welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dean S. Kizzy - ET frissités Vote_lcapDean S. Kizzy - ET frissités Voting_barDean S. Kizzy - ET frissités Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dean S. Kizzy - ET frissités

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dean S. Kizzy - ET frissités Dean S. Kizzy - ET frissités I_icon_minitime26.05.19 18:27



Dean S. Kizzy!
Ide jön egy rövid idézet.


Név: Dean S. Kizzy
Becenév: Fedőneveim: Mark, Michael. Csak Emily tudja az igazi nevem.
Születése hely, idõ: 1990.02.14 / Egyesült Királyság - Liverpool
Szeretett személyek:
Apa: Ray Kizzy
Anya: Marie Sanders

Vitapartner és szerető: Emily Thorne
Emily-t nem nevezem családtagnak, pedig ő az egyetlen, akiben megbízok és akinek mindent elmondok. Családtagnak számít, de sosem mondtam neki és nem is fogom, se neki, se másnak. Jó „munka” kapcsolatnak.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Törvényen kívüli
Foglalkozás: Strici, drog kereskedő
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Andrew Cooper

Ki vagyok én...?!

Jellem:
Jelleme igen színes. Összetett személyiség, nincs olyan tulajdonsága, amit ki lehet emelni. Sokszor ideges, ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretné. Elég rámenős a stílusa, így sokszor el is éri azt, amit akar. Kevesen tudnak neki nemet mondani, de nála a pénz beszél. Néha a beszéde szarkasztikus, de van, hogy kedves. Kiszámíthatatlan, soha sem lehet tudni, hogy épp mit hoz a holnap. Magabiztos és erős jellem.

Külső:
Régebben szőke volt a haja, de sokszor festette be, így a végén elvesztette a természetes szőkeségét és végül világosbarna lett. Sokszor van, hogy feketére vagy sötétbarnára festi, hogy még véletlenül se találjanak rá a zsaruk. Mivel menekülő félben van, ezért az álcázás nagy mestere, így mindig más stílusú ruhákat visel. Mégis azt lehetne mondani, hogy vagány stílusban nyomja. Olykor borostás, olykor csak bajszot vagy szakállat visel. Szemei kéken virítanak. Ismertető jegye a napszemüveg. Képes bárhol és bármikor felvenni, hiába van szórakozóhelyen, vagy épp éjszaka odakint.

Életem, létem, világom
Egy részlet az életéből:
Angliában próbált pénzhez jutni 16 éves korában. Ekkor kezdett bele a tinédzserek életébe, lázadó típus volt mindig is. Amit megtiltottak neki, azt izgalmasnak találta, így hajtotta a vágy, hogy megtegye. Ebben a korszakban nyúlt először droghoz, amitől rosszul is lett. Mivel túl nagy adagot kapott elsőre, így kérdéses volt az élete, de végül az orvosok küzdöttek érte. Sokáig volt kórházban, de ez egy cseppet sem tántorította el ettől. A cigit is kipróbálta, de azt többszöri próbálkozás után inkább hagyta, és húzott a drogok világa felé. Rossz társaságba keveredett és csak ment lejjebb a süllyesztőben. Soha sem tanult, így megbukott, nem fejezte be az iskolát, helyette drog dílernek állt, amiből nagyon sokat keresett. Először megbújt, hogy ne legyen baja, de amint biztos lábakon állt, már szórta a pénzt, és kurvázott. A szülei tudta nélkül csinálta ezt a tevékenységet, hamar el is költözött tőlük, hogy még véletlenül se buktassák le őt. A szüleire amúgy is haragudott a neve miatt. Utálta a Skolasztikát, nem is értette, hogy hogyan jutott az eszükbe, ezért amint tehette felvette a Dean nevet. Második névnek meg meghagyta az eredeti nevét, pont azért mert már mindenki így ismerte a drog világban és kifejezetten mindenkinek tetszett, hiszen azt hitték, hogy ez csak egy fedőnév, ami mára már ki is alakult annak. Mindenki csak Skolinak becézi. Nagyon széleskörű baráti köre lett, ahonnan minőségi cuccokat tudott beszerezni, így hamar ismertté vált a neve. A Dean-t csak hivatalos dolgokhoz használja.
Egy nagy üzletben vett részt, nagyobb szállítmányú drog érkezett, amit át kellett vennie. Embereivel el is indult a gyárba, ahol az üzletet akarták megkötni, de helyette rendőrök várták őt. Le is tartóztatták, mire fejében próbálta őket megvesztegetni, amiért a bíróságon el is ítélték. 3 évet kapott, de amint a börtönszállító autó elindult, soha sem érkezett meg a börtönbe. Kiszabadították az emberei, és próbálták a halálát is megrendezni, ami szintén felsült, így menekülnie kellett. Egy hajóra szökött fel, ahol megbújt és ami egyenesen Amerikába szállította. Ott mintha mi sem történt volna, stoppolni kezdett és próbált minél távolabb jutni a parttól. Tudta, hogy keresik, már az interpal is körözi. Nem vehette fel a kapcsolatait a régi bandájával, így új életet kellett kezdenie. Szerencsére Las Vegasba időben eljutott, így az itteni beszállítójával is tudott személyesen találkozni. Most, hogy itt van, mindig más néven fut, hamis iratai vannak, de úgy döntötte, hogy folytatja itt is a drog üzletet. Sajnos itt nehezebb volt elkezdeni és nem is igazán ment, mert már volt bár drogbáró, akik uralták a területet. Hamar „csődbe” ment ezzel az üzlettel, így szakma híján valami más után kellett néznie.

