dőltem hátra és gomboltam ki két gombot az ingemen.  – Mona, hol van…? – indultam meg Jenni után, hogy megkeressük az újdonsült barátnőjét. Az egyik balkonon találtuk meg… Tudtam, hogy valami nem stimmel, mert látszott, hogy le van törve. Kicsit olyan volt mint akinek összejött minden. Nem szerettem volna firtatni a témát, csak a kezébe adtam az üveget és hagytam, hogy  megigya azt a néhány kortyot. Ráfér…  Jenni valószínű semmit sem vett észre Mona bánatából, de én tudom mit érezz.. Pontosan ugyan azon megy át, mint én.
-Ezért meglakoltok… -  fogtam két párnát és mindkét lányt megdobtam. Persze csak finoman, mert még egyenlőre tisztában vagyok az erőmmel, de vajon meddig?!
- Héj ez nem fair… - méltatlankodtam, mikor Jenni gyakorlatilag az arcát Mona mellei közé nyomta… - És velem ki foglalkozik? – tártam szét a karom, jelezve, hogy el hanyagolva érzem magam.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime06.01.16 2:06



Mona & Max & Jenni







A

rra eszméltem, hogy fekszem az ágyon és Jenni visítva rohan felém, egyetlen gondolat villant át alkoholtól mámoros agyamon, „ez fájni fog”. Sikerült a két mellem közé érkeznie. Ez most komoly? Hát ha már játszunk, játszunk rendesen vagy sehogy. Megmarkoltam haját, felemeltem fejét, a melleim elemzésétől, feljebb húztam és megcsókoltam. Lelöktem rólam, és fölé másztam. Szenvedélyesen megcsókoltam, közben dülleszkedő nekem ritmusra járt a zenére. Kicsit kínozzuk már a nagylegényt is. Megcsókoltam nyakát, végig a szegycsontján át, a mellei között a köldökéig. Majd hangos nevetés közepette felültem és lecsusszantam az ágyról. Megragadtam a whiskys üveget és a hifi távirányítóját, keresztbe tettem lába és kortyolgatás közben zenét kerestem. Jenni, elmászott hozzám és nyakam csókolgatta.
- Jól van kislány. Igyál is! Kezébe nyomtam az üveget és ő egy húzásra megitta azt az egy ujjnyit, amit az alján hagytam. Pár perc múlva már meg is találtam az ideális zenét. „Lady Marmalade” , ez az igazán dögös csábító zene egy nő számára. Elindítottam, felkeltem és csábosan megindultam Max felé. Megragadtam ingje gallérját magamhoz húztam és hozzá dörgölőztem. Megfordultam, csípőmre tettem kezét, és hozzá nyomtam fenekem. Lassan lecsúsztam testéhez simulva. Lassan vissza, addigra odaért Jenni is. Megfogtam a kezét és magamhoz húztam. Jenni és Max között álltam, táncoltunk és dörgölőztünk Maxhez, miközben egy üveg rum tartalmát döntötte magába. Végül már ő is velünk együtt mozgott, csak tetszik neki az előadásunk. Kaján mosoly kíséretében kibújtam karjaik közül és Max háta mögé léptem. Hozzá dörgöltem fenekem, és folytatódott a lassú és kéjes tánc. Ahogy végig csúsztam hátán megszorítottam a fenekét.  Megfordultam és melleim simultak hátának. Megragadtam csípőjét és lassú mozgásra ösztönöztem. Megy ez neki. Még a végén megkedvelem, ha bár nem indult túl fényesen a megismerkedésünk, még a végén jóban leszünk, ha nem másért Jenni kedvéért. Az is lehet, hogy többet nem is látom őket. Kit érdekel? Ez az este az élvezetekről szól, nem a mi lesz holnapról… Véget ért a szám, és pörgősebbre váltott. Elfogyott az italom. Szomorú fejet vágtam lóbálva az üres üveget. A földre dobtam és lassan megindultam újabb adag reményében az egy emelettel lejjebb lévő bárszekrényhez.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime01.02.16 12:10


Mona & Max & Jenni




Bevallom arra nem számítottam, hogy két ajak fog az enyémre tapadni, de volt bennem annyi alkoholmennyiség, hogy ez se zavarjon, ellenkezőleg. Tisztában vagyok vele, hogy emiatt holnap nem kicsit fog fájni a fejem, sőt nem is csak a magamba döntött pia miatt, de nem érdekel. Móna lelökött magáról és rám mászott, ööö oké, de megszólalni már nem volt időm, nemhogy kérdőn nézni vagy bármi mást csinálni, megcsókolt és ha már olyan jól csinálta viszonoztam is a csókot. Hajába túrva kaptam ajkai után, csak Ő csak elhúzódott és lejjebb indult, halkan felnevettem, miközben zavaromban fészkelődni kezdtem alatt, többek között ez volt az a pillanat, amikor inkább nem akartam Max arcát látni, mert most épp vagy a fejét rázza rosszallón, hogy mégis mi a fenét művelek már megint, de már feladta a próbálkozást vagy épp tudat alatt mocskosul élvezi a helyzetet, ami azt illeti nekem nincs is más választásom. Furcsa érzés volt, amit Mona csinál, csikis és néha borzongató, nem vagyok hozzászokva a hasonló helyzetekhez, jól van, jól van, ahhoz se, hogy női mellek közé vessen magam, de mindenhez van megfelelő piamennyiség, nem igaz? Na jó, ezt visszaszívom, azért remélem mindenhez nincs, mert holnap még nagyon szeretnék - valamikor - Max szemébe nézni. Nagyon remélem, hogy benne is van már elegendő whisky ahhoz, hogy kevésbé legyen rám kiborulva holnap, vagy csak épp olajat öntünk a tűzre? Fogalmam sincs. A bennünk tomboló alkohol egyre csak fokozta a hangulatot. Mona kezembe nyomta az üveget, nekem pedig nem kellett kétszer mondani, már emeltem is a számhoz. Ez még nagyon fog fájni reggel... Először csak nagy szemekkel pislogtam rájuk, ahogy Mona Maxhez dörgölőzött, aztán csak annyi futott át az agyamon, hogy ha neki lehet, akkor nekem is, mivel ez inkább egy lassúbb szám, mintsem pörgős, amit mi táncnak hívtunk, az sokkal inkább vonaglásnak nevezhető. Amikor Mona kibújt közülünk egyik tenyerem Max mellkasára tapasztottam, a másik kezemmel pedig megfogtam az övét, amit a csípőre simítottam és lassú ritmusban simultam hozzá. Elengedtem a kezét és a mellkasát kezdtem simogatni az ingén keresztül, majd egy váratlan pillanatban rövid alkoholmámortól átitatott csókot nyomtam ajkaira és kivettem a kezéből a rumos üveget. Mona lebiggyesztett ajakkal lóbálta előttünk az üveget, hogy ez bizony kiürült, amire én csak mosolyogva megvontam a vállam, azt hiszem már ismeri a járást és így is-úgy is megszerzi amit akar. Miután kettesben maradtunk és azt akartam, hogy velem foglalkozzon nem adtam neki vissza az üveget, hanem letettem valahová, mélyen a szemébe nézve indult meg a kezem kis felfedező körútján. Először a fenekébe markoltam bele kiengedve  köreim a farmer anyagába. - Kissé alul öltözöttnek érzem magam, mi lenne, ha segítenénk ezen? - Húztam végig mutatóujjam az arcán, majd lejjebb érve egyenként kezdtem kigombolni az ingét felülről haladva lefelé.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime07.02.16 23:44


Jenni & Max & Mona




Az agyam az alkoholtól kezdett teljesen kikapcsolni. Be kell vallanom egyre jobban élveztem a helyzetet. Néha még arra is képtelen voltam, hogy megmozduljak, egyébként is a lányok teljesen jól megvoltak nélkülem is. Az ágyam szélén ültem és egy félig üres rumos üveget szorongattam, észre sem véve, hogy azt eddig mind én ittam meg. Ez holnap nagyon fog fájni. De most egyáltalán nem akarok erre gondolni, sőt gondolkodni sem akarok. Csak hagyom, hogy elkapjon az este és mocsok részegre iszom magam.  A lányok ugrálására fordultam meg... Volt mit látni, az biztos... Olyan hévvel csókolták meg egymást, hogy hirtelen „köpni nyelni nem tudtam”... A meglepődésemet volt valami ami elnyomta. Saját magamon is meglepődtem, mert igen is élveztem a helyzetet... Lehet, hogy kissé perverzül hangzik és a pia is nagyban rásegített a helyzetre, de mint minden egészséges férfi én is izgatónak találtam a helyzetet.  Minden izében megmozgatta a fantáziám. Jenni még nálam is jobban élvezte a helyzetet, már csak abból is ítélve, ahogy Mona nyakát csókolgatta. Minden férfi álma két nővel egyszere... Nem tagadom más helyzetben ekkora pia mennyiséggel simán benne lennék a dologban, bár mondjuk nem épp vagyok az a típus, de most más a helyzet. Na nem azért... mindkét lány tökéletes testel rendelkezik, nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy Jenni miatt képtelen lennék a dologra. Túlzottan kötődünk egymáshoz, ahhoz, hogy csak úgy belemenjek ilyesmibe. Bár amint látom a lányokat nem igazán érdekli, hogy én mit akarok. Amint elindult a zene ismét, azon kaptam magam, hogy Mona kéjesen tapad hozzám, miközben a tekintetem mélyen az övébe fúrtam. Nem habozva Jenni is csatlakozott hozzánk, ekkor Mona kibujt kettőnk közül és a hátam mögött termet, amit hamar fel is fogtam, mikor körmeit a fenekemen éreztem. Mindkét lány teljes odaadással táncolt és én pedig hagytam had irányítsanak. Éreztem Mona ujjait, ahogy végigsimít a hátamon és ahogy Jenni szinte majdnem pucér fenekét hozzám dörgöli. Persze ez a hevesség csak a szám végiéig tartott, mert amint elhallgatott a zene Mona kiment a szobából újabb üveg ital után nézve. Amit egyedül maradtunk Jenni kapott az alkalmon és szó szerint kacérkodott velem. Most az Ő körmeit éreztem a fenekemen.... Ez felhívás keringőre? – Úgy gondolod...? – mosolyodtam el miközben Ő a vállamon végig simítva tolta le az ingem... Kezd forróvá válni a helyzet. Ezek most engem szívatnak...? Szerencsére vagy szerencsétlenségemre ki tudja, belépett Mona egy újabb üveggel. – Lányok ti aztán nem vagytok semmik... – nevettem el magam miközben széttárt karokkal hanyatt vágtam magam az ágyon.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime15.02.16 23:31



Mona & Jenni & Max








L

assú léptekkel, a fenekemet a zenére riszálva sétáltam az ajtó felé, élvezve a zene mámorító hatását, ma már nem először, de ahogy fogy az alkohol, lehet, hogy lassan utoljára. Óvatos lassú léptekkel, a korlátba erősen kapaszkodva a leesés és néhány kék folt mellett a csonttörés veszélyétől is félve lépdeltem lefelé a keskeny lépcsőn. Nem siettem vissza, hadd élvezzék a fiatalok egymás társaságát, ha már sikeresen leitattam és levetkőztettem egy csajt, aki erős hatással lehet most már a drága „párjára” , nevezik, aminek akarják, én megmondom itt és most előre, ebből románc lesz, és akkor még olcsón meg is ússzák… Költségesebb a házasság, gyerek ilyenek. Bár ahogy nézem ennek a fickónak a bőre alatt is pénz van, így nem féltem Jennit. Lefele jövet felkaptam sutyiban a táskám, kell egy szál cigi, és a telefonom. Kiosontam az erkélyre, és rágyújtottam, a parázsló cigarettát bűvöltem amikor hallottam a táskámban lévő telefonom, újabb üzenet… Mi lenne ha felfognák a férfiak ha elutasítják őket? Nem elég nálam egy hosszú nap az ilyen berúgásokhoz, de most idegenek között vagyok akiknek hál istennek ezekről fogalmuk sincs, és jól is van ez így. Elnyomtam a csikket, és visszamentem a szobába, ledőltem a kanapéra és olvasgatni kezdtem az üzeneteim. Oké, úgy nézem lassan kapcsol az alak… Attól, hogy valami fejes és bármit el tud intézni és kinyomozni még nem vesz le a lábamról, attól egy lopott telefonszámnál több kell bébi. Visszadobtam a táskámba, és a bárszekrény felé indultam, hm, mi is van még itt? Pezsgő? Ó, igen… Ez tökéletesen meg fogja koronázni az esténk. Hm, jó évjárat… Kilencvenkettes francia, pont, mint én, te velem jössz cica. Lassan a papírjával vacakolva osontam fel, az ajtóba érkezve durrant el a kezemben, ami utólag rájöttem rossz ötlet volt, egy romantikus pillanatot szakítottam meg vele.
- Oppá, bocsánat. Néztem rájuk ártatlan, nagy szemekkel. Max kidőlt az ágyon, felráncigáltam Jennit is, törökülésbe leheveredtünk Max köré kétoldalt és adtam körbe a pezsgőt, már magam sem tudom mi volt olyan vicces, talán a helyzet, de az üveg végeztével bevágtam a sarokba, majd hanyatt dőlve élveztem az alkoholok kábító hatását.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime20.02.16 15:17


Mona & Max & Jenni




Mona váratlan belépőjére na meg a pezsgősüveg pukkanására mindketten úgy szétugrottunk, mint két gyerek, akik épp rosszban sántikáltak és mintha legalábbis a szüleik elől bújtak volna el, épp hogy csak kisujjesküt nem volt, hogy nem árulkodunk, pedig erről szó sincs, mármint arról, hogy gyerekek lennénk, legalábbis fél perccel ezelőtt még tekintett annak, ami pedig Monát illeti egyáltalán nem haragszom, amiért megzavart egy... Pillanatot? Talán. Magam sem vagyok biztos benne, hogy mi is volt, de lehet jól is van ez így. Volt már pár közös kissé, na jó nem is mindig kissé kínos pillanatok, épp elég momentum pihen már az erről nem beszélünk dobozunkban, amit nem most fogunk kiborítani és szerintem ezzel Max is egyetértene. Talán majd egyszer, egy másik alkalommal, remélhetőleg józan fejjel. Hmm igen, egyszer úgy is megpróbálhatnánk, csak nem lehetne olyan rossz, ha már egyszer spiccesen ennyire ösztönből megy a dolog, még ha az este elején kissé össze is kaptunk, aminek pedig még lesz folytatása, van egy olyan érzésem, hogy nem úsztam meg ennyivel és még nem fejezte be a fejmosást. De legalább sikerült azt is elérnem, hogy egy kicsit lazítson és kikapcsoljon végre, nem várom el, hogy holnap reggel ezért hálálkodjon vagy ilyesmi, nem is fog, de ráfért, ezt pedig mindketten tudjuk, nem tagadhatja le. Természetesen az utolsó felbontott üveget sem hagytuk kárba veszni, bár már félig-meddig az ágyon elnyúlva, de elfogyasztottuk, azt hiszem hogy holnap kifogunk vinni néhány üres üveget, plusz takarítani is fogok akár akarok, akár nem, de most semmi sem érdekel. Aludni akarok végre. Hosszú volt a nap, hosszú este és nagyon, nagyon sok pia. A reggel pedig egyikünket sem fogja kímélni. Mona és Max arcára is nyomtam egy jó éjt cica puszit, feljebb szenvedtem magam az ágyon, bevetettem magam a párnák közé és kettő percen belül szerintem már aludtam is.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A little party never killed nobody! Mila & Anna May
» Somebody's Me - Max & Jenni
» House party
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Wild Party FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Blake Villa-