welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Edward Thomas Bane Vote_lcapEdward Thomas Bane Voting_barEdward Thomas Bane Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Edward Thomas Bane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Edward Thomas Bane Edward Thomas Bane I_icon_minitime22.05.19 19:52



Edward Thomas Bane
Ide jön egy rövid idézet.


Név: Edward Thomas Bane
Becenév: Ed, Bane
Születése hely, idõ: év-hónap-nap / ország - város
Szeretett személyek: Családod vagy szeretteid nevei kerülnek ide
Tartózkodási hely: Ahol jelenleg tartózkodsz
Csoport: Értelem szerint amelyik csoportba tartozol
Foglalkozás: (Il)legális szervezet vezetése /a maffia feje/
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Tom Hardy

Ki vagyok én...?!

Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából. Mutasd be nekünk magadat külső, és belső jellemzőid szempontjából.

Életem, létem, világom
Szeretnénk hinni, hogy minden ember ártatlannak születik.   Nincs a világon semmi, ami oly tiszta, oly ártatlan volna, mint egy gyermek. Hogy angyalok vigyáznak minden léptükre, és amikor bármi baj történne, az örzők nem engedik, hogy a gyermek teste vagy lelke megsérüljön.
Ha igaz, amit állítanak, akkor az én őrangyalom már nagyon régen elhagyott, talán nem is volt. Már gyermekként is a pokol legmélyebb bugyraiba való voltam...

Az első bűn - Születés:
1979. december 31.
Az óra már későre járt, ám a hold fénye alatt szinte alig volt olyan ember, aki aludni tudott volna. Ezen a Szilveszteri estén a legtöbb ember elment otthonról, hogy kellőképpen megünnepelje és elengedje az évet. Anne és Frank Bane is erre készült. Frank, mint mindig, most is magára öltötte a testreszabott fekete öltönyét, és végig nézett magán a tükörben. Elégedett volt magával, ám volt valaki, akivel még magánál is jobban. Anne káprázatosan festett, de nem csak ezüstös estélyi ruhája miatt. Sokkal inkább a kisugárzása tehetett erről. A nő folyton kedvesen mosolygott, és ezzel sok rajongót szerzett magának a férfiak körében. Hűségét azonban bizonyította Frank felé, ugyanis a csillámos estélyi alatt jócskán észrevehető volt a sugárzó hölgy kerekedő hasa. Csak azzal nem számoltak, hogy én éppen akkor este akarok megszületni. Apám a lehető leggyorsabban juttatta anyámat a kórházba, és hosszú valjúdás után másnap reggel megszülettem. Apám boldog volt a születésem után, de aztán megtudta a szörnyű igazságot. Hogy az a kis szörnyeteg, akit a karjában tart, megölte a saját anyját a világra jöttével...

A második bűn - Tisztelet:
1995. június 13.
Tisztán emlékszem arra a napra. Iskolásként sok mindent akar az ember. Jó tanuló voltam, de ennek megvolt az ára. Apám gyűlölt, mióta csak megszülettem, mert miattam elvesztette a nőt, akit mindennél jobban szeretett, és még a nyakán is maradtam. Ám nem akarta, hogy még több szégyent hozzak a fejére, ezért az utolsó pénzét is a tanításomra költötte. Ezen a forró júniusi napon semmi kedvem nem volt a tanuláshoz, sokkal inkább az akkor megismert barátaimmal akartam lenni: Antonio-val, akit ezután csak Tony-nak hívtunk, és Nicolas-szal, azaz Nico-val. A két fiú testvérek voltak,és a szüleik valami jövedelmező üzletből jól megtömték a zsebüket. Tony és Nico mindenféle édességet összevásároltak maguknak, de nem akartam szégyenben maradni, és a világért nem árultam el,hogy nekem nincs pénzem ilyenekre, Inkább apámhoz fordultam, de nem kellett volna. Nem adott, mert nem volt miből. Egy nincstelen ember volt,és nem is törekedett,hogy jobb legyen nekünk, mert az anyám elvesztése okozta fájdalom elől a szerencsejátékokba menekült. Arra áldozta a pénzt, ami volt neki, mert ebből akart taníttatni, és élni. A szerencsejáték lett az élete és a szenvedélye. "Elvesztettem a pénzt." Mindig ezt ismételte, ám ezúttal betelt a pohár. Tizenéves kamaszként először szavakkal gyaláztam őt, amiért nem volt anyám, és mert elherdálta a pénzt, ám aztán hirtelen elcsattant egy pofon is. Mondanom sem kell, hogy mi jött az apámnak adott pofon után...

