welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Thomas Aridjis Vote_lcapThomas Aridjis Voting_barThomas Aridjis Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Thomas Aridjis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Thomas Aridjis Thomas Aridjis I_icon_minitime01.12.12 21:05

Thomas Aridjis 2003_2_Fast_2_Furious_141_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Thomas Aridjis
Becenév: Tom
Kor: 28
Születése hely, idő: 1984-február- 29 / Mexikó - Playa del Carmen
Tartózkodási hely: Las Vegas – Pizzéria – Hátsó helység
Csoport: szenvedélybeteg
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: A-attól függ, hogy… Hogy be vagyok-e… Érted, hogy… Belőve. Nem vagyok én… izé rossz ember, de az az érzés.. hát az az érzés felemelő! Mintha… Érted! Repülnék. - Mikor tiszta vagyok, mindig előjön a nyűg, érted. Ezt kell csinálni, azt kell csinálni. Én meg ideges leszek. Van, hogy tettlegességig is fajul a dolog, de nem vagyok én rossz ember. Ha nem nyúznak, én sem bántok senkit, érted. De ha belőttem magamat, akkor vidám vagyok. Jó kedvű. Gondolom… Nem mindig tiszta minden tettem… Érted.

Külső: Nem vagyok fehér, de fekete sem. Vérbeli mexikói vagyok, le sem tagadhatnám. Érted! A fejem pár héttel ezelőtt lett leborotválva, de már 1-2 milliméterre megnőtt a hajam. Van egy kígyó alakú tetkó a vádlimon, egy cápás a vállamon, és egy pallos kinézetű fut végig a hátamon. A szemem sötétbarna, majdnem fekete. Normális méretű vagyok, 185 centi. Érted. Nem vagyok izomagyú, de nyeszlett béka sem. Eddigi tapasztalataim alapján jó képű vagyok, legalábbis többször kelek nővel reggel, mint egyedül. Érted!

Előtörténet: A napfényes Mexikóban születtem egy szegény családban. Volt öt bátyám, és hamarosan három húgom is lett. Anyám nulla-huszonnégyben pelenkázott, takarított, főzött, mosott, másoknak is takarított. Apám nulla-huszonnégyben autók alatt feküdt és bütykölt. A tanulás addig tartott, míg az állam támogatott, de a nyolc osztály után a saját talpamra kellett állnom. Sajnos a hatodik testvérnek már nem jutott hely a családi cégnél, így más meló után kellett néznem. Egy túlzsúfolt városban, hidd el nehéz munkát találni, főképp ha egy olyan tanulatlan kis senki vagy, mint amilyen én is voltam. Végül találtam, de nem állítanám, hogy ez lett életem kedvenc melója. Munkaidőben ablakot pucoltam éhbérért, aztán a nap további részében loptam, csaltam, hazudtam, de valahogy a szerencse mellém szegődött, és sosem kaptak el. A szerzett pénzből minimálisat költöttem a kajára. Drogokba fektettem inkább, és azt kell mondanom teljesen megérte. Az élet pocsék, mit mondjak. Ha elfeledkezhetek legalább pár órára a mindennapokról, én máris boldog vagyok. Évekig nyomtam az ipart, minden gond nélkül, e aztán odacsapott az a bizonyos villám. Az egyik drága kishúgom belekóstolt a zsebemben talált kokainba. Mire hazaértem a munkából, a cuccaim már ki voltak dobálva az utcára. A nagy részüket elvitték a szomszédok, úgyhogy ott álltam kb egy adag váltás ruhával, meg egy kettétört esernyővel. Se kaja, se pénz, se drog. A pisztoly ott ficánkolt az övemen, hogy használjam, de végül megjött a józan eszem, még épp időben. Egy ideig vakartam hát a fejemet, hogy most mégis mihez kezdjek, de aztán jött egy furgon, hogy van-e kedvem Vegasban melózni. Volt. Elhúztam hát a csíkot, és azóta is itt vagyok. E pizzériában tolom a munkát, napi 12-16 órában, ahogy épp rendelés van. Mázlisnak mondhatom magam: a tulaj megengedi, hogy az egyik hátsó zugban húzzam meg magamat éjszakára. Hogy tovább fokozzam, a kábszeres biznisz is csúcs. A kollegáim veszik, mint a cukrot. Ó, nem mondtam? Terjesztek is. Persze csak kis adagokat, de ez kereset kiegészítőnek épp megfelel, ráadásul nehéz innen lebukni. Pár éve hallottam utoljára hazulról hírt. A húgom megmaradt, de ez nem az én érdemem volt. Én mondom, haver! Szívás az egész. Érted?

//Eredetileg önéletrajzi regénynek indult, aztán ennyi lett… Érted!//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Thomas Aridjis Thomas Aridjis I_icon_minitime02.12.12 4:03

Thomas Aridjis!
Értem én! Hát ki nem értené? :'D Történeted tetszett, nem is húznám tovább az elfogadásodat, minden meg volt benne, ami ide kell, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Thomas már a játéktér tárt karokkal vár! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Thomas Aridjis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Edward Thomas Bane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-