2 évvel később:
Las Vegasban él és próbálja magát fenn tartani, szerencsére elég sok pénzt összeszedett Angliában, már csak a bankból kellett kiszednie a pénzt. Mindig sikerült valahogy hozzájutnia annyihoz, hogy meg tudjon élni. A bandája Liverpool-ban egy bankrablást terveztek, amivel az összes pénzt át tudják neki juttatni. Sajnos lebuktak és elfogták őket, de hűségüket megőrizve Skolit nem buktatták le, mert tudták, hogy még így is hosszú a keze és elér mindenhova, hogyha köpnek. A pénz nem került elő, sikerült az egyik társuknak elrejtőznie, így egy hajót bérelve átutazott Amerikába, ahol Skolival együtt próbálnak egy bizniszt kialakítani. Most, hogy megvan a pénz, újból nagy lábon élhet, nem kell éheznie, és az utcán aludnia. Szerzett autót, így a piroslámpás negyedben rájött, hogy mivel is kereshetné tovább a pénzt a drog üzlet mellett. Stricinek állt, még nagyon gyerekcipőben jár ez a történet, de igyekszik kiépíteni a „cégét”. A drogot nem tette le azóta sem, igaz, hogy sokkal kevesebbszer használja, mint régen, inkább csak árul, hogy meglegyen a napi betevő.

2 évvel később:
Érezte, hogy Mr. Stone nem hagyja annyiban azt a végzetes találkozót. De nem hitte volna, hogy ennyire piti módon próbálja az ügyeiket elsimítani. Már csak arra emlékszik, hogy Emilyvel megint egy veszekedés után indultak el a bordélyházba, hogy megnézzék minden rendben van-e. Épp kanyarodna be az utcába, amikor fényeket pillantott meg.
- Zsaruk... – Morog, de azonnal fordul is meg, és már hívja is az egyik emberét, hogy mit tud. Ő is épphogy ki tudott szabadulni a hátsó kijáraton és már úton volt Dean felé, hogy mindezt közölje, de a hívása megelőzte. Ő mesélte el, hogy valaki nagyon csúnyán elárulta őket, a zsaruk pontosan tudták a nevét, hogy érte jönnek. Még az álnevét is tudták, ami csak arra utal, hogy valaki a házból súgott. Tudta, hogy Mr. Stone keze benne van, de már tovább nem jutott a gondolataiban, amikor az embere kimondta a következőket.
- El kell tűnnöd az országból főnök! Mindannyiunknak! – Sóhajt egyet, majd beletörődve csak annyit mondott neki, hogy ne aggódjon, mindenkit visz és megvédi őket, ahogy eddig is. Elég nehéz az élete, a menekülés megint rengeteg szervezést igényel, ráadásul itt már elég jól kialakította az életét, erre jön most ez. Nem hiányzott ez neki, de már a csempész hajón Emilyvel és néhány emberével bujkálva hajóznak megint Európába. Pedig ha tudnák, hogy minden itt kezdődött.
„Valaki elárult. Egy besúgó. A rendőrök tudták, hogy hol fogunk találkozni. Annyi szerencsém volt, hogy amelyik autóval mentem volna, nem indult el, ezért egy másikkal mentem. De közben azt az autót rendbe szedték és hamarabb ért oda, mint én. Még dolgom volt előtte, és kerülőn mentünk. Az embereimet elfogták és Mr. Stone-t is, ráadásul mindenki engem okol és bosszút akarnak állni!”
Ezek csengtek a fejében, ahogy egyre közelebb értek Európa partjaihoz. Megint kell egy álnév. Csak nem szabad már belebonyolódni. Az eredeti neve: Dean, Amerikában sokan Mark-ként ismerik, most viszont egy új név kell neki. Végül Michael-ra esett a választása. Már 1 hónapja vannak Emilyvel Franciaországban, ahol már a strici üzletét épphogy beindította megint, hisz a lányokat sikerült átcsempészni, így megint a drog terjesztést kell beindítania.

1 évvel később:
Kaptam egy fülest az egyik régi emberemtől, hogy kezd tisztulni a levegő. Mivel Franciaország nem jött be, egyáltalán nem bírtam felépíteni a birodalmam és nagyon is kívülállónak éreztem magam, így kaptam a lehetőségen, hogy visszautazzunk az USA-ba. Még szerencse, hogy olyan sok embert nem tudtam áthozni, így a megszervezés sem volt túl sok idő. Azért a biztonság kedvéért három részletben hoztam át a csapatot.
Az első gondolatom az volt, hogy a régi lakásomat visszaszerzem, de ez még várat magára. Először körbe kell néznem, hogy mennyire is tűntek el a zsaruk és újra meg kell erősítenem a hatalmam, mielőtt bárki bosszút akarna állni rajtam.

Különös ismertető jele: napszemüveg. Egy baleset következménye a hiper érzékeny szem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dean S. Kizzy - ET frissités Dean S. Kizzy - ET frissités I_icon_minitime27.05.19 20:22

Elfogadva!
Úgy látom ez egy ilyen nap. Támadnak a visszatérő karakterek, mint a mesebeli főnix madarak. Smile Mindenesetre nem tudok én se mást mondani, mint Admin tette az előző lapodnál. Smile A frissített rész is nagyon jól kiegészíti a lapodat és körülfogja azt ami eddig történt. Egyfajta keretet adva a mindennapjaidnak amiket most élsz. Popcorn úgyhogy nem s húzom tovább az időt. Irány játszani Wink
U.I.: Mindenesetre egy jó tanács. Tartsd nyitva a szemed, mert megéri Wink
Vissza az elejére Go down

Dean S. Kizzy - ET frissités

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dean S. Kizzy
» Jason Dean Morgan
» There is no light without darkness - HP RPG
» Bár
» Oliver G. Dean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-