A harmadik bűn - A fegyver:
1993. december 22.
Két évvel Tony és Nico megismerése után már mindenki tisztelt az iskolában, ahova jártam. Lázadtam minden, és mindenki ellen. Olyan voltam, mint a tomboló tűz, ami mindent felégetett maga körül, és ezzel az idősebbek tiszteletét is kivívtam magamnak. A tanárok gyűlöltek, de a tanulási eredményeim miatt nem tudtak igazán csinálni velem semmit. Azonban egy nap megtaláltam apám fiókjába rejtett fegyverét. Nem gondolkodtam, egyszerűen csak zsebre tettem, mert biztos voltam benne, ha ezt megmutatom Tony-nak és Nico-nak, akkor még inkább tisztelni fognak. El is vittem, és nagyon tetszett is nekik, így megpróbáltuk kibiztosítani, hogy célba lőhessünk. Még sosem volt a kezünkbe, valószinüleg Tony-nak sem, de ő azt mondta, tudja, hogyan kell használni. Mikor maga felé fordította, már tudtam, hogy ebből baj lesz, ám mire szólhattam volna, a fegyver elsült. Tony a szemeimbe nézett. Azonnal láttam a tekintetében a félelmet és a fájdalmat. Csak pár másodpercig tartott, míg eláztatta a vér a szürke trikót, amit viselt, és alig hogy felfogtam, ami történt, a fiú összeesett, és a tekintébe üresség költözött.

A negyedik bűn - Börtön évek:
Ha az ördöggel cimborálsz, hamar a pokolban találod magad. Ez történt velem is, amikor Tony halála után elmondtam, hogy én hoztam el apám fiókjából a fegyvert. Apám, aki eddig is gyűlölt, most ha lehetett, csak még jobban megutált. Olyannyira, hogy kitagadott a családból, és mire kettőt pislogtam, már a fiatalkorúak börtönébe kerültem. Nem kellett félteni itt sem. Hamar rájöttem, hogy hogyha nem szedem össze magam, itt fogok megdögleni. Kiépítettem a kapcsolataimat, és hamarosan én lettem, aki irányította a rendszert, és nem engem vertek. Persze "trónkövetelők" mindig akadtak. Mielőtt betöltöttem volna a tizenhetet, és szabadulhattam volna ebből az átkozott börtönből, akkor érkezett meg Ivan. Ő sokkal nagyobb darab volt, mint én, de negyed annyi esze sem volt. Folyton keménykedett. Azt hitte, hogy a helyembe léphet. Azonban egy nap kissé túlzásba vitte, és megpróbált megfojtani a saját cellámba. Fogalmam sincs, hogy került oda, de van egy sejtésem, hogy az őrök gondolták úgy, hogy megleckéztetnek a szabadulásom előtt. Míg én az ágyban fetrengtem, Ivan mellém lépett, és mire kinyitottam a szemem, a párna már az arcomnak nyomódott. Kétségbe esve kapálóztam levegő után, vagy hogy Ivan-nak elvegyem a kezét a párnáról, de aztán megkönnyítette a dolgom. Egészen a párnához hajolt, és nekem lehetőséget adott ezzel, hogy betőrjem az orrát.
"Te idióta pöcs." köptem rá, miközben a levegő után kapkodtam, aztán még arra sem adtam időt neki, hogy felfogja, mi történik. Ütni kezdtem egészen addig, amig félholt lett. Azok a seggfej börtönőrök éppen ekkor léptek közbe, és a szabadság helyett még egy évet bent tartottak.

A börtön után:
A szabadulás után 20 évesen keményen kezdtem dolgozni. Minden illegális dologban benne voltam, amiről úgy gondoltam, hogy nem lesz baj belőle. A legjobb az volt, hogy a zsaruk soha nem kaptak el.
A "karrierem" azóta is felfele ível...



Vissza az elejére Go down

Edward Thomas Bane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Thomas Aridjis
» Edward Stockham
» Nightshade-Bane
» Nightshade-Bane szